محصولی غیرمعمول که قند را از بدن دفع می کند

قند خون
دانشمندان انگلیسی گفتند در شرایطی می توان سطح قند خون را بدون دارو کاهش داد. این در مورد سرکه سیب است.
 
این دارو مدت هاست که هم در آشپزی و هم بعنوان دارو استفاده می شود. به گفته متخصصان ، کافی است قبل از خواب کمی سرکه سیب رقیق شده در آب مصرف کنید. این محلول تأثیر مفیدی بر غلظت گلوکز دارد و پاسخ بدن به انسولین را بهبود می بخشد. 
 
متخصصان نتیجه گیری کردند که اثر ضد قند خون سرکه سیب با کاهش سرعت هضم نشاسته حاصل می شود. یعنی به کند شدن روند هضم کمک می کند و از افزایش قند خون جلوگیری می کند.سرکه سیب برای التهاب معده با اسیدیته بالا و تعدادی بیماری دیگر منع مصرف دارد. قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.
 
دیابت شیرین یک بیماری مزمن است که در آن قند خون دائماً بالا است. 
 
متخصص غدد در این باره می گوید ، کمی بیش از حد نرمال در قند خون از شرایط پیش دیابت محسوب می شود.   در این مرحله اولیه است که پزشکان احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 را در آینده تعیین می کنند.
 
- دکتر گفت: از هر 13 بزرگسال یک نفر مبتلا به دیابت است و از هر شش کودک یک نفر از مادری متولد می شود که در دوران بارداری قند خون بالایی داشته است. و در 84٪ موارد ، افزایش گلوکز با دیابت همراه است.
 
اضافه وزن و عدم تحرک بدنی از عوامل ایجاد دیابت نوع 2 هستند. علاوه بر این ، دیابت می تواند به دلیل بالا بودن سطح کلسترول خون و فشار خون مداوم ایجاد شود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید