بازیگران مشهور چه استعداد دیگری دارند که طرفداران از آن بی اطلاع هستند 11 سلبریتی

جانی دپ
به نظر می رسد وقتی خواننده یا بازیگر را در کل دنیا تحسین می کنند ، استعداد او آشکار است. با این حال ، همه چیز به این سادگی نیست ، بیهوده نیست که آنها می گویند شخص با استعداد در همه چیز استعداد دارد ، یا حداقل در چیز دیگری. علاوه بر این ، بسیاری از افراد مشهور جهان ، در وهله اول ، فرصتهای بسیار بیشتری دارند ، تا استعداد غیرمنتظره خود را کشف کنند و ثانیا ، استعداد خود را  توسعه دهند.

 

جیم کری و عشق او به نقاشی

جیم کری
نقاشی های جیم کری به اندازه نقش های وی زنده است. 

جیم کری بازیگر کاریزماتیک و جذاب که با فیلم "ماسک" برای عموم مردم شناخته شده است ، او از زمان مدرسه نقاشی می کرده است. جیم کری اعتراف می کند که او همیشه از هر چیز دیگری بیشتر به نقاشی علاقه مند بود ، اما ظاهراً نه به اندازه بازیگری ، که هنوز او را به سمت خود جلب می کند. شاید اگر تجربیات عاشقانه نبود استعدادهای پنهان هرگز ظاهر نمی شدند  

پس از شکستعشقی ، جیم کری همیشه مثبت، احساس خرد شدن کرد. او بعداً در مصاحبه ای توضیح می دهد: "من فوری به رنگ های روشن احتیاج داشتم ، و توضیح داد که چرا رنگ ها و برس ها را گرفته است. از آن زمان او با اشتیاق ترسیم می کند ، به خصوص وقتی که دلش غمگین است. به هر حال ، او همچنینعلاوه بر نقاشی، مجسمه های خوبی هم درست می کند.

 

جانی دپ و استعدادهای پنهان او

نقاشی از جانی دپ
یکی از نقاشی های جانی دپ

بازیگر جانی دپ که در سه قسمت فیلم دزدان دریایی کارائیب بازی کرد . تصاویری که او در صفحه نمایش دوباره بازیابی کرده ، افسانه ای می شود و خودشثابت می کند که او نه تنها بازیگر بلکه خالق واقعی است. بازیگر ، فیلمساز ، موسیقی دان و هنرمند. علاوه بر این ، او تمام استعدادهای خود را برای آرامش می نامد.

اگر در مورد نقاشی های او صحبت کنیم ، بیشتر از همه دپ موفق به کشیدن پرتره می شود و او کسانی را که با او ارتباط برقرار کرده ، کار می کند و ملاقات می کند ، نقاشی می کند. او به چشم مانند آینه ای که نمایانگر روح است توجه خاصی می کند. هرچه فرد نسبت به او نزدیکتر و عزیزتر باشد ، با دقت بیشتری تصویر پرتره ترسیم می شود. در حال حاضر ، هنرمند دپ حدود 50 اثر دارد ، بطور دوره ای او نمایشگاه هایی را برپا می کند که البته محبوب هستند.

 

آنجلینا جولی و عشق به چاقو

آنجلینا جولی
آنجلینا جولی سرگرمی خطرناک دارد

او اغلب به عنوان زیباترین زن جهان خوانده می شود ، اما به احتمال زیاد راز جذابیت  جولی تنها در ظاهر جذاب او نیست. خلوص بی قرار و شخصیت خطرناک او از این زن مخلوط خاصی از جذابیت و خطر را به وجود می آورد. و اشتیاق او به مسابقه است. او از کودکی در حال جمع آوری چاقو بوده و عاشق سلاح های سرد است.

پیش از این نیز تلاش برای یادگیری نحوه استفاده از چاقو را انجام داده است ، با این حال ، نقش لارا کرافت در فیلم "Tomb Raider" استاد خود را به تکنیکی کاملاً خطرناک پرتاب چاقوها تبدیل کرد. بنابراین ، این زن با نگاه یک غارتگر در واقع خطرناک است. او نه تنها یک انبار کامل چاقو در خانه دارد ، بلکه می داند با آن چه کار کند.

 

مایک تایسون و عشق  به کبوتران

مایک تایسون
تایسون عاشق مراقبت از حیوانات خانگی خود است.

قهرمان سنگین وزن مایک تایسون از کودکی عاشق کبوترها بوده است. آنها در اتاق زیر شیروانی او پیدا شدند ، جایی که او دوست داشت پنهان شود. ظاهرا از آن زمان تاکنون ، نگرش احترام آمیز نسبت به این گونه پرنده خاص در او حفظ شده است. 

یک کبوترخانه در نزدیکی خانه بوکسور ساخته شده که در یک زمان شامل سه هزار پرنده است. تایسون خود به مراقبت و پرورش می پردازد و از ارتباط طولانی با پرندگان لذت می برد. به او احساس رضایت و آرامش می بخشند. با گذشت سالها ، او قبلاً عادات ، نیازها را مورد مطالعه قرار داده و می داند كه چگونه از سلامت و رژیم غذایی آنها مراقبت كند.

 

مریل استریپ عاشق بافتن اس

مریل استریپ
مریل استریپ نه تنها می تواند ببافد ، بلکه بافت ها  را  می پوشد. 

اگر فکر می کنید که بافندگی برای مادربزرگ ها است ، پس به سلبریتی مریل استریپ نگاه کنید. نمونه ای از سلیقه و ظرافت ، او نمونه ای است که باید نه تنها روی پرده سینما بلکه در زندگی نیز از آن پیروی کرد. سالها است که او سبک و تصویر خود را تغییر نداده است ، که یک بار دیگر ثابت می کند مد می گذرد ، اما سبک باقی مانده است.

به هر حال ، این استریپ است که لباسهای بافتنی را محبوب کرد و لباسهای تولیدی خود را پوشید. این بازیگر بین فیلمبرداری می بافد و حتی همکاران جوان خود را با این شغل جذاب آشنا می کند.

 

جاستین بیبر و سرگرمی فکری وی

جاستین بیبر
جاستین بیبر اغلب مکعب روبیک  حل می کند.

به نظر می رسد که هنرمند جوان پاپ به هیچ وجه چندان ساده نیست ، زیرا توانایی او در جمع آوری مکعب روبیک در یک و نیم دقیقه گواهی بر توانایی های منحصر به فرد او است. مکعب Rubik's Cube پرفروش ترین اسباب بازی در کل تاریخ این سیاره است ، بیش از 43 ترکیب احتمالی با این اسباب بازی وجود دارد ، بنابراین جمع آوری آن به طور اتفاقی غیرممکن است.

بیبر با دو دقیقه شروع کرد - این مدت زمان لازم برای جمع آوری اسباب بازی با رنگ است ، اما سابقه شخصی وی 1 دقیقه 25 ثانیه بود. به هر حال ، رکورد جهانی در spicubing (ورزشی در جمع آوری مکعب برای سرعت) 5.55 ثانیه است.

 

بروس ویلیس خوانندگی و نواختن هارمونیکا

بروس ویلیس
بروس ویلیس نه تنها بازی می کند بلکه به خوبی آواز می خواند و هارمونیکا می زند.

حرفه خیره‌کننده یک بازیگر فیلم و تصویر منجی جهان مانع از ادامه خواندن او نیست. و این فقط یک اجرا برای اطرافیان صمیمی نیست ، او گروه موسیقی مخصوص به خود را دارد و آنها اجرا می کنند ، گاهی اوقات به تور می روند.

 

پیرس بروسنان نقاشی می کند

پیرس بروسنان
پیرس بروسنان قبل از بازیگر شدن ، یک هنرمند بود. 

پیرس بروسنان خوش تیپ و حتی مشهورترین نماینده 007 نه تنها می تواند دنیا را نجات دهد بلکه می تواند این کار را به زیبایی انجام دهد. این واقعیت که او نقاشی می کند جای تعجب ندارد . علیرغم اینکه وی مطمئنا استعداد و تحصیلات مناسبی دارد ، بعید به نظر می رسد نقاشی های وی اگر به خاطر نقش او در فیلم ها  نباشد ، هرگز با قیمت یک و نیم میلیون دلار از حراج سر در آورد. آخرین نقاشی او به همین مبلغ فروخته شد. بازیگر پول را به خیریه بخشیدبا این حال ، پیرس استعداد غیر منتظره دیگری دارد که به او اجازه می دهد کمی سریعتر از سایر عوامل 007 دنیا را نجات دهد. او در گروه سیرک تجربه دارد.

 

پاتریک دمپسی پزشک روی پرده راننده ماشین مسابقه در زندگی

پاتریک دمپسی
پاتریک دمپسی در ورزش حرفه ای موفق است. 

بازیگری که در فیلم "Anatomy of Passion" مورد توجه و علاقه تماشاگران قرار می گیرد ، اغلب کت سفید می پوشید. اما فقط در طول فیلمبرداری. وی پس از موفقیت در نقش دکتر شپرد ، در نقش  پزشک دیگری بازی کرد. ماندگار و جذاب روی پرده ، در زندگی عادی او خصوصیات کاملاً متفاوتی دارد. در محافل ورزشی ، او همچنین به عنوان راننده ماشین مسابقه شناخته می شود.

او که در حال حاضر بازیگر شناخته شده ای است ، تیم خود را در مسابقات اتومبیلرانی مستقر کرد و آنها کاملاً با موفقیت اجرا کردند و مرتباً در مسابقات جدی بالا می روند. اما آنها می گویند که دمپسی کار خود را به مسابقات قهرمانی پایان داده ، اگرچه او مطمئناً از مهارت خود در فیلم ها استفاده خواهد کرد و چه کسی می داند ، شاید روزی او مجبور شود در فیلم  The Fast and Furious بازی کند.

 

مارگو رابی و دستگاه خال کوبی او

مارگوت رابی
بلوند جذاب هالیوود یک سرگرمی نسبتاً غیرمنتظره دارد

بلوند جذاب یک سرگرمی نسبتاً غیرمنتظره دارد. به معنای واقعی کلمه  مارگو حتی با خود دستگاه مخصوصی را برای خال کوبی حمل می کند. این سرگرمی غیرمعمول شروع شد ، آنها تصمیم گرفتند که با دوستان خود تاتو کنند و مارگو کار استاد را دوست نداشت ، و بدون هیچ تردیدی شروع به انتقاد کرد. استاد تاتو کار ، دستگاه تاتو را به او تحویل داد. و دختر موافقت کرد و کار را به خوبی انجام داد. پس از آن ، یکی از دوستانش یک دستگاه خال کوبی به او هدیه داد.

مارگو اغلب پوست همکاران و دوستان خود را با خال کوبی های کوچک تزیین می کند. بنابراین ، او بعد از پایان فیلمبرداری "جوخه انتحار" برای همه یک خال کوبی یادبود انجام داد. 

 

تیلور سویفت عاشق آشپزی و غذا خوردن است

تیلور سویفت
پخت و پز نیز یک استعداد است. 

علی رغم اینکه بازیگر و خواننده از نظر تناسب اندام همیشه بسیار مناسب به نظر می رسد ، او عاشق دسرها ، و آشپزی خودش است. وی با اشتیاق دستور العمل هایی را با مشترکین به اشتراک می گذارد ، عکس می گذارد و در نمایش آشپزی شرکت می کند.

عشق او به شیرینی و آزمایش همیشه با استفاده از مواد مختلف به یک دستور العمل جدید تبدیل می شود. مخصوصاً خواننده مربا را که از مواد طبیعی ساخته شده دوست دارد. او حتی مطابق دستور العمل خود خط تولید خاص خود را برای تولید مواد غذایی و مربا نیز دارد.
توانایی بیان او بسیار عالی است ، به خصوص که بسیاری از ستاره های مشهور جهان در واقع عالی هستند. آنها به روشنی نشان می دهند که نه سن و نه حرفه بازیگری، دلیلی بر این نیست که خود را در چیز دیگری امتحان نکنند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید