هر کجای دنیا بروید این غذا ها خوشمزه ترین هستند

543434.jpg
با رشد روزافزون و جهانی شدن ، به راحتی می توان فراموش کرد که مواد اولیه بیشتر غذا هایی که روزانه می خوریم حتی در کشوری که در آن زندگی می کنیم تهیه نمی شوند و بدون اینکه واقعاً به مسافرت برویم ، می توانیم از سراسر جهان غذا بخوریم . و از آنجا که به راحتی به همه مواد غذایی دسترسی داریم ، فقط منطقی است که سعی کنیم ببینیم هر کجای دنیا که برویم کدام غذا ها خوشمزه ترین هستند.

 

بیکن

بیکن

بیکن خوشمزه ترین غذا در جهان

 

منظورم این نیست که بیکن بهترین غذای جهان است ، درست است. اما غذایی وجود دارد که اگر کمی بیکن به آن بزنید خوشمزه تر نشود؟

 

ماکارونی

ماکارونی

اسپاگتی خوشمزه ترین غذا در جهان

 

شما باید پختن آن را به ایتالیایی ها واگذار کنید: آنها مطمئناً می دانند که چگونه  خوشمزه ترین اسپاگتی را درست کنند. من مطمئن نیستم که کسی واقعاً هر چند وقت یکبار از خوردن یک اسپاگتی خوب بیزار باشد ، و دلیل آن را نمی دانم؟ ارزان و خوشمزه است!

 

مک و پنیر

مک و پنیر

فکر نکنم هیچ غذای راحتی مانند یک ظرف  ماکارونی و پنیر که بخار گرم از آن بلند می شود اشتها برانگیز تر باشد.

 

استیک

استیک

استیک  خوشمزه ترین غذا در جهان

 

نگاه کنید ،  اگر بگویم استیک غذای خوبی است ، منظورم استیک آبدار غذای خوبی است. اگر گوشت خود را به روش دیگری بخورید ، ممکن است گیاهخوار شوید.

 

چیزبرگر

چیزبرگر

چیزبرگر خوشمزه ترین غذا در جهان 

 

مطمئناً ، همبرگرهای معمولی خوشمزه هستند ، اما همه ما می دانیم که یک چیزبرگر چرب با آن تکه پنیر  ، تقریباً دیوانه کننده است . یک برگر را حتما با یک تکه پنیر بخورید.


ناگت مرغ

ناگت مرغ

ناگت مرغ خوشمزه ترین غذا در جهان

مرغ به خودی خود خوشمزه است. همه ناگت مرغ  را دوست دارند از بزرگ و کوچک بخصوص کودکانی که در انتخاب غذا مشکل پسند هستند. 

 

سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه ترین غذا در جهان 

 

سیب زمینی سرخ کرده گرچه در واقع فرانسوی نیست بلکه بلژیکی است ، اما کسی به جغرافیا اهمیت نمی دهد. سیب زمینی سرخ کرده بهترین چیزی است که برای سیب زمینی از زمان بیرون آمدن ازخاک حاصلخیز اتفاق افتاده ! و آیا ما خوش شانس نیستیم که می توانیم در زمانی زندگی کنیم که سیب زمینی سرخ کرده تقریبا در همه جا موجود است؟

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا خوشمزه ترین غذا در جهان 

 

پیتزا عالی است. فرقی نمی کند که شما آن را با پنیر ، گوشت یا سبزیجات پر کنید: این غذا همیشه خوشمزه است و تقریباً غذایی عالی برای شب های تنبلی است که واقعاً نمی خواهید چیزی بپزید.

 

بستنی

بستنی

دسر ها هنوز هم غذا هستند ، من اهمیتی نمی دهم که کسی چه بگوید و هرگز ادعا نکردیم که این مقاله فقط مربوط به غذا های اصلی است. علاوه بر این ، بستنی یک غذای کاملاً مناسب است  و هر وقت خواستید بستنی بخورید ،  بهترین دسر  است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید