مجموعه ای از زیباترین فیلم ها

فیلم ایو سن لوران

عکس از فیلم ایو سن لوران 2014

 

ما مجموعه ای از زیباترین ، الهام بخش ترین و شیک ترین فیلم ها را به شما پیشنهاد می دهیم.


فیلم آقایان مو طلایی را ترجیح می دهند

مرلین مونرو

عکس از فیلم  Gentlemen Prefer Blondes آقایان مو بور را ترجیح می دهند 1953

 

انتخاب یک فیلم با بازی مرلین مونرو دشوار بود ، اما ، شاید بازی جذاب او در لباس صورتی افسانه ای با آهنگ "الماس ها بهترین دوست دخترند"جایگاه او را در این لیست تعیین کرد. این یکی از شیک ترین فیلم ها با زیبای معروف مرلین مونرو است.

 

فیلم فانی فیس

 آدری هپبورن

عکس از فیلم فانی فیس Funny Face 1957


آدری هپبورن  نقش یک فروشنده کتابفروشی را بازی می کند که به طور تصادفی روی جلد یک مجله مد ظاهر شده و بلافاصله به شخصیت زیبایی و مد تبدیل می شود. البته فراز و نشیب های زندگی فانی فیس در دنیای زیبایی و مد در پس زمینه داستان عاشقانه و مناظر پاریس رخ می دهد.

 

فیلم فارغ التحصیل 

داستین هافمن

عکس از The Graduate  فیلم فارغ التحصیل 1967


فیلمی که داستین هافمن را به یک ستاره و آن بانكرافت را به عنوان یک سبک در زیبایی و مد تبدیل كرد. تصویر او از این فیلم برای دهه ها الهام بخش طراحان در سراسر جهان بوده است.


فیلم دره عروسک ها

فیلم دره عروسک ها

صحنه ای از Valley of the Dolls فیلم دره عروسک ها 1967


با وجود طرح پیچیده ، فیلم  شایسته توجه است. این فیلم کاملا شیک پر زرق و برق و تمام تجملات نیویورک را در اواسط دهه 60 نشان داد.

 

فیلم باربارلا

جین فوندا

عکس از Barbarella فیلم باربارلا 1968


این فیلم علمی تخیلی نظریه های خسته کننده ای در مورد پیدایش یا نابودی جهان نخواهد داشت ، اما دارای  جین فوندا ی خیره کننده خواهد بود که تمام شرورهای فضایی را از بین می برد و بار دیگر مقاومت ناپذیری خود را ثابت می کند. اتفاقاً ، در اینجا شعار فیلم آمده است: «باربارلا جوینده ماجراهای .... ، جهان را سفر می کند. او با نمایندگان نژادها و تمدن ها از متنوع ترین ظاهر دیدار می کند و عشق را برای همه آنها به ارمغان می آورد. این فیلم نه تنها بخاطر لباس و صحنه ها فیلم چشمگیری است.

 

فیلم بچه رزماری

فیلم بچه رزماری
عکس از Rosemary's Baby فیلم بچه رزماری 1968


نقش میا فارو که او را به یک نماد و سبک تبدیل کرده و مدل موی محبوب پیکسی را تا به امروز مد کرده است.

 

فیلم گتسبی بزرگ

فیلم گتسبی بزرگ

صحنه ای از The Great Gatsby فیلم گتسبی بزرگ 1974


فکر می کنید فقط اقتباس فیلم 2013 با لئوناردو دی کاپریو در نقش اصلی شایسته علاقه مندان به لباس در سراسر جهان است؟ خیر. به هیچ وجه ، در دهه 70 فیلم گتسبی بزرگ نیز شیک و بسیار معتبر بود.

 

فیلم دختران می خواهند سرگرم شوند

Girls Just Want to Have Fun

صحنه از Girls Just Want to Have Fun فیلم دختران می خواهند سرگرم شوند 1985


سارا جسیکا پارکر حتی قبل از Sex and the City به یک الگو تبدیل شد . لباس مدرسه این دانش آموز ناز پس از تولد دختران دوباره مورد توجه صنعت مد قرار گرفت.

 

فیلم بدون ‌سرنخ 

فیلم بدون ‌سرنخ 

عکس از Clueless  فیلم بی‌سرنخ 1995


این کمدی آمریکایی که در حال حاضر کلاسیک است ، براساس رمان اما جین آستین ساخته شده است. شخصیت اصلی فیلم را آلیشیا سیلورستون بازی می کند. پس از انتشار فیلم در اکران های زیاد ، همه آرزو داشتند که لباس او را بپوشند و شبیه او شوند.

 

فیلم املی 

فیلم املی

عکس از Amelie فیلم املی 2001


بعد از اکران این فیلم ، بازیگر  آدری تاتو  ، محبوب یک میلیون دختر شد. فقط  آدری توتوی تنبل سعی نکرد تا تصویر خود را در فیلم ها تکرار کند.

 

فیلم شیطان پرادا می پوشد

فیلم شیطان پرادا می پوشد

عکس از The Devil Wears Prada فیلم شیطان پرادا می پوشد 2006


و حالا همه دوباره خیلی واضح می خواستند در فشن کار کنند ، کفش پاشنه بلند ، دامن تنگ بپوشند و لب های خود را قرمز رنگ کنند.  مریل استریپ و آن هاتاوی کار خود را موفقیت انجام دادند.

 

فیلم کوکو شانل 

فیلم کوکو شانل

عکس از فیلم Coco do Chanel 2009


آدری تاتو یک بار دیگر پتانسیل شیک خود را نشان می دهد. این بار او نقش یک دختر جذاب را بازی نمی کند ، بلکه کوکو شانل تکرار نشدنی بود. در فیلم می توانید مسیر طراح بزرگ لباس از خیاط معولی تا طراح افسانه ای را ببینید.

 

فیلم ایو سن لوران

فیلم ایو سن لوران

عکس از  Yves Saint Laurent فیلم ایو سن لوران 2014


داستان فیلم طراح مشهور ایو سن لوران ، با بازی  بازیگر پیر ناین را روایت می کند ، و از سالهای اولیه او می گوید. وقتی او ، پسری 21 ساله ، مدیریت معروف ترین خانه مد پاریس ، کریستین دیور را بر عهده می گیرد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید