چرا تاتو مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است

در

خالکوبی مینیمالیسم همیشه رایج بوده و امروز طرفداران آن کم نشده ، بلکه برعکس محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این مربوط به همه زمینه های فعالیت است: طراحی داخلی ، موسیقی ، معماری ، مجسمه سازی و البته نقاشی روی بدن.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم روی گردن دختر

معنی تاتو مینیمال   تتو مینیمال چیست

تاتو به عنوان هنری مدرن امروز به سطح کیفی بالایی رسیده است: استادان  تاتو سبک مینیمال  شاهکارهایی با هر نوع پیچیدگی را ایجاد می کنند. می توانید با یک عکس به سالن بیایید و بعد از چند جلسه روی بدن شما دقیقا مثل عکس تاتو می شود.

معنی مینیمال

به نظر می رسد که نقاشی مینیمال بدن  باید ژانرهای دیگر را کاملاً جایگزین می کرد ، اما ما عکس این را مشاهده می کنیم - همراه با آنها ، تاتو های کوچک ساده یا  تاتو مینیمالیسم بسیار تقاضا دارند.

 

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

 زن و شوهر به سبک  تاتو مینیمالیسم

 

کاربرد گسترده تاتو مینیمالیسم به تعدادی از عوامل بازمی گردد. اول از همه ، جمع و جور بودن است. تعداد کمی جرات انجام کارهای گسترده را دارند. هر کس دلایل خاص خود را برای این امر دارد: برخی از توجه بیش از حد می ترسند ، برخی دیگر شک دارند که آیا در آینده از طرح تاتو خسته نخواهند شد. تصاویر تاتو مینیمالیسم در این راستا اندازه کوچکی دارند که به شما امکان می دهد تاتو را در هر زمان با لباس بپوشانید.

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

 

نکته دوم درد است. شاید برای بعضی ها این مسخره به نظر برسد ، اما اکثر مردم از ترس درد ، وحشت دارند که به سالن آرایش بروند. با کشیدن تتو مینیمالیستی روی دست یا مکان دیگر ، بعید است که احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد شود ، زیرا زمان استفاده از چنین کاری به طور متوسط ​​به نیم ساعت می رسد.

 

 

تاتو مینیمالیسم

تاتو طرح مینیمال

تاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم روی دست دختر

تاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم بر روی مچ دست - عکس

 

آخرین عامل تطبیق پذیری آن است: ژانر خالکوبی مینیمالیسم برای هر دو جنس ایده آل است. در گستردگی شبکه ، می توانید تعداد زیادی گزینه برای انتخاب از بین آنها ، تاتو های مینیمالیستی زن و مرد پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید: یک تاتو مینیمال برای دختران و پسران باید منحصر به فرد باشد. اگر به یک هنرمند حرفه ای روی بیاورید ، تهیه یک طرح اصلی و منحصر به فرد برای شما یا ارائه یک تصویر موجود از ویژگی های مینیمالیسم ، با حفظ معنای اصلی آن ، کار دشواری نخواهد بود.

 

تاتو مینیمالیسم

 

 

تصویر خالکوبی مینیمالیسم روی مچ دست متداول ترین است. اما تصویر را می توان روی هر قسمت از بدن قرار داد: شانه ها ، سینه ، پشت ، پاها. 

تاتو مینیمالیسم برای مردان

در زیر عکس هایی از تاتو  مینیمالیستی مردان وجود دارد.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

طرح تتو mom

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمالیسم برای زنان

تاتو در سبک مینیمالیسم توسط دختران انتخاب می شود. اصولاً اینها تصاویر کوچکی از گل روی دست است - هم در مچ دست و هم در بازو.

 

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو گل مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم روی مچ دست دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

روباه تتو شده به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

تاتو مینیمالیسم

تاتو به سبک مینیمالیسم روی پای دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

تاتو مینیمالیسم

گل رز تاتو به سبک مینیمالیسم رو ی گردن دختر

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

نقاشی مینیمال دست

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

خالکوبی مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

تاتو مینیمال

تاتو مینیمالیسمتاتو مینیمالیسم

گل های تاتو به سبک مینیمالیسم برای یک دختر روی بازو

 

790-1.jpg

تاتو روباه مینیمال

790.jpg

تاتو روباه مینیمال

790_52.jpg

طرح تاتو mom

123a77e74f6e6c3.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f6.jpg

دوربین تتو مینیمال

123a77e74f65555.jpg

تاتو ماهی مینیمال

123a77e74f65555666.jpg

تاتو ماهی مینیمال

 

اگر دوست دارید معنی تتو مینیمال  را بدانید معنی خطرناک ترین تاتو  را کلیک کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو در وگان

در

10-2.jpg

برای شروع ، اجازه دهید روشن کنیم که فکر نکنید ، تاتو  برای طرفداران وگان تصاویر سبزیجات ، کاهو و گیاهان است. معنی خالکوبی وگان ، اخلاقی است که رویکرد وگان را به طور کلی نشان می دهد.به طور کلی ، گیاهخواری تنها به معنای امتناع از خوردن محصولات حیوانی نیست. این موضوعی جهانی تر است: وگان روشی برای زندگی است که در آن جایی برای کار و کسب هایی وجود ندارد که بتوانند از یک حیوان استفاده کند (از جمله به عنوان یک موش آزمایشگاهی).

 

تاتو

متأسفانه ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، بعضی از پیروان وگان را به خاطر مد انتخاب می کنند. امروز هستند ، فردا نیستند.بیایید بفهمیم که تاتو های وگان چیست و چه تفاوتی با تاتو معمولی دارند. من قبلاً فکر می کردم که این تفاوت فقط مربوط به جوهر است. که باعث آلرژی و مشکلات بدتری می شوند. اما سپس حفاظت از حیوانات به موقع به ذهنم رسید: مواد گیاهی جایگزین جوهر بر اساس کربن حاصل از استخوان و گلیسیرین حیوانات می شوند. که عموما برای کسانی که خود را فعال حقوق حیوانات می دانند ، وسوسه برانگیز است؟

 

گیاهخواران از جوهر بر پایه گیاهی فراتر رفتند. علاوه بر جوهر ، کلیه لوازم دیگر نیز نباید از حیوانات در ساختن آنها استفاده شده باشد: پمادهای شفابخش ، ژله نفتی ، صابون یا ژلهای منتقل کننده طرح (انتقال طرح تاتو به پوست شما) به طور کلی از نظر یک وگانیسم ، همه اینها باید در نظر گرفته شود و درست خریداری شود ، در غیر این صورت کار تاتو درست نیست ، وگان نیست.

 

تاتو وگان
پس در صورتی که مدت زیادی است به خال کوبی علاقه دارید ، احتمالاً بیش از یک بار به شما گفته شده است که شما  وگان نیستید. با این حال ، همه ما گیاهخواری با آستین خال کوبی و یا نماد V دیده ایم. آیا آنها واقعاً  اصول خود را برای خالکوبی معنی دار وگان رعایت می کنند ، یا

 

آیا واقعا راهی برای تاتو مورد نظر بدون ظلم به حیوانات وجود دارد

 

معنی تاتو وگان

خبر خوب این است که شما واقعا می توانید یک خال کوبی کاملا وگان را بدست آورید. با این حال ، برای پیش بینی این موضوع باید در مورد بخش های مختلف فرآیند که ممکن است وگان نباشد ، بدانید. گیاهخواران باید به چه چیزی توجه کنند؟

 

جوهر تاتو

اولین چیزی که گیاهخواران باید نگران آن باشند جوهر خال کوبی است. از ژلاتین به عنوان چسب در جوهر تاتو استفاده می شود و رایج ترین ماده حیوانی در جوهر های تاتو است. در عوض برخی از جوهرها از صدف استفاده می کنند.

کربن استخوان ها در بعضی از مارک های جوهر استفاده می شود تا رنگدانه تیره تری به آنها ببخشد.

 

معنی خال کوبی 

برخی از جوهرها حاوی گلیسیرین نیز هستند که از آن برای تثبیت جوهر و اطمینان از صافی استفاده می شود. گلیسیرین یک ماده پیچیده است زیرا می توان از روغن سویا یا روغن نخل تهیه کرد (اگرچه برخی از گیاهخواران از دومی خودداری می کنند) یا مواد مصنوعی هستند ، اما از چربی گاو نیز می توان تهیه کرد. از آنجا که منبع گلیسیرین به ندرت بر روی هر محصول نشان داده شده است ، بنابراین جلوگیری از مصرف آن به طور کلی برای یک وگان  ایمن تر است. 

 

معنی تتو

کاغذ استنسیل 

این امر بسیاری از افراد را شگفت زده می کند ، حتی اگر از محصولات حیوانی مختلفی که در بیشتر جوهر های تاتو موجود است ، آگاه باشند. 

کاغذ استنسیل یا کاغذ منتقل کننده طرح که هنرمندان برای ترسیم خال کوبی قبل از جوهر از آن استفاده می کنند ، می تواند حاوی لانولین (چربی گوسفند و سایر حیوانات پشمی) باشد. 

 

معنی تاتو

لانولین یک ماده رایج در محصولات مراقبت از پوست است ، بنابراین هنگام خرید کرم و لوسیون برای مراقبت از خال کوبی بعدی خود به آن توجه کنید. 

سایر مواد لازم که باید چک کنید عبارتند از: موم  ، روغن کبد COD و روغن کبد کوسه.

 

در حالی که بسیاری از استودیوهای خال کوبی اصرار دارند کرم های مخصوص خریداری کنند که ممکن است حاوی بسیاری از مواد غیرقابل قبول باشد ، اما گزینه های طبیعی بسیاری نیز وجود دارد. برخی از شرکت ها مفتخر به فروش لوازم تاتو گیاهی ، 100٪ بی خطر برای سلامتی شما هستند.

 

تاتو زنبور

نوار روان کننده تیغ

اگر هنرمند خال کوب شما ناحیه ای را که خال کوبی می کند ، تراشید ، به احتمال زیاد از تیغ یکبار مصرف استفاده می کند و برخی از تیغ های یکبار مصرف نوار روان کننده دارند. 
بیشتر افراد به این فکر نمی کنند که این نوار از چه چیزی ساخته شده است ، اما گیاهخواران باید بدانند که احتمالاً از گلیسیرین ساخته می شود و همانطور که در بالا دیدیم ، می توان گلیسیرین را از چربی گاو تهیه کرد.

 

چگونه مطمئن شویم که خالکوبی وگان به درستی انجام می شود

بنابراین ، اکنون می دانید که می توانید با محصولات حیوانی در هر مرحله از فرآیند ، از تراشیدن تا خال کوبی کردن گرفته تا محصولات مراقبت های بعدی که در انتهای فرآیند استفاده می شود ، درگیر شوید. با این حال ، این بدان معنی نیست که انجام یک خال کوبی برای گیاهخواران غیرممکن است.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بدون ظلم به حیوانات خال کوبی کنید. 

 

با سالن تاتو تماس بگیرید و در مورد گزینه تاتو وگان سؤال کنید

اکثر سالن های تاتو از کالاهایی که استفاده می کنند آگاهی دارند و در صورت داشتن مشتری که به بعضی از مواد خاص حساسیت دارند یا در غیر این صورت از آنها خودداری می کنند ، اغلب گزینه های دیگری نیز دارند. آنها همچنین قادر خواهند بود محصولات مناسب برای استفاده را در طی مراحل بهبودی توصیه کنند.

بنابراین از قبل تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما وگان هستید و در مورد گزینه های خود سوال کنید. اگر آنها نتوانند شما را بپذیرند ، به احتمال زیاد آنها می توانند به شما در یافتن شخصی که می تواند کمک کنند، اطلاعات می دهند.

معنی تاتو

وسایل تاتو را همراهت ببر

حتی اگر هنرمند خال کوبی شما جوهر وگان داشته باشد ، ممکن است آنها تیغ ​​و گلیسیرین یا کاغذ استنسیل نداشته باشند. اگر آنها مواد لازم را برای به دست آوردن تجربه ای مناسب برای شما ندارند ، می توانید وسایل تاتو را خریداری کنید.

 

یک تاتو کار وگان پیدا کنید 

این بهترین راه حل است. وقتی با یک هنرمند تاتو  کار وگان کار می کنید یا اگر واقعا خوش شانس هستید ، با کل استودیوی خال کوبی وگان ، می توانید مطمئن باشید که آنها ا کل روند اخلاقی را رعایت می کنند. هیچ آرامشی بهتر از این واقعیت وجود ندارد که هنرمند شما همان ارزشهای شما را به اشتراک بگذارد.

 

ساخت یک خال کوبی وگان آسان نخواهد بود ، اما اگر واقعاً آن را بخواهید ، راهی پیدا خواهید کرد. جهان در حال تغییر است و هر روز فرآیندهای خال کوبی وگان در دسترس تر می شوند.

خالکوبی معنی دار

جهان پر از تناقض است ، اما این دلیلی نیست برای تلاش نکردن جهت بهتر شدن آن. برای من ، بدترین قسمت در مورد تاتو های وگان متفاوت است. با جستجوی تصاویر در اینترنت ، در جستجوی تصاویر برای مقاله ، با این واقعیت روبرو شدم که نمایندگان شایسته ای در این جهت وجود دارند. من برای تاتو نیازهای بالایی دارم: فرد باید هماهنگ با بدن باشد اصلی ، هنری. این باید هنر باشد ، ثمره کار هنرمند! استادان وگان ، بیشتر اوقات ، سبک و سیاق خاص خود را ندارد (تا کپی کردن از آثار دیگران) .

 

در حال حاضر ، در جهان ، در اصل ، بسیاری از تاتو های معروف وگان مشهور نیستند. اولگا میلر ، بومی اکراین ، با انتقال به پورتلند ، منابع آنلاین استودیوی Vegan Tattoo Studios را راه اندازی کرد که تقریباً بیش از 200 هنرمند در این راستا کار می کردند. این پورتال به شما کمک می کند تا اگر یک وگان باشید ، نزدیکترین استاد را که قطعاً در همان جهت فکری و ایدئولوژیک با شما قرار خواهد گرفت ، پیدا کنید و همچنین تصویری را پیدا کنید که مطابق روح مبارزات برای حقوق حیوانات باشد.

 

معنی خالکوبی

به طور کلی ، موضوع تاتو های وگان بسیار متفاوت است. این می تواند هر تصویری باشد: از جمجمه گرفته تا فضانوردان ، از قلب تا کوه یا حتی انتزاع جوهر یا ترکیبات هندسی و زینتی ، چرا که نه؟ اما با این حال ، به عنوان یک قاعده ، خواستار حمایت از حقوق حیوانات بیشترین محبوبیت را دارد ، زیرا تاتو هنوز عملکرد بیان زنده ، نمایشی از دنیای درونی را از دست نداده است.

 

معنی تاتو

و این همان موردی است که یک تاتو معنی دار و خاص می شود.   ایده اصلی وگان از بسیاری جهات تجسم می شود. برخی به سادگی تصاویر حیوانات را پر می کنند (معروف ترین آنها یک خوک / خوک به عنوان حیوان آزمایشگاهی زیاد استفاده می شود) ، به این ترتیب منحصر به فرد بودن و اهمیت زندگی هر نماینده را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر درباره وگان برای برقراری تماس های مستقیم بر روی بدن در دفاع از حیوانات ، و همراه با تصاویر حیوانات دیگر که افراد عادت دارند آنها را بخورند.   کسی بیشتر پیش می رود و به شکلی نسبتاً خشن ، هر چند از نظر تمثیلی ، خصومت با گوشتخواری انسان را نشان می دهد. بیشتر آنها رادیکالیسم کمتری دارند و به سادگی چیزی را با انگیزه های طبیعی تحریک می کنند:

 

تاتو وگان

گل ، پرنده ، گیاه ، ماهی ، پروانه ، گربه و ... و این تفاوت چندانی با تاتو های معمولی ندارد.   همانطور که می دانید گیاهخواری غالباً با اصول سایر جنبش ها در هم تنیده است ، جوهر آن مبتنی بر حمایت از حقوق و آزادی ها است. در بین گیاهخواران ، می توانید با نمایندگان ضد فاشیست ها ، و آنارشیست ها ، و سختگیران ، و ضد نژادپرستان ، و فمینیست ها و پرستشگران ملاقات کنید ... بنابراین ، حضور نمادگرایی این حرکات در تاتو وگان جای تعجب ندارد.

 

معنی تاتو با شماره 269

معنی تاتو 269

تاتو 269 بسیار رواج پیدا کرده است ، می پرسید معنی این تاتو 269 چیست؟  عدد 269 ، عدد برچسب گوش گوساله است که توسط فعالان وگان در یکی از بزرگترین دامداری  ها عکاسی شده است. بسیاری از پیروان وگانیسم به عنوان علامتی از حمایت و شناسایی این گوساله بدین ترتیب عکس العمل نشان می دهند که از درد و رنج حیوانات آگاه هستند.

 

معنی تاتو 269

  بنابراین ، تاتو های وگان را می توان به طور شرطی به تاتو های ایدئولوژیک ، که نقش یک بنر تبلیغاتی را دارند ، و تاتو های معمولی که به سادگی اصول اخلاقی در فرایند خالکوبی وگان را رعلیت کرده اند ، تقسیم کرد. و به اعتقاد من ، در بین آنها نباید خطرناک ترین تاتو  تصاویری از اسلحه ، جنگ و مظاهر خشونت دیده شود. ( معنی خطرناک ترین تاتو را بخوانید )

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی تاتو دستبند

در

تاتو دستبند

تتو طرح دستبند

 

 تاتو دستبند روی بازو ها یا پاها هم برای دختر و هم برای پسر مناسب است. برای تاتو بر روی بازو ، دستبندهایی با تزئینات و الگوها ، گل ها و حروف اغلب انتخاب می شوند . با این حال ، با نشان دادن نبوغ ، می توانید صاحب یک تاتو دستبند اصلی با طراحی منحصر به فرد شوید. از معنی تاتو دستبند الهام بگیرید!


از زمان های بسیار قدیم ، مردم تاتو می کردند ، معنای خاص خود را در آن می گذاشتند و دست مکان مورد علاقه برای تاتو است. نقاشی ها به اشکال مختلف ، به سبک های مختلف موجود هستند. خالکوبی ها هیچ تمی ندارند ، بنابراین همه کسی را که مناسب آن است انتخاب می کنند. صحبت کردن در مورد موضوع "معنی تاتو دستبند بر روی بازو" ، یادداشت می کنیم که هر نقاشی به روشی متفاوت توضیح داده شده است. معنی نه تنها به الگو بستگی دارد بلکه به خلق و خوی فرد نیز تغییر می کند. بنابراین ، مهم است که معنی تاتو را با شخصیت خود مقایسه کنید.

 

 

 

اسطوره شناسی ، تاریخچه تاتو دستبند

 تاتو دستبند

تتو دستبند     تاتو حلقه دور دست

 

مردم بسیاری از ملت ها در دوران باستان ، دقیقاً 600 هزار سال پیش ، تاتو می کردند. امروزه یافتن توصیف دقیق منشأ معنی تاتو رینگ دور دست تقریباً غیرممکن است ، اما با این وجود می توان به سوالی که علاقه مندان به هنر بدن می پرسند را پاسخ داد:

 

معنی تاتو دستبند بر روی بازو چیست

معنی تاتو حلقه دور دست ،  معنی تاتو دو خط روی دست

در دوران باستان ، معنی تاتو دو خط  و  تاتو مچ دست به منظور جلب و حفظ خوش شانسی ، خوشبختی و قدرت انجام می شد. آنها از بدبختی ، آسیب ، مرگ محافظت می کنند. این دلیلی است که رزمندگان دوست داشتند روی بدن خود دستبند بزنند. اغلب تاتو رینگ دور دست ، به شکل دستبند روی مچ دست با تزئینات سلتیک تزئین می شدند. طبق افسانه ها ، آنها قدرت زیادی دارند و می توانند نیروهای طبیعت - ارواح هوا ، زمین و آب - را به کمک بکشند. الگوهای سلتیک امروزه در بین جوانان بسیار محبوب هستند.

 

تاتو مردانه ی خالکوبی دستبند روی بازو توسط مردان به عنوان طلسم استفاده می شد.  خالکوبی دستبند مردانه  به دلیل شکل حلقه بسته بدست آمده است. اغلب ، تاتو به شکل مار  به تصویر کشیده می شد ، که دم خود را گاز می گیرد. این نماد به معنای پدیده های دوره ای ، خودکفایی است.

 

یک  تاتو دستبند بر روی بازو با سوراخ ، زخم و همچنین رنگ استفاده شد. در آن روزها اعتقاد بر این بود که کسی که از روند دردناک جان سالم به در برد فردی قدرتمند است و سزاوار عنوان مرد است (امروزه در برخی کشورها این سنت باقی مانده است).

 

تاتو دستبند برای چه کسانی مناسب است

 تاتو دستبند

تاتو دستبند  تاتو روی دست زنانه    تاتو روی دست مردانه


دستبند تتو   هم برای دختر و هم پسر مناسب است. تاتو های زنانه اغلب دارای همراهی های نفسانی - مضامین رویایی و عاشقانه هستند. همچنین ، دختران الگوی کتیبه ها و نقل قول های واگذار شده با معنای شخصی را تاتو می کنند.


بیشتر  تاتو دستبند مردانه  ، بازوی مردانه حاوی تصاویر دقیق - اشکال هندسی ، الگوهای متقارن است. همچنین ، پسر ها الگوهای سلتیک را  در خالکوبی که با شجاعت و عزم راسخ همراه هستند ، قدرت و اعتماد به نفس می دهند.

 

تاتو دستبند

طرح تاتو دستبند

تاتو دستبند روی مچ دست

 مردان تصاویر خشن تر را در  خالکوبی دستبند  ترجیح می دهند: سیم خاردار ، خار ، اشکال هندسی. سنبله و سیم به معنای مجرمانه نیست. آنها با ناتوانی در خارج شدن از چارچوب تعیین شده توسط جامعه ، برای دستیابی به صلح همراه هستند. تاتو دستبند بر روی مچ دست برای مردان ، قدرت و استقامت مالک را نشان می دهد ، اگر جزئیاتی مانند فلز تزئین شده باشد. صاحبان آنها نیرومندی ، نفوذناپذیری و آماده برای غلبه بر مشکلات زندگی هستند.

 

پسر ها روی مچ ، زانو و شانه ها خالکوبی می کنند.  تتو دست بند  در بازو گاهی به پشت و قفسه سینه می رود ، که باعث می شود تصویر مردانه و جذاب باشد. تاتو به منظور ایجاد تضاد روشن ، تأکید بر ماهیت سازش ناپذیر ، و همچنین برجستگی عضلات متورم ، سیاه و سفید است.

 

تاتو دستبند

دستبند تاتو

تاتو دستبند روی مچ دست دخترانه

 
تاتو های دستبند روی بدن زن بر زیبایی تأکید می کند و قسمت های مفید بدن فرد پوشنده را برجسته می کند. برای دادن یک رنگ آمیزی معنایی ، آنها با تزئینات و جزئیات تکمیل می شوند.مشاوره قبل از انجام تاتو ، معنی آن را پیدا کنید و مطمئن شوید که طبیعتاً  خالکوبی برای شما مناسب است.

 

تاتو دستبند

تاتو دستبندی مردانه   تاتو های معنی دار مردانه

 

آنها به عنوان تاتو به شکل یک دستبند بر روی دست دختر ، تاتو هایی با الگوی گل ، عبارات معنی دار را انتخاب می کنند. از گردنبندها و دستبندها تقلید کنید. هنرمندان گاهی آنقدر حرفه ای هستند که نمی توان  تاتو دستبندی  را از یک تزئین کلاسیک تشخیص داد.در مورد پاهای زنان ، الگوهای نازک (روبان و جزئیات کوچک) یا پهن در اینجا طراحی می شوند.

 

تاتو دستبند

طرح تاتو دستبند مردانه

 

 بسیاری از مضامین تاتو وجود دارد که برای زنان و مردان مناسب است. هر کدام معنایی دارند. در اینجا برخی از الگوها و معانی وجود دارد:

 

معنی تاتو دستبند با کوه

تاتو دستبند با کوه - استحکام روح ؛

 

معنی تاتو دستبند با شب

تاتو دستبند با شب - انرژی یا پنهان کاری ؛

 

معنی تاتو دستبند با جنگل

تاتو دستبند با جنگل دنیای درونی است که برای افراد کمی در دسترس است.

طرح تاتو دستبند دخترانه

طرح تاتو دستبند دخترانه    تاتو روی مچ دست

 

معنی تاتو دستبند با امواج

 تاتو دستبند با امواج - گذر زمان ؛

 

معنی تاتو دستبند با هندسه

تاتو دستبند با هندسه - سختی و دقت.

همچنین ، یک تاتو دستبند در بازو به شکل حیوانات پر می شود:

 

معنی تاتو دستبند با فیل

تاتو دستبند با فیل - خرد ، فداکاری ؛

 

معنی تاتو دستبند با مار

تاتو دستبند با مار - خویشتنداری همراه با حیله گری.

توجه! از نظر شما ، یک تاتو ممکن است معنای دیگری داشته باشد ، همچنین ممکن است مهم نباشد و یک تزئین باشد.

 

تاتو دستبند

تاتو طرح دستبند       تاتو مردانه جدید

تاتو رینگ دور ساعد برای انعکاس دنیای درونی طراحی شده است ، بنابراین پسر ها  تاتو دست بند  را با مضامین خشن تر ترجیح می دهند.

 

 

معنی تاتو دستبند با ببر

 

معنی تاتو دستبند با خرس

 

معنی تاتو دستبند با جمجمه

تاتو به شکل یک ابزار ساخت و ساز در مورد علایق یا جهت گیری حرفه ای صاحب آن است.تاتو به شکل دستبند با موضوع حیوانات: نیش ببر به معنی طلسم است ، خرس به معنای قدرت است. به نظر می رسید که تاتو جمجمه چیزی ترسناک و بیرحمانه است ، اما اینطور نیست. این هدف برای توضیح دلیل رفتار مالک - میل به استفاده از هر لحظه یک زندگی کوتاه طراحی شده است.

 

اگر شکل ها و خطوط هندسی به تصویر کشیده شود ، یک تاتو دستبند بر روی دست یک مرد دارای یک شخصیت انتزاعی است. بر قدرت ذهن و بدن ، به ندرت پرخاشگری تأکید می کند. به بدن عضلانی و مردانه جذابیت می بخشد ، که در عکس ها دیده می شود. پسر ها دوست دارند خالکوبی را در سطح عضله دو سر بازو طراحی کنند.

 

تاتو دستبند

 طرح تاتو دستبند دخترانه 

 

معنی تاتو به شکل دستبند بر روی بازوی دختران

 تاتو بر جذابیت دختر تأکید می کند. بنابراین ، جواهرات اغلب بر روی ناحیه پا و مچ پا قرار می گیرند و بر نازکی و جذابیت تأکید دارند. جنسهای زیباتر همچنین می توانند  طرح تتو دستبند   را بر روی مچ دست خود داشته باشند و بر ظرافت تصویر تأکید کنند.

تاتو دستبند بر روی مچ دست برای یک دختر اغلب به صورت یک خط نیست ، بلکه با اضافه شدن الگوها به آن است. برخی از محبوب ترین خالکوبی ها عبارتند از:

خالکوبی دستبند با آویز قلب - عاشقانه؛

خالکوبی دستبند با خارها - قلب شکسته و چسبیده 

تاتو دستبند با  آزالیا - خویشتنداری ؛

خالکوبی دستبند با کره - ثروت ؛

تاتو های دستبندی شکل از تزیینات مورد علاقه افراد است. آنها زیبا ، محجوب هستند. و در عین حال ، در صورت لزوم ، می توان آنها را به راحتی زیر لباس پنهان کرد.

 

تاتو دستبند

طرح تاتو دستبندی    طرح تاتو مردانه

 

تاتو دستبند یک گزینه زیبا برای جواهرات بدن است. چنین الگوهایی که روی پوست مچ دست یا بازو قرار می گیرند ، چشمگیر به نظر می رسند و در عین حال سرکش نیستند. طرح های متنوع ارائه شده توسط هنرمندان تاتو ، هر درخواستی را برآورده می کند. در همان زمان ، هر دو زن و مرد به راحتی دستبند "خود"  را برمی دارند. نمایندگان مردان ، تاتو با سیم خاردار ، سبک قبیله ای یا با الگوی سلتی را ترجیح می دهند. انتخاب معمول یک زن ، تقلید بدن از یک زنجیره نازک یا دستبند با سنگهای قیمتی است.

 

تاتو دستبند

تاتو دستبند دخترانه


اغلب ، تاتو با دستبند فقط یک جواهر است که معنای خاصی ندارد. اما در صورت تمایل می توانید اهمیت ویژه ای برای آن قائل شوید. این دستبند در معنای ازدواج (روابط خانوادگی) استفاده می شود. تفسیر دیگر یک چرخه زمانی است که همیشه تکرار می شود. در فرهنگ باستان ، دستبند به عنوان یک تثبیت کننده عمل می کند ، و ارتباط بین بدن و روح یک شخص را محکم می کند. بنابراین ، به عنوان یک طلسم ، چنین خالکوبی می تواند به عنوان مثال توسط پرسنل نظامی استفاده شود.

 

تاتو دستبند

عکس تاتو دستبند   لاکچری تاتو مردانه کوچک

 

آیا می خواهید چیزی مهم برای خودتان به جهانیان بگویید؟ این کار را می توان با استفاده از الگوی بدن با دستبند نیز انجام داد. در این مورد ، ارزش دارد که به دقت به قسمتهای تشکیل دهنده تاتو مراجعه شود. آیا تزئینات از سنگهای قیمتی ساخته شده است؟ هر کدام نمادین خاص خود را دارند.

 

معنی تاتو دستبند با یاقوت کبود

یاقوت کبود می تواند به معنای حیا و انصاف و همچنین خرد و اقتدار باشد.

 

معنی تاتو دستبند با الماس

الماس نمادی از تجمل و قدرت ، توپاز - صداقت ، تدبیر ، احساسات لطیف ، انار - اشتیاق است. اما یک دستبند سنگ ماه خوش شانس خواهد بود. همچنین ، بیشتر خالکوبی های دارای جواهرات به عنوان طلسم چشم بد ، بیماری و سایر مشکلات عمل می کنند.

 

تاتو دستبند

طرح دستبند تاتو

 

طرح تاتو دستبند

طرح تاتو زنجیر مردانه

 

معنی تاتو دستبند با زنجیر

تاتو زنجیر

زنجیر موجود در دستبند به معنای وحدت و بی نهایت است ، اما همچنین می تواند از عدم آزادی حکایت کند. این یک طرح تاتو جنایی نسبتاً محبوب است. دستبندی با زنجیر شکسته نماد کفاره و رهایی است. اگر محکم ، مضاعف و با نام مشخص باشد ، این نشانه وفاداری به فرد مذکور است.

 

طرح تاتو دستبند

 طرح تاتو زنجیر مردانه

تاتو قفل و کلید

در تاتو دستبند می توان از کلید یا قفل استفاده کرد. هر دوی این عناصر گاهی یافت می شوند. اگر کلید در کنار سوراخ کلید به تصویر کشیده شده باشد ، به احتمال زیاد کلید تاتو شده در انتظار عشق است. اگر او تنها باشد ، می توانیم در مورد خالکوبی جفت صحبت کنیم. در این حالت ، دستبند دارای قفل در نیمه دوم قرار دارد. در تاتو جفت نشده ، قفل می تواند به معنای طول عمر و سلامتی باشد. گاهی اوقات می توان آن را به شکل قلب مشاهده کرد ؛ چنین الگویی از بدن به عنوان اعلام عشق عمل می کند.

tatu_na_noge_1(1).jpg

طرح تاتو روی پا مردانه

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه خالکوبی معنی دار برای سالها قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند

در

(سیارک) : چگونه خالکوبی معنی دار به طور دائمی باقی می ماند زمانی که پوست انسان به شدت ریزش می کند ؟در اینجا یک واقعیت نفرت انگیز را برای شما روشن می سازیم , در هر ساعت حدود 0.085 گرم سلول مرده و یا تقریبا 500 میلیون سلول  پوستی از شما جدا می شود . ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد ولی در طول  دوره زندگی برابر با 35 کیلوگرم (77 پوند ) از بدن شما است که از دست رفته است که معادل نیمی از کل وزن متوسط یک انسان است . 

اما با همه این ریزش سلولی چگونه خالکوبی برای سالها , قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند ؟

شما تعجب خواهید کرد  که قدیمی ترین خال کوبی شناخته شده کدام است , خب , این موضوع جدال آمیزی است , در حالی که اوتسی مرد یخی که مطمئنا خالکوبی های بسیاری داشته که برای 5000 سال باقی ماندند یک مدعی کمتر شناخته شده می تواند او را در نه تعداد بلکه در سن شکست دهد. 

مومیایی ال مارو از شیلی با سبیل خالکوبی شده بر روی خود می تواند از مرد یخی  قدیمی تر باشد .  و همه آنها با کشیدن ذغال چوب روی شکافی بسیار مناسب در سطح پوست خالکوبی خود را دائمی کرده اند . به لطف توماس ادیسون تکنیک های خالکوبی ما بسیار پیشرفته شده است . اسلحه خالکوبی برقی مدرن که الهام گرفته از قلم الکتریکی ادیسون است یک ماشین حکاکی موتوری که در نهایت با شکست مواجه شد .

اما به لطف اختراع او , ما در حال حاضر یک راه فوق العاده برای تاتو داریم که جوهر را در لایه درمی پوست به طور دائم باقی نگه داریم .

این لایه زیرین اپیدرم که خودش از لایه های روی هم تشکیل شده است  نقش محافظت خارجی را از بدن به عهده دارند. در حالی که ما هر دو تا چهار هفته با جایگزین کردن کل لایه بیرونی , لایه زیرین را نگه می داریم .

پس واقعا اهمیتی ندارد که چه مقدار از پوست شما در حمام جدا می شود زیرا که خالکوبی شما همیشه باقی می ماند .

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

در
خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است. و حس شوخ طبعی در اینجا نقش ویژه ای در سبک زندگی آنها ایفا می کند
 
sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خودخواهی سالم دارند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 تاتو خارق العاده با معانی پنهان

در
جک لندن نوشت: یک مرد را با یک خالکوبی به من نشان بده و من یک مرد با گذشته جالب را به تو نشان خواهم داد . با این حال ، امروز ، خالکوبی، تاتو فقط نمادی از تجربه عالی یک سبک زندگی نیست. طبق گفته های Statista ، بیشتر اوقات دلایل نقاشی روی بدن یا تاتو تمایل به بیان خود و تمایل به نشان دادن احساسات احترام آمیز شخصی برای شما است. افراد غالباً برای احترام به دوستان و نزدیکان خود و یا برای شروع یک فصل جدید در زندگی خود ، تاتو می کنند.
 
امروز ، sayarak.com برای شما 20 شاهکار از تاتو خارق العاده را جمع آوری کرد که به دلیلی معنی پنهان آنها باعث می شود طیف باورنکردنی احساسات تتو مخفی را حس کنید.
 
تاتو خارق العاده
 

نمی توانید اوضاع را تغییر دهید - نگرش خود را نسبت به آن تغییر دهید

تاتو خارق العاده
 

وقتی پدرم درگذشت ، من برای خودم خالکوبی کردم

تاتو خارق العاده

 شما مسئول كسانی هستید كه آنها را اهلی می كنید

تاتو خارق العاده
تاتو مشترک
 

بسیار جالب است که بتوانیم با مشکلاتی که در طول زندگی با آن روبرو می شویم با طنز برخورد کنیم

تاتو خارق العاده
یک پا در قبر است

طرح تاتو مسخره

تاتو خارق العاده

تاتو مسخره

 

اجازه ندهید کسی شما را بشکند. بالاتر از آن باشید

تاتو خارق العاده

صاحب این خالکوبی از اختلال هراس رنج می برد

خالکوبی هری پاتر

تاتو خارق العاده

طرح تاتو هری پاتر

 

Riddikulus طلسم از فیلم های هری پاتر است که کمک می کند تا چیزهای ترسناک را به خنده دار و مسخره تبدیل کنید.

 

آیا می توانم این کار را انجام دهم

تاتو خارق العاده
 

نمایش مکان هایی که من در آن زندگی کردم

تاتو خارق العاده
(می توانید حداقل یکی را حدس بزنید؟)
 

چگونه کودکان را در هر مکانی سرگرم کنیم

تاتو خارق العاده
تاتو خارق العاده

تمام زندگی مشترک

خالکوبی که شکل را تغییر می دهد

تاتو خارق العاده

درخشان شدن با همدیگر

تاتو خارق العاده
 

یک روش جالب برای تغییر علامت تولد

تاتو خارق العاده

تاتو آغوش

تاتو خارق العاده

او دیگر نیست ، اما هرگز فراموش نمی شود

 

یادداشت مادر من در روزی که فوت شد

تاتو خارق العاده
من دلم برایت تنگ می شود !! دوستت دارم مامان
(در اینجا می بینید که چگونه قلب او قبل از توقف ضربان داشت)
 

آیا می توانید اینجا حیوانی پیدا کنید

تاتو خارق العاده

 

29902043196_42ccd6bd31_b.jpg

طرح تاتو طلسم

 

طرح تاتو طلسم  در اصل یک طومار است که روی گوشت حک می شود تا روی کاغذ . اتاتو طلسم  بیشتر شبیه طرح های رنگارنگ و پیچیده هستند تا حروف جادویی. تاتو طلسم یک مورد برای تکمیل طلسم است که فقط توسط کاربر قابل فعال سازی است. با فعال شدن ناپدید می شود. این خالکوبی های جادویی معمولاً روی سر ، گردن یا پشت قرار نمی گیرند ، زیرا اکثر موجودات برای فعال کردن آنها به آینه نیاز دارند.

 

کدام تاتو بیشتر از همه شما را تحت تأثیر قرار داده است؟ فکر می کنید خالکوبی باید معنای پنهانی داشته باشد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 تاتو که احساس مادر و دختر را نشان می دهد

در
خالکوبی

یکی از نزدیکترین روابط عاطفی، ارتباط با والدین به ویژه با مادر است و برای برخی روابط با والدین آنقدر مهم است که حتی حاضرند روابط عاطفی خود را با مادرشان به طریقی غیرمعمول مثل تاتو یا خالکوبی نشان دهند. به عنوان مثال با یک تاتو یا خالکوبی.به طوری که وقتی شما تتو مادر و دختر را در کنار هم می بینند ، بلافاصله متوجه می شوند که آنها مادر و دختر هستند.

تتو مادر

تتو مادر و دختر تاتو قلب 

خالکوبی
تتو مادر: قلب دختر بریده شده  از قلب یک مادر.

 

تاتو مادر

تاتو مادر و دختر تاتو تماس تلفنی

خالکوبی
تاتو مادر  دختر در  یک خالکوبی خنده دار که نشان دهنده ارتباط مادر و دختر است.خالکوبی یا تاتو یا تتو 

 

طرح تاتو مادر

طرح تاتو مادر و دختر تاتو عشق 

تاتو عشق
تاتو با کلمات: "من تو را دوست دارم ، مادر" و "من شما را بیشتر دوست دارم".

عکس تاتو مادر

خالکوبی مادر 

خالکوبی مادر و دختر تاتو پروانه

تاتو پروانه

عکس تاتو مادر

طرح تتو مادر

طرح تتو مادر و دختر تاتو عشق

تاتو
حتی از راه دور همدیگر را دوست دارند.

 

تاتو زرافه

تاتو زرافه
خالکوبی های جذاب که زرافه های بزرگ و کوچک را با یک قلب برای دو نفر به تصویر می کشند.

 

تاتو پازل

 

تاتو پازل
خال کوبی هایی که تکه های یک معما را در  دختر و مادر نشان می دهد.

 

تاتو نان تست

تاتو نان تست
نان تست های خنده دار روی مچ پای مادر و دختر.

 

تاتو زنبور

تاتو زنبور
خالکوبی زنبورهای ناز به سمت یکدیگر پرواز می کنند.

 

تاتو پرندگان

fc2c65dd-96ae-4fc9-b388-17f49fd532cd.jpg
خالکوبی با تصویر یک پرنده بزرگ و یک جوجه.

تتو مادر روی دست

تاتو قوری و فنجان چای

تاتو قوری
خالکوبی هایی با تصاویر قوری و فنجان چای.

تتو مادر روی دست

تاتو عشق مادر به دختر

تاتو
خالکوبی با تصاویر ضایعات پارچه و قلب روی دستان مادر و دختر

تاتو درباره مادر

تاتو فیل

تاتو فیل
خالکوبی هایی که فیل های جذاب را  به تصویر می کشد

 

طرح تاتو سينه زنانه

tatoo1.jpg44-sternum-tattoo.jpg

طرح تاتو سينه زنانه

 

تاتو کلید قلب

تاتو قفل و کلید
خالکوبی قفل و کلید قلب.

 

تاتو قو

تاتو قو
دو قو به سمت یکدیگر شنا می کنند.

 

تاتو قلب با دست

تاتو قلب با دست
خالکوبی هایی که دستان خود را به صورت قلب در بدن مادر و دخترانش نشان می دهد.

 

تاتو بی نهایت

تاتو بینهاین
عکس هایی از علائم بینهایت تشکیل شده از کلمات مهم.

 

تاتو بال فرشته

tatoo.jpg

تاتو بال فرشته

 

تاتو ماه و قلب

 

تاتو ماه و قلب
خالکوبی ماه و قلب

نظرات

در ادامه بخوانید...