بهترین مواد برای موهای شما

چگونه می توانیم مو ی خود راتقویت کنیم ؟
اگر شما هم به دنبال روش هایی هستید تا موهایتان را سالم تر و براق تر نگاه دارید، این 7 راه را امتحان کنید.

1. روغن نارگیل:
روغن نارگیل به بهبود بافت مو کمک می کند. رطوبت مو را تامین و رشد آنرا تحریک می نماید ، مانع از شکستن و دوشاخه شدن و یا اصطلاحا موخوره می شود.غلاوه بر این ها ماساژ منظم با روغن نارگیل میتواند طول موهایتان را افزایش دهد.

2. پرتقال:
پرتقال حاوی مقدار زیادی ویتامین C است که به رشد مو کمک می کند.پرتقال به ترمیم  بافت مو، افزایش حجم  و پر پشت شدن مو کمک می کنند.

3. چای سبز:
نه تنها چای سبز برای سلامتی شما مناسب است، بلکه برای موهای شما هم مناسب است. چای سبز باعث رشد مو می شود.  حاوی پلی فنول ها و ویتامین C است که به شما موهایی درخشان می دهد.

4. آلوئه ورا:
آلوئه ورا غنی شده با مواد مغذی است که کیفیت مو را بهبود می بخشد. آلوئه ورا می تواند به عنوان یک نرم کننده  موثر برای موها استفاده شود . باعث رشد طولی مو شده، موها را تقویت و از ریزشآنها جلوگیری می کند.

5. املا:
یا انگور فرنگی  هندی ، کهبه عنوان Amla شناخته می شود، در بهبود بافت مو به میزان قابل توجهی موثر است. املا همچنین دارای آنتی اکسیدان و ویتامین C می باشد. استفاده از املا در بهبود رشد مو و درخشش مو کمک می کند. Amla مو و یا مخلوط املا خام با روغن نارگیل تغذیه مناسبی برای حجم دادن به موهای شما می باشد

6. روغن زیتون:
ساده ترین روش برای به دست آوردن موهای ضخیم و سالم استفاده از روغن زیتون است. روغن زیتون حاوی آنتی اکسیدان و ویتامین E می باشد که در محرک  رشد مو هستند.

7. تخم مرغ:
تخم مرغ ها غنی از پروتئین  هستند که مباعث افزایش طولی و حجم دار شدن مو می شود   مو  را تقویت کرده و  مواد مغذی موجود در آن از شکستگی و موخوره جلوگیری می کند. تخم مرغ و روغن زیتون یک پکیج عالی برایداشتن موهایی براق ، ضخیم و با دوام می باشد.

جنس موی شما چطور است؟ چگونه موهای خود را تقویت می کنید؟ راهنمایی های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید