5 چیزی که معمولا دختران در روز قرار خود انجام می دهند

ما نمی توانیم همیشه مطمئن باشیم که از اولین قرار خود لذت برده یا نخواهیم برد. چیزی که ما می دانیم این است که می خواهیم ، آن روز ، کامل باشد. بیایید ببینیم چه چیزهایی توسط دختران در روز قرار انجام می شود.


1. می خواهند شیک به نظر برسند.
ما در خانه متفاوت به نظر رسیده و رفتار می کنیم. زمانی که بیرون می رویم خیلی تغییر می کنیم. یقینا نسبت به زمانی که در قرار حاضر شده ایم ، کاملا متفاوت هستیم ، مگر غیر از این است ؟ در خانه ، در میان خانواده و دوستان خود با پوشیدن تی شرت و جین و بدون آرایش حس خوبی داریم. آمادگی برای روز قرار به لوازم شیک ، آرایش کامل ، عطر و ادکلن و کفش پاشنه بلند نیاز دارد.
2. شکستن سکوت
سکوت برای ما کمی عجیب به نظر می رسد. بنابراین ، صحبت راجع به چیزهای نامناسب مثل دوست قبلی خود حتی کار را بدتر می کند. برای اینکه احمق یا عجیب به نظر نرسید ،‌ در مورد موضوعاتی فکر کنید که آمادگی صحبت را در مورد آنها دارید اگر دوستتان نمی داند راجع به چه چیزی صحبت کند. سعی کنید موضوع معمولی راجع به سرگرمی ها ، سفر و .. باشد و تلاش کنید از بحث های سیاسی، جنسی و مذهبی بپرهیزید. (سیارک
3. اضطراب و بی قراری
در روز قرار اضطراب نداشته باشید ، عصبی بودن اصلا جالب به نظر نمی رسد. آرام باشید و از گفتگو، هوای بیرون، رستورانی که قرار ملاقات را در آن گذاشته اید، لذت ببرید. طبیعی بوده و به یاد داشته باشید که شما کسی هستید که " انتخاب کننده" اید. مهم نیست آن فرد چقدر شما را دوست داشته باشد ، حتی اگر از او متنفر هستید ، یا با او در آینده نخواهید ماند. رئیس باشید و احساس رئیس بودن کنید.
4. لبخند بزنید
لبخند زدن چیز بدی نیست. در اینجا ایده ی اصلی این است که بدانید چه چیزی واقعا باعث خنده ی شما می شود. آیا دوست شماست که باعث می شود احساس استرس یا خجالت کنید و شما می خواهید فرار کنید؟ یا واقعا او را دوست دارید و خنده ی شما صادقانه است؟
5. پوشیدن لباس های آزار دهنده
از پوشیدن لباس های تنگ و کفش های نامناسب خودداری کنید. شما نباید خود را به محنت بیاندازید. روز قرار یک مصاحبه ی شغلی نیست. روز قرار دقیقا به خوبی پیش می رود اگر احساس شادی داشته باشید. شما نباید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. به یاد داشته باشید که شما ملکه اید و بگذارید دوستتان کسی باشد که قصد دارد شما را بفریبد.

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید