10 بازیگر زیبای هالیوود چگونه معروف شدند؟

به نظر می رسد که آنها در همه چیز عالی بودند و هستند ، بازیگران دوران اوج هالیوود: چهره های کامل ، مدل موهای بی عیب و نقص ، لباس های زیبا. حتی امروز این سلبریتی ها قادر به غلبه بر هر نوع ابتکار عمل هستند. آنها نه تنها با ظاهر خود هالیوود و دنیا را فتح کردند بلکه پشت شانه های هر بازیگر داستان خودش و مسیر موفقیت خودش بود. آنها در طول زندگی خود به افسانه تبدیل شدند ، از آنها بت ساخته شد ، تقلید شدند و به آنها غبطه خوردند. لیست این سلبریتی های زیبا می تواند بی پایان باشد ، اما در بررسی امروز پیشنهاد می کنیم معروف ترین ها را به یاد بیاوریم.


گریس کلی

 گریس کلی
گریس کلی  / عکس

 

حرفه بازیگر زن گریس کلی فقط پنج سال طول کشید و در این مدت موفق شد اسکار بهترین بازیگر زن در فیلم "دختر روستایی" و دو گلدن گلوب ، یکی برای "دختر روستایی" و دومی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم موگامبو "اسکار" دریافت کند. و سپس او شاهزاده خانم موناکو شد و به خاطر عشق به رینیه سوم مجبور شد بازیگری را در هالیوود ترک کند. درست است که گریس کلی تا روز آخر از ناتوانی در انجام کاری که دوست داشت پشیمان شد.

ناتالی وود

ناتالی وود
ناتالی وود  / عکس


فیلمبرداری این بازیگر حدود 80 اثر در فیلم دارد و او همچنین صاحب عنوان غیر رسمی "ملکه هالیوود" بود. او در سانفرانسیسکو در یک خانواده مهاجر روسی به دنیا آمد و به ریشه های خود افتخار می کرد. شهرت جهانی با بازی در فیلم های "داستان وست ساید" ، "کولی ها" و "مسابقه بزرگ" به این بازیگر زن وارد شد. او می توانست نقش های چشمگیر دیگری را بازی کند ، اما زندگی ناتالی وود در 43 سالگی تحت شرایط مرموز به پایان رسید.

 

لانا ترنر

لانا ترنر
لانا ترنر  / عکس


او هنوز هم باهوش ترین و پر زرق و برق ترین بازیگر "دوران طلایی هالیوود" شناخته می شود. لانا ترنر با موفقیت بسیار از زیبایی و استعداد خود استفاده کرد ، طرفداران دسته جمعی او را دنبال کردند . او هفت بار ازدواج کرد ، اما به نظر می رسد هیچ کس نتوانسته تعداد عاشقانه های او را بشمارد. کارگردانان حتی از بازیگر زن خواستند که در روابط جدی تر و گزینشی تر عمل کند ، زیرا این امر می تواند در حرفه زیبایی نقش داشته باشد. اما لانا ترنر آماده نبود که از لذتهای نفسانی دست بکشد. این بازیگر به لطف کار در فیلم های "آن‌ها فراموش نخواهند کرد" ، "جایی تو را می‌یابم" ، "عصبانی و زیبا" و دیگران به شهرت رسید.

 

ویوین لی

ویوین لی
ویوین لی  / عکس


نام بازیگر زن به لطف تصاویر زنده ای که در صفحه نمایش مجسم شده برای همیشه در تاریخ سینما ثبت شده است. اما آنها قبل از هر چیز ویوین لی را به خاطر نقش اسکارلت اوهارا از "بر باد رفته " به یاد آوردند. این بازیگر شخصیت بسیار پیچیده ای داشت و تمایل به افسردگی و جنون داشت. اگر فقط ویوین برای فیلمبرداری موافقت می کرد ، کارگردانان آماده بودند همه مشکلات را تحمل کنند. این بازیگر زن  ، ویوین لی برنده دو بار اسکار در 53 سالگی بر اثر بیماری سل از دنیا رفت.

 

آدری هپبورن

آدری هپبورن
آدری هپبورن  / عکس


آدری هپبورن هنوز هم به عنوان بهترین بازیگر زن سینمای آمریکا شناخته می شود و فراموش کردن نقش های آدری هپبورن به سادگی غیرممکن است. "تعطیلات رومی" ، "صبحانه در تیفانی" ، "جنگ و صلح" و بسیاری از کارهای دیگر در فیلم ها گویای این مسئله است. و بازیگر زن نیز باهوش و تحصیل کرده بود ، او ادبیات را به خوبی می دانست ، می توانست به شش زبان صحبت کند و ذوق بی عیب و نقصی داشت. او پنج بار نامزد اسکار شد ، اما فقط یک بار برای بازی در فیلم "تعطیلات رومی" برنده شد.

 

مرلین مونرو

مرلین مونرو
مرلین مونرو  / عکس

 

مطمئناً لیست زیبا ترین و موفق ترین بازیگران زن هالیوود بدون ذکر نام جذاب ترین و درخشان ترین  کامل نخواهد بود. مرلین مونرو  نه تنها به خاطر کار در فیلم ها بلکه به عنوان زیبایی که ثروتمندترین و با نفوذترین مردان جهان را دیوانه کرد ، مشهور شد. تا به حال ، از تصویر او بی رحمانه استفاده می شود و فیلم های با مشارکت او بارها مورد بررسی قرار می گیرند. تصویر مرلین مونرو نه تنها برای سینمای آمریکا ، بلکه به طور کلی برای فرهنگ جهان نمادین شده است.

 

اوا گاردنر

اوا گاردنر
اوا گاردنر / عکس


او را با یک الهه مقایسه کردند و داستان اوا گاردنر ، که در 16 سالگی از خانه فرار کرد ، به عنوان نمونه ای از چگونگی دستیابی به شهرت و موفقیت با کمک استعداد و سخت کوشی بیان شد. قاتلان ، برف های کلیمانجارو ، ون تئاتر ، موگامبو ، آنجل با رنگ قرمز و  پرنده  آبی شهرت جهانی را برای این بازیگر به ارمغان آورد.

 

مارلین دیتریش

مارلین دیتریش
مارلین دیتریش  / عکس


کتابهای زیادی در مورد این بازیگر مارلین دیتریش نوشته شده است ، اما او همچنان یک رمز و راز حل نشده باقی مانده است ، افسانه سینما. مارلین دیتریش چیزهایی به ظاهر ناسازگار را با هم ترکیب کرد ، او می توانست بی گناه و شرور ، شیرین و ترسناک ، غیرقابل دسترسی و آزاد باشد. او در 54 فیلم بازی کرد و مقام نهم را در لیست بهترین بازیگران زن سینمای کلاسیک هالیوود به دست آورد. "زنی که مطلوب است" ، "فرشته آبی" ، "این چیزی است که یک خانم می خواهد" ، "دادگاه های نورنبرگ" و فیلم های دیگر با حضور این بازیگر را می توان بی وقفه تماشا کرد.

 

لرتا یونگ

لرتا یونگ
لرتا یونگ  / عکس


 این بازیگر زن لرتا یونگ بیش از 100 فیلم بازی کرده و خود لورتا یانگ هنوز تجسم ظرافت و شکوه است. همسر اسقف ، دختر کشاورز ، به اصطبل بیا مشهورترین آثار این بازیگر هستند و دو فیلم آخر باعث شده است که لورتا یانگ دو بار نامزد اسکار بهترین بازیگر زن شود.

 

ورونیکا لیک

ورونیکا لیک
ورونیکا لیک   / عکس


مدل موی این بازیگر ورونیکا لیک با موهای بلند که یک چشم را می پوشاند بسیار معروف شد. ورونیکا لیک  با فیلم های سفرهای سالیوان ، سلاح های استخدام شده ، کلید شیشه ای شهرت زیادی داشت و پایان زندگی او غم انگیز بود: اسکیزوفرنی ، پارانویا ، سوء مصرف الکل و در نتیجه هپاتیت و بیماری کلیه، که منجر به مرگ بازیگر زن در 50 سالگی شد.

 

ورونیکا لیک یکی از معدود سلبریتی هایی بود که در مدت کوتاهی به موفقیت دست یافت. Gun for Hire یک فیلم کلاسیک نوآر در مورد آدم کشی و باج خواهی بود ، که در آن ورونیکا زنانه ای را به تصویر کشید. این تصویر محبوب شد و بینندگان مجذوب زیبایی و سبک منحصر به فرد ورونیکا شدند و بلافاصله وی را به یکی از موفق ترین بازیگران تبدیل کردند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید