این علامت صد در صد نشانه ضعیف شدن عضله قلب است

قلب
متخصص قلب و عروق گفت که چگونه علائم اولیه ضعیف شدن عضله قلب را تشخیص دهید.متخصص قلب و عروق تأکید می کند ، یک نشانه کاملاً واضح ، استفاده از سه یا چهار بالش برای زیر سر ، و همچنین خوابیدن در حالت نیمه نشسته از علائئم "صددرصد نشانه ضعیف شدن عضله قلب است." حالتی که فرد مجبور است با زیر سر بلند  و پاهای  به سمت پایین  بخوابد.

 

- از آنجا که قلب به سختی کار می کند ، در حد توانایی های قلب ، خون به درستی به کلیه ها پمپ نمی شود ، در نتیجه ، احتباس مایعات در بدن رخ می دهد. فشار کاهش می یابد ، ضربان قلب شتاب می یابد (90 ضربه در دقیقه یا بیشتر). پزشک توضیح داد: علائم ضعف عضله قلب وجود دارد: تورم در پاها ، آب در شکم ، تورم کبد ، تجمع مایعات در ریه ها و تنگی نفس ، که هنگام دراز کشیدن بدتر می شود.

 

علائم دیگری وجود دارد که نشان می دهد مشکلات قلبی آغاز شده است. به عنوان مثال ، تنگی نفس در هنگام ورزش. احساس سفتی در سینه نیز که باید هوشیار باشید.

- بروزاحساس سوزش یا ناراحتی در پشت جناق سینه  هنگام تسریع در سرعت پیاده روی یا بیرون رفتن در هوای سرد در زمستان ، احساس سفتی و درد در سینه در اوایل صبح - همه اینها سیگنالهایی است که عروق قلب با کلسترول گرفتار شده است. پزشک هشدار می دهد که ترومبوز و حمله قلبی در حال وقوع است.

 

یکی دیگر از دلایل توجه فوری پزشکی ضربان قلب تند در حالت استراحت است: نبض بیش از 90 ضربان در دقیقه ممکن است نشانگر ریتم نامنظم قلب باشد. نشانه کلاسیک اختلال قلبی ورم پاها در عصر است. در همان زمان ، به عنوان یک قاعده فرد به سرعت در حال افزایش وزن است .

 

پزشک هشدار می دهد: اگر به این علائم توجه نکنید ، پرونده می تواند به صورت فاجعه خاتمه یابد

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید