خانه تاشو که در 3 ساعت باز و بسته می شود

خانه تاشو

 

ساخت خانه به مقدار مشخصی پول و زمان نیاز دارد. با این حال ، به لطف فن آوری مدرن ، مردم می توانند به سرعت زندگی راحت خود را بدست آورند به طوری که حتی نمی توانند به چنین معجزه هایی اعتقاد داشته باشند. یکی از این پروژه ها ، شرکت  Brette Haus است که به شما امکان می دهد ظرف سه ساعت پس از رسیدن خانه تاشو به مکان مورد نظر ، به خانه خود بروید. طراحی خانه تاشو آنقدر جمع و جور است که می توان آن را در هر کامیون معمولی تحویل داد.

 

خانه تاشو
اکنون خانه شما فقط در 3 ساعت در هر کجای دنیا قابل بسته بندی است (برت هاوس).

 

خانه ای را تصور کنید که هر وقت بخواهید به یک سفر طولانی بروید یا به مکان جدید بروید ، می توانید آن را به راحتی بسته بندی کرده و با خود ببرید. به نظر خارق العاده می رسد ، اما نه ، این دقیقاً همان چیزی است که توسعه دهندگان Brette Haus ارائه می دهند ، که مدل های منحصر به فردی از خانه های کوچک را بر روی لولا طراحی کرده اند ، از نظر تکنیک (باز شدن / تا شدن) مشابه برای ایجاد ارقام اوریگامی.

 

خانه تاشو

 

به لطف  طراحی و معماری  سیستم استقرار مفصلی ، متخصصان این شرکت توانستند خانه ای جمع و جور ایجاد کنند که می توانید در سفرها با خود ببرید (برت هاوس).

 

در حال حاضر ، به لطف معماری و طراحی این شرکت مجموعه ای از ماژول های مسکونی در اندازه ها و پیکربندی های مختلف را ارائه می دهد که می تواند ظرف چند ساعت جمع شود و آنها را به خانه ای تبدیل کند که کاملاً برای زندگی راحت آماده هستند. با تشکر از سیستم توسعه محوری و ثبت اختراع شده ، بخشهای زندگی و سقف برای انتقال آسان به شکل مربع کوچک جمع می شوند.

 

خانه تاشو

خانه تاشو می تواند به عنوان یک کانتینر حمل و نقل عادی تحویل داده شود و بسته بندی شود (برت هاوس).

 

و این سیستم به این شکل عمل می کند: لولایی که روی زمین نصب شده اجازه می دهد تا یک طرف خانه به سمت دیگر تا شود ، در حالی که لولای دیگر ، در ناحیه سقف ، سقف را تغییر داده و مکعبی را تشکیل می دهد. این شکل و ابعاد برای حمل و نقل جاده ای مناسب است. تنها هنگامی که خانه به محل استقرار می رسد ، شما به یک جرثقیل نیاز دارید که ساختار را از وسیله نقلیه برداشته و آن را روی یک سکو یا شمع از قبل آماده شده نصب کنید.

 

خانه تاشو

خانه تاشو را می توان در هر جایی نصب کرد ، مهمترین چیز این است که یک کامیون با یک جرثقیل (برت هاوس) به آنجا برسد.

 

به منظور باز کردن خانه ، چند حرکت کافی خواهد بود ، و فرم های آشناتر تری به خود می گیرد و به یک فضای راحت برای زندگی تبدیل می شود. تنها چیزی که باقی می ماند اتصال ارتباطات به  سیستم های پشتیبانی از زندگی مستقل است. (آ ب و فاضلاب و ...) خانه تاشو نیز می تواند به راحتی در برابر شدت وزش باد مقاومت کند ، زیرا سیستم تثبیت و پشتیبانی  و همه عناصر ساختاری آن ،  از صفحات چند لایه (معروف به CLT) ، فراهم شده است. برای اینکه صاحبان چندین بار از انتقال خانه خود نترسند ، شرکت برای  برای 50 دوره استقرار کامل خانه تاشو را تضمین می کند ، بنابراین شما می توانید حداقل چندین بار در سال محل زندگی خود را تغییر دهید.

 

خانه تاشو

خانه تاشو از مواد طبیعی سازگار با محیط زیست ایجاد شده و آماده انتقال سریع است

خانه تاشو

خانه های قابل تبدیل را می توان با وسایل یا مبلمان تهیه کرد 

 

یک واقعیت جالب:

دلپذیرترین چیز برای صاحبان مسکن تاشو این است که کاملاً برای زندگی آماده است ، زیرا دیوارهای داخلی و داخلی آن از چوب سازگار با محیط زیست ساخته شده اند و نیازی به تکمیل ندارند. تجهیزات لوله کشی لازم نیز نصب شد (توالت ، دستشویی ، سینک ، دوش) ، سیم کشی برق انجام شده و پریزهای  ثابت شده اند ، سیستم های ذخیره سازی مخفی ساخته شده است. همه موارد فوق در مجموعه اولیه با هزینه 23 هزار دلار گنجانده شده است ، و عناصر اضافی به صورت مبلمان مبدل شده از Ikea ، تجهیزات استفاده از انرژی های تجدید پذیر(صفحات خورشیدی) ، مینی ایستگاه های فاضلاب و تصفیه یا تغییر در مواد تکمیل شده اضافی پرداخت می شود.

خانه تاشو

ترسیم شماتیک یک تحول خارق العاده از یک خانه بوم (پروژه برت هاوس).

خانه تاشو

چیدمان طبقه اول و دوم خانه تاشو


به نظر می رسد ، چگونه همه وسایل و تجهیزات لازم خانگی می توانند در یک مکعب کوچک قرار بگیرند که اندازه اش از استاندارد یک حمل و نقل معمولی فراتر نرود؟ با این حال ، راز دیگری در امکانات یک خانه بوم گردی نوآورانه وجود دارد.

 

خانه تاشو

مدل های طراحی شده برای قرار دادن در یک محیط شهری 

 

به گفته صاحب شرکت با عملکرد دو طبقه کردن فضا (به طور دقیق ، ما توانستیم مساحت قابل استفاده را 149٪ افزایش دهیم!). علاوه بر این ، برخی از اختراعات منحصر به فرد هنوز در مرحله اجرا و آزمایش هستند. امیدوارم که آنها به زودی به ساخت یک زندگی کوچک با پتانسیل بالا کمک کنند . "

 

خانه تاشو

اتاق نشیمن خانه بوم گردی از Brette Haus ، مجهز به مبلمان Ikea.

خانه تاشو

در طراحی و معماری اولیه ، خانه تاشو  بسته بندی دارای کلیه تجهیزات لوله کشی و سیم کشی الکتریکی لازم است (Brette Haus).

 

در حال حاضر ، متخصصان برت هاوس سه مدل از یک خانه بوم گردی به مساحت 21 ، 33 و 48 متر مربع را تولید و عرضه کرده اند. متر در یک حالت مسکونی (آشکار) ، برای خوابگاه های شهری و حومه در نظر گرفته شده است. برای بهینه سازی فضا ، سه مدل دارای دو طبقه هستند: طبقه اول شامل اتاق نشیمن ، آشپزخانه و حمام است و طبقه دوم شامل اتاق خواب است.

 

خانه تاشو

از خانه های بوم گردی جذاب می توان به عنوان اتاق هتل یا نمایشگاه تجاری استفاده کرد.

 

هدف اولویت این شرکت گردشگری در کشور است ، هرچند خانه های جمع و جور با حمل و نقل آسان برای استودیوهای فیلم و فیلمبرداری در فضای باز در طبیعت ، برگزارکنندگان جشنواره های موسیقی ، نمایشگاه های متحرک و به عنوان "خانه های شیرینی زنجفیلی" در نمایشگاه های خیابانی و غیره استفاده می شود.

 

خانه تاشو

خانه تاشو در بیابان و باغ به همان اندازه خوب به نظر می رسد.


چنین خانه هایی  برای کمک به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در مواقع اضطراری کاملاً مناسب هستند.. هرکسی از قبل می تواند یک خانه تاشو را خریداری کند ، اما باید این واقعیت را حساب کنید که حداقل 8 هفته از لحظه سفارش تا رسیدن به مکان مورد نظر زمان می برد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید