زنان مشهور که مردان خود را کتک زده اند

خشونت خانگی

وقتی صحبت از خشونت خانگی است ، پیش فرض این است که ستمگر داخلی مرد است.  چندی پیش معلوم شد که امبر هارد بارها و بارها از مشت هایش استفاده می کند و ظریفانه شوهرش جانی دپ را مسخره می کند. با این حال ، بازیگر مرد جانی دپ به هیچ وجه در تلاش برای استفاده از روش تنبیه بدنی  همسر خود نیست.

 

 

امبر هرد

امبر هرد و جانی دپ

امبر هرد و جانی دپ.  / عکس

 

همسر سابق جانی دپ در طی مراحل طلاق به طرز ماهرانه ای نقش قربانی خشونت خانگی را بازی کرد و توانست شهرت همسر خود ، جانی دپ را بسیار خراب کند. بعداً ، این بازیگر با یک دادخواست به دادگاه رفت که در آن او امبر هرد و یکی از انتشارات انگلیس را به افترا متهم کرد و مدارکی را برای اثبات بی گناهی خود به دادگاه ارائه داد. همانطور که معلوم شد ، این امبر هرد بود که مرتباً از خشونت جسمی استفاده می کرد ، با مشت به همسرش حمله می کرد ، او را تحریک می کرد ، تحقیر می شد و مورد توهین قرار می داد.

در ژوئیه سال 2020 ، جلسه رسیدگی به پرونده جانی دپ و امبر هرد در دادگاهی در لندن آغاز شد. ازدواج آنها در سال 2017 به پایان رسید ، اما رسیدگی به همسران سابق به مدت سه سال ادامه دارد. در دادگاه جزئیات تکان دهنده ای از زندگی خانوادگی بازیگران فاش شد و اکنون کاملاً غیرقابل درک است که در حقیقت معلوم شد چه کسی در ازدواج ستاره ای قربانی خشونت خانگی شده است.

 

هیلاری کلینتون

بیل کلینتون و هیلاری کلینتون

بیل و هیلاری کلینتون

 

همسر چهل و یکم  رئیس جمهور ایالات متحده مدت ها است که به دلیل برخورداری از رفتار خشن و سخت شناخته شده است ، اما تصور اینکه این زن در زمان عصبانیت چه توانایی هایی دارد ، دشوار است. در خانواده مدتهاست که یک ازدواج کامل برقرار کرده است و شوهرش را با دست سنگینش مجازات می کند. کارمندان امنیتی و خدماتی این زوج بارها و بارها درباره این موضوع صحبت کردند که چگونه هیلاری کلینتون مرتباً دست خود را به سمت شوهرش بالا می برد و در هیجان شدید می تواند گلدان بزرگی را به سمت او پرتاب کند. در همان زمان ، بیل کلینتون به طور ناگهانی واقعیت ضرب و شتم را کتمان کرد و گزارش داد که چشم کبود شده او  از اثرات حساسیت به قهوه است امادر صورتی که هیلاری حیرت انگیز بیل را سیلی بزد ، آنگاه علامت قرمز روی صورتش حتی برای چند ساعت از بین نمی رود!

 

کلی بروک

کلی بروک و جیسون استاتهام

کلی بروک و جیسون استاتهام.  / عکس

 

این بازیگر آمریکایی که به دلیل بازی در فیلم "یک خوشبختی بزرگ" مشهور شد ، همیشه در کنار مردان از موفقیت برخوردار بوده است. اما در همان زمان ، او قبول نکرد که با هیچ یک از طرفدارانش ازدواج کند و هرگز پنهان نکرد که قادر به کنترل خشم خود با یک سیلی به صورت محبوب خود است. همکارش جیسون استاتهام ، که کلی بروک با او به مدت ۷ سال رابطه داشت ، ضربه وارد شده از طرف کلی بروک را به فک راموش نمی کمد. پس از این واقعه ، عاشقانه بازیگران چند سال دیگر ادامه یافت.

 

کلی بروک و دنی سیپریان

کلی بروک و دنی سیپریان.  / عکس

 

قربانی بعدی کلی بروک ، بازیکن راگبی دنی سیپریان بود. هنگامی که بازیگر زن متوجه شد که دوست پسرش  شماره ی او را به کلوپ استریپ داده است ، او نفهمید و فقط با مشت به صورت او حمله کرد. خوشبختانه ، آنها موفق شدند کلی را به موقع از مرد جوان دور کنند ، در غیر این صورت به گفته بروک ، می توانست برای این پسر بسیار بدتر به پایان برسد.

 

اما رابرتز

اما رابرتز و ایوان پیترزاما رابرتز و ایوان پیترز.  / عکس

 

برادرزاده جولیا رابرتز مدتهاست که به عنوان یک دختر با رفتار خشن شهرت کسب کرده است. اما رابرتز اگرچه هنوز خیلی از وضعیت یک ستاره واقعی فاصله دارد اما با ایوان پیترز به دلیل بازی در داستان ترسناک آمریکا مشهور شد. این عاشقان بارها با نزاع های شدید خود مخاطبان را شوکه کردند و در سال 2013 در کانادا ، همسایگان این زوج ستاره حتی مجبور شدند با پلیس تماس بگیرند. پلیس  اما رابرتز را به ایستگاه بردند و دوست پسرش در اتاق ماند تا جلوی خونریزی از بینی خود را بگیرد و زخم های عمیق را بر روی بدن التیام ببخشد. درست است ، پیترز از مطرح کردن اتهامات علیه محبوب خود امتناع ورزید. رابرتز روز بعد آزاد شد و  بازیگر زن این نزاع را "سوء تفاهم" خواند.

 

کارمن الکترا

کارمن الکترا و دنیس رودمن

کارمن الکترا و دنیس رودمن.  / عکس

 

ستاره سریال "نجات دهندگان مالیبو" که با دنیس رودمن ، بازیکن بسکتبال ازدواج کرده است ، بارها و بارها درگیری و نزاع های خشونت آمیز را آغاز کرده است. در نتیجه یکی از آنها ، او به همراه همسرش که به سادگی در دفاع از خود در مقابل همسرش ، که عصبانی بود ، در ایستگاه پلیس به پایان رسید. کارمن سینه او را با خراش داد و تی شرت شوهرش را پاره کرد. فقط طلاق به این زوج کمک کرد تا یک سری درگیری ها را متوقف کنند.

 

تونیا هاردینگ

قهرمان اسکیت بازی ایالات متحده

تونیا هاردینگ  / عکس

 

این قهرمان اسکیت بازی ایالات متحده ، که در مسابقات جهانی 1991 نقره به دست آورد ، نه تنها به دلیل استعداد خود به عنوان یک اسکیت باز ، بلکه به دلیل شرکت در حمله به رقیب خود نانسی کریگان مشهور شد. پس از این اتفاق ، فعالیت ورزشی تونیا رو به زوال گذاشت و پس از آن زندگی شخصی وی شروع به فروپاشی کرد. اسکیت باز محبوب  تونیا هاردینگ چندین ضربه خردکننده را به صورت محبوب خود، دارن سیلور وارد کرد. تونیا بازداشت شد و در شهادتش دارن گفت: هاردینگ دقیقاً "مثل مایکل تایون" او را وحشیانه و بی رحمانه زد. این زوج نتوانستند رابطه را بازیابی کنند ، اما اسکیت باز سابق تصمیم به ایجاد حرفه ای در بوکس حرفه ای گرفت.

 

کلی بنسیمون

کلی بنسیمون

کلی بنسیمون  / عکس

 

نویسنده ، مدل ، طراح جواهرات ، سردبیر و شرکت کننده در چندین فصل از زنان خانه دار واقعی نیویورک بازی کرد. در 5 مارس 2010 ، او پس از حمله به نامزدش استفانف ، که او را به طرز وحشیانه ای کتک و لگد زد ، در ایستگاه پلیس به پایان رسید. بعداً معلوم شد که کلی بنسیمون از هر چیز کوچکی عصبانی می شود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید