5 فرزند آرنولد شوارتزنگر چگونه زندگی می کنند و کدام یک وارث واقعی نابودگر است

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر فرزند

 

آرنولد شوارتزنگر بت بدنسازان است ، میلیون ها پسر در سراسر جهان او را تحسین کردند ، از او تقلید کردند. با این حال ، از قضا ، هیچ یک از چهار وارث قانونی "آیرون آرنی" راه او را دنبال نکردند. و البته چنین بی تفاوتی مطلق نسبت به بدنسازی نمی تواند بازیگر افسانه ای را که آرزوی جانشینی را داشت ناراحت کند. مرهم روح آرنولد که حالا پیر شده توسط پسر نامشروع او ، جوزف ، ریخته شد. و آرنولد شوارتزنگر اکنون می تواند کاملاً آرام باشد: در خانواده اش هنوز یک جانشین وجود دارد. حال پسر نامشروع  آرنولد شوارتزنگر فرزند  خلف و جانشین پدر شده است.

 

 آرنولد
ازدواج شوارتزنگر با ماریا شرایور ، خواهرزاده جان اف کندی ، رئیس جمهور سابق آمریکا.

 

 آرنولد شوارتزنگر همیشه در بین زنانی که به معنای واقعی کلمه به پای او افتاده اند بسیار محبوب بوده است. افسانه هایی در مورد طبیعت دوست داشتنی او وجود داشت. از سنین جوانی ، درک رابطه جنسی فقط به عنوان یک نیاز بدن ، او بدون هیچ خجالتی عاشقانه های خود را در صحنه فیلمبرداری و هر جا که ممکن بود شروع کرد.

 

 آرنولد شوارتزنگر بدنساز و بازیگر مشهور با مادر فرزندان خود ، روزنامه نگار ماریا شرایور ، خواهرزاده جان اف کندی ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در سال 1977 ملاقات کرد و تنها 9 سال بعد رابطه را قانونی کرد. سه سال پس از عروسی ، دختری به نام کاترین شوارتزنگر در خانواده متولد شد ، سپس کریستینا ، پاتریک شوارتزنگر و کریستوفر متولد شدند. لازم به ذکر است که قهرمان ما هرگز در وفاداری زناشویی تفاوتی نکرده و هر از گاهی شایعاتی درباره امور عاشقانه شوارتزنگر در مطبوعات منتشر می شد. با این حال ، مری ، به عنوان یک زن عاقل ، برای مدت طولانی ترجیح می داد چشم خود را بر روی این مسئله ببندد.

 

 آرنولد

پسران ارنولد 

خانواده آرنولد شوارتزنگر. 

 

با این وجود ، داستان پسر نامشروع در یک زمان به یک احساس واقعی تبدیل شد. اولین شایعاتی که در مورد خیانت این بازیگر معروف به همسرش ماریا شرایور ، که با او چهار فرزند داشت ، در سال 2003 ظاهر شد. در آن زمان بود که بازیگر شروع به فکر کردن درباره یک کار سیاسی کرد. اما ، سپس ، ماریا خود برای دفاع از بازیگری که آماده می شد فرماندار کالیفرنیا شود ، ایستاد و گمانه زنی های روزنامه نگاران را رد کرد. با این حال ، همانطور که آنها می گویند ، ابر پشت ماه نمی ماند ، و شایعاتی که شک و تردید ایجاد کرد به زودی تأیید شد. ثمره گناهان آیرون آرنی رشد کرد و هر ساله بیشتر به پدر ستاره ای شباهت پیدا کرد.

 

 آرنولد شوارتزنگر تا پایان دوره فرمانداری در سال 2011 ، به عنوان یک شوهر و پدر ایده آل در نگاه عموم باقی ماند ، اما افسانه زیبا در یک شب از بین رفت. در ماه مه 2011 ، آرنولد به سختی 25 سالگی زندگی با همسرش را جشن گرفت ، مجبور شد به صراحت اعتراف کند که از یک خدمتکار سابق که حدود 20 سال در خانه آنها بود یک پسر نامشروع داشت. میلدرد بائنا مراقب فرزندان ماریا و آرنی بود ، مسئولیت پخت و پز ، تمیز کردن ، شستشو را داشت و عملاً عضوی از خانواده آنها بود. روابط فرماندار سابق کالیفرنیا با میلدرد پاتریشیا بائنا مکزیکی تقریباً یک دهه به طول انجامید.

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر در کنار مکزیکی


البته پس از چنین اظهارات رسوائی ، ماریا شرایور درخواست طلاق داد. با این حال ، همسر خودش قبلاً در مورد همه چیز حدس زده بود ، زیرا جوزف در حال رشد از نظر ظاهری بسیار شبیه پدر بیولوژیکی خود بود. این زن به ویژه از این واقعیت که پسر چهارم آنها ، کریستوفر شوارتزنگر  ، با آرنولد مشترک بود ، صدمه دید ، در 27 سپتامبر 1997 متولد شد ، تنها پنج روز زودتر از جوزف ، که در 2 اکتبر متولد شد. علاوه بر این ، جوزف كوچک مدت زیادی را در خانه بازیگر سپری كرد ، با فرزندانش دوست بود و برخلاف آنها ، عمو آرنی را به گونه ای می دید كه باید از او پیروی كند.

 

 آرنولد

جوزف بائنا میلراد پاتریسیا بائنا . جوزف بائنا - پسر آرنولد شوارتزنگر

 

پس از طلاق ، آرنولد شروع به صحبت صریح در مورد گذشته خود کرد ، و صمیمانه ابراز تاسف کرد برای دردی که به زنی که دوست داشت و مادر چهار فرزندش است ، ابراز تأسف کرد: "من محکومیت و عصبانیت دوستان و خانواده ام را درک و سزاوار آن هستم. هیچ عذر خواهی ای نمی تواند پذیرفته شود و من مسئولیت دردی را که ایجاد کرده ام کاملاً می پذیرم. من  زنی را که بیشتر از من حمایت کرد ، آزار دادم. اما نمی خواهم روی درد تمرکز کنم - شما هنوز هم نمی توانید گذشته را تغییر دهید. بسیار مهم تر این است که سعی کنید آینده خود را بهتر کنید و پدر خوبی برای فرزندان خود باشید. "

 

 آرنولد

پسر ارنولد جوزف 188 سانت و قد آرنولد  188 سانت

آرنولد شوارتزنگر به همراه پسر نامشروعش.  / جوزف بائنا میلراد پاتریسیا بائنا

 

آرنولد شوارتزنگر همچنین شروع به حمایت آشکار مالی از جوزف و مادرش كرد. او برای میلراد پاتریسیا بائنا خانه ای خریداری کرد ، هزینه تحصیل جوزف را در یک دانشگاه معتبر پرداخت کرد ، مرتباً با پسرش ارتباط برقرار کرد و  بدنسازی را به او آموزش داد. اکنون آنها اغلب برای حفظ تناسب اندام خود مسابقه های دوچرخه سواری مشترک انجام می دهند ، عکس های مشترک آنها دائماً در مطبوعات به چشم می خورد. جوزف ، مانند آرنولد شوارتزنگر ، به طور جدی به ورزش علاقه دارد ، بنابراین سالن ورزشی که توسط پدرش برای تولدش اهدا شد ، بسیار مفید بود. از بین همه کودکان ، او بیشتر شبیه پدر ستاره ای است و بیهوده نیست که مطبوعات مرد جوان را وارث واقعی نابودگر می خوانند.

 

پسر آرنولد

پسر ارنولد

به تازگی ، طرفداران دریافته اند که  پسر آرنولد ، جوزف بائنا  ، 23 ساله شوارتزنگر و میلدرد مکزیکی به نظر می رسد در جوانی به اندازه "آرنی آهنین" دیدنی و جذاب است.

 

و دیگر نیازی به صحبت در مورد احساساتی نیست که "آیرون آرنی" نسبت به پسرش تجربه کرده است. "جوزف پسر خوبی است ، من او را بسیار دوست دارم. او شرایطی را که همه ما در آن قرار گرفته ایم را درک می کند و با وقار رفتار می کند. خوشم می آید. و حتی اگر جوزف نام خانوادگی دیگری داشته باشد - او یک شوارتزنگر واقعی است. "

 

پسر آرنولد

پسر ارنولد

جوزف بائنا میلراد پاتریسیا بائنا  جوزف بائنا پسر نامشروع ترمیناتور افسانه ای است. 

 

با این حال ، آرنولد شوارتزنگر نه تنها به جوزف بائنا افتخار می کند. "من به پنج بزرگسالی که به لطف من متولد شده اند نگاه می کنم و می بینم که همه زندگی شگفت انگیز خود را دارند. اگر قبلاً از آنها مراقبت می کردم ، اکنون این افراد پس از عمل به بیمارستان من می آیند. به طور کلی ، کودکان بهترین درمان برای مرگ هستند. به لطف آنهاست که زندگی را ادامه می دهیم. "

 

 آرنولد

فرزندان آرنولد . کاترین شوارتزنگر . کریستینا شوارتزنگر . پاتریک شوارتزنگر و کریستوفر شوارتزنگر 

 

در یک ازدواج در خانواده شوارتزنگر ، چهار فرزند متولد شد. دختر بزرگتر کاترین یونیس است (دسامبر 1989). در جولای 1991 ، کریستینا ماریا اورلیا متولد شد و دو سال بعد ، در سپتامبر 1993 ، پسر اول بازیگر ، پاتریک ، متولد شد. کوچکترین فرزند کریستوفر سارگنت در سپتامبر 1997 متولد شد. همه آنها خواهرزاده های بزرگ جان اف کندی سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده و سناتورهای رابرت و تد کندی هستند. و این البته وراث نام خانوادگی برجسته را به تعداد زیادی ملزم می کند.

 

 آرنولد

 پسر ارنولد جوزف بائنا میلراد پاتریسیا بائنا                                                              پسرهای ارنولد        فرزندان ارنولد 

 

 

آرنولد شوارتزنگر همیشه پدری دوست داشتنی ، اما در عین حال سختگیر بوده است: تربیت بچه ها از ساعت شش صبح با دوش آب سرد و ورزش کردن ، کار کردن ، نظم و انضباط همراه بود . علیرغم شدت روند آموزشی ، کودکان صادقانه "آیرون آرنی" را دوست داشتند . هر چند حتی در ابتدا شوکه و آزرده خاطر شدند ،  اما آنها توانستند پدرشان را به خاطر واقعه پسر نامشروع و طلاق از مادرشان ببخشند.

 

کاترین

کاترین یونیس شوارتزنگر نویسنده آمریکایی است ، نویسنده چندین کتاب از جمله یکی برای کودکان است.

دختر آرنولد

دختر بزرگ "آرنی آهنین".  / کاترین شوارتزنگر به همراه همسرش کریس پرات.

 

در ژوئن 2018 ، کاترین  با بازیگر کریس پرات زندگی مشترک را آغاز کرد. یک سال بعد ، آنها یک عروسی نسبتاً متوسط ​​برگزار کردند. و یک سال بعد ، کاترین و کریس خود پدر و مادر شدند و پدربزرگ "آیرون آرنی" را ساختند. کاترین در آگوست سال 2020 لیلا ماریا شوارتزنگر پرات  را به دنیا آورد.

 

کاترین شوارتزنگر

کاترین شوارتزنگر در هالیوود

دختر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور (دختر یونیس کندی و بر این اساس خواهرزاده جان اف کندی)

 

کاترین ، بدیهی است ، تصمیم گرفت که راه مادرش را دنبال کند - روزنامه نگار و نویسنده مشهور در ایالات متحده - و همچنین زندگی خود را با روزنامه نگاری مرتبط کرد. این دختر از دانشکده ارتباطات در دانشگاه کارولینای جنوبی فارغ التحصیل شد و در حال حاضر دارای چاپ سه کتاب است. علاوه بر این ، خانم شوارتزنگر وبلاگ شیوه زندگی خود ، کاترین را دارد و همچنین از انجمن پیشگیری از ظلم به حیوانات آمریکا و انجمن حیوانات بهترین دوستان حمایت می کند. در سال 2019 ، کاترین همسر بازیگر معروف هالیوود ، ستاره "نگهبانان کهکشان" کریس پرت شد ، و در آگوست 2020 ، این زوج والدین دختری به نام لیلا ماریا شدند

 

کریستینا شوارتزنگر

 آرنولد
کریستینا در کودکی.  / کریستینا در کنار پدرش.

 

کریستینا ماریا اورلیا شوارتزنگر تهیه کننده و مدل جوان آمریکایی است. او در پروژه های خود ، اغلب موضوعات اجتماعی موضوعی را مطرح می کند که مورد توجه بسیاری از همشهریان است. روزنامه نگاران غالباً این دختر را رازآمیز می خوانند ، زیرا اطلاعات کمی در مورد زندگی نامه وی در دست نیست او زندگی شخصی خود را  به رخ نمی کشد. اکنون کریستینا ، علی رغم طلاق والدینش ، رابطه بسیار خوبی با مادر و پدرش برقرار کرده است.

 

کریستینا شوارتزنگر

دختر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور (دختر یونیس کندی و بر این اساس خواهرزاده جان اف کندی)

 

خواهر کوچکتر کاترین نیز تصمیم گرفت در زمینه ارتباطات تحصیل کند. کریستینا از دانشگاه جورج تاون فارغ التحصیل شد - همان دانشگاهی که مادرش زمانی در آن تحصیل می کرد. هر از گاهی این دختر در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بازی می کرد و کریستینا به همراه مادرش مستند قرص های خود را مصرف کنید تهیه می کردند که در مورد پیامدهای منفی مصرف داروهای محرک روانگردان صحبت می کند. به هر حال ، این کار در Netflix نشان داده شد.

 

پاتریک

 آرنولد
پاتریک با پدرش.

پاتریک شوارتزنگر قد 1.85 m

پاتریک آرنولد  شوارتزنگر بازیگر و مدل آمریکایی است. پسر ارشد بدنساز معروف هرگز اشتیاق متعصبانه پدرش به بدنسازی را نداشت. اگرچه پسر دوست داشت برای رسیدن به نتایج بالای ورزشی و تحصیل در هنر بازیگری ، وقت خود را با آرنی در استودیوهای آموزش و فیلم بگذراند ، پاتریک تصمیم گرفت زندگی خود را دنبال کند

این مرد جوان تحصیلات متوسطه خود را در مدرسه نخبه برنتوود و در همان زمان در دوره های خصوصی بازیگری نانسی بنکس شرکت کرد.  در سن 10 سالگی ، نوجوان هدفمند نقشی کوچک در فیلم کمدی ورزشی "نیمکت" بازی کرد. در 15 سالگی ، البته وارث ، با کمک والدینش ، شرکت خود Project 360 را برای تولید پوشاک مردانه تأسیس کرد و در زمینه تبلیغ آن کار کرد. فراموش نکنید که 10 درصد از فروش محصولات خود را به امور خیریه اهدا کنید. بعداً ، پاتریک ، به عنوان یک مدل ، چهره برند Hudson Jeans شد.

 

پسر آرنولد

پسر ارنولد

پاتریک شرایور شوارتزنگر یک بازیگر مدل ، مشتاق در هالیوود است.

 

پسر بزرگ آرنولد دارای داده های عالی  ، تناسب اندام خود را حفظ می کند و به طور مداوم درگیر ورزش است. او سفر خود به دنیای سینما خیلی زود آغاز کرد و امروز فیلمبرداری او بیش از ده فیلم است. در سال 2015 ، بازیگر مشتاق برای یک نقش کلیدی در درام عاشقانه خورشید نیمه شب بر اساس فیلم ژاپنی به همین نام تأیید شد . تعدادی از منتقدان بلافاصله وی را امیدوارترین پسر نابودگر در سینما خواندند ، حتی برخی شروع به پیشگویی عنوان نماد جنسی جدید هالیوود برای او کردند. در واقع ، پاتریک شرایور شوارتزنگر قبلاً ارتش کاملی از هواداران را به دست آورده است .

 

عکس پسر ارنولد

 پسر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور (دختر یونیس کندی و بر این اساس خواهرزاده جان اف کندی)

 

 بله ، پاتریک پسر همان آرنولد ، "نابودگر" و فرماندار سابق کالیفرنیا است. مادرش ماریا هنوز به عنوان روزنامه نگار کار می کند ، و ، همانطور که می گویند ، در داستان فرمانداری آرنولد ، کانالهای نفوذ وی بی تاثیر نبود (به هر حال ، نماینده ای از قبیله کندی).

در هر صورت ، والدین پاتریک مدتها است که طلاق گرفته اند و خود مرد جوان در حال ساختن حرفه خود است - مدل و بازیگر (اگرچه در سن 15 سالگی ، بدون کمک مادر و پدر ، او شرکتی را برای تولید پوشاک مردانه Project360 سازماندهی کرد که اهداف خیریه ای را نیز دنبال می کند) ... پاتریک قبلاً موفق شده است چهره مارک Hudson Jeans باشد و همچنین با LA Models قرارداد دارد. فیلم شناسی مرد جوان در واقع 18 اثر دارد .

 

کریستوفر

 آرنولد

پسران آرنولد 

آرنولد شوارتزنگر با پسران پاتریک و کریستوفر.

 

کریستوفر سارجنت شرایور شوارتزنگر کوچکترین پسر آرنولد و ماریا است. این واقعیت که او آخرین پسر در زندگی نامه پدرش نبود ، خیلی دیرتر مشخص شد. سال 2011 برای کریس به معنای واقعی یک نقطه عطف بود. این مرد جوان بیش از اینکه خشنود شود از کشف برادر ناتنی خود ناراحت بود. بحران نوجوانی ، مشکلات بهداشتی و این اخبار تقریباً کریستوفر را نا امید کرد. هنگام گشت و گذار در فضاهای آزاد مالیبو ، پسر قادر به کنار آمدن با تخته موج سواری نبود. نتیجه آن آسیب دیدگی شدید دنده و ریه بود. پس از تصادف ، پسر علاقه خود را ورزش های آبی کنار گذاشت و در میان عدم تعادل هورمونی ، بسیار چاق شد. تمام تلاش ها برای کاهش وزن نتیجه معکوس داشته است. در پایان سال 2019 ، وزن او  حدود 130 کیلوگرم بود.

 

 آرنولد

عکس پسر ارنولد

آرنولد و ماریا در کنار پسرش کریستوفر.  / کریستوفر شوارتزنگر.

 

کریستوفر ، برخلاف خویشاوندان معروف ، همیشه از رسانه ها دوری می کند و سعی می کند زندگی عادی داشته باشد ، هرگز برای محبوبیت تلاش نمی کند. در همان زمان ، پدر ، با احترام به خواسته های هر یک از فرزندانش ، هرگز اصرار نکرد که کریس آینده خود را با هالیوود یا ورزش ارتباط دهد. بنابراین ، در سن 19 سالگی ، پسر تصمیم می گیرد وارد دانشگاه میشیگان شود و خانه را ترک کند. او تا امروز در آنجا تحصیل می کند و هنگامی که به تعطیلات می رسد ، بلافاصله در قاب پاپاراتزی "گرفتار" می شود و خبرنگاران افزایش وزن را یادآوری می کنند که این موضوع به هیچ وجه برای پسر جوان آزار دهنده نیست.

 

 آرنولد

آرنولد شوارتزنگر به همراه دخترانش.

 

 آرنولد

پسران آرنولد

آرنولد شوارتزنگر به همراه پسرانش.


رسانه ها به طور فزاینده ای خبر می دهند که آرنولد شوارتزنگر در شرکت فیزیوتراپیست هدر میلیگان دیده شده است. این زن 27 سال از بازیگر جوانتر است. شایعات حاکی از آن است که اخیراً وی سلامت ترمیناتور را زیر نظر داشته و گفته وقت آن است که از سلامتی او مراقبت کنیم ...

 

 آرنولد

آرنولد با هدر میلیگان.

 

در ادامه موضوع فرزندان افراد مشهور  پدران ستاره ای ، مقاله ما را بخوانید: فرزندان پادشاه موسیقی پاپ مایکل جکسون چه کار می کنند ، به چه چیزهایی رسیده اند و چه شکلی هستند .

 

چه خودرو هایی در کلکسیون خودرو  آرنولد شوارتزنگر وجود دارد

آرنولد شوارتزنگر

 

آرنولد شوارتزنگر معروف یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود و همچنین فرماندار سابق کالیفرنیا است. در طول زندگی طولانی ستاره ای خود ، آرنی توانست کلکسیون خودرو ای چشمگیر از خودرو را جمع آوری کند. این بازیگر صاحب چندین خودرو بسیار جالب و حتی کمیاب است. بیایید نگاه دقیق تری به آنها بیندازیم.


1. دوج چلنجر SRT8

دوج چلنجر SRT8

 

خودرو زیبا و شیک.


یکی از چشمگیرترین خودرو  در پارکینگ آرنولد شوارتزنگر (از جمله به معنای واقعی کلمه) خودرو  دوج چلنجر SRT8 است. این خودرو به رنگ نارنجی روشن رنگ آمیزی شده و مطابق با همه سنت ها دارای نوار مشکی در سراسر بدنه است. این خودرو به یک موتور قدرتمند 6.1 لیتری V8 HEMI با قدرت 425 اسب بخار مجهز شده است.

 

2. Excalibur Series lll Phaeton

Excalibur Series lll Phaeton
موجود در کلکسیون خودرو آرنولد.


آرنولد شوارتزنگر بارها تاکید کرده است که Excalibur یکی از خودرو های مورد علاقه وی است. خودرو اصلاً در پارکینگ رنگ گرد و غبار را نمی بیند. هنگام بازدید آرنولد از لس آنجلس ، اغلب او را می توان در خیابان های شهر با این خودرو لوکس در حال رانندگی دید. Excalibur بین سالهای 1975 و 1979 تولید شده است. این خودرو با پیشرانه 7.5 لیتری با بازده 215 اسب بخار رانندگی می کند.

 

3. HUMMER H1

HUMMER H1
آرنولد عاشق وسایل نقلیه نظامی است.


آرنولد شوارتزنگر ضعف بزرگی نسبت به وسایل نقلیه نظامی دارد. در کلکسیون خودرو او نه یک ، بلکه چندین HUMMER در یک زمان وجود دارد. اغلب اوقات ، بازیگر اولین مدل را رانندگی می کند. جالب اینکه هر دو غول با سوخت های زیستی کار می کنند. برچسب پشت SUV گواه گویای این موضوع است.

 

4. دوج M37

دوج M37

 

یک وسیله نقلیه کلکسیونی نظامی که آرنولد شوارتزنگر فقط برای رویدادهای مضمونی از آن استفاده می کند. این خودرو که در اختیار "ترمیناتور" است ، در دو جنگ کره و ویتنام بوده است. این کامیون از یک موتور 3.8 لیتری 78 اسب بخار نیرو می گیرد.

 

5. جیپ گراند واگنر "فرماندار"

جیپ گراند واگنر
SUV کلاسیک باحال.


خودروتنظیم شده ای که مخصوص آرنولد ساخته شده است. این مدل توسط صنعتگران در پارکینگ تنظیم گمرک ساحل غربی کار شده است. در زیر کاپوت این خودرو کلاسیک باحال 6.6 لیتری Duramax Diesel با قدرت بیش از 500 اسب بخار قدرت دارد. فضای داخلی با چرم تمساح بازسازی شده است. 

 

6. مرسدس Unimog نسخه آرنولد شوارتزنگر

مرسدس Unimog
یکی از این موارد توسط آرنی امضا شده است.

 

نسخه ویژه Unimog که در نسخه محدودی منتشر شد. یکی از این خودرو ها مدت ها در کلکسیون خودرو آرنولد بود که هدیه سازنده بود. این خودرو با پیشرانه 6.3 لیتری تولید 320 اسب بخار از کلکسیون خودرو ستاره اخیراً در حراجی به فروش رسیده است. در سالن آرنی یک امضا و عکس برای صاحب جدید خوش شانس گذاشت.

 

7. پورشه 911

 پورشه 911
خودرو باحال برای یک پسر باحال.


پورشه 911 افسانه ای نیز در در پارکینگ آرنولد جایگاه خود را می گیرد و بدنه 997 کانورتیبل نقره ای رنگ شده است. این خودرو به یک موتور 3.8 لیتری biturbo با قدرت 480 اسب بخار مجهز است. آرنی اغلب در طول تابستان با پورشه رانندگی می کند.

 

8. مرسدس SLS

مرسدس SLS
آرنولد کانورتیبل های زیادی دارد.


یکی دیگر از کانورتیبل های موجود در کلکسیون خودرو شوارتزنگر. تعجب نکنید ، زیرا شما باید بیشتر در کالیفرنیای آفتابی رانندگی کنید. این خودرو های لوکس از یک موتور V8  استفاده می کند که 571 اسب بخار قدرت تولید می کند. این خوش تیپ قادر است تا سرعت 100 کیلومتر در ساعت را فقط در 3.7 ثانیه سرعت بگیرد.

 

9. Gelaendewagen Kreisel

Gelaendewagen Kreisel
با دوستان و یک SUV عالی.  / عکس


البته ، "مرد بزرگ" همچنین "Gelik" بزرگ دارد. علاوه بر این ، آرنولد یک نمونه تنظیم شده از کرایسل را در پارکینگ خود دارد. سازنده بصورت سفارشی برای این خودرو ، از جمله داشبورد را تغییر داده و چندین نوآوری جالب اضافه کرده است. مخصوصاً برای آرنولد ، یک موتور 490 اسب بخار در SUV نصب شد.

 

10. بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس

بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس
بهترین خودرو دنیا.


در تکمیل بررسی کلکسیون خودرو بازیگر مشهور ارزش این هایپرکار را دارد. خودرو "بالا" از یک موتور W16 با چهار توربین استفاده می کند. خروجی موتور به 1200 اسب می رسد. حداکثر سرعت 410 کیلومتر در ساعت است. یکی از معدود خودروهای سیاره زمین که در بازار ثانویه می بیند ، ارزش خود را از دست نمی دهد. با این حال ، آرنی قطعاً قصد خلاص شدن از شر او را ندارد.

 

11. بنتلی کانتیننتال GTC

بنتلی کانتیننتال GTC

 

آرنولد خودروهای اسپرت لوکس خود را نیز انکار نمی کند. به عنوان مثال ، در مجموعه او چنین بنتلی کانتیننتال GTC نیز بسیار مدرن شده است. پس از کار مکانیک خودرو ، اصلی در این GTC فقط طراحی بدنه بود. حتی تریم داخلی کانورتیبل نیز کاملاً جایگزین شده است.

 

هامر H2

آرنولد

مجموعه آرنولد شوارتزنگر دارای خودروهای بسیار متنوعی است. اغلب ، کانن اصلی هالیوود در نسخه های غیرنظامی SUV های ارتش دیده می شود. چندین هامر H2 در مجموعه آرنولد وجود دارد. از جمله خودرویی که توسط مکانیک خودرو از موتور احتراق داخلی به هیدروژنی تبدیل شده است.

و بیشتر: M47 PATTON

 آرنولد
سرگرمی پسر بزرگ


و همچنین یک تانک واقعی در کلکسیون خودرو  آرنولد وجود دارد! M47 آمریکایی از سال 1951 تا 1953 تولید شده است. در همان زمان ، خودرو های جنگی تا سال 1990 در خدمت بود. در کل زمان ، بیش از 8 هزار تانک از این نوع تولید شده است.

 

کاربر گرامی اگر به  کلکسیون خودرو علاقه دارید کلکسیون خودرو ژان کلود ون دام  و  کلکسیون خودرو سیلور استالونه را ببینید

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • ناشناس :

  سرویس پخش نتفلیکس یک سریال جاسوسی را با بازی آرنولد شوارتزنگر سفارش داد . شوارتزنگر گفت: "طرفداران از سراسر جهان سالها از من چنین سریال جاسوسی دیوانه واری خواسته اند و اکنون به لطف شرکای شگفت انگیز ما در Skydance و Netflix ، آنها در نهایت آن را دریافت می کنند." ذکر شده است که شوارتزنگر همچنین تهیه کننده اجرایی پروژه خواهد شد. در این سریال پدر (شوارتزنگر) و یک دختر (مونیکا باربارو) حضور خواهند داشت که می فهمند هر دو سالها مخفیانه در سازمان سیا کار کرده اند . خلاصه داستان این سریال در پس زمینه دسیسه جاسوسی ، اکشن و شوخ طبعی خواهد بود. در پایان ژانویه 2021 ، آرنولد شوارتزنگر علیه ویروس کرونا واکسینه شد. "من هرگز از قرار گرفتن در صف خوشحال نبودم. اگر می توانید ، با من همراه شوید و یک واکسیناسیون دریافت کنید. اگر می خوای زنده بمونی با من بیا! " - او جمله معروف خود را از "نابودگر" در شبکه های اجتماعی نقل کرد.

  1400/4/5 9:47
 • سعید :

  آرنولد محبوب نبود: والدین توجه بیشتری به پسر بزرگشان مینهارد داشتند. کار آرنولد این بود که ساعت 6 صبح بیدار شود و تمام کارهای خانه را قبل مدرسه انجام دهد. پدر اصرار داشت که آرنولد فوتبال را برای داشتن فرم بدنی خوب دنبال کند. این پسر جرات نداشت از والدین سختگیرانه خود سرپیچی کند ، اما در سن 14 سالگی فوتبال را تغییر داد و بدن سازی را دوست داشت. آرنی هر روز به ورزشگاه در گراتس می رفت. این موضوع باعث ناراحتی پدرش شد ، که نافرمانی را تحمل نمی کرد. حقایق موجود در زندگی نامه آرنولد شوارتزنگر در مورد فضای خانواده روشن است. در سال 1971 ، برادر آرنولد ، مینهارد ، در یک حادثه مست شد و درگذشت. آرنی نه به مراسم خاکسپاری برادرش آمد و نه برای خداحافظی از پدرش آمد.

  1400/4/5 18:14
 • سعید :

  در سن 18 سالگی ، آرنولد به ارتش پیوست. پس از خدمت ، او برای زندگی در مونیخ نقل مکان کرد. در آنجا آرنولد برای کار در یک باشگاه تناسب اندام استخدام شد. در جوانی ، آرنولد آنقدر بی پول بود که مجبور شد درست روی زمین ورزشگاه بخوابد. سختی ها اثری در شخصیت و رفتار آرنولد برجای گذاشت. او دائماً درگیر دعوا می شد ، به طور منظم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه می شد. و گرچه آرنی به زودی خودش رئیس سالن ورزشی شد ، اما این بدهی های او را کم نمی کرد.

  1400/4/5 18:14
 • سعید :

  زندگی به عنوان یک بدنساز از سال 1966 آغاز می شود. آرنولد شوارتزنگر به طور غیر منتظره ای به مرحله دوم مسابقه "آقای جهان" راه می یابد. سال آینده عنوان مورد انتظار "آقای جهان - 1967" را به ارمغان می آورد. 1968 همچنین برای بازیگر آینده خاص می شود. جو ویدر ، ناشر مجله بدن سازی ، او را به ایالات متحده دعوت کرد. در آنجا آرنی در مسابقه "آقای جهان - 1968" که توسط IFBB برگزار شد شرکت کرد. پس از اتمام مقام دوم ، بدنساز ، که منحصراً بر رهبری تمرکز دارد ، در ابتدا دلسرد می شود ، اما نه برای مدت طولانی. آرنی سخت تمرین می کند و به زودی دو پیروزی در مسابقات Mr. Universe (NABBA و IFBB) ربود. در سال 1970 ، هیچکس برابر شوارتزنگر نبود. برای 5 سال متوالی ، او مالک دائمی عنوان "Mr. Olympia" می شود و تبدیل به یک افسانه می شود. مرد واقعاً موفق شد در این ورزش به اوج برسد.

  1400/4/5 18:15
 • سعید :

  شوارتزنگر بعد از سال 1980 فعالیت ورزشی خود را به پایان رساند. سهم ترمیناتور در رواج بدن سازی بی حد و حصر تلقی می شود. وی نویسنده دائره المعارف پرورش اندام است که در سال 1985 در 10 هزار نسخه منتشر شد. در آن ، بدنساز معروف در مورد همه تفاوت های ظریف تمرین برای هر گروه عضلانی صحبت کرد. برای پیروان ورزش های قدرتی ، این کتاب به یک مرجع تبدیل شده است. از سال 1969 ، شوارتزنگر ، مانند بسیاری از بت های بدن سازی خود ، بازی در فیلم ها را آغاز کرد. اما مشکلات آرنی بیش از حد توده عضلانی (115 کیلوگرم با قد 188 سانتی متر) و لهجه آلمانی قابل توجه بود. بنابراین ، به یک هنرمند تازه کار منحصراً نقش های اپیزودیک با حداقل متن اختصاص داده می شود. برای اینکه بیشتر در پس زمینه باقی نماند ، آرنی در کلاس های بازیگری شرکت می کند ، تا آنجا که ممکن است وزن را کاهش می دهد و از لهجه آلمانی خلاص می شود.

  1400/4/5 18:15
 • سعید :

  بیوگرافی سینمایی آرنولد شوارتزنگر با فیلم "هرکول در نیویورک" آغاز می شود. متعاقباً ، او این فیلم را دوست داشتنی ترین فیلمی که مجبور به بازی در آن بود می نامد. اگرچه عموم مردم تصاویر دیگر این بازیگر-بدنساز تازه کار را بسیار قاطعانه می پذیرند. برای مدت زمان طولانی ، هزینه های آرنولد نسبتا کم باقی مانده است. در ابتدا شوارتزنگر آنقدر ضعیف بازی کرد که نامزد دریافت جایزه تمشک طلایی شد. شوارتزنگر پس از اکران فیلم "کونان ویرانگر" در سال 1982 به ستاره سینمای جهان تبدیل شد. منتقدان این تصویر را رد کردند ، اما تماشاگران با ظرفیت سینما را پر کردند. برای دنباله "کونان ویرانگر" ، این بازیگر از قبل 5 کیلوگرم وزن اضافه کرد. سازندگان فیلم به فکر دنباله ای بودند اما در این زمان آرنی توسط پروژه دیگری جذب شد. در نتیجه ، نقش اصلی به کوین سوربو داده شد و تصویر "Kull the Conqueror" نامگذاری شد.

  1400/4/5 18:16
 • سعید :

  در 1984 ، فیلم نابودگر جیمز کامرون منتشر شد و آرنولد شوارتزنگر به یک قهرمان اکشن تبدیل شد. و با انتشار اواخر دهه 80 فیلم های پرطرفداری مانند "کماندو" و "غارتگر" ، حرفه آرنی به سرعت در حال شتاب گرفتن است.

  1400/4/5 18:16
 • سعید :

  ین بازیگر در تلاش است تا از نقش قاتل ساکت دور شود. به همین منظور در کمدی ها بازی کرد. وقتی این هنرمند موفق شد در کمدی «جوزا» که قول محبوبیت را دارد ، نقشی را بدست آورد ، حتی حق الزحمه ای را درخواست نکرد بلکه فقط درصدی از فروش را درخواست کرد. تصویری که آرنولد در آن با دنی دیویتو بازی کرده است ، با موفقیت چشمگیر تماشاگران روبرو شده است. در سال 1990 ، برای این نقش ، به شوارتزنگر جایزه Kids Choice در نامزدی بازیگر محبوب اعطا شد. حالا او به دفعات در فیلم های اکشن در کمدی ها بازی کرده است. فیلم های کمدی مانند "پلیس مهد کودک" ، "دروغ های واقعی" و "جونیور" (با همان دی ویتو) به مردم ثابت کردند که آرنی قادر به چیزی بیش از اینکه فقط مشت خود را تکان دهد ، است

  1400/4/5 18:17
 • سعید :

  در سال 1991 ، فیلم اکشن خارق العاده Terminator 2: Judgment Day که مشهورترین فیلم اکشن شوارتزنگر به حساب می آید ، در اکران های بزرگ منتشر شد . این بازیگر به جای شخصیت منفی قاتل سایبورگ ، نقش مثبت یک ماشین را بازی کرد ، نه خالی از احساسات انسانی. این فیلم برای بازیگر شهرت و اعتبار جهانی به ارمغان آورد. درآمد حاصل از نقش های فیلم ، سرمایه گذاری هوشمندانه و داشتن مشاغل املاک و مستغلات بود. شوارتزنگر همچنین به فروش بازی های ویدیویی و کمیک علاقه مند شد برای فیلم "نابودگر 3" آرنی رکورد 30 میلیون دلار را دریافت کرد و بخشی از پول را با گروه تقسیم کرد. کارهای او برنده چندین جایزه معتبر است ، گرچه نامزدهای زیادی برای "تمشک طلایی" دریافت کرده است. "تمشک طلایی" دیگری توسط فیلم اکشن "پایان جهان" به شوارتزنگر داده شد که در آن جایگزین تام کروز شد . هیجان خارق العاده "روز ششم" با موضوع شبیه سازی مبهم به نظر می رسید. آرنولد همزمان در 3 دسته نامزد دریافت "تمشک طلایی" شد.

  1400/4/5 18:19
 • ناشناس :

  شاید به همین دلیل است که تماشاگران در فیلم کمدی اکشن "آخرین قهرمان ژانر اکشن" ، جایی که او خودش را بازی می کرد ، چنین مرد سختی ، آرنی را به عنوان یک کمئو دوست داشت. به نظر می رسید شوارتزنگر از همان نوع شخصیت هایی که هواداران فیلم از آنها خسته شده اند ، خندیده است. به درخواست بازیگر ، گروه راک AC / DC موسیقی متن "Big Gun" را نوشت در سال 2003 ، پس از انتشار فیلم Terminator 3: Rise of the Machines ، شوارتزنگر 56 ساله سینما را به خاطر سیاست ترک کرد. این بازیگر در انتخابات فرماندار کالیفرنیا پیروز شد. فیلمبرداری برای این دوره عملاً متوقف می شود. بعد از فرمانداری ، آیرون آرنی به صنعت فیلم برمی گردد.

  1400/4/5 18:20
 • ناشناس :

  در سال 2012 ، شوارتزنگر خاطره ای با عنوان Total Recall: My Incredely True Life of Life منتشر کرد. در سال 2013 ، فیلم "بازگشت قهرمان" با حضور شوارتزنگر در نقش اصلی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. در همان سال ، طرفداران فیلم "نقشه فرار" را تماشا می کنند ، جایی که آرنولد با زندانی سیلوستر استالونه بازی می کند. در آوریل 2014 ، این هنرمند بر روی نقش فیلم اکشن خارق العاده Terminator Genisys ، بیش از نقش Terminator T-800 ، کار می کند. اولین نمایش این فیلم در تابستان سال 2015 انجام شد.

  1400/4/5 18:20
 • ناشناس :

  ترسناک "مگی" شوارتزنگر را به طرز شگفت انگیزی متفاوت - ایستا و غم انگیز ارائه داد. در فیلم حمله به زامبی ها ، آرنی نقش پدر دختری را گرفت که توسط هیولاها گزیده شده است. او یک انتخاب دارد - اینکه دخترش را به قرنطینه بفرستد ، جایی که او به هر حال می میرد ، یا اینکه با یک بار شکنجه به زندگی او پایان دهد. در سال 2003 ، آرنولد سی و هشتمین فرماندار کالیفرنیا شد. شوارتزنگر در فعالیت های خود مجبور شد با مخالفت قدرتمندی روبرو شود ، که توانست رتبه او را به طور قابل توجهی کاهش دهد. و با این حال برای دوره دوم در سال 2006 مجدداً انتخاب می شود و تا سال 2011 رهبری می کند.

  1400/4/5 18:21
 • ناشناس :

  ساکنان کالیفرنیا شوارتزنگر را به خاطر مبارزات انتخاباتی خود با هدف کاهش هزینه ها به یاد می آورند. او شخصاً نمونه ای را مطرح كرد و از پرداخت آن امتناع كرد. و با این وجود استاندار نتوانست از کسری بودجه حاد عبور کند. تلاش برای پر کردن خزانه داری از طریق کاهش کارمندان دولت و افزایش مالیات ، همواره با اعتراض اتحادیه های کارگری همراه بوده است. این ایالت که توسط آرنولد شوارتزنگر هدایت می شد کم ترین آسیب را از پیامدهای بحران جهانی متحمل شد. با وجود عضویت در حزب جمهوری خواه ، آرنولد شوارتزنگر موفق شد به صورت غیابی با رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ اختلاف کند . وی پیش از ورود به سیاست ، میزبان نمایش "نامزد" بود. بعد از اینکه ترامپ کارهای بهتری برای انجام دادن داشت ، آرنی جای او را گرفت. با این حال ، دونالد این برنامه را فراموش نکرد و یکبار بازیگر را به افت رتبه برنامه متهم کرد. به همین دلیل ، آرنی پیشنهاد کرد که مکان های خود را عوض کند ، زیرا رئیس دولت یک متخصص رتبه بندی عالی است. در همان زمان ، فرماندار سابق قول داد که در زیر دست او "مردم دوباره با آرامش خواهند خوابید".

  1400/4/5 18:21
 • ناشناس :

  پس از بازگشت به سینما ، آرنی به طور فعال وارد کار شد. در اکتبر 2016 ، مشخص شد که این بازیگر در فیلم روسی-چینی "راز مهر اژدها" بازی خواهد کرد. سفر به چین »که دنباله فیلم پردرآمد روسیه در سال 2014« Wii »به حساب می آید. به گفته تهیه کنندگان ، جکی چان نیز در این فیلمبرداری شرکت خواهد کرد. در ابتدا قرار بود آگوست 2018 برگزار شود ، سپس به نیمه اول سال 2019 موکول شد. در طول این مدت ، سازندگان فیلم های پرفروش امیدوارند بتوانند مسائل مربوط به سانسور را حل کنند ، بدون آن هیچ پروژه ای در چین قادر به انجام این کار نیست.

  1400/4/5 18:22
 • hadi 522 :

  فیلم ترسناک " پس از آن " بر اساس سقوط هواپیما در آلمان در اول ژوئیه 2002 ساخته شده است. سپس هواپیمای روسی حامل 52 کودک با هواپیمای باری در هوا برخورد کرد. از جمله دلایل برخورد می توان به خطای اعزامی پیتر نیلسن اشاره کرد . در آن فاجعه وحشتناک ، همسر ، پسر و دختر شهروند روسیه ، ویتالی کالوف درگذشت . در سال 2004 ، وی نلسون را در آستانه خانه خود کشت. یک سال بعد ، دادگاه سوئیس این مرد را به 8 سال زندان محکوم کرد اما کالوف پس از 2 سال به دلیل رفتارهای مثال زدنی آزاد شد. یک سال بعد ، او معاون وزیر ساخت و معماری اوستیای شمالی شد. به گفته خود کالوف ، هیچ کس در مورد فیلمبرداری فیلم به او نزدیک نشده است. و خودش دوست دارد که فیلمنامه تا حد ممکن به حقایق مندرج در پرونده نزدیک باشد.

  1400/4/5 18:23
 • hadi 522 :

  زندگی شخصی آرنولد شوارتزنگر همیشه در اوج علاقه است. اولین رابطه جدی او با یک معلم انگلیسی باربارا اوتلند بیکر آغاز شد. این عاشقانه در سال 1974 به این دلیل به پایان رسید که دختر می خواست یک زندگی خانوادگی معمولی داشته باشد ، و آرنولد از ایده چنین زندگی متنفر بود. در اواسط دهه 70 ، شوارتزنگر همزمان دو عاشقانه داشت - با آرایشگر سو موری و روزنامه نگار تلویزیونی ماریا شریور ، خواهرزاده جان اف کندی . وقتی سو اصرار کرد که آرنولد تصمیم بگیرد ، آرنی ماریا را انتخاب کرد.

  1400/4/5 18:23
 • hadi 522 :

  در آوریل 1986 ، شوارتزنگر و شرایور همسر شدند. در این ازدواج ، این زوج دارای چهار فرزند بودند. اولین فرزند ، کاترین یونیس ، در سال 1989 متولد شد. پس از وی کریستینا ماریا اورلیا و پاتریک قرار گرفتند . پسر کوچک کریستوفر سارگنت در سال 1997 متولد شد. خانواده شوارتزنگر در یک عمارت بزرگ در برنتوود زندگی می کردند ، که 1 هزار متر مربع مساحت داشت. ) این بازیگر مانند پدرش بچه ها را در سخت ترین نظم و تربیت بزرگ كرد و آنها را وادار كرد كه هر روز صبح تمرین كنند و اتاقها را با نظم كامل حفظ كنند. اگر با چیزهای پراکنده ای روبرو می شد ، بلافاصله آنها را به داخل شومینه می انداخت.

  1400/4/5 18:24
 • hadi 522 :

  در ماه مه 2011 ، رسوایی ای در گرفت. خیانت این هنرمند که مردی خانواده دار و مثال زدنی بود کشف شد. همانطور که معلوم شد ، شوارتزنگر با خدمتکار میلدرد بائنا رابطه داشت و در نتیجه آن پسر نامشروع جوزف بدنیا آمد. آرنی این موضوع را بلافاصله پس از ترک پست فرمانداری نزد همسرش اعتراف کرد. این زوج تقاضای طلاق کردند. دختران شوکه شده دیگر با پدرشان ارتباط برقرار نکردند و پاتریک نام خانوادگی خود را به دوشیزگی مادر خود تغییر داد. به هر حال ، این همان چیزی است که مطبوعات هنگام تغییر نام به صفحه توییتر تصمیم گرفتند. با گذشت زمان ، شورها فروکش کردند ، ماریا و بچه ها آرنولد را بخشیدند. بعداً ، میلدرد گفت که تا همین اواخر او به شوارتزنگر اعتراف نمی کرد که جوزف پسرش است. با بزرگتر شدن پسر ، شباهت ها مشخص شد. اکنون مرد جوان را وارث واقعی ترمیناتور می نامند. برای تولدش ، پدرش به جوزف یک سالن ورزشی داد و در عکس Baena ورزشی کپی شوارتزنگر در نقش کانن است.

  1400/4/5 18:24
 • hadi 522 :

  رسانه ها آخرین عاشقانه آرنولد را هدر ملیگان ، فیزیوتراپیست همراه او می نامند. این زن 27 سال از بازیگر کوچکتر است. زبان های شیطانی شایعه می کنند که در سنین پیری شخصی که 2 بار تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته و به همین تعداد با موتورسیکلت تصادف کرده است ، بدون در نظر گرفتن آسیب های سینمایی ، حضور پزشک در این حوالی کاملاً ضروری است. در همان زمان ، شوارتزنگر هنوز مراحل طلاق با ماریا شریور را به پایان نرسانده است.

  1400/4/5 18:25
 • hadi 522 :

  نقش سایبورگ در فیلمبرداری شوارتزنگر به یک نقش اساسی تبدیل شد. برای ششمین قسمت از امتیازات ترمیناتور ، تیم میلر نامزد اسکار ، کارگردان فیلم Deadpool و نویسنده کتاب دختری با خالکوبی اژدها ، مسئولیت این کار را به عهده گرفت. سرانجام ، فیلم جدید مربوط به فیلم های قبلی نیست ، مجری نقش T-800 مشترک است. شخصیت های آرنولد و لیندا همیلتون روی صفحه ظاهر می شوند ، اما چهره های جدیدی نیز به ویژه گابریل لونا به عنوان یک ربات قاتل جدید اضافه می شود. شوارتزنگر برای رقابت با همکار جوان خود ، همانطور که اینستاگرام پیشنهاد می کند ، سخت تمرین می کند.

  1400/4/5 18:25
 • hadi 522 :

  وقتی بازیگر تازه از صندلی فرمانداری جدا شد ، ایده "افسانه کانن" ("شاه کانن") متولد شد. فرض بر این بود که قهرمان شوارتزنگر یک مرد میانسال در راس پادشاهی است ، که تحت شرایط مجبور می شود اسلحه بگیرد. تهیه کنندگان آرزو داشتند که در صورت موفقیت جهانی جدید سینمایی ایجاد کنند و در سال 2014 این پروژه از زمین خارج شد. فیلمنامه توسط پلیس سابق که Aquaman ، Will Bill و Fast و نویسنده Furious کریس مورگان را اختراع کرده است ، نوشته شده است . مشخص نیست که چه اشتباهی رخ داده است ، اما مخاطبان آرنولد-کانان را نمی بینند.

  1400/4/5 18:26
 • hadi 522 :

  اما بازیگری که در خارج از ایالات متحده متولد می شود و چشم انداز رئیس جمهور شدن ندارد ، در فیلم خارق العاده "کونگ فیوری" بر اساس فیلم کوتاهی به همین نام ساخته دیوید سندبرگ نقش رئیس دولت را بازی می کند. علاوه بر این دو ، مایکل فاسبندر و دیوید هسلهوف در این فیلم نقش دارند . شوارتزنگر در حال تولید و برای اولین بار در این حرفه ستاره های سریالی است که هنوز هم با نام Outrider ذکر شده است. آرنولد در لباس یک مارشال فدرال ظاهر می شود و مشغول گرفتن مجرمان است. کمدی "سه قلوها" دنباله "جوزا" است. ادی مورفی به آرنولد و دیویتو پیوست . این بازیگر سیاه پوست نقش یک برادر دیگر را بازی خواهد کرد که در نتیجه یک آزمایش متولد شده است.

  1400/4/5 18:27

بیشتر بخوانید