6 نکته برای کاهش وزن بعد از زایمان

(سیارک)  : این نکات توسط مادری بعد از بارداری اول ارائه شده است. او در عرض 33 روز وزنش را کم کرد. شما نیز می توانید این کار را انجام دهید. ناامید نشوید. شما می توانید به آسانی با مسئله کنار بیایید. تنها از نکات زیر پیروی کنید.
یک مسئله بسیار مهم وجود دارد. شما باید به حد کافی بخورید، چون نیمه اول سال، در طول شیردهی، تنها شما مسئول غذای کودک خود هستید. بنابراین، شش نکته زیر ارائه می شود.
1. شیردهی


این یک روش عالی است. شیردهی نه تنها برای کودک بلکه برای شما بسیار مفید است چون 500-300 کالری می سوزانید که فرایند کاهش وزن را سرعت می بخشد.
تمام رژیم ها را فراموش کنید. آنها هیچ کمکی نکرده و حتی در برخی از موارد بخاطر ناامیدی، باعث افزایش وزن می شوند. این امر مورد تایید زنان زیادی است. تنها یک قانون مهم وجود دارد. باید از تمام رژیم ها و پرخوری ها خداحافظی کنید. به یاد داشته باشید که قبلا چربی زیادی کسب کرده اید و نیابد کالری زیاد کسب کنید. شما می توانید از رژیم ما استفاده کنید که برای زنان شیرده مفید است. همچنین مهم است که ورزش نیز بکنید. بنابراین، توصیه می کنیم که تمرینات ساده و موثر زیر را انجام دهید که به برگرداندن شکل قبلی شما کمک کرده و شما نیز از بدن کامل خود لذت خواهید برد.
2. بخورید.


تمام رژیم ها را فراموش کنید. آنها کمکی به شما نمی کنند و حتی در برخی موارد، بخاطر ناامیدی باعث افزایش وزن می شوند. شما باید از غذاهای غنی از موادغذایی استفاده کنید چون نیازمند بهبود بدن پراسترس خود بعد از بارداری هستید. مهم است که به تغذیه کودک خود بپردازید. بعلاوه، محصولات غذایی با کیفیت عالی و تغذیه منظم از عفونت جلوگیری می کند. با ارزش خواهد بود که از متخصص تغذیه بخواهید در تنظیم رژیم غذایی متوازن به شما کمک کند. اگر از این برنامه پیروی کنید، هرگز حس گرسنگی نکرده و اضافه وزن شما به آسانی کم خواهد شد. شما باید غذاهای سالم میل کنید.
3. به پیاده روی بروید


ترفند قدیمی و خوب، پیاده روی است. شروع آن آسان است و شما می توانید هر لحظه و هر جایی بروید. با مسافت های کوتاه شروع کنید که بیش از 20-15 دقیقه طول نکشد. بعدها شما می توانید این مسافت را افزایش دهید اما این کار به وضعیت و شرایط شما بستگی دارد. طولانی ترین مسافتی که در روز می توانید بروید یک ساعت است- زمانی که برای تناسب کافی است.
4. تنفس، تنفس، تنفس


تمرین ساده دیگری که وجود دارد و همه جا می توانید انجام دهید و هیچ کس نیز متوجه نخواهد شد. این کار نیز ورزش شکم است. شما باید عمیق تر از حالت عادی نفس بکشید. این کار را چند ساعت بعد از تولد بچه شروع کنید. مستقیم بنشینید. دستان خود را روی شکم خود قرار دهید. عمل دم را انجام دهید. تنفس باید عمیق باشد، یعنی از دیافراگم. نفس خود را برای چند ثانیه نگه دارید. (شما می توانید از 10 ثانیه شروع کرده و زمان را افزایش دهید). اکنون به آرامی بازدم کنید. راحت باشید. مجدد تکرار کنید.
5. باسن خود را بلند کنید


هدف این ورزش، ران و کفل شماست. به پشت خود بخوابید. زانوهای خود را خم کنید و دور کنید. پاهای خود را محکم روی کف قرار دهید. بازوهای خود را به پهلوها ببرید. ماهیچه های اصلی خود را منقبض کنید و باسن خود را از کف جدا کنید. از قدرت پاها برای بلند کردن خود استفاده کنید. سپس ورزش کگل را انجام دهید. بعد از 4-3 ثانیه ماندن در این وضعیت، به وضعیت شروع بروید. با ورزش کگل پایان دهید. ابتدا این تمرین را 10 بار انجام دهید سپس اگر حس خوبی داشته باشید، بتدریج تا 20 بار افزایش دهید.
6. ورزش کرانچ انجام دهید


آخرین تمرین ما ساده است اما بسیار مفید و موثراست. هدف این ورزش شکم و پاها می باشد. به پشت خود بخوابید و پاهای خود را بلند کنید. اطمینان داشته باشید که زانوهای خود را در زاویه 90 درجه خم کنید. ماهیچه ساق پای شما باید موازی با کف باشد. دستان خود را پشت سر خود قرار دهید و بازوهای خود را در کنار قرار دهید. چانه خود را کمی بالا بگیرید. شما قادر خواهید بود وضعیت پاهای خود را تغییر داده و شدت آن را افزایش دهید. اکنون پاهای خود را از زمین دور کنید و قوزک پاها را از هم عبور داده و دستان خود را به بالای سر بکشید. در این وضعیت مانده و پاهای خود را 10-8 بار تعویض کنید. بعد از استراحت تکرار کنید.

چگونه وزن خود را کم کنیم؟

9 غذا برای کاهش وزن

معجون معجزه آسا دشمن چربی دور شکم

رژیم کاهش وزن 15 روزه

7 فعالیت روزانه که به کاهش وزن کمک می کند

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

ترجمه  itrans.ir / هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع (سیارک)  ممنوع است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • mona.E 310 :

    خوب بود

    1396/1/8 0:19

بیشتر بخوانید