عکس مرلین مونرو در سردخانه

هر چند بیش از نیم قرن از مرگ دلخراش مرلین مونرو می گذرد ، عکس های او بسیار محبوب هستند. این احتمالاً به این دلیل است که مرلین مونرو نه تنها یک بازیگر موفق هالیوود بلکه یک زن با  زیبایی غیرمعمول نیز بوده است.به هر حال ، اگر به زندگی او علاقه مند هستید ، مطالعه بیوگرافی مرلین مونرو را به شما توصیه می کنیم . در اینجا ما تصمیم گرفتیم فقط عکس های پس از مرگ مرلین مونرو را جمع آوری کنیم یک واقعیت جالب این است که به دلایلی عکس های پس از مرگ مرلین مونرو در اینترنت بسیار محبوب هستند. گفتن آنچه که این امر با آن در ارتباط است بسیار دشوار است. اما ما سعی کردیم  عکس نادری از مرلین مونرو را پیدا کنیم که در سردخانه گرفته شده است.

 

اما ابتدا 3 عکس پس از مرگ مرلین مونرو که توسط کارشناسان پلیس در صحنه مرگ بازیگر زن گرفته شده است.

 

مرلین مونرومرلین مونرو

Foto-smerti-Me`rilin-Monro-3.jpg

3 عکس پس از مرگ مونرو که توسط کارشناسان پلیس در صحنه مرگ بازیگر زن گرفته شده است.

مرلین مونرو
آخرین عکس مونرو که چهره او را نشان می دهد (گرفته شده در سردخانه)

 

مرلین مونرو برای چندین روز دفن نشد ، زیرا جمعیت طرفداران برای گرامیداشت یاد و خاطره این ستاره آمده بودند. از آنجا که بدن در هنگام کالبد شکافی مجروح شده بود ، آنها حتی مجبور به ساختن ماسک مرگ و کلاه گیس شدند.

 

مرلین مونرو

مرلین با لباس مارک پوچی Pucci به رنگ سیب سبز  کمرنگ به خاک سپرده شد. این لباس مورد علاقه او بود و در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مکزیکو سیتی در سال 1962 با این لباس عکس گرفت.

 

1e02896bcc3cfa42ef3c591e6bda00a9.jpg

مرلین مونرو با لباس مارک پوچی Pucci

Foto-Me`rilin-Monro-i-Artur-Miller-na-svoey-svadbe-29-iyunya-1956.jpg

 مرلین مونرو و آرتور میلر ، 29 ژوئن 1956

 

Foto-Me`rilin-Monro-interesnyefakty.org-13.jpg

مرلین مونرو

Foto-Me`rilin-ochen-lyubila-sobak.jpgMe`rilin-Monro-interesnyefakty.org-3.jpgReklamnoe-foto-shampunya-ot-Me`rilin-Monro.jpg

عکس تبلیغاتی شامپو از مرلین مونرو

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Tasmine 759 :

    مرلین مونرو یک هنرپیشه پرطرفدار است که هنوز نامش بر سر زبان ها است. او یکی از مشهورترین نمادهای جنسی در تاریخ مدرن است. از این نظر، تعجب آور نیست که بسیاری از مردم به سادگی مرگ او را باور نمی کنند. برخی از نظریه پردازان توطئه معتقدند که این ستاره کشته شده است. او به دلیل روابط با سیاستمداران برجسته آن زمان - جان اف کندی و برادرش رابرت کندی کشته شد. دیگران ادعا می کنند که او مرگ خود را جعل کرده و اکنون با نام دیگری زندگی می کند. همه به این دلیل که او بیش از حد می دانست. با توجه به تعداد اسرار دولتی که به نظر می رسید او می دانست، بسیار بعید بود که مرلین زنده باشد. برخی معتقدند که مونرو در یک بیمارستان روانی در کانادا است.

    1401/1/14 20:32

بیشتر بخوانید