چرا پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند؟

در
پیوند بین پدر و دختر منحصر به فرد است. رابطه بین دختر و پدر تجربیات دوران کودکی را شکل می دهد و رفتار بزرگسالانه را تعیین می کند. این پدر است که نمونه ای از "مرد رویاها" و رفاه زندگی است. اگر پدر در زندگی دخترش مشارکت نداشته باشد یا به بهترین نحو رفتار نکند، در آینده دختر ممکن است با اعتماد به نفس کم و مشکلات در رابطه با مردان مواجه باشد.
 
در مقاله امروز، sayarak.com نقش والدین در زندگی فرزندان بخصوص دختران را روشن می کنیم.
اخیرا در روزنامه نگاری و رسانه ها، مسائل مربوط به درک سنتی و مدرن از نقش پدر، به طور فزاینده مورد بحث بوده است، اسطوره ها در مورد "سقوط خانواده"، "از دست دادن قدرت پدر"، "تسلط مادر در پرورش کودکان" دیده می شود. به منظور درک ویژگی های پدران کنونی، سعی خواهیم کرد تغییراتی را که با خانواده در فرهنگ و جامعه اتفاق می افتد، مرور کنیم.
 
از لحاظ تاریخی، تشکیل نهاد پدر و مادر با ظهور اموال خصوصی همراه شده است، زمانی که نیازمندی طبیعی یکی از پسران به ارث برده می شود. بنابراین، مرد - نگهبان سنت ها - وظیفه ارائه زنان و کودکان است. از آن جا که رفتار والدین یک انسان به طور ذاتی اجتماعی است، به یادگیری بستگی دارد و به راحتی می تواند بدون شرایط مناسب اجتماعی ناپدید شود. علاوه بر این، محتوای روان شناختی نقش پدر، به میزان زیادی به تجربه اجتماعی شدن او در خانواده پدر و مادر بستگی دارد.
 
تا همین اواخر، رایج ترین الگوی پدر و مادر، سنتی بود. در این مدل، پدر نان آور، شخصیت قدرت و بالاترین مقام نظارتی و یک مربی مستقل در خارج از خانواده، زندگی اجتماعی بود. نقش پدر و مادر شامل مسئولیت بالا بردن فرزند بود. در جامعه سنتی، کار پدرها همیشه در معرض دید بود، که پایه ای برای اقتدار پدرانه بود. پدر سرپرست خانواده بود، مردی که تصمیمات مهمی می گرفت، توصیه می کرد، هدایت می کرد، به دلیل اعضای خانواده، او ماهر ترین و با تجربه ترین شناخته می شد. این مدل پدر و مادر در یک یا چند نوع از جوامعی یافت می شود که نوع فعالیت های سنتی در آنها حفظ شده است.
 
تغییرات مربوط به خانواده از دهه 60 قرن گذشته، زمانی که استخدام حرفه ای زنان به طور چشمگیری افزایش یافت، روی داده است. این باعث تغییر در استراتژی های زندگی و موقعیت زن در خانواده شد. اگر زن به لحاظ اجتماعی و اقتصادی به شوهرش، نان آور خانواده وابسته است، اکنون در بسیاری از خانواده ها این نقش به مسئولیت حمایت مالی خانواده توسط زنان تغییر کرده است. در عین حال، زنان بیشتر وقت خود را صرف بیرون از خانواده می کنند و همسران با مسئله توزیع نه تنها وظایف داخلی بلکه همچنین وظایف آموزشی مواجه می شوند.
در مدل سنتی خانواده، نقش پدر در اولین سالهای زندگی فرزند اولویت کمکی بود. با این حال، در حال حاضر در اروپا و ایالات متحده، جامعه شناسان و روانشناسان "تصویر جدیدی از یک مرد" را شناسایی کرده اند، که در بسیاری از موارد مخالف سنتی بوده است. این تفاوت ها، بیشتر از همه، در رابطه با کودکان کوچک بود: یک مدل از پدران جدید، مشارکت در مراقبت، توانایی برقراری ارتباط عاطفی با یک کودک را شامل می شود.
 
ظهور سبک زندگی مدرن پدر و مادر با رویه های دموکراتیک در جامعه، با برابری همسران در توزیع حقوق و وظایف در خانواده همراه است. از نقطه نظر روانشناسان آمریکایی پدر موفق با مشارکت فعال در آموزش و پرورش و ارتباط مداوم او با کودکان مشخص می شود. معمولا چنین پدرانی کمتر خشن هستند، آنها فرزندانشان را بهتر از پدران خود میشناسند که ویژگیهای «کاملا مردانه» را نشان می دادند و والدینی بسیار سخت و جدی بودند و مراقبت روزانه کودکان را به زنها تحمیل می کردند.

تفاوت بین آموزش مادر و پدر در چیست؟

از نقطه نظر عشق و از دیدگاه اریک فروم، عشق پدرانه ذاتی نیست، اما در طول سال های اول زندگی یک کودک شکل می گیرد. برای رسیدن  پدر به عشق ، یک کودک باید شرایط اجتماعی خاص و انتظارات پدرانه در مورد توانایی ها، دستاوردها و موفقیت ها را کسب کند تا عشق پدر به عنوان پاداش موفقیت و رفتار خوب به فرزند داده شود. بچه برای پدر مظهر امکان تولید مثل، توجه به هنجارهای سنتی و مرد باید وارثی به عنوان جانشین جنس خود ، نگهبان سنت ها و حافظه اجدادی را بوجود آورد. بنابراین، پدر عملکرد کنترل اجتماعی را بر عهده دارد و حامل الزامات، انضباط و تحریم ها است.
 
بر طبق اظهارات آدرلر، نقش پدر در آموزش و پرورش، تشویق فعالیت هایی است که با هدف توسعه صلاحیت های اجتماعی است. اگر مادر اطفال را برای تجربه صمیمیت و عشق انسان آماده می کند، پدر مسیر کودک را به جامعه انسانی باز می کند. پدر برای کودکان منبع دانش در مورد جهان، کار، فن آوری، کمک به تشکیل اهداف اجتماعی و مفید، و جهت گیری حرفه ای است و هر دو برای توسعه شخصیت کودک ضروری هستند. 
پدر و کودک: چگونه درک آغاز می شود
در یکی از مهدکودکها یک روانشناس پیشنهاد کرد که کودکان 5 تا 6 ساله باید بازی معروف «دختران و مادران» را بازی کنند. دختران به سرعت نقش مادر، دختر، مادربزرگ را تقسیم کردند، اما هیچکدام از پسران موافق نبودند که در بهترین حالت تنها یک پسر یا سگ باشند. پس از تکرار زیاد، یکی از پسران با نقش پدر موافقت کرد - او روی مبل نشست و گفت: «به من یک روزنامه بدهید و تلویزیون را روشن کنید. سر و صدا نکنید، من بخوابم و سپس بازی خواهم کرد.» بنابراین او کل بازی را صرف کرد. وقتی یک روانشناس پرسید که مادران، مادربزرگها و همه بچه ها، از جمله پسران چه می کنند،  با جزئیات پاسخ دادند اما در مورد آنچه که پدران انجام می دهند، تعداد کمی از کلمات کلیدی گفته شد: کار می کنند، "کسب درآمد"
 
و در واقع، پدر مدرن برای فرزندش اغلب چیزی اسطوره ای و غیر قابل دسترس می شود. او صبح زود از خانه می رود، تمام روز در جایی "در محل کار" کاری مهم انجام می دهد، و در شب او خسته می شود. برای او فقط یک روزنامه و یک تلویزیون کافی است، گاهی اوقات یک کامپیوتر. در اصل، کار، سرگرمی ها، و زندگی پدر با توجه به کودک منتقل می شود. پدر یک شریک نیست، نه یک دوست، بلکه نمونه ای از مجازات است. مامان اغلب تهدید می کند: "من به پدرتان می گویم، او به شما نشان می دهد که چگونه باید اطاعت کنید." چنین بیگانگی، حذف یکی از والدین به نظر می رسد کلیشه ای از "فرهنگ پدرانه" ما است.
 
روانشناسان از پدران جوان و خانواده هایی با یک کودک در اولین سال زندگی خود مصاحبه کردند: "آیا شما علاقه مند به برقراری ارتباط با کودک خود هستید؟ چقدر زمان را با او صرف میکنید؟ آیا با او بازی می کنید؟" چه بازی ها؟ " بسیاری از پدران جواب دادند: اما او چه می فهمد؟ او رشد خواهد کرد، ما با او فوتبال بازی خواهیم کرد،با هم هاکی بازی خواهیم کرد، اما اکنون مادر و مادربزرگ از او پرستاری میکنند.
اولین ارتباط با کودک از همان ابتدا در دوران کودکی از دست رفته است. همه این ها بعدا درمورد مشکلات درک متقابل بین پدران و فرزندان، در غیاب اعتماد و توجه فرزند به پدر، منعکس می شود.
 
مشکل ایجاد ارتباط بین نوزاد و پدر از روزهای اول زندگی به خوبی توسط روانشناسان خارجی مورد مطالعه قرار گرفته است. در مطالعه مارگارت رادولم، پدران به مدت 15 دقیقه با کودکان تازه سزارین شده ارتباط برقرار کردند، به آنها پیشنهاد دادند در حالیکه آنها کودک را در آغوش خود نگه داشته اند، با او صحبت کنند و به سر، بازوها و پاهای نوزاد دست بزنند . همچنین برای مادران، تماس زودهنگام پدران با فرزند بر تعاملات بعدی تأثیر می گذارد: چنین پدرانی درک بیشتری از نیازهای فرزند دارند و احساسات مثبت بیشتری در ارتباط با فرزندان دارند
پدرانی که در دوران زایمان حضور داشتند می گویند که تقریبا بلافاصله به فرزند پیوستند، شور و شوق و هیجان، غرور و احساسات را تجربه کردند. زمانی که نوزاد به مرکز توجه مادر تبدیل می شود، احساس بین شوهر و همسر، که اغلب ضعیف می شود، حضور در زاد و ولد، تجارب مشترک نیز وابستگی شوهر به همسر خود را تقویت می کند.
 
با توجه به نتایج مطالعات روانشناختی، نوزادانی که پدرانشان از آنها مراقبت می کنند، از اولین روزهای زندگی، سطح بالایی از رشد ذهنی و جسمی را نشان می دهند، احساسات بیشتری را پاسخ می دهند. بین همسران اصطکاک کمتری وجود دارد، آنها وحدت اهداف و توافق را در تصمیم گیری در مورد تربیت فرزند دارند.
 
با این حال، روانشناسان همچنین خاطرنشان کردند که نگرش پدر نسبت به نوزادان که به دنبال مشارکت فعال در مراقبت از یک کودک هستند، متفاوت از مادران است. پدرها اغلب با کودک بازی می کنند، در حالی که مادران معمولا او را حمام و تغذیه می کنند. حتی هنگام مراقبت از یک فرزند، پدران ترجیح می دهند این کار را به طرز شجاعانه انجام دهند. در این مورد، پدران با فرزندان بصورتی متفاوت از مادران بازی می کنند. پدران بیشتر تمایل به بازی های پر جنب و جوش، که در درجه اول در رشد جسمی کودک هدف هستنددارند در صورتی که مادران بیشتر با دقت و آرام صحبت می کنند.
 
پدرانی که روابط عاطفی قوی با فرزندان خود در دوران کودکی خود ایجاد کرده اند، در آینده حساسیت بیشتری نسبت به نیازها و منافع فرزندانشان دارند. به طور کلی، چنین پدرانی تأثیر بیشتری بر فرزندانشان دارند. بچه ها بیشتر به آنها گوش می دهند، به نظر آنها گوش می دهند.
 
در آمریكا، آلمان، فرانسه و دیگر كشورها موفق عمل می كنند به پدران می آموزند كه مراقب باشند، ارتباط برقرار كنند، با كودك بازی كنند، او را درك كنند، او را به عنوان شخصیت در حال توسعه ببینند.
 
اما در کشورهای شرق با ویژگی های فرهنگی و تاریخی آن، وضعیت کمی متفاوت از غرب است. داده های مطالعات جامعه شناختی دهه 90، هرچند آنها اولویت رو به رشد خانواده را در میان مردان شرق نشان می دهند، هنوز تغییر شکل تصویر پدر را در آگاهی عمومی نشان نمی دهند. به این ترتیب، مردان آسیایی ، تا حد زیادی، تصویر سنتی پدر نان آور را حفظ می کنند و نقش مذهبی مردان را تحقق می بخشند و همچنان مراقبت و آموزش کودکان جوان را در نظر می گیرند. جامعه شناسان، بیانگر رقابت پنهانی قوی در این بررسی و عدم همبستگی انتظارات مردان و زنان نسبت به نقش زنان در جامعه است.
 
با این حال، یافته ها نشان می دهد که نه تنها در غرب، بلکه در شرق پدران به طور فزاینده ای در مراقبت و تربیت نوزادان خود مشارکت دارند، همکاری در خانواده ها که در نسل های گذشته نبود، ایجاد می شود. بنابراین، عملکرد پدر در خانواده تحت تغییرات نسبتا سریع قرار می گیرد.
 
مدل جدیدی از پدر و مادر در حال شکل گیری است، ترکیب دو نوع از رابطه عاطفی با کودک - عشق پدرانه شرطی و بدون قید و شرط مادرانه.
 

آمادگی پدر و مادر

بین شکل گیری احساسات پدر و سطح بلوغ شخصیت والد رابطه ی روانشناختی وجود دارد. مشکل اصلی روانشناختی پدران "نابالغ"، که، ظاهرا، مشخصه مادران جوان است، ناتوانی در جذب لذت و لذت از ارتباط با کودک است. بلوغ احساسات پدری در سبک آموزشی دوست داشتنی و پذيرفته شده بيان شده است.
چنین پدرانی همدلی را توسعه داده اند. آنها تمایل دارند که مراقبت از فرزند را بر عهده بگیرند، و پدر و مادر در اولین سال های زندگی، فرزند خود را با نیروی کامل نگهداری کنند.در توصیف عشق پدرانه ی پدران بالغ، می توانیم بگوییم که آنها احساس نیاز به آموزش، گذراندن وقت خود، پرورش فرزند در بالاترین سطح فرهنگی، وارث خود را، یعنی به بهترین وجه خود را به آینده منتقل کردن است.
این پدرها در تعامل با فرزندان کم سن و پیش دبستانی موثرتر هستند. در تماس با کودک، ویژگی های مردانه در کودک کاملا رشد می کند - نیاز و توانایی محافظت، مسئولیت پذیری، انرژی داخلی و قدرت قوی تر می شود.
 

چه اتفاقی می افتد وقتی احساسات پدر یا نقش پدر در خانواده به اندازه کافی بیان می شود، چگونه بر رشد کودک تأثیر می گذارد؟

روانشناسان به خوبی وضعیت محرومیت پدر را مورد مطالعه قرار داده اند (به عنوان مثال، وضعیت "محروم شدن کودک از پدر" )، جایی که پدر، اگر چه از لحاظ جسمی وجود دارد، اما به لحاظ آموزشی، غیر فعال است و یا تحریف شده است. در چنین خانواده ها، اغلب مشاهده می شود که نقش مهمی ایفا می کنند - مادر اغلب مسئولیت سختی را در اینجا نشان می دهد. در نتیجه سلطه مادر و بیگانگی پدر، شناسایی مثبت فرزند با مدل والدین نقض می شود.
 
تحت شرایط عادی، پدر به طور قابل توجهی بر هویت جنسی کودک تاثیر می گذارد. از آنجا که پسرش در سن نوجوانی نوعی از نمونه خودش است، بنابراین مدل تقلید، بر شکل گیری هویت جنسی تاثیر می گذارد.اما پدران منفعل، تأثیر کمی بر شکل گیری ویژگی های مردانه واقعی پسران خود دارند.
روانپزشک R. Campbell یادآور می شود که نفوذ پدر در شناسایی جنسیت یک دختر در دوره نوجوانی بیشتر مشهود است. هویت جنسی دختر، تصویب خود به عنوان یک زن ارزشمند است. در این سن 13-15 سال است که او باید شناخت اهمیت خود را به عنوان یک زن آینده، عمدتا از پدرش دریافت کند.
پدر به ایجاد حس اعتماد به نفس دخترش میپردازد، بیانگر تأیید اعمال، تواناییها و ظواهر او است. در دخترانی که بدون پدر هستند، در غیاب یک مدل واقعی روابط بین یک مرد و یک زن، نگرش غیر واقعی نسبت به مردان می تواند شکل بگیرد.
 
در حوزه توسعه عاطفی، ارتباط بین فقدان یا ضعف  پدر و رفتار تهاجمی پسران مشخص شده است. خصومت بیش از حد با دیگران به عنوان یک شورش علیه وابستگی بیش از حد به مادر در طول سال های اول زندگی به وجود می آید. پرخاشگری، بیانگر جستجو برای مرد است.
 
پسرانی که بیش از حد به مادر خود وابسته می شوند، ممکن است در ارتباط با همسالانشان دشوار باشد.
 
روانشناسان پدرانی که راه پدران خود را ادامه می دهند: فرزندانشان از بیماری های عصبی رنج می برند، آنها را ترسو، خجالتی، خاموش، مرموز در ارتباط، حساس به تهدید، محتاط، غیر انعطاف پذیر در قضاوت، محافظه کار و تاکید بیشتر بر دیدگاه خودشان نسبت به نظرات دیگران، توصیف می کنند.
 
در پدران خشن، فرزندان مستعد ابتلا به اقدامات غیر منتظره، پسران اغلب از عصبی بودن ، تیک زدن و لکنت زبان رنج می برند. خشونت بیش از حد پدر می تواند باعث ترس در پسر شود. همان اثر در دختر، در غیاب الزامات واضح و همه جانبه از طرف پدر دیده می شود.
 

نفوذ پدر بر رشد ذهنی کودک

ویژگی های نقش پدر در خانواده و تربیت فرزندان از طریق عوامل مؤثر بر دسترسی پدر به کودک و دخالت او در فعالیت های مشترک تعیین می شود. مقایسه "شامل پدران" و "شامل مادران"، یعنی به طور فعال در آموزش و پرورش، منجر به نتیجه گیری می شود که چنین پدران بر پیشرفت کودک بیشتر از مادر تاثیر می گذارد.
 
در مقایسه سبکهای پدر و مادر ، نشان داده شده است که اقتدارگرائی پدر تاثیر مثبتی بر توانایی های شناختی کودکان دارد، در حالی که اقتدارگرائی مادر منفی است. ویژگی های ذهنی پدر دقیق تر از ویژگی های مشابه مادر، سازگاری با مهارت های شناختی کودک را بدون در نظر گرفتن جنس، مرتبط می سازد.
بسیاری از محققان بر اهمیت استثنایی رفتار والدین در اولین سالهای زندگی یک کودک برای توسعه اعتماد به نفس او تاکید می کنند. نگرش والدین، که به موجب آن کودک احساس می کند دوستش دارند، به او احترام می گذارند، باعث می شود او یک نگرش مشابهی داشته باشد که منجر به حس با ارزش بودن و موفقیت بدهد. بنابراین، محبت، مراقبت والدین از هم و خواسته های آنها با عشق به توسعه ی اعتماد به نفس مثبت کودک کمک کند، و روابط سرد و خصمانه منجر به اثر متضاد می شود.
 
علیرغم این واقعیت که تقریبا همه والدین فرزندان خود را دوست دارند فرزندانشان تفاوت دارند.
 
در فرهنگ ما شما به ندرت پدر را می بینید که دست در دست پسرش راه می رود - اغلب آنها در کنار هم راه می روند و حتی صحبت نمی کنند، به شرطی که پدر تنها همراه فرزند باشد.تلاش کردن، زانو زدن، قدردانی کردن، چیزی که من در هنگام راه رفتن در مهد کودک دیدم ، تحسین ساختن مکعب ها، نقاشی، رقصیدن، شعر خواندن - این  در معمولی ترین پدران مدرن وجود ندارد.
 
امروزه عشق پدر به کودک اغلب در خرید یک اسباب بازی گرانقیمت بیان می شود. اما خیلی بیشتر، حتی جذاب ترین اسباب بازی های کودک نیاز به توجه پدر، مشارکت، درک، دوستی، منافع مشترک را بیان نمی کند. پدر تنها یک نان آور نیست، بلکه یک فردی است که جهان را به روی کودک باز می کند، و به او کمک می کند که مهارت و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد.
سبک والدین استبدادی به خصوص برای توسعه شخصیت کودک، نامطلوب است. یکی از خصوصیات رفتار پدران اقتدارگرا تمایل آنها به قضاوت قاطع و روشن در هر وضعیت است. بنابراین، هر گونه مجازات، هر گونه الزام برای یک کودک حتی اشاره ای به آمادگی برای پذیرش یک کودک، چیزی برای کمک به او و یا او را متقاعد میکند.
چنین پدرانی ممکن است بطور مرتب بر این باور باشند که فرزندشان کاملا بدون هیچ گونه دلیلی بد هستند. در نتیجه، کودک از سال های اول زندگی اعتقاد به بی فایده بودن برای والدین را پیدا می کند. تنش در رفتار کودکان به عنوان یک نتیجه از چنین تربیتی ذکر شده است. علاوه بر این، هر وضعیت جدید و یا نامشخص در کودکان با امکان مجازات، که به نوبه خود با افزایش اضطراب و ناراحتی همراه است. و از آنجا که برای یک کودک جوان، بسیاری از موقعیت های نا آشنا، او تقریبا همیشه در یک وضعیت مضطرب به سر می برد.
 
با این حال، نشان دادن بی تفاوتی کامل والدین نسبت به کودک، حتی از مجازات یک کودک توسط والدین تاثیر بدتری دارد . بی تفاوتی و عدم علاقه به فرزند منجر به تغییر شکل تصویر "من" می شود.

توصیه های عملی

مادر باید پدر را از روزهای اول زندگی با فرصت برای تعامل با کودک، آماده کند.
 
پدر می تواند در مراقبت از نوزاد مشارکت کند: پوشک را عوض کند، به او بازی کند، پیاده روی کند،با شیشه او را تغذیه کند، و غیره. در عین حال مفید است که با این اقدامات پدر با کلمات ملایم به کودک با لبخند پاسخ دهد.
 
یک مکان مهم در تعامل پدر با فرزند رو به رشد، بازی است. بر خلاف مادران، پدران تمایل دارند بازی های پر انرژی و غیر قابل پیش بینی را که مخصوص بچه ها هستند، انجام دهند. مادران نباید چنین بازی هایی را ممنوع کنند چرا که بازی کردن با پدر مثل بازی کردن با مادر نیست.
 
پدران بیشتر با فرزندان خود در مکان های عمومی مانند باغ وحش یا پارک تفریحی ارتباط برقرار می کنند. مفید است که چنین پیوندهای مشترک پدر با فرزند سازماندهی شود.
 
پدرانی که اغلب با فرزندانشان ارتباط برقرار می کنند، شخصیت های قابل توجهی در جهان کودک می شوند. اول از همه، آنها یک مدل رفتار دارند که کودک شروع به پیروی می کند. برای رشد ذهنی کودک ارتباطات بیشتر و تعامل بین پدر و کودک، بهتر است .
 
بزرگسالان هنگام مراقبت از کودک باید سعی کنند رفتار خود را در محدودیت های خاصی حفظ کنند. بعضی مواقع والدین فکر می کنند که هر گونه کنترل بر فعالیت های کودک با فعالیت خلاقانه و استقلال او تداخل پیدا می کند.
والدین دیگر متقاعد شده اند که کودک باید در همه چیز آگاهانه رفتار کند، مانند یک بزرگسال. آنها می دانند که با کنترل و محدود کردن رفتار کودک، استقلال او را فراهم نمی کند. هر دستورالعمل والدین نباید فراتر از عقل سلیم باشد و باید نیازهای کودکان را برای ایمنی، استقلال و فعالیت خلاقانه مورد توجه قرار دهد.
 
خواسته های منطقی باید به کودکان توضیح داده شود و بر تحقق آنها اصرار ورزند، برای کودک روشن شود که چه چیزی از او انتظار می رود و سازگار باشد.
 
اجتناب از استفاده غیر ضروری از زور و تهدیدات برای کنترل رفتار کودکان. استفاده از زور و تهدیدات رفتار مشابهی را در کودکان ایجاد می کند و ممکن است ویژگی های ناخوشایند مانند خشونت، ظلم و ستم را در شخصیت آنها ظاهر کند.
 
باید از محرومیت و ممنوعیت استفاده کرد. محکومیت و ممنوعیت باید با مهربانی و مهربانی بیان شود، بنابراین شما نباید بگوئید "شما بد هستید"، اما "شما بد کار کرده اید". پس از ممنوعیت یا محکومیت هر گونه اقدام، لازم است نمونه ی مثبت را به کودک نشان دهید.
 
اگر کودک کاری را انجام نمیدهد، به او کمک کنید مشکلات را برطرف کند، از او حمایت کنید، به او اجازه دهید موفقیت را احساس کند. برای اقدامات ناموفق او را تحسین نکنید. این می تواند عزت نفس را تحریف کند. ارزیابی دستاوردهای کودکان باید برای نتیجه به اندازه کافی مناسب باشد.
 
دانشمندان اعلام می کنند که پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا متوجه شویم چرا؟
 
جامعه تغییر کرده است و بسیاری از پدران در نهایت فرصتی برای مراقبت از دختران خود را از زمان تولد کسب کرده اند. از روز اول، پدران می توانند نوزادان خود را با غذاهای ویژه تغذیه کنند، پوشک او راعوض کنند، حمام، خواباندن و غیره را انجام دهند. چنین نزدیکی ارتباطی میان آنها  پایه و اساس ارتباطات بسیار مهم در آینده را فراهم می کند.
پدر در سطح عاطفی مهم است.
دخترانی که با پدر خود ارتباط خوبی دارند، به احتمال زیاد به اضطراب و افسردگی مبتلا نمی شوند  و طبق مطالعه ، بر استرس بهتر غلبه می کنند.
 
اگر پدر برای ایجاد یک رابطه نزدیک با دخترش کار می کند و به او اجازه می دهد تا در مورد احساساتش صحبت کند، او را برای روابط موفق در آینده تنظیم می کند .
نفوذ پدر بر عزت نفس دختران
 
دخالت پدر در زندگی دختر بسیار مهم است ، زیرا به او کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش داده و نگرش مثبت نسبت به خود ایجاد کند . برای انجام این کار، او باید به صورت شفاهی دخترش را تشویق کند، به احساساتش احترام بگذارد  و به افکار او گوش دهد، و علاقه خاصی به سرگرمی هایش داشته باشد. این به او کمک خواهد کرد تا از ناامنی خلاص شود و اعتماد به نفس خود را افزایش دهد.

نفوذ پدر در رابطه دختر با یک شریک

پدر نشان می دهد که چگونه یک مرد می تواند به دیگر زنان، به ویژه مادرش، مربوط باشد. دختر می بیند و یاد میگیردکه چگونه پدرش با زنان ارتباط برقرار می کند.
 
رابطه با پدر، تصور او از آنچه انتظار می رود و آنچه در رابطه با یک شریک عاشقانه قابل قبول است، شکل می گیرد. این تحقیق نشان داد زنان بالغ ملاقات و ایجاد روابط بلندمدت با مردانی را دارند که روابط پدر و مادرشان را یادآوری می کنند.

نفوذ عملی پدر

پدران در رفاه مالی دختران دخیل هستند. 

نقش مادران

اگر چه نقش پدران در زندگی دخترانشان ضروری هستند، مادرها برای آنها اهمیت کمتری ندارند. آنها به دختران خود نمونه ای از نحوه رفتار در رابطه با بزرگسالان و نحوه مراقبت از خود را آموزش می دهند.
 
آیا رابطه خوبی با پدرتان دارید؟ نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند؟ 15 عکس

در
هر روز 386 هزارکودکان در دنیا متولد می شود . بچه ها نه تنها شادی را به زندگی خانواده ها وارد می کنند، بلکه وظایف سختی را به گردن والدین می اندازند. با این حال، همه ی آن چیز که شما باید در سبک زندگی خود وارد کنید، کمی ابتکار عمل است.
 
ویراستاران sayarak.com برای شما 15 عکس خنده دار از  والدینی که می توانند علاوه بر نگهداری از کودکان با هر کسب و کاری کنار بیایند.
 

1. روز پدر

2. چه کسی گفته که انجام چند وظیفه فقط از عهده مادران برمی آید؟

والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند

3. زرنگی والدین بی حد و حصر است

4. راه تشخیص دوقلو ها!

 
5. هنگامی که فرزند شما یک ورزشکار و هنرمند در یک شخص است

6. هنگامی که کودک خوابش برده، اما شما باید بخورید

7. پدر دختر فوق العاده بسیار راحت است

8. چگونه کودک را در طول عکسبرداری آرام کنید‌

9. من فقط دسته دروغی را به فرزندان می دهم، و آنها ساعت ها بازی می کنند.

10. این والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند از لباس های قدیمی کودک می توانند روانداز درست کنند.

11. بچه من زمان خوردن بستنی، بدون اینکه اطراف را کثیف کند

 12. وقتی پدر، دختر را برای رفتن به مدرسه آماده می کند.

13. ساده ترین راه برای ماساژ خوب

14. هنگامی که کودک بیش از حد فضول است .

15. والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند.

اگر شما هم استاد فانتزی والدین هستید، لطفا در بخش نظرات با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

زن ایرانی + 20 عکس

در
تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.
برای دیدن سبک زندگی زنان و دختران ایرانی عکس های این مقاله را ببینید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود

در
چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود؟
"پرستار آینده" بر روی لباس دختر نوشته شده است، و "دکتر آینده" بر روی لباس پسر نوشته شده است. اما هر دوی این کودکان می توانند هر دو پزشک و یا هر دو پرستار شوند و جنس نباید حرفه آنها را تعیین کند. بنابراین آیا  این کلیشه برای کودکان تعیین می کند تا در آینده انتخاب های خود را محدود کنند؟
چرا، زمانی که یک پسر از تپه صعود می کند، او را به خاطر شجاعتش ستایش می کنیم، و ما توصیه می کنیم که دختران این کار را انجام ندهند؟ آیا ما این کار را به دلایل عینی یا به موجب اعتقادات انجام می دهیم که ما حتی متوجه آنها نمی شویم؟ موضوع کلیشه های جنسیتی پیچیده است و موجب اختلاف زیادی می شود، اما ما سعی خواهیم کرد کمی بیشتر در مورد چگونگی برخورد نگرش هایمان که بر رشد فرزندان تأثیر می گذارد صحبت کنیم.
 
ما در  sayarak.com می خواهیم شما را به مطالعات متعددی آشنا کنیم، که نتایج آن نشان می دهد،کلیشه های مضر که ما ناخودآگاه به پسران و دختران تحمیل می کنیم و اغلب ویژگی های خاصی را به پسران و دختران بسته به جنس و گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرزندان خود از آن، مطلع شوند،اختصاص می دهیم، چگونه بر آینده آنها سایه می اندازد. 
 

چرا والدین پیگیری علوم دقیق را در دختران تشویق نمی کنند

مطالعه ی موسسه مهندسی و فناوری نشان داد که به دلیل ایده های قدیمی از کار مناسب برای مردان و زنان، والدین دختران را تشویق نمیکنند که در زمینه علم، فنآوری و ریاضیات برای آینده تلاش کنند. بنابراین، پدر و مادر اغلب به دختران حرفه ای در آموزش( مثل آموزگاری) توصیه می کنند.با این حال، زنان با علوم دقیق بسیار خوب کار می کنند.

چرا والدین با پسران کمتر صحبت می کنند

مطالعه تعامل مادران با نوزادان نشان داد که مادران بیشتر با دختران صحبت می کنند، اگرچه پسران واکنش نشان می دهند و به طور فعال به ارتباطات پاسخ می دهند. علاوه بر این، هنگامی که به توسعه توانایی های زبان و IQ کودک کمک می کند، گفتار والدین برای کودکان هر دو جنس حتی از تحصیل یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی مهم تر است.
 

چرا والدین توانایی بدنی دختران را کمتر می دانند

در طول یکی از  مطالعات والدین باید فعالیت، توانایی خزیدن و مهارت های حرکتی کودکان خود را ارزیابی کنند.از مادران به سادگی خواسته شد تا پیش بینی کنند که کودکان 11 ماهه آنها چگونه می توانند کار خزیدن در دامنه های شیب دار را انجام دهند.
 
معلوم شد که مادران توانایی دختران خود را کم ارزیابی کردند، اما توانایی های پسرانشان را بیش از اندازه افزایش دادند. وقتی والدین علامت های خود را نشان دادند و بچه ها را در یک شیب قرار دادند، بچه های هر دو جنس همان فعالیت بدنی را یکسان انجام دادند.
 

چرا کلیشه در نوزادان از اوایل کودکی تحمیل می شود

در مطالعه HSE، نگرش های جنسیتی که برای دختران در مهد کودک ها پخش می شود، مورد بررسی قرار گرفت. آنها به معنای واقعی کلمه همه چیزی که فرا می گیرند: انتخاب یک مسیر آموزشی، بازی هایی جنسیتی در نقش مادر، خواهر و ... ، رویا پروری، تمرکز روی ظاهر است.
 
به عنوان مثال، به دختران گفته می شود که باید زیبا و مودب باشند، و بازی های خاص و فعالیت های خاص را دوست داشته باشند. و اگر دختران بازی های جنسیتی را انجام می دهند (به عنوان مثال، "دختران-مادران")، پس پسران در چنین بازی هایی شرکت نمی کنند و یا این کار را به ندرت انجام می دهند.
 

چرا والدین همدلی را در پسران ایجاد نمی کنند

والدین برای پسران در تهیه کتاب ها کمتر از دخترها هزینه می کنند. و این نه تنها عشق به خواندن در پسران را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه توانایی پسران را برای همدردی کاهش می دهدو این مهارت یکی از ویژگی های مهم برای موفقیت در نظر گرفته می شود.
 
شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟سبک زندگی شما در ارتباط با فرزند دختر و پسر چگونه است؟

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 نقص زنانه که مردان دوست دارند

در
در این مقاله سعی می کنیم نظر مردان درمورد زنان، چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است و چه چیزی اهمیت ندارد و حداقل 10 نقص زنانه که مردان دوست دارند را عنوان کنند.(البته کلمه نقص نسبی است) یا این که در اولین برخورد آیا توجه مردان به اندام زنان است ، چاقی یا لاغری برای یک مرد اهمیت دارد، مردان به کدام قسمت بدن زنان توجه می کنند را پاسخ دهیم. 
 
هر دختر یا زنی دوست دارد نگاه های تحسین برانگیز مردان را به خود جلب کند. اما اغلب، تحت تاثیر مد و یا جامعه، شروع به نگرانی در مورد برخی از جزئیات ظاهری و خلق و خوی خود می شود و به جای بهتر شدن، کار را خرابتر می کند!
 
حال ما می گوییم دختران، نگران نباشید! در واقع، مردان به چیزهای زیادی توجه نمی کنند! در میان تمام ظواهر، به عنوان مثال، عطر و لباس های زیبا توجه آنها را بیشتر از همه چیز به خود جذب می کند.
sayarak.com تصمیم گرفته تا در نهایت دریابد که ظاهر یک زن چه اهمیتی برای مردان دارند و چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است.

تاثیر عطر زدن زنان بر مردان

اکثر مردان مورد بررسی ما به عطر توجه دارند. بعضی ها اشاره کردند که این دلیلی است برای به یاد آوردن آن دختر . اما تقریبا همه مردان روشن ساختند که استفاده بیش از حد از عطر ناخوشایند است.

ایا مردان لاک دوست دارند

تاثیر مانیکور و لاک ناخن زنان بر مردان

نظرات در اینجا متفاوت است. نیمی از مردان به ناخن ها توجه نمی کنند. و نیمه دوم اذعان داشتند که لاک ناخن غیر طبیعی را دوست ندارند
ایا مردان ناخن بلند دوست دارند 
تقریبا همه مردان ذکر کرده اند که ناخن های بلند را هم دوست ندارند. با این حال، یک رنگ لاک ملایم و یا لاک شفاف(برق ناخن) ، تصویری جذاب به دختر اضافه می کند.
 

زیباترین ابرو از نظر مردان

تقریبا همه مردان گفتند که که ابروی نقاشی شده را واقعا دوست ندارند. اما به طور کلی، آنها تقریبا به این جزئیات ظاهر توجه نمی کنند. هر چند کسانی بودند که می گفتند که ابروی زیبا می تواند برخی از معایب صورت را خنثی کند.
 

تاثیر مژه در ظاهر زنان

در اینجا دوباره، نظرات به 2 گروه تقسیم می شود. نیمی از مردان مطمئن هستند که مژه های بلند دختران و زنان به نظر زیبا است. و نیمه دوم اعتراف کردند که مژه های غیر طبیعی بیش از حد به چشم می آید.

تاثیر آرایش زنان بر مردان

هیچکدام از مردان مورد بررسی ما آرایش غلیظ و پر رنگ را نمی پسندیدند. به طور کلی، رنگ های غیر طبیعی  برای رنگ رژهای را ذکر کرده اند: بنفش، بورگوندی و غیره. مژه های آرایشی، ابروهای تاتو شده.
 

مشکلات جزئی پوست

مردان به مشکل پوست توجه دارند. آنها یک جوش را روی بینی متوجه می شوند، اما برای اکثر آن ها خیلی مهم نیست، زیرا امروز این جوش هست، و فردا نیست. اما اگر دختری به طور کلی دارای پوستی با مشکلات زیاد باشد، به نظر مردان، این نشان می دهد که او برای خودش اهمیتی قائل نیست و این  خیلی بد است.
 

پاهای تمیز شده

تقریبا همه مردان به طور معمول با این واقعیت ارتباط دارند که دختران همیشه پاهای کاملا بدون مو ندارند. و مهم نیست که لمس شود یا فقط دیده شود.
 

کفش کثیف

به طور کلی، کفش های کثیف باعث فراری شدن مردان نمی شود. مردان حتی توجه خاصی به کفش ها نمی کنند.(هر چند که این چیزی نیست که عادی باشد) اما اگر کفش ها بیش از حد کثیف باشند، متوجه خواهند شد و این منفی خواهد بود.
 

تاثیر لباس های نامرتب زنان بر مردان

درست همانطور که در وضعیت کفش های کثیف، مردان به طور کلی روی آن تمرکز نمی کنند. اما اگر لباسها به وضوح نامرتب باشند، این واقعیت به نفع دختران نخواهد بود: به نظر مردان، این شاخصی است برای نشان دادن وضعیت اقتصادی دختران.
 

تاثیر علائم ترک روی بدن

بعضی از مردان حتی نمیدانند این علائم ترک چیست و هرگز آنها را ندیده اند. و بسیاری از کسانی که علائم ترک در دختران را متوجه شده اند، آن را چیز بدی در نظر نمی گیرند. بسیاری معتقدند که علائم ترک با افزایش وزن ارتباط دارد و نمی دانند که ممکن است به علت حاملگی نیز ظاهر شود. و بعد از آنکه در مورد علائم ترک بامردان صحبت کردیم،این علائم ترک برای آنها نقش خاصی ندارد.
 

تاثیر شکم صاف

90٪ از مردان یک شکم کوچک و صاف را در نظر ندارند که البته این چیز وحشتناکی است و توجه خاصی به آن ندارند. البته و صد البته، اگر وزن اضافی واضح نباشد، اما با این حال، شکم کاملا صاف به نظر نمی رسد که خیلی مهم باشد.
 

تاثیر مو های تمیز

 

نظرات در این جا هم مشابه بود. به طور نسبی، مردان شما را با انگشت نشان نمی دهند اگر متوجه شوند که موهای شما امروزه شسته نشده است. تقریبا همه کسانی که به این سوال پاسخ دادند همان عبارت را بیان کردند: "اگر مو به وضوح چرب باشد، خب این بد است. ولی اگر دو ساعت پیش موهایتان را نشسته اید، نگران نباشید. "
 

تاثیر لباس زیر

"خوب، چه کسی می گوید که به آن توجه نمی کند؟" - تقریبا هر مرد این سوال را به ما پاسخ داد. بنابراین، دختران بدانند، مجموعه توری چیز خوبی است!
 

استفاده زنان از کلمات زشت

 

وقتی ما با مردان مصاحبه کردیم،  برای ما مهم بود که بدانیم چگونه با این واقعیت ارتباط بر قرار می کنند که دختران  گاهی از کلمات رکیک استفاده کنند. و تقریبا هر کس پاسخ خودش را داشت. بعضی ها گفتند که این حتی خوب است، زیرا در این صورت می توانند با همدیگر یکسان باشند. بعضی ها گفتند که این بسیار بد است و اگر این کار را نکنند بهتر می شود. و بعضی برایشان اهمیتی نداشت
 

سیگار کشیدن زنان در نظر مردان

 

تقریبا 80٪ از مردان دوست ندارند که یک دختر سیگار بکشد. اما استثنائاتی هم وجود دارد: بعضی آن را کاملا طبیعی می بیند، و بعضی می گویند در صورتی که دختری غالبا این کار را انجام نمی دهد و به عنوان مثال داخل ماشین سیگار نمی کشد، این کاملا قابل قبول است.
 
بسیاری از مردان، با پاسخ دادن به پرسش ها، افزودند که همه این عوامل در مجموع نقش دارند. به عبارتی دیگر، اگر دختری کفش های کثیف و لباس های چروکیده را پوشیده باشد، با مانیکور نادرست ، سیگار بکشد و فحش بدهد، قطعا نظر مرد را جذب نمی کند، اما در صورتی که یک یا دو مورد از این ویژگی ها در سبک زندگی او ذاتی باشند، آنگاه تعیین کننده نخواهد بود.
مردان! در مورد این چه نظری دارید؟ ما مطمئن هستیم خوانندگان ما بسیار علاقه مند هستند در مورد اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست بدانند.
 
246A589900000578-0-image-m-4_1420495578355.jpg
برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز
 
اگر دوست دارید در مورد لاک زدن مردان ، لاک زدن مردان نشانه چیست ، مردانی که لاک می زنند  و رنگ لاک مورد علاقه پسرها چیست بخش نظرات را که کاربران به اشتراک گذاشته اند بخوانید.
 

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۵مانیکور در اصل نه برای زیبایی بلکه برای ضد عفونی انجام می شده است و همه گیری کرونا فقط باید علاقه به این روش بهداشتی را افزایش دهد. "تا آنجا که من به یاد می آورم ، یک دانشمند استرالیایی وجود دارد که تصمیم گرفت میزان عفونت را در قسمت های مختلف بدن بررسی کند. این متخصص اضافه می کند ، او مردم را متوقف کرد ، یک خراش از زیر ناخن ها را گرفت و آنها را به مخزن کاشت فرستاد. مشخص شد که بیشترین باکتری در فضای زیر ناخن پنهان شده است. این یک محیط ایده آل برای تولید مثل و رشد میکروارگانیسم ها است: این ناخن است که از آنها در برابر محیط خارجی محافظت می کند و حتی شستن دقیق دست منجر به استریل شدن این ناحیه نمی شود. "

۱۴۰۰/۴/۲۵اگر ما در مورد لاک رنگی و مانیکور برای زیبایی صحبت می کنیم ، انتخاب یک طرح خیلی جیغ در میان زنان مانند ناخن های مصنوعی نشانه بد سلیقه گی است. "اگر در دهه 2000 زنی با ناخن های مصنوعی آراسته به نظر می رسید ، اکنون او مبتذل به نظر می رسد." - پوشش های تزئینی ، گل ها ، نقاشی روی ناخن ها قبلا شیک در نظر گرفته می شدند ، اما اکنون به بدترین معنی کلمه مبتذل هستند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مردانی که لاک می زنند و آیا مردان مانند زنان ناخن های خود را رنگ می کنند؟ مردان به دلایل دیگری ترجیح می دهند یک پوشش رنگی درست کنند. "یک مرد جوان ناخن های خود را با رنگ غیرمعمول نقاشی می کند ، مربع ها یا دایره هایی را روی ناخن ها به تصویر می کشد ، نمادهایی که به نوعی بیان می شوند: من نشان می دهم که مثل بقیه نیستم ، اصیل هستم ، یا برعکس ، خودم را به نوعی خرده فرهنگ ارجاع می دهم ، "این همیشه در مورد یک چالش است ، در مورد هنرمندانه ، یک عمل در بیان خود است." انجام یک مانیکور تزئینی ، که فقط گروه کوچکی از افراد خلاق مرتبط با هنر قادر به طراحی آن هستند ، برای تبدیل شدن به سبک روزمره مردان عادی نادرست است. به نظر ، بعید است که این به یک قاعده تبدیل شود و به توده مردم گسترش یابد - در غیر این صورت معنای خود را از دست می دهد.

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان نشانه چیست در تاریخ مد چنین نمونه هایی از مردانی که لاک می زنند وجود داشته - در قرن هجدهم ، مردان جوراب ، کلاه گیس ، توری و روبان می پوشیدند ، اما این مردان چه کسانی بودند؟ گروه کوچکی از درباریان در راس جامعه ، نخبگان ، اشراف. اما عقاید سنتی درباره معنای مرد بودن و معنای زن بودن هنوز قوی هستند. "این باعث ایجاد کلیشه های جنسیتی در مورد آنچه که واقعاً مردانه یا زنانه است ، می شود ." "در عین حال ، در فرهنگ غربی ، ایده های سنتی به طور فعال در حال تغییر هستند: مردان بیشتر شبیه زنان می شوند ، و زنان بیشتر مردان."

۱۴۰۰/۴/۲۵روانشناسان این گرایش که چرا پسرها لاک میزنند با این واقعیت مرتبط می دانند که در هر فرد قسمتهای شرطی "مرد" و مشروط "زن" وجود دارد. "در سراسر جهان تدریجاً شیوه های سنتی زن و مرد کنار گذاشته می شود ، و ما در اینجا در مورد کنار گذاشتن کلیشه ها و انتظارات تحمیل شده صحبت می کنیم ، و نه در مورد خود اعمال. این واقعیت که مردان شروع به رنگ آمیزی بیشتر ناخن های خود می کنند به این معنا نیست که مثلاً زنان کم اهمیت خواهند شد ، روانشناسان مطمئن هستند که "لاک زدن مردان فقط این است که مردم به طور فزاینده ای از مفاهیم سنتی پذیرفته شده زنانه و مردانه دست کشیده و با بدن خود کاری می کنند زیرا می توانند و می خواهند."

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان . در واقع ، مردان در مصر باستان شروع به مانیکور کردند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مانیکور مردانه , لاک زدن مردان به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی و حوزه های عمومی ظاهر می شود: نه تنها ستاره های راک و رپرها ، طراحان لباس و آرایشگران ، بلکه روزنامه نگاران ، ورزشکاران و همچنین کسانی که فعالیت های آنها عمومی نیست و با مد یا صحنه ارتباط ندارد ، مد را برای رنگ آمیزی ناخن خود گرفته اند. آیا این به زودی به معنای بازگشت لاک زدن مردان به حالت عادی زنان است؟

۱۴۰۰/۴/۲۵مردانی که لاک می زنند ستاره های راک اولین کسانی بودند که در نیمه دوم قرن بیستم ناخن های خود را با لاک پوشاندند. دیوید بووی در تصویر Ziggy Stardust درخشش داشت ، کورت کوبین در کلیپ هایی با لاک قرمز ترک خورده( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) بازی کرد ، Ozzy Osbourne ، Marilyn Manson و Stephen Lyler سیاه لاکونیک ( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) را ترجیح دادند و مانیکور و لاک زدن مردان بخشی از تصویر نوازندگان شد . سپس بازیگران و نوازندگان موسیقی پاپ جانی دپ ، سیل و جارد لتو شروع به استفاده از لاک ناخن کردند ، کمی بعد رپرها Lil Yachty ، Jaden Smith ، Bad Bunny و A $ Rocky مد را انتخاب کردند . در سال 2015 برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز ظاهر شد. پس از وی میشا باتشوایی ، مهاجم چلسی ، مهمان مکرر در Imarni Nails ، دنبال شد.

۱۴۰۰/۴/۲۵ایا مردان لاک دوست دارند مردان نه دیروز ، نه سال گذشته ، یا حتی در اواخر قرن گذشته در پی محبوبیت دیوید بووی یا کورت کوبین ، ناخن های خود را رنگ کردند. به عنوان مثال ، سه هزار سال قبل از میلاد ، جنگجویان بابل باستان ، که برای جنگ آماده می شدند ، ناخن های خود را با آنتیموان رنگ کردند. سپس رنگ سیاه برای طبقه بالا و برای طبقه پایین سبز در نظر گرفته شد. سپس بشر این مسئله (لاک زدن مردان و لاک زدن مرد برای زن) را فراموش کرد و ناخن های لاک زده برای هزار ها سال یک ویژگی کاملا زنانه باقی ماند.

۱۴۰۰/۴/۲۶لاک زدن مردان بیشتر مردان در سراسر جهان ناخن های خود را نه به عنوان نشانه تعلق یا اعتراض ، بلکه دقیقاً به همان دلیلی که زنان این کار را می کنند - برای زیبایی است.لاک زدن مرد برای زن * ناخن های رنگی در هنگ کنگ رایج است. El Poblado در Medellin پر از جوانان کلمبیایی با ناخن های سیاه خواهد بود (البته ، همه چیز به منطقه بستگی دارد). در بوینس آیرس ، مردی با هر رنگ ناخن یک امر عادی است. بوینس آیرس از نظر سطح فرهنگی کاملاً متفاوت است. در هیچ کجای دنیا این همه مکان را ندیده ام که گروه های موسیقی ، سبک ها ، کمون های جدید متولد و بالغ شوند .- به طور کلی ، هر کشور دارای دو قطب است - محافظه کار و جهان وطنی. در نیویورک و کالیفرنیا ، ناخن های رنگی در حال حاضر عادی هستند ، و در مورد جهت گیری یا تنظیمات موسیقی صحبت نمی کنند.

۱۴۰۰/۴/۲۶مردانی که لک می زنند تولیدکنندگان لاک الکل ، که برای مدت طولانی خود کلیشه های جنسیتی را پرورش می دادند ، زنانی که طبق آن ناخن های خود را رنگ می کنند و مردان این کار را نمی کنند ، در کنار مردان ناخن رنگی هستند. اکنون این مارک ها دریافته اند که از یک سو می توان برابری را ترویج داد و از سوی دیگر بازار جدیدی را تسخیر کرد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷سینه زن می تواند توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کند، سرنوشت ها را بشکند، مردان را تحت سلطه خود درآورد، سریعتر از صاحبش جذب کند ... همه اینها در مورد سینه زن است! اما معلوم شد که ما هنوز چیز زیادی در مورد سینه زن نمی دانیم.

در ادامه بخوانید...

چگونه دختران جذاب تر شوند

در
چگونه دختران جذاب تر شوند
گیشا یکی از معیارهای شناخته شده زنانه در جهان است. آنها از دوران کودکی و طی سالها این هنر را یاد می گرفتند. بیشتر اسرارها به دقت پنهان شده و تنها از معلم به دانش آموزان زن منتقل می شد. با این حال، برخی از این راز و رمز ها برای مخاطبان در دسترس هستند.
 
sayarak.com برخی از راز های این دختران گیشا را آموخته است که به آنها کمک میکرد همیشه جذاب باقی بمانند. و اکنون آنها را با شما به اشتراک می گذارد.
 

صحبت کردن یک گیشا

صحبت کردن یک گیشا به خوبی تنظیم شده و در عین حال یک شبیه سازی است. واژگان دختران بسیار غنی است. صدا غریب و نرم است. گیشا سالها برای مکالمه مناسب آموزش دیده است. با این حال، برخی نکات در دستیابی به نتایج قابل توجه در دوره کوتاه تر کمک می کنند.
- صدای خود را ضبط کنید در تست صدا باید صاف باشد.
- از صدای مزاحم خلاص شوید
- همیشه درباره چیزی که میخواهید بگوید فکر کنید تا تکرارهای کمتر و مکث نامناسب نداشته باشید.
 

دست های یک گیشا

دستهای یک گیشا همیشه در معرض دید هستند و در عین حال آنها یکی از اصلیترین ابزارهای کاری او هستند. بنابراین باید مراقب باشیم. علاوه بر این، آنها باید بتوانند به درستی استفاده شوند، مهم است که همیشه زیبا بمانند. 
ناخن ها باید مرتب شوند. برای صرف وقت در حمام، ماسک و کرم زدن به دست ها تنبل نباشید . به عنوان مثال، رسیدگی به دست ها را همزمان با تماشای مجموعه های مورد علاقه خود در شب ترکیب کنید.

راه رفتن یک گیشا

راه رفتن معروف گیشا عمدتا به دلیل کفش های خاص- صندل در یک فرم چوبی عالی است. سر خود را مستقیم نگه دارید و به جلو بروید، نه این که به زیر پای خود نگاه کنید.
یکی از ویژگی های اصلی یک گیشا ظرافت است.کنار دیوارها و نرده ها تکیه نکنید و سعی کنید روی هر دو پا بایستید.
 

دانش و آگاهی یک گیشا

چگونه دختران جذاب تر شوند

دلیل این که آنها به سرعت و به راحتی با یک شخص ارتباط برقرار می کردند، این بود که آنها اطلاعاتی در مورد مهمان از قبل داشتند.
 
امروز شاید این کار حتی ساده تر باشد: قبل از اینکه بپرسید که چه کسانی به جلسه می آیند، به صفحات خود در شبکه های اجتماعی نگاه می کنید. با دانستن حداقل چیزی در مورد یک فرد، شما می توانید از آن برای ایجاد روابط و ایجاد تصویر مثبت استفاده کنید.
 

زبان بدن در گیشا

گیشا ها در زبان بدن بسیار عالی بودند، زیرا گاهی اوقات می توان گفت نه تنها بیشتر از کلمات، بلکه ارتباط خاص خود را نیز به نحوی خاص تنظیم می کند.
 
سعی کنید همیشه آرام باشید برای انجام این کار، از دیافراگم استفاده کنید، از طریق بینی بکشید. سپس به 5 عدد برسید و به آرامی بازدم را انجام دهید. بنابراین شما می توانید به آرامش خود کمک کنید.
 
تمام حرکات باید مطمئن و دقیق باشند. اگر آستین بلند دارید، گاهی اوقات، به طوری که احتمالا، شما می توانید آنها را بالا ببرید یا دست های خود را کشش دهید، دست خود را نشان دهید. این بخش بدن برای جنس مخالف بسیار جذاب است .از پاها زیاد در زبان بدن استفاده نکنید.
 
چشم ها باید نیمه باز باشد تا یک نگاه مرموز و جذاب داشته باشیم. در عین حال، بهتر است با یک شخص با لبخند خوشامد بگویید و به او با مهربانی نگاه کنید.
 
شما می توانید تمرین زیر را انجام دهید: هر صبح، پلک ها را ببندید و چشمها را بچرخانید. و اگر این کار را بدون خارج شدن از رختخواب انجام دهید، این تمرین نیز شما را کمی بیشتر تشویق می کند. مدل های مد روز مدرن از تکنیک مشابه قبل از عکسبرداری استفاده می کنند.
 
این تمرین به شما کمک می کند به سرعت آرام و تمرکز کنید. چشمانتان را ببندید و سر خود را در یک موقعیت مستقیم بردارید. سپس آن را به آرامی بلند کنید، در حالی که عمیق استنشاق میکنید. چشمانتان را باز کنید هنگامی که سر خود را بلند می کنید، نفس خود را برای چند ثانیه نگه دارید. سپس استراحت کنید و بیحرکت بمانید. انگشتان وسط را وسط ابرو قرار داده برای 1-2 دقیقه فشار دهید.
 

راز مراقبت شخصی

برای حفظ پوست، مو و ناخن سالم، علیرغم مقدار زیادی از لوازم آرایشی که روزانه استفاده می شود، گیشا به دقت از بدن خود با کمک درمان های طبیعی مراقبت می کند.
 
هنگام مصرف آب در حمام ، یک قاشق غذاخوری از آب سیب تخمیر شده اضافه کنید. این کمک خواهد کرد که پوست جوان و سالم باقی بماند.
گیشا به موهایشان بسیار حساس بودند و جوشاندن برگ های  چای هیبیسوس را آماده می کنند و یک بار در هفته سرشان را می شستند.
هنگامی که مو خشک و بی حالت می شد، دختران از چای سبز دیگری استفاده می کردند. آن را به روش معمولی شستشو داده و سر مو  را با آنها را شستشو می دادند. با توجه به مقدار زیادی از ویتامین ها، این نوشیدنی به بدن در تقویت  نه تنها از داخلی، بلکه از خارج نیز کمک میکرد.
چای سبز نیز می تواند برای صورت در صبح و عصر  پوست را پاک کند و از مشکلات پوست خلاص شوند.
وشما اسرار زیبایی های ژاپنی که می شناسید چیست؟

نظرات

۱۴۰۰/۱۲/۱۰تاریخچه این پدیده اجتماعی-فرهنگی، به گفته دانشمندانی که فرهنگ ژاپن را مطالعه می کنند، بیش از چهار قرن است. همانطور که لیزا دالبی، مردم شناس و ژاپن شناس آمریکایی در کتاب گیشا نوشت، اولین گیشا بازیگران مرد تئاتر کابوکی بودند که در قرن هفدهم در ژاپن ظاهر شدند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ «گیشا» دقیق‌ترین نام برای این مردان و زنان است: در ژاپن حرف «ش» وجود ندارد. نمایندگان این حرفه، که در قرن هفدهم در ژاپن ظاهر شدند، تفاوت های اساسی با yuze (روسپی ها، که به آنها jero نیز می گویند) داشتند - وظیفه اصلی یک گیشا حفظ گفتگوی فکری در مورد هنر با مشتری بود ( معمولاً مشتری ثروتمند). . کلمه "گیشا" در زبان ژاپنی خود از دو کاراکتر تشکیل شده است که بیانگر اصطلاحات "مهارت" و "ظرافت" است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰اولین گیشا، بازیگران تئاتر کابوکی، با اجرای نقش های مرد و زن در به اصطلاح "منطقه های سرگرم کننده" شهرهای ژاپن، که فاحشه خانه هایی در آن قرار داشتند، آثار نمایشی را روی صحنه ارائه کردند. همانطور که الیزابت ابوت، محقق ارشد کالج ترینیتی دانشگاه تورنتو، در کتاب تاریخچه کورتزان ها می نویسد، در آغاز قرن نوزدهم، اکثر گیشاها زن بودند، اما نمونه های جدا شده ای از گیشا های مرد در ژاپن امروز وجود دارد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰یک گیشا نه تنها با توانایی برقراری ارتباط با مشتری در مورد موضوعات هنری آموزش می بیند بلکه یک نماینده این طبقه اجتماعی می تواند آلات موسیقی بنوازد، آواز بخواند، جوک بگوید، نقاشی بکشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰قدیمی‌ترین نشریه ژاپنی به زبان انگلیسی، ژاپن تایمز، مصاحبه‌ای با چیکاکو پری، که «آخرین گیشا» در ژاپن نامیده می‌شود، منتشر کرد. چیکاکو پری در سن 12 سالگی توسط پدرش به یک مدرسه آموزش گیشاهای کیوتو فروخته شد تا پدرش بدهی هایش را پرداخت کند. گیشا گفت که دانش‌آموزان اگر آکوردهای اشتباهی را روی شمیسن سه سیم می‌گرفتند یا رقص خود را از دست می‌دادند دائماً مورد ضرب و شتم قرار می‌گرفتند. علاوه بر این، درس های خانه گیشا، لباس ها و سایر ویژگی ها هزینه زیادی دارد، چیکاکو پری دائماً مبالغ هنگفتی را از میزبان موسسه قرض می گرفت. او تنها پس از 25 سال موفق به پرداخت قرض های خود بصورت کامل شد. الیزابت ابوت در کتاب خود تأیید می کند که دختران خانواده های فقیر که به خانه های گیشا فرستاده می شدند، معمولاً برای مدت بسیار طولانی وام دار صاحبان این مدارس بودند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰چیکاکو پری استدلال می کند که فقط یک مرد ثروتمند حق داشتن نماینده این حرفه را دارد که قبلاً پس از مطالعه طولانی انجام شده است - اگر مشتری بودجه کافی نداشته باشد و او نداند چگونه به اندازه کافی از گیشا مراقبت کند ، روابط نزدیک قابل بحث نیست - در غیر این صورت، چنین رفتاری برای این گیشا نالایق تلقی می شود، او اقتدار خود را از دست می دهد. گیشاها سه برابر او-زرو سان دستمزد می گرفتند yuze (روسپی ها، که به آنها jero نیز می گویند) ، زیرا به گفته چیکاکو پری، آنها بر خلاف فاحشه ها برای نخبگان تجملاتی بودند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰گیشا حق تعیین قیمت برای خدمات خود و انتخاب مشتریان خود را داشت. یک همکار مودب و ظریف که یک گیشا در شرکت او وقت می گذراند، به طور معمول، ثروت قابل اعتمادی داشت. نیکلای نپومنیاکتچی، تبلیغ کننده، چنین پالایش مشتریان ثروتمند را تأیید می کند، در فرهنگ ژاپنی آنها را iki می نامند - این ایده آل زیبایی شناختی ژاپن است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰دانشمندان و نویسندگان کتابهای لیزا دالبی (او خودش در حین تهیه پایان نامه در مورد گیشا مدتی در ژاپن در این حرفه کار می کرد) و الیزابت ابوت می نویسند که در شرایط مساعد هزینه های گران قیمت یک گیشا توسط ستایشگر او تامین می شود - دانا سان، که ظاهرش هنوز در راه است. میزبان موسسه آموزشی را تایید کند. او در مورد یک حامی بالقوه پرس و جو می کند، و اگر از نظر مالی ورشکسته باشد، او را از این فرصت برای داشتن یک گیشا محروم می کند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰طبق قوانین موجود، گیشا حق ازدواج ندارد، در غیر این صورت وضعیت خود را از دست می دهد. در حضور یک دانا سان، او کاملاً از نظر مالی به او وابسته است، در حالی که حامی تعهدی به گیشا برای حمایت دائم از نماینده این حرفه ندارد. همانطور که الیزابت ابوت می نویسد، دانا سان آزاد است تا هر طور که می خواهد گیشاها را تغییر دهد. در عین حال، مواردی که گیشا از طرفداران باردار می شود یا با آنها خانواده ایجاد می کند غیر معمول نیست.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰سنت های ژاپنی حکم می کند که رابطه بین گیشاها و دانا سان آنها مخفی بماند. با این حال، در سال 1989، به دلیل انتشار اطلاعات توسط رسانه های ژاپنی در مورد زندگی مشترک سوسوکه اونو، نخست وزیر با چندین گیشا، این مقام مجبور به استعفا شد. یکی از معشوقه ها به خبرنگاران نزدیک شد و به آنها گفت که سوسوکه اونو "با او مانند یک کالا رفتار می کرد و یک جسد را به قیمت 300000 ین در ماه می خرد." این حادثه در سطح مجلس مطرح شد و نخست وزیر مجبور به ترک سمت خود شد. این اولین بار در ژاپن بود که جزئیات روابط بین مقامات عالی رتبه و گیشاها با چنین تبلیغات گسترده ای روبرو شد و اعتراض عمومی زیادی به همراه داشت.

در ادامه بخوانید...

سه نسل با یک لباس عروسی، مادربزرگ، مادر، دختر، عکس عروسی 15 مادربزرگ

در
عروسی یکی از مهم ترین وقایع در زندگی هر دختر است. بنابراین، تعجب آور نیست که هردختری بخواهد این روز بهترین روز زندگی او باشد. عروس های کنونی در این زمینه هیچگاه از پیشینیان خود متفاوت نیستند. سبک زندگی در سی سال، پنجاه و یا 95 سال پیش مثل الان بود و دختران تلاش میکردند همه چیز را در این روز با زیبایی تدارک ببینند.

مادربزرگ در سال 1951

مادربزرگم در روز عروسی، سال 1924 است

مادر بزرگ عروسی، اواسط 1930

نیویورک، 1945. مادربزرگ در لباس عروسی 

مادربزرگ زیبای من در لباس عروسی، 1957

او امروز 91 ساله بود، بنابراین تصمیم گرفتم عکسش را در روز عروسی به اشتراک بگذارم. امروز او به همان اندازه زیبا است.
با وجود این واقعیت که در روز ازدواج او یک طوفان واقعی وجود داشت،لباس مادربزرگ به سادگی پخش شد. 1940

او زمان عروسی 18 سال دارد. عکس گرفته شده در روز عروسی 1945

عروسی مادربزرگ سیسیلی  من، 1940

مادربزرگ در روز عروسی خود در سال 1956 از استودبیکر بیرون می آید. به هر حال، هنوز این ماشین وجود دارد و استفاده می شود.

عکس مادربزرگ در اتاق نشیمن پدر و مادرش در روز عروسی او، 1935

مادربزرگ در یک لباس عروسی سنتی هند 1965

روز عروسی مادربزرگ، 1953

مادربزرگ زیبا من در روز عروسی او، 1927

سه نسل با یک لباس عروس، مادربزرگ، مادر، دختر

مادربزرگ در سال 1959، مادر من 25 سال بعد، و من بعد از 25 سال، ازدواج با یک لباس عروسی 
عکس عروس و لباس عروس در میانگین 55 تا 95 سال پیش چگونه به نظر می رسید؟

نظرات

در ادامه بخوانید...