شواهدی مبنی بر اینکه جهان برای افراد قد بلند طراحی نشده است

در
متوسط ​​ارتفاع قد بزرگسالان حدود 1.7 متر برای مردان و 1.5 متر برای زنان است. و به نظر می رسد که هر ساخت و سازی در جهان بر اساس این ارقام است. در همه جا افراد قد بلند باید با بسیاری از ناراحتی های جزئی روبرو شوند که این زندگی آنها را پیچیده می کند. در این 15 عکس فقط چند نمونه از سبک زندگی آنها و آنچه که هر روز بر آنها می گذرد، ارائه شده است.
 
برخی از نویسندگان sayarak.com نیز در چنین شرایطی بوده و احساسات خود را با شرکت کنندگان در این عکس های انتخاب شدگان  به اشتراک میگذارند. اما بگذارید همه ی این بی عدالتی ها را فراموش کنیم و فقط با هم بخندیم.
 

1. آنها گفتند: این یک دید فوق العاده خواهد بود

2. به زندگی روزمره من خوش آمدید

3. هنگامی که 3 مشکل در یک زمان با هم ملاقات می کنند

مشکل افراد قد بلند، مشکل حمام های کوچک و مشکل طراحی احمقانه

4. و سپس مشکل اتوبوس ها

5. برای هر مشکل یک راه حل هوشمند وجود دارد

6. از آنجا که افراد قد بلند به اندازه کافی در هواپیما رنج نمی برند!

7. حداقل اندازه گیری های کافی وجود دارد.

8. وگاهی اوقات مشکل در آپارتمان

9. اما خوب است گرد و غبار را از بالای در ها پاک می کند

10. من پیش بینی می کنم رویاهای شیرین ببینم

11. عکس های کادر بندی شده از مسابقه!

12. خیلی سخته مگه نه!

13. سلام، عنکبوت ها!

14. به جهان کسانی که معمولا نمی توانند در ماشین بنشینن، خوش آمدید

15.چه زمانی او آخرین بار از حمام گرفتن لذت برد؟

قد شما چه اندازه است؟ آیا به این موقعیت های خنده دار رسیدید؟

نظرات

۱۴۰۰/۱۲/۱۶چرا برای افراد قد بلند زنده ماندن در طبیعت دشوارتر است؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۶وضعیت سلامتی و امید به زندگی فردی که در جامعه زندگی می کند به عوامل کاملاً متفاوتی بستگی دارد - سبک زندگی، محل زندگی، وراثت، عادات بد و غیره. اما اگر فرد مجبور باشد در طبیعت زنده بماند، وضعیت به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد. در این مورد، داده های فیزیولوژیکی او به منصه ظهور می رسد - قد، وزن و غیره.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶آیا توانایی یک فرد برای زنده ماندن به قد او بستگی دارد؟ ببینیم آمار چه می گوید . به عنوان مثال، دانشمندان سوئدی پس از سال ها تحقیق دریافتند که هر چه قد بلندتر باشد، سیستم قلبی عروقی او ضعیف تر است. رشد زیاد به معنای بلندتر شدن اندام ها و رگ ها است. قلب یک فرد بلند قد باید خون بیشتری پمپاژ کند، بنابراین منابع آن سریعتر مصرف می شود. زنده ماندن در طبیعت، برای چنین افراد بلند قد ی سخت تر از افراد کم جثه خواهند بود.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶به سختی می توان به صراحت گفت که در چه ارتفاعی شانس بقای خارج از تمدن بیشتر است. به عنوان مثال برای افرادی با قد 150-160 سانتی متر راحت تر است که در هنگام شکار در کمین پنهان شوند و به دلیل جثه کوچک راحت تر در میان علف ها و بوته ها پنهان شوند. اما برای یک فرد قد بلند با پاهای بلند، 180-190 سانتی متر، فرار از دست یک جانور درنده راحت تر است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶بهتر است برای زنده ماندن وزن متوسطی داشته باشید (به طوری که شاخص توده بدنی از 19 تا 24 باشد). با توجه به شاخص های استاندارد هنجارهای وزن و قد، که توسط WHO ایجاد شده است، دقیقاً این نسبت قد و وزن است که برای حمایت از زندگی مطلوب ترین است. محاسبه آن دشوار نیست: باید مربع قد فرد را بر حسب متر بر وزن بدن تقسیم کنید. افرادی که BMI بالای 25 دارند، برای شکار و فرار از شکارچیان بیشتر مشکل دارند. کسانی که BMI کمتر از 18 دارند ذخایر چربی کافی برای زنده ماندن در صورت قحطی یا زمستان سرد ندارند.

در ادامه بخوانید...

چگونه والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند؟ 15 عکس

در
هر روز 386 هزارکودکان در دنیا متولد می شود . بچه ها نه تنها شادی را به زندگی خانواده ها وارد می کنند، بلکه وظایف سختی را به گردن والدین می اندازند. با این حال، همه ی آن چیز که شما باید در سبک زندگی خود وارد کنید، کمی ابتکار عمل است.
 
ویراستاران sayarak.com برای شما 15 عکس خنده دار از  والدینی که می توانند علاوه بر نگهداری از کودکان با هر کسب و کاری کنار بیایند.
 

1. روز پدر

2. چه کسی گفته که انجام چند وظیفه فقط از عهده مادران برمی آید؟

والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند

3. زرنگی والدین بی حد و حصر است

4. راه تشخیص دوقلو ها!

 
5. هنگامی که فرزند شما یک ورزشکار و هنرمند در یک شخص است

6. هنگامی که کودک خوابش برده، اما شما باید بخورید

7. پدر دختر فوق العاده بسیار راحت است

8. چگونه کودک را در طول عکسبرداری آرام کنید‌

9. من فقط دسته دروغی را به فرزندان می دهم، و آنها ساعت ها بازی می کنند.

10. این والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند از لباس های قدیمی کودک می توانند روانداز درست کنند.

11. بچه من زمان خوردن بستنی، بدون اینکه اطراف را کثیف کند

 12. وقتی پدر، دختر را برای رفتن به مدرسه آماده می کند.

13. ساده ترین راه برای ماساژ خوب

14. هنگامی که کودک بیش از حد فضول است .

15. والدین می توانند هر مشکلی را حل کنند.

اگر شما هم استاد فانتزی والدین هستید، لطفا در بخش نظرات با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

زن ایرانی + 20 عکس

در
تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.
برای دیدن سبک زندگی زنان و دختران ایرانی عکس های این مقاله را ببینید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چهره معمولی زنانی که قلب مردان مشهور را تسخیر کردند

در
کلئوپاترا نمادی از فریبنده ترین و زیباترین زنان در تاریخ است. با این حال، دانشمندان، با مدل سازی ظاهر احتمالی او در چندین عکس، وحشت زده شدند این زن کاملا زشت با یک بینی نسبتا بزرگ بود. حال این مورد غیر قابل دسترسی است اما اغلب هنگامی که به عکس هایی از زنانی نگاه می کنیم که به خاطر آنها مردان مشهور تاج و تخت را قربانی کرده اند و یا استعداد خود را دور انداخته اند و به انزوا پناه برده اند، از  قیافه معمولی   این زنان شگفت زده می شویم.

سالوادور دالی و النا دیوکونوا

سالوادور دالی و جشنواره موسیقی او
النا Dyakonova، دختر یک مقام معتبر، متولد در کازان، در ابتدای زندگی خود، در خواب هم نمی دید که به عنوان عشق یک هنرمند مشهور باشد. با این حال، او ستاره اقبال به او رو کرد ، در سال 1929 با یک هنرمند کاتالان جوان ملاقات کرد. سه سال بعد همسرش شد. هنرمند سالوادور دالی 10 سال جوانتر از او بود و اجازه انجام امور خود را به همسرش داد. به هر حال، نابغه اسپانیا درآمدش را تحت رهبری وی درآمد. اگر ما در مورد خلاقیت صحبت کنیم، در اینجا نیز غیر ممکن است که اثر مفید آن را انکار کنیم. این النا Dyakonova بود که تنها مدل زن سالوادور دالی، عشق او  و الهام بخش او بود. او حتی استودیو ی نقاشی را خودش تمیز می کرد و نابغه را نظارت می کرد. مرگ او دالی را برای همیشه تغییر داد؛ النا برای همیشه در زندگی او باقی ماند.
النا و سالوادور دالی 
 
والیس سیمپسون

چهره معمولی دختر

البته، زیبایی یک فرد یک مفهوم بسیار خاص است، آن هم با شخصیت او ارتباط دارد. با این حال، به دنبال عکس هایی از یک زن که پادشاه انگلستان ادوارد هشتم بخاطر او از سلطنت دست می کشد، متوجه می شوید که هماهنگی کلاسیک شیاطین، احتمالا بی معنی هم نیست. رسوایی این ماجرای عاشقانه  در سال 1934 آغاز شد، زمانی که پادشاه آینده هنوز شاهزاده ولز بود. واليس قبلا از اولين شوهرش طلاق گرفته بود و در ازدواج دومش هم در حال طلاق گرفتن بود.
عکس عروسی: ادوارد هشتم و  چهره معمولی   واليس سيمپسون، 3 ژوئن 1937
دولت بریتانیا و اسقف اعظم کانتربری، به شدت مخالف این ارتباط بودند. در اوایل سال 1936، ادوارد هشتم پس از مرگ پدرش جانشین پدر شد و در پایان همان سال،  از قبول سلطنت امتناع کردند. پادشاه سابق در پیام رادیویی بعدی گفت که انجام وظایف یک پادشاه بدون کمک و حمایت از زنی که او دوست دارد غیرممکن است. این زن و شوهر زندگی طولانی و شادی را در فرانسه زندگی کردند.
 

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی با شوهرش
در بیشتر عکس ها، بانوی اول ایالات متحده بسیار زیبا ظاهر می شد. با این حال، راز کوچک او به خوبی شناخته شده است: در واقع، این زن در ظاهر خود نقص های زیادی داشته که او باید با دقت در ژست های تصویری این عیوب را در عکس دختر با چهره معمولی می پوشانده است. از دوران کودکی، چشمهایش خیلی دورتر از هم بوده، علاوه بر این دهان بزرگ ، بینی صاف، سینه ی صاف و کفشهای سایز 41 عیوبی هستند که در عکس ها به بهترین شکل پوشانده شده اند.
 
چارلز دوگل، هنگامی که برای اولین بار او را دید، به  قیافه معمولی دختر گفت: "خانم کندی  یک جواهر است، حتی برای رئیس جمهور ایالات متحده بیش از حد زیاد است!".
علیرغم اینکه زندگی خانوادگی آنها به واسطه خیانت شوهرش به طور مداوم تحت تأثیر قرار می گرفت و با مرگ غم انگیز کندی پایان یافت، ژاکلین کندی برای آمریکا نماد یک زن - همسر، دوست و مادر بود که احتمالا می توانست هر قله ای را تسخیر کند.
 

 

 ژاکلین کندی در سبک کلاسیک کاملا زیبا نبود.  در برخی از عکس های کمتر موفق، کمبودهای ظاهر او بوضوح دیده می شود، بله. برای یک زن هیچ چیز غیر ممکن نیست. او به دقت می دانست چگونه عیوب خود را پنهان کند.

مارلین دیتریش

مارلین دیتریش  از  قیافه دختر معمولی  به نماد جنسی شناخته شده قرن بیستم تبدیل شد
سطح محبوبیت این بازیگر و خواننده از ابتدا و اواسط قرن بیستم آغاز شد. او در زندگی به یک افسانه تبدیل شد.حتی در کشورهای کمونیستی، نماد جنسیت نامیده می شد، در حالی که با این مفهوم در این کشورها، همانطور که میدانید، تنش زیادی وجود داشت. اعتقاد بر این است که او تا به حال تاثیر زیادی بر مد، سبک و آگاهی زنان داشته است، مارلین دیتریش به طور رسمی در میان ده بازیگر برتر در سینمای هالیوود به طور قانونی به رسمیت شناخته شده است. با این حال، زیبایی عجیب و غریب او نیز نتیجه سخت ترین  تلاش ها در طول سالیان است.
 
داشته های اولیه ستاره آینده بسیار پایین تر از حد متوسط ​​بود. حتی پس از تمام تلاش ها، او مجبور شد از ویژگی های شخصیت های جذاب استفاده کند، بنابراین امروز او نیز به طور رسمی در فهرست " زیبا ترین هنرپیشه ها" قرار نمی گیرد. در جوانی، زمانی که ژوزف فون استرنبرگ، کارگردان هالیوود برای اولین بار او را دید تحت تاثیر قرار گرفت.
 
درست است که بازیگر جوان احتمالا موفق شده است او را به نحوی تحت تاثیر قرار دهد، از آنجا که او نقش خود را در فیلم "فرشته آبی" گرفت و شروع به کار کرد تا "گرگ و میش" را به "فرشته" تبدیل کند. مارلین بر روی یک رژیم شدید، فرم دادن به سینه ها و بالا بردن آن ها، روی گونه ها و غیره کار کرد . و عاقبت، این تلاش ها به نتیجه رسید،  و از  عکس دختر با قیافه معمولی  با تصویری ظاهر شد که مردان جهان خواستار آن بودند.
 
مارلین دیتریش
 

ادیت پیاف

ادیت پیاف  از چهره های معمولی

برای موسیقیدان های معروف، معمولا دشوار است بگوییم  دقیقا چه چیزی در جنس مخالف آنها را فتح می کند، بگوئید -  دختر با قیافه معمولی  ،  زیبایی باور نکردنی یا قدرت استعداد. واضح است که عدم وجود اول به طور کامل توسط دومی جبران می شود. با این حال، در مورد این خواننده مشهور فرانسوی،  این  دختر با چهره معمولی  ، هنوز هم دشوار است که استعداد موسیقی او، موفقیت شگفت انگیزش  را در رابطه با مردان توضیح دهد. دو ازدواج و گروه کثیری از طرفداران.
مارلین دیتریش، که دوست نزدیک ادیت پیاف بود، در خاطراتش اعتراف کرد: 
 
"من از عاشقان او، که باید در خانه اش از یک مکان مخفی به مکان دیگری می رفتم،دچار  سرگیجه بودم."
ادیت پیاف
و این به رغم این واقعیت است که حتی داغ ترین طرفداران، او را "گنجشگ"، "مارمولک" و  "هیولا" نامیده اند و همه این نامگذاری ها، مایل به تأکید بر این است که چگونه خواننده بزرگ  سبک زندگی در عکس دختر چهره معمولی  خود را تغییر می داده، دارای شخصیت های متفاوت بوده و  این  دختر با چهره معمولی  عاشقان خود را دور می زده است. احتمالا باید یک نوع رمز و راز در یک زن باشد که اینگونه مردان مشهور را تسخیر می کرده است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

5 شاهکار از افرادی با تخیل نامحدود

در
افرادی با تخیل نامحدود می دانند چگونه ضایعات مقوا، قطعه ای از فوم، برف یا درختی خشک را به شاهکار تبدیل کنند.
 
sayarak.com این عکس های انتخابی را برای شما به اشتراک گذاشته تا شاهد باشید محدوده تخیل انسان هیچ محدودیتی ندارد.
 

درخت 110 ساله ای که باید قطع می شد  اما تخیل نامحدود آن را به کتابخانه عمومی تبدیل کرد

مینی باغ

فقط یک قطعه فوم و کمی تخیل

دهکده ای با کلم بروکلی

سبک زندگی متفاوت

جنگلی با کرفس

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 عکس از کره شمالی

در
گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.
 
چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به سبک زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 مدل مو که باعث می شود مردان خوش تیپ شوند

در
مردان اغلب سبک و مدل منحصر به خود را آزمایش نمی کنند و گاهی اوقات  سبک زندگی را با مدل موی نوجوانی خود حفظ می کنند. اما دیر یا زود، تصمیم می گیرند که تغییرات چشمگیری داشته باشند. و نتایج به آرایشگاه  رفتن بقدری شگفت انگیز است که این مردان خوش تیپ نمی توانند عکس ها را با سایر کاربران اینترنت به اشتراک نگذارند.
 
ما در  sayarak.com بر این باور هستیم که نباید از تغییر بترسیم و در اینجا 20 عکس از نمونه موفق تغییر و از چگونگی شکل گیری مو های جدید که به راحتی می تواند ظاهر مردان را بهتر و خوش تیپ تر کند انتخاب کرده ایم.
1. لازم بود مو و ریش را کوتاه کنیم - و یک فرد کاملا متفاوت.
در صورتی که اصلاح کامل کند خیلی بهتر می شود.
 
تحول موفقیت آمیز بود.
اثبات دیگری برای اینکه مدل مو مهم است
این مرد موهای فرفری خود را رام کرد.
موهای کوتاه به این مرد بسیار بیشتر می آید.
"من موهای خود را برای اولین بار در 4 سال برش کردم. و کمی متاسفم "
"من یک دانشمند هستم  با موهای بلند اما اکنون میخواهم تحلیلگر باشم، و در اینجا تصویر جدید من است. "
"فقط می خواستم بدانم با یک موی  کوتاه چگونه دیده می شوم. هنوز عینک مناسب انتخاب نکرده ام"
گاهی اوقات لازم نیست که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.
این مرد موهای خود را 12 سال کوتاه نکرده است.
با وجود موهای بلند و زیبا، مرد پشیمان نیست. علاوه بر این، در تابستان نیز گرمش نخواهد شد
به نظر می رسداین پسر از قیافه ی  جدید شگفت زده شده است.
برخی احساس کردند که "قبلا" بهتر بود. شما چه فکر می کنید؟
تغییرات کم، و نتیجه قابل توجه است.
"بالاخره تصمیم گرفتم موهایم را بشورم و بسیار شادتر شدم".
آیا حاضرید مدل مو های خود را کاملا تغییر دهید؟

نظرات

در ادامه بخوانید...