معنی تاتو پروانه

تاتو پروانه
تتوی پروانه
 
پروانه در بسیاری از فرهنگ ها نمادی باستانی است که نمایانگر تعدادی از مفاهیم و ایده هاست.به طور سنتی ، پروانه ها با زنانگی ارتباط دارند - از آنجا که امروزه کلیشه های جنسیتی  منسوخ می شوند ، در هنر مدرن تاتو تفاوت قابل توجهی بین تاتو پروانه برای زنان و مردان وجود ندارد.فراتر از جنبه های بصری تاتو پروانه ، معنی نمادین تتو پروانه جهانی است و  تتو پروانه مختص جنسیت نیست.

 

معنی تاتو پروانه

تناسخ

تأمل در آنچه پروانه ها در فرهنگ های مختلف نمادین هستند - در  معنی تاتو پروانه، تناسخ احتمالاً یکی از اولین ایده هایی است که به ذهن خطور می کند.
دلیل این امر چرخه زندگی جذاب پروانه است. پروانه ها کار خود را به صورت کرم  آغاز می کنند. وقتش که می رسد ، آنها شروع به ساختن یک پیله می کنند. در آن ، آنها عملا بصورت یک پروانه زیبا و افسانه ای دوباره متولد می شوند.
 
کرم ها معمولاً زشت قلمداد می شوند. بنابراین ، پروانه ها از چیزی کند ، غیر جذاب و چسبیده به زمین به موجودات کوچک زیبا و پرنده با بال های رنگارنگ تبدیل می شوند.
معنی تاتو پروانه
تغییر شکل پروانه غالباً به عنوان یک استعاره برای شخصی تلقی می شود که برخی از جنبه های خود را به سمت بهتر تغییر می دهد. بنابراین ، تاتو پروانه توسط کسانی انتخاب می شوند که معتقدند آنها به عنوان یک شخص در زندگی خود بر چیزی در خود غلبه کرده اند و به سمت بهتر شدن تغییر کرده اند.
 
تاتو پروانه
تاتو پروانه   روی گردن پسر تاتو پروانه روی گردن دختر   
 
مشخصات آنچه بر آنها غلبه شده و یا به دست آمده است از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. این می تواند غلبه بر مشکلات یا انتخاب آگاهانه برای داشتن زندگی سالم باشد.

تغییر

معنی تاتو پروانه : معنی دیگر  تاتو پروانه تغییر است - مفهومی مشابه تحول ، گرچه یکسان نیست. تحول به معنی یک انقلاب کامل است ، در حالی که می توان  در تغییرات کوچکتر زندگی اعمال کرد.
 
معنی تتو پروانه
تاتو پروانه می تواند به تغییرات چشمگیری در زندگی که فرد تجربه کرده است ، اشاره داشته باشد. به طور گسترده تر ، همچنین می تواند به معنی انعطاف پذیری ، آرامش و تمایل به تغییر در طول زمان باشد.
 
تاتو پروانه
خالکوبی پروانه در دست 
 

معنی تاتو پروانه زندگی در لحظه 

عمر  اکثر پروانه ها بسیار کوتاه است. آنها بخشی از زندگی خود را به عنوان کرم یا پیچیده در پیله سپری می کنند تا برای مدت کوتاهی از فرم پرواز کوتاه و زیبا خود استفاده کنند.
 
به همین دلیل ،  معنی تتو پروانه و خالکوبی پروانه اغلب به معنی زندگی در لحظه هستند. این می تواند شامل ریسک پذیری ، تمرکز بر زمان حال باشد بدون اینکه خیلی گرفتار گذشته شوید یا خیلی به آینده نگاه کنید.
 
تاتو پروانه
 تاتو پروانه روی گردن پسر  تتو پروانه  روی سینه پسر  طرح تاتو وسط سينه
 
تاتو پروانه که به نمادی از زندگی کوتاه و شگفت آور این موجود طراحی شده اند ، به این معنی نیز هستند که باید قدردان داشته هایمان باشیم. این پروانه می تواند به ما یادآوری کند که به جای اینکه همیشه بیشتر بخواهیم ، باید هر از گاهی متوقف شویم تا از آنچه در حال حاضر داریم و از آنچه به دست آورده ایم لذت ببریم.
 
در عین حال جالب است بدانید که در برخی فرهنگ ها ، به ویژه آسیا ، پروانه ها به عنوان نمادی از طول عمر شناخته می شوند. به عنوان مثال ، گفته می شود كه كلمه پروانه در زبان ماندارین با عبارت 70 ساله همزمان است.
 
در واقع طول عمر یک ماهه پروانه ها کوتاه است. کوچکترین پروانه های باغ حدود 2-7 روز زندگی می کنند. با این حال ، گونه هایی وجود دارند که بسیار بیشتر عمر می کنند - حتی 9-12 ماه ، به شرطی که زندگی شکارچیان تداخل نداشته باشد.
 
تاتو پروانه
تاتو پروانه در دست دختر تاتو پروانه  در بازو دختر
 

 

معنی تاتو پروانه در نمادهای چین

تاتو پروانه نماد چیست

پروانه ها معنی نمادین مشخصی در فرهنگ چین دارند. به طور کلی ، معنی پروانه در تاتو  نمادی از زیبایی ، ظرافت و یک زندگی طولانی و پر تحرک است. نمونه های مشخص تری که در آنها پروانه ها به تصویر کشیده می شوند معنی شخصی دارند. نماد چینی پروانه ها منبع الهام بسیار خوبی برای طراحی های مختلف تاتو است. بیایید نگاهی بیندازیم به  نماد پروانه در تاتو  عنوان مثال:

 

معنی تاتو یک جفت پروانه

در باورها چینی، و نمادگرایی در هنر های تزیینی، یک جفت پروانه نماد عشق و زندگی اجتماعی خوشحال است، به ویژه برای زوج های جوان.
یک پروانه روی دست نماد یک زندگی شاد تا پیری است. به طور طبیعی ، در مورد تاتو ، این نماد را می توان روی بازو منعکس کرد ، و نه با تصویر یک پروانه و یک دست.یک پروانه با آلو نماد زیبایی و عمر طولانی است. گلهای آلو گلهای كوچك  صورتی رنگی شبیه به شكوفه های گیلاس هستند.
 
تاتو پروانه
تاتو پروانه
 

 

معنی تاتو پروانه آبی

یین و یانگ یک مفهوم فلسفی چینی از دوگانگی است ، که نمایانگر دو نیروی متضاد اما جمع اضداد است که جهان را به وجود می آورد و به پیش می برد.
جالب اینجاست که پروانه ها نماد عنصر یانگ هستند. یانگ - طرف - بیشترین ارتباط را با خورشید ، مثبت بودن و انرژی مردانه دارد. بنابراین ، اگرچه پروانه ها به طور سنتی در بیشتر موارد توسط دختران انتخاب می شوند ، اما در چارچوب مفهوم یین و یانگ ، این به معنی قسمت مردانه است.
 

پروانه ها به عنوان نمادی از روح

در برخی فرهنگ ها ، پروانه ها با روح ارتباط برقرار می کنند ، که به گونه های مختلف روح یا انرژی عاطفی موجود زنده در نظر گرفته می شود.
 
در یونان باستان ، پروانه ها مظهر جسمی روح مرده - روح مردگان در نظر گرفته می شدند. این اعتقاد به اندازه کافی قوی بود ، زیرا در یونان باستان کلمه روح با کلمه پروانه مطابقت دارد.
 
تاتو پروانه
 
به همین ترتیب ، در افسانه های روسی و ایرلندی ، پروانه ها گاهی اوقات به عنوان روح مردگان در انتظار ورود به برزخ توصیف می شدند. در واقع ، در ایرلند ، در قرن هفدهم ، کشتن پروانه های سفید ممنوع بود - آنها معتقد بودند که پروانه سفید روح یک کودک مرده است.
 
در بسیاری از قبایل هندی ، پروانه ها نمادی از روح انسان هستند. حتی فرهنگ هایی به دور ازتک ها معتقد بودند که پروانه ها از اقوام متوفی هستند و برای اطمینان از اینکه همه چیز خوب است به خانواده هایشان مراجعه می کنند.
 
اعتقاد به پروانه ها به عنوان بخشی از روح نیز بخشی از فرهنگ مکزیک است. در مکزیک شهری وجود دارد که گونه های پروانه های سلطنتی در آن مهاجرت می کنند ، در نتیجه هزاران نفر از این موجودات زیبا در آنجا ظاهر می شوند. جوامع محلی این روز را به عنوان روز مردگان جشن می گیرند.
 
بنابراین ، پروانه ها یک انتخاب نسبتاً رایج از تاتو ها برای بزرگداشت یاد و خاطره یکی از عزیزان هستند. در این حالت ، طرح پروانه غالباً با نام فرد و گاهی تاریخ تولد و مرگ همراه است.
 
تاتو پروانه
 

 

معنی تاتو پروانه در مقابل شب پره

همانطور که در عکس پروانه ها و مجموعه های دیگر تاتو پروانه ها مرور می کنید ، به احتمال زیاد با تعداد زیادی عکس از پروانه ها که شبیه پروانه هستند ، روبرو می شوید.
به زبان ساده ،این ها پروانه هستند. آنها از یک خانواده هستند و از کاترپیلار به حشره پرنده تغییر شکل می دهند.
به عنوان موجودات شبانه مرتبط با تاریکی ، پروانه ها معنی نمادین کمی متفاوت دارند. مانند اکثر موجودات شبانه ، آنها می توانند با مرگ در ارتباط باشند - به خصوص به این دلیل که می توانیم مرگ آنها را هنگام پرواز به داخل خانه ببینیم.
این تمایل به وسواس در نور ، اعم از شعله یا لامپ منجر به ارتباط پروانه ها با ایمان و همچنین آسیب پذیری شده است.
ایمان - زیرا آنها کورکورانه از نور و آسیب پذیری پیروی می کنند - زیرا با این کار جان خود را به خطر می اندازند.
رنگ تیره تر و از لحاظ ظاهری تهاجمی تر ، پروانه ها انتخاب خوبی برای تاتو پروانه مردانه هستند.
 
تاتو پروانه
 

معنی تاتو پروانه برای زن

در شرق ، یک تتو پروانه نمادی از زنانگی و فضل است ، و تصویر چندین پروانه نشان دهنده خوشبختی خانواده است .دختری که  تاتو پروانه  ای را برای خودش انتخاب می کند می تواند وفادار و صمیمی توصیف شود. برای چنین افرادی ، خانواده از ارزش بالایی برخوردار است ، وی آماده است تا برای ایجاد روابط گرم بین همه اعضای خانواده تلاش کند.


در مقابل ، یک  تتو پروانه  برای دختران نیز می تواند نماد استقلال باشد ، می توان آن را نشانه ای از یک شخصیت با اراده قوی دانست.چنین خالکوبی می تواند راهی باشد برای نشان دادن اینکه دختر در قضاوت و انتخاب خود آزاد است و به هیچ کس اجازه نمی دهد تصمیمات او را محدود کند یا نظر خود را به او تحمیل کند.

 

Black-butterfly-tattoo-on-chest.jpg

طرح تاتو روي سينه مردانه

معنی تاتو پروانه برای مرد

 تتو پروانه روی بدن یک پسر یا طرح تاتو روي سينه مردانه می تواند به این معنی باشد که او علاقه زیادی به رشد معنوی دارد و تغییرات عمده ای را تجربه کرده یا در حال انجام است. تاتو پروانه  به خصوص برای مردانی که به دنبال یافتن معنای زندگی هستند و به تولد دوباره انسان اعتقاد دارند ، جذاب خواهد بود.
تاتو پروانه  اغلب به عنوان نمادی از خاطرات عزیزانی که از دنیا رفته اند استفاده می شود. برای چنین خال کوبی ، مردان سایه های تیره جوهر را ترجیح می دهند: آبی ، سبز ، سیاه.

 

 

گزینه هایی برای تاتو پروانه

در حالی که پروانه ها تصاویر نسبتاً ساده ای را ایجاد می کنند ، اما گزینه ها و ایده های بسیاری در مورد انتخاب طرح تاتو پروانه وجود دارد.
 

 

تاتو پروانه 3 بعدی

 طراحی تاتو پروانه 3 بعدی  که یکی از محبوب ترین انتخاب ها در چند وقت اخیر است ، شامل تبدیل یک پروانه به یک خالکوبی فوق واقع گرایانه سه بعدی است. از سایه زدن دقیق و کانتور دقیق برای ایجاد توهم نوری یک پروانه واقعی که به تازگی روی پوست شما فرود آمده استفاده می شود.
 
بازوها و شانه ها متداول ترین مکان برای انجام این تاتو هستند و نسبت پروانه واقعی معمولاً حفظ می شود - بنابراین انتظار داشته باشید این طرح 5-7 سانتی متر عرض داشته باشد.
 
تاتو رنگی برای این طرح بهترین نتیجه را دارند زیرا برای دستیابی به ظاهری کاملاً واقع گرایانه به رنگ نیاز است ، اگرچه تاتو سه بعدی سیاه نیز عالی به نظر می رسند
 
تاتو پروانه
تاتو پروانه مشکی
 

 

تاتو پروانه سیاه

این نوع طراحی کاملاً مخالف طرح قبلی است و شامل یک شکل ساده ، صاف و پروانه ای سیاه است. این ساده سازی کلی آن را بسیار کم و زیبا می کند. این همچنین به شما امکان می دهد اندازه آن را به حداقل ممکن کاهش دهید ، زیرا این سبک شامل حداقل جزئیات است.
 

معنی تاتو پروانه سیاه توسط بسیاری به عنوان نمادی از بدشانسی و شکست تصور می شود. اما این مورد نیست. رنگ سیاه توجه شما را منحرف نمی کند و به شما اجازه می دهد تا روی مهمترین موارد تمرکز کنید. نکته اصلی این است که شما خال کوبی را دوست دارید و لذت می آورید. علاوه بر این ، نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که یک خال کوبی پروانه سیاه بسیار شیک به نظر می رسد.

 

بنابراین ، این گزینه مناسب خالکوبی برای هر کسی است که به دنبال یک تاتو بسیار کوچک است که حتی می تواند روی انگشت یا اطراف گوش شما قرار بگیرد.
 
تاتو پروانه
 

 

تاتو پروانه هندسی

تاتو هندسی بر اساس تقارن و تناسب ، شامل بیشتر خطوط مستقیم است. سبک هرمتیکی منجر به تاتو ساده و در عین حال جذاب ، معمولاً کاملاً سیاه و با فضای سفید کافی می شود.
 
پروانه ها سوژه های عالی برای الگوهای هندسی هستند - به خصوص پروانه های بال باز که مستقیماً از بالا مشاهده می شوند.این یک انتخاب عالی برای یک تاتو پروانه ای زیبا و مدرن است.
 
fotor1-1-1.jpg

 

تاتو سنتی پروانه

تاتو سنتی شامل استفاده از خطوط مشکی ، عمدتا با پرهای صاف ، روشن و بدون سایه است. آنها در سادگی رنگارنگ خود به سبک نقاشی کارتونی شباهت دارند.
 
تاتو سنتی بسیار رنگارنگ ، معمولاً با کنتراست زیادی وجود خواهد داشت. یک تاتو تک پروانه ای در این سبک زیبا به نظر می رسد ، اگرچه می توانید به طور مثال چندین پروانه را در پرواز یا یک پروانه در پس زمینه گل ها نقاشی کنید.
 
تاتو پروانه
خالکوبی پروانه روی دست پسر تاتو پروانه روی پای دختر  
 

 

تاتو پروانه آبرنگ

سبک آبرنگ در هنر تاتو دقیقاً همان کاری را که از نامش پیداست انجام می دهد ، از ظاهر یک نقاشی آبرنگ تقلید می کند. به طور معمول ، تاتو آبرنگ از خطوط مشکی جامد با رنگ آبرنگ در پشت و اطراف خطوط استفاده می کنند.اگر به دنبال تاتو به سبک آبرنگ هستید ، مطمئن شوید که هنرمندی که انتخاب می کنید تجربه ایجاد چنین خالکوبی هایی را دارد.
 
تاتو پروانه
تاتو پروانه آبرنگ
 

 

تاتو پروانه و گل

برای کسانی که به دنبال طرح های پیچیده تر تاتو هستند ، افزودن گل ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. ترکیبی از یک پروانه رنگارنگ با رنگ های پر جنب و جوش باعث ایجاد طرحی پر جنب و جوش می شود که در یک منطقه بزرگ بهترین ظاهر را دارد.
 
بعضی از گلها که انتخاب می کنید ممکن است کاملاً زیبایی شناختی داشته باشند ، اگرچه دانستن اینکه اکثر آنها معنی نمادین دارند بسیار مفید است. به عنوان مثال ، یک گل رز سفید نماد معصومیت ، یک گل سرخ برای عشق ، یک گلبرگ برای امید ، یک نیلوفر برای خلوص و روشنگری است.بنابراین ، می توان از ترکیب معنی نمادین یک پروانه و یک گل خاص برای ایجاد طرح هایی استفاده کرد که از نظر معنی و نماد غنی تر باشند.
 
تاتو پروانه

 

تاتو پروانه با نقل قول

حروف اضافه شده عالی به هر طرح تاتو است و پروانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در نظر داشته باشید نقل قول مورد علاقه خود را اضافه کنید ، نام یکی از عزیزان که برای شما ارزش دارد.
 
عنوان را می توان در کنار پروانه اضافه کرد ، یا می توان آن را با خلاقیت بیشتری در تصویر گنجانید. به عنوان مثال ، برای یک کلمه یا نام ، بدن یک پروانه (یا بال) را می توان با عنوان پر کرد.
 
تاتو پروانه

معنی رنگ در خالکوبی پروانه

 

 

معنی رنگ در تاتو پروانه

اگر قبلاً نوع پروانه ای را برای استفاده به عنوان تاتو انتخاب کرده اید ، مطمئناً باید رنگ و شکل آن را نیز انتخاب کنید. اگر ترجیح می دهید معنی آن شکل ظاهری را تعیین کند ، برای شما مفید خواهد بود که بدانید برخی از رنگ های پروانه ها دارای معانی اضافی مرتبط با آنها هستند.خالکوبی
 

پروانه آبی رنگ 

محافظت در برابر ارواح شیطانی و بدبختی ها را فراهم می کند ، همچنین آرزو می کند و به تحقق رویاهای شما کمک می کند.

تاتو پروانه نارنجی

مطابق با معنی کلی نمادین نارنجی - نشان دهنده نیاز به مثبت و فعال ماندن است. برخی نیز معتقدند که پروانه های نارنجی در هنگام وقوع تغییرات مثبت بزرگ در زندگی آنها ظاهر می شوند.

تاتو پروانه زرد 

نمادی از یک تغییر ناگهانی و نیاز به هوشیاری و آماده بودن برای استفاده هر چه بیشتر از آنچه زندگی ارائه می دهد.

تاتو پروانه سبز 

اعتقاد بر این است که پروانه های سبز فال رشد ، خوش شانسی و همچنین منادی خبرهای خوب هستند.

تاتو پروانه بنفش

بعضی اوقات تصور می شود که پروانه های بنفش نشان دهنده مداخلات الهی است. آنها همچنین می توانند نشانه ای از ورود یک تأثیرگذار قدرتمند به زندگی شما باشند.

خالکوبی با پروانه های قرمز

پروانه های قرمز ، به ویژه در برخی قبایل بومی آمریکا ، فال اخبار تغییر دهنده زندگی هستند. برخی نیز معتقدند که آنها نمایانگر ارواح ویژه ای هستند.

تاتو پروانه سیاه

پروانه های سیاه ، همانطور که احتمالاً قبلاً حدس زده اید - نماد نشانه های منفی است. با این حال ، آنها همچنین نماد جادو و انرژی معنوی هستند.

خالکوبی پروانه سفید

نشانه استقلال و خوش شانسی است. همچنین پروانه های سفید نماد حضور روح یک عزیز درگذشته است که برای حمایت و راهنمایی شما آمده است.
 
تاتو پروانه

 

اندازه و محل قرارگیری تاتو پروانه

اگر به تاتو پروانه در مورد اولین تاتو خود فکر می کنید ، مهم است که درک کنیم همه طرح ها را نمی توان به اندازه های بسیار کوچک کاهش داد. اگر یک تاتو کوچک حاوی جزئیات و خطوط زیادی باشد که بیش از حد یکدیگر را لمس می کنند ، احتمالاً خوب به نظر نمی رسد. با گذشت زمان ، خطوط تار می شوند و در نتیجه آشفتگی آشفته ای ایجاد می شود.
 
بنابراین به یاد داشته باشید ، اگر یک تاتو بسیار کوچک می خواهید ، باید جزئیات زیادی را فدا کنید. یک تصویر ساده بهترین انتخاب برای تاتو کوچک است - در مورد پروانه ها ، این ها کاملاً اشکال تخت سیاه هستند.
 
برای آستین ها و سایر قسمت های بزرگتر ، مانند پشت ، ران ، یا سینه ، به احتمال زیاد باید طرحی را طراحی کنید که شامل چندین پروانه باشد. از آنجا که پروانه ها به طور کلی موجودات کاملاً کوچکی هستند ، بزرگ شدن یک تاتو بسیار بزرگ پروانه ای عجیب به نظر می رسد.
 
یک تاتو پروانه ای در اندازه مناسب تقریباً برای هر جسمی عالی به نظر می رسد. تمرکز بر روی این موضوع خواهد بود که آیا می خواهید تاتو همیشه دیده شود یا خیر. اگر تاتو بسته را ترجیح می دهید ، پشت ، بالای ران  ، شکم و زیر سینه گزینه های عالی هستند.مکان های معروف برای تاتو پروانه شامل شانه ها ، بازو ها و پاها است .
 

طرح تاتو پروانه

77.jpg
 
66.jpg

کاربر گرامی برای دیدن خالکوبی معنی دار ایرانی اینجا کلیک کنید

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • ManuelNow 853 :

  معنی تاتو پروانه و گل را می توان به عنوان "طول عمر و زیبایی" خواند ، و یک پروانه و گل داوودی - "زیبایی در جوانی". خال کوبی پروانه و گل رز به معنای علاقه ، عشق و تحول است . این یک طراحی کلاسیک است که سالهاست اهمیت خود را از دست نداده است.

  1400/5/1 16:15
 • ManuelNow 853 :

  معنی تتو پروانه و جمجمه پروانه ای که با جمجمه جفت شده نماد اصلی چرخه زندگی است. چنین نماد پروانه در تاتو به ما یادآوری می کند که همه چیز در جهان برای تعادل تلاش می کند ، توسعه می یابد و چیز جدیدی جایگزین آن می شود. یک مکان مناسب برای تتو پروانه و جمجمه می تواند بازو ، ران ، یا حتی سینه باشد - چنین طرح هایی معمولاً کمی بزرگتر هستند ، بنابراین بهتر است فضای بیشتری برای آنها بگذارید.

  1400/5/1 16:17
 • Cyelii 193 :

  تاتو پروانه سفید ایده جالبی برای یک خال کوبی کوچک خواهد بود. سفید اغلب برای نشان دادن خلوص و آزادی مورد استفاده قرار می گیرد ، که با نماد پروانه در تاتو مطابقت دارد. برای جالب تر ساختن طرح خود ، سعی کنید برخی از سایه های رنگی را اضافه کنید.

  1400/5/1 16:28
 • Cyelii 193 :

  معنی تاتو پروانه قرمز معانی عاشقانه دارند ، اما بسته به زمینه طراحی می توانند به نمادی از خشم یا پرخاشگری تبدیل شوند. اعتقاد بر این است که در برخی قبایل هندی تاتو پروانه قرمز به معنای روحیه قوی است.

  1400/5/1 16:30
 • Cyelii 193 :

  نماد پروانه در تاتو. نحوه قرارگیری پروانه نیز مهم است. اگر بالهای پروانه باز باشد ، این بدان معناست که روح جنس زیباتر به روی جهان باز است ، او می خواهد به مردم نور و عشق ببخشد. اگر بال های پروانه به طور متقارن مرتب شده باشد ، این نماد هماهنگی ، تعادل و مسئولیت است. پروانه در حال بال زدن به معنای تمایل یک جوان به آزادی و استقلال است. شما همچنین می توانید تصویر یک پروانه را روی یک گل پیدا کنید ، معنی آن ثابت بودن ، وفاداری و از خود گذشتگی است.

  1400/5/1 16:35
 • بهنام :

  در یونان باستان ، پروانه ، این موجود لطیف نمادی از یک روح جاودانه بود. اما در روم باستان ، هر پروانه ای منادی جنگ محسوب می شد.

  1400/5/1 16:41
 • بهنام :

  تاتو پروانه نماد چیست نماد پروانه در تاتو نماد اصل زنانه ، زیبایی است. با تاتو پروانه ، شما تلاش خواهید کرد تا به زیبایی پروانه روی بدن خود برسید. پروانه ای که هر جا بخواهد پرواز می کند نمادی از آزادی است. آن دسته از دخترانی که می خواهند نشان دهند آزاد و مستقل هستند ، چنین خال کوبی می کنند. یک خال کوبی پروانه ای ، که نماد شانس و خوش شانسی است ، برای همه دختران مناسب است. از آنجا که ژاپنی ها پروانه ها را به خوشبختی خانوادگی مرتبط می دانند ، زنانی که می خواهند خانواده خود را از مشکلات محافظت کنند می توانند چنین تتو پروانه را انتخاب کنند. تتو پروانه همچنین برای دخترانی مناسب است که برای هر تغییری در زندگی خود تلاش می کنند ، می خواهند گذشته را فراموش کنند. در این حالت ، پروانه به عنوان نمادی از تولد دوباره ، تحول ، تغییر عمل می کند.

  1400/5/1 16:44
 • بهنام :

  یکی از محبوب ترین ها در میان دختران تاتو پروانه است ، زیرا هر یک از آنها معتقدند که شکل یا شخصیت آنها چیزی شبیه به سبک ، زیبایی ، روشنایی و منحصر به فرد بودن این موجود کوچک است. معنی تاتو پروانه: زنانگی؛ پیچیدگی نرمش ؛ بی وزنی لطافت خلوص؛ شکنندگی؛ جاودانگی؛ برازندگی

  1400/5/1 16:50
 • بهنام :

  معنی تتو پروانه قبایل آمریکای جنوبی پروانه در حال پرواز را به عنوان روح ستاره ای دور یا به عنوان روح زنانی که در هنگام زایمان از دنیا رفته اند ، درک می کنند. رومی ها آن را به عنوان منادی نگران کننده و ناراحت کننده جنگ تصور می کردند. یونانی ها تصور شادتری از پروانه ها داشتند و معتقد بودند که روح دختران بی دغدغه و بی وزنی هستند که بال های پروانه ای درخشان دارند. آزتک ها معتقد بودند که روح رزمندگانی که در جبهه های جنگ جان خود را از دست داده اند به پروانه های سبک تبدیل شده است. در افسانه های ژرمنی و اسکاندیناوی ، پروانه مظهر عنصر هوا بود و نمایندگان آن مانند مردان بالدار کوچک به نظر می رسیدند. اسلاوها پروانه را موجودی می دانند که پیش بینی مرگ قریب الوقوع است ، و همچنین آن را با روح انسان مجسم می کند ، قادر به گذر از تمام چرخه های پیچیده وجود و تحول ، و سپس کسی که موفق شد دوباره متولد شود یا زندگی را به وجود آورد ، اما در ظاهر جدید.

  1400/5/1 16:56
 • بهنام :

  هماهنگی و تعادل. در اینجا یکی از معانی اصلی است که خال کوبی پروانه برای دختران پنهان می کند. مخصوصاً اگر طرح با بال باز باشد. این گزینه خال کوبی برای کسانی که دائماً درگیر رشد شخصی ، شناخت از خود و دنیای درونی خود هستند ، فلسفه ، روانشناسی را دوست دارند ایده آل است.

  1400/5/1 17:16
 • بهنام :

  لطافت ، عشق تتو پروانه برای دختران انتخاب ایده آل برای آن دسته از دخترانی است که خواهان عشق متقابل ، قوی و تلاش برای اعتماد متقابل در یک رابطه هستند. در این حالت ، بهتر است تتو پروانه را کوچک کنید - مثلاً روی مچ دست یا زیر سینه.

  1400/5/1 17:17
 • بهنام :

  گشودگی و خودانگیختگی. بسیاری از دختران مدرن به دنبال برقراری ارتباط صمیمانه هستند ، برای آشنایی تازه باز هستند و برای ماجراجویی آماده هستند. آنها فوق العاده هستند ، با یک شخصیت دلپذیر. تاتو پروانه بهترین خالکوبی برای چنین افرادی است.

  1400/5/1 17:19
 • بهنام :

  تلاش برای آزادی و جوانی ابدی در روح. تتو یک پروانه روی بدن یک فرصت واقعی برای برجسته شدن در میان جمعیت ، نشان دادن اصالت خود ، تمایل به آزادی و توانایی مقاومت در برابر کلیشه ها است. یک تاتو پروانه به شما خواهد گفت که یک دختر می خواهد جوانی خود را حفظ کند ، و یک زن بالغ ، بدون توجه به هر چیزی ، احساس جوانی می کند.

  1400/5/1 17:20
 • بهنام :

  تاتو پروانه نماد چیست تلاش برای لذت بردن از زندگی. اغلب ، تاتو پروانه توسط کسانی از نمایندگان زنان انتخاب می شود که در هر موقعیتی ، در هر فرصتی تلاش می کنند تا بیشترین بهره را از زندگی ببرند. چنین خانم هایی همیشه آماده هستند تا برای ایجاد یک رابطه جدید عجله کنند. آنها هیچ وقت ، زمان را از دست نمی دهند. و آنها برای جلب رضایت هوی و هوس خود آماده جسورترین اعمال هستند. بنابراین ، محل خال کوبی غیر معمول است - به عنوان مثال ، این باسن ، شک ، مچ پا است.

  1400/5/1 17:23
 • بهنام :

  تاتو پروانه گزینه مناسبی برای زنان شکننده و ظریف است. تاتو پروانه به ویژه برای دختران کوچک مینیاتوری و لاغر ، برازنده و مناسب هستند. یک پروانه کوچک بر اندام او تأکید می کند و ذوق بی نظیری را به تصویر می آورد ، دقیقاً مطابق با زیبایی طبیعی آنها. ما همچنین این واقعیت را یادآوری می کنیم که پروانه از مدت ها قبل نماد خوش شانسی بوده است و بنابراین مناسب هر زنی است که بخواهد شانس داشته باشد تا همه امور خود را همراهی کند. در مورد موفقیت پروژه جدیدتان شک دارید ، آیا اوضاع خوب پیش نمی رود؟ پس مطمئن شوید که یک پروانه برازنده بر روی بدن خود قرار دهید. به من اعتماد کن ، واقعاً جواب می دهد! شایان ذکر است چنین معنی پروانه در تاتو به عنوان ارتباط با جاودانگی روح زن است. از این گذشته ، بیشتر ما به طور دوره ای با افکار مربوط به معنای زندگی ، مرگ ، ابدی بودن روح و زندگی پس از مرگ خود را عذاب می دهیم. آیا شما اعتقاد دارید که روح شما جاودانه است و پس از مرگ بدن شما زنده خواهد ماند؟ یک پروانه بر روی بدن خود تتو کنید - طبق افسانه ، چنین خالکوبی به رغم مشکلات و مشکلاتی که در این راه با آنها روبرو هستید ، به حفظ زیبایی روح شما کمک می کند.

  1400/5/1 17:30
 • Loren 739 :

  پروانه یک موتیف محبوب برای خالکوبی در همه زمان ها است. اغلب دختران برای اولین خالکوبی خود پروانه را انتخاب می کنند زیرا زیبا، شیک و جذاب است. علاوه بر مولفه زیبایی شناختی، تصویر یک پروانه دارای تغییرات زیادی است، زیرا گونه های زیادی از این حشره در طبیعت وجود دارد. پروانه ها نماد جاودانگی، تولد دوباره و زیبایی هستند، به این دلیل که یک پروانه زیبا از یک کرم زشت ظاهر می شود. پروانه ها در فرهنگ های مختلف معانی مختلفی دارند: در مکزیک نمادی از ستیزه جویی و مبارزه است، در ژاپن نماد گرما و راحتی است، در آلمان و اسکاندیناوی تجسم عنصر هوا و همچنین هر چیز عرفانی است که با جن ها و پری ها مرتبط است.

  1402/4/31 20:46
 • Loren 739 :

  هر فردی که می خواهد معنای فردی جداگانه را در یک تتو قرار دهد، سعی می کند بازتاب خود را در تصویر پیدا کند: ویژگی های شخصیتی، جهان بینی، رفتار. از آنجا که تعیین یک خالکوبی پروانه چند وجهی است. در معانی این نماد، پیوند قوی روح انسان با زنانگی، زیبایی، لطافت، سبکی قابل توجه است. برخی خالکوبی شب پره را طلسم زیبایی خود، جوانی می دانند. این نماد همچنین به عنوان یک طلسم جذاب از شانس خوب، در نظر گرفته می شود. معنای دیگر نماد آزادی، استقلال است. این ویژگی هایی است که حاملان تاتو پروانه می خواهند به دیگران نشان دهند.

  1402/4/31 20:48
 • Loren 739 :

  شما نباید تتو پروانه را به عنوان یک نماد منحصراً زنانه در نظر بگیرید، اغلب تصاویر مشابه در خالکوبی های مردانه نیز یافت می شود، فقط می توانند خشن تر باشند، مانند تصویر پروانه شاهین سر مرده. به طور کلی، همه چیز به مفهوم بستگی دارد، اغلب یک پروانه می تواند افزودنی ظریف به تصویر کلی باشد، در میان گل ها اوج بگیرد یا روی جمجمه بنشیند. تاتو پروانه برای مردان به چه معناست؟ آنها توسط کسانی که می خواهند اسرار زندگی را فاش کنند، به جاودانگی روح، تناسخ اعتقاد دارند، اعمال می شوند. اغلب، یک خال کوبی به عنوان نشانه ای از خاطره یکی از عزیزان متوفی انجام می شود. این علامت نماد عشق، احترام است. جوانان ترجیح می دهند نقاشی ها را با رنگ های تیره تر انتخاب کنند: قرمز تیره، سبز تیره.

  1402/4/31 20:51
 • Loren 739 :

  هیچ محدودیتی برای خالکوبی پروانه وجود ندارد. یک اثر منحصر به فرد زمانی حاصل می شود که طرح در گوش یا روی پا در یک طرح رنگ روشن قرار گیرد. خالکوبی روی گردن یک تصمیم جسورانه است که فردیت پوشنده را نشان می دهد. الگوی روی دست، به خصوص در سه بعدی، ظاهری جذاب و پیچیده می دهد. عکس یک خالکوبی پروانه در پشت ثابت می کند که یک منطقه بزرگ برای ایجاد یک ترکیب کامل بهترین است. استادان حرفه ای به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید و ایده های جدید را به اشتراک بگذارید.

  1402/4/31 20:52

بیشتر بخوانید