30 ایده خلاقانه با کاشی باقی مانده از ساخت و ساز

کاشی

 

پس از تعمیر، اغلب مصالح ساختمانی مختلف باقی می ماند. حیف است که آنها را به دلیل پول خرج شده دور بریزیم، اما نمی خواهم آنها را در انبار نگهداری کنم، زیرا فضای کمی در آپارتمان وجود دارد. به خصوص برای چنین مواردی، sayarak.com ایده خلاقانه با کاشی را در مورد کارهایی که می توانید با دستان خود از بقایای کاشی های سرامیکی انجام دهید به اشتراک می گذارد.

 

ایده خلاقانه با کاشی  1: ناهار خوری یا میز قهوه

کاشی

کاشی

 

از یک طرف، کاشی های شکسته دلیلی برای ناراحتی است، زیرا شما برنامه های زیادی برای آن داشتید. از طرف دیگر، می توان از آن به عنوان ماده ای برای ایده خلاقانه با کاشی استفاده کرد، به عنوان مثال، برای بازسازی یک کانتر قدیمی یا ساخت یک میز جدید. اگر کاشی موجود و بقایای آن سالم باشد، می توان با قرار دادن آن در کیسه پارچه ای و چند ضربه زدن با چکش آن را با احتیاط شکست. روند تزئین مبلمان هیجان انگیز است - شما تکه های کاشی را به اندازه انتخاب می کنید، یک الگو، رنگ های متناوب می چینید و نتیجه یک جلوه فوق العاده زیبا است.

 

به عکس بالا نگاه کنید - یک میز با روکش موزاییک چقدر جالب و اصلی به نظر می رسد، به خصوص اگر فضای داخلی شما به سبک پرووانس تزئین شده باشد. بهتر است موزاییک های چیده شده را با چسب کاشی ثابت کنید و شکاف بین قطعات را با دوغاب پر کنید. اگر این مبلمان منحصراً برای اهداف زیبایی شناسی، یعنی برای زیبایی استفاده شود، نیازی به اقدامات اضافی نیست. اگر قصد دارید از میز برای هدف مورد نظر خود استفاده کنید، به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از آسیب دیدن کاشی ها، شیشه ای ضخیم را روی آن قرار دهید.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ایده خلاقانه از بلوک سیمانی باقی مانده از ساخت و ساز را بخوانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 2: گلدان گیاهان آپارتمانی

chto-sdelat-iz-ostatkov-plitki-2.jpg

می توانید یک گلدان کامل از یک کاشی بسازید یا از آن برای تزئین استفاده کنید.

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

تنها چیزی که برای ایجاد یک گلدان اصلی نیاز دارید که می توانید با خیال راحت آن را برای کار یک طراح مشهور تهیه کنید، ملات سیمان، چسب داغ و کاشی های شکسته است. گلدان تمام شده می تواند از هر سایه و با هر الگویی باشد - این همه به آنچه در آن قرار خواهد گرفت بستگی دارد. اگر گل های مصنوعی روشن هستند، کاشی های بتنی با رنگ های آرام را ترجیح دهید. اگر گیاهان سبزی که شکوفا نمی شوند، دارید می توانید موزاییک، سرامیک های رنگارنگ و دکورهای جالب را انتخاب کنید - چنین گلدان هایی فضایی دنج به خصوص در یک آپارتمان یا در یک کلبه تابستانی ایجاد می کنند. مزیت دیگر چنین گلدان هایی این است که بتن کاملاً رطوبت را حفظ می کند و در گرما خشک نمی شود ، بنابراین لازم نیست نگران گیاهان باشید - آنها تا حد امکان احساس راحتی می کنند.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید با لوله پی وی سی چه چیزی بسازیم؟ ۱۵ ایده خلاقانه را بخوانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 3: برای آشپزخانه

ایده خلاقانه با کاشی

زیر لیوانی


در این اتاق، بقایای کاشی ها یک نجات دهنده واقعی خواهند بود، به خصوص اگر دوست دارید مهمانان را با چیزهای عجیب غافلگیر کنید. بنابراین، در اینجا چند گزینه وجود دارد:

• زیر لیوانی - اگر تکه هایی از کاشی های شش ضلعی باقی مانده است، می توانید از آنها برای ساختن زیر لیوانی های زیبا و کاربردی استفاده کنید. آنها نه تنها از سطح میز در برابر آسیب محافظت می کنند، بلکه فضای داخلی آشپزخانه را ، حتی بهتر از لوازم جانبی طراحان گران قیمت تزئین می کنند. برای جلوگیری از خط و خش روی میز، چوب پنبه ای را در پشت زیر لیوانی بچسبانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی

 

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی


• میز سرو - چطور می شود که تنقلات را نه در بشقاب معمولی، همانطور که اکثر خانم های خانه دار انجام می دهند، بلکه روی کاشی سرو کنید؟ دوستان قطعا از رویکرد غیر استاندارد  این میز سرو قدردانی خواهند کرد. و اگر بتوان از کاشی به عنوان تخته برش استفاده کرد، نکته اصلی این است که قالب بزرگ باشد.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ۲۵ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ را بخوانید.

ایده خلاقانه با کاشی 4: سینی

ایده خلاقانه با کاشی

برای یک سینی، به یک کاشی با فرمت بزرگ نیاز دارید.

 

در اینجا دو سناریو وجود دارد. می توانید یک کاشی کامل بزرگ با الگوی جالب بردارید، چند دسته را به آن پیچ کنید و یک پارچه ضخیم را پشت آن بچسبانید تا به میزی که سینی تمام شده را روی آن قرار می دهید آسیب نرسانید. چنین سینی های خانگی برای سرو میوه ها، انواع توت ها یا شیرینی ها عالی هستند. اما بهتر است با صبحانه در رختخواب ریسک نکنید - این یک واقعیت است که کاشی نمی تواند چندین بشقاب پر و یک لیوان آب میوه را تحمل کند.

گزینه دوم تزئین سینی تمام شده با کاشی است. اگر محصول دارای هر گونه خراش، تراشه و سایر آسیب هایی است که نیاز به پوشاندن دارد، یک گزینه عالی است. موزاییک شیشه ای شگفت انگیز به نظر می رسد - سینی را تزئین می کند و آن را به محبوب ترین چیز در خانه تبدیل می کند.

 

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید استفاده جالب از لوله پی وی سی ۱۵ هک زندگی را بخوانید.


ایده خلاقانه با کاشی 5: دکور دیوار

ایده خلاقانه با کاشی

کاشی می تواند به عنوان یک تصویر یا برای تزئین قاب عکس عمل کند.

 

دیوار خالی بالای مبل، بالای تخت یا در قسمت ناهارخوری همیشه خسته کننده، محو و حتی کمی خلوت به نظر می رسد. البته، می توان آن را با پوستر یا بازتولید نقاشی تزئین کرد، اما این طرح را می توان در هر آپارتمانی یافت. ما پیشنهاد می کنیم فردیت خود را نشان دهیم و یک شی هنری واقعی از کاشی ایجاد کنیم. از طرف دیگر، می توانید چند کاشی کوچک را روی پایه قرار دهید یا یک کاشی را در یک قاب چوبی قرار دهید تا اصیل تر به نظر برسد. به هر حال، اگر دوست دارید سفر کنید، پیشنهاد می کنیم از هر کشور یک کاشی و سرامیک بخرید و پس از رسیدن به خانه، مجموعه خود را بسازید. 

 

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

 

گزینه دیگر این است که از بقایای کاشی ها یک قاب عکس زیبا بسازید. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که تعداد زیادی عکس چاپ شده داشته باشید، اما آنها گرد و غبار را در کشو جمع می کنند زیرا جایی برای گذاشتن آنها وجود ندارد. عکس را مستقیماً روی کاشی ها بچسبانید و سپس آن را روی دیوارها آویزان کنید - بنابراین مهمترین لحظات زندگی همیشه در معرض دید قرار می گیرند. اگر کاشی های شکسته دارید، قطعات را روی قاب تمام شده بچسبانید. لطفاً توجه داشته باشید که بهتر است از قاب هایی با فرم اصلی استفاده کنید که با مبلمان و منسوجات همخوانی رنگی دارند.

 

ایده خلاقانه با کاشی


یک ایده عالی این است که دیوارهای حمام یا آشپزخانه را با سرامیک تغییر دهید. یک دیوار یا بخشی از سطح را با کاشی به روز کنید تا حجم مورد نظر را به فضا اضافه کنید - فضای داخلی فقط از این کار سود می برد.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید یک انگلیسی از توربین هواپیمای مستهلک یک کاروان مسافرتی زیبا درست کرد را بخوانید.


ایده خلاقانه با کاشی 6: مسیرهای باغ

ایده خلاقانه با کاشی

مسیرهای باغ ساخته شده از سنگ چینی و کاشی های شکسته

 

بقایای ظروف چینی برای ایجاد مسیرهای زیبا و روشن در باغ ایده آل است. مواد دارای مزایای بسیاری است. اول اینکه می تواند بارهای سنگین را تحمل کند. ثانیاً در زیر نور خورشید محو نمی شود، بنابراین حتی پس از یک تابستان گرم نیز شگفت انگیز به نظر می رسد. ثالثاً بعد از باران سریع خشک می شود - جای نگرانی نیست که به طور ناخواسته زیر آن سر بخورید. چهارم، ضریب جذب آب پایینی دارد - بیش از 0.05٪. ظروف سنگ چینی متعلق به مواد غیر لغزنده است، به این معنی که استفاده از آن برای چیدمان مسیرهای باغ کاملاً ایمن است.

 

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

اگر قطعات کاشی کامل ندارید، یک مسیر از قطعات ایجاد کنید. برای تحقق بخشیدن به این ایده خلاقانه ، باید سیمان، شن، ماسه، تخته و در واقع خود کاشی را تهیه کنید. قالب را در امتداد لبه های ترانشه حفاری شده نصب کنید، کف آن را بکوبید و آن را با ماسه و شن پر کنید و سپس آن را با بتن پر کنید. تا زمانی که ملات کاملاً خشک شود، قطعات کاشی و سرامیک را به ترتیب تصادفی داخل آن قرار دهید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 7: تکمیل کف یا دیوار 

ایده خلاقانه با کاشی

 

اگر از قطعات کاشی برای تزئین آن استفاده کنید که در یک ترکیب هماهنگ مونتاژ شده اند، فضای داخلی شگفت انگیز به نظر می رسد. با این حال، در اینجا مهم است که به مرزها احترام بگذاریم و از حد معقول فراتر نرویم. امن ترین گزینه ترکیب عناصر موزاییک کوچک با بلوک های جامد است. سپس کفپوش واقعاً زیبا خواهد شد.

 

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

در مورد دیوار زیر کابینت  ، بهتر است از موزاییک دست ساز در آشپزخانه ، بوهو یا پروونس استفاده کنید. خودتان را به یک کاشی کامل محدود نکنید - از سرامیک های شکسته و شیشه های رنگی برای تزئین محل کار خود استفاده کنید. بهتر است مواد را با چسب ثابت کنید و پس از خشک شدن، شکاف ها را با دوغاب روشن یا خنثی پر کنید.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ۱۵ ایده خلاقانه با پالت چوبی را بخوانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید