تاتو انگشت معنی ایده و 200 طرح

تاتو انگشت

تتو روی انگشت  تاتو حلقه دور انگشت


تاتو انگشت می تواند یکی از زیباترین و مختصرترین هنرهای بدن باشد که نماد و معنی را در یک بسته کوچک منتقل می کند. این که آیا تصویری ساده یا هنری پیچیده تر در مینیاتور انتخاب کرده اید ، با تاتو روی انگشت راهی فوق العاده برای انتقال احساسات ، اعتقادات و احساس زیبایی خود در جلوی چشم دارید.

 

طرح تاتو انگشت

چرا تتو انگشت اینقدر محبوب هستند؟ برای  تاتو روی انگشت چه جایی بهتر است به خودتان یادآوری کنید که هنگام برداشتن قلم یا قلم مو ، استفاده از صفحه کلید یا کار با ابزار برای شما مهم است؟ همانطور که دست خود را برای سلام دادن دراز می کنید ، بخشی از خود را نیز به اشتراک می گذارید. با استفاده از این تاتو ها می توانید اشتیاق ، حرفه ، علایق و هنری را که برای شما معنی دار است نشان دهید.

 

تاتو با انگشت یک روش بسیار صمیمی برای به اشتراک گذاشتن عمومی است و در بین افراد مشهور بسیار محبوب شده است. آنها می توانند نشانه های قبیله ای ساده ، جواهرات تاتو شده را برای تقویت حلقه های شما یا مینیاتورهای حیوان خانگی مورد علاقه شما باشند. آنها می توانند یادآور عزیزان از دست رفته باشند یا طبیعت را به شکل پر ، ستاره یا گل نشان دهند. بازنمایی کاری که دوست دارید انجام دهید چطور؟ نقاشی یک هنرمند ، یک توپ فوتبال ، نت موسیقی یا یک کتاب می تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید.

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست تاتو روی انگشت اشاره    تاتو روی انگشت با معنی

رایج ترین تاتو انگشت 

تاتو روی انگشت با معنی

هنگام انتخاب خالکوبی ، مهم است که معنی تصویر تاتو را در نظر بگیرید. برخی از اولین تاتو های جنگجویان سلتی بود. صلیب سلتیک امروزه محبوب است و ترکیبی از صلیب مسیحی و خورشید است . سایر تصاویر سلتی شامل پروانه ، نشان دهنده تغییر و تولد دوباره و گره های در هم تنیده است که نماد عشق بین دو نفر است.

تاتو جمجمه

یکی از محبوب ترین تصاویر تاتو انگشت است و همچنین یکی از تاتو های سوءتفاهم آمیز است. در ژاپن و مکزیک ، جمجمه نشان دهنده احترام و یاد عزیزان از دست رفته است. در فرهنگ گوتی ، انرژی و احساسات منفی دارد. برای برخی که جمجمه را تاتو می کنند ، نشان می دهد که بر بیماری جدی غلبه کرده یا از تصادف بهبود یافته اند.

 

تاتو لنگر

یک نماد بسیار اولیه مسیحی است و می تواند در دخمه های رومی یافت شود. لنگر راهی برای پوشاندن صلیب برای مسیحیان تحت تعقیب بود و امروزه به عنوان نمادی از مسیحیت در هنر تاتو مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از تاتو ها دارای معانی متعددی هستند. یک لنگر می تواند به طور متناوب نیروی دریایی  را نمایندگی کند و در بین سربازان و زنان محبوب است ، که نشان دهنده فداکاری و ارتباط با نیروی دریایی است.

 

تاتو بال فرشته

از شما محافظت می کند ، اما همچنین می تواند نمادی از عزیزان از دست رفته باشد. تاتو های پر می توانند به نماد فرشته در سطح عمیق تر مربوط شوند یا می توانند آزادی پرنده را نشان دهند.

 

حیوانات

حیوانات ، اعم از واقعی و افسانه ای ، جایگاه برجسته ای در هنر تاتو دارند. در هنرهای خالکوبی سنتی ژاپنی ، اژدها موجوداتی خیرخواه و سخاوتمند هستند که دلالت های مثبتی دارند. در فرهنگ های اروپایی ، اژدها یک نیروی مخرب است که نماد ثروت ، حرص و وحشیگری است. ببرها در بسیاری از فرهنگ های آسیایی قدرت و عزت را نشان می دهند اما به عنوان محافظ مردگان نیز شناخته می شوند.

سبک ، داستان زندگی یا علاقه شما هرچه باشد ، یک تاتو زیبا وجود دارد که منتظر تزئین انگشت شماست!

 

بهترین طرح تاتو انگشت را اینجا ببینید

تاتو انگشت

تاتو انگشت  طرح تاتو روی دست

تاتو انگشت ساده 

تاتو روی دست این یک الگوی طراحی بسیار اساسی است که در واقع بسیار محبوب است. بسیاری از افراد سادگی و ظاهر ساده طرح را دوست دارند. این تقریباً شبیه چیزهایی است که بومیان آمریکایی ترسیم می کنند ، و طرفداران مدرن تاتو این اشکال را بسیار جذاب می دانند.

این نمادهای کوچک: چشم ها ، مثلث ها ، تکه های پیتزا ، قلب ، امواج ، مثلث ها ، فلش ها - از نظر شادی ساده ای که در استفاده کننده ایجاد می کنند و همچنین واکنش های شگفت انگیزی که از طرف افرادی دریافت می کنند ، برای بسیاری از علاقه مندان به تاتو جذاب است. اونها رو ببین.

تاتو انگشت هلال ماه

هلال ماه یک طرح خالص و ساده و در عین حال زیبا برای تاتو انگشت است. این برای افرادی که دوست دارند تاتو هایی با موضوعات طبیعت در خود داشته باشند یا برای کسانی که شیفتگی خاصی از ماه دارند دوست دارند. این یک طراحی بسیار باحال است.

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست ساده

تاتو انگشت فضایی

تاتو روی دست ساده : این طرح ها برای افرادی که از تصاویر فضایی لذت می برند فوق العاده است. می توانید یک کشتی موشکی یا سیاره زحل را برای نشان دادن به دوستان و عزیزان خود تهیه کنید. چه کسی از چنین موضوعی جذاب در هنر بدن خود لذت نمی برد؟

تاتو انگشت جغد

طرح تاتو روی دست  : این یک تاتو بسیار جالب است. جغد نماد مهمی برای بسیاری از مردم است. این جغد دارای طراحی بسیار سرد و زیبا می باشد. جغد نماد خرد ، امید ، نیکوکاری و پلی به جهان های دیگر و بسیاری چیزهای دیگر نیز هست. این یک تاتو بسیار جذاب است به دلیل همه معنای آغشته ای که از فرهنگ های مختلف دارد.

 

تاتو انگشت

تاتو روی انگشت دست

نمادهای قدیمی ایده تاتو انگشت

تاتو نمادگرایی باستانی از محبوبیت روزافزونی برخوردار است. چه چشم بینا باشد و چه انواع مختلف مثلث های نمادین ، ​​کارهای بسیار جالبی وجود دارد که می توانید با تمام نمادگرایی مذهبی و بت پرستی قدیمی انجام دهید. این تاتو ها بسیار زیبا هستند و بیانات فوق العاده ای در مورد شخصیت شما به عنوان یک فرد ارائه می دهند.

تاتو انگشت گرگ

تاتو روی انگشت دست

تاتو انگشت گرگ بسیار محبوب است. گرگها این روزها هستند و این یکی از زیباترین طرحهای تاتو حیوانات ما است. گرگ یک حیوان باشکوه است و فردی را وفادار و همچنین خشن ، مانند گرگ ، نشان می دهد. وقتی به دنبال طرح های تاتو انگشت هستید ، این طرح خوبی است که باید در نظر بگیرید.

 

تاتو انگشت

تتو رو انگشت

تاتو انگشت هواپیما

در میان تاتو های انگشت ، این یکی از جالب ترین است. این طرح تاتو انگشت بسیار مدرن و منحصر به فرد است ، شما تعداد زیادی از آنها را در خارج مشاهده نمی کنید. به همین دلیل من فکر می کنم یکی از جالب ترین ها است. و دلالت بر آزادی خاصی در مورد شخصی دارد که آن را تاتو می کند.

ایده تاتو انگشت گربه

این یک ایده عالی برای تاتو انگشت است. البته ، عاشقان گربه آن را بسیار دوست خواهند داشت. اما این یک ایده خالکوبی عالی برای هر نوع فردی است. این ایده طراحی خالکوبی با انگشت بسیار جالب است زیرا اکثر مردم گربه ها را دوست دارند و ممکن است گربه خود را به یاد داشته باشد. به راستی ، چه کسی نمی خواهد یکی از حیوانات خانگی خود را تاتو کند که همیشه بتواند به آن نگاه کند؟

 

تاتو انگشت

تاتو رو انگشت    تاتو صلیب روی انگشت

طرح تاتو انگشت سبیل

سبیل گربه یکی دیگر از طرح عالی در میان طرح طراحی تاتو انگشت است. این یکی رنگارنگ ، قوی و پر از طعم است. اگر این کلمات شما را توصیف می کنند ، این یک خالکوبی برای شما است.

 

طرح تاتو با صلیب و جواهرات

اگر جواهرات را آنقدر دوست دارید که می خواهید آنها را روی انگشت خود تاتو کنید ، این طرح طراحی خالکوبی انگشت برای شما است. جواهرات زیبا و شیک با ترکیبی از صلیب ها می توانند بسیار زیبا باشند. البته ، شما می توانید انتخاب کنید که کدام ترکیب خاص از صلیب و جواهرات را می خواهید.

 

تاتو انگشت

عکس تاتو روی دست

ایده تاتو انگشت مداد

حتی می توانید مداد بگیرید. چرا که نه؟ این یک طراحی منحصر به فرد و جالب است که از نظر هر شخصی بسیار زیبا به نظر می رسد. این قطعاً یک شروع کننده مکالمه عالی و یک طرح اقتصادی است که بسیار زیبا و سریع به نظر می رسد. مداد است. چرا که نه؟

تاتو گل انگشت گل

این طرح بسیار انتزاعی چیزی شبیه یک گل به نظر می رسد. زیبا با سایه های زیبا و مطمئناً به نظر می رسد یک شروع کننده مکالمه باشد. یک اثر هنری ، این یک ایده خالکوبی عالی است ، یکی از جالب ترین طرح تاتو موجود.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت دخترانه

طرح تاتو انگشت خطوط

این تاتو های ساده و در عین حال شگفت انگیز زیبایی بی نظیری در مورد خود دارند. آنها واقعاً با شکل طبیعی دست و بدن هماهنگ عمل می کنند. آنها توجه چشم را به زیبایی و شکل طبیعی شخصی که آنها را پوشانده جلب می کنند.

 

نت موزیکال تاتو انگشت

نت موسیقی یکی از جذاب ترین تاتو هایی است که افراد می توانند انجام دهند. یک تصمیم طبیعی برای کسی که عاشق موسیقی است ، چه آهنگساز باشد و چه فقط یک شنونده مشتاق. این یک تاتو با ظرافت کمیاب است و برای کسانی که از آن استفاده می کنند معنی بسیار خوبی دارد.

تاتو انگشت بومی آمریکا

سبک نمادهای بومی آمریکایی که این تاتو ها را تشکیل می دهند بسیار جالب است. آنها طراحی فوق العاده ای دارند و برای بسیاری از افراد بسیار جالب و جذاب هستند و روحیه ای آزاد را به ارمغان می آورند. مجموعه ای منحصر به فرد ، آنها هنرهای خیره کننده بدن را روی انواع مختلف انگشت ایجاد می کنند.

تاتو انگشت

طرح تاتو انگشت

طرح کارت تاتو انگشت

می توانید پادشاه قلب یا ملکه قلب را روی انگشت خود بپوشید. در واقع آنها می توانند معانی زیادی داشته باشند ، چه شما بازیکن کارت باشید یا نه. آنها با فونت زیبا و طراحی زیبا ، طراحی هنری خوبی را ایجاد می کنند. چه کسی نمی خواهد آنها را تاتو کند؟

عشق تاتو انگشت

چه کلمه زیبایی البته ، شما می توانید هر کلمه ای برای طرح های خالکوبی انگشت خود بدست آورید ، چرا دوست ندارید؟ البته واژه ای را که بیشترین اهمیت را برای شما دارد تاتو کنید. هنگام دیدن این تاتو ، می توان به این فکر کرد که چه کسی عاشق کسی است ؟

 

تاتو انگشت

تاتو با خودکار مشکی

تاتو انگشت ساده فلش

البته ، این خطوط می توانند هر چیزی باشند که فرد می خواهد باشد ، آنها چشم را در جهت خاصی هدایت می کنند و به اندازه کافی جذابیت در آنها وجود دارد. به همین دلیل این تاتو مناسب برای کسی است که به دنبال اولین طرح خود است. این همچنین یک طرح مکمل عالی برای افرادی است که تعداد زیادی تاتو دارد.

 

تاتو انگشت

ایده تاتو انگشت فیل

چقدر نازه! این یک طرح حیوانات کوچک بسیار زیبا از یک حیوان است که برای بسیاری از افراد معنی زیادی دارد. چرا این را به مجموعه تاتو های انگشت خود اضافه نکنید.
تاتو با انگشت راهی عالی برای نشان دادن یک طرح مینیمالیستی است. در اینجا ، خالکوبی قبیله ای سیاه و سفید نشان دهنده چیزهای مختلف است. در حالی که چشم زیبا طراحی شده آگاهی را به تصویر می کشد ، ماه نماد زنانگی است.

ایده تاتو انگشت فیل خدای هندو

این  تاتو انگشت کوچک کاملاً با جوهر تیره انجام شده و خدای هندو ، گانشا را به تصویر می کشد. این شانس را به پوشنده هدیه می دهد. در فرهنگ هند ، بتهای گانشا اغلب به عنوان نشانه ای از خوش شانسی هدیه می شوند. خود خدا مخفف حکمت و زیرکی است.

 

تاتو انگشت

تاتو حلقه دور انگشت

تاتو لوتوس 

این تاتو مینیمالیستی انگشت ، گل نیلوفر آبی لوتوس را نشان می دهد. این نشان دهنده توانایی پیشرفت در شرایط سخت است. درست همانطور که گل در آن حوض گل آلود به زیبایی شکوفا می شود ، با این وجود  تاتو کننده با وجود همه شانس ها می درخشد.

تاتو تسبیح

در اینجا می توانید تسبیحی را بر روی انگشت استفاده کنندگان مشاهده کنید که نشان دهنده وفاداری آنها به ایمان است. با جوهر تیره انجام شده است ، می توانید صلیب آویزان را در زیر به عنوان نمایشی از خود دین مشاهده کنید. این نشان دهنده امید ، اعتقاد و تسلیم کامل در برابر حق تعالی است.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت "شاد" روی یک زن

تاتو های انگشت که در کنار انگشت انجام می شود تبدیل به یک روند می شود - درست مانند این. با "شادی" حک شده در آنجا ، نشان دهنده شادی و نشاط است. بنابراین اگر شما فردی هستید که به خوش بین بودن و لذت بردن از هر لحظه به طور کامل اعتقاد دارید - این تاتو برای شما است!

تاتو انگشت خاطره انگیز برای خاص

این تاتو با جوهر سیاه به همان اندازه مینیمالیستی است - به هر حال ، این چیزی نیست جز یک طرح اولیه. این برای آن شخص یا مکانی است که تأثیر عمیقی بر زندگی شما گذاشت. بنابراین با الفبایی که بصورت خط شکسته ظریف نوشته شده است ، انگشت شما کمی از هم جدا می شوند.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت صلیب

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه ایمان شما برای همیشه باقی می ماند ، انجام یک تاتو کوچک است. در اینجا ، صلیب با جوهر سیاه انجام می شود تا در برابر پوست برهنه برجسته شود. این نشان دهنده فداکاری شما و تسلیم شدن در برابر مرد فوق است در حالی که عمق باورهای شما را نیز به تصویر می کشد.

تاتو انگشت دایناسور 

این ایده تاتو خنده دار انگشت کوچک برای عاشق دایناسور در شما است. این طرح ساده که نماینده جانوران باشکوهی است که هزاران سال قبل از ما زندگی می کردند ، آنها را در کنار انگشت شما زنده می کند. با جوهر سیاه انجام شده و در برابر پوست بدون علامت اطراف خود را نشان می دهد.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت عاشق سفر

سفر یک اعتیاد است و هیچ چیز بهتر از ایده تاتو انگشت آن را به تصویر نمی کشد. با کلمه "WANDERLUST" که در حروف تایپ شده است ، عشق شما به ماجراجویی ها ، بیابان ها و به طور کلی جهان را نشان می دهد. جوهر مشکی پررنگ به زیبایی روی پوست خودنمایی می کند.

تاتو انگشت ضربان قلب 

همه دوست دارند دوست داشته شوند. این احساس جادویی است که نمی توانید برای تجربه آن منتظر بمانید - و هنگامی که معامله واقعی را انجام دادید ، در خون شما جاری می شود. بنابراین در اینجا یک طرح تاتو انگشت برای نشان دادن کامل آن وجود دارد. شما می توانید الگوهای موزون ضربان قلب را در حالی که به یک قلب ظریف ختم می شوند مشاهده کنید.

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت زیبا برای همه

امید چیزی است که به ما اجازه می دهد زنده بمانیم ، و برای این ، باید باور داشته باشیم. بنابراین در اینجا یک طرح خالکوبی کوچک ظریف با تاتو سیاه و سفید برای آن ارائه شده است. با شباهت پرنده در یک طرف ، این موجود نشان دهنده آزادی است در حالی که خود کلمه با یک فونت ظریف و خط شکسته حک شده است.

تاتو قلب را برای زنان تقدیم کنید

عشق زیبا ، مسحور کننده و جادویی است. تصور کردن با کلمات دشوار است ، اما این طرح مینیمالیستی برای تاتو انگشت یکی از معدود طرحی است که به درستی عمل می کند. مشکی رنگ آن را به زیبایی روی پوست برجسته می کند. طراحی کوچک ظریف تنها چیزی است که برای نماد زیبایی و ضعف عشق لازم است.

 

تاتو انگشت

تاتو لای انگشت

این یکی از طرح تاتو انگشت است که برای افراد شجاع دل طراحی شده است. این کلمات با مرکب سیاه و بدون ترس در مرکز آن انجام شده است ، این کلمات به طرز جسورانه ای در برابر پوست اطراف خودنمایی می کنند. این نشان دهنده عدم وجود ترس هنگام غلبه بر موانع و حرکت به دنیای وسیع و وحشتناک است.

تاتو انگشت بینهایت

خالکوبی بی نهایت نماد "برای همیشه" است و می تواند برای اهداف متعددی باقی بماند. شاید این یک عشق بی پایان باشد ، یا یک دوستی گرامی. این اساساً نشان دهنده یک پیوند عمیق است که احساس می کنید هرگز شکسته نخواهد شد. این طرح کوچک زیبا که مشکی انجام شده یکی از محبوب ترین تاتو های امروزه است.

تاتو انگشت پر طاووس

در حالی که به طور کلی پرها یک نماد بسیار زنانه هستند ، پر طاووس یک استثنا است. این نشان دهنده پاکی و بازاندیشی است. با این حال ، این نماد یکی از قدرتمندترین و شرورترین خدایان هندو - کریشنا است. بنابراین ، همچنین نشان دهنده الوهیت و بازیگوشی است.

 

تاتو انگشت

 

در اینجا یکی دیگر از طرح های منحصر به فرد تاتو انگشت برای کسانی است که در جستجوی چیزی متفاوت هستند. در حالی که اشکال ظریف قبیله ای خیره کننده هستند ، اما نشان دهنده جاه طلبی و اهداف هستند. با جوهر سیاه انجام شده است ، آنها به زیبایی ظاهر می شوند و بهترین راه برای تجسم باورها و ویژگی های فرد هستند.

این تاتو عالی و منحصر به فرد با رنگ سیاه برای عکاس مناسب است. با کوه در یک انگشت و دوربین در انگشت دیگر ، نشان دهنده الهام از خود مادر طبیعت است. در حالی که جوهر سیاه به زیبایی ظاهر می شود ، این طرح مینیمالیستی است که چشم را به خود جلب می کند.

خورشید و ماه به عنوان دو نیمه یک سکه دیده می شوند. بنابراین در اینجا طرحی برای تجسم کامل آن وجود دارد. با یک خورشید ساده در یک انگشت و ماه در انگشت دیگر ، جادوی این اجرام آسمانی را به رخ می کشد و ایده خالکوبی را به شما می دهد که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید!

 

تاتو انگشت

طرح تتو روی انگشت

 

چیزی که به عنوان نمادی برای No-Shave در ماه نوامبر شروع شد به زودی تبدیل به یک روند شد-و در اینجا یکی از بهترین طرح تاتو برای جاودانه شدن آن است. طراحی جوهر تیره به شما کمی استحکام می دهد. حالا می توانید آن را به رخ دیگران بکشید و از آن به طور خلاقانه در تمام تصاویر مورد نظر خود استفاده کنید!

این شبح ظریف کانگورو به دلایل متعدد یکی از ایده آل ترین طرح تاتو است. این یک حیوان است که قدرت ، سازگاری و تعادل را نشان می دهد - همه در یک. هر یک از این ویژگی ها برای بقا و موفقیت ضروری هستند - بنابراین اگر شما فردی بلندپرواز هستید و می خواهید این را نشان دهید ، این تاتو برای شما است.

برای افرادی که علاقه زیادی به گذر از هفت دریا دارند! قطب نما در سمت چپ و چرخ کشتی در سمت راست. شما ممکن است هرگز یک دزد دریایی واقعی نباشید ، اما حداقل می توانید روح و روان کسی را داشته باشید که می توانید به همه نشان دهید.

 

این تاتو را می توان به کسانی که در مورد ناشناخته ها کنجکاو هستند تشبیه کرد- درست مانند بشقاب پرنده ها و فرازمینی ها. طرح پیچیده با 6 نقطه به هم پیوسته با خطوط منحنی که احتمالاً می توانند نمایانگر چیزی باشند ، یا فقط یک طرح ساده ، چه کسی می داند؟ بالاخره ناشناخته است

 

عکس تاتو روی دست

تاتو انگشت

خالکوبی با خودکار روی انگشت دست     خالکوبی با خودکار پسرانه

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

طرح تاتو روی انگشت

 

تاتو انگشت

طرح تاتو مردانه کوچک   تاتو روی انگشت مردانه   تاتو انگشت مردانه

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

 

تاتو انگشت

تاتو روی انگشت مردانه  تاتو روی انگشت زنانه    تاتو انگشت مردانه

 

finger5.jpg

تاتو انگشت مردانه     طرح تاتو روی انگشت دست دخترانه

 

finger4.jpg

طرح تاتو رو انگشت

 

finger3.jpg

خالکوبی روی انگشت

 

finger2.jpg

طرح تاتو مردانه کوچک    طرح تاتو زنانه کوچک

 

finger1.jpg 

طرح تتو انگشت   تاتو نوشته روی دست با معنی

 

تاتو انگشت

طرح تتو رو انگشت  تاتو رو انگشت دست

 

تاتو انگشت

تاتو انگشت دست

 

تاتو انگشت

تاتو روی دست دخترانه    تاتو لای انگشت    تاتو بین انگشت

 

تاتو انگشتتاتو انگشت

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Billymer 175 :

  تاتو روی انگشت.... تتو روی انگشت ........ تتو انگشت .......... تاتو انگشت ......... تتو رو انگشت ...... تاتو روی انگشت دست ............... طرح تاتو روی انگشت ...... تاتو رو انگشت ......... طرح تتو روی انگشت ........... طرح تاتو روی انگشت دست ..... تاتو انگشت دست ..... تاتو صلیب روی انگشت ...... تاتو روی دست ........ طرح تاتو انگشت .....خالکوبی روی انگشت ..... تاتو روی انگشت اشاره ...... طرح تتو انگشت ......... تتو مینیمال انگشت ...... طرح تتو رو انگشت ...... طرح تاتو رو انگشت .........

  1401/10/28 22:41
 • ناشناس :

  کاهش درد تاتو 1. چرا نباید خالکوبی را با دارو بی حس کنید 2. مسکن برای تاتو در داروخانه 3. کارهایی که نباید در آستانه جلسه تاتو انجام دهید 4. کارهایی که توصیه می شود در آستانه تاتو انجام دهید 5. چگونه کاهش درد تاتو در طول یک جلسه

  1401/12/16 18:08
  • ناشناس :

   چگونه خالکوبی را بی حس کنیم یا درد خالکوبی را کاهش دهیم، سوالی است که بیشتر افرادی را که تصمیم به تتو دارند نگران می کند. خالکوبی فرآیندی است که در آن یک سوزن با جوهر به زیر پوست وارد می شود. پوست، مانند هر اندامی، به چنین تداخلی با درد واکنش نشان می دهد. بنابراین، خلاص شدن از شر درد در حین خالکوبی امکان پذیر نخواهد بود، اما می توانید با توسل به توصیه های ما، ناراحتی را به حداقل برسانید.

   1401/12/16 18:10
   • ناشناس :

    چرا تاتو را نمی توان بی حس کرد؟ " مصرف مسکن بر لخته شدن خون تاثیر می گذارد." به عنوان مثال، آسپرین و ایبوپروفن خون را رقیق می کنند. در فرآیند خالکوبی، خون و لنف رنگ را بیرون می رانند و کار استاد را پیچیده می کنند. در نتیجه، استاد باید زمان بیشتری را برای کار صرف کند، و همچنین، خالکوبی آسیب زاتر می شود و بدتر بهبود می یابد.

    1401/12/16 18:10
    • ناشناس :

     مسکن برای تتو در داروخانه هیچ یک از داروهای مسکن برای تسکین درد خالکوبی در نظر گرفته نشده است. " ژل ها و پمادهای خاصی برای تسکین درد وجود دارد، اما اساساً نباید مسکن ها را در فرم قرص ها، مسکن هایی برای بهبود زخم یا ژل با اثر خنک کننده از داروخانه خریداری کنید ، زیرا آنها نه تنها نمی توانند روی درد تتو کار کنند ، بلکه به طرح تاتو نیز آسیب می رسانند. در مورد ژل بی حس کننده، باید از قبل با استاد مشورت کنید ، زیرا بسیاری از استادان با هر دارویی در حین خالکوبی مخالف هستند. هر گونه دخالت اضافی مواد در پوست می تواند بر کیفیت تاتو و کار استاد تأثیر منفی بگذارد .

     1401/12/16 18:13
     • ناشناس :

      سعی کنید از توصیه های ما برای جلوگیری از درد استفاده کنید! در آستانه جلسه تاتو، این کار را نکنید: - نوشیدن الکل (در روز و در روز جلسه). الکل باعث افزایش ترشح خون در طول فرآیند خالکوبی می شود و خون رنگ را به بیرون می راند و کار استاد را پیچیده می کند.. - مسکن مصرف نکنید . واقعیت این است که بسیاری از داروها روی ماهیت متفاوتی از درد تأثیر می‌گذارند (به عنوان مثال، اسپاسم عضلانی را از بین می‌برند) و به خلاص شدن از شر درد در حین خالکوبی کمکی نمی‌کنند. بسیاری از داروها و همچنین الکل جریان خون را افزایش می دهند که به میزان بیشتری به خالکوبی آسیب می رساند.......... "قبل از خالکوبی، نظرات را در اینترنت خواندم و تصمیم گرفتم چند مسکن مصرف کنم و به استاد نگفتم. البته نمی شد این را کتمان کرد، زیرا خون با شدت بیشتری بیرون می زد و در کار استاد تتو دخالت می کرد. شرم آور و شرم آور بود. به هر حال یک استاد خوب درک خواهد کرد و درد در حین خالکوبی به اندازه ای که بسیاری از مردم در اینترنت می نویسند غیرقابل تحمل نیست......... - زیر آفتاب یا سولاریوم آفتاب نگیرید . واقعیت این است که خطر سوختگی پوست وجود دارد، حتی کوچکترین قرمزی و تحریک در روند تاتو اختلال ایجاد می کند. - انجام خالکوبی قبل و در طول روزهای پریود به دختران توصیه نمی شود، زیرا لخته شدن خون کاهش می یابد......

      1401/12/16 18:17
 • ناشناس :

  در آستانه خالکوبی توصیه می شود: - استراحت و خواب خوب هرچه قدرت و استقامت بیشتری داشته باشید، روند آسان‌تر پیش خواهد رفت....... - چند ساعت قبل غذا بخورید. توصیه می شود از مصرف غذاهای تند یا خیلی شور خودداری کنید تا در طول جلسه آب زیادی ننوشید و از حواس پرتی جلوگیری کنید. شما باید شرایط راحتی را برای خود و استاد ایجاد کنید و سعی کنید از حواس پرتی خودداری کنید........... - با دوستان و آشنایان خود که قبلا خالکوبی کرده اند چت کنید. افرادی که این فرآیند را طی کرده اند می توانند به شما دلگرمی و اعتماد به نفس بدهند..... «وقتی از افرادی که قبلاً خالکوبی کرده‌اند می‌پرسید، معلوم می‌شود که آنقدرها هم درد ندارد. هیچ یک از آنها نگفته اند که دیگر هرگز در زندگی خود خالکوبی نخواهند کرد. بله، احساسات ناخوشایندی وجود دارد، اما نه آنقدر وحشتناک که ایده انجام دوباره آن را کنار بگذاریم. - تمام سوالاتی که به شما مربوط می شود را از استاد بپرسید، زمان و مکان جلسه و همچنین تمامی ویرایش ها را طبق طرح مشخص کنید. مطمئن شوید که همه چیز برای خالکوبی 100٪ آماده است........... - در جلسه آتی راحت ترین شرایط را برای خود ایجاد کنید. برای این کار بهتر است لباس هایی بپوشید که از کثیف شدن آن نترسید، ترجیحاً لباس هایی تیره. حمام یا دوش بگیرید، زیرا بعد از خالکوبی نمی توانید حمام کنید. هرچه با دقت بیشتری به مراحل آماده سازی نزدیک شوید، در روز خالکوبی هیجان کمتری خواهید داشت.

  1401/12/16 18:26
 • ناشناس :

  نحوه کاهش درد تاتو در طول یک جلسه: یک نکته بسیار مهم وجود دارد که باید یاد بگیرید: بدن خود قادر به مقابله با درد است. هنگامی که احساس درد یا ناراحتی می کنید، سیگنالی به مغز ارسال می شود و مکانیسم های تسکین درد شروع به کار می کنند. در طول خالکوبی، احساس خواهید کرد که پس از چند دقیقه، شروع به عادت کردن به احساس درد می کنید و مانند همان ابتدای کار احساس ناراحتی نمی کنید. این کار مکانیسم های دفاعی بدن شماست.

  1401/12/16 18:26
 • ناشناس :

  1. مسکن های خاصی وجود دارد اما آنها تا حد زیادی برای خالکوبی های بزرگ مرتبط هستند. حتماً با آرایشگر خود در مورد این محصولات مشورت کنید، زیرا بسیاری از آرایشگران متوجه می شوند که مسکن ها با استفاده از جوهر تداخل دارند. ممکن است در طول مسیر متوجه شوید که نیازی به تسکین درد ندارید، اما بهتر است برای هر یک از گزینه ها آماده باشید.......... 2. یک دوست را با خود ببرید. بررسی کنید که آیا استاد مخالف است یا خیر، و یک دوست را با خود دعوت کنید. حضور یکی از عزیزان همیشه وضعیت را خنثی می کند و به آرامش شما کمک می کند....... بهترین دوست من با یک هنرمند خالکوبی دوست است. طبیعتاً او را به من توصیه کرد و همچنین پیشنهاد داد که با من به جلسه برود. من مجبور نبودم به درد فکر کنم، در طول جلسه با هم صحبت کردیم، خندیدیم و این جلسه خالکوبی فقط خاطرات خوشایندی را به جا گذاشت.» 3. آرام باشید، استراحت کنید و عمیق نفس بکشید. شاید پیاده روی به شما کمک کند آرام شوید، می توانید زودتر از وسیله خارج شوید و مقداری از راه را پیاده بروید........ 4. از درخواست استراحت نترسید. در طول جلسه، با استاد ارتباط برقرار کنید و از احساسات خود به او بگویید. نگران نباشید که زمان جلسه کمی افزایش می یابد، اما این به جلوگیری از درد کمک می کند...... 5. می توانید چیزی را در دست خود بچرخانید. بی قراری (عادت به پیچاندن چیزی در دستان خود) از نظر روانی به آرامش و منحرف کردن توجه کمک می کند........ 6. به موسیقی مورد علاقه خود در پخش کننده گوش دهید، این نیز یک راه عالی برای آرامش است........ 7. بی دردترین مکان ها را برای خالکوبی انتخاب کنید. ..... "اگر خیلی نگران هستید، پس اولین خالکوبی خود را در دردناک ترین مکان ها انجام ندهید. به من اعتماد کنید، وقتی یکی بسازید، چیزهای بیشتری می خواهید. بنابراین، خالکوبی اول ممکن است خیلی بزرگ نباشد و در جاهایی که درد شدیدی وجود ندارد، مثلاً روی شانه یا ران.

  1401/12/16 18:31

بیشتر بخوانید