معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی

تاتو لوتوس
" تاتو لوتوس " مورد توجه ویژه قرار می گیرد ، زیرا چنین طراحی تاتو تقاضای زیادی دارد و دارای تاریخچه جالبی است. تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی روی بدن می تواند چیزهای زیادی درباره صاحب آن باشد. معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی نزدیک به شرق است و معنی تتو لوتوس ، نیلوفر آبی  از هماهنگی ، خلوص و خلوص صاحب آن صحبت می کند. نیلوفر آبی گلی است که دائماً در این زیبایی و کمال و جاودانگی تلاش می کند. سپس ما به درک معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی ادامه خواهیم داد 

گل نیلوفر آبی در تاتو به چه معناست؟

تاتو لوتوس

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی معنای بحث برانگیز دیگری دارد ، در برخی از فرهنگ ها معنی تاتو نیلوفر آبی نمادی از وحدت خیر و شر محسوب می شود. این گل را می توان اثبات این واقعیت دانست که برای دستیابی به هماهنگی لازم است که خوب و بد ، که در جوهر هر شخص اتفاق می افتد ، متعادل شود.

 

تاتو لوتوس از خاک تا نور

هندوئیسم نیلوفر آبی را مستقیماً از رفتار طبیعی آن در طبیعت تفسیر می کند. نیلوفر آبی در انتهای آن ، در میان گل و لای ، گل و تاریکی شروع به رشد می کند و پس از عبور از راه سخت ، با یک گل باشکوه در سطح به روی همه باز می شود.

بودایی ها اغلب از نماد گل رز به عنوان محلی برای مراقبه استفاده می کنند. خالکوبی نیلوفر آبی نماد مقدس بودن ، الوهیت و اتحاد ضدین است که می توانید در آن خود را پیدا کنید.

در هند ، گل نیلوفر و تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی با نماد یک زن مرتبط است. گل شبیه یک کاسه پر است.

برای مصر ، نیلوفر آبی نمادی از "عقل سوزان" بود و ارتباط مستقیمی با خدایان خورشید داشت.گل نیلوفر در مراسم تشییع جنازه نقش مهمی داشت و جز  لاینفک تولد دوباره بعد از مرگ بود.

 

چگونه معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی به رنگ بستگی دارد

تاتو لوتوس

رنگ تتو لوتوس ، نیلوفر آبی می تواند معنی آن را تغییر دهد. موارد زیر وجود دارد ، که در فرهنگ های مختلف پذیرفته شده است ، معنی تتو لوتوس ، نیلوفر آبی ، بسته به رنگ:

معنی تاتو نیلوفر سفید - از تمایل مداوم به برتری معنوی صحبت می کند
معنی تاتو  نیلوفر آبی - از خلوص افکار ، عشق و اشتیاق صحبت می کند
معنی تاتو با الگوی نیلوفر آبی - از تمایل به دانش ، خرد و تعادل صحبت می کند
معنی تاتو نیلوفر صورتی - نمادی از الوهیت
گل نیلوفر آبی اغلب با گل رز همراه است ، زیرا معنی آنها بسیار شبیه است. گل رز در غرب نوعی آنالوگ نیلوفر آبی در شرق است.

از مطالبی که در مورد معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی ، تاریخچه نقاشی و معنای آن در فرهنگ های مختلف یاد خواهید گرفت. این مقاله برای کامل کردن مقاله (معنی خطرناک ترین تاتو)بهینه شده است.

تاتو لوتوستاتو لوتوستاتو لوتوستاتو لوتوستاتو لوتوس

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید