عکس واقعی از زن هایی که در آشویتس زنان خدمت می کردند

در

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است، اما جنگ جهانی دوم نشان داد که این چنین نبود - در آلمان نازی، زنان جنگیدند. پس از اینکه فاشیست ها بیشتر اروپا را فتح کردند، معلوم شد که واحدهای زنان کمکی اضافی مورد نیاز است. در مجموع، حدود نیم میلیون زن در آن زمان در تقسیمات مختلف در آلمان مشغول به کار بودند و بعضی از آنها حتی در صفوف اس اس خدمت می کردند. عکس های مستند هنوز این تصاویر ترسناک را حفظ می کنند. 

زنان اغلب وفادار و اعضای  ایدئولوژیک حزب نازی بودند و به خاطر آن برای هر جنایتی آماده بودند. فقط در اردوگاه های کار اجباری حدود 3،200 زن نظارت داشتند که بسیاری از آنها به خصوص وحشیانه عمل می کردند. 

علیرغم شمار قابل توجهی از نگهبانان زن که توانستند از عدالت فرار کنند، اکثریت نتوانستند از دادگاه نورنبرگ اجتناب کنند. 

Hertha Oberhauser آزمایش های بی رحمانه ای بر روی کودکان انجام داد.

آزمایشات پزشکی در اردوگاه کار اجباری راونسبرگ با هدف بررسی واکنش بدن انسان در شرایط شدید و شرایط بحرانی انجام میشد. زندانیان وضعیت هایی را که اغلب در طول انجام خصومت ها بوجود می آمد، مدل سازی میکردند. زندانیان تحت تأثیر هیپوترمی، یخ زدگی، جراحات جدی قرار می گرفتند و پس از آن با داروهای تجربی درمان میشدند. 

زنان که به عنوان سرپرستان در اردوگاه های کار اجباری آلمان نازی کار می کردند.

این زنان نگهبانان اردوگاه های کار اجباری بودند که در طول جنگ جهانی دوم معروف شدند. افسانه هایی درباره جنایات برخی از نگهبانان آلمانی وجود داشت آنها "جادوگران بور" نامیده می شدند. 

تخلیه اجساد از یک اردوگاه کار اجباری.

زنان که به عنوان ناظران خدمت می کردند عمدتا از طبقه متوسط ​​و پایین جامعه بدون تحصیل و اغلب بدون تجربه کاری دیگر بودند.

واحد شبه نظامی داوطلبانه

بعضی از زنان که به عنوان ناظران در اردوگاه های کار اجباری مشغول به کار بودند، مستقیما از سازمان لیگ دختران آلمانی پیروی می کردند که تبلیغات گسترده ای از ایده های نازیسم تبلغ می کردند. با این حال، با توجه به اسناد بایگانی باقی مانده، آنها تنها داوطلبان بودند و بخشی از گروه پشتیبانی به اصطلاح SS بودند. 

حفاظت از اردوگاه آوشویتس در نزدیکی شهر آشویتس.

ایرما گریس و ماریا ماندل به عنوان ناظر در اردوگاه کار اجباری در آشویتس خدمت کردند و شخصا در نابودی هدفمند زندانیان جنگ شرکت میکردند. ماریا ماندل جنایتکار نازی به ویژه وحشیانه عمل می کرد. ماندل یکی از چهره های اصلی در دادگاه الاقصی آشویتس بود که در نوامبر 1947 برگزار شد. دادگاه نورنبرگ او را با حکم حلق آویزان کردن به اعدام محکوم کرد. این حکم در 24 ژانویه 1948 در زندان کراکو انجام شد. 

 

ساخت یک انبار نگهبانانی که در اردوگاه خدمت می کردند.


در ابتدا، سرپرستان زن در سال 1939 در اردوگاه کار اجباری راونسببرک، که در نزدیکی برلین قرار داشت، ظاهر شدند و به عنوان یک "اردوگاه نگهبانی برای زنان" برنامه ریزی شد. با این حال، سه سال بعد، به دلیل افزایش شمار زندانیان در اردوگاه های دیگر، زنان نیز در مکان هایی قرار گرفتند که قبلا فقط مردان را استخدام کرده بودند. 

خدمات پشتیبانی ارتباطات زمینی نیروی زمینی.

فرماندهی ارشد ارتش به وضوح به نگرش اصولی مبنی بر عدم استفاده زنان در خط مقدم جنگ متکی بود. اگر چه در واقع از این نگرش در شرایط خاص عدول می کرد. تعداد زیادی از زنان آلمانی در واحدهای دفاع هوایی خدمت می کردند.

SS-Gefolge یک واحد اس اس کمکی در آلمان نازی است. عمدتا این دسته شامل نگهبانان اردوگاه های کار اجباری بودند. زنان آلمانی به صورت داوطلبانه می توانستند در اردوگاه های کار اجباری شرکت کنند. هنگام استخدام ماموران زن، ترجیح داده میشد  بدون سو سابقه اداری و کیفری باشند. علاوه بر این، همه آنها بایستی سلامت جسمانی و امنیت سیاسی عالی داشته باشند. 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند؟ 15 عکس

در
هر روز 386 هزارکودکان در دنیا متولد می شود . بچه ها نه تنها شادی را به زندگی خانواده ها وارد می کنند، بلکه وظایف سختی را به گردن والدین می اندازند. با این حال، همه ی آن چیز که شما باید در سبک زندگی خود وارد کنید، کمی ابتکار عمل است.
 
ویراستاران sayarak.com برای شما 15 عکس خنده دار از  والدینی که می توانند علاوه بر نگهداری از کودکان با هر کسب و کاری کنار بیایند.
 

1. روز پدر

2. چه کسی گفته که انجام چند وظیفه فقط از عهده مادران برمی آید؟

والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند

3. زرنگی والدین بی حد و حصر است

4. راه تشخیص دوقلو ها!

 
5. هنگامی که فرزند شما یک ورزشکار و هنرمند در یک شخص است

6. هنگامی که کودک خوابش برده، اما شما باید بخورید

7. پدر دختر فوق العاده بسیار راحت است

8. چگونه کودک را در طول عکسبرداری آرام کنید‌

9. من فقط دسته دروغی را به فرزندان می دهم، و آنها ساعت ها بازی می کنند.

10. این والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند از لباس های قدیمی کودک می توانند روانداز درست کنند.

11. بچه من زمان خوردن بستنی، بدون اینکه اطراف را کثیف کند

 12. وقتی پدر، دختر را برای رفتن به مدرسه آماده می کند.

13. ساده ترین راه برای ماساژ خوب

14. هنگامی که کودک بیش از حد فضول است .

15. والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند.

اگر شما هم استاد فانتزی والدین هستید، لطفا در بخش نظرات با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

زن ایرانی + 20 عکس

در
تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.
برای دیدن سبک زندگی زنان و دختران ایرانی عکس های این مقاله را ببینید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چهره معمولی زنانی که قلب مردان مشهور را تسخیر کردند

در
کلئوپاترا نمادی از فریبنده ترین و زیباترین زنان در تاریخ است. با این حال، دانشمندان، با مدل سازی ظاهر احتمالی او در چندین عکس، وحشت زده شدند این زن کاملا زشت با یک بینی نسبتا بزرگ بود. حال این مورد غیر قابل دسترسی است اما اغلب هنگامی که به عکس هایی از زنانی نگاه می کنیم که به خاطر آنها مردان مشهور تاج و تخت را قربانی کرده اند و یا استعداد خود را دور انداخته اند و به انزوا پناه برده اند، از  قیافه معمولی   این زنان شگفت زده می شویم.

سالوادور دالی و النا دیوکونوا

سالوادور دالی و جشنواره موسیقی او
النا Dyakonova، دختر یک مقام معتبر، متولد در کازان، در ابتدای زندگی خود، در خواب هم نمی دید که به عنوان عشق یک هنرمند مشهور باشد. با این حال، او ستاره اقبال به او رو کرد ، در سال 1929 با یک هنرمند کاتالان جوان ملاقات کرد. سه سال بعد همسرش شد. هنرمند سالوادور دالی 10 سال جوانتر از او بود و اجازه انجام امور خود را به همسرش داد. به هر حال، نابغه اسپانیا درآمدش را تحت رهبری وی درآمد. اگر ما در مورد خلاقیت صحبت کنیم، در اینجا نیز غیر ممکن است که اثر مفید آن را انکار کنیم. این النا Dyakonova بود که تنها مدل زن سالوادور دالی، عشق او  و الهام بخش او بود. او حتی استودیو ی نقاشی را خودش تمیز می کرد و نابغه را نظارت می کرد. مرگ او دالی را برای همیشه تغییر داد؛ النا برای همیشه در زندگی او باقی ماند.
النا و سالوادور دالی 
 
والیس سیمپسون

چهره معمولی دختر

البته، زیبایی یک فرد یک مفهوم بسیار خاص است، آن هم با شخصیت او ارتباط دارد. با این حال، به دنبال عکس هایی از یک زن که پادشاه انگلستان ادوارد هشتم بخاطر او از سلطنت دست می کشد، متوجه می شوید که هماهنگی کلاسیک شیاطین، احتمالا بی معنی هم نیست. رسوایی این ماجرای عاشقانه  در سال 1934 آغاز شد، زمانی که پادشاه آینده هنوز شاهزاده ولز بود. واليس قبلا از اولين شوهرش طلاق گرفته بود و در ازدواج دومش هم در حال طلاق گرفتن بود.
عکس عروسی: ادوارد هشتم و  چهره معمولی   واليس سيمپسون، 3 ژوئن 1937
دولت بریتانیا و اسقف اعظم کانتربری، به شدت مخالف این ارتباط بودند. در اوایل سال 1936، ادوارد هشتم پس از مرگ پدرش جانشین پدر شد و در پایان همان سال،  از قبول سلطنت امتناع کردند. پادشاه سابق در پیام رادیویی بعدی گفت که انجام وظایف یک پادشاه بدون کمک و حمایت از زنی که او دوست دارد غیرممکن است. این زن و شوهر زندگی طولانی و شادی را در فرانسه زندگی کردند.
 

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی با شوهرش
در بیشتر عکس ها، بانوی اول ایالات متحده بسیار زیبا ظاهر می شد. با این حال، راز کوچک او به خوبی شناخته شده است: در واقع، این زن در ظاهر خود نقص های زیادی داشته که او باید با دقت در ژست های تصویری این عیوب را در عکس دختر با چهره معمولی می پوشانده است. از دوران کودکی، چشمهایش خیلی دورتر از هم بوده، علاوه بر این دهان بزرگ ، بینی صاف، سینه ی صاف و کفشهای سایز 41 عیوبی هستند که در عکس ها به بهترین شکل پوشانده شده اند.
 
چارلز دوگل، هنگامی که برای اولین بار او را دید، به  قیافه معمولی دختر گفت: "خانم کندی  یک جواهر است، حتی برای رئیس جمهور ایالات متحده بیش از حد زیاد است!".
علیرغم اینکه زندگی خانوادگی آنها به واسطه خیانت شوهرش به طور مداوم تحت تأثیر قرار می گرفت و با مرگ غم انگیز کندی پایان یافت، ژاکلین کندی برای آمریکا نماد یک زن - همسر، دوست و مادر بود که احتمالا می توانست هر قله ای را تسخیر کند.
 

 

 ژاکلین کندی در سبک کلاسیک کاملا زیبا نبود.  در برخی از عکس های کمتر موفق، کمبودهای ظاهر او بوضوح دیده می شود، بله. برای یک زن هیچ چیز غیر ممکن نیست. او به دقت می دانست چگونه عیوب خود را پنهان کند.

مارلین دیتریش

مارلین دیتریش  از  قیافه دختر معمولی  به نماد جنسی شناخته شده قرن بیستم تبدیل شد
سطح محبوبیت این بازیگر و خواننده از ابتدا و اواسط قرن بیستم آغاز شد. او در زندگی به یک افسانه تبدیل شد.حتی در کشورهای کمونیستی، نماد جنسیت نامیده می شد، در حالی که با این مفهوم در این کشورها، همانطور که میدانید، تنش زیادی وجود داشت. اعتقاد بر این است که او تا به حال تاثیر زیادی بر مد، سبک و آگاهی زنان داشته است، مارلین دیتریش به طور رسمی در میان ده بازیگر برتر در سینمای هالیوود به طور قانونی به رسمیت شناخته شده است. با این حال، زیبایی عجیب و غریب او نیز نتیجه سخت ترین  تلاش ها در طول سالیان است.
 
داشته های اولیه ستاره آینده بسیار پایین تر از حد متوسط ​​بود. حتی پس از تمام تلاش ها، او مجبور شد از ویژگی های شخصیت های جذاب استفاده کند، بنابراین امروز او نیز به طور رسمی در فهرست " زیبا ترین هنرپیشه ها" قرار نمی گیرد. در جوانی، زمانی که ژوزف فون استرنبرگ، کارگردان هالیوود برای اولین بار او را دید تحت تاثیر قرار گرفت.
 
درست است که بازیگر جوان احتمالا موفق شده است او را به نحوی تحت تاثیر قرار دهد، از آنجا که او نقش خود را در فیلم "فرشته آبی" گرفت و شروع به کار کرد تا "گرگ و میش" را به "فرشته" تبدیل کند. مارلین بر روی یک رژیم شدید، فرم دادن به سینه ها و بالا بردن آن ها، روی گونه ها و غیره کار کرد . و عاقبت، این تلاش ها به نتیجه رسید،  و از  عکس دختر با قیافه معمولی  با تصویری ظاهر شد که مردان جهان خواستار آن بودند.
 
مارلین دیتریش
 

ادیت پیاف

ادیت پیاف  از چهره های معمولی

برای موسیقیدان های معروف، معمولا دشوار است بگوییم  دقیقا چه چیزی در جنس مخالف آنها را فتح می کند، بگوئید -  دختر با قیافه معمولی  ،  زیبایی باور نکردنی یا قدرت استعداد. واضح است که عدم وجود اول به طور کامل توسط دومی جبران می شود. با این حال، در مورد این خواننده مشهور فرانسوی،  این  دختر با چهره معمولی  ، هنوز هم دشوار است که استعداد موسیقی او، موفقیت شگفت انگیزش  را در رابطه با مردان توضیح دهد. دو ازدواج و گروه کثیری از طرفداران.
مارلین دیتریش، که دوست نزدیک ادیت پیاف بود، در خاطراتش اعتراف کرد: 
 
"من از عاشقان او، که باید در خانه اش از یک مکان مخفی به مکان دیگری می رفتم،دچار  سرگیجه بودم."
ادیت پیاف
و این به رغم این واقعیت است که حتی داغ ترین طرفداران، او را "گنجشگ"، "مارمولک" و  "هیولا" نامیده اند و همه این نامگذاری ها، مایل به تأکید بر این است که چگونه خواننده بزرگ  سبک زندگی در عکس دختر چهره معمولی  خود را تغییر می داده، دارای شخصیت های متفاوت بوده و  این  دختر با چهره معمولی  عاشقان خود را دور می زده است. احتمالا باید یک نوع رمز و راز در یک زن باشد که اینگونه مردان مشهور را تسخیر می کرده است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

5 شاهکار از افرادی با تخیل نامحدود

در
افرادی با تخیل نامحدود می دانند چگونه ضایعات مقوا، قطعه ای از فوم، برف یا درختی خشک را به شاهکار تبدیل کنند.
 
sayarak.com این عکس های انتخابی را برای شما به اشتراک گذاشته تا شاهد باشید محدوده تخیل انسان هیچ محدودیتی ندارد.
 

درخت 110 ساله ای که باید قطع می شد  اما تخیل نامحدود آن را به کتابخانه عمومی تبدیل کرد

مینی باغ

فقط یک قطعه فوم و کمی تخیل

دهکده ای با کلم بروکلی

سبک زندگی متفاوت

جنگلی با کرفس

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 عکس از کره شمالی

در
گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.
 
چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به سبک زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 مدل مو که باعث می شود مردان خوش تیپ شوند

در
مردان اغلب سبک و مدل منحصر به خود را آزمایش نمی کنند و گاهی اوقات  سبک زندگی را با مدل موی نوجوانی خود حفظ می کنند. اما دیر یا زود، تصمیم می گیرند که تغییرات چشمگیری داشته باشند. و نتایج به آرایشگاه  رفتن بقدری شگفت انگیز است که این مردان خوش تیپ نمی توانند عکس ها را با سایر کاربران اینترنت به اشتراک نگذارند.
 
ما در  sayarak.com بر این باور هستیم که نباید از تغییر بترسیم و در اینجا 20 عکس از نمونه موفق تغییر و از چگونگی شکل گیری مو های جدید که به راحتی می تواند ظاهر مردان را بهتر و خوش تیپ تر کند انتخاب کرده ایم.
1. لازم بود مو و ریش را کوتاه کنیم - و یک فرد کاملا متفاوت.
در صورتی که اصلاح کامل کند خیلی بهتر می شود.
 
تحول موفقیت آمیز بود.
اثبات دیگری برای اینکه مدل مو مهم است
این مرد موهای فرفری خود را رام کرد.
موهای کوتاه به این مرد بسیار بیشتر می آید.
"من موهای خود را برای اولین بار در 4 سال برش کردم. و کمی متاسفم "
"من یک دانشمند هستم  با موهای بلند اما اکنون میخواهم تحلیلگر باشم، و در اینجا تصویر جدید من است. "
"فقط می خواستم بدانم با یک موی  کوتاه چگونه دیده می شوم. هنوز عینک مناسب انتخاب نکرده ام"
گاهی اوقات لازم نیست که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.
این مرد موهای خود را 12 سال کوتاه نکرده است.
با وجود موهای بلند و زیبا، مرد پشیمان نیست. علاوه بر این، در تابستان نیز گرمش نخواهد شد
به نظر می رسداین پسر از قیافه ی  جدید شگفت زده شده است.
برخی احساس کردند که "قبلا" بهتر بود. شما چه فکر می کنید؟
تغییرات کم، و نتیجه قابل توجه است.
"بالاخره تصمیم گرفتم موهایم را بشورم و بسیار شادتر شدم".
آیا حاضرید مدل مو های خود را کاملا تغییر دهید؟

نظرات

در ادامه بخوانید...