سوزن سوزن شدن دست علامت پنهان یک وضعیت خطرناک است

دست
به گفته دانشمندان انگلیسی ، سوزن سوزن شدن در دستها یکی از علائم پنهان یک مشکل جدی برای سلامتی است. این می تواند دائمی باشد یا هر از گاهی احساس شود.


این علامت می تواند به دلیل تجمع رسوبات چربی در رگ ها رخ دهد ، که جریان خون را مختل می کند و منجر به ناراحتی می شود. هنگامی که پلاک های کلسترول زیادی بر روی دیواره رگ های خونی وجود دارد ، کلسترول در گردش خون آزاد اختلال ایجاد می کنند. از این رو ، حملات آترواسکلروز و سایر مشکلات سیستم قلبی عروقی بوجود می آیند.

کلسترولهای زیاد خون می توانند وضعیت خطرناکی ایجاد کنند. آنها توصیه می کنند که به طور مرتب خون را برای تجزیه و تحلیل آزمایش کنند ، و این به ویژه در مورد افرادی که عزیزانشان دارای مشکلات قلبی هستند صادق است.

 

کدام غذاها به کاهش سطح کلسترول خون بالا کمک می کنند؟

به گفته متخصص تغذی ، پیاز و سیر در صورت مصرف مرتب ، از دیواره رگ های خونی در مقابل ایجاد پلاک محافظت می کنند. و برای کاهش کلسترول ، شما باید سیب خشک مصرف کنید. علاوه بر این ، دارچین سطح کلسترول بد را کاهش می دهد و از ایجاد آترواسکلروز و فشار خون جلوگیری می کند.

 

هایپرکلسترولمی یکی از اصلی ترین عوامل منجر به تصلب شرایین است. کلسترول تجمع می یابد ، بر روی دیواره رگ های خونی قرار می گیرد و بر شریان های عروق کرونر ، عروق مغزی تغذیه می شود - شریان های کاروتید و مهره ها ، و همچنین شریان های اندام تحتانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

پزشکان هشدار می دهند: اگر سطح کلسترول به میزان خطرناکی بالا باشد ، باید معاینه شوید و داروهایی را که پزشک تجویز می کند ، مصرف کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید