آرایشگر چینی با آرایش به هر شخصیت مشهور یا محبوب تبدیل می شود

 البته امروزه ، تعداد کمی از مردم می توانند از این تغییر شگفت انگیز متعجب شوند. امروزه ابزارهای دیجیتالی بسیار قدرتمندی وجود دارد که می توانید هر چیزی را تقلبی درست کنید. اما یک آرایشگر در چین به نام gillianisme در TikTok وجود دارد . او نشان می دهد که شما می توانید با استفاده از تکنیک های بیشتر "آنالوگ" مانند برس ، جوهر و سایه ها به افراد مشهور تبدیل شوید. نتایج کار او به سادگی باورنکردنی است! نحوه تبدیل یک هنرمند با استعداد به هر ستاره یا شخصیت قابل تشخیص ، صرف نظر از جنسیت و ملیت ، در ادامه بررسی است.

مایکل جکسون

مایکل جکسون
مایکل جکسون

 

هنرمند محبوب آرایش توانست در بسیاری از ستارگان هالیوود کاملاً تجسم یابد. نتیجه  آنقدر قانع کننده به نظر می رسید که نشان می دهد مهارت او هیچ محدودیتی ندارد. این زن می تواند هر کسی شود! آثار این دختر در شبکه TikTok بسیار محبوب شده است.

 

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون


حتی بدون داشتن دانش خاصی در مورد آرایش ، یک چیز را می توان با اطمینان گفت - این نوعی جادوگری است. این هنر تناسخ یادآور مهارت مشهورترین هنرمندان گریمور هالیوود در جلوه های آرایش است. به عنوان مثال ، افرادی مانند دیک اسمیت ، که در فیلم The Exorcist یا The Godfather کار می کردند ، کوین یگر از A Nightmare on Elm Street و دیگر بزرگان.

 

جانی دپ در ادوارد دست قیچی

ادوارد دست قیچی

ادوارد دست قیچی

 

آثار خیره کننده گریمور چینی تا حد ممکن به نسخه اصلی نزدیک است. آنقدر که این مهارت بیشتر یادآور نوعی جادوی وودو است. به هر حال ، این امکان وجود دارد که به راحتی همه را فریب دهید  ، کمی ترسناک است. این توانایی برای تجسم مجدد استعداد ویژه تری به نظر می رسد ، زیرا دختر از ابزارهای موجود برای آرایشگران هالیوود استفاده نمی کند.

 

کیت بلانشت

کیت بلانشت 

کیت بلانشت 

 

بیننده می تواند به راحتی درباره نتایجی که این آرایشگر به دست می آورد قضاوت کند. برای انجام این کار ، فقط به عکس نتیجه کار با نسخه اصلی نگاه کنید. نتیجه همیشه آنقدر به منبع الهام نزدیک است که به سادگی شگفت انگیز است!

 

تیلور سویفت

تیلور سویفت

تیلور سویفت


جالب ترین چیز این است که در دوران قرنطینه به دلیل همه گیری جهانی COVID-19 ، صنعت زیبایی از رونق به رکود رفت. ممکن است کمی اغراق آمیز به نظر برسد ، اما سود جهانی در این زمینه در سال 2020 به طور متوسط ​​2 درصد کاهش یافت. اگر این را با رشد بیش از 2 درصد در سال 2019 مقایسه کنید ، مشخص است که این صنعت با مشکلات ملموسی روبرو است. البته بسیاری مجبور بودند در خانه بنشینند و به این فکر نکنند که چگونه جلوی همکاران خود در دفتر کار ظاهر می شوند. از سوی دیگر ، چه تعداد از افرادی که در خانه در قرنطینه نشسته بودند ، استعدادهای جدیدی را در خود کشف کردند! بنابراین همه گیری بیکاری به نفع برخی افراد بوده است.

 

بیلی ایلیش

بیلی ایلیش

بیلی ایلیش

جکی چان

جکی چان
جکی چان

 

آرایش یک هنر خاص است. او نه یک تکه بوم یا یک ورق کاغذ ، بلکه چهره یک  زن را تغییر می دهد. یک موج قلم مو می تواند قورباغه را به شاهزاده خانم تبدیل کند و برعکس. جای تعجب نیست که استادان با استعداد در این زمینه تقاضای زیادی دارند. هر زنی آرزو دارد که بهترین ظاهر خود را داشته باشد. برای این کار ، او آماده است که زود بیدار شود ، چنین لحظات شیرینی از خواب صبحگاهی را فدا کرده و از قهوه مورد علاقه خود بگذرد. 

 

ناتالی پورتمن

makeup-artist4.jpg
ناتالی پورتمن

 

ظاهر همیشه یک کارت ویزیت بوده است. از زمان های قدیم ، تکنیک تزئین شخص خود معنای مقدس خاصی داشته است. شامیان و کشیشان ، فرعونها و ثروتمندان روم باستان ، همه آنها چهره خود را با رنگدانه های طبیعی مانند  حنا یا فیروزه خرد شده تزئین کردند. چنین نشانه های متمایزی به عنوان شواهدی مبنی بر اینکه آنها موقعیت خاصی را در جامعه اشغال کرده اند ، عمل می کرد.

 

آدری هپبورن

آدری هپبورن

آدری هپبورن 

 

دنیای مدرن از این نظر تفاوتی با دوران باستان ندارد. آیا این فراوانی بودجه و در دسترس بودن آنها برای همه است. حتی با داشتن درآمد بسیار ناچیز ، نمی توانید بدتر به نظر برسید. میل وجود خواهد داشت. جای تعجب نیست که آنها می گویند هیچ زن زشتی وجود ندارد - زنان تنبل وجود دارند.

 

آن هاتاوی

آن هاتاوی

آن هاتاوی

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید