چگونه ایمنی بدن را با بستنی تقویت کنیم

بستنی


 چگونه ایمنی بدن را با بستنی تقویت کنیم؟ استفاده منظم از بستنی می تواند عادت خوبی برای تقویت سیستم ایمنی باشد. بستنی طبیعی که از محصولات با کیفیت ساخته شده سالم است و نباید برای کودکان ممنوع باشد. دمای پایین بستنی می تواند بر لوزه ها تأثیر بگذارد و ایمنی موضعی حفره دهان را تقویت کند. 

 

- بستنی را باید به طور مرتب میل کرد. من اغلب در مورد این واقعیت صحبت می کنم که برای تقویت سیستم ایمنی محلی حفره دهان ، قرار گرفتن  منظم  لوزه های در معرض سرمامناسب است.در این حالت قرار گرفتن در معرض سرما باید منظم باشد. اگر ماهانه یکبار از بستنی استفاده کنید ، این امر از نظر مزایا هیچ کاری نخواهد کرد.

 

اما کودکانی که سبک زندگی بی تحرکی دارند و اضافه وزن دارند ، بستنی مانند سایر شیرینی ها باید محدود باشد.دکتر یادآوری می کند: "مشکل اصلی بستنی این است که بسیار شیرین است ، یعنی کالری بالایی دارد.

 

قبلا گفته شد که مصرف ویتامین ها برای پیشگیری از بیماری های عفونی بی فایده است. و مصرف ویتامین ها فقط در صورت اثبات کمبود ویتامین باید مصرف شوند. با این وجود ، اگر خوار و بار مناسب برای دوران قرنطینه تهیه نکرده اید و مجبورید غذای انبار شده و فریزری  را مصرف کنید ، ویتامین ها می توانند مفید باشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید