جو بایدن کدام خودرو را ترجیح می دهد

جو بایدن

 

نیازی به گفتن نیست ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، یک فرد ثروتمند محسوب می شود. علاوه بر این ، او در مورد اتومبیل یک آمریکایی واقعی است. بایدن ماشین ها را می فهمد و علاوه بر این ، آنها را خیلی دوست دارد. و مهمتر از همه ، او خوب رانندگی می کند و حتی می داند چگونه کلاسهای بدلکاری کاملاً هنری را انجام دهد. با این وجود قلب جوزف فقط به یک ماشین تعلق دارد که دلش برای این خودرو تنگ می شود و دوستش دارد.

 

شورلت کوروت
ماشین مورد علاقه جو بایدن.  | عکس

 

جو بایدن عاشق اتومبیل است و دوست دارد خودش رانندگی کند. درست است ، برای یک سیاستمدار ، استفاده از چنین "شادی های ساده زندگی" ممکن نیست. جوزف در 8 سال گذشته فعالیت سیاسی خود به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا خدمت کرده است. و مطابق با قوانین کشور خود ، شخصی در چنین موقعیتی حق رانندگی مستقل با اتومبیل را ندارد. او فقط می تواند با استفاده از خدمات راننده با خودرو تردد کند. خود بایدن بارها و بارها شکایت کرده است که فرصت چرخاندن فرمان را از دست می دهد و حتی چندین قانون کشور را نقض کرده است. 

 

جو بایدن

بایدن ساخت آمریکا را ترجیح می دهد.  | عکس


عشق جو به اتومبیل را پدرش که در دهه 1960 فروشنده اتومبیل بود ، القا کرد. و اگر دونالد ترامپ به دلیل عشق به مدلهای لوکس ، گران قیمت  ماشین معروف است ، جوزف بایدن در سلیقه خود بسیار خویشتندار است. این سیاستمدار فقط اتومبیل های داخلی آمریکایی را ترجیح می دهد. جو بیشتر از همه شورولت را دوست دارد. از جمله اینکه ماشین اصلی زندگی او متعلق به این مارک خاص است. جالب اینجاست که بایدن کره ای را دوست ندارد و تقریباً از ماشین های آلمانی متنفر است. او به خصوص از نزدیک شدن به پورشه بیزار است.

 

tachkadliapremiera3.jpg

 او نمی تواند طبق قوانین ایالات متحده رانندگی کند.  | عکس


ماشین اصلی زندگی جوزف ، شورلت کوروت کلاسیک 1967 بود و هست. ماشین هنوز در پارکینگ سیاستمدار در شرایط عالی است.  او احساسات عمیقی به شورلت کوروت کلاسیک 1967 دارد ، زیرا کانورتیبل هدیه عروسی پدرش است. جو خوشحال است که ماشین را به هرکسی که به دیدار او می آید نشان می دهد.

 

شورولت کوروت ZR1

خودرو شورولت کوروت ZR1 اما اتومبیلی که بایدن آرزوی آن را دارد.  عکس


در همان زمان ، جوزف به صراحت به سوالات روزنامه نگاران در مورد اینکه سیاستمدار در دوران پیری چه نوع اتومبیلی برای خود دوست دارد ؟ شورولت کوروت ZR1 پاسخ می دهد. این قوی ترین نسخه کوروت تا به امروز است. این خودرو به واحد قدرت LT5 با حجم 6.2 لیتر و عملکرد 766 اسب بخار مجهز شده است. حتی در نسخه اصلی نیز این خودرو به کمک فنر کنترل الکترونیکی مجهز شده و از چرخ های 285/30 ZR19 و 335/25 ZR20 استفاده می کند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید