ستارگان جهان که با کمک جراحی پلاستیک ظاهر خود را تغییر دادند

جراحی پلاستیک

ظاهر برای شخص نقش مهمی دارد. در مورد مشاهیر جهان چه می توانیم بگوییم؟ از نظر آنها ظاهر بخشی از حرفه آنهاست. بنابراین ، تعجب آور نیست که بسیاری از آنها به کمک متخصصان متوسل می شوند. مداخله جراحی اغلب نتایج عالی می دهد ، اما گاهی اوقات ویژگی های صورت آنقدر تغییر می کند که طرفداران دیگر بت های خود را نمی شناسند. در مقاله بیشتر بخوانید.

 

جراحی پلاستیک در هالیوود غیر معمول نیست. فقط این که برای برخی از افراد مشهور بسیار موفق بوده و تغییرات تقریباً برای چشم قابل مشاهده نیست. و در این حالت ، ممکن است فکر کنید که این مسئله مربوط به ژنتیک و مراقبت شخصی با کیفیت است. اما همچنین اتفاق می افتد که تغییرات به قدری واضح است که به راحتی نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.این مجموعه شامل عکسهایی از مشاهیری است که تغییرات ظاهری آنها مثبت است.

 

بلا حدید

بلا حدید

بلا حدید

 

سال 2019                                                                                                                     سال 2014

 

زیبایی این سوپرمدل آمریکایی به عنوان مرجع شناخته شده است: ویژگی های صورت وی با "نسبت طلایی" 94٪ مطابقت دارد. هیچ رازی نیست که نسبت های مناسب بلاحدید هدیه ژنتیک نیست بلکه بخاطر جراحی پلاستیک و زیبایی است.جای زخم بر روی تیغه بافت نرم دهلیز بینی از واقعیت جراحی زیبایی بینی باز صحبت می کند. پشت و بالهای بینی باریکتر می شوند ، قوز از بین می رود ، اما یک تغییر شکل V شکل معکوس ظاهر می شود: شکافی به دلیل شیب های انجام نشده هرم استخوان ایجاد می شود. 

 

بلفاروپلاستی یکی از مرسوم ترین جراحی های زیبایی  است. و همه به این دلیل است که پوست اطراف چشم بسیار نازک است و به سرعت کشیده می شود. این امر منجر به این واقعیت می شود که اولین علائم پیری ، چروک ها ، افتادگی بیش از حد پوست پلک های بالا و پایین ، افتادگی گوشه های پایین چشم ، "کیسه های چربی" و سایر تغییرات نه چندان خوشایند - در درجه اول در این منطقه ظاهر می شود.کانتور برجسته و ماهرانه لب بالایی به احتمال زیاد با پرکننده هایالورونیک مدل می شود.

همانطور که می دانید ، مهمترین نکته در جراحی پلاستیک توانایی متوقف شدن به موقع است!

امروزه بلفاروپلاستی با روش های مختلفی انجام می شود ، اما در چند سال گذشته ، عمل "چشم روباه" محبوبیت خاصی داشته است. و بلا حدید مدل 23 ساله برای این کار از جراحان قدردانی می کند. جراحان پلاستیک به معنای واقعی کلمه با بلند کردن گوشه خارجی پلک فوقانی و کشیدن آن کمی به سمت شقیقه ها ، چهره او را به کمال رساندند. به این ترتیب ، آنها به برش بیشتر چشمها به شکل بادامی دست یافتند و نگاه حدید جوان ، نگاهی مبهوت و کمی وحشی پیدا کرد. جای تعجب نیست که نتیجه بسیار پر سر و صدا بود.

 

سلین دیون

سلین دیونسلین دیون
خواننده ، ترانه سرا و آهنگساز با استعداد کانادایی به جراحان پلاستیک روی آورد و این به وضوح به نفع او بود. وی بیش از 10 عمل جراحی پلاستیک انجام داد ، از جمله جراحی برای تغییر شکل بینی ، چانه ، اصلاح کانتور صورت و غیره.

 

دمی مور

دمی موردمی مور
این بازیگر زن آمریکایی همچنین به خاطر شانه های پهن خود معروف است: تغییر شکل بینی و چانه ، تزریق و غیره

 

تام کروز

دمی مور

دمی مور
بازیگر ، کارگردان سینما و تهیه کننده آمریکایی در جوانی نمی توانست به ظاهر جذاب خود ببالد. جراحی پلاستیک به کمک او آمد. متخصصان بینی او را تغییر شکل داده ، لیفت صورت و میانه صورت و بلفاروپلاستی پلک های پایین را انجام دادند.

 

نیکول کیدمن

نیکول کیدمننیکول کیدمن

 

بازیگر استرالیایی-آمریکایی بیمار مداوم جراحان پلاستیک است ، گرچه خود نیکول این موضوع را انکار می کند. متخصصان می گویند او فرم بینی و لب های خود را تغییر داده است. علاوه بر این ، نیکول طرفدار بوتاکس و مواد پرکننده است.
وقتی به بازیگر مو قرمز نگاه می کنید ، ممکن است به نظر برسد که ظاهر او هیچ تغییر خاصی در زیبایی نداشته است. با این حال ، به محض اینکه کیدمن شروع به لبخند زدن یا صحبت می کند ، مشخص می شود که صورت وی با تزریق بوتاکس تقریباً بی حرکت شده است.در این فرم ، ستاره کمی ترسناک به نظر می رسد. "ماسک" وحشتناک ، که توسط متخصصان زیبایی ایجاد شده است ، با یک لب فوقانی مستطیلی شکل که با لبخند ، پوست و گونه های غیر طبیعی افزایش می یابد ، تکمیل می شود که معمولاً در این سن ناپدید می شوند.

 

رنه زلوگر

رنه زلوگررنه زلوگر
بازیگر و تهیه کننده آمریکایی ظاهر خود را تقریباً فراتر از شناخت با تغییر بنیادی ویژگی های صورت خود انجام داده است . او با استفاده از بوتاکس به تغییر فرم چشم متوسل شد. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید