کلکسیون خودرو ژان کلود ون دام

 ژان کلود ون دام
خودرو ژان کلود ون دام: آنچه ستاره اکشن رانندگی می کند


در طول کار سینمایی ، ژان کلود ون دام مشهور بسیاری از خودرو های خود را تغییر داده است. خودرو این ستاره ژان کلود ون دام  از مدل های ساده به اتومبیل های لوکسی تبدیل شده است که تعداد کمی ، حتی افراد ثروتمند از پس هزینه های آنها برنمی آیند. امروز این بازیگر چندین ماشین در پارکینگ خود دارد که در زندگی روزمره از آنها استفاده می کند. بلافاصله متوجه می شوید که این بازیگر اکشن ژان کلود ون دام سلیقه  خوبی دارد.


1. لامبورگینی گالاردو اسپایدر

 لامبورگینی گالاردو اسپایدر

خودرو برای یک ستاره.  | عکس


اولین اتومبیلی که به راحتی نمی توان در مجموعه Van Damme از آن چشم پوشی کرد ، لوکس Gallardo Spyder است. امروزه دیگر این خودرو اسپرت تولید نمی شود. آخرین اتومبیل در سال 2013 از خط مونتاژ خارج شد. بنابراین این بازیگر ژان کلود ون دام خودرو "نایابی" در دستان خود دارد. این خودرو به اندازه لامبورگینی مورسیه لاگو قدرتمند نیست . ابعاد کوچکتری دارد و از نظر دوستداران برند بسیار شیک تر به نظر می رسد.

 

ژان کلود ون دام

غالباً آن را به مهمانی ها می برد.  | عکس


وزن این خودرو 1590 کیلوگرم است و با موتور V10 با حداکثر توان 553 اسب بخار کار می کند. حداکثر سرعت این مرد خوش تیپ به 324 کیلومتر در ساعت می رسد. در بیشتر مواقع ، روزنامه نگاران موفق نمی شدند که وان دم را در هنگام استراحت ،گیر بیندازند.

 

2. مک لارن P1 

مک لارن P1 
ابرخودروی لوکس ژان کلود ون دام  | عکس


عضلات بروکسل (نام مستعار ژان کلود ون دام در هالیوود در ابتدای کار) قطعاً مورد توجه خودرو های اسپرت است. یافتن اتومبیلی اسپرت که خنک تر از Gemballa به نظر برسد به اندازه کافی دشوار خواهد بود. این خودرو از سال 2013 تولید شده است. چنین بازیگری مجبور شد بیش از یک میلیون دلار پول برای خرید خودرو مک لارن P1 جمع کند.

 

مک لارن P1 

عالی به نظر می رسد.  | عکس


این ابرخودرو به دلیل استفاده زیاد از مواد پیشرفته ، 1547 کیلوگرم وزن دارد. با موتور V8 کار می کند. حداکثر سرعت در بزرگراه به 349 کیلومتر در ساعت می رسد. به گفته برخی ، نمونه موجود در Van Damme کاملاً تنظیم شده است.

 

3. بنتلی کانتیننتال GT

بنتلی کانتیننتال GT
ماشین عالی برای هر روز ژان کلود ون دام  .  | عکس

 

اتومبیل های اسپرت مطمئناً خوب هستند ، اما شخصی مانند یک ستاره هالیوودی ژان کلود ون دام  مطمئناً به یک ماشین لوکس در گاراژ احتیاج دارد. ون دام هم دارد. اغلب اوقات ، ستاره را می توان در حال رانندگی با لوکس Bentley Continental GT دید. به نظر می رسد کوپه لوکس چهار نفره بسیار محبوب این بازیگر مشهور ژان کلود ون دام  است. اتفاقاً ماشین خیلی گران نیست. در هر صورت ،  "فقط" 201 هزار دلار هزینه دارد.

 

ژان کلود ون دام

اغلب ژان کلود ون دام با بنتلی رانندگی می کند.  | عکس


این خودرو از یک موتور W12 با قدرت 626 اسب بخار نیرو می گیرد. با جرم کوپه 2.3 هزار کیلوگرم قادر است سرعت خودرو را به 331 کیلومتر در ساعت برساند.

 

ژان کلود ون دام

برای ژان کلود ون دام  بنتلی بسیار مناسب است.  عکس


ژان کلود ون دام تنها ستاره هالیوود نیست که عاشق اتومبیل است و آنها را به خوبی درک می کند. ارزش دارد نگاهی بیندازیم به کلکسیون خودرو سیلور استالونه. 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید