رابطه کارپولوبیا لووتا و آلزایمر Carpolobia lutea


گیاه کارپولوبیا لووتا " Carpolobia lutea" ، که بیشتر به عنوان "چوب گاو" یا" چوب گله " شناخته می شود،درخت کوچک یا درختچه ای در آفریقای جنوبی می باشد، که تا 15 پا رشد می کند.

گیاه شناسان در قبایل نیجریه از عصاره ریشه ی کارپولوبیا لووتا " Carpolobia lutea" به عنوان یک ضد التهاب برای لثه، دندان ، ورم لثه و درمان عفونت های دستگاه تناسلی و درد کمر استفاده می کنند.

 گیاه کارپولوبیا لووتا دارای خواص ضد التهابی، ضد آرتریت، ضد میکروبی، ضددردی، ضد مالاریایی و ضد درد است.

محققان و شرکت های دارویی در حال رقابت برای کشف درمان های جدید هستند و شروع به کاشت عصاره ها به عنوان یک منبع بالقوه دارویی جدید کرده اند.(سیارک)

یافته های جدید نشان می دهد که داروهای سنتی مانند کارپولوبیا لووتا مواد شیمیایی جدیدی را ایجاد می کنند که  پیشرفت بیماری آلزایمر را خنثی می کنند.

سخنان مبهم و بی ربط می تواند نشانه ی اولیه ی آلزایمر باشد

6 روش برای کاهش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر

 داروی جدید برای مبتلایان به پارکینسون

بیماری آلزایمر شایع ترین بیماری های نوروژنیک است. با علائم شناختی که معمولا شامل سردرگمی، از دست دادن حافظه، اختلال در عملکرد شناختی و عاطفی و دمانس همراه می باشد.

در سال 2015، تعداد افراد مبتلا به زوال عقل 46.8 میلیون نفر تخمین زده می شود و بار اقتصادی آن 818 میلیارد دلار است.

در بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر و سایر بیماری هایی مانندبیماری پارکینسون ، فعالیت استیل کولین انتقال دهنده عصبی کاهش می یابد و منجر به مشکلات سردرگمی، از دست دادن حافظه، اختلال در عملکرد شناختی و عاطفی و دمانس می شود.

داروهای فعلی،  مهار کننده های استیل کولین می باشند که  در بیماران مبتلا به آلزایمر تجزیه طبیعی استیل کولین را کاهش می دهند.

پیشگیری از آلزایمر

با آلزایمر خداحافظی کنید

 بنا به تحقیقات جدید علت پارکینسون ممکن است در روده ها باشد نه در مغز

تحقیقات جدید نشان می دهد که  کارپولوبیا لووتا " Carpolobia lutea" در جلوگیری از تجزیه استیل کولین بسیار موثر بوده و دارای خواص آنتی اکسیدانی  قوی برای مبارزه با رادیکال های آزاداست که این رادیکال های آزاد می توانند باعث آسیب به سلول ها و کمک به پیری زودرس و بیماری شوند. 

ترجمه  itrans.ir

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید