با باقیمانده غذا چه چیزی درست می کنید

پیتزا

در پایان هر وعده غذایی ، مقداری غذا باقی می ماند: ما با دقت مانده های غذا را درظرف های خیلی کوچک قرار می دهیم و قبل از اینکه آنها را به صورت مرتب در یخچال خود ذخیره کنیم ،طروف را با سلفون می پوشانیم. 

 
درست است ، بسیار عالی است که فردا یک روز بدون پخت و پز و آشپزی دارید ، به خصوص هنگامی که از محل کار به خانه می آیید ، می توانید یک وعده غذایی بخورید. تنها مشکل این است که بخاطر بسپاریم که قبل از مصرف، غذای آماده به اندازه کافی باقیمانده داشته باشید. 

 

اما زمانی که فقط کمی از همه چیز باقی مانده است ، چه کار می کنید؟ 

 ما بازیافت می کنیم. بدون ایده؟ راهنما را دنبال کنید.

 
با مرغ باقی مانده

 من سالاد درست می کنم یا از آن در برنج سرخ شده استفاده می کنم. ریز می کنم و در مایه ماکارونی استفاده می کنم.

 
با برنج باقیمانده

 من کوفته درست می کنم یا برنج سرخ شده آسیایی درست می کنم . یا  فریز می کنم و بعدا  برای سوپ استفاده می کنم.

 
با ماکارونی باقیمانده

سالاد ماکارونی درست می کنم .

 
با گوشت گاو باقیمانده

 من گوشت را ریشه ریشه  می کنم با پیاز سرخ شده مخلوط می کنم ، آن را با یک لایه سیب زمینی پوره می پوشانم ، یک لایه پنیر می ریزم و در فر می گذارم. 

 
با میوه کمی آسیب دیده

 قسمت های آسیب دیده را جدا می کنم و اسموتی درست می کنم یا  سیب ها را رنده می کنم و آنها را به کیک سیب اضافه می کنم .میوه های آسیب دیده را ریز می کنم و بدون شکر کمپوت درست می کنم.

 
با نان باقیمانده

 من آرد سوخاری درست می کنم ، کروتون درست می کنم یا با اضافه کردن پیاز ، آب گوشت و یک سیب زمینی کوچک سوپ نان درست می کنم. اگر نان باگت باشد ، من آن را خیلی نازک برش می دهم ، با روغن زیتون و گیاهان خشک شده مثلا شوید، داخل فر قرار می دهم تا نان تست شود. یا مکعبی ریز می کنم و برای داخل سالاد استفاده می کنم.كروتون قطعات كوچك نان هستند كه مي توانند گرد يا مربع باشند و در يك تابه چرب شده با كره قهوه ای شوند. با کمی سیر مالیده شده ،از کروتون در سوپ های  زمستانی و سالادهای تابستانی لذت ببرید.


با کیک باقیمانده

 من شیر طعم دار درست می کنم. برای این کار کیک باقیمانده خود را در شیر قرار می دهم تا نرم شود ، مخلوط می کنم و سپس فیلتر می کنم. من از این شیر برای ساختن کاستارد طعم دار استفاده می کنم.

 
و شما ، راهنمایی های شما برای بازیافت باقیمانده غذا ها چیست؟

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید