10 زن ثروتمند جهان از لیست فوربس 2020 چه کسانی هستند

در

ثروتمند
اگر فکر می کنید میلیاردرهای جدید ، افرادی هستند که انگشتان آنها از وزن حلقه های الماس سنگینی می کند ، ما عجله می کنیم تا شما را ناامید کرده و به شما نشان دهیم که ثروتمندترین زنان جهان واقعاً چگونه هستند.


طبق گفته های فوربس ، هر ساله تعداد زنانی که ثروتمند می شوند و ثروت خود را چند برابر می کنند ، در حال افزایش است. و امسال ، به احتمال زیاد ، می توانستیم همان پویایی مثبت را ا( بحران اقتصادی قریب الوقوع ناشی از همه گیری ویروس کرونا) مشاهده کنیم ، . بنابراین ، در سال 2020 ، 234 زن ثروتمند در تعداد ثروتمندترین افراد کره زمین قرار گرفتند . 

 

روندهای اقتصادی منفی برخی از میلیاردرها را کاملاً دور زده است. به عنوان مثال ، مالک مشترک شرکت والمارت ، آلیس والتون ، توانست ثروت خود را چند برابر کند (با 10 میلیارد دلار خارق العاده افزایش یافت) و با اعتماد به نفس به مقام اول لیست زنان ثروتمند فوربس 2020 رسید ، و فرانسواز بتنکورت میرز ، مقام اول لیست زن ثروتمند سال گذشته را شکست داد. وارث L'Oréal با از دست دادن 0.4 میلیارد دلار به شماره دو سقوط کرد.

 

برای اولین بار ، Julia Koch جولیا کوک ، وارث صنایع کوک ، در میان پنج تیم برتر قرار گرفت. در آگوست 2019 ، وی بیوه شد ، 42٪ از سهام این مجتمع را به ارث برد و ثروت او به 38.2 میلیارد دلار افزایش یافت. این زن ثروتمند همچنان در توسعه صنایع کوک شرکت می کند ، و همچنین به طور فعال در امور خیریه ، کمک به مراکز درمانی و بیمارستان های کودکان مشارکت دارد.


با استفاده از مثال 10 میلیاردر برتر جهان ، تصمیم گرفتیم بفهمیم که چه کاری و چگونه باید انجام دهیم تا در رتبه بندی فوربس قرار بگیریم (کوتاهترین راه تولد در یک خانواده ثروتمند است ، اما تنها مورد نیست).

شماره 1 آلیس والتون

زن ثروتمند

سن:  70
کشور: ایالات متحده
ثروت:  54.4 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد: مالک مشترک شرکت Walmart

اگرچه آلیس والتون با یک قاشق نقره ای در دهان به دنیا آمد (خانواده اش صاحب بزرگترین شبکه خرده فروشی Walmart در جهان بودند) ، وی بلافاصله به شغل خانوادگی نپیوست. در عوض ، به عنوان یک جوان فارغ التحصیل از دانشگاه ترینیتی (تگزاس) تصمیم گرفت که ابتدا کار خود را شروع کند ، از اقتصاد و امور مالی شروع کند. و فقط پس از کسب تجربه کافی در زمینه تجزیه و تحلیل و کارگزاری ، آلیس سهمی در شرکت پدرش گرفت که هنوز هم سودهای چشمگیر برای او را به همراه دارد. با این وجود ، علاوه بر تجارت ، آلیس مانند هر زن ثروتمندی که به خود احترام می گذارد ، از هنر حمایت می کند ، احزاب سیاسی را تأمین مالی می کند (جمهوری خواهان به طور منظم مفتخر به دریافت پول او می شوند) و در رسوائی ها کثیف دیده می شود . در سال 2011 ، آلیس والتون موزه پلهای بلورین را در زادگاهش بنتونویل ، آرکانزاس افتتاح کرد.

 

شماره 2 فرانسواز بتنکورت میرز

زن ثروتمند
سن: 66
کشور: فرانسه
ثروت:  48.9 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد:  مالک مشترک L'Oréal

کارآفرین فرانسوی و نوه بنیانگذار لورآل برای اولین بار در سال 2018 وارد لیست فوربس شد و یک سال بعد به مقام پانزدهم صعود کرد و در بین زنان پیشتاز شد. او در سال 2017 بیش از 33 درصد از اورآل را در اختیار گرفت وقتی مادرش ، لیلیان بتنکورت (که سالها در لیست زنان فوربس قرار داشت) درگذشت. Françoise Bettencourt Myers به ​​یک جانشین شایسته در تجارت خانوادگی تبدیل شده است ، زیرا تحت درآمد او همچنان رشد می کند و ارزش سهام 17 درصد در سال 2018 افزایش یافت. در آستانه بحران اقتصادی سال 2020 ، ثروت فرانسوا اندکی کاهش یافته است ، اما تقریباً به اندازه بسیاری از همکارانش چشمگیر نیست. باید بگویم که زن فرانسوی مدتهاست درگیر امور لورآل است - از سال 1997 او در هیئت مدیره بوده است. علاوه بر تجارت ، فرانسواز بتنکورت میرز رئیس یک بنیاد خیریه است.

 

شماره 3 جولیا کوک

زن ثروتمند

سن: 57 سال

کشور: ایالات متحده آمریکا

وضعیت: 38.2 میلیارد دلار

این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد: وارث و نیکوکار صنایع کوک

در دهه 1980 ، جولیا کوک خود را در زمینه طراحی نشان داد - او دستیار  شخصی بانوی اول ایالات متحده ، نانسی ریگان بود. اما پس از ملاقات با یک تاجر و یکی از ثروتمندترین افراد جهان ، دیوید کوک ، شروع به اختصاص وقت بیشتر به خانواده و امور خیریه خود کرد. شوهر او از دهه 1990 از سرطان پروستات رنج می برد - این یک مبارزه سخت و طولانی با دوره های تشدید و بهبودی بود. دیوید در سال 2019 در سن 79 سالگی درگذشت. همسر بیوه وی ، که ثروت هنگفتی به ارث برده است ، به تجارت شوهر خود ادامه می دهد و از پیشرفت های پزشکی حمایت می کند. بر اساس آمارهای عمومی ، بین سالهای 1998 و 2012 ، دیوید حداقل 395 میلیون دلار به پیشرفت داروی آمریکایی کمک کرده است. جولیا همچنین مقادیر باورنکردنی به امور خیریه اهدا می کند.

 

شماره 4 مکنزی بزوس

زن ثروتمند

سن: 50 سال

کشور: ایالات متحده آمریکا

شرایط: 36 میلیارد دلار

این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد: صاحب سهام Amazon.com 

مکنزی همسر سابق بنیانگذار آمازون جف بزوس است. آنها در سال 1992 وقتی با هم در DE Shaw کار می کردند آشنا شدند و دو سال بعد ازدواج کردند. در حالی که همسرش در حال توسعه آمازون بود ، مکنزی هیچ وقت را از دست نداد: او دو رمان نوشت ، به عنوان دستیار نویسنده آمریکایی تونی موریسون کار کرد و حتی شرکت  Bystander Revolution را تأسیس کرد. با این حال ، پس از 25 سال ازدواج ، این زوج تصمیم به طلاق گرفتند. آنها بسیار مسالمت آمیز جدا شدند و با ارسال توییت نوشتند: "ما از یافتن همدیگر بسیار احساس خوشبختی می کنیم ، برای هر سالی که ازدواج کرده ایم از یکدیگر سپاسگزاریم. اگر می دانستیم که 25 سال دیگر طلاق خواهیم گرفت ، بازهم این کار را دوباره انجام خواهیم داد. " اما روند طلاق آنها گرانترین دادرسی در جهان بود. جف به عنوان غرامت ، 25٪ از سهام خود را در آمازون به مکنزی داد ، که بلافاصله یک زن را به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل کرد. پس از طلاق ، مکنزی نیز "تعهد هدیه" را امضا کرد ، یعنی قول داد که حداقل 50٪ از ثروت خود را به امور خیریه اهدا کند.

 

شماره 5 ژاکلین مارس

زن ثروتمند

سن:  80
کشور: ایالات متحده
ثروت: 24.7 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد: رئیس Mars Incorporated

ژاکلین همچنین سهم خود را در شرکت "شیرینی سازی" به ارث برد. وی از نظر تحصیلات یک انسان شناس است ، اما کمبود دانش و تجربه در تجارت حداقل مانع از کسب ثروت هنگفت با فروش شکلات های معروف نمی شود. ژاکلین مارس در سال 1982 به مشاغل خانوادگی پیوست (وی به عنوان رئیس بخش غذا شروع به کار کرد) و امروز مالک 1/3 کل سهام Mars Incorporated است. در همین حال ، شغل خانوادگی تنها منبع درآمد ژاکلین نیست. از جمله ، این زن به عنوان متولی تیم سوارکاری ایالات متحده فعالیت می کند ، و همچنین در هیئت مدیره اپرای ملی واشنگتن خدمت می کند.

 

شماره 6 هویان یانگ

زن ثروتمند

سن : 38
کشور : چین
ثروت :  20.3 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد : سهامدار عمده شرکت توسعه Country Garden

یانگ هویان نه تنها یکی از جوانترین میلیاردرهای این لیست است بلکه ثروتمندترین فرد در چین است. زن جوان چینی بیش از 10 سال پیش ثروت خود را (70 درصد از سهام Country Garden Holdings) به عنوان هدیه از پدرش دریافت کرد ، که با این وجود رئیس شرکت خانواده باقی مانده است (البته دیگر آنقدرها ثروتمند نیست). یانگ احتمالاً هنگامی كه پدرش ترك پست خود را ضروری بداند ، هیئت مدیره كامل را به دست می گیرد - در حالی كه دختر برای ارث بردن تجارت آماده می شود: در سال 2003 در دانشگاه ایالتی اوهایو تحصیل كرد و سپس به چین بازگشت و در سال 2005 به شركت پدرش پیوست. مدیر خرید ، و یک سال بعد به عنوان مدیر اجرایی منصوب شد. این زن چینی در واقع وظایف خود را بسیار عالی انجام می دهد ، و این افزایش چشمگیر سهام Country Country در 2018 نشان می دهد. تنها در مدت چهار روز مبادلات ، ثروت یانگ هویان از 23.6 میلیارد دلار به 25.6 میلیارد دلار رسید. زندگی شخصی این زن تاجر با استعداد نیز کاملاً خوب است: در پایان سال 2006 ، او با پسر یکی از مقامات دولتی ازدواج کرد.

 

شماره 7 سوزان کلاتن

زن ثروتمند

سن : 57
کشور : آلمان
ثروت : 16.8 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد : مالک شرکت دارویی آلتانا و سهامدار عمده خودرو سازی  BMW

ثروتمندترین زن آلمان ، سوزان کلاتن ، در آلتانا و بی ام و به عنوان یک ارث از پدرش چیزهای خوبی دریافت کرد ، اما او ثروت حاصل را به سادگی نسوزاند ، بلافاصله توسعه هر دو شرکت را مطابق با الزامات دوران جدید آغاز کرد. فراو کلاتن تحصیلات عالی خود را در زمینه مدیریت بازرگانی در سوئیس فرا گرفت و قبل از پیوستن به مشاغل خانوادگی ، وی قبلاً در زمینه تبلیغات و روابط عمومی و همچنین مهندس BMW فعالیت می کرد. تحت رهبری او بود که آلتانا از یک شرکت دارویی متوسط ​​به سومین شرکت بزرگ در آلمان تبدیل شد - سوزان هنوز هم به طور فعال از سرمایه گذاری در شیمی و پزشکی برای کشف داروهای نوآورانه جدید حمایت می کند. در حال حاضر ، این زن تنها مالک و نایب رئیس آلتانا است ، که فروش سالانه آنها بیش از 2.5 میلیارد دلار است. این شرکت همچنین دارای سهام در Nordex AG (یک شرکت اروپایی تولید کننده ، تولید کننده و بازار تجهیزات برق) و SGL Group (تولید کننده پیشرو در محصولات کربنی) است. اما افسوس که امسال ثروت سوزان کلاتن 4.2 میلیارد دلار کاهش یافته است. این به دلیل یک بیماری همه گیر بود که باعث کاهش سرعت فروش اتومبیل های BMW شد - سهام این غول خودرو 24٪ کاهش یافت.

 

شماره 8  لورن پاول

زن ثروتمند

سن : 56
کشور : ایالات متحده آمریکا
ثروت : 16.4  میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد : مالک مشترک شرکت اپل و شرکت والت دیزنی

امروز از لورن فقط به عنوان بیوه استیو جابز افسانه ای در مطبوعات یاد می شود ، اما یک ازدواج موفق (و ارث) تنها چیزی نیست که این زن می تواند به خود ببالد. پشت موفقیت های او تحصیل در دانشگاه معتبر استنفورد ، ده ها پروژه اجتماعی و علمی و همچنین مشارکت فعال در شرکت اپل است. و شرکت والت دیزنی. در سال 2004 ، لورن پاول جابز یک سازمان غیرانتفاعی Emerson Collective را تأسیس کرد که سالانه میلیون ها دلار در توسعه فناوری اطلاعات ، تجارت و استارتاپ های آینده دار سرمایه گذاری می کند. در سال 2017 ، Emerson Collective صاحب اکثریت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجلات ادبی آمریکا ، The Atlantic شد. به گزارش واشنگتن پست ، این سازمان قصد دارد در سالهای 2020-2022 به عنوان تنها مالك آتلانتیك شناخته شود. یکی دیگر از پروژه های معروف لورن پاول جابز ، سازمان College Track بود که در سال 1997 تأسیس شد. وی بیش از 20 سال است که با موفقیت در زمینه بالا بردن استانداردهای آموزش مدارس در ایالات متحده و همچنین حمایت از دانش آموزان با استعداد کار می کند.

 

شماره 9 ژانگ هویجان

زن ثروتمند

سن: 59 سال

کشور: چین

وضعیت: 14.6 میلیارد دلار

این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد: مالک مشترک داروسازی Hansoh

ژانگ هویجان علیرغم اینکه مدتهاست در تجارت اشتغال دارد و یکی از معتبرترین زنان در صنعت داروسازی چین است ، برای اولین بار به جمع ده نفر برتر راه یافت. این کارآفرین 59 ساله به همراه دخترش سون یوان صاحب 75 درصد داروی Hansoh ، یک شرکت تولید دارو برای عفونت ، دیابت و سرطان است. شیوع ناگهانی ویروس کرونا باعث رشد سریع داروها و افزایش ارزش سهام داروسازی ها شد. بنابراین ، ثروت Zhong Huijuan در حال حاضر 14.6 میلیارد دلار قابل توجه تخمین زده می شود. باید بگویم که حتی قبل از همه گیری ، خانواده مرد تاجر در فقر زندگی نمی کردند: همسر ژانگ هویجان به مدت 30 سال (تا ژانویه 2020) ریاست یک شرکت بزرگ دارویی دیگر در چین را بر عهده گرفت.

 

شماره 10 جینا راینهارت

زن ثروتمند

سن : 66
کشور : استرالیا
ثروت : 13.1 میلیارد دلار
این زن ثروتمند چه کاری انجام می دهد : مالک شرکت سنگ آهن Hancock Prospecting

جینا راینهارت - ثروتمندترین زن استرالیا - صاحب بزرگترین شرکت سنگ آهن است - و مانند بسیاری از همتایان خود در این لیست ، 76.6٪ سهام خود را از پدرش به ارث برده است. در سال 2017 ، ثروت او از 8.8 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار رسید و از آن زمان به بعد کمتر از این میزان سقوط نکرد. با این حال ، در خانواده راینهارت ، همه چیز به همان راحتی در تجارت نیست. با دور زدن وصیت نامه پدرش ، جینا  برای مدت طولانی به فرزندان او اجازه دسترسی به دارایی های صندوق را نداد ، به همین دلیل در دادگاه "مجازات" شد. ... 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا سیگار می تواند بدترین دشمن یک زن باشد

در

مطمئنا، سیگار به هر فردی چه مرد و چه زن به طور یکسان آسیب می‌رساند. اما برخی از تاثیرات سوء سیگار کشیدن از بارداری خارج رحمی گرفته تا یائسگی زودرس، تنها در مورد زنان پیش می آید و سلامت زنان را بخطر می اندازد. 19 نوامبر امسال، ۲۲ امین همایش انجمن سرطان آمریکاست که بزرگترین همایش ترک سیگار می باشد. اگر هنوز تصمیم به ترک سیگار نگرفته اید، در اینجا دلایلی آورده می شود که کاملا قانع‌کننده است.


سیگار خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم و رکتال را افزایش می دهد

نه تنها سیگار کشیدن سبب انواعی از سرطان ها در زنان و مردان می شود، بلکه با توجه به کالج زنان و زایمان آمریکا (ACOG) زنان در خطر بالاتری از سرطان دهانه رحم قرار دارند. یک مطالعه دانمارکی که در 21 آپریل 1999 منتشر شد، انستیتوی ملی سرطان دریافته است زنانی که قبل از یائسگی ه سیگار می کشند نسبت به کسانی که سیگار نمی کشند به احتمال شش برابر سرطان رکتال در ان پیشروی می کند.
سیگار کشیدن دوره قاعدگی تان را بدتر می کند.
با توجه به ACOG، زنانی که سیگار می کشند علائم شدیدی از نشانه‌های پیش از قاعدگی تجربه می کنند و 50 درصد از انها به مدت دو روز یا بیشتر گرفتگی عضلانی دارند.

سیگار کشیدن برای باروری مضر می باشد

با توجه به ویکی سلتزر، ام. دی. معاون رئیس جمهور برای سرویس‌های سلامتی زنان در سیستم بهداشت و درمان یهودیان در ساحل شمالی جزیره لانگ در نیویورک، سیگار کشیدن عملا هر مرحله از بارداری را تحت تاثیر قرار می دهد. «افراد سیگاری در مورد عدم تخمک گذاری در خطر بیشتری قرار دارند و احتمال کمی وجود دارد تا تخمک بارور در رحم او کاشته شود. افراد سیگاری در مورد لقاح آزمایشگاهی موفقیت کمتری دارند». همچنین سلتزر اشاره می کند که نیکوتنی با عملکرد فالوپ تداخل پیدا می کند و می تواند مانع از رفتن نرمال تخم به رحم شود که این نیز می تواند منجر به بارداری خارج از رحمی یا لوله های رحمی شود و به طور بالقوه شرایط تهدید زندگی در آن وجود دارد.

سیگار کشیدن به نوزاد متولد نشده تان اسیب می رساند

پروفسور بنجامین ساکس، استاد زنان و زایمان دانشکده پزشکی هاروارد می گوید «زمانی که شما در دوران بارداری سیگار می کشید جنین را مسموم می کنید. مونوکسید کربن به بافت جنینی، بیشتر از بافت‌های بالغ تمایل دارد و هنگامی که نیکوتین از جفت جنین عبور می کند، میزان ضربان قلب (کودک) افزایش می یابد».
با توجه به ACOG، سیگار کشیدن خطر سقط جنین را در زن باردار تا 39 درصد افزایش داده و فرصت را برای بروز عوارض جدی دیگر از جمله جداشدن جفت (زمانی که جفت جدا از دیواره رحم است)، جفت سرراهی (زمانی که جفت، دهانه رحم را می پوشاند) و تولد نوزاد مرده را بالا می برد.
بسیاری از مطالعات به سیگار کشیدن مادر بعنوان پیشگیرانه‌ترین علت کم وزنی هنگام تولد اشاره می کنند. شیر مادر افراد سیگاری می تواند نیکوتین را به نوزاد شیرخوارش انتقال دهد. و گزارشی در سال 1995 در مجله اطفال نشان می دهد نوزادانی که در معرض دود دخانیات قرار می گیرند تقریبا تا سه برابر احتمال مرگ از سندرم مرگ نوزاد دارند.

سیگار کشیدن شما را مسن می کند

احتمالا متوجه شده باشید که افراد سیگاری زودتر از افراد غیرسیگاری دچار چین و چروک می شوند. اغلب آنچه که نادیده گرفته می شود این است که سیگار کشیدن به مدت یک تا دو سال در یائسگی تعجیل ایجاد می کند. پروفسور ساندرا کارسون ام. دی، استاد زنان زایمان در کالج پزشکی بیلور در هوستون می گوید «نیکوتین در جریان یافتن خون به تخمدان تداخل ایجاد می کند و در صورتی که موجب کم شدن جریان خون به هر ارگانی شوید، عملکرد آن را کاهش خواهید داد.» استروژن در تخمدانها تولید می شود و کاریسون می گوید «می تواند توضیح داده شود که چرا سیگار کشیدن موجب یائسگی زود رس می شود» همچنین سیگار می‌تواند منجر به استئوپروز زودرس شود. کارسون ادامه می دهد: بسیاری از مطالعات نشان داده است که سیگار کشیدن به طور قابل توجهی تراکم مواد معدنی استخوان را کاهش می دهد.  (سیارک)  

سیگار کشیدن احتمال حملات قلبی را افزایش می دهد

با توجه به انستییتوی ملی بهداشت زنی که سیگار می کشد دو تا شش برابر بیشتر از کسی که سیگار نمی کشد احتمال داشتن حملات قلبی را دارد. بنا به گفته ACOG یک تا چهار سیگار در روز برای دو برابر کردن خطر بیماری قلبی کافی است. و یک تحقیق فنلاندی که در ژوئیه 1998 در مجله پزشکی بریتانیا منتشر شده است نشان می دهد که زنان سیگاری بهمانند مردان بعد از سن 65 سالگی با احتمال دو برابر بیشتر حملات قلبی خواهند داشت. محققان معتقدند که استروژن (که ظاهرا مانع از سیگار کشیدن می شود) به زنان کمک می کند تا در برابر بیماری‌های قلبی مصون باشند.
و به خاطر داشته باشید که رفتار شما الگوی دخترتان یا هر دختری است که در زندگی‌تان وجود دارد. واندا جونز، سخنگوی مرکز ملی اطلاعات سلامت زنان می گوید: « در حال حاضر نرخ دختران دبیرستانی که سیگار می کشند همتراز با پسران است. این نوع برابری چیزی نیست که مادران و مادربزرگهای ما با آن رویارو بودند.»

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

نظرات

در ادامه بخوانید...

ترشحاتی که باید زنان را نگران کند

در

 (سیارک) : اگرچه واژن عضوی خود پاک کننده به شمار می آید و برخی ترشحات برای آن طبیعی هستند اما این بدان معنی نیست که آسیب ناپذیر است.دکتر کرتنی لی بارنز متخصص بیماری های زنان در دانشگاه میسوری میگوید:"هر ترشحی از واژن که بیش از اندازه،دردناک،سوزش آور یا بدبو به نظر برسد باید توسط یک پزشک معاینه شود".

بعضی از زنان تلاش میکنند که عفونت های واژن خود را که یکی از بیماری های زنان است را بصورت خانگی درمان کنندو برای آن هزینه ای نپردازند.بارنز میگوید: "متاسفانه تحقیقات نشان داده است که زنان در خود درمانی زیاد دقیق نیستند".

او پیشنهاد میکند که در صورت وجود ترشحات غیرطبیعی،زنان حتما باید معاینه شوند.او میگوید: "اگرچه این موضوع میتواند به سادگی عفونت مخمری باشد،اما در باقی موارد ممکن است پیچیده تر و یا حتی عفونت جنسی باشد".

در مقاطع گوناگون زندگی زنان، از جمله زایمان و شیردهی و یائسگی،تغییرات ترشح هورمون ها در بدن ممکن است باعث خشکی واژن شود.

بارنز میگوید: "استروژن واژن را سالم و مرطوب نگه میدارد.هنگامی که میزان ترشح آن کاهش یابد، واژن خشک شده و حتی میتواند دردناک شود".متخصصان این زمینه میگویند که داشتن رابطه جنسی میتواند از کوچک و تنگ شدن واژن جلوگیری کند.رابطه واژنی ایمن میتواند واژن را سالم و قابل اتساع نگه دارد.

او پیشنهاد میکند که بهتر است از مرطوب کننده ها استفاده شود.و برای زنانی که از خشکی و درد بیش از حد عادی رنج میبرند،استفاده از هورمون درمانی به شکل مصرف قرص،مشمع،حلقه ی واژنی و کرم توصیه میشود.

او هشدار داد: "در بعضی از هورمون درمانی ها خطراتی نیز وجود دارد.بنابراین مهم است که زنان پیش از استفاده از یک روش با پزشک خود مشورت کنند".

 باکتری های خوب و بد

داشتن باکتری در واژن امری طبیعی است.در حقیقت باکتری های به نام "لاکتوباچیلی" هستند که سطح اسیدی بودن واژن را در حد نرمال نگه میدارند.

بارنز میگوید: "گاهی تعادل باکتری های خوب و بد به هم میخورد که درنتیجه ممکن است زنان ترشحاتی با بوی ماهی یا خارش یا احساس سوزش را تجربه کنند".

او اشاره کرد: "اما همیشه راه هایی برای سالم نگه داشتن واژن و بالا نگه داشتن سطح باکتری های خوب در آن وجود دارد.من همیشه به بیمارانم توصیه میکنم که از دوش گرفتن پرهیز کنند.پاشیدن آب یا هرچیزی به واژن میتواند لاکتوباچیلی را از بین برده و زمینه را برای رشد سایر باکتری های مضر فراهم نماید".

او همچنین توصیه میکند که از صابون تنها برای تمیز کردن موهای اطراف منطقه  واژن استفاده شود. و تنها آّب برای تمیز کردن نواحی بدون مو کافی است.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

پنج اشتباه مدیریتی زنان درکسب‌وکار

در

(سیارک) :بدون شک، زنان در مشاغل و مدیریت به اندازه مردان مهارت، هوش و قابلیت دارند. اما مدیریت کارکنان زن، به‌ویژه وقتی خود مالک کسب‌وکار زن باشد، گاهی اوقات نیازمند اتخاذ رویکردی متفاوت از کارمندان مرد است.

 برای من، موفقیت در ایجاد فضایی سرشار از احترام متقابل، دلواپسی، انطعاف‌پذیری و فرصت‌ها هیچ‌گاه کار آسانی نبوده است. در طول سال‌هایی که کارمندان زن را در تیمم مدیریت کرده‌ام، همواره مجبور بوده‌ام سبک مدیریتی خود را با آنها سازگار کنم. اعتراف می‌کنم در این مسیر اشتباهاتی داشته‌ام. همچنین شاهد بوده‌ام که دیگر صاحبان کسب‌وکار زن نیز خطاهایی مرتکب شده‌اند. با بررسی همه این مسائل، نتیجه‌ای که می‌گیرم این است که به عنوان یک مدیر زن، هنگام مدیریت کارمندان هم‌جنس خود، سعی کنید از این پنج اشتباه اجتناب کنید:

1) تلاش بیش از حد برای برقراری روابط دوستانه نزدیک
این اغواکننده است که به عنوان یک مدیر زن بخواهید با همکاران هم‌جنس خود صمیمی شوید، اما مرزبندی‌ها را فراموش نکنید تا در اختیاری که برای تصمیم‌گیری و واگذاری وظایف دارید، دچار مشکل نشوید. این به معنای آن نیست که نباید رفتار دوستانه داشته باشید یا به آنها اهمیت ندهید، بلکه باید نقش‌ها و مسوولیت‌ها را فارغ از روابط دوستانه معین کنید. البته برخی کارمندان زن وقتی مدیر هم‌جنس‌شان به آنها نزدیک می‌شود و می‌خواهد با آنها روابط صمیمانه داشته باشد، خودشان احساس معذب بودن می‌کنند. مطمئنا هیچ مدیری دوست ندارد با کارمندانش به رستوران یا خرید برود. برخی افراد دوست دارند کار را از دیگر ابعاد زندگی خود جدا کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که به فضای خصوصی کارمندان خود ورود نمی‌کنید.

2) تصور اینکه پول بیشترین اهمیت را دارد
بدون شک، بیشتر زنانی که به صورت حرفه‌ای در عرصه کسب‌وکار فعالیت می‌کنند، در تامین نیازهای مالی خانواده خود نقشی جدی دارند اما در ضمن، آنها به نقش پرورشی خود و نیز حمایت اخلاقی از رویاها و اهداف اعضای خانواده تعهد دارند. بنابراین با اینکه یک حقوق خوب می‌تواند به برخی زنان انگیزه بدهد و رضایت شغلی آنها را جلب کند، برخی دیگر از زنان بیشتر از انعطاف‌پذیری محیط کارشان و کنار آمدن آن با برنامه‌های زندگی‌شان احساس رضایت می‌کنند. برای این دسته از زنان، پاداش اضافه‌کاری یا کارانه‌ای که در ازای شب‌کاری و غافل شدن از برنامه‌های اجتماعی فرزندان‌شان دریافت می‌کنند، اهمیت چندانی ندارد.

پول نمی‌تواند خاطره همراه بودن با فرزندان در مهم‌ترین لحظات زندگی را بخرد. درک بالای شرکت‌هایی که فضای منعطف دارند و این گونه نیازهای کارمندان خود را درک می‌کنند و امکان بودن در کنار خانواده را برای آنها فراهم می‌آورند، برای کارکنان زن از طلای ناب بیشتر ارزش دارد. همچنین انجام کارهای معنادار و اثربخش، بیش از دریافت مبالغ بالا برای وظایف مادی ارزش دارد. البته کارهای تکراری و کسل‌کننده هم بالاخره باید انجام شوند، اما این به آن معنا نیست که یک کارمند باید تمام وقت درگیر این گونه وظایف شود. مدیران باید هر زمان که امکان داشت، کارهای خشک و خسته‌کننده را بین اعضای تیم تقسیم کنند و روش‌هایی بیابند که همه کارمندان این شانس را داشته باشند که در کنار انجام این گونه کارها فرصت‌‌هایی برای تمرین خلاقیت و مهارت‌های تحلیلی داشته باشند.

3) تلاش برای مربی بودن
صرفا چون شما یک مدیر زن هستید و کارمندتان هم یک زن است، دلیل بر آن نیست که می‌خواهد برای چیزهای بهتر و بزرگ‌تر همواره راهنمایش باشید و آماده‌اش کنید. مطمئنا احترام متقابل باید وجود داشته باشد، اما می‌توانید یک رابطه کاری کاملا موفق ایجاد کنید، بدون اینکه نقش مربیگری داشته باشید. حتی اگر کارمند زنی دارید که می‌خواهد شما برای او مربیگری کنید، باید در نظر داشته باشید که این موضوع چقدر بر طرز فکر کارمندان دیگر اثر می‌گذارد. این کار ممکن است تعادل روابط شخصی در فضای شرکت را به هم بریزد، چون تیم‌تان فکر می‌کند هوای یک نفر را بیشتر دارید.

4) نقش مادری ایفا کردن
از آنجا که مادر چهار فرزند هستم، همیشه این تمایل در من وجود دارد که چنین نقشی را در محل کار هم پیاده کنم. اینکه به عنوان یک مدیر زن اجازه دهیم غریزه‌های مادری در روابط کاری با همکاران اثر بگذارد، از یک طرف می‌تواند به نفع دینامیک‌های محل کار شما باشد و از طرف دیگر، می‌تواند کاملا نتیجه معکوس داشته باشد. نشان دادن درک و صبوری می‌تواند روحیه و وفاداری اعضای تیم را تقویت کند، اما نصیحت‌های مداوم و نابجا هم می‌تواند اعتماد به نفس آنها را بگیرد. سعی نکنید در محل کار «مادر» باشید. این نقش شما به عنوان صاحب یک کسب‌وکار نیست.

5) افراط در تحسین و اعتباربخشی
تحسین کردن کارمندان مزایای بسیار زیادی دارد اما بسیار مهم است که از درست انجام شدن آن کار اطمینان حاصل کنید (هم در مورد کارمندان زن و هم کارمندان مرد). ستایش بیش از حد افراد می‌تواند به دورویی تعبیر شود و آزاردهنده باشد. همچنین وقتی شخصی واقعا کاری را عالی انجام می‌دهد، چنین فضایی می‌تواند اثر معنابخش عبارات تحسین‌برانگیز شما را کم کند. همیشه مطمئن شوید تعریفی که از کارکنانتان می‌کنید، با اهمیت دستاوردهای آنها مطابقت داشته باشد. در نهایت، به عنوان یک مدیر زن، موفقیت شما مستلزم صیقل دادن مهارت‌های مدیریتی‌تان است تا بتوانید تعادلی اثربخش میان اختیار، درک، صبوری، قدرت و انصاف نسبت به افرادی که در تیم شما کار می‌کنند، ایجاد کنید. یاد بگیرید توانمندی‌های زنانه خود را برای قدرت بخشیدن به کارمندان زن و مدیریت هماهنگ آنها به‌کار ببرید، بدون اینکه نیاز باشد از حدود مشخص و خطوط قرمز عبور کنید.

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

۱۳۹۵/۱۱/۴من خودم مدیر هستم سعی می کنم عادلانه رفتار کنم

۱۳۹۵/۱۰/۲۹آره منم موافقم . کار کردن باهاشون سخته

۱۳۹۵/۱۰/۲۸من خودم با مدیر زن کار کردم با آقایون بهتر هستن، ظاهرا با خانما خوبن

۱۳۹۵/۱۰/۲۸با مدیر زن کار کردم اصلا کار کردن باهاشون تعریفی نداره

در ادامه بخوانید...

چرا مبتلایان به سرطان پستان درمان را ادامه نمی دهند

در

(سیارک) :پژوهشگران آمریکایی می گویند حدود یک سوم از بیماران مبتلا به سرطان پستان به دلیل اثرات جانبی شدید داروهایی که برای درمان به آنها تجویز می شود، ترجیح می دهند از این داروها استفاده نکنند.


تیم تحقیقاتی دانشگاه نورث وسترن پس از تحقیق بر روی بیش از ۶۰۰ نفر از زنان مبتلا به سرطان پستان که از Aromatase inhibitors استفاده می کردند دریافتند که ۳۶ درصد از این افراد به دلیل بروز علائمی نظیر درد مفاصل، گر گرفتگی ، اضافه وزن وحالت تهوع ترجیح می دهند که از این دارو استفاده نکنند.
داروی (Aromatase inhibitors) از جمله داروهایی است که برای درمان سرطان های پستان و رحم در زنان پس از یائسگی تجویز می شود.
این داروها باعث کاهش میزان استروژن در بدن می شود. افزایش میزان استروژن در مبتلایان به سرطان باعث تحریک بیشتر تومورها می شود.از بیماران مورد تحقیق در دانشگاه نورث وسترن خواسته شد تا به ۴۶ سوال در مورد شیوه زندگی و علائم مرتبط با سرطان پستان و نحوه درمان خود پاسخ بدهند.
از این بیماران خواسته شده بود تا به سوالاتی درباره حالاتشان قبل از شروع درمان، همچنین در سه، دوازده و بیست و چهار ماه پس از شروع درمان نیز پاسخ دهند.
پس از گذشت سه ماه، یک سوم از زنان مورد تحقیق از درد مفاصل شدید شکایت داشتند. این درحالی است که ۲۸ درصد از آنها دچار گر گرفتگی و ۲۴ درصد از آنها با کاهش میل جنسی روبرو شدند.
براساس این تحقیق، افزایش زمان درمان، باعث بروز عوارض جانبی بیشتری در بیماران شده است.به دلیل تاثیرات جانبی شدید این دارو، ۱۰ درصد از زنان ترجیح می دادند که استفاده از آن را پس از دو سال متوقف کنند. این در حالی است که ۲۶ درصد از زنان تحت درمان، مصرف آن را پس از چهار سال متوقف کردند.
دکتر لین واگنر، سرپرست این تیم تحقیقاتی می گوید: "پزشکان به امید درمان دارویی را برای بیماران تجویز می کنند. بنابراین آنها کمتر به اثرات منفی این داروها اشاره می کنند."به گفته دکتر واگنر بیماران هم تمایلی ندارند که درباره اثرات داروها شکایتی کنند. بیماران اغلب می خواهند که پزشکشان روند درمان را ادامه دهند.بنابراین هیچ کس نمی داند که واقعا این داروها چه تاثیری بر بیماران دارد.
دکتر سوزی جنینگز، متخصص سرطان می گوید:" ما می دانیم که بعضی از بیماران مبتلا به سرطان در بریتانیا ترجیح می دهند که درمان را متوقف کنند. از این رو باید اطلاعات کامل را در مورد اثرات جانبی داروها در اختیار بیماران قرار داد. و اگر زنی قصد دارد درمان را متوقف کند، باید او را تشویق کنیم که با پزشک معالجش صحبت کند."

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

۱۳۹۵/۱۱/۴عکس جالبیه ، خیلی اطلاعات می ده

در ادامه بخوانید...

زیان‌بار بودن کار شبانه برای زنان

در

(سیارک)بر اساس پژوهش بیمارستان زنان بوستون، زنان شب کار معمولا با مردان دارای تحصیلات پائین تر ازدواج می‌کنند و کمتر بچه دار می‌شوند.نتایج یک مطالعه جدید حاکی است افزون بر غذای ناسالم و نبود ورزش، کار در شیفت شب نیز می‌تواند موجب بروز بیماری‌های قلبی شود.

پژوهشگران می‌گویند تحقیقات جدید نشان می‌‌دهد پرستارانی که ۱۰ سال یا بیشتر در شیفت‌های دوره‌ای شب تا صبح کار کرده‌اند، در مقایسه با زنانی که از شب کاری معاف بوده‌اند، ۱۵ درصد بیشتر با خطر بیماری‌های قلبی روبرو هستند.

به گفته دکتر سلین وتر سرپرست این پژوهش در بیمارستان زنان بوستون، "برخی عوامل خطر شناخته شده برای بروز بیماری های قلبی، مانند سیگار کشیدن، غذای نامناسب و نبود فعالیت بدنی وجود دارد. با این حال، حتی پس از کنترل این عوامل نیز، باز متوجه شدیم خطر بیماری قلبی با کار در شیفت شب افزایش پیدا می‌کند."

 

آژانس بین المللی پژوهش سرطان، از شاخه‌های سازمان جهانی بهداشت، نیز می‌‌گوید که کار شبانه احتمالا موجب سرطان می‌شود، و با سرطان پستان و دیگر انواع سرطان و نیز دیابت و بدخوابی ارتباط دارد.

تیم دکتر وتر در گزارشی که در نشریه انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده است می‌گوید "در آمریکا حدود ۱۵ میلیون نفر به نوعی کار خود را شیفتی انجام می‌دهند."

 

این گزارش همچنین حاکی است کارهای شبانه از راه‌های دیگر هم می‌تواند به زنان صدمه می‌زند. آنها هر اندازه طولانی‌تر در شیفت شب کار کنند، بر وزنشان افزوده می‌شود. زنان شب کار معمولا با مردان دارای تحصیلات پائین تر ازدواج می‌کنند، احتمالا بیشتر سیگار می‌کشند، کمتر بچه دار می‌شوند، و بیشتر از داروهای ضد درد استفاده می‌کنند.

 

در این پژوهش توصیه می‌شود، با توجه به این که کار شیفتی ممکن است بر خواب و فعالیت اجتماعی تاثیر بگذارد، به نظر می‌رسد لازم است پژوهش‌های بیشتری، با تمرکز بر مدت و کیفیت خواب و نیز ساعت‌های کار، صورت گیرد.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

در ادامه بخوانید...

اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست

در

نظر مردان درمورد زنان ؟ مردان به چه چیزهایی توجه می کنند؟ اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه میشوند چیست ؟ اگر آنها هرگز با شما صحبت نکرده اند و چیزی درباره شخصیت ، خلق و خو و رفتار شما نمی دانند ، پس شما توسط ظاهرتان قضاوت می شوید.
اگرچه این نوع قضاوت سرسری و سطحی به نظر می رسد ، کار زیادی از ما برای تغییر این وضعیت بر نمی آید. در اینجا 10نقص زنانه که مردان دوست دارند و معمولا توجه مردان را بر می انگیزد و در نزد اغلب مردان مهم در نظر گرفته می شود ، ذکر شده است.

مو


جلب توجه مردان با داشتن موهای براق و سالم . زمانی که شما به طور مرتب در ارایشگاه سپری می کنید بی فایده نیست. موهای سالم سلامت کلی شما را به مردان نشان می دهند و ما همیشه سلامتی را جذاب و زیبا می دانیم. موهایتان را بشورید و تمیز ،مرطوب و تغذیه شده نگه دارید. از بالم و نرم کننده برای نرم و خوشبو کردن آنها استفاده کنید.

چشم ها


چشمهای زنان نیز سلاح قدرتمندی است که می تواند توجه هر مردی به دست اورد. چشمهای ما به دیگران درباره ی افکار و احساسات ما می گویند. پنهان کردن اغراض و احساسات واقعا سخت است مگر اینکه عینک افتابی بزنید! ثابت شده است که بیش از 70% مردان هنگامی که با زنان ملاقات می کنند به چشمهای آنها نگاه می کنند. این فقط افسانه ای دیگر است که مردان قفسه سینه و باسن زنان را ارزیابی می کنند. بعلاوه تعریف کردن از چشمهای یک زن هیچ وقت زشت و توهین امیز نیست. برعکس بانوان پاسخ کاملا موافقی به این تعریف می دهند. با این حال قویا توصیه میشود از اظهار نظر درباره ی دیگر قسمتهای بدن به خاطر جلوگیری از سوءتفاهم ، خودداری کنید .


تاثیر لبخند زنان بر مردان

تاثیر لبخند زنان بر مردان


یک لبخند بی ریا و دوستانه هر کسی را جذب می کند. مردها نیز استثنا نیستند. یک فرد خندان ، گرمتر و خوش برخوردتر به نظر می رسد.یک لبخند در واقع علامتی است که به دیگران شادی و رضایت شما نسبت به زندگی و خودتان را نشان می دهد . اگر می خواهید شادمانی و نیک بینی خود را به دیگران نشان دهید بیشتر لبخند بزنید. اگر تعریف و تمجید بیشتری شنیدید ، تعجب نکنید و مطمئن باشید افراد بیشتری را که تمایل به برقراری ارتباط با شما دارند ملاقات خواهید کرد. افراد بشاش باعث می شوند دیگران نیز لبخند بزنند و احساس ارامش کنند ، بنابراین انسآنهای بشاش معمولا توسط افراد دیگر احاطه میشوند.


اندام مورد علاقه مردان

 زنان خوش اندام از نظر مردان، سلیقه ها متفاوت هستند و این موضوع مربوط به اینکه چند پوند وزن حمل می کنید و یا چقدر اضافه وزن دارید نیست. هدف این است که ان را به سمت صحیح ببرید و به بدن خودتان افتخار کنید. اگر شما با اعتماد به نفس هستید ، مردم می توانند آن را ببینند و احساس کنند. منحنی ها به حساب می آیند و اگر شما می خواهید اندامتان را عوض کنید باید به باشگاه بروید. در باشگاه ماهیچه های شما سفت تر خواهند و شما جذابتر به نظر خواهید رسید.


توجه مردان به اندام زنان

بیشتر زنها به اشتباه تصور می کنند که این قسمت قفسه ی سینه ی آنهاست که توجه مردها را جلب می کند. اگرچه این فقط یک کلیشه است و در واقعیت قفسه ی سینه جزو اولویت های مردان برای قضاوت در مورد زنان نیست. با این وجود ،مردها این بخش از بدن زن را در فهرست چیزهایی قرار می دهند که هنگام ملاقات با زنان به ان توجه می کنند. اگر شما نسبت به شکل سینه های خود احساس رضایت کامل نمی کنید ، ما به شما ورزشهای بلند کردن وزنه را توصیه می کنیم. تعدادی از خانمها حاضرند برای بزرگتر یا کوچکتر کردن پستان های خود جراحی پلاستیک انجام دهند. این نوع از تغییرات افراطی است و هزینه ی زیادی نیز دارد. در واقع نیاز نیست که به این شدت شکل قفسه سینه ی خود را عوض کنید ،زیرا در بیشتر موارد یک لباس زیر مناسب و اندازه می تواند کارساز باشد.


شما چقدر خالص و واقعی هستید 


مردم جعلی توسط دیگران رد میشوند. در چیزهایی که می گویید و کارهایی که انجام می دهید خلوص داشته باشید. این موضوع ظاهر شما را نیز شامل میشود. اکستنشن مو یا ناخن و مژه های مصنوعی برای بیشتر مردها یک علامت خاموش کننده است. این تفکر ساده لوحانه را نداشته باشید و فکر نکنید فقط خودتان می دانید چیزهای تقلبی استفاده کرده اید. مردها احمق نیستند و می توانند به اسانی بگویند چه چیزی طبیعی است و چه چیزی تقلبی. ارایش کردن خوب است . با این وجود مواد ارایشی را بیش از حد استفاده نکنید. سایه های کمرنگ و رنگهای روشن همیشه بهتر هستند. آنها باعث میشوند شما جوان و شاداب به نظر برسید. در مورد موهایتان از ماسک ها ،شامپوها و محصولات طراحی شده برای مو با کیفیت بالا استفاده کنید.

پا ها

احتمالا شما با شنیدن اینکه مردها پاهای خوش فرم ،ساقهای عضلانی و پاهای مرتب با پدیکور خوب را دوست دارند، اصلا متعجب نخواهید شد. پاهای شما در تابستان باید کاملا بی نقص به نظر برسند. اگر شما می دانید که پاهایتان خوب به نظر می رسند ،پس دامن و شلوارک بپوشید. دانشمندان می گویند علت اینکه مردان پاهای کشیده و باریک و باسن خوش فرم را دوست دارند این است که در واقع ان یک علامت نشان دهنده ی باروری زن و زنانگی اوست. مردها همچنین به زانوهای زنها توجه می کنند. از رآنها و پاهای خود به خوبی مراقبت کنید ، از ماساژ بهره ببرید و ژلهای ضد سلولیت یا کرمهایی که پاهای شما را به بهترین شکل نشان می دهند ،استفاده کنید.

پوست


پوست بدن شما را از سر تا پا می پوشاند. پوست بزرگترین اندام است و تماما در مورد سلامتی شما می گوید! ایا پوست شما به بهترین شکل به نظر می رسد ؟ ایا شما کاملا از پوست خود راضی هستید یا چیزی وجود دارد که دوست دارید ان را بهبود ببخشید یا تغییر دهید؟ مراقبت شایسته را برای پوست خود انجام دهید. مردها چهره ی شاداب و سالم را بی نهایت جذاب در نظر میگیرند.


لباس کفش زیورآلات


قوانین صنعت مد ! نحوه ی لباس پوشیدن شما به دیگران در مورد شیوه ی زندگی و اولویتهایتان می گوید. سبک لباس پوشیدن به مهمی چیزهایی است که در بالا به آنها اشاره شد. اگر بانویی که با یک مرد است به خوبی لباس پوشیده باشد او متوجه میشود. مد و سبک دو چیز کاملا متفاوت هستند و شما باید چیزی برای سبک یا استایل خودتان انتخاب کنید. لباسهای مد روز را نخرید زیرا آنها در عرض چند ماه از مد می افتند. اما سبک و استایل شما تا ابد برایتان باقی خواهد ماند.

 

یک چیز را به خاطر داشته باشید : مردها رمز و راز را دوست دارند. لباس پوشیدن به شیوه ای که تمام اسرار شما را فاش کند به مردها شانس خیالپردازی نمی دهد. دامنهای کوتاه نسبت به دامن و لباس های بلند کمتر کنجکاوی برانگیز و کمتر هیجان برانگیز هستند. عاقبت ، بانوانی که ترجیح می دهند جین و شلوار بپوشند ، زنانه تر و اشتیاق برانگیز تر به نظر می رسند.
 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟  دوست دارید بیشتر با سلیقه مردان آشنا شوید مقاله  ی مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد را بخوانید.لطفا نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.  

نظرات

۱۴۰۰/۱۱/۱۷در برخی فرهنگ ها، سخت ترین تابوها با سینه ها مرتبط است، در برخی دیگر معنای مقدسی دارد

۱۴۰۰/۱۱/۱۷ سینه زن اثر خواب آور بر انسانیت دارد. به همین دلیل است که به یک فتیش تجاری بزرگ تبدیل شده است. با کمک آن می توانید همه چیز را بفروشید - از لباس زیر گرفته تا ابزارهای خشن مانند چکش.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷جراحی کوچک کردن سینه (که باعث کاهش استرس در پشت و ستون فقرات می شود) در کشورهای توسعه یافته حدود 12500 دلار هزینه دارد.

در ادامه بخوانید...