چرا آیشواریا رای یکی از زیباترین زنان جهان شرم ملت خوانده شد

Top-1000.jpg

عکس جوانی آیشواریا رای

 

نام مدل و بازیگر زن هندی ، آیشواریا رای نه تنها در هند ، بلکه در سراسر جهان شناخته شده است. در سال 1994 ، او عنوان "Miss World" را دریافت کرد و پس از آن فاتح بالیوود ، و سپس هالیوود شد. در اواخر دهه 1990 همه دنیا زیبایی و استعداد او را تحسین می کردند ، اما پس از 15 سال ، یکی از زیباترین زنان روی کره زمین ، آیشواریا رای ناگهان "شرم ملت" خوانده می شود ؟ چه چیزی باعث ناراحتی  هموطنان  آیشواریا رای شد ؟ در ادامه این بررسی.

 

آیشورایا رای
آیشواریا رای در جوانی

عکس آیشواریا رای در جوانی

 

 آیشواریا رای در سال 1973 در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد: پدرش مأمور نیروی دریایی و مادرش نویسنده محبوبی بود.خانواده به زودی به بمبئی نقل مکان کردند ، آیشواریا تحصیلات خوبی را در یک کالج معتبر شروع کرد و در آنجا به تحصیل زبان های خارجی پرداخت ، که در آینده برای او بسیار مفید بودند. آیشواریا رای در جوانی  به موازات تحصیل او موسیقی و رقص را آموزش دید.

 

آیشواریا رای

 عکس های جوانی آیشواریا رای

جوانی آیشواریا رای 

 از زمان جوانی ، زیبایی درخشان  آیشواریا رای  توجه دیگران را به خود جلب می کرد - همه چشم های خاکستری-آبی و پوست زیبای او را نشان می دادند که برای افرادش غیرعادی بود. یک بار او از 2 هزار متقاضی شرکت تبلیغاتی پپسی در هند انتخاب شد و پس از آن آژانس های مدل سازی به معنای واقعی کلمه شروع به شکار وی کردند. پس از ظاهر شدن آیشواریا روی جلد Vogue هند ، او موفق ترین و به دنبال ترین مدل لباس و شناخته شده ترین دختر هند شد.  

 

آیشواریا رای

عکس های آیشواریا رای در جوانی

 

دور جدیدی از حرفه بازیگری او در اواسط دهه 1990 شروع شد. در بخش  زیباترین دختر هند  ، آیشواریا رای تاج را از آن خود نکرد و مقام دوم را بدست آورد ، اما در  سال 1994 در مسابقه بین المللی Miss World شرکت کرد و در اینجا وی به پیروزی رسید. این دختر نه تنها برنده شد ، بلکه به عنوان زیباترین خانم جهان در تاریخ این مسابقه نیز برگزیده شد.

پس از آن ، آیشواریا رای در سراسر جهان شناخته شد. وی در کمپین های تبلیغاتی خانه های مد هندی ، اروپایی و آمریکایی شرکت کرد ، بیش از یک بار چهره مارک های آرایشی شد و از سال 1997 بازیگری را در فیلم شروع کرد. اولین کار او ملودرام هندی بود. با در اختیار داشتن نه تنها زیبایی و لطف طبیعی ، بلکه همچنین استعداد ، آیشواریا به راحتی سینما را فتح کرد و سالانه در 4-5 فیلم بالیوودی بازی می کرد.

 

آیشواریا رای

 

و قله فتح شده بعدی توسط آیشواریا رای، هالیوود بود که یک رویای دست نیافتنی برای بازیگران هندی بود. از سال 2004 ، آیشواریا رای به طور مرتب پیشنهادهایی از کارگردانان هالیوود دریافت کرده است. علاقه به شخص او در اوایل دهه 2000 شروع شد. آنقدر عالی بود که او دائماً در تلویزیون های آمریکا به برنامه های مختلف برای گفتگو ، از جمله امتیاز Oprah Winfrey Show دعوت می شد. در این زمان ، سینمای هند به لطف مشارکت آیشواریا رای شروع به بازیابی محبوبیت قبلی خود کرد.

 

آیشواریا رای

 

زندگی شخصی او به زیبایی در کنار حرفه بازیگری شکل گرفت. در مجموعه فیلم "Bikers-2: احساسات واقعی" در سال 2006 ، او با بازیگر Abhishek Bachchan آشنا شد و آنها واقعاً غرق احساسات واقعی شدند. در  جوانی آیشواریا  خیلی زود  نامزدی خود را اعلام کردند  و در سال 2007 ازدواج کردند. در سال 2011 ، فرزند آنها (دختر) متولد شد.

 

آیشواریا رای
یکی از زیباترین زنان روی کره زمین : آیشواریا رای

 

به نظر می رسد که او به هر آنچه که می توان در خواب و رویا دید ، دست یافت ، اما در این زمان بود که سخت ترین مرحله زندگی او آغاز شد. در دوران بارداری ، این بازیگر وزن پیدا کرد و پس از زایمان اظهار داشت که قرار نیست برای برگشت به شکل سابق خود تلاش کند و اولویت اصلی برای او یک مادر  شاد است. در ابتدا ، طرفداران او را تحسین می کردند: آیشواریا رای یک زن واقعی است و ترسی از کلیشه ها ندارد و می داند چگونه خودش قبول کند ، یک مادر واقعی بلافاصله از بیمارستان به سالن ورزش نمی رود! اما خیلی زود همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرد.

 

آیشواریا رای

آیشواریا رای جوانی

 

یک بار در رسانه ها عکسی منتشر شد که در آن paparazzi در زمانی که او آماده عکسبرداری نبود ، از این سلبریتی عکس گرفت. او در اتومبیل نشسته بود و در عکس صورتش متورم و پف کرده با چانه دوم دیده می شد. در آن زمان وزن او حدود 80 کیلوگرم بود و هواداران دیروز که اعتقادات او را تحسین می کردند ، حاضر نبودند با ظاهر تغییر یافته او کنار بیایند.

 

 آیشواریا رای
عکسی از  آیشواریا رای که باعث انتقاد شدید شد

 

انتقادهای تند و تندتر بر  ملکه زیبایی هند آیشواریا  شروع شد: آنها ویکتوریا بکهام و آنجلینا جولی را به عنوان مادر خانواده های بزرگ قرار دادند و خواستار مراقبت فوری از او شدند و آیشواریا رای متهم به عدم تمایل به شکل گرفت بدن بعد از زایمان شد و اینکه او نمی تواند انتظارات آنها را برآورده کند. تا همین اواخر ، آیشواریا رای را "غرور هند" می نامیدند ، و هم اکنون هموطنانش با تحقیر این بازیگر را "شرم ملت" می نامند.

 

 آیشواریا

آیشواریا ملکه زیبایی جهان

 

 آیشواریا رای
سلبریتی  بعد از زایمان

عکس آیشواریا بعد از زایمان

 

اینترنت با موجی از اظهار نظرهای خشمگینانه خطاب به آیشواریا رای پر شد: نمادی از زیبایی هند ،  که تمام دنیا به آن نگاه می کنند ، قادر به اجرای چنین چیزی نیست! هکرها حتی فوت شاپ هایی درست کردند که در آن آیشواریا رای با یک فیل مقایسه شده بود و صدها هزار لایک در زیر آن قرار گرفت! آنها به این اکتفا نکردند و شروع به گسترش شایعاتی مبنی بر فروپاشی ازدواج  آیشواریا  کردند ، به همین دلیل همسر آیشواریا رای  در مصاحبه با عصبانیت این گمانه زنی ها را رد کرد.

 

67c83c00-bede-4e53-a95c-f6298846e5c1.jpg
بازیگر نقش اول زن در جشنواره کن 2017

 

این بازیگر زن که سعی در لذت بردن از مادر شدن داشت ، از نفرت و پرخاشگری که هواداران دیروز به او حمله کردند ، وحشت کرد. با گذشت زمان ، او توانست دوباره به وزن سابق خود برگردد ، اما ناامیدی خود را از موفقیت بی ثبات و عشق مخاطبان پنهان نکرد. امروز آیشواریا رای همه مادران را ترغیب می کند که اول از همه درباره سلامت کودکان و سلامت جسمی و اخلاقی خودشان فکر کنند و نه در مورد کاهش دور کمر .

 

aishwarya-rai.jpg

  عکس آیشواریا رای قبل از عمل زیبایی

 

کاربر گرامی برای این که بدانید که  آیا آشواریا عمل زیبایی انجام داده   آیشواریا رای قبل از عمل  را ببینید  مقاله ۲۵ سلبریتی که زیر تیغ جراح پلاستیک رفته اند را بخوانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Billymer 175 :

  آیشواریا رای باچان ، که بسیاری او را یکی از زیباترین زنان جهان می دانند ، در 1 نوامبر 1973 در شهر مانگالور هند متولد شد. او کار مدلینگ خود را خیلی زود آغاز کرد ، به موازات کار خود در تجارت مدلینگ ، آیشواریا به تحصیل معماری پرداخت. موفقیت های خارق العاده باعث شد تا او به یک مدل حرفه ای تبدیل شود. او به دلیل پیشنهاد فیلمسازان هندی ، بیشتر از بالیوود ، مسابقه دوشیزه هند را انتخاب کرد. با دریافت عنوان اصلی ، در 1994-1995 ، آیشواریا نماینده کشور خود در مسابقه Miss World بود و برنده شد. پس از آن ، او شروع به پذیرش پیشنهادات فیلمبرداری در فیلم های هندی کرد ، حرفه بازیگری او در سال 1996 آغاز شد و به سرعت توسعه یافت. او جوایز متعددی (از جمله معادل اسکار هندی) دریافت کرده است و تحسین گسترده ای را به دست آورده است.

  1400/6/24 19:05
 • Billymer 175 :

  در سال 2002 ، آیشواریا در فیلم Devdas ، یکی از موفق ترین فیلم های بین المللی که تا به حال در بالیوود فیلمبرداری شده بود ، بازی کرد و در جشنواره فیلم کن با استقبال شدید روبرو شد. در آن زمان بود که شهرت جهانی به آیشواریا رای رسید و سال بعد این بازیگر اولین عضو هیئت داوران از هند در تاریخ این جشنواره شد. هالیوود در مقابل جذابیت هایش نمی توانست مقاومت کند ، در سال 2004 آیشواریا در اولین فیلم خود به زبان انگلیسی به نام "عروس و تعصب" بازی کرد. بعداً ، او بیش از یک بار در فیلم های خارجی ظاهر شد. آیشواریا به یکی از محبوب ترین ها در کشورش تبدیل شده است.

  1400/6/24 19:07
 • Billymer 175 :

  به لطف شهرت و استعداد جهانی ، او اولین بازیگر هندی در سینمای هالیوود شد. در سال 2008 ، فوربس ، آیشواریا را در رتبه بندی خود قرار داد. برای اولین بار ، یک بازیگر زن از هند در فهرست معتبر یک مجله آمریکایی قرار گرفت. آیشواریا رای باچان با کسب محبوبیت واقعی در سراسر جهان ، اولین ستاره بالیوود شد که به برنامه تلویزیونی دیوید لترمن و اپرا وینفری دعوت شد. در سال 2009 ، در اوج شکوه ، او نشان پادما سری ، بالاترین جایزه دولتی هند در زمینه فرهنگ و هنر را دریافت کرد. در نوامبر 2012 ، در بمبئی ، آیشواریا به عنوان سفیر هنر و ادبیات فرانسه ارتقا یافت.

  1400/6/24 19:09
 • Billymer 175 :

  اگرچه زندگی به یک بازیگر با استعداد علاقه داشت ، اما او کسانی را که بسیار خوش شانس بودند فراموش نکرد. در سال 2004 ، آیشواریا بنیاد خیریه خود را برای کمک به مردم فقیر در هند ایجاد کرد. در سال 2012 ، او سفیر حسن نیت بین المللی برای برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه HIV / AIDS و سفیر حسن نیت در موسسه خیریه آمریکایی Smile Train نام گرفت.

  1400/6/24 19:10
 • Billymer 175 :

  در بهار 2007 ، آیشواریا با ازدواج با بازیگر آبیشک باچان ، پسر بازیگر افسانه ای آمیتاب باچان و بازیگر معروف جیا باچان ، به سرنوشت خود با خانواده معروف بالیوود پیوست. در سال 2011 ، دختر آراهدا از آیشواریا و آبیشک متولد شد.این بازیگر به عنوان وکیل مشهور در فیلم جاذبه متقابل سانجی گوپتا بازی کرد که در 9 اکتبر 2015 اکران شد.

  1400/6/24 19:11

بیشتر بخوانید