چرا ژاپن در خیابان های شهر توالت عمومی شفاف ساخته است

توالت عمومی شفاف

ژاپن بین همه کشورها یکی از غیرمعمول ترین و اسرارآمیزترین کشورهای جهان و از نظر فن آوری های مختلف پیشرفته ترین کشورها است. البته ، مردم ژاپن مدرن ، علی رغم فرهنگ و سنت های منحصر به فردشان ، همگام با زمان هستند. و گاهی اوقات خیلی جلوتر از این زمان هستند. و این به خوبی در نوآوری های فن آوری آنها منعکس شده است.

 

توالت عمومی شفاف
در سرزمین طلوع خورشید از دستگاه فروش اتوماتیک کالا  در خیابان می توانید همه چیز را بخرید / عکس

 

این واقعیت که در این کشور شما می توانید در دستگاه های تل وان نصب شده در خیابان ها ، همه چیز ، از مواد غذایی تا لباس های زیر خریداری کنید ، دیگر جای تعجب ندارد.

 

توالت عمومی شفاف

ژاپنی ها معتاد به کار و غیر قابل اصلاح هستند ، بنابراین سعی می کنند در هر فرصتی چرت بزنند و نه به معمول ترین روش / عکس

 

مردم اینجا همه معتاد به کار هستند ، بنابراین چرت زدن در غیر معمول ترین مکان که چنین فرصتی وجود دارد ، در این کشور یک امر عادی تلقی می شود. به علاوه ، ترک محل کار زودتر از مدیر بی عدالتی آشکار و حداقل نقض نظم و انضباط کاربه حساب می آید.

توالت عمومی شفاف

ساکنان باهوش ژاپن با  مضحک ترین اختراعات در تلاشند زندگی خود را تا حد ممکن آسان کنند / عکس


برای شهروندان ما ، آموزش ، پرورش و شیوه زندگی این مردم کاملاً مشخص نیست و بعضاً غیرقابل قبول است. جالب ترین چیز این است که درک آنها از جهان پیرامون و آنچه ایجاد می کنند در بسیاری از کشورها عجیب است.

 

توالت عمومی شفاف

یک اختراع به ظاهر نامفهوم توالت عمومی شفاف است / عکس


یکی از این اختراعات توالت عمومی شفاف (توالت های عمومی با دیوارهای شفاف) است که در پارک های توکیو نصب شده است. شاید آن را به عنوان یک شوخی تلقی کنید ، اما آنها واقعاً وجود دارند. با این حال ، همه چیز بهمان سادگی که فکر می کنید ، نیست.

 

توالت های غیرمعمول ، علاوه بر هدف اصلیتوالت عمومی شفاف

آنها ، برای انجام سایر کارها نیز طراحی شده اند / عکس


این طرح به گونه ای طراحی و ساخته شده است که نه تنها در موقعیت های خاص برای همه قابل دیدن باشد ، بلکه به طور کلی برای افراد اطراف نیز مفید است.

توالت عمومی شفاف

دیوارهای شفاف به محض بسته شدن قفل مات می شوند / عکس


دیوارهای توالت عمومی شفاف تا زمانی که مراجعه کننده وارد نشده و در را با یک کلید نمی بندد شفاف باقی می مانند. پس از آن ، اتوماسیون شروع می شود و شیشه مات می شود. از خیابان دیدن چیزی پشت شیشه غیرممکن است.

 

توالت عمومی شفاف

در غروب و شب غرفه ها به منبع اضافی نور تبدیل می شوند / عکس


عصرها و شب ها چراغ های چند رنگ روشن می شوند. بنابراین ، توالت عمومی شفاف به منبع اضافی روشنایی خیابان تبدیل می شوند.

 

توالت عمومی شفاف

عجیب ترین جاذبه گردشگری ژاپن: ایده توالت عمومی شفاف چند منظوره واقعاً جای توجه دارد / عکس

 
اگر خوب فکر کنید ، ایده توالت عمومی شفاف واقعاً شایسته توجه است ، اما این سوال مطرح می شود که افراد با ذهنیت ما چگونه در برابر آن واکنش نشان می دهند.تخیلات ساکنان سرزمین طلوع خورشید محدودیتی ندارد. چندی پیش ژاپنی ها خانه هایی پیش ساخته با  فوم با 60 سال ضمانت ساختند!

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید