سلبریتی که با کمک جراحی پلاستیک ظاهر خود را تغییر دادند

در

جراحی پلاستیک

ظاهر برای شخص نقش مهمی دارد. در مورد مشاهیر جهان چه می توانیم بگوییم؟ از نظر آنها ظاهر بخشی از حرفه آنهاست. بنابراین ، تعجب آور نیست که بسیاری از آنها به کمک متخصصان متوسل می شوند. مداخله جراحی اغلب نتایج عالی می دهد ، اما گاهی اوقات ویژگی های صورت آنقدر تغییر می کند که طرفداران دیگر بت های خود را نمی شناسند. در مقاله بیشتر بخوانید.

 

جراحی پلاستیک در هالیوود غیر معمول نیست. فقط این که برای برخی از افراد مشهور بسیار موفق بوده و تغییرات تقریباً برای چشم قابل مشاهده نیست. و در این حالت ، ممکن است فکر کنید که این مسئله مربوط به ژنتیک و مراقبت شخصی با کیفیت است. اما همچنین اتفاق می افتد که تغییرات به قدری واضح است که به راحتی نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.این مجموعه شامل عکسهایی از مشاهیری است که تغییرات ظاهری آنها مثبت است.

 

بلا حدید

بلا حدید

بلا حدید

 

سال 2019                                                                                                                     سال 2014

 

زیبایی این سوپرمدل آمریکایی به عنوان مرجع شناخته شده است: ویژگی های صورت وی با "نسبت طلایی" 94٪ مطابقت دارد. هیچ رازی نیست که نسبت های مناسب بلاحدید هدیه ژنتیک نیست بلکه بخاطر جراحی پلاستیک و زیبایی است.جای زخم بر روی تیغه بافت نرم دهلیز بینی از واقعیت جراحی زیبایی بینی باز صحبت می کند. پشت و بالهای بینی باریکتر می شوند ، قوز از بین می رود ، اما یک تغییر شکل V شکل معکوس ظاهر می شود: شکافی به دلیل شیب های انجام نشده هرم استخوان ایجاد می شود. 

 

بلفاروپلاستی یکی از مرسوم ترین جراحی های زیبایی  است. و همه به این دلیل است که پوست اطراف چشم بسیار نازک است و به سرعت کشیده می شود. این امر منجر به این واقعیت می شود که اولین علائم پیری ، چروک ها ، افتادگی بیش از حد پوست پلک های بالا و پایین ، افتادگی گوشه های پایین چشم ، "کیسه های چربی" و سایر تغییرات نه چندان خوشایند - در درجه اول در این منطقه ظاهر می شود.کانتور برجسته و ماهرانه لب بالایی به احتمال زیاد با پرکننده هایالورونیک مدل می شود.

همانطور که می دانید ، مهمترین نکته در جراحی پلاستیک توانایی متوقف شدن به موقع است!

امروزه بلفاروپلاستی با روش های مختلفی انجام می شود ، اما در چند سال گذشته ، عمل "چشم روباه" محبوبیت خاصی داشته است. و بلا حدید مدل 23 ساله برای این کار از جراحان قدردانی می کند. جراحان پلاستیک به معنای واقعی کلمه با بلند کردن گوشه خارجی پلک فوقانی و کشیدن آن کمی به سمت شقیقه ها ، چهره او را به کمال رساندند. به این ترتیب ، آنها به برش بیشتر چشمها به شکل بادامی دست یافتند و نگاه حدید جوان ، نگاهی مبهوت و کمی وحشی پیدا کرد. جای تعجب نیست که نتیجه بسیار پر سر و صدا بود.

 

سلین دیون

سلین دیونسلین دیون
خواننده ، ترانه سرا و آهنگساز با استعداد کانادایی به جراحان پلاستیک روی آورد و این به وضوح به نفع او بود. وی بیش از 10 عمل جراحی پلاستیک انجام داد ، از جمله جراحی برای تغییر شکل بینی ، چانه ، اصلاح کانتور صورت و غیره.

 

دمی مور

دمی موردمی مور
این بازیگر زن آمریکایی همچنین به خاطر شانه های پهن خود معروف است: تغییر شکل بینی و چانه ، تزریق و غیره

 

تام کروز

دمی مور

دمی مور
بازیگر ، کارگردان سینما و تهیه کننده آمریکایی در جوانی نمی توانست به ظاهر جذاب خود ببالد. جراحی پلاستیک به کمک او آمد. متخصصان بینی او را تغییر شکل داده ، لیفت صورت و میانه صورت و بلفاروپلاستی پلک های پایین را انجام دادند.

 

نیکول کیدمن

نیکول کیدمننیکول کیدمن

 

بازیگر استرالیایی-آمریکایی بیمار مداوم جراحان پلاستیک است ، گرچه خود نیکول این موضوع را انکار می کند. متخصصان می گویند او فرم بینی و لب های خود را تغییر داده است. علاوه بر این ، نیکول طرفدار بوتاکس و مواد پرکننده است.
وقتی به بازیگر مو قرمز نگاه می کنید ، ممکن است به نظر برسد که ظاهر او هیچ تغییر خاصی در زیبایی نداشته است. با این حال ، به محض اینکه کیدمن شروع به لبخند زدن یا صحبت می کند ، مشخص می شود که صورت وی با تزریق بوتاکس تقریباً بی حرکت شده است.در این فرم ، ستاره کمی ترسناک به نظر می رسد. "ماسک" وحشتناک ، که توسط متخصصان زیبایی ایجاد شده است ، با یک لب فوقانی مستطیلی شکل که با لبخند ، پوست و گونه های غیر طبیعی افزایش می یابد ، تکمیل می شود که معمولاً در این سن ناپدید می شوند.

 

رنه زلوگر

رنه زلوگررنه زلوگر
بازیگر و تهیه کننده آمریکایی ظاهر خود را تقریباً فراتر از شناخت با تغییر بنیادی ویژگی های صورت خود انجام داده است . او با استفاده از بوتاکس به تغییر فرم چشم متوسل شد. 

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 سلبریتی که قربانی جراحی پلاستیک شدند

در
از زمان های بسیار قدیم ، مردم برای داشتن صورت بهتر و زیباتر به ترفندهای مختلف متوسل شده اند. سبک زندگی در دنیای مدرن که به دنبال زیبایی الگوبرداری شده و مد روز می باشد، از این قاعده مستثنی نیست و آماده است تا برای یافتن صورت واندام مورد نظر، بارها زیر تیغ جراحی برود. هرچند، با وجود فن آوری های پیشرفته باز هم بسیاری از  جراحی پلاستیک با شکست مواجه می شوند و فرد را نه تنها از ظاهر یک شخصیت جذاب دور می کنند ، بلکه با تبدیل او به یک موجود خنده دار، گاه باعث همدردی و گاهی سرگرمی می شوند.

1. کنی راجرز

قبل و بعد: کنی راجرز
 
باور کردنش بسیار سخت است ، اما در ابتدا کنی راجرز ، خواننده و بازیگر زیبا، بسیار جذاب، به دلایلی نامعلوم تصمیم گرفت که به کمک جراحی پلاستیک متوسل شود. اما به جای نتیجه مطلوب ، آنچه را که حداقل انتظار داشت به دست نیاورد. به علت جراحی ناموفق ، چهره ی مردانه ی او از دور بیشتر شبیه زنان شد.و به معنای واقعی کلمه او بعد از این عمل عصبانی و تا حد دیوانگی پیش رفت.
 

2. دوناتلا ورساچه

قبل و بعد از آن: دوناتلا ورساچه
همانطور که مشخص شده، دوناتلا ورساچه یکی از هنرمندان مشهور و طراح مد به معنای واقعی کلمه ، به قربانی واقعی جراحی پلاستیک تبدیل شد. تعداد بیشماری از جراحی های پلاستیک و آزمایش های مختلف با ظاهر ، این زن را به این واقعیت سوق داد که هیچ چیز از ویژگی های طبیعی او باقی نمانده است. و تمام آنچه او اکنون می تواند دیگران را به غیر از استعدادش با ایجاد لباس های ظریف برای یک مارک مشهور شگفت زده کند ، لب فوقانی بزرگ و پف کرده و همچنین پوست تقریبا مومی او است.
 

3. جوآن ریورز

قبل و بعد: جوآن ریورز
 
برخلاف بیشتر افراد مشهور ، جوآن ریورز بازیگر و کمدین آمریكایی بدون تردید می گوید كه وی تحت عمل جراحی های بیشمار پلاستیك  از جمله جراحی پلك ها ، صورت و گردن قرار گرفت و همچنین باعث تغییر شکل لب ها شد. با وجود همه اینها ، جوآن ریورز ، خود را یک اثر هنری واقعی می داند ، ادعا می کند که از هیچ چیزی پشیمان نیست. اگرچه ، بسیاری موافق هستند ، در مورد این واقعیت صحبت می کنند که در مورد او ، جراحان پلاستیک "بیش از حد" غلو آمیز کار کرده اند.
 

4- ژاکلین ویلدنشتاین

قبل و بعد: ژاکلین وایلدنشتاین
 
با اطمینان می توان گفت که Jocelyn Wildenstein یکی از بهترین نمونه های جراحی پلاستیک ناموفق محسوب می شود. و اصلاً جای تعجب نیست ، زیرا یک زن شیرین و دوست داشتنی، نه تنها یک ، حتی دو ، بلکه دوازده عمل جراحی پلاستیک برای آوردن دل همسرش که نسبت به او سرد شده بود ، انجام داد. و هر چقدر هم که تلاش کرد لیفت صورت و لیفت ابرو را تنظیم کند ، چانه و لب های خود را تنظیم کند ، پلک های خود را مجدداً تغییر دهد و شکل چشم را تغییر دهد تا به آنها شکل کمانی بدهد ، همه چیز معلوم و بیهوده بود: همسرش هرگز به سمت او برنگشت.
 

5. مایکل جکسون

قبل و بعد: سلبریتی معروف مایکل جکسون
 
مایکل جکسون نمونه دیگری از سوءاستفاده بیش از حد از جراحی پلاستیک است. یک افسانه ، یک بت ، یک ستاره فوق العاده. او که با ترانه های خود و رقص خیره کننده خود مخاطبان را به وجد در می آورد و باعث می شد تا از هر حرکت او هیجان زده شوند، این چنین قربانی جراحی پلاستیک شد.کمتر کسی می داند که لبخند همیشگی روی لب او و اعتماد به نفس مایکل فقط در صحنه بود، مایکل ، در پشت صحنه ، دچار دیسمور فوبیا (حالت روانی) بود. او به معنای واقعی کلمه از ظاهر خود متنفر بود، دائما در جستجوی نقص (عدم وجود) در از ظاهر خود و بارها و بارها زیر چاقو می رفت ، سعی می کرد خود را  تغییر دهد. و در پایان ، او تا حدی موفق شد: پوست روشن تر،  بینی باریک باریک ، چانه تغییر یافته و لب ها - تنها بخش کوچکی از آنچه ستاره در تلاش بود. اما ، همانطور که مشخص شد ، حتی چنین تغییراتی رضایت طولانی مدت را به همراه نیاورد و تغییرات روی ظاهر بیش از یک سال ادامه یافت.
 

6. هایدی مونتانگ

قبل و بعد: هایدی مونتانگ
 
طبق شایعات، این ستاره نمایش، هایدی مونتانگ در یک روز ده عمل جراحی پلاستیک انجام داد! فقط تصور کنید که وی برای افزایش محبوبیت و کسب امتیاز از هواداران خود: بالا برن و اصلاح شکل ابرو ، رینوپلاستی ، بوتاکس روی پیشانی ، از بین بردن چربی اضافی روی گونه ها ، چانه و گردن ، لیپوساکشن باسن ، افزایش سینه و باسن ، کاهش کمر و تغییر شکل گوش ها را انجام داد و همه برای اینکه در تلویزیون محبوب تر و پرطرفدار شود. اما به گفته هایدی ، او از عمل خود پشیمان است و از این واقعیت صحبت می کند که بر روی بدن او جای زخم ها بیشتر از افرادی است که دچار سانحه رانندگی شده اند.
 

7. جنیفر گری

قبل و بعد: جنیفر گری
 
جنیفر گری به درستی می تواند نمونه ای ایده آل در مورد چگونگی جراحی زیبایی (جراحی بینی) در ظاهر شما باشد. در حقیقت ، بینی کمی بزرگ و بلند او یک ویژگی منحصر به فرد و متمایز از بدن وی مانند لب های جولیا رابرتز یا دندان های دیوید لترمن محسوب می شد. اما ستاره متفاوت فکر کرد و تصمیم گرفت از آن بینی بسیار آزار دهنده خلاص شود و بینی خود را مطابق با تمام معیارها کامل کند ، ضمن اینکه جذابیت و شخصیت خود را از دست داد.

8. میکی رورک

قبل و بعد: میکی رورک
 
میکی رورک - بازیگر و بوکسور سابق نیز تصمیم گرفت برای زیبایی زیر چاقوی جراحی برود. وی علاوه بر کاشت مو ، عمل صورت و پلک را انجام داد اما همانطور که مشخص شد نتیجه بهتر نشد. و با کمال تأسف ، ستاره فیلم ، فردیت خود را کاملاً از دست داد و به یکی از کلیشه های الگو تبدیل شد.
 

9. کاروت تاپ

قبل و بعد: کاروت تاپ
ظاهراً بازیگر ، کمدین و نوازنده آمریکایی ، کاروت تاپ به چیزی که در ابتدا هدفش بود نرسیده است. او با انجام چندین عمل جراحی پلاستیک،  به جای یک فرد زنده به نظر می رسد مانند یک شخصیت کارتونی شده و ابروهای وی در حین عمل جراحی ، محدب تر و غیر طبیعی تر شده است ، در حالی که پوست ، در صورت اصلاح لیزر و شیمیایی ، رنگ زرد رنگی به خود گرفته، و صورت او را مانند ماسک مومی کرده است.
 

10. پریسیلا پریسلی

قبل و بعد: پریسیلا پریسلی
 
دشوار است تصور کنید كه الویس پریسلی، وقتی همسرش را چنین می دید، چگونه می توانست واكنش نشان دهد (اگر زنده بود) . شاید او از نحوه تغییر عاشق خود شوکه می شد. و اصلاً تعجب آور نیست. در واقع ، چند سال پیش ، پریسیلا پریسلی روی صورت خودش یک سری جراحی های نسبتاً ناموفق انجام داد ، به همین دلیل صورتش مانند ماسک مومی بی احساس شد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چه بر سر ژان کلود ون دام آمد؟

در
ژان کلود ون دام

 

ژان-کلود ون دام

ژان کلود ون دام درسال 1970 قهرمان کاراته و کیک بوکسینگ بود. درسال های 1980 تا 90 با اندام ورزیده و ماهیچه ای خود معروف به عضلات بروکسل ، لقب پادشاه بلژیکی ها را از آن خود کرد و ستاره رزمی سینمای جهان شد. فیلم های کیک بوکسر، هدف سخت و ... حاصل دوره طلایی جان کلود ون دام است. بعد از دوره طلایی سینمای رزمی، ژان کلود به همان سرعتی که معروف شده بود از دنیای سلبریتی ناپدید شد.  

 

چرا ژان کلود ون دام؟

به دلیل دشواری در تلفظ این نام ، ژان - کلود ون وارنبرگ ، به یاد دوست فقید خود ، نام خود را به ژان - کلود ون دام تغییر داد .

 

ژان کلود ون دام

ژان کلود

یکی از بهترین فیلم های ژان کلود ون دام، فیلم علمی تخیلی اکشن "سرباز جهانی" بود. فیلم فروش خوبی داشت و دست اندرکاران تصمیم به ساخت سریال با همین نام گرفتند. ساخت فیلم سربازجهانی در سال 2012 با نسخه روز حساب و کتاب ادامه پیدا کرد.

 

 فیلم سربازجهانی

 

بعد از موفقیت فیلم پلیس زمان، ون دام برای سه فیلم کاندید شد که قرار بود برای هر کدام 12 میلیون دلار دستمزد دریافت کند. در همان زمان جیم کری با دریافت دستمزد 20 میلیون دلاری در صدر اخبار بود و ون دام دستمزد 12 میلیون دلار را نپذیرفت، اون میخواست مانند جیم کری دستمزد 20 میلیون دلار را دریافت کند. ساخت هر سه فیلم لغو شد و جان کلود ون دام در بلک لیست هالیوود قرار گرفت. این اتفاق تاثیر زیادی بر آینده این بازیگر داشت.

 

ژان کلود هرگز برای دیالوگ ها معروف نشد. او مرد اکشن است.

 

ژان کلود ون دام در سال 2012 در مصاحبه ای با گاردین گفت، جیم کری دستمزد خوبی گرفت و من میخواستم با او رقابت کنم. مثل یک احمق

 

مجسمه ژان کلود ون دام

 

ون دام که به "عضلات بروکسل" معروف شده در کشور خود بلژیک بسیار محبوب است و حتی مجسمه ای از او در روبروی  مرکز خرید معروف نیز نصب شده است.

در سال 2010 در فیلمی به نام The Expendables با کارگردانی سیلوستر استالونه بازی کرد. فیلم موفقیت خوبی داشت و او دوباره جایگاهی برای خود کسب کرد. فیلم با نسخه دوم ادامه پیدا کرد و استالونه نقش مخصوصی برای ون دام در نظر گرفته بود.

 

قد و وزن ژان کلود

سیلوستر استالونه

 

ژان کلود وندام متولد: ۱۸ اکتبر ۱۹۶۰ در بلژیک است او 61 سال سن (متولد 1960 میلادی)  دارد . وزن ژان کلود  80 کیلوگرم  قد ژان کلود ون دام 177 سانتیمتر است. 

ژان کلود ون دام در کدام شهر متولد شد؟

سینت آگاتا-برچم ، بلژیک

 

ژان کلود ون دام

 

او دوستار حیوانات است و موسسه خیره ای در استرالیا برای کمک به حیوانات دارد. 

پسر ژان کلود ون دم

پسر ژان کلود ون دام

                                                عکس  نیکولاس پسر ژان کلود ون دام  

3709290.jpg


خشونت ژان کلود هیچ وقت خارج از کادر دوربین دیده نشد ولی پسر ژانکلود، نیکولاس در سال 2017 بخاطر درگیری فیزیکی دستگیر شد. نیکولاس برای 2 ساعت هم اتاقی خود را با چاقو گروگان گرفته بود.

دختر ژان کلود ون دم

d26b8b1976630a1c1b43049e0dac4e03.jpg

پیش پرده فیلم الکساندر نوسکی با دختر ون دام منتشر شد
پیش پرده پروژه تولید الکساندر نوسکی "رویاهای تاریک" در یوتیوب منتشر شده است .

در این فیلم هیجان انگیز بازیگر نقش اول زن ، بیانکا بری ، دختر 29 ساله ژان کلود ون دام حضور داشت . کرسی کارگردانی را ماتیاس مولتراسیو بر عهده گرفت.

طبق خلاصه داستان ، قهرمان فیلم هنگام استراحت با همسرش با خطر مرگبار روبرو می شود.

در سال 2020 ، "رویاهای تاریک" بصورت آنلاین در بازار فیلم کن Marche du Film شرکت کرد. اولین بار این فیلم پاییز امسال در اروپا و آسیا به نمایش در می آید.

 

ژان-کلود ون دام همسر

دختر و همسر ژان کلود ون دام

                                                  عکس  همسر و دختر ژان کلود ون دام  

معروف ترین کار او تبلیغ ولوو است

تبلیغ ولوو

 

همه این تبلیغ را دیده ایم. قهرمان پلیس  ژان کلود ون دم زمان 53 ساله که روی 2 کامیون بزرگ ولوو در حال نمایش توانایی های بدنی فوق العاده خود است.86 میلیون نفر این کلیپ را دیده اند این عدد بیشتر از تعداد کسانی است که کل بلیط های فیلم های او را خریده اند.

عکس ژان کلود

ژان کلود ون دام

 

درسال 2017 ژان کلود در سریالی متفاوت با نام ژان کلود ون جانسون بازی کرد. این سریال روایت زندگی خود اوست، حقایقی که هیچ وقت گفته نشد.

 

بازی مورتال کامبتاز

 

کاراکتر جانی کیج در بازی مورتال کامبتاز از روی این بازیگر محبوب ساخته شده است.

 

اعتیاد ژان کلود ون دام

بازی مورتال کامبتاز

اعتیاد به کوکائین نزدیک بود او را بکشد.

متاسفانه ژان کلود ون دام به کوکائین اعتیاد دارد و یکی از بزرگترین مشکلات زندگی اوست، ون دام گفته است از سال 1999 هر روز 10 گرم کوکائین استفاده کرده که هفته ای 10.000 دلار خرج داشته است. بعد از ترک ناموفق دوباره به اعتیاد رو اورده است.

در این دوران بیشتر فیلم های ون دام مستقیم روی dvd پخش شده و بیننده زیادی نداشته است.

 

ژان کلود در کمدی اکشن نتفلیکس 

ژان-کلود ون دام

ون دام در نقش یک مأمور سابق مرموز سرویس مخفی بازی می کند که پس از متهم شدن پسرش به قاچاق اسلحه و مواد مخدر ، فوراً به فرانسه بازمی گردد.

ژان کلود ون دام گفت: "آخرین مزدور" یک پروژه فوق العاده هیجان انگیز است و به من اجازه می دهد ژانر جدیدی را انتخاب کنم. من همیشه از طرفداران ژان پل بلموندو بوده ام و امیدوارم که به روش خودم مشعل کمدی اکشن را به دست بگیرم. فیلمنامه دیوید چارون همه این عناصر را به روشی کاملاً موفق گرد آورده است - یک داستان زیبا همراه با احساسات ، اکشن زیاد و شوخ طبعی. من همچنین بسیار خوشحالم که در کنار نسل جدیدی از استعدادها مانند آلبان ایوانف ، آسا سیلا و سمیر دکاززا کار می کنم ، اما همچنین با  پاتریک تیمزیت ، اریک جودور ، میو دوباره در صفحه نمایش هستیم. "

دیوید شارون اضافه کرد: "من می خواهم به سنت بزرگ فیلم های اکشن دهه 80 و 90 برگردم - آن فیلم های افسانه ای که همه ما دوست داریم در جایی که قهرمانان بیش از حد معمول نیستند ، بدلکاری ها از زندگی چشمگیرتر و واقعی تر بودند ، و همه با شوخ طبعی نقطه گذاری شده اند. فقط ژان کلود می توانست تجسم این دوران طلایی بی نظیر سینما باشد. "

 

چگونه کیک بوکسور ژان کلود ون دام هالیوود را فتح کرد

ژان کلود ون دام در 18 اکتبر 61 ساله می شود. زندگی حرفه ای او داستان برخاست درخشان ، سقوط ناامیدکننده و بازگشت طولانی به اوج است. در اواخر دهه 1980 و نیمه اول دهه 1990 ، جنگنده هایی با یک ستاره به طور مداوم در باکس آفیس خاطره دارند. ژان کلود از انشعابات استراتژیک و  از خطرات طفره نرفت و دشمنان را با یک ضربه در یک پرش دور خانه مجازات کرد. فرمول موفقیت او ، بی عیب و نقص کار کرد تا اینکه ون دام به قدرت مطلق خود ایمان آورد و از هالیوود تبعید شد.

 

ژان-کلود ون دام

اگر نام رزمی کار بلژیکی برای شما بیش از حد عجیب به نظر می رسد ، بدیهی است که شما نام او را از بدو تولد نشنیده اید: ژان کلود کامیل ، فرانسوا ون وارنبرگ اراده از کودکی او را به جلو سوق داد. او از یک مرد نان شیرینی زنجبیلی تبدیل به یک قهرمان کاراته شد و به عنوان "آقای عضله بلژیک" رسید.

 ژان کلود ون دام در هالیوود

در سن 16 سالگی ، ژان-کلود ون دام  فکر کرد که کمربند سیاه در ورزشهای رزمی برای او کافی نیست و لازم است چیزی را امتحان کند ، حتی وحشیانه تر - این "ماشین کشتار" پنج سال به باله اختصاص داد. ژان کلود اطمینان می دهد که اگر شخصی آموزش های رقص شده ، اما طاقت فرسای رقص را تحمل کند ، هرگونه تست ورزشی برای او هیچ سودی نخواهد داشت. کلاس ها به او لطف و چابکی خاصی می بخشیدند ، و متعاقباً با این کار کاف ها را به رقبا می داد. ون دام از 17 تا 22 سالگی در نبردهای حرفه ای که منجر به 18 ناک اوت شد ، جنگید - البته برای حریفانش.

 

پس از آن ، آن جوان تصمیم گرفت كه وقت آن است كه با یك دعوا حرفه ای این كار را ترك كند و برای تسخیر آمریكا در اكران سینماها به آنجا رفت. ژان کلود پول خاصی ، ایده بازیگری ، ارتباط صنعتی و حتی دانش انگلیسی قابل قبولی نداشت. همه این چیزهای کوچک او را به هیچ وجه اذیت نمی کرد.

ژان کلود یک روش عجیب و غریب برای گذراندن ممیزی ها ایجاد کرد: او آنها را به تنهایی مرتب کرد ، و توانایی های خود را برای یک کارفرمای بالقوه تبلیغ کرد. استعداد چشمگیر خود را.

 

ژان-کلود ون دام

 

این بازیگر مشتاق به تدریج به شهرت رسید: ابتدا در میان جمعیت درخشید ،  و سپس در نقش شخصیت های منفی (علاوه بر این ، روس ها) در "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" (1986) و "عقاب سیاه" شد. "(1988).

 

ژان کلود درنده

یک لحظه کنجکاوی در بیوگرافی ژان کلود: برای مدتی او درگیر فیلمبرداری فیلم اکشن علمی تخیلی Predator (1987) بود. به عنوان یک مبتدی ، حتی نقش یکی از شرکای آرنولد شوارتزنگر به او پیشنهاد نشد ، اما به او اجازه داده شد که در لباس یک هیولای بیگانه مخفی شود.

 

ژان-کلود ون دام

ژان کلود ون دام  با آرنولد شوارتزنگر 

 

درست است که این بازیگر وقت نداشت که واقعاً وارد شخصیت شود و به یک دیوانگی خونین بیفتد - او به سرعت اخراج شد. چرا به طور قطع مشخص نیست ، همه طرفین دلایل مختلفی را بیان می کنند ، بنابراین می توانید هر توضیحی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. آنها می گویند که ژان کلود به دلیل ناخوشایند بودن  لباس هیولا همیشه دمدمی مزاج بود (در آن زمان از طرحی متفاوت از نسخه نهایی استفاده می شد) ، که جای تعجب نیست - به دلیل گرم شدن بیش از حد داخل  لباس ، گاه و بیگاه غش می کرد.

 ژان کلود معتقد است که او را به دلیل امتناع از انجام کاری که خطرناک می دانست ، اخراج شده. به گفته وی ، بدلکار در پایان شکستن پای خود را در این صحنه نشان داد ، اگرچه گروه فیلم اطلاعات زخمی شدن را تأیید نکردند.

 

 ژان کلود ون دام در فیلم های کشتار

 در سال 1988 ، اولین موفقیت ون دام در نقش اصلی منتشر شد - "Bloodsport" در مورد مسابقات زیرزمینی هنرهای رزمی.

"ورزش خونین" با دعواهای کاملاً صحنه دار تماشاگران را به وجد آورد ، جایی که ضربات به منزله برخورد واقعی از تماس ها بود (معمولاً در فیلم های هالیوود آنها را می زنند ، اما آنها با زاویه ها و تحمیل صدا، خطاها را می پوشانند). سبک های مختلف مبارزان نیز نزاع ها را تماشایی کرده است.


به دنبال آن مجموعه ای از تولیدات ارزان قیمت اما موفق ، جایی که ژان کلود قدرت جنگندگی خود را نشان داد ، بود. از جمله  Kickboxer (1989) ، Universal Soldier (1992) و Hard Target (1993) توسط جان وو ، عملكرد برجسته هونگ كون ، طراحي شد. این روزها رسم بود که ستارگان اکشن که به خود احترام می گذارند خودشان را در داستان پردازی امتحان کنند: شوارتزنگر در Total Recall بر بیماری اسکلروزیس غلبه کرد ، بروس ویلیس در یک تاکسی پرنده در عنصر پنجم بمب گذاری کرد و غیره. ون دام ، به نوبه خود ، در زمان گشت (1994) به پلیس زمان تبدیل شد. این فیلم در سراسر جهان 101 میلیون دلار درآمد کسب کرد که در نهایت کاراته کا بلژیک را به عنوان یکی از پادشاهان ژانر جنگی رساند.

 

مانند ژان کلود مبارزه کنید

سبک مبارزه سینمایی ون دام از چندین سبک شکل گرفته است. او از ده تا 18 سالگی در رشته شوتوکان (نوعی کاراته) تحصیل کرد و کمربند مشکی گرفت. او در دوران نوجوانی به کیک بوکسینگ نیز علاقه مند شد و شگردهای خود را مطرح کرد.

 

ژان-کلود ون دام
عکس از فیلم  شیردل "AWOL" ، 1990

 

ژان کلود پس از انتقال به ایالات متحده ، سالن آموزش  را افتتاح کرد و در آنجا دو نوع ورزش رزمی دیگر را تکمیل کرد: تکواندو و موی تای. اولی اصالتاً کره ای است و با ضربات قوی و بلند ساخته شده است ، در حالی که موی تای معادل تایلندی کیک بوکسینگ است که در آن گرفتن و پرتاب ممنوع است. شخصیت ون دام در کیک بوکسر تمرین موی تای بود.بعلاوه ، البته ، شما نباید گذشته باله هنرمند را فراموش کنید.

 

چرا ژان کلود ون دام در لیست سیاه هالیوود قرار گرفت 

بعد از فیلم "پلیس زمان" ، به نظر می رسید جالب ترین چشم اندازها برای ژان کلود باز شده است. در عوض ، او به تدریج از رادار ناپدید شد!

ژان کلود زندگی حرفه ای خود را خراب کرد. یک روز او از یونیورسال تماس گرفت و پیشنهاد سه فیلم با حق امتیاز 12 میلیون دلار را پیشنهاد داد. ون دام به سازندگان فیلم گفت كه استعداد او را نمی بینند ، مگر اینكه پیشنهاد او را به 20 میلیون دلار برسانند ، مثل جیم كری (ظاهراً بازیگر معتقد بود كه ضربات او به اندازه شوخی ها و تمسخرهای یك بازیگر طنز مرگبار است). در کارخانه رویاها ، چنین علاقه به پول مورد توجه قرار نگرفت و مرد حریص سوداگر! در لیست سیاه قرار گرفت. در هر صورت این همان چیزی است که خود ژان کلود می گوید.

 

نکته جالب این است که کاراته کا معروف حتی دلایل خاصی برای چنین خواسته هایی داشته است. حیف است که او در آن زمان مطالعه ای انجام نداده  که در سال 2017 انجام شد و طبق آن ژان کلود دومین بازیگر پردرآمد دهه های اخیر است (اولین  امیلیو استوز ). اساس کار کل کارمزد همه فیلم ها نبود ، بلکه نسبت هزینه ها به درآمد بود. معلوم شد که ژان کلود هر دلار خرج شده اش را صد برابر (یا بهتر بگوییم ، چهار دلار و 20 سنت) پس داده است. بی سودترین کارگر صنعت برد پیت بود که فقط ده سنت دلار تولید کرد. ون دام همه آنچه را که لمس می کرد به طلا تبدیل کرد و فیلم های اکشن با بودجه کم را به بازدیدهای گیشه تبدیل کرد.

 

انصافاً ، اشتهای گزاف مالی تنها چیزی نبود که زندگی حرفه ای او را خراب کرد. در اواسط دهه 1990 ، با الهام از شهرت ، این بازیگر کاملاً به بیراهه رفت: او هرگز از کوکائین جدا نمی شد ، مرتباً همسران جدید می گرفت ، با پاپاراتزی دعوا می کرد ، به دلیل رانندگی در حالت مستی جریمه می شد (و یک بار در یک کلوپ شبانه با ماشین تصادف کرد) و دائماً برای فیلمبرداری دیرمی آمد. گروه تولید "جنگجوی خیابانی" (1994) شکایت کردند که کار با او غیرممکن است و حتی آنها از گفتن داستان هایی درباره رفتار او شرم داشتند. استودیو کارمند ویژه ای را موظف کرد که از اولویت های کنترل نشده مراقبت کند ، اما ژان کلود خودش به او چیزهای بد یاد داد!

 

ژان-کلود ون دام

در اتاق دادگاه عالی لس آنجلس ، 1998


در نیمه دوم دهه 1990 ، فیلم های ژان کلود در گیشه شکست می خورند و به زودی از رفتن به سینما منع شدند و آنها را مستقیماً به دی وی دی ها منتقل کردند.

برای پی بردن به غیرقابل بازگشت بودن غم انگیز سقوط وی ، کافی است که ژان کلود حتی به حضور خود در کمدی ناخوشایند داخلی "Rzhevsky علیه ناپلئون" اشاره کند.

 

تولد دوباره ژان کلود ون دام و پاکسازی

بعد از یک رشته تحقیرها ، ژان کلود ، متواضع شد ، درسش را گرفت و یاد گرفت که خودش را از کنار حاشیه نگاه کند. برای بسیاری ، جی‌سی‌وی‌دی JCVD فیلم او "JCVD" به الهام تبدیل شد. (2008) ، جایی که او خودش بازی کرد. و دقیقاً همان چیزی که او بازی کرد - منتقدان از خوشحالی خفه شدند و بوق زدند که وقتی آنها به دنیا آمدند چنین بازی قدرتمندی را از مردی که عادت به حل همه مشکلات زندگی با نخ ریسمان داشت ، ندیده بودند. یک مونولوگ شش دقیقه ای در فیلم وجود دارد ، جایی که ژان کلود ون دام مستقیماً به دوربین و تماشاگر نگاه می کند و با اشک ، از رویاها و ناکامی های خود صحبت می کند. هنگام بازبینی این بخش ، خودش احساس شرمندگی از نحوه کنار گذاشتن زندگی حرفه ای خود کرد.

 

ژان-کلود ون دام

در اکران فیلم JCVD ، 2008 


در این صحنه ، جنبه نفسانی بازیگر به وضوح نمایان می شد. شاید ، ژان کلود ون دام همیشه از نوع انعطاف ناپذیر شوارتزنگر دقیقاً به دلیل ساده لوحی ، آسیب پذیری و انسانیت و همچنین البته توانایی شکستن یک گردو با باسن متمایز بود. ژان کلود بیش از یک بار به این ابرقدرت مباهات کرده است ، از جمله در کامو در سریال تلویزیونی دوستان (سیزدهمین قسمت از فصل دوم).


JCVD می تواند بسیار بیشتر مورد توجه قرار گیرد و با قدرت بیشتری به احیای حرفه ژان کلود ون دام کمک کند . این بازیگر مشغول نظافت سگ خود در تایلند بود که مرگ بالینی را تجربه کرد. ژان کلود معتقد بود که حمایت از یک دوست چهار پا در مقیاس ابدی مهمتر از تعقیب موفقیت است.

 

 استالونه او را به مهمانی ستاره های اکشن پیر در The Expendables II (2013) دعوت کرد ، جایی که ون دام با یک چشمک زدن شخصیت شرور را به تصویر کشید. سیلوستر او را به قسمت اول دعوت کرد ، اما پس از آن ژان کلود مجذوب ویرایش پروژه کارگردان طولانی مدت "راه عقاب" شد (این فیلم در سال 2008 فیلمبرداری شد ، اما آنها نمی توانند آن را به طور معمول منتشر کنند ، و نام ها را به طور مداوم تغییر می دهند).

 

 ژان-کلود ون دام نه تنها در تبلیغات بازی کرد ، بلکه در مجموعه تلویزیونی Jean-Claude Van Johnson (2016-2017) نیز بازی کرد. طبق طرح این نمایش ، کار بازیگری ون دام فقط پوششی برای نوع واقعی فعالیت او بود: انجام ماموریت های مخفی. این کمدی نه تنها فیلم های او را مسخره کرد ، بلکه عشق خود را به آنها اعتراف کرد و خود ژان کلود نشان داد که واقعاً می تواند با جیم کری در مسیر طنزپردازی رقابت کند.

 

ژان-کلود ون دام

در طول کنفرانس مطبوعاتی سریال "Jean-Claude Van Johnson" ، 2017 


اکنون امور ون دام به آرامی در حال بهبود است. وی در صداپیشگی کارتون ها (دنباله و سه گانه "کونگ فو پاندا" ، جدید "مینیون ها") مورد تقاضا قرار دارد و نتفلیکس اقدام به ساخت اکشن کمدی "آخرین مزدور" با بازی وی می کند. 

چه فیلمی از ژان کلود ون دام  تماشا کنیم

"Bloodsport" (1988)

"کیک بوکسر" (1989)

"JCVD." (2008)

"ژان کلود ون جانسون" (2016 - 2017) (مجموعه تلویزیونی)

لیست فیلم های ژان کلود ون دام

 

سال

نام فیلم

نقش

نکات مهم

۱۹۸۴

موناکو جاویدان

Gay Karate Man

 

۱۹۸۴

بریکین

Spectator in First Dance Sequence

Uncredited

۱۹۸۶

نه سازش، نه تسلیم

Ivan Krushensky

Also known as Karate Tiger (European)

۱۹۸۸

رینگ خونین

فرانک داکس

Fight choreographer, فیلم‌نامه‌نویس، تدوین‌گر

First work with بلو یانگ.

۱۹۸۸

عقاب سیاه

Andrei

Also known as Red Eagle or Red Hunter (European)

۱۹۸۹

سایبورگ

Gibson Rickenbacker

تدوین‌گر

۱۹۸۹

کیک بوکسور

Kurt Sloane

نویسنده

Also known as Karate Tiger ۳ (European)

۱۹۹۰

حکم مرگ

Louis Burke

 

۱۹۹۰

شیردل

Lyon Gaultier

Fight choreographer, نویسنده

Also known as Leon or A.W.O.L. – Absent Without Leave (European)

۱۹۹۱

ضربه دوجانبه

Alex Wagner/Chad Wagner

دو نقش، تهیه‌کننده، نویسنده

دومین همکاری با بلو یانگ.

۱۹۹۲

سرباز جهانی

Luc Deveraux/GR۴۴

اولین همکاری با دولف لاندگرن.

۱۹۹۳

آخرین حرکت قهرمان

خودش

حضور افتخاری

۱۹۹۳

راهی برای فرار نیست

Sam Gillen

 

۱۹۹۳

هدف سخت

Chance Boudreaux

 

۱۹۹۴

پلیس زمان

Max Walker

دو نقش

۱۹۹۴

مبارز خیابانی

Colonel William F. Guile

 

۱۹۹۵

مرگ ناگهانی

Darren McCord

 

۱۹۹۶

نهایت خطر

Alain Moreau/Mikhail Suverov

دو نقش

۱۹۹۶

هدف نهایی

Christopher Dubois

کارگردان، نویسنده

۱۹۹۷

تیم دو نفره

Jack Quinn

 

۱۹۹۸

تقلب

Marcus Ray

 

۱۹۹۸

لژونر

Alain Lefevre

نویسنده، تهیه‌کننده

۱۹۹۹

سرباز جهانی: بازگشت

Luc Deveraux

تهیه‌کننده

۱۹۹۹

دوزخ

Eddie Lomax

تهیه‌کننده

Also known as Desert Heat

۲۰۰۱

فرمان

Rudy Cafmeyer/Charles Le Vaillant

دو نقش، نویسنده

۲۰۰۱

بدل

Edward "The Torch" Garrotte/Replicant

دو نقش

۲۰۰۲

از خط خارج شده

Jacques Kristoff

 

۲۰۰۳

در جهنم

Kyle LeBlanc

 

۲۰۰۴

برخاسته از مرگ

Ben Archer

 

۲۰۰۴

نارکو

Jean's ghost by Lenny

نقش کوتاه

۲۰۰۶

سپاه سخت

Phillip Sauvage

 

۲۰۰۶

دومین فرمانده

Sam Keenan

 

۲۰۰۶

امتحان

Charles

 

۲۰۰۷

تا دم مرگ

Anthony Stowe

 

۲۰۰۸

چوپان: گشت مرزی

Jack Robideaux

اولین همکاری با اسکات ادکینز.

۲۰۰۸

جی‌سی‌وی‌دی

JCVD

مدیر اجرایی تولید

۲۰۱۰

سرباز جهانی: احیا

Luc Deveraux

دومین همکاری با دولف لاندگرن.

اولین همکاری با آندری آرلوفسکی.

Limited theatrical release in Israel, Singapore, Philippines, Malaysia, United Arab Emirates, India, Jordan, Lebanon, Italy, Japan, and Pakistan.

۲۰۱۱

پاندای کونگ‌فوکار ۲

Master Croc

صداپیشه

۲۰۱۱

بازیهای ترور

Vincent Brazil

Limited theatrical release in US, Russia, and Ukraine.

دومین همکاری با اسکات ادکینز.

مدیر اجرایی

Also known as Weapon (European)

۲۰۱۱

Beur sur la ville

Colonel Merot

 

۲۰۱۲

Rzhevskiy vs. Napoleon

خودش

 

۲۰۱۲

چشمان اژدها

Jean-Luis Tiano

اولین همکاری با کانگ لی با پیتر ولر.

۲۰۱۲

یک‌بارمصرف‌ها ۲

Jean Vilain

سومین همکاری با اسکات ادکینز با دولف لاندگرن.

۲۰۱۲

سرباز جهانی: روز حساب

Luc Deveraux

چهارمین همکاری با اسکات ادکینز و دولف لاندگرن.

دومین همکاری با آندری آرلوفسکی.

۲۰۱۲

شش گلوله

Samson Gaul

 

۲۰۱۲

یو.اف. او

George

 

۲۰۱۳

به جنگل خوش آمدید

Storm Rotchild

 

۲۰۱۳

دشمنان نزدیک

Xander

 

۲۰۱۴

گرمای کشنده

Stillman

 

۲۰۱۵

یک تکه گوشت

Deacon

Post-production

۲۰۱۵

'Jian Bing Man

 

Cameo

۲۰۱۵

Yüksek Derece

 

Cameo

Filming

۲۰۱۶

Kickboxer: Vengeance

Master Durand

Filming

۲۰۱۶

The Tower

 

Announced

نامشخص

عشق کامل

Frenchy

کارگردان، نویسنده، Completed

 

نظرات

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر و کاراته کار در 18 اکتبر 1960 در بلژیک متولد شد و از سن 10 سالگی ورزش های رزمی را انجام می دهد. در نیمه دوم دهه 1980 ، برنده چندین دوره مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی و دارنده کمربند سیاه . نقش ایوان کراشینسکی کاراته کار روسیه را در فیلم "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" بازی کرد. پس از اولین صدای شهرت ، این ورزشکار شروع به حضور فعال در فیلم های "Bloodsport" ، "Cyborg" ، "Kickboxer" و "Universal Soldier" کرد (برای آخرین ون دام که آنها 1.5 میلیون دلار پرداخت کردند). در سال 1994 ، این بازیگر 8 میلیون دلار برای بازی در فیلم Street Fighter دریافت كرد. در پایان دهه 90 ، مد فیلم های اکشن رو به زوال بود و مدت ها بود که این بازیگر نمی توانست به درآمد قبلی خود دست یابد و به اوج خود بازگردد. محبوبیت نکته روشن بعدی در کار ون دام حضور در فیلم "J.C.VD" در سال 2008 بود ، که وی در آن شخصیت اصلی شد. این بازیگر سپس در دو دنباله سرباز جهانی ظاهر شد و نقش شخصیت منفی اصلی فیلم The Expendables را بازی کرد. سالانه فیلم هایی با حضور ون دام به عنوان بازیگر و صداپیشه منتشر می شود. سال آینده دو فیلم با بازیگر اکشن - "آخرین مزدور" و "فرانسوی" به نمایش در می آید.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی الاصل بلژیکی است. او قبل از شروع حرفه بازیگری ، بدنساز معروف ، کاراته کا و کیک بوکسر بود. مشهورترین فیلم ها با مشارکت وی عبارتند از "رینگ خونین" ، "تأثیر مضاعف" ، "سرباز جهانی" ، "هدف سخت" ، "پلیس زمان".

۱۴۰۰/۳/۲۰بیوگرافی ژان کلود , اعتیاد ژان کلود ون دام متولد 18 اکتبر 1960 در بلژیک. نام اصلی تولد وی ژان کلود کامیل فرانسوا ون وارنبر است. پدر او به عنوان حسابدار کار می کرد و صاحب یک گل فروشی بود. وقتی پسرش ده ساله بود ، او را در مدرسه کاراته ثبت نام کرد. و در شانزده سالگی ، ژان کلود قبلاً وارد تیم ملی کاراته بلژیک شده بود و بعداً قهرمان اروپا شد. اما جدا از هنرهای رزمی مانند کیک بوکسینگ ، موی تای ، کونگ فو و تکواندو ، ژان کلود در اوایل جوانی به تحصیل باله کلاسیک پرداخت. همچنین در اوج موفقیت (با بودجه همسر اولش. ژان-کلود ون دام همسر) ، سالن ورزشی خود را با نام "Gym Gym" افتتاح کرد.قد و وزن ژان کلود در مقاله بالا آورده شد + عکس ژان کلود و پسر ژان کلود ون دم. در سال 1981 ، ژان کلود پس از جدا شدن از همسرش و فروش این باشگاه ، در آرزوی بازیگر شدن به کالیفرنیا رفت. اما همه چیز خیلی خوب پیش نمی رفت ، علاوه بر این ، ون دام واقعاً انگلیسی بلد نبود ، بنابراین در ابتدا او به عنوان راننده ، دروازه بان ، کارگر ساختمانی کار می کرد و هنرهای رزمی را آموزش می داد. در آن دوره ، او تصمیم گرفت برای بار دوم ازدواج سودآور انجام دهد. در سال 1984 ، ون دام سرانجام در فیلم هایی مانند موناکو برای همیشه (1984) و Break Dance (1984) زمان کوتاهی در فیلم ها گرفت. سپس او نام خود را از ژان کلود ون وارنبرگ به ژان کلود ون دام تغییر داد ، که به یاد دوست فقید خود انتخاب کرد. اولین نقش تمام عیار این بازیگر در سال 1986 کار او در فیلم "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" (1986) بود ، جایی که او در آن بازیگر اصلی ، مبارز روسی ایوان بازی می کرد. اما واقعاً موفقیت دو سال بعد حاصل شد ، پس از اکران فیلم "Bloodsport" (1988). در همان سال ، فیلم های اکشن عقاب سیاه (1988) ، سایبورگ (1988) و کیک بوکسر (1988) اکران شدند. دو مورد اخیر از نظر تجاری بسیار موفق بوده اند. فعالیت بازیگری او به سرعت در حال پیشرفت بود ، در مدت کوتاهی چندین فیلم با مشارکت او مانند "AWOL" (1990) و "سفارش به مرگ" (1990) منتشر شد. اما گام بعدی محبوبیت ، بازی در فیلم "تأثیر مضاعف" (1991) بود. پس از اکران فیلم اکشن "سرباز جهانی" (1992) ، اوج حرفه بازیگری ژان کلود می آید و به دنبال آن چندین فیلم موفق با مشارکت وی از جمله "هیچ کجا اجرا نمی شود" (1993) ، "هدف سخت" (1993) ، "زمان گشت" (1994) ، "مرگ ناگهانی" (1995) ، "حداکثر خطر" و برای فیلم "در جستجوی ماجراجویی" (1996) ، او همچنین بر روی فیلمنامه کار کرد و به عنوان کارگردان بازی کرد . اما به زودی برای ژان کلود یک مرحله از مشکلات مربوط به مواد مخدر ، الکل و پلیس ایجاد شد ، زندگی شخصی نیز به خوبی پیش نرفت. همه اینها نمی تواند روی کار بازیگری تأثیر نگذارد. در سال های بعدی ، فیلم های با مشارکت او کمتر منتشر می شدند ، از جمله نقش در فیلم های "مستعمره" ، (1997) ، "انفجار" (1998) ، "لژیونر" قدیم فرانسه (1999) ، "سرباز جهانی 2": بازگشت »(1999) ، جهنم (1999) ، Replicant (2001) ، سراشیبی (2002) ، در جهنم (2003) ، تا زمان مرگ (2004). اما پس از بهبود بازیگر از مشکلات مواد مخدر ، برای سومین بار ازدواج کرد و بازگشت به صفحه نمایش را آغاز کرد. بنابراین ، در سال 2008 فیلم JCVD. که بسیاری آن را بهترین کار در حرفه ژان کلود می دانند ، و سپس قسمت سوم "سرباز جهانی" (2010) منتشر شد و یک سال بعد ژان کلود صدای شخصیت کارتون "پاندا کونگ فو کار 2" را صحبت کرد(2011) ) به دنبال آن نقش در چندین فیلم اکشن رده B وجود داشت و سپس ون دام در فیلم "The Expendables 2" (2012) که در آن نقش آنتاگونیست اصلی را بازی می کرد به اکران های بزرگ بازگشت. تا سال 2016 ، در سال 2016 ، ژان کلود به صداپیشگی برای فیلم انیمیشن Kung Fu Panda 3 (2016) بازگشت ، یکی از نقش های اصلی را در بازسازی Kickboxer (2016) و دنباله بعدی آن بازی کرد و همچنین در مجموعه تلویزیونی Jean بازی کرد -کلود وانگ جانسون ”(2016-2017) ، که در آن ژان کلود ، حرفه ای خود را مسخره کرد. با این حال ، این سریال ناموفق بود و پس از فصل اول لغو شد.در حال حاضر ، ون دام همچنان به طور فعال در فیلم های گروه B بازی می کند. جدید ترین بازی او در فیلم آخرین مزدور کمدی اکشن نتفلیکس است.

۱۴۰۰/۳/۲۰بله داداش ،حیف که پیر شدی ، من با تماشای فیلم های ژان کلود بزرگ شدم و اکنون به یاد دوران کودکی ام می افتم. رینگ خونین ، کیک بوکسر ، ضربه دوجانبه ، سرباز جهانی، اکنون چنین فیلم هایی وجود ندارد.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر خوبی است ، من با مشارکت او در تماشای فیلم بزرگ شدم. تصاویر شایسته زیادی در فیلمبرداری او وجود دارد! به عنوان مثال فیلم های Hard Target ، Cyborg ، AWOL و بسیاری دیگر را در نظر بگیرید. درست است ، اکنون محبوبیت ژان کلود شروع به کاهش می کند ، اما فیلم های این بازیگر هرگز فراموش نمی شوند!

۱۴۰۰/۳/۲۰من ژان کلود ون دام خوش تیپ را دوست دارم. فیلم های با مشارکت وی کتابچه راهنمای آموزش هنرهای رزمی است. و چه تعداد پسران پس از "جنگجوی خیابانی" طرفدار هنرهای رزمی شدند و عکس ژان کلود را در اتاق خود آویزان کردند.

۱۴۰۰/۳/۲۰از زندگی نامه این بازیگر ، ژان کلود ، در مورد ضعف او در رابطه با جنسیت زن مشخص است. من نمی دانم این چقدر درست است اما واقعیت این است که جنسیت زن نسبت به او بی تفاوت نیست. فیلم های این بازیگر بیشتر مربوط به دسته فیلم های مردانه است ، اما من شخصاً و بسیاری از دوستانم با لذت زیادی فیلم های ژان کلود را تماشا می کنیم.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگری است که فیلمنامه نویس و تهیه کننده نیز هست ، برای من بت بود و می ماند. عکس هایی با تصویر او حتی امروز روی دیوار من آویزان است. سرباز جهانی او فیلم مورد علاقه من است.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود در فیلم "The Expendables-2" مشارکت جالب خود را به نمایش گذاشت.این بازیگر علی رغم سن و سالش فقط یک معجزه است. به هر حال ، در این فیلم سوپرمن ها زیاد هستند ، بنابراین لذت تماشای آنها تضمین می شود.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام مورد علاقه میلیون ها زن است. من فیلم های اول بازیگر را با لذت تماشا کردم ، اما فیلم های آخر خیلی زیاد نیستند. هنرهای رزمی او بیش از آنکه یک دعوای واقعی باشد ، بیشتر شبیه یک باله خوش فرم است. اما این نظر شخصی من است.

۱۴۰۰/۳/۲۰اکنون محبوبیت ژان کلود ون دام دیگر مانند گذشته نیست ، اما کارهای بازیگری و کارگردانی وی همچنان توجه ها را به خود جلب می کند. چنین فیلم هایی از بازیگر مانند "ضربه دوجانبه" ، "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" احساس دلتنگی برای زمان های گذشته را برانگیخته ، می توان آنها را با لذت و به صورت آنلاین تماشا کرد.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام 15 سال پیش آرزوی هر دختری بود! حرفه ای ، همه فیلم های بازیگر ، البته فیلم های اکشن. اما حتی من آنها را تماشا کردم ، فقط به خاطر او. بیوگرافی بازیگر نیز جالب است ، من آن را خواندم ، می خواستم در مورد زندگی شخصی او بدانم ...

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بت من است! من با تماشای فیلم های او بزرگ شدم. او بازیگر و مبارز بزرگی است. بود ، هست و خواهد بود! با وجود انتقادات ، او به همه چیز دست یافت. و منتقدان بازنده های رقت انگیز هستند!

۱۴۰۰/۳/۲۰بچه ها ، البته محبوبیت ژان کلود افت کرد. اما او بازیگر خوبی است. علاوه بر این که او واقعا رقص کوروگرافی جنگی را انجام می دهد ، او واقعاً به بازیگری نیز پایبند است! آیا می توانید تصور کنید که وقتی شهرت و محبوبیت خیره کننده ای گذشت چگونه بود؟! .. خوب ، شما می توانید دیوانه شوید. خلاصه اینکه حداقل "Double Impact" و جدال نهایی "Bloodsport" را تجدیدنظر کنید و عشق به بازیگر به هر حال دوباره در شما بیدار می شود !!!)

۱۴۰۰/۳/۲۰من واقعاً ون دام را دوست ندارم! رقصنده! تصمیم گرفتم فیلم آنلاین "Kickboxer" را تماشا کنم و بعد از 20 دقیقه آن را خاموش کردم! او قطعاً بازیگر نیست و اکنون شک دارم که ژان کلود اصلا کیک بوکسور باشد! ضربات او فقط باعث تمسخر بیننده است.

۱۴۰۰/۳/۲۰شاید بهتر باشد "JCVD" نگاه کنید؟

۱۴۰۰/۱۱/۱۱ این بازیگر آمریکایی در تمام دنیا با نام ژان کلود ون دام شناخته می شود. اگرچه نام کامل او اینگونه به نظر می رسد - ژان کلود کامیل فرانسوا ون وارنبرگ. این پسر بلژیکی آرزوی بازیگر شدن را داشت و به لطف ظاهر عالی، هنرهای رزمی و استعدادش توانست به شهرت جهانی دست یابد. اما بیشتر از همه، این بازیگر به فرزندان خود از ازدواج با گلادیس پرتگ - کریستوفر و بیانکا افتخار می کند. آنها نیز به موفقیت های زیادی دست یافتند. اما کوچکترین پسرش نیکلاس از ازدواجش با دارسی لاپیر هنوز از پدرش راضی نیست. اگرچه ممکن است همه چیز را در پیش داشته باشد.

در ادامه بخوانید...

مونیکا بلوچی بازیگر 54 ساله ایتالیایی قصد پیر شدن ندارد

در
مونیکا بلوچی
عکاسی برای مجله Soon
بازیگر زن 54 ساله ایتالیایی، مونیکا بلوچی طرفدارانش را با تغییر رنگ موهای سیاه به بور متقاعد می کند که قصد پیر شدن را ندارد.
 
در سال های اخیر، مونیکا بلوچی بازیگر مشهور در سینمای جهان به ندرت در صفحه نمایش دیده می شود.
مونیکا بلوچی
اما به طور فزاینده ای، زیبای ایتالیایی را می توان به عنوان یک مدل ، که در آن او در تصاویر به یاد ماندنی، دیدنی و جذاب که بر زیبایی طبیعی او تأکید می شود، ملاحظه کرد. 
مونیکا بلوچی
برای این عکس، بازیگر سعی کرد یک کلاه گیس بور با موهای کوتاه داشته باشد.
مونیکا بلوچی
موافقم، مونیکا در این تصویر بی نظیر به نظر می رسد. با این حال، مشترکین مجله Soon اذعان کردند که بلافاصله بازیگر را در این تصویر تشخیص نداده اند!
مونیکا بلوچی
در برخی عکس ها، مونیکا در جواهرات کارتیه و یک لباس والنتینو دیده می شود. این بازیگر توسط عکاس مشهور پاتریس ون مالدن عکسبرداری شده است. جلسه عکس در بهار در پاریس برگزار شد.

عکس از مونیکا بلوچی در گذر زمان

مونیکا بلوچی
مونیکا بلوچی
مونیکا بلوچی
مونیکا بلوچی
مونیکا بلوچی

نظرات

در ادامه بخوانید...

مونیکا بلوچی دوست پسر جوانش را ترک کرد

در
مونیکا بلوچی و نیکلاس لوفور
مونیکا بلوچی 54 ساله، هنرپیشه ایتالیایی، عاشق 36 ساله خود را ترک کرد.
مونیکا بلوچی هنرپیشه مشهور سینمای جهان اعلام کرد که نیکولاس لوفور، دوست پسر جوانش را ترک کرده است. این زوج تقریبا دو ساله با هم بودند. این بازیگر خاطر نشان کرد دوستی او با صاحب گالری 36 ساله در حال حاضر تنها بصورت دوستی ادامه دارد.
 
مونیکا بلوچی در مصاحبه ای با F Weekly گفت: "ما بسیار نزدیک به یکدیگر بودیم. این شخص به من خیلی آموزش داد، اما اکنون فقط تبدیل به دوستان مادام العمر شده ایم.

نظرات

در ادامه بخوانید...

آنجلینا جولی بدون آرایش: زیباترین زن جهان بدون آرایش

در
زیباترین زن جهان بدون آرایش: سلبریتی (آنجلینا جولی) بدون آرایش در عکس های سال های مختلف
آنجلینا جولی مادر 6 فرزند، بازیگر مشهور سینمای جهان و کارگردان درخشان، که بر پرده نمایش تلویزیون به طور مستقیم با مژه های بلند سیاه پرپشت به مردان نگاه میکرد با گونه های برجسته، لب های پف کرده، یک بینی کوچک شسته رفته و چهره ای کامل که تقریبا رویای اولیه هر دختری روی این سیاره است. اما همانطور که معلوم شد، این تصوير کامل از همان زمانی كه فيلمبرداری و رتوش حرفه ای به پايان می رسد، ناپديد می شود. بنابراین بت یک نسل را بدون آرایش ببینیم ...
 
1455620505-0.jpeg
زیباترین تصاویر انجلینا جولی
 

1. لبخند یک میلیون دلاری

آنجلینا جولی بدون آرایش  و  با آرایش  Hollywood لبخند برای یک میلیون
 
آنجلینا جولی یک زن مینیمالیست و یکی از زیباترین زنان جهان است. و حتی هنگامی که بدون آرایش می آید. به عکس  آنجلینا جولی بدون ارایش نگاه کنید، متوجه شدید که در این رویداد، ستاره افسانه ای تصمیم گرفت بدون کمک متخصصان و متخصصان زیبایی، بدون آرایش با یک لبخند میلیون دلاری، بدون آرایش بودن را جبران کند.
 

2. زیبایی طبیعی

زیبای هالیوودی بدون آرایش
جولی اعلام می کندکه در حالی که بر روی صفحه نمایش آرایش بخشی جدایی ناپذیر از تصویر او است، همه چیز در زندگی بیرون متفاوت است. بنابراین، در اکثر موارد عکاس ها موفق به گرفتن عکس از زیبای هالیوودی در شکل طبیعی او در لنز دوربین های خود می شوند.

3. آنجلینا جولی با مادر

عکس بدون آرایش آنجلینا جولی

 

آنجلینا جولی می گوید ایمان مادر من این بود که من را قوی تر و با اعتماد به نفس بیشتری بزرگ کند، اما قبل از آن، با دادن عشق و مراقبت نامحدود، به طور مداوم تشویق و پشتیبانی می کرد و تعجب آور نیست که پس از از دست دادن یکی از عزیزان و یک فرد نزدیک، ستاره انعطاف پذیر توانست در مدت کوتاهی از شوک خلاص شود.
 

4. سفیر خیرخواه

عکس آنجلینا جولی بدون آرایش

 

همانطور که همیشه می گوییم، آنجلینا بیش از یک مدل، بازیگر یا مدیر است. جولی، یکی از فعالان بشردوست و اجتماعی، در حال حاضر سفیر خیرخواهی برای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد است که نماینده کمیسیون عالی پناهندگان است. جولی در این نقش تصمیم گرفت تا با برخی از آنها زمان بگذراند، کل روز را با کودکان، زنان، مردان و سالخوردگان صحبت کند. نیازی به گفتن نیست، در اینجا او بدون آرایش است.
 

5. حل بیشتر مشکلات جهانی

آنجلینا جولی بدون گریم   در طی بازدید از اردوگاه IDP با پناهندگان کچین
در این عکس جولی یک زن بسیار احساساتی دیدخ می شود که من فکر می کنم میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان در مورد چگونه زندگی کردن آنچه که در اطراف اتفاق می افتد، فکر می کنند
آنجلینا جولی نوشت: "من آن را برای خرید مجلات خاص نساخته ام، یا چون من در برابر شایعات هستم یا چیزی شبیه آن، من فقط می خواهم ذهن خود را با مشکلات واقعی در جهان پر کنید، و نه برخی از مزخرفات مسخره ... "
 

6. Tomb Raider

عکس از آنجلینا جولی بدون آرایش

 

7. همه چیز در این دنیا نسبی است

خوشگل ترین زن دنیا بدون ارایش

Angelina-Jolie-without-Makeup-3.jpg

عکس آنجلینا جولی قبل و بعد از آرایش

 

قبل از انجام آرایش زیبا، شما باید یک چیز ساده را درک کنید که همه چیز در این دنیا نسبی است.

8. زیبایی کشنده در زندگی و روی صفحه نمایش

 آنجلینا جولی روی صفحه نمایش                                                      آنجلینا جولی بدون گریم
شما می توانید برای مدت طولانی در مورد آنجلینا جولی صحبت کنید، او را ستایش کنید یا بالعکس، انتقاد و محکوم کنیدو. در هر صورت، فراموش نکنید که اول از همه - او یک فرد زنده است و حضور یا عدم وجود آرایش آن را بدتر یا بهتر نمی کند.
 

9. او آموخت که به مشکلات لبخند بزند

او آموخت که به مشکلات لبخند بزند
شاید آنجلینا از آن دسته افرادی باشد که با وجود مشکلات و موانع در پایان به اهداف خود برسند. برای بیش از چهل سال، او آموخته است به مشکلات لبخند بزند، حتی زمانی که عمیقا ناراحت است. و به من اعتماد کنید، با آرایش یا بدون آرایش، نتیجه لبخند او را فوق العاده نشان می دهد. 

10. شاد بدون آرایش

زیبا به رغم همه چیز
و در نهایت، می خواهم بگویم که جزئیات در شادی است. ایده آل برای بعضی از افراد چیزهای کوچک مانند ابروهای کشیده شده است، تحت تکنیک ابرو و لب های سیلیکون تزریق شده، و برای کسی شادی در کودکان و رفاه خانواده است. آنجلینا مسیر خود را برای خودش انتخاب کرده، او آموخته که نه تنها تمام ویژگی های ذاتی یک زن قوی، مامور مراقبتی و سفیر حسن نیت، بلکه یک چارچوب انعطاف پذیر به عنوان ستاره هالیوودی، که هنوز باقی مانده است، با وجود سنش، ترکیب شده است.
 

عکس از آنجلینا جولی بدون آرایش

اما اصلی ترین چیز این است که این زن شگفت انگیز، اول از همه، آموخته است که واقعی باشد، همانطور که او در خارج از قاب فیلم های مورد علاقه است: خسته، آرایش نشده، به آرامی با زندگی و مشکلات کنار بیاید، اما بسیار زنده، صادقانه و دوست داشتنی.

بازیگران هالیوود بدون آرایش

عکس های سلبریتی ها بدون آرایش

 

شارلیز ترون

شارلیز ترون

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون

ادل

ادل

کامرون دیاز

کامرون دیاز

 آدریانا لیما

 آدریانا لیما

 جسیکا آلبا

 جسیکا آلبا

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

مایلی سایرس

مایلی سایرس

نظرات

۱۴۰۰/۶/۲۳در عکس های تصادفی گرفته شده توسط پاپاراتزی یا رهگذران عادی ، آنجلینا جولی جذابیت کمتری پس از کار هنرمندان گریم حرفه ای ندارد: علیرغم شکل مربع ، ویژگی های آنجلینا جولی نرم است ، و بیان او همیشه دوستانه و مهربان است. به نظر می رسد چشم های آبی رنگ و شکل کامل ابرو نیازی به آرایش ندارد. زیبایی به ندرت روی چشم ها در آرایش خود تمرکز می کند ، او ترجیح می دهد با چند ضربه قلم مو با ریمل روی زیبایی آنها تأکید کند و به ندرت از سایه استفاده می کند. لب های پر حجم تبدیل به علامت تجاری آنجلینا شده اند. شایعات و گفتگوهای زیادی در مورد اندازه و طبیعی بودن آنها وجود دارد. در رویدادهای اجتماعی ، لب های آنجلینا جولی اغلب با رژ لب قرمز رنگ می شوند.آنجلینا جولی رنگ موهای قهوه ای خود را تغییر نمی دهد ، عملا مدل موهای خود را برای سالهای زیادی تغییر نداده است.

۱۴۰۰/۶/۲۳ در اماکن عمومی ، آنجلینا جولی اغلب بدون آرایش ظاهر می شود. اما یک سلبریتی می تواند هزینه آن را بپردازد ، زیرا در سن او بیش از حد شایسته به نظر می رسد. آنجلینا جولی ، بدون آرایش ، با تی شرت گشاد ، شلوار جین پاره شده ، موهای خود را در دم اسبی جمع کرده و عینک های تیره دارد ، اغلب به خرید می رود یا با کودکان در خیابان های شهر قدم می زند.

۱۴۰۰/۶/۲۳ آنجلینا جولی حتی بدون فتوشاپ یا لوازم آرایشی نیز چشمگیر به نظر می رسد. البته ، گریمور های ماهر ، رژگونه ، سایه ها و هایلایت ها چهره یک سلبریتی را جذاب تر می کند و آن را به کمال نزدیک می کند ، اما حتی بدون آرایش ، آنجلینا جولی چیزی برای شرمندگی ندارد!

۱۴۰۰/۶/۲۳آنجلینا جولی مانند دیگر ستارگان هالیوود هرگونه عمل جراحی پلاستیک را تکذیب می کند و می گوید: "من هیچ دلیلی برای جراحی پلاستیک ندارم و به دنبال جوانی ابدی نیستم." با این حال ، چشمهای مجرب متخصصان ، هنگام تجزیه و تحلیل دقیق تصاویر ستاره جوان و عکسهای امروز او ، به احتمال زیاد عملیات زیر را توجه می کنند: جراحی زیبایی بینی. شکی نیست که آنجلینا جولی از جراحان پلاستیک خواسته تا بینی او را نازک و صاف کنند. در تصاویر اولیه آنجلینا جولی ، بینی و نوک آن پهن تر است .امروزه آنجلینا جولی دارای بینی کاملاً صاف است.

۱۴۰۰/۶/۲۳بسیاری مطمئن هستند که لب های آنجلینا جولی نتیجه جراحی پلاستیک است. اما نه بوتاکس وجود دارد و نه اسید هیالورونیک. با نگاهی به عکس های کودکی ، عکس های نوجوانی و بلوغ ، مشخص می شود که لب های پرحجم جولی هدیه ای از طبیعت است. برای مدت طولانی ، بحث ها بر سر "اصالت" نیم تنه آنجلینا جولی بود. اما در عکس در دوران جوانی ، آنجلینا سینه های کاملی داشت ، و بنابراین متخصصان تقریباً به اتفاق آرا می گویند هیچ ایمپلنتی وجود نداشت ... تا سال 2013 ، هنگامی که آنجلینا با برداشتن غدد پستانی و کاشت ایمپلنت به منظور جلوگیری از سرطان سینه ، همه را شوکه کرد.

در ادامه بخوانید...

آیا سرانجام لئوناردو دی کاپریو تصمیم به ازدواج گرفت

در
بالاخره ازدواج کردی؟ شایعه شده که لئوناردو دی کاپریو 44 ساله درگیر یک مدل 22 ساله است.رسانه های غربی بار دیگر گزارش دادند که لئو ظاهراً با مدل 22 ساله کامیلا مورونه در ارتباط است. دوست دختر فعلی دی کاپریو کامیلا مورونه است. 
 
لئوناردو دی کاپریو بازیگر معروف سینمای جهان، با کامیلا مورونه، در اواخر سال 2017 یک رابطه را آغاز کرد. زیبایی عجیب و غریب با ریشه های آمریکایی و آرژانتینی کاملاً مطابق با استانداردهای لئو است: 20 سال جوان تر ، بازیگر مدل و مشتاق.  اکنون پاپاراتزی ها از لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه  با هم عکس می گیرند. آنها با هم به جشنواره کن 2019 رسیدند و با شور و شوق، جلوی عکاس ها همدیگر را بوسیدند.
کامیلا 22 ساله ، 20 سال از دی کاپریو جوان تر است. 
 
کامیلا در آرژانتین متولد شده ، اما والدینش به سرعت به ایالات متحده رفتند . مادر و پدر او مدل بودند و به لطف ظاهر دیدنی و جذاب ، بیکار نمی نشستند - والدین این دختر در تبلیغات و برنامه های تلویزیونی بازی می کردند. این زوج طلاق گرفتند و یک سال بعد ، مادر کاملیا، لوسیا با آل پاچینو ملاقات کرد. او در آن زمان 30 ساله بود ، هنرپیشه هالیوود - 66 ساله ، اما عشق ، همانطور که می دانید ، تمام سنین رخ می دهد.
 
لوسیا و آل پاچینو 10 سال با هم بوده اند ، و اگرچه به نظر می رسد که آل پاچینو هیچ عجله ای برای برقراری روابط ندارد ، اما او با لوسیا بسیار خوشحال بود. به هر حال ، آل پاچینو هیچگاه به طور رسمی ازدواج نکرده است ، اگرچه او سه فرزند بزرگسال دارد.اکنون کامیلا مورونه نه تنها در عکس های مد ، بلکه در سریال ها نیز سعی می کند خود را امتحان کند.
 
رسانه های غربی مدتهاست که تذکر می دهند که لئو برنامه های جدی برای این دختر در نظر گرفته است و حتی قصد دارد با او ازدواج کند. ممکن است که بازیگر واقعاً از تنهایی خسته شده باشد ، و تصمیم گرفته سرانجام مسئله تنهایی خود را  حل و فصل کند.

نظرات

۱۴۰۱/۱/۵مورد علاقه زنان، لئوناردو دی کاپریو، به نام هنرمند، دانشمند و مخترع مشهور ایتالیایی لئوناردو داوینچی نامگذاری شد. و نکته این نیست که والدین لئو از طرفداران آثار هنرمند رنسانس بودند، بلکه این خود بازیگر آینده بود که هنوز در رحم مادر بود که به طور تصادفی این ایده را به آنها پیشنهاد داد. چگونه!؟والدین دی کاپریو در ماه عسل خود به ایتالیا رفتند و در آنجا از گالری اوفیزی، یکی از قدیمی ترین و مشهورترین موزه های اروپا دیدن کردند. در جریان گشت و گذار در موزه، زمانی که والدین این بازیگر، نقاشی های بزرگ «تعداد مجوس» و «اعلام بشارت» را که توسط لئوناردو داوینچی نابغه کشیده شده بود، تماشا میزکردند، مادر دی کاپریو برای اولین بار اولین تکان کودکی را که به همراه داشت احساس کرد. والدین آینده با تصمیم به این که این یک نشانه است، نام لئوناردو را به پسر خود دادند!

در ادامه بخوانید...