5 فرزند آرنولد شوارتزنگر چگونه زندگی می کنند و کدام یک وارث واقعی نابودگر است

 آرنولد

 

آرنولد شوارتزنگر بت بدنسازان است ، میلیون ها پسر در سراسر جهان او را تحسین کردند ، از او تقلید کردند. با این حال ، از قضا ، هیچ یک از چهار وارث قانونی "آیرون آرنی" راه او را دنبال نکردند. و البته چنین بی تفاوتی مطلق نسبت به بدنسازی نمی تواند بازیگر افسانه ای را که آرزوی جانشینی را داشت ناراحت کند. مرهم روح آرنولد که حالا پیر شده توسط پسر نامشروع او ، جوزف ، ریخته شد. و آرنولد شوارتزنگر اکنون می تواند کاملاً آرام باشد: در خانواده اش هنوز یک جانشین وجود دارد.

 

 آرنولد
ازدواج شوارتزنگر با ماریا شرایور ، خواهرزاده جان اف کندی ، رئیس جمهور سابق آمریکا.

 

 آرنولد شوارتزنگر همیشه در بین زنانی که به معنای واقعی کلمه به پای او افتاده اند بسیار محبوب بوده است. افسانه هایی در مورد طبیعت دوست داشتنی او وجود داشت. از سنین جوانی ، درک رابطه جنسی فقط به عنوان یک نیاز بدن ، او بدون هیچ خجالتی عاشقانه های خود را در صحنه فیلمبرداری و هر جا که ممکن بود شروع کرد.

 

 آرنولد شوارتزنگر بدنساز و بازیگر مشهور با مادر فرزندان خود ، روزنامه نگار ماریا شرایور ، خواهرزاده جان اف کندی ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در سال 1977 ملاقات کرد و تنها 9 سال بعد رابطه را قانونی کرد. سه سال پس از عروسی ، دختری به نام کاترین در خانواده متولد شد ، سپس کریستینا ، پاتریک و کریستوفر متولد شدند. لازم به ذکر است که قهرمان ما هرگز در وفاداری زناشویی تفاوتی نکرده و هر از گاهی شایعاتی درباره امور عاشقانه شوارتزنگر در مطبوعات منتشر می شد. با این حال ، مری ، به عنوان یک زن عاقل ، برای مدت طولانی ترجیح می داد چشم خود را بر روی این مسئله ببندد.

 

 آرنولد

خانواده آرنولد شوارتزنگر. 

 

با این وجود ، داستان پسر نامشروع در یک زمان به یک احساس واقعی تبدیل شد. اولین شایعاتی که در مورد خیانت این بازیگر معروف به همسرش ماریا شرایور ، که با او چهار فرزند داشت ، در سال 2003 ظاهر شد. در آن زمان بود که بازیگر شروع به فکر کردن درباره یک کار سیاسی کرد. اما ، سپس ، ماریا خود برای دفاع از بازیگری که آماده می شد فرماندار کالیفرنیا شود ، ایستاد و گمانه زنی های روزنامه نگاران را رد کرد. با این حال ، همانطور که آنها می گویند ، ابر پشت ماه نمی ماند ، و شایعاتی که شک و تردید ایجاد کرد به زودی تأیید شد. ثمره گناهان آیرون آرنی رشد کرد و هر ساله بیشتر به پدر ستاره ای شباهت پیدا کرد.

 

 آرنولد شوارتزنگر تا پایان دوره فرمانداری در سال 2011 ، به عنوان یک شوهر و پدر ایده آل در نگاه عموم باقی ماند ، اما افسانه زیبا در یک شب از بین رفت. در ماه مه 2011 ، آرنولد به سختی 25 سالگی زندگی با همسرش را جشن گرفت ، مجبور شد به صراحت اعتراف کند که از یک خدمتکار سابق که حدود 20 سال در خانه آنها بود یک پسر نامشروع داشت. میلدرد بائنا مراقب فرزندان ماریا و آرنی بود ، مسئولیت پخت و پز ، تمیز کردن ، شستشو را داشت و عملاً عضوی از خانواده آنها بود. روابط فرماندار سابق کالیفرنیا با میلدرد پاتریشیا بائنا مکزیکی تقریباً یک دهه به طول انجامید.

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر در کنار مکزیکی


البته پس از چنین اظهارات رسوائی ، ماریا شرایور درخواست طلاق داد. با این حال ، همسر خودش قبلاً در مورد همه چیز حدس زده بود ، زیرا جوزف در حال رشد از نظر ظاهری بسیار شبیه پدر بیولوژیکی خود بود. این زن به ویژه از این واقعیت که پسر چهارم آنها ، کریستوفر ، با آرنولد مشترک بود ، صدمه دید ، در 27 سپتامبر 1997 متولد شد ، تنها پنج روز زودتر از جوزف ، که در 2 اکتبر متولد شد. علاوه بر این ، جوزف كوچك مدت زیادی را در خانه بازیگر سپری كرد ، با فرزندانش دوست بود و برخلاف آنها ، عمو آرنی را به گونه ای می دید كه باید از او پیروی كند.

 

 آرنولد

جوزف بائنا - پسر آرنولد شوارتزنگر

 

پس از طلاق ، آرنولد شروع به صحبت صریح در مورد گذشته خود کرد ، و صمیمانه ابراز تاسف کرد برای دردی که به زنی که دوست داشت و مادر چهار فرزندش است ، ابراز تأسف کرد: "من محکومیت و عصبانیت دوستان و خانواده ام را درک و سزاوار آن هستم. هیچ عذر خواهی ای نمی تواند پذیرفته شود و من مسئولیت دردی را که ایجاد کرده ام کاملاً می پذیرم. من  زنی را که بیشتر از من حمایت کرد ، آزار دادم. اما نمی خواهم روی درد تمرکز کنم - شما هنوز هم نمی توانید گذشته را تغییر دهید. بسیار مهم تر این است که سعی کنید آینده خود را بهتر کنید و پدر خوبی برای فرزندان خود باشید. "

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر به همراه پسر نامشروعش.  / جوزف بائنا در کنار مادرش.

 

آرنولد شوارتزنگر همچنین شروع به حمایت آشکار مالی از جوزف و مادرش كرد. او برای آنها خانه ای خریداری کرد ، هزینه تحصیل جوزف را در یک دانشگاه معتبر پرداخت کرد ، مرتباً با پسرش ارتباط برقرار کرد و  بدنسازی را آموزش داد. اکنون آنها اغلب برای حفظ تناسب اندام خود مسابقه های دوچرخه سواری مشترک انجام می دهند ، عکس های مشترک آنها دائماً در مطبوعات به چشم می خورد. جوزف ، مانند آرنولد شوارتزنگر ، به طور جدی به ورزش علاقه دارد ، بنابراین سالن ورزشی که توسط پدرش برای تولدش اهدا شد ، بسیار مفید بود. از بین همه کودکان ، او بیشتر شبیه پدر ستاره ای است و بیهوده نیست که مطبوعات مرد جوان را وارث واقعی نابودگر می خوانند.

 

پسر  آرنولد

به تازگی ، طرفداران دریافته اند که پسر 23 ساله شوارتزنگر و میلدرد مکزیکی به نظر می رسد در جوانی به اندازه "آرنی آهنین" دیدنی و جذاب است.

 

و دیگر نیازی به صحبت در مورد احساساتی نیست که "آیرون آرنی" نسبت به پسرش تجربه کرده است. "جوزف پسر خوبی است ، من او را بسیار دوست دارم. او شرایطی را که همه ما در آن قرار گرفته ایم را درک می کند و با وقار رفتار می کند. خوشم می آید. و حتی اگر جوزف نام خانوادگی دیگری داشته باشد - او یک شوارتزنگر واقعی است. "

 

پسر  آرنولد

 جوزف بائنا پسر نامشروع ترمیناتور افسانه ای است. 

 

با این حال ، آرنولد شوارتزنگر نه تنها به جوزف افتخار می کند. "من به پنج بزرگسالی که به لطف من متولد شده اند نگاه می کنم و می بینم که همه زندگی شگفت انگیز خود را دارند. اگر قبلاً از آنها مراقبت می کردم ، اکنون این افراد پس از عمل به بیمارستان من می آیند. به طور کلی ، کودکان بهترین درمان برای مرگ هستند. به لطف آنهاست که زندگی را ادامه می دهیم. "

 

 آرنولد

4 فرزند آرنولد شوارتزنگر. 

 

در یک ازدواج در خانواده شوارتزنگر ، چهار فرزند متولد شد. دختر بزرگتر کاترین یونیس است (دسامبر 1989). در جولای 1991 ، کریستینا ماریا اورلیا متولد شد و دو سال بعد ، در سپتامبر 1993 ، پسر اول بازیگر ، پاتریک ، متولد شد. کوچکترین فرزند کریستوفر سارگنت در سپتامبر 1997 متولد شد. همه آنها خواهرزاده های بزرگ جان اف کندی سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده و سناتورهای رابرت و تد کندی هستند. و این البته وراث نام خانوادگی برجسته را به تعداد زیادی ملزم می کند.

 

 آرنولد

خانواده آیرون آرنی.  / میلدرد بائنا به همراه پسرش جوزف.

 

آرنولد شوارتزنگر همیشه پدری دوست داشتنی ، اما در عین حال سختگیر بوده است: تربیت بچه ها از ساعت شش صبح با دوش آب سرد و ورزش کردن ، کار کردن ، نظم و انضباط همراه بود . علیرغم شدت روند آموزشی ، کودکان صادقانه "آیرون آرنی" را دوست داشتند . هر چند حتی در ابتدا شوکه و آزرده خاطر شدند ،  اما آنها توانستند پدرشان را به خاطر واقعه پسر نامشروع و طلاق از مادرشان ببخشند.

 

کاترین

کاترین یونیس شوارتزنگر نویسنده آمریکایی است ، نویسنده چندین کتاب از جمله یکی برای کودکان است.

دختر  آرنولد

دختر بزرگ "آرنی آهنین".  / کاترین شوارتزنگر به همراه همسرش کریس پرات.

 

در ژوئن 2018 ، کاترین  با بازیگر کریس پرات زندگی مشترک را آغاز کرد. یک سال بعد ، آنها یک عروسی نسبتاً متوسط ​​برگزار کردند. و یک سال بعد ، کاترین و کریس خود پدر و مادر شدند و پدربزرگ "آیرون آرنی" را ساختند. کاترین در آگوست سال 2020 لیلا ماریا شوارتزنگر پرات  را به دنیا آورد.

 

کریستینا

 آرنولد
کریستینا در کودکی.  / کریستینا در کنار پدرش.

 

کریستینا ماریا اورلیا شوارتزنگر تهیه کننده و مدل جوان آمریکایی است. او در پروژه های خود ، اغلب موضوعات اجتماعی موضوعی را مطرح می کند که مورد توجه بسیاری از همشهریان است. روزنامه نگاران غالباً این دختر را رازآمیز می خوانند ، زیرا اطلاعات کمی در مورد زندگی نامه وی در دست نیست او زندگی شخصی خود را  به رخ نمی کشد. اکنون کریستینا ، علی رغم طلاق والدینش ، رابطه بسیار خوبی با مادر و پدرش برقرار کرده است.

 

پاتریک

 آرنولد
پاتریک با پدرش.

 

پاتریک آرنولد  شوارتزنگر بازیگر و مدل آمریکایی است. پسر ارشد بدنساز معروف هرگز اشتیاق متعصبانه پدرش به بدنسازی را نداشت. اگرچه پسر دوست داشت برای رسیدن به نتایج بالای ورزشی و تحصیل در هنر بازیگری ، وقت خود را با آرنی در استودیوهای آموزش و فیلم بگذراند ، پاتریک تصمیم گرفت زندگی خود را دنبال کند

این مرد جوان تحصیلات متوسطه خود را در مدرسه نخبه برنتوود و در همان زمان در دوره های خصوصی بازیگری نانسی بنکس شرکت کرد.  در سن 10 سالگی ، نوجوان هدفمند نقشی کوچک در فیلم کمدی ورزشی "نیمکت" بازی کرد. در 15 سالگی ، البته وارث ، با کمک والدینش ، شرکت خود Project 360 را برای تولید پوشاک مردانه تأسیس کرد و در زمینه تبلیغ آن کار کرد. فراموش نکنید که 10 درصد از فروش محصولات خود را به امور خیریه اهدا کنید. بعداً ، پاتریک ، به عنوان یک مدل ، چهره برند Hudson Jeans شد.

 

پسر  آرنولد

پاتریک شرایور شوارتزنگر یک بازیگر مدل ، مشتاق در هالیوود است.

 

پسر بزرگ آرنولد دارای داده های عالی  ، تناسب اندام خود را حفظ می کند و به طور مداوم درگیر ورزش است. او سفر خود به دنیای سینما خیلی زود آغاز کرد و امروز فیلمبرداری او بیش از ده فیلم است. در سال 2015 ، بازیگر مشتاق برای یک نقش کلیدی در درام عاشقانه خورشید نیمه شب بر اساس فیلم ژاپنی به همین نام تأیید شد . تعدادی از منتقدان بلافاصله وی را امیدوارترین پسر نابودگر در سینما خواندند ، حتی برخی شروع به پیشگویی عنوان نماد جنسی جدید هالیوود برای او کردند. در واقع ، پاتریک شرایور شوارتزنگر قبلاً ارتش کاملی از هواداران را به دست آورده است .

 

کریستوفر

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر با پسران پاتریک و کریستوفر.

 

کریستوفر سارجنت شرایور شوارتزنگر کوچکترین پسر آرنولد و ماریا است. این واقعیت که او آخرین پسر در زندگی نامه پدرش نبود ، خیلی دیرتر مشخص شد. سال 2011 برای کریس به معنای واقعی یک نقطه عطف بود. این مرد جوان بیش از اینکه خشنود شود از کشف برادر ناتنی خود ناراحت بود. بحران نوجوانی ، مشکلات بهداشتی و این اخبار تقریباً کریستوفر را نا امید کرد. هنگام گشت و گذار در فضاهای آزاد مالیبو ، پسر قادر به کنار آمدن با تخته موج سواری نبود. نتیجه آن آسیب دیدگی شدید دنده و ریه بود. پس از تصادف ، پسر علاقه خود را ورزش های آبی کنار گذاشت و در میان عدم تعادل هورمونی ، بسیار چاق شد. تمام تلاش ها برای کاهش وزن نتیجه معکوس داشته است. در پایان سال 2019 ، وزن او  حدود 130 کیلوگرم بود.

 

 آرنولد

آرنولد و ماریا در کنار پسرش کریستوفر.  / کریستوفر شوارتزنگر.

 

کریستوفر ، برخلاف خویشاوندان معروف ، همیشه از رسانه ها دوری می کند و سعی می کند زندگی عادی داشته باشد ، هرگز برای محبوبیت تلاش نمی کند. در همان زمان ، پدر ، با احترام به خواسته های هر یک از فرزندانش ، هرگز اصرار نکرد که کریس آینده خود را با هالیوود یا ورزش ارتباط دهد. بنابراین ، در سن 19 سالگی ، پسر تصمیم می گیرد وارد دانشگاه میشیگان شود و خانه را ترک کند. او تا امروز در آنجا تحصیل می کند و هنگامی که به تعطیلات می رسد ، بلافاصله در قاب پاپاراتزی "گرفتار" می شود و خبرنگاران افزایش وزن را یادآوری می کنند که این موضوع به هیچ وجه برای پسر جوان آزار دهنده نیست.

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر به همراه دخترانش.

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر به همراه پسرانش.


رسانه ها به طور فزاینده ای خبر می دهند که آرنولد شوارتزنگر در شرکت فیزیوتراپیست هدر میلیگان دیده شده است. این زن 27 سال از بازیگر جوانتر است. شایعات حاکی از آن است که اخیراً وی سلامت ترمیناتور را زیر نظر داشته و گفته وقت آن است که از سلامتی او مراقبت کنیم ...

 آرنولد

آرنولد با هدر میلیگان.

 

در ادامه موضوع فرزندان افراد مشهور  پدران ستاره ای ، مقاله ما را بخوانید: فرزندان پادشاه موسیقی پاپ مایکل جکسون چه کار می کنند ، به چه چیزهایی رسیده اند و چه شکلی هستند .

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید