50 نمونه جذاب تاتو برای دختران

تاتو مرغ مگس خوار

بسیاری در مورد خالکوبی دختران نظرات مثبتی ندارند. کسانی این موضوع را بسیار زشت و نامناسب می داند ، در حالی که دیگران در تاتو خلاقیت و اصالت هنری را می بینند. اما تاتو های خاصی وجود دارد که با وجود داشتن نظر مخالف نسبت به تاتو، روی بدن یک دختر جوان زیبا به نظر می رسد. آنها کوچک ، زیبا و شسته و رفته هستند و همچنین به عنوان یک نماد معانی خاصی دارند. ما مروری بر جالب ترین آنها کردیم.

 

معنی تاتو گل رز

تاتو گل رز
تاتو گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است

 

گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است ، بسته به نحوه کشیدن نقاشی تاتو ، معنی آن ممکن است متفاوت باشد. تاتو گل در حال رشد یا شکوفه از احساسات نوپا صحبت می کند ، تاتو گل رز بنفش نشان دهنده عشق قوی است و تاتو گل رز سیاه نماد غم و اندوه برای یک عزیز است که دیگر زنده نیست. تاتو گل سرخ با خارها شهادت به عشق را نشان می دهد ، که نشانهای منفی در روح انسان به جا گذاشته است. در هر صورت ، این گل مغرور به زینتی شایسته از بدن دختر تبدیل می شود.

 

معنی تاتو پروانه

 

تاتو پروانه
تاتو پروانه

 

خالکوبی های پروانه در بین دختران جوان بسیار محبوب است. موجودات بالدار ناز همواره با زیبایی و لطف خود و همچنین روند غیرمعمول تبدیل از یک پیله بی شکل به یک پروانه باشکوه ، افراد را به خود جلب کرده است. معنی تاتو  پروانه به معنای رها کردن چیزی در گذشته و قدم گذاشتن به یک زندگی جدید ، متولد شدن ، شروع مجدد ، تبدیل شدن به یک فرد متفاوت است.

 

معنی تاتو کفشدوزک

 

تاتو کفشدوزک
تاتو کفشدوزک

 

معنی تاتو کفشدوزک به عنوان سمبل سعادت ، خوشبختی و موفقیت است. شما می توانید آن را هر جا - روی انگشت ، پشت گوش ، مچ دست ، بر روی ران ، مچ پا و جاهای دیگر بدن تاتو کنید. چنین خالکوبی همیشه لبخندی به همراه خواهد آورد و تشویق کننده است.

 

معنی تاتو بال فرشته

 

تاتو بال فرشته
تاتو بال فرشته

 

فرشتگان موجودات اسطوره ای هستند که از آنها خواسته می شود تا فرد را از مشکلات و مصائب مصون نگه دارند. بسیاری از دختران به عنوان نوعی محافظت و یادآوری معنویت ، چندین بال مرتب بر پشت و تیغه های شانه خود را تاتو می کنند.

 

معنی تاتو نیلوفر آبی

 

 تاتو نیلوفر آبی
تاتو نیلوفر آبی

 

نیلوفر آبی در مصر باستان و هند باستان مورد احترام بود ، در چین و ژاپن سمبل راه روشنگری بود. روی پوست زنان ، یک خالکوبی نیلوفر آبی می تواند در مورد غلبه بر مشکلات و خطرات زندگی صحبت کند.

 

معنی تاتو مرغ مگس خوار

 

معنی تاتو
 تاتو مرغ مگس خوار 

پرنده کوچک مرغ مگس خوار بسیار زیبا و سریع است. او باید برای تغذیه خود سخت تلاش کند. زنان این موجودات کوچک را دوست دارند. خالکوبی مرغ مگس خوار می تواند ماهیت تکانشی مالک آن ، چابکی او و سرعت تصمیم گیری او را نشان دهد.

 

 

معنی تاتو قاصدک

 

تاتو قاصدک
تاتو قاصدک

 

قاصدک ها همیشه با گرما ، شادی و خاطرات کودکی همراه هستند. یک خالکوبی با یک قاصدک از یک طبیعت رویایی صحبت می کند ، بر تمایل فرد برای تحقق خواسته های او تأکید می کند.

 

معنی تاتو لنگر دریایی

 

تاتو لنگر دریایی
تاتو لنگر دریایی

 

یک خالکوبی کوچک با لنگر ، از پایداری و شعف سخن می گوید. این نماد افراد متعادل و معقول است که دقیقاً می دانند چه چیزی از زندگی می خواهند.

 

معنی تاتو الماس

 

تاتو الماس
تاتو الماس

 

 الماس معمولاً با زندگی لاکچری، لوکس و زیبایی همراه است ، یک شخص فکر می کند که یک خالکوبی روی قسمتی از بدن دختر به شکل الماس می تواند در مورد دلبستگی او به جواهرات و سنگ های قیمتی صحبت کند. در حقیقت ، نمادگرایی این تصویر بسیار عمیق تر است ، از یک شخصیت با اراده قوی می گوید ، به اندازه خود الماس قوی است.

 

معنی تاتو پرستو

 

معنی تاتو پرستو
تاتو پرستو

 

پرستوها همیشه به خانه خود وفادار مانده و همیشه پس از مهاجرت به سرزمین های گرم به خانه باز می گردند. آنها تمام زندگی خود را با یک شریک زندگی می کنند و با فرزندان خود پرواز می کنند. روابط خانوادگی آنها بسیار قوی است ، به همین دلیل یک تاتو پرستو در مورد نمادگرایی عمیقی می گوید. چنین تصویری به معنای نماد وفاداری واقعی به ارزش  های خانواده است.

در صورتی که به تاتو علاقه دارید مقاله معنی خطرناک ترین تاتو ۱۶ تاتو را بخوانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید