تاتو طلسم وحشت معنی و 150 طرح تتو از helm of terror

طلسم وحشت یا همان طور که به آن آگیشجلم نیز می گویند، یک نماد جادویی باستانی است. آگیشجلم نام خود را مدیون افسانه یک جنگجوی شکست ناپذیر به نام سیگور است.

طلسم آگیشجلم

 آگیشجلم چیست

هیچ چیز قهرمان را نمی ترساند، حتی یک دشمن نمی توانست به او آسیب برساند. سیگور برای اثبات قدرت خود به غار اژدهای قدرتمند فنفیر رفت و او را شکست داد. و پس از پیروزی، گنجینه های هیولا از جمله طلسم آگیشجلم را در اختیار گرفت. در ارتباط با این افسانه، جنگجویان شمالی شروع به کشیدن نماد روی زره، کلاه خود و سلاح های خود کردند. این رزمندگان هرگز عقب نشینی نکردند، تا آخرین قطره خون جنگیدند و شکست ناپذیر به شمار می رفتند.

 

طلسم آگیشجلم

معنی تاتو helm of terror

 طلسم وحشت به معنای واقعی کلمه از تمام تأثیرات منفی و خطرناک بیرون محافظت می کند. به پوشنده اش انرژی و قدرت برای دستاوردهای جدید می دهد. فردی با  خالکوبی هلم ترور می تواند هر کاری انجام دهد. این مرد یک جنگجو است. او با دقت، قاطعانه و سریع ضربه می زند. او مقاوم است حامل این نماد در برابر دشمنان آسیب ناپذیر می شود. حرز(طلسم) انرژی منفی را به طرف مقابل هدایت می کند یا آن را به قدرت پوشنده تبدیل می کند.

طلسم آگیشجلم

طلسم مردانه هلم ترور

Agishjalm یک طلسم فوق العاده قدرتمند است، بنابراین باید با احتیاط زیاد استفاده شود. تنها گزینه برای خال کوبی ساده ترین نوع نماد است - صلیب محافظ، متشکل از 4 رون Algiz. طلسم وحشت برای مردان مناسب است.

 

طلسم آگیشجلم

خواص اصلی طلسم وحشت

به شما کمک می کند تا تصمیمات دشوار زندگی را سریع و صحیح بگیرید.
انسان را پر از انرژی می کند و به او نیرو می بخشد.
یک مرد را آسیب ناپذیر، پیگیر و شجاع می کند.
از انرژی منفی محافظت می کند، به مقابله با دشمنان و بدخواهان کمک می کند.
این خال کوبی برای مدیران عالی است، زیرا آنها باید تصمیمات واضح، متعادل و سریع بگیرند. اعتماد به نفس داده شده توسط حرز به شما کمک می کند تا به درستی دستور دهید و کارکنان را مدیریت کنید. این طلسم برای افرادی که حرفه آنها خطری برای زندگی دارند (آتش نشانان، سربازان، معدنچیان، ورزشکاران و غیره) مفید خواهد بود.

 

طلسم زنانه هلم ترور 

طلسم آگیشجلم

طلسم آگیشجلم


علاوه بر خواص فوق، Agishjalm می تواند زنان را از چشم بد سایر زنان حسود محافظت کند. این به محافظت از خانواده کمک می کند و خانه را با انرژی مثبت پر می کند. اما، به طور کلی، نماد جهانی است. نکته اصلی این است که صمیمانه به قدرت حرز ایمان داشته باشید و بتوانید انرژی دریافتی را به درستی متمرکز و هدایت کنید.

 

کدام قسمت از بدن برای تتو طلسم وحشت مناسب است

جنگجو های اسکاندیناوی باستان، هنگام آماده شدن برای رفتن به یک لشکرکشی، تصاویری از هلم ترور را روی بدن روی ساعد یا ساق سمت راست اعمال می کردند. آسیب پذیرترین نقاط بدن انسان، به عنوان مثال، پشت سر یا سمت چپ قفسه سینه نیز می تواند مکان های خوبی برای تاتو هلم ترور باشد.

طلسم آگیشجلم

 

 نمادهای باستانی زیادی وجود دارد که به عنوان طلسم مرد یا زن کار می کنند یا به سادگی به عنوان تزئین خالکوبی به سبک قومی عمل می کنند. معنی خالکوبی رون خط اسکاندیناویایی باستانی ظاهراً در قرن اول پس از میلاد ظاهر شد و قبل از پذیرش مسیحیت به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفت. در ابتدا از 24 رون استفاده شد (فوتارک بزرگتر) ، بعداً - 16 (فوتارک ). آنها نه تنها برای نوشتن و ساخت تقویم، بلکه برای اهداف جادویی نیز تاتو می کردند.

طلسم آگیشجلم

 

 

نظریه ای وجود دارد که اسلاوهای باستان از رون ها نیز استفاده می کردند. سبک و معنای آنها تا حدودی با سبک های اسکاندیناوی متفاوت بود. امروزه از رون ها در فال گویی استفاده می شود و به عنوان طلسم نیز عمل می کند. بنابراین، در میان طلسم های اسلاو، نمادهای "Bereginya" (طلسم زن)، "صلح" (حفاظت) و "Dazhdbog" (فراوانی) به عنوان طلسم استفاده می شود. معنای برخی از رونزهای اسکاندیناوی: Algiz - حفاظت; رایدو - جاده (طلسم برای مسافران و تجار)؛ تیواز – جنگجو (طلسم نر); برکانا – هماهنگی و آرامش در خانواده، باروری زنانه.

 

طلسم آگیشجلم

 

گزینه های طراحی طلسم وحشت

حروف اسکاندیناوی باستانی هم به صورت نمادهای فردی و هم در یک ترکیب با تصویر گرگ، جنگجو، کشتی و غیره چاپ می شوند. تاتو هایی با ترکیبی از رون ها وجود دارد: قطب نما (به یافتن مسیر درست در زندگی کمک می کند)، طلسم وحشت (طلسم جنگجویان باستان)، walknaut (سه مثلث، نمادی از وحدت جهان زنده ها، مردگان و انسان ها). خدایان). نمادهای جادویی عمدتاً به صورت تک رنگ و گاهی اوقات به صورت ترکیبی از سیاه و قرمز چاپ می شوند.

طلسم آگیشجلم

طلسم آگیشجلم

 

توصیه می شود که طرحی برای تاتو با رونز توسط متخصصی که مستقیماً درگیر چنین اقدامات باطنی است ترسیم شود. سپس نقاشی روی بدن به یک طلسم واقعی تبدیل می شود. معنی خالکوبی آگیشجلم (طلسم وحشت) نمادی از فرهنگ مردم آدیگه (یا چرکس ها) است که در شمال غربی قفقاز زندگی می کنند. آگیشیالم که از آدیگه ترجمه شده است به معنای "آتش ابدی سوزان" است. این نماد اغلب با ماندگاری، بی نهایت و ابدیت همراه است.

 

طلسم آگیشجلم

 

در باورهای معنوی چرکس ها نیز نماد صلح و هماهنگی است. خالکوبی با نماد طلسم وحشت ممکن است بسته به اعتقادات و تفسیرهای شخصی خود، معانی مختلفی برای دارنده تاتو طلسم وحشت داشته باشد. با این حال، به طور کلی، می تواند نماد ثبات، ابدیت و هماهنگی باشد.

 

طلسم آگیشجلم

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید