30 ایده خلاقانه با کاشی باقی مانده از ساخت و ساز

در

کاشی

 

پس از تعمیر، اغلب مصالح ساختمانی مختلف باقی می ماند. حیف است که آنها را به دلیل پول خرج شده دور بریزیم، اما نمی خواهم آنها را در انبار نگهداری کنم، زیرا فضای کمی در آپارتمان وجود دارد. به خصوص برای چنین مواردی، sayarak.com ایده خلاقانه با کاشی را در مورد کارهایی که می توانید با دستان خود از بقایای کاشی های سرامیکی انجام دهید به اشتراک می گذارد.

 

ایده خلاقانه با کاشی  1: ناهار خوری یا میز قهوه

کاشی

کاشی

 

از یک طرف، کاشی های شکسته دلیلی برای ناراحتی است، زیرا شما برنامه های زیادی برای آن داشتید. از طرف دیگر، می توان از آن به عنوان ماده ای برای ایده خلاقانه با کاشی استفاده کرد، به عنوان مثال، برای بازسازی یک کانتر قدیمی یا ساخت یک میز جدید. اگر کاشی موجود و بقایای آن سالم باشد، می توان با قرار دادن آن در کیسه پارچه ای و چند ضربه زدن با چکش آن را با احتیاط شکست. روند تزئین مبلمان هیجان انگیز است - شما تکه های کاشی را به اندازه انتخاب می کنید، یک الگو، رنگ های متناوب می چینید و نتیجه یک جلوه فوق العاده زیبا است.

 

به عکس بالا نگاه کنید - یک میز با روکش موزاییک چقدر جالب و اصلی به نظر می رسد، به خصوص اگر فضای داخلی شما به سبک پرووانس تزئین شده باشد. بهتر است موزاییک های چیده شده را با چسب کاشی ثابت کنید و شکاف بین قطعات را با دوغاب پر کنید. اگر این مبلمان منحصراً برای اهداف زیبایی شناسی، یعنی برای زیبایی استفاده شود، نیازی به اقدامات اضافی نیست. اگر قصد دارید از میز برای هدف مورد نظر خود استفاده کنید، به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از آسیب دیدن کاشی ها، شیشه ای ضخیم را روی آن قرار دهید.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ایده خلاقانه از بلوک سیمانی باقی مانده از ساخت و ساز را بخوانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 2: گلدان گیاهان آپارتمانی

chto-sdelat-iz-ostatkov-plitki-2.jpg

می توانید یک گلدان کامل از یک کاشی بسازید یا از آن برای تزئین استفاده کنید.

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

تنها چیزی که برای ایجاد یک گلدان اصلی نیاز دارید که می توانید با خیال راحت آن را برای کار یک طراح مشهور تهیه کنید، ملات سیمان، چسب داغ و کاشی های شکسته است. گلدان تمام شده می تواند از هر سایه و با هر الگویی باشد - این همه به آنچه در آن قرار خواهد گرفت بستگی دارد. اگر گل های مصنوعی روشن هستند، کاشی های بتنی با رنگ های آرام را ترجیح دهید. اگر گیاهان سبزی که شکوفا نمی شوند، دارید می توانید موزاییک، سرامیک های رنگارنگ و دکورهای جالب را انتخاب کنید - چنین گلدان هایی فضایی دنج به خصوص در یک آپارتمان یا در یک کلبه تابستانی ایجاد می کنند. مزیت دیگر چنین گلدان هایی این است که بتن کاملاً رطوبت را حفظ می کند و در گرما خشک نمی شود ، بنابراین لازم نیست نگران گیاهان باشید - آنها تا حد امکان احساس راحتی می کنند.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید با لوله پی وی سی چه چیزی بسازیم؟ ۱۵ ایده خلاقانه را بخوانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 3: برای آشپزخانه

ایده خلاقانه با کاشی

زیر لیوانی


در این اتاق، بقایای کاشی ها یک نجات دهنده واقعی خواهند بود، به خصوص اگر دوست دارید مهمانان را با چیزهای عجیب غافلگیر کنید. بنابراین، در اینجا چند گزینه وجود دارد:

• زیر لیوانی - اگر تکه هایی از کاشی های شش ضلعی باقی مانده است، می توانید از آنها برای ساختن زیر لیوانی های زیبا و کاربردی استفاده کنید. آنها نه تنها از سطح میز در برابر آسیب محافظت می کنند، بلکه فضای داخلی آشپزخانه را ، حتی بهتر از لوازم جانبی طراحان گران قیمت تزئین می کنند. برای جلوگیری از خط و خش روی میز، چوب پنبه ای را در پشت زیر لیوانی بچسبانید.

 

ایده خلاقانه با کاشی

 

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی


• میز سرو - چطور می شود که تنقلات را نه در بشقاب معمولی، همانطور که اکثر خانم های خانه دار انجام می دهند، بلکه روی کاشی سرو کنید؟ دوستان قطعا از رویکرد غیر استاندارد  این میز سرو قدردانی خواهند کرد. و اگر بتوان از کاشی به عنوان تخته برش استفاده کرد، نکته اصلی این است که قالب بزرگ باشد.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ۲۵ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ را بخوانید.

ایده خلاقانه با کاشی 4: سینی

ایده خلاقانه با کاشی

برای یک سینی، به یک کاشی با فرمت بزرگ نیاز دارید.

 

در اینجا دو سناریو وجود دارد. می توانید یک کاشی کامل بزرگ با الگوی جالب بردارید، چند دسته را به آن پیچ کنید و یک پارچه ضخیم را پشت آن بچسبانید تا به میزی که سینی تمام شده را روی آن قرار می دهید آسیب نرسانید. چنین سینی های خانگی برای سرو میوه ها، انواع توت ها یا شیرینی ها عالی هستند. اما بهتر است با صبحانه در رختخواب ریسک نکنید - این یک واقعیت است که کاشی نمی تواند چندین بشقاب پر و یک لیوان آب میوه را تحمل کند.

گزینه دوم تزئین سینی تمام شده با کاشی است. اگر محصول دارای هر گونه خراش، تراشه و سایر آسیب هایی است که نیاز به پوشاندن دارد، یک گزینه عالی است. موزاییک شیشه ای شگفت انگیز به نظر می رسد - سینی را تزئین می کند و آن را به محبوب ترین چیز در خانه تبدیل می کند.

 

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید استفاده جالب از لوله پی وی سی ۱۵ هک زندگی را بخوانید.


ایده خلاقانه با کاشی 5: دکور دیوار

ایده خلاقانه با کاشی

کاشی می تواند به عنوان یک تصویر یا برای تزئین قاب عکس عمل کند.

 

دیوار خالی بالای مبل، بالای تخت یا در قسمت ناهارخوری همیشه خسته کننده، محو و حتی کمی خلوت به نظر می رسد. البته، می توان آن را با پوستر یا بازتولید نقاشی تزئین کرد، اما این طرح را می توان در هر آپارتمانی یافت. ما پیشنهاد می کنیم فردیت خود را نشان دهیم و یک شی هنری واقعی از کاشی ایجاد کنیم. از طرف دیگر، می توانید چند کاشی کوچک را روی پایه قرار دهید یا یک کاشی را در یک قاب چوبی قرار دهید تا اصیل تر به نظر برسد. به هر حال، اگر دوست دارید سفر کنید، پیشنهاد می کنیم از هر کشور یک کاشی و سرامیک بخرید و پس از رسیدن به خانه، مجموعه خود را بسازید. 

 

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشی

 

گزینه دیگر این است که از بقایای کاشی ها یک قاب عکس زیبا بسازید. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که تعداد زیادی عکس چاپ شده داشته باشید، اما آنها گرد و غبار را در کشو جمع می کنند زیرا جایی برای گذاشتن آنها وجود ندارد. عکس را مستقیماً روی کاشی ها بچسبانید و سپس آن را روی دیوارها آویزان کنید - بنابراین مهمترین لحظات زندگی همیشه در معرض دید قرار می گیرند. اگر کاشی های شکسته دارید، قطعات را روی قاب تمام شده بچسبانید. لطفاً توجه داشته باشید که بهتر است از قاب هایی با فرم اصلی استفاده کنید که با مبلمان و منسوجات همخوانی رنگی دارند.

 

ایده خلاقانه با کاشی


یک ایده عالی این است که دیوارهای حمام یا آشپزخانه را با سرامیک تغییر دهید. یک دیوار یا بخشی از سطح را با کاشی به روز کنید تا حجم مورد نظر را به فضا اضافه کنید - فضای داخلی فقط از این کار سود می برد.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید یک انگلیسی از توربین هواپیمای مستهلک یک کاروان مسافرتی زیبا درست کرد را بخوانید.


ایده خلاقانه با کاشی 6: مسیرهای باغ

ایده خلاقانه با کاشی

مسیرهای باغ ساخته شده از سنگ چینی و کاشی های شکسته

 

بقایای ظروف چینی برای ایجاد مسیرهای زیبا و روشن در باغ ایده آل است. مواد دارای مزایای بسیاری است. اول اینکه می تواند بارهای سنگین را تحمل کند. ثانیاً در زیر نور خورشید محو نمی شود، بنابراین حتی پس از یک تابستان گرم نیز شگفت انگیز به نظر می رسد. ثالثاً بعد از باران سریع خشک می شود - جای نگرانی نیست که به طور ناخواسته زیر آن سر بخورید. چهارم، ضریب جذب آب پایینی دارد - بیش از 0.05٪. ظروف سنگ چینی متعلق به مواد غیر لغزنده است، به این معنی که استفاده از آن برای چیدمان مسیرهای باغ کاملاً ایمن است.

 

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

اگر قطعات کاشی کامل ندارید، یک مسیر از قطعات ایجاد کنید. برای تحقق بخشیدن به این ایده خلاقانه ، باید سیمان، شن، ماسه، تخته و در واقع خود کاشی را تهیه کنید. قالب را در امتداد لبه های ترانشه حفاری شده نصب کنید، کف آن را بکوبید و آن را با ماسه و شن پر کنید و سپس آن را با بتن پر کنید. تا زمانی که ملات کاملاً خشک شود، قطعات کاشی و سرامیک را به ترتیب تصادفی داخل آن قرار دهید.

 

ایده خلاقانه با کاشی 7: تکمیل کف یا دیوار 

ایده خلاقانه با کاشی

 

اگر از قطعات کاشی برای تزئین آن استفاده کنید که در یک ترکیب هماهنگ مونتاژ شده اند، فضای داخلی شگفت انگیز به نظر می رسد. با این حال، در اینجا مهم است که به مرزها احترام بگذاریم و از حد معقول فراتر نرویم. امن ترین گزینه ترکیب عناصر موزاییک کوچک با بلوک های جامد است. سپس کفپوش واقعاً زیبا خواهد شد.

 

ایده خلاقانه با کاشی

ایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشیایده خلاقانه با کاشی

 

در مورد دیوار زیر کابینت  ، بهتر است از موزاییک دست ساز در آشپزخانه ، بوهو یا پروونس استفاده کنید. خودتان را به یک کاشی کامل محدود نکنید - از سرامیک های شکسته و شیشه های رنگی برای تزئین محل کار خود استفاده کنید. بهتر است مواد را با چسب ثابت کنید و پس از خشک شدن، شکاف ها را با دوغاب روشن یا خنثی پر کنید.

کاربر گرامی در صورتی که دوست دارید از دور ریز ها استفاده کنید ۱۵ ایده خلاقانه با پالت چوبی را بخوانید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

استفاده از لاستیک قدیمی 85 عکس

در
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
زمستان به پایان رسیده است و زمان آن است که لاستیک خودرو را با لاستیک های تابستانی عوض کنیم. با این حال ، با لاستیک های قدیمی در صورتی که غیر قابل استفاده باشند چه کار کنیم؟ نیازی به ذخیره سازی نیست ، سوزاندن مضر است. راهی وجود دارد؟ بله. 10 هک زندگی و راه حلهای خلاقانه ای با لاستیک های قدیمی برای دکوراسیون و طراحی خانه و باغ وجود دارد.

 

از لاستیک قدیمی خودرو چه استفاده ای کنیم

 

1. پاف با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
پاف برای هر سلیقه

درست کردن پاف با لاستیک

استفاده اصلی و چند منظوره از لاستیک های قدیمی. برای ساخت شما به ریسمان ضخیم ، اره برقی ، قیچی ، پیچ ، چسب حرارتی تفنگی ، پیچ گوشتی ، نئوپان ، لاک و برس دارید. اصل اجرا در عکس نشان داده شده است. در صورت تمایل ، پایه ها / چرخ ها را به طرف عثمان کتک بزنید یا آن را باز کنید. صندلی را می توان با کف پوشید تا نرم تر شود.
 
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
  ساختن  میز با تایر  ، بسیار ساده است / عکس

 

2. میز قهوه با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی

پاف با لاستیک

 

اصل تولید همان پاف است ، اما بعضی از عناصر را می توان جایگزین کرد. به عنوان مثال ، دور لاستیک را با ریسمان بپیچید. به جای نئوپان ، از یک سطح شیشه ای استفاده کنید و به پاهای بلند وصل کنید.
 

 

3. مبل راحتی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
هیچ کس به طور قطع این را نخواهد داشت / عکس
 
یک مکان جادار را انتخاب کنید و یک نیمکت با پشت بلند در نزدیکی آن قرار دهید. لاستیک ها را به نصف برش دهید و از یک طرف با نئوپان آنها را تقویت کنید. لاستیک ها را به عنوان پشت و صندلی روی نیمکت ببندید. لاستیک ها را می توان با یک پرکننده نرم یا پارچه در داخل پر کرد. صندلی ها را با بالش های رنگارنگ تزئین کنید ، که از هر نوع مواد و مواد پرکننده به راحتی تهیه می شود.

تزیین لاستیک برای میزبانی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
میز با لاستیک    میز و صندلی با لاستیک ماشین
 

 

4- محل استراحت برای حیوان خانگی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
ساخت لانه سگ با لاستیک
budka-dlya-sobaki-iz-shin.jpg
ساخت لانه سگ با لاستیک
 
یک روش ساده و مقرون به صرفه برای محل استراحت حیوان خانگی خود استفاده از لاستیک های دور ریز است. تایر را می توان رنگ آمیزی کرد و از داخل با مواد نرم و پرکننده ، پارچه و بالش تزیین کرد.
 

 

5. جا برای چتر با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چنین محصولی دستیار شما خواهد شد / عکس
 
شما نمی دانید چترها را کجا بگذارید یا تعداد بسیار زیادی از آنها وجود دارد؟ لاستیک در اینجا به نجات شما خواهد آمد. تعداد سوراخ های مورد نیاز در تایر قدیمی را ایجاد کرده و تایر را محکم ببندید. اکنون چترها به بخشی از دکوراسیون داخلی تبدیل می شوند. بعد از باران ، آب درون یک لاستیک چکه خواهد کرد نه روی زمین.
 

 

6. سطل زباله با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چنین تصمیمی به متنوع سازی طراحی فضای باز کمک خواهد کرد / عکس
 
3-4 لاستیک را روی هم قرار دهید و داخل آن ، یک کیسه زباله بزرگ بگذارید. لاستیک های نقاشی شده با دقت بیشتری و هماهنگ تر در ترکیب باغ قرار می گیرند.
 

 

7. پارکینگ دوچرخه با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
پارکینگ مناسب برای دوچرخه ها / عکس
 
چند لاستیک را از نیمه برش داده و آنها را در یک ردیف با فاصله حدود 8 سانتی متر دفن کنید. دوچرخه با اطمینان، ثابت و در حالت ایستاده قرار دهید.
 

 

8. حوضچه خانگی با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
یک حوضچه خانگی باغ شما را تزئین خواهد کرد / عکس
 
ایده بسیار خوبی است اگر مدتهاست که روی یک حوضچه کوچک در باغ فکر می کنید.  قسمت بزرگ تایر را باید برش داد تا حوضچه بزرگتر شود. لاستیک و فضای اطراف آن را با یک نایلون ضخیم بپوشانید. لاستیک را با خاک پر کنید و در امتداد لبه ها با سنگ های صاف یا سایر عناصر تزئینی به سلیقه خود تزئین کنید.حوضچه را با آب پر کنید. گیاهان دوستدار رطوبت را در نزدیکی این حوضچه بکارید.
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
چگونه با دستان خود یک استخر درست کنید

 

9. محل گل دیواری و آویزان با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
شما می توانید گل ها را در هر مکانی قرار دهید / عکس
 
لاستیک را بر روی دیوار آویزان کنید و گیاهان را در آن بکارید. افقی - کف را برای تایر ایجاد کنید ، آن را با خاک پر کنید و گل های کوچک ، گلبرگ ها را برای مثال بکارید. با استفاده از لاستیک ها ، یک گلدان آویزان درست کنید و باغ های معلق بابل را برای خود ایجاد کنید.
 

 

10. محل بازی کودک با لاستیک قدیمی

10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
گزینه عالی برای بچه ها / عکس
 
در این حالت شما به یک لاستیک بزرگتر احتیاج دارید تا کودک فضای بیشتری برای بازی ها داشته باشد. لاستیک را در باغ قرار دهید و ماسه را درون آن بپاشید. در وسط ، می توانید یک چتر برای محافظت از نور خورشید تعبیه کنید. کودک قادر خواهد بود زیر نظر بزرگسالان و بدون ترس از گرمای بیش در فضای باز بازی کند.
 
10 هک زندگی باز لاستیک قدیمی
محل بازی با خاک برای کودکان بزرگتر / عکس
 

عکس از خلاقیت با لاستیک ماشین 

Mebel-iz-shin-42.jpg
میز و صندلی با لاستیک ماشین
 
خلاقیت با لاستیک ماشین
میز با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
میز با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
Mebel-iz-shin-46.jpg
میز با لاستیک
 
خلاقیت با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
خلاقیت با لاستیک ماشین
 
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز با لاستیک
 
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
 
میز با لاستیک ماشین
میز با لاستیک
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
 
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین
 
میز و صندلی با لاستیک ماشین
 
میز و صندلی با لاستیک ماشین
میز و صندلی با لاستیک ماشین

خلاقیت با لاستیک دوچرخه

خلاقیت با لاستیک دوچرخهa5806697a115df089217.jpg
خلاقیت با لاستیک دوچرخه
دکور باغ ساخته شده از چرخ دوچرخه

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

جا گلدانی با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

خلاقیت با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

میز چرخدار با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

میز با چرخ  دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

چرخ دوچرخه دکوری 

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

آویز لباس با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

چراغ مطالعه با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

استفاده کاربردی از چرخ 

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت میز با چرخ دوچرخه 

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت میز با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت نرده با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت نرده با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت نرده با چرخ دوچرخه

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت آویز گل با چرخ دوچرخه

 

 

خلاقیت با دوچرخه قدیمی

ساخت کلبه تابستانی با چرخ دوچرخه

نظرات

۱۴۰۰/۵/۲۱ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر زباله در سیاره ما جمع می شود؟ اجازه دهید در مورد بازیافت آن تأمل کنیم. پیشنهاد می کنم ببینید چه صنایع دستی باشکوهی از لاستیک با دستان خود می توانید با تخیل و مقدار مشخصی از وقت آزاد بسازید. این اصلی است ، و علاوه بر این ، برای خود و محیط زیست مفید است - به هر حال ، زباله کمتری وجود خواهد داشت!

۱۴۰۰/۵/۲۱شاید اگر بگویم لاستیک قدیمی مدتهاست در مقیاس صنعتی در آمریک بازیافت شده اند ، باور نکنید. اما لاستیک قدیمی خرد می شوند ، سپس مرتب می شوند (فلز از لاستیک جدا می شود) و سپس به مواد اولیه برای تولید کفپوش برای سنگفرش مسیرهای ورزشگاه ها یا افزودنی برای تولید آسفالت تبدیل می شوند. با این وجود ، بسیاری از این لاستیک های قدیمی حتی در حومه شهرهای بزرگ وجود دارد. اما می توانید با لاستیک های خود چنین دست سازهای جالبی را و با دستان خود بسازید !

در ادامه بخوانید...

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

در
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

ساخت لانه کبوتر با بلوک       ساخت لانه مرغ با بلوک سیمانی

 

لانه مرغ

برخی از طراحان با داشتن ایده خلاقانه از ناخوشایندترین لانه مرغ ، قادر به ایجاد یک لانه زیبای واقعی و افزودن آن به دکوراسیون باغ یا ویلا هستند. مشخص نیست که زندگی مرغها در خانه های زیبا بسیار دلپذیر تر خواهد بود ، اما در این که، این لانه ها به زیبایی باغ، ویلا و حتی حیاط پشتی کوچک ما می افزایند شکی نیست.

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

ساخت لانه مرغ در باغ

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ     ساخت لانه مرغ در حیاط خانه

حتی یک لانه مرغ را می توان به دکوراسیون اصلی یک باغ شخصی تبدیل کرد.کارآفرینان می توانند از این ایده ها نهایت استفاده را ببرند
 
بیشتر ما به خوبی از تفاوت مزه و طعم تخم مرغ در مزارع مرغداری و تخم های مرغ خانگی آگاه هستیم. بنابراین ، کسانی که این فرصت را دارند که مرغ های تخمگذار را در باغ یا ویلای خود پرورش دهند ، سعی می کنند برای پرورش و نگهداری مرغ ها نوعی لانه زیبا تولید کنند.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ    ساخت قفس مرغ با وسایل دور ریختنی

اغلب اوقات ،لونه مرغ خیلی جذاب به نظر نمی رسند. 
 
با توجه به اینکه مرغ ها پرندگان بی تکلفی هستند ، به طور معمول ، صاحبان آنها جایی در حیاط خانه را به عنوان پناهگاه آنها از مواد زائد مصالح ساختمانی درست می کنند. اما طراحانی وجود دارند که خلاقانه به ساخت و ساز حتی معمولی ترین خانه طیور می پردازند و داستان و تخیل واقعاً خارق العاده ای را نشان می دهند.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ     ساخت لانه مرغ با وسایل ساده

ایده ای برای کارآفرین ها: نه تنها مرغها این خانه ها را دوست دارند، بلکه حیاط و باغ را هم زیبا کرده است. 
 
البته بعید است که آنها چندان به "تربیت زیبایی شناسی" مرغ ها اهمیت بدهند ، اما آنها واقعاً سلیقه خود را بکار می برند. در این مقاله ایده هایی اصلی را برای کمک به شما در تعیین بهترین لانه هایی که برای مرغ های شما استفاده می شود ، انتخاب کرده ایم.

 

 

لانه مرغ قابل حمل

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ 

لانه مرغ قابل حمل تابستانی را می توان در جایی که مکان مناسبی وجود دارد نصب کرد. 
 
اگر قصد دارید مرغ را به عنوان یک سرگرمی موقت نگه دارید ، پس می توانید یک طراحی قابل حمل درست کنید که بتواند آزادانه به هر مکانی جابجا شود و به راحتی از هم جدا و وصل شود.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لونه مرغ

 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لونه مرغ

لانه های کوچک مینی برای مرغ ها برای نگهداری در تابستان
 
در موارد دیگر ، یک خانه مرغ ثابت که بر روی یک پایه ساخته شده است ، مناسب ترین است. می توان آن را با دیگر اتاق های ابزار ترکیب کرد. تنها چیزی که اگر قصد دارید مرغ تخمگذار را فراموش نکنید این است که آنها باید یک منطقه برای تحرک داشته باشند.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ    ساخت لانه مرغ برای زمستان

اگر قصد دارید سالانه جوجه ها را پرورش دهید ، پس بدون یک انبار زمستانی نمی توانید این کار را انجام دهید. 

 

 

انتخاب طرح و مواد برای ساخت لانه مرغ

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ

برای ایجاد اقامتگاه تابستانی ، می توانید از تخته و مش فلزی استفاده کنید. 
 
حتی یک استاد تازه کار با ساخت خونه مرغ  مشکلی ندارد. هر مالک باید منطقه ای را که در آن زندگی می کند، از نظر آب و هوا در نظر بگیرد ، زیرا بستگی به این دارد که مصالح ساختمانی اصلی چه خواهد بود و چه نوع عایق مورد نیاز خواهد بود.

 

ساخت لانه مرغ برای زمستان

 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ

ساخت لانه مرغ : برای اینکه پرنده در زمستان راحت باشد ، باید لانه مرغ را به درستی عایق بندی کرد. 
 
علیرغم بی تکلف بودن مرغ ها ، در زمستان این پرندگان احساس راحتی بیشتری در یک انبار گرم دارند و حتی با تخم های تازه شما را خوشحال می کنند ، گرچه نه به حدی که در بهار یا تابستان تخم می گذارند. اگر قصد دارید مرغ ها را فقط در بهار و پاییز نگه دارید ، یک خانه ی مرغ چوبی ساده و بدون عایق کفایت خواهد کرد.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ   ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی

در هر لانه ، شما باید داخل لانه را مجهز کنید. 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ

در هر خانه ی مرغ باید فضای کافی برای هر مرغ وجود داشته باشد.  عکس
 
نکته مهم: اگر می خواهید لانه برای مرغ تخم گذار  بسازید ، می توانید مساحت آن را به شرح زیر محاسبه کنید: در یک متر مربع  نباید بیش از دو مرغ وجود داشته باشد. در شرایط شلوغ ، پرنده خیلی سختر حرکت می کند. همچنین فراموش نکنید که در داخل لانه باید ظرف غذا ، آب و نردبان را نصب کنید ، حتی اگر مرغ ها بیشتر وقت خود را روی کف لانه سپری کنند، شب روی بلندی ها می خوابند. و اگر جوجه های گوشتی را برای گوشت پرورش می دهید ، لازم است لانه مرغ مجهز به قفس باشد و تعداد مرغ ها نیز به طور مستقیم به ابعاد لانه بستگی دارد.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ     ساخت لانه مرغ با بلوک سیمانی

محفظه ای برای تحرک مرغ ها در خونه مرغ باید به دقت محصور شود تا شکارچیان نتوانند وارد شوند.
 
همچنین ، مسئله امنیت را نادیده نگیرید ، زیرا مرغ ها برای بسیاری از شکارچیان جزء غذاهای گوشتی مناسب هستند. بنابراین ، هنگام ایجاد لانه مرغ ، نه تنها یک منطقه تحرک بسازید بلکه باید با اطمینان محافظت شود و مکانی برای اقامت شبانه نیز باشد. بنابراین ، اگر نمی خواهید صبح ها تلفات را محاسبه کنید ، قبل از این فکر کنید ، سعی کنید حتی باورنکردنی ترین شرایط را پیش بینی کنید.

 

 

لانه مرغ را كجا قرار دهيم

 

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ     ساخت لانه مرغ با بلوک سیمانی 

هر چقدر هم لانه مرغ زیبا باشد ، نصب آن در نزدیکی خانه یا حصار همسایه ممنوع است.به نظر می رسد که سؤال از محل قرارگیری مرغ ، مشکلی ایجاد نمی کند. اما همه چیز به همان سادگی نیست که بسیاری از مردم فکر می کنند. اگر همسایگان تصمیم به شکایت بگیرند ، موقعیت نامناسب می تواند باعث ناراحتی و لحظه های ناخوشایند و حتی مشکلات قانونی شود.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ     خونه مرغ

شما باید شرایط اصلی را به خاطر بسپارید ، که حتی در اقدامات قانونی نظارتی نیز ذکر شده است ، یعنی: ساختن سکوی ثابت و مرغ فروشی در فاصله نزدیکتر از 12-15 متر از ساختمان آپارتمان غیرممکن است ، از خانه تا مرز طرح همسایه حداقل 4 متر باید وجود داشته باشد ، اگر تصمیم دارید یک لانه مرغ سیار به اندازه كوچك درست کنید، می توانید آن را در هر كجا قرار دهید.
 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ

بهترین راه حل این است که در مکانی آرام و خشک و آرام نصب می شود. 
 
اگرچه در این حالت بهتر است به توصیه های عملی گوش کنید:
 
- اگر قصد دارید در لانه پنجره درست کنید ، بهتر است آنها را در جنوب قرار دهید. در این حالت ، نور خورشید بیشتر خواهد بود. خورشید و گرما تأثیر خوبی در بهزیستی پرندگان و تولید تخم آنها دارد.
- قرار دادن لانه مرغ گوشتی در دشتی ، که در آن اغلب رطوبت زیاد است ، نامطلوب است.
- بهتر است در جاهایی که سر و صدای زیادی (خانه بازی ، بزرگراه و ...) وجود ندارد ، خانه ای احداث کنید. به اندازه کافی عجیب است ، اما مرغ ها بسیار حساس هستند و اگر در استرس مداوم زندگی کنند ، تخم مرغی نخواهید دید.
- مرغدانی را در مکانی که همیشه سمت باد به آن طرف است قرار ندهید.

 

 

عکس لانه مرغ

 

نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ      لانه مرغ و خروس در حیاط 

عکس لانه مرغ دو در یک
عکس لانه مرغ از "گوتیک" گرفته تا طرح روستایی. 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ
عکس لانه مرغ لانه های لوکس برای مرغ. 
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ
عکس لونه مرغ  یک لانه درختی
نحوه تبدیل لانه مرغ به دکوراسیون اصلی باغ

عکس لانه مرغ

مرغ ها صاحب این خانه های زیبا هستند. 

 

ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی

لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

عکس لانه مرغ ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

وسايل دور ريختني ساخت لانه مرغ با سبد میوه

لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

عکس لانه مرغ      ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

ساخت لانه مرغ با سبد میوه

لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

عکس لانه مرغ ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

عکس لانه مرغ ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

عکس لانه مرغ ساخت لانه مرغ با وسایل دور ریختنی 

 

ساخت لانه مرغ با لاستیک ماشین

ساخت لانه مرغ با لاستیک ماشین

عکس لانه مرغ

ساخت لانه مرغ با لاستیک ماشین

ساخت لانه مرغ با لاستیک ماشین

عکس لانه مرغ

ساخت لانه مرغ با لاستیک ماشین

۲۵ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ 

نظرات

۱۴۰۰/۳/۱۹در زمستان به دلیل کم بودن ساعت روشنایی روز بهره وری مرغ ها کمتر می شود. با استفاده از روشنایی در ساعات تاریکی می توانید بهره وری را افزایش دهید. برای هر 6 مترمربع اتاق ، 60 وات برق مورد نیاز است. مطلوب ترین طیف توسط لامپهای فلورسنت ساطع می شود.علاوه بر این ، روشنایی مداوم در خانه مرغ منجر به افزایش عصبی شدن مرغ ها می شود .مدت زمان توصیه شده ساعتهای روز 15 ساعت است ، بقیه زمان پرندگان باید استراحت کنند. مهم. طبق مشاهدات مرغداران ، تولید تخم مرغ با نور نارنجی افزایش می یابد و مرغ ها با نور سبز رشد سریع تری دارند. رنگ آبی اثر آرام بخشی دارد ، از پرخاشگری می کاهد.

۱۴۰۰/۳/۱۹مراقبت از لانه ها بسیار ساده است. بیایید نگاهی به برخی از فعالیت های لازم بیندازیم. نظافت منظم. پرکننده های خیس عوض می شود و تخمها به موقع جمع می شوند. ضد عفونی. خوب است که با تغییر ماده پر کننده با محلول ضد عفونی کننده همراه باشید. این روش باید هفتگی باشد. بخور با بمب های دودزا. این ضروری است زیرا عوامل بیماری زای مضر به سرعت در مرغداری ها تکثیر می شوند. برای جلوگیری از آلودگی ، لانه ها و تمام قسمت ها با محلول سفید کننده پاک می شوند. پس از پردازش ، اتاق باید تهویه خوبی داشته باشد. نگهداری به موقع برای جلوگیری از صدمه به پرندگان ، حداقل هر سه ماه یکبار اتصالات لانه را بررسی کنید. توجه داشته باشید که اگر مرغ ها از ساختار ساخته شده چشم پوشی کنند ، دلایل خاصی برای این امر دارند. خطاها باید به موقع برطرف شوند. اگر هیچ خطایی رخ ندهد ، شاید مرغ تخمگذار جوان فقط باید به لانه عادت کند. برای این منظور ، باید یک یا دو شب درب لانه بسته شود. حتی در داخل می توانید تخم مرغی را که توسط مرغ دیگری گذاشته شده قرار دهید. همچنین می توانید موردی را پیدا کنید که متناسب با شکل تخم مرغ باشد. قرار دادن پرها در لانه های جدید توصیه می شود که توجه پرندگان را به خود جلب می کند. پرندگان ممکن است از لانه ها امتناع ورزند ، زیرا توسط انگلی ، کپک و رطوبت در داخل مزاحم می شوند.

۱۴۰۰/۳/۱۹تخم مرغ خانگی محصولی سالم و سازگار با محیط زیست است. برای اینکه همیشه به وفور وجود داشته باشد ،مرغ پرورش می یابد ، اما گاهی اوقات نمی توان تخم مرغ از آن گرفت. دلیل اصلی و ناخوشایند این موضوع نوک زدن به تخم مرغ توسط خود پرندگان است. قبلا اعتقاد بر این بود که پرندگان فقط به دلیل مراقبت ضعیف تخم مرغ را خراب می کنند. در مرحله حاضر ، دلایل نوک زدن به عنوان فضای کمی برای پیاده روی ، کمبود اجزای گیاه در رژیم غذایی ، کمبود کلسیم در بدن مرغ قابل درک است. پدیده اخیر تقریباً نقطه ضعف اصلی در تغذیه پرندگان محسوب می شود. اتفاقاً غذای بی کیفیت منجر به اقدامات بعدی می شود که منجر به جستجوی غذای خوشمزه می شود. تخم مرغ ها اغلب چنین می شوند. همچنین ، محل قرارگیری لانه ها در فاصله بسیار نزدیک منجر به این واقعیت می شود که مرغ به سادگی تخم هایی را که نزدیک مرغ های دیگر می گذارد توسط مرغ های دیگر خورده می شود. کارشناسان توصیه می کنند مرغ هایی را که شروع به خرابکاری در مرغداری های کرده اند ،جدا کنید. اعتقاد بر این است که ، این مرغ ها اغلب به عمد تخمها را خرد می کنند. عادت دادن چنین مرغ هایی برای حمل عادی امکان پذیر نیست. با این حال ، صاحبان خصوصی لایه ها استفاده از روش های مختلف سنتی را پیشنهاد می کنند. از بین روش های معروف ، می توان به این نکته توجه داشت - مرغ را با خردل تغذیه کنید. برای انجام این کار ، شما باید یک ناخن کوچک یا شی نوک تیز دیگری بردارید که بتوانید با آن سوراخ هایی از انتهای تخم مرغ معمولی ایجاد کنید. تمام مطالب برداشته شده و خردل میز خشک معمولی در پوسته خالی ریخته می شود. این ماده باید در لانه قرار گیرد و در صورت خوردن ، پرنده کاملاً ایده نوک زدن تخم های دیگر را کنار می گذارد. پرنده قطعاً طعم خردل را دوست نخواهد داشت. موارد تخم مرغ مانند قرار داده شده در لانه نیز می تواند امتناع از نوک زدن تخم ها را تحریک کند. منقار یا عادت نوک زدن تخمها را از بین می برد. از توصیه های تجربی ، روشی وجود دارد که شامل افزودن مکمل های پروتئینی به خوراک است. این می تواند آرد ماهی ، تخم مرغ آب پز شده همراه با پوسته خرد شده باشد. لانه تیره بسته با پرده به حفظ محصول غذایی کمک می کند ، زیرا پرنده به سادگی آن را نخواهد دید. نمای محدود لانه های همسایه نیز به شما کمک می کند تا نوک زدن تخمهای دیگران را از بین ببرد. توجه پرنده را می توان با چیزهای اضافی در لانه جلب کرد: زباله ، کاه. مقدار اضافی آن را بردارید تا موجود کنجکاوی را برای نوک زدن تخم مرغ تحریک نکنید. تمیز کردن به موقع لانه ها به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از نوک زدن تخم مرغ توصیه می شود. مشغول نگه داشتن پرندگان می تواند اقدام دیگری باشد. به عنوان مثال ، مرغ می توانند توسط نوک زدن سیب های آویزان ، کلم آویزان با طناب ، مشغول شوند. مرغ ها بسیار فعال هستند ، بنابراین نیاز به اشتغال مداوم دارند.

۱۴۰۰/۳/۱۹ در دمای بالا مرغ های تخمگذار تخمگذاری را متوقف می کنند و مرغ گوشتی تمایلی به خوردن خوراک ندارند. لانه مرغ را در سایه روشن قرار دهید تا مرغ ها را از گرم شدن بیش از حد آفتاب محافظت کنید

۱۴۰۰/۳/۱۹کف باید از مواد گرم ساخته شود و سیمان ، کاشی و سرامیک ، آجر برای آن مناسب نیست. جوجه ها مستعد رماتیسم هستند ، اگر کف سرد و مرطوب باشد ، روی پنجه های خود می نشینند و راه می روند. چوب مناسب ترین ماده برای لانه مرغ است. برای اینکه کف چوب با کود مرغ خراب نشود ، کف با یک لایه ضخیم ماسه و خاک اره پوشانده شده است. سقف نباید از موادی ساخته شود که در معرض آفتاب بسیار گرم می شوند یا از باران و باد سر و صدا می کنند. مرغ ها هم از ترس و هم از گرم شدن بیش از حد به همان اندازه عصبی می شوند.

۱۴۰۰/۳/۱۹هرچه فضای کافی برای راه رفتن مرغ ها باشد ، خطر شیوع عفونت نیز کاهش می یابد. برخی از مالکان ، با تعداد زیادی پرنده ، راه را به بخشهایی تقسیم می کنند . محل پیاده روی باید خشک باشد ، که توسط خاکهای شنی یا سیستم زهکشی تأمین می شود.

۱۴۰۰/۳/۱۹چگونه یک لانه مرغ هوشمند بسازیم؟

۱۴۰۰/۳/۱۹احساس پرنده به چیدمان شایسته لانه مرغ بستگی دارد و کمیت و کیفیت تخم های تازه به شرایط آن بستگی دارد. در زمستان شرایط ویژه ای برای نگهداری مرغ خانگی مورد نیاز است ، بنابراین در بعضی موارد استفاده از اتوماسیون ضروری است. اساساً ، کشاورزان همه کارها را با دست خود انجام می دهند ، به عنوان مثال ، آنها آب و هوای خاصی را برای بخش ها ایجاد می کنند ، راه رفتن را آماده می کنند ، لانه ها و لبه ها را برای لایه ها آماده می کنند. و پیشرفته ترین ها از سیستم "مرغداری هوشمند" استفاده می کنند. با مراقبت از مرغ ها ، باید همه کارها را انجام دهید تا خانه آنها به اتوماسیون مجهز شود. این امر به ویژه در زمستان که تهویه هوا ضروری است تا پرنده بتواند هوای تازه تنفس کند بسیار مهم است. این سیستم که "لانه مرغ هوشمند" نامیده می شود ، لیستی از اقدامات برای بهبود شرایط زندگی طیور را ارائه می دهد. اول از همه ، ارزش دارد که بفهمیم این ساختمان چیست. این شامل نکات زیر است. روشن و خاموش شدن خودکار نور. این به این معنی است که وقتی بیرون نور است ، باید فضای اتاق مرغ خاموش شود. این کار معمولاً طبق برنامه انجام می شود . دمای اتاق باید در +15 + 18 درجه حفظ شود. بلافاصله باید گفت که این نیاز به ترموستات دارد. تجهیزات گرمایشی نیز برای تأمین گرما مورد نیاز است. می توانید از بخاری مادون قرمز استفاده کنید - این اقتصادی ترین و موثرترین روش گرم شدن است ، که در آن اکسیژن اضافی مصرف نمی شود و رطوبت طبیعی است. این وسیله برای پرندگان و انسان ها خطری ندارد. باز شدن خودکار درب در زمستان برای سلامتی و تولید تخم مرغ پرندگان بسیار مهم است. باز شدن خودکار درب نباید خیلی سریع باز و بسته شود و یک سنسور داخلی باید فقط به پرندگان و گربه های خانگی پاسخ دهد. سیگنال گربه های خانگی را می ترساند. کشاورزان راه حلی پیدا کرده اند و از سنسورهای RFID که به پای مرغ متصل می شوند استفاده می کنند. بنابراین امکان مشاهده شبانه روزی موجودات زنده وجود دارد ، در حالی که مرغ های منفعلی را که عجله ندارند ، شناخت. اتوماسیون باز کردن دریچه هوا نیز مهم است زیرا در این روش تهویه طبیعی لونه مرغ اتفاق می افتد ، به این معنی که هیچ رطوبت ، قالب طبیعی در اتاق وجود نخواهد داشت و همچنین یک محیط مناسب برای عفونت های مختلف که پرنده حساس است ، وجود نخواهد داشت. برای نگهداری کامل مرغ ها ، سنسور رطوبت نیز مورد نیاز است ؛ برای این منظور به درایو برای پنجره نیاز است. با این حال ، یک راه دیگر برای حل این مشکل وجود دارد - یک لوله از نوع فاضلاب به طور دوره ای روشن ، مجهز به یک فن و منبع تغذیه و اگزوز ، که عملکرد اصلی آن گردش یکنواخت توده های هوا است. این تمام موارد مربوط به کنترل خودکار نیست. در حالت ایده آل ، این سیستم می تواند با کنتورها تکمیل شود ، که از این طریق می توان تمام قرائت ها را از راه دور از طریق اینترنت گرفته و از طریق یک شبکه جهانی کنترل کرد.در عین حال ، فراموش نکنید که یک سیستم خودمختار برای کشاورزی موفق کافی نیست. برای اینکه پرندگان بتوانند در چنین خانه ای خودکار به خوبی پرواز کنند و احساس راحتی کنند ، نگه داشتن مرغ ها روی سایر وسایل - راه رفتن و تغذیه نیاز به تلاش زیادی دارد.

در ادامه بخوانید...

استفاده جالب از لوله پی وی سی 15 هک زندگی

در
لوله پی وی سی


لوله های پلاستیکی پی وی سی (PVC ، پلی پروپیلن) از مدت ها قبل به یک ماده ساختاری مهم چه در یک آپارتمان و چه در یک خانه ویلایی تبدیل شده اند. آنها همچنین دارای اشکالاتی هستند ، اما سهولت نصب سازه ها با استفاده از یک لحیم کاری ساده به راحتی آن رابرطرف می کند. دیگر نیازی به دستگاه جوش و  سر و صدا ، خاک و بوی نامطبوع استیلن در گذشته است. و اگر بقایای لوله های پلاستیکی باقی بماند - مهم نیست ، می توان آنها را برای انواع ایده خلاقانه استفاده کرد. به 15 هک زندگی با استفاده جالب از لوله پی وی سی در این مقاله توجه کنید. 

 

ساخت وسایل با لوله pvc

1. قفس پرنده با لوله پی وی سی

قفس پرنده با لوله پی وی سی

ساخت لانه مرغ با توری

ساخت قفس با لوله آب

 

با استفاده از لوله های PVC و یک شبکه توری می توانید ساخت لانه مرغ با لوله  و قفس های قابل اعتماد برای پرندگان  را ایجاد کنید. این می تواند یک ساختار نیم دایره ای باشد ، کاملاً پوشیده از یک توری با سقف  و بدون سقف باشد.


2. محافظ برای بوته ها با لوله پی وی سی

محافظ برای بوته ها با لوله پی وی سی

محدود کننده برای بوته های بسیار سرسبز توت فرنگی ، انگور فرنگی ، و همچنین برای گیاهانی که تمایل به رشد به اطراف دارند ، ساخت نرده مخصوص ساخته شده از لوله های PVC توصیه می شود.


3. مرتب کردن کارگاه با لوله پی وی سی

مرتب کردن کارگاه با لوله پی وی سی

از میان قطعات کوچک لوله های پی وی سی با قطرهای مختلف می توانید برای کارگاه یک سازمان دهنده بسیار مناسب پیچ و مهره تهیه کنید. فقط لوله ها را روی قفسه ها بچسبانید و از آنها برای ذخیره پیچ ، مهره و چیزهای کوچک دیگر استفاده کنید.


4-نگهدارنده ابزارهای باغ با لوله پی وی سی

 لوله پی وی سی

با داشتن یک سازمان دهنده خوب ، حتی در انبارهای موجود در کشور ، همه ابزارها برای استفاده دم دست هستند. به درستی ترتیب ذخیره سازی وسایل باغ بزرگ با یک قفسه مخصوص کمک می کند. برای ساختن این سازمان دهنده ساده از تکه های لوله های PVC بدون استفاده ، کمک بگیرید.


5. سازمان دهنده  میز کار با لوله پی وی سی

استفاده جالب از لوله پی وی سی

یک سازمان دهنده رومیزی ساخته شده از لوله های PVC برای ذخیره سازی کارد و چنگال یک راه حل ساده است که در آشپزخانه مفید است و هر خانه داری را راضی خواهد کرد.


6. باغ عمودی با لوله پی وی سی

05cabf25-3393-4725-a343-af7b117616a7.jpg

باغ چند سطحی عمودی برای پرورش توت فرنگی ، کاهو و گیاهان دارویی ، که می توان آن را به راحتی از تیرهای چوبی و لوله های پی وی سی با قطر بزرگ تهیه کرد.


7. نگهدارنده بطری با لوله پی وی سی

نگهدارنده بطری

دو مثال عالی در مورد چگونگی ساماندهی انبار بطری با تکه های لوله PVC. چنین نگهدارنده بطری کاملاً در فضای داخلی اتاق ناهار خوری  یا در فضای انبار یک آپارتمان شهری قابل اجرا است.


8. ساخت سایبان با لوله پی وی سی

ساخت سایبان

ساخت سایبان با لوله

 

لوله های پی وی سی ماده ای عالی برای ایجاد قاب برای سایبان هستند. چنین طرحی به افراد حتی بدون مهارت های ویژه اجازه می دهد تا در حیاط خود چیزی شبیه به سایبان را بنا کنند.


9. قفسه بندی انیار با لوله پی وی سی

قفسه بندی انبار

از بقایای لوله های پلاستیکی می توان برای ایجاد قفسه بندی باز استفاده کرد. محصولات نهایی را می توان در یک گاراژ یا انبار قرار داد و ظروف و وسایل اضافی را می توان در قفسه ها ذخیره کرد.


10. پشتیبانی از گیاهان با لوله پی وی سی

 

قفسه بندی

لوله‌های نازک پشتیبان بسیار خوبی برای خیار ، گوجه فرنگی و هر گیاه دیگر است. این تکیه گاه می تواند ظریف و تزئینی باشد ، و می تواند یک عملکرد کاملا عملی را انجام دهد و مانند یک حصار ساده به نظر برسد.


11. خشک کن لباس با لوله پی وی سی

خشک کن لباس

در صورت نیاز برای به سرعت خشک شدن و بدون دردسر دستمال های حوله ای در فضای باز از لوله های PVC استفاده کنید. تنها اشکال این طرح ، حجیم بودن آن است ، اما اگر فضای کافی دراختیار دارید ، می توانید با خیال راحت به کار خود ادامه دهید.


12. ساخت چرخ دستی با لوله پی وی سی

چرخ دستی

ساکنان خانه های ویلایی مجبورند همه چیز را تحمل کنند: حمل سطل آب ، جمع کردن برگهای افتاده ، محصولات زراعی ، علف یا ظروف دارای کود. برای این که کمرتان را اذیت نکنید ، باید این کار را با کمک یک چرخ دستی ساده انجام دهید. شما می توانید این وسیله مهم را از فروشگاه خریداری کنید یا خودتان آن را با استفاده از لوله ها ، اتصالات و چرخ ها بسازید.


13. ساخت سینک خانگی با لوله پی وی سی

پایه سینک

لوله های پلی پروپیلن ماده ای عالی هستند که می توان از آن برای ایجاد یک پایه سینک ساده استفاده کرد. البته چنین طرح هایی از نظر زیبایی کاربرد ندارند اما بسیار عملی و همراه خوبی برای شما هستند. چنین سینک ظرفشویی را در آشپزخانه ویلایی یا در باغ نصب کنید تا همیشه بتوانید قبل از  ورود به خانه دست های خود را بشویید.

 

14.ساخت تاب با لوله پی وی سی

ساخت تاب

ساخت تاب با لوله

 

با وجود این واقعیت که لوله های پلی پروپیلن نازک و نه چندان مطمئن به نظر می رسند ، آنها قادر به تحمل بار نسبتاً زیادی هستند. بسیاری از صنعتگران مدت هاست که از آنها برای ایجاد انواع مختلف مبلمان استفاده می کنند. به عنوان مثال ، از لوله های PVC می توانید یک تاب زیبا در باغ درست کنید.


15. تخت کودک با لوله پی وی سی

تخت کودک

ساخت خانه کودک با لوله

 

و در آخر - یک راه حل عالی برای تنظیم اتاق خواب کودکان در یک آپارتمان کوچک با هزینه کم. از لوله ها می توانید یک قاب قابل اعتماد برای یک تخت دو طبقه بسازید. چنین محصولی شما را از نیاز به خرید یک تخت گران قیمت و مبلمان در خانه ای که در آن زمان زیادی را زندگی نمی کنید (اجاره ای)، نجات خواهد داد.

ساخت خانه کودک با لوله

ساخت خانه کودک با لوله

ساخت کلبه کودک با لوله

 

مدتهاست که از لوله های پلاستیکی آب نه تنها برای هدف مورد نظر آبرسانی استفاده می کنند. بلکه  از باقی مانده آنها  برای ، صندلی های باغ ، میز و حتی گلخانه های کاملاً بادوام و راحت می سازند .

بنابراین ، ما به طور دقیق نحوه ساخت خانه کودک از لوله های پی وی سی را به شما خواهیم گفت: اگر اندازه های استاندارد مناسب شما نیستند ، به شرح زیر عمل کنید. 

 

ساخت خانه با لوله پلیکا

1-  نسخه دقیق از ساختار آینده را روی مقوا بچسبانید. اکنون طول یک طرف را اندازه بگیرید. بگذارید بگوییم شما 10 سانتی متر گرفتید این عدد را 10 برابر کنید ، یعنی آن را در 10 ضرب کنید 100 سانتی متر بگیرید یا 1 متر .این ضلع می تواند یک ، بلکه یک و نیم متر طول داشته باشد؟ سپس عدد را در 1.5 ضرب کنید. 

در طرفین نیز به همین ترتیب بزرگنمایی کنید. 

2- لوله ها را به اندازه دلخواه برش می دهیم. فراموش نکنید که طول اتصالات را در نظر بگیرید (آنها را می توان در فروشگاه سخت افزار به همراه لوله های پلاستیکی خریداری کرد ، به عکس مراجعه کنید).

 

3- راحت تر است که این نوع پلاستیک را با اره برقی با دندانه های نسبتاً ظریف برش دهید. برای برش یکنواخت بهتر است لوله را با یک گیره محکم کنید.

4- برای سیستم آبرسانی ، لوله های PVC معمولاً با اتوی لوله متصل می شوند. اما در مورد ما ، شما می توانید از چسب معمولی استفاده کنید. برای این اتصال ، چسب زدایی و پردازش با کاغذ سنباده برای بدست آوردن سطح صاف را انجام دهید. قبل از خرید چسب ، حتماً دستورالعمل ها را بخوانید - باید برای اتصال محصولات PVC ساخته شده باشد. 

 

5- برای توزیع یکنواخت چسب روی سطح ، لوله را 90 درجه بچرخانید و چند دقیقه فشار دهید. اتصال آماده است ما به چسباندن قطعات زیر ادامه می دهیم.

6- لوله های پی وی سی به راحتی خم می شوند ، بنابراین می توان از آنها حتی یک چادر با یک صفحه گرد نیز ساخت. برای ایجاد قوس ، ماسه یا نمک را روی اجاق گاز گرم کنید و آن را در لوله بریزید ، قبلاً یک طرف آن را با دو راهی متصل کنید.

7- فقط ساخت یک سایبان از یک پارچه محکم باقی مانده است. از آنجا که تعداد کمی از مردان می دانند با چرخ خیاطی کار کنند، مشارکت مادر فرزندان یا مادربزرگ در این امر ضروری است.

 

ساخت گلخانه با لوله پی وی سی

ساخت گلخانه با لوله پی وی سی


لوله یک ماده چند منظوره است که برای طیف گسترده ای از سازه ها مناسب است. اینها شامل گلخانه ها است. برای ساخت گلخانه از لوله ها با دستان خود ، مهارت های خاصی لازم نیست. اما اگر از لوله PVC  استفاده می کنید ، یک طراحی خانگی برای کسانی که هیچ تجربه ای ندارند دشوار است.

اما گلخانه های لوله پلاستیکی خانگی نسبتاً ارزان هستند و می توان آنها را در آخر هفته ساخت. 

 

ساخت خانه کودک با مقوا

ساخت خانه کودک با مقوا


خانه کودک ساخته شده از مقوا طراحی آن می تواند ساده ترین طرح درب و پنجره باشد یا یک طراحی پیچیده. می توانید یک برج ، یک ایوان به آن متصل کنید ، از چند اتاق مبلمان و غیره برای کودکان خانه ای درست کنید. هزینه های ساخت چنین سازه ای تقریباً ناچیز است. اما بعید به نظر می رسد شادی در این خانه مقوایی برای کودکان کمتر باشد.

bp.jpeg

برای ساخت خانه کودک با مقوا ، به موارد زیر نیاز داریم:

چندین جعبه بزرگ ساخته شده از مقوا ضخیم (جعبه های زیر یخچال ، تلویزیون و غیره انجام می شود) کاتر برای برش: برش دادن قطعات برای آنها راحت تر خواهد بود منگنه و نوار برای بستن قطعات .

 

اگر به  ایده خلاقانه  با لوله پی وی سی علاقه دار مقاله با لوله پی وی سی چه چیزی بسازیم؟ ۱۵ ایده خلاقانه را بخوانید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ

در

ایده خلاقانه لانه مرغ

بعضی از مرغ ها آنقدر صاحبان حیرت انگیزی دارند که به آن ها حسادت می کنیم! صاحبان آنها با مرغ ها مانند VIP (مرغ بسیار مهم) رفتار می کنند و با ساخت لانه مرغ ارزان شبیه صفحات کتاب یک داستان کودکان برای آن ها می سازند تا  آنها را برای  تخم گذاشتن آماده کنند. (من اگه یک با غ داشته باشم انجام میدم)

 

برای اینکه به شما و کارآفرین هایی که به دنبال ایده خلاقانه هستند، تمام لانه های  مرغی را که در صورت مرغ بودن در آن زندگی می کردید نشان دهیم ، sayarak  مجموعه ای از لانه هایی  با  ایده خلاقانه ساخت لانه مرغ و ساخت لانه مرغ با وسایل ساده را برای لذت بردن شما گردآوری کرده است . به یاد داشته باشید از عکس های دلخواه خود استفاده کنید اما مراقب باشید و مطمئن شوید که مرغ های شما  آنها را نه می بینید و نه می خواهند که در سرزمین های عجیب شیک و پر هزینه  برای دکوراسیون لانه ها زندگی کنند! (من اگه یک با غ داشته باشم انجام میدم)

 

ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ

ایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغcreative-chicken-coops-designs-11-5f0d90f5d9663__700.jpgایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغایده خلاقانه برای ساخت لانه مرغ       

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

با لوله پی وی سی چه چیزی بسازیم؟ 15 ایده خلاقانه

در

لوله پی وی سی

خلاقیت با لوله pvc
نحوه استفاده از لوله های پی وی سی باقیمانده: 15 ایده خلاقانه از نحوه استفاده  لوله پی وی سی که در زندگی روزمره مفید خواهد بود
ایده هایی برای خانه شما   

 

لوله پی وی سی یکی از مصالح ساختمانی رایج است که در هر گوشه و کنار فروخته می شود ، کار با آنها آسان است و از همه مهمتر هزینه آنها کم است. می توان آنها را به راحتی رنگ آمیزی ، سوراخ ، چسباند و یا برش داد ، بدین معنی که برای بسیاری از پروژه های دست ساز خلاقانه ایده آل هستند. با خلاقیت و تخیل ، می توانید اتصالات لوله ای پی وی سی کاربردی و مفیدی ایجاد کنید ، از واحدهای ذخیره سازی سشوار ، سازمان دهنده ها ، دکوراسیون منزل ، اسباب بازی های کودکان و گیاهان باغ.

خلاقیت با لوله پلیکا
1. ظرف غذای پرندگان با لوله پی وی سی

لوله پی وی سی

ایده آل برای ظرف غذای پرندگان.  \ عکس

2. سازمان دهنده میز با لوله پی وی سی

لوله پی وی سی

سازمان دهنده  بسیار مفید با لوله پی وی سی.  \ عکس

 

3. نگهدارنده گیلاس نوشیدنی

لوله پی وی سی

این ایده خلاقانه ذخیره سازی با لوله پی وی سی را دوست دارید؟  \ عکس

4. نگهدارنده سشوار 

لوله پی وی سی

ساخت کاردستی با لوله پولیکا

همچنین ذخیره وسایل آرایش در چنین جایگاهی مناسب است.  \ عکس

 

5. گزینه عالی برای بوته توت فرنگی

لوله پی وی سی

یک گزینه عالی با لوله پی وی سی برای بوته توت فرنگی.  \ عکس

6. صندلی کودک

لوله پی وی سی

ایده خلاقانه صندلی های بزرگ ساخته شده با لوله پی وی سی.  \ عکس

 

7. گلدان گل

لوله پی وی سی

کاردستی با پی وی سی

ساخت گلدان با لوله پی وی سی : ایده خلاقانه گلدان های گل با لوله پی وی سی  \ عکس 

8. گلدان مخصوص کاکتوس

لوله پی وی سی

ساخت گلدان با لوله پی وی سی

یک راه حل خلاقانه برای استفاده از لوله PVC.  \ عکس

16-DIY-Creative-PVC-.jpg

 

16-DIY-Creative-PVC-Pipe-Planter-Ideas2.jpg

 

c84236f359a690526900deb1cb660a95.jpg

باغ عمودی

گل پی وی سی

8386b64bb19ac57602332429e1610053.jpg

 

e956ab00000.jpg

باغ عمودی

ساخت گلدان با لوله پی وی سی

16-DIY-Creative.jpg

9. آویز لباس 

لوله پی وی سی

همه چیز مبتکرانه و ساده است.  \ عکس

 

10. قفسه نگهداری بطری نوشیدنی

لوله پی وی سی

ایده خلاقانه قفسه بطری با لوله پی وی سی.  \ عکس

11. نگهدارنده نوارها ، روبان

لوله پی وی سی

ایده خلاقانه نگهدارنده نوارها ، روبان با لوله پی وی سی.  \ عکس

12. میز و چهارپایه کودکان

لوله پی وی سی

ایده خلاقانه مبلمان کودک از لوله های PVC.  \ عکس

 

13. چراغ خواب

لوله پی وی سی

دکور با لوله پولیکا

ایده خلاقانه چراغ شب با لوله پی وی سی.  \ عکس

14. دوش اسباب بازی برای کودکان

لوله پی وی سی

کاردستی با لوله پولیکا  : یک ایده خلاقانه عالی برای کسانی که صاحب فرزند و یک کلبه تابستانی هستند.  \ عکس

15. میله پرده

لوله پی وی سی

هک زندگی :  ایده خلاقانه میله های پرده با لوله پی وی سی \ عکس 

 

16. سازمان دهنده ابزار باغبانی

لوله پی وی سی

هک زندگی :  ایده خلاقانه نگهدارنده ابزار باغبانی با لوله پی وی سی.  \ عکس

ساخت خانه کودک با لوله

Play-pacific-Big-Princes.jpg

ساخت خانه با لوله

Play-pacific-Big-Princes-Castle-SDL003874166-1-d1f08.jpeg

ساخت خانه با لوله پلیکا

 

princess-castle-playhouse-canopy_1_832db04f13659c81f69e669b7524d9be.jpg

ساخت خانه با لوله

 

pvc-pipe-kid-projects-woohome-19.jpg

ساخت کلبه کودک با لوله

 

pvc-pipe-kid-projects-woohome-10.jpg

خلاقیت با لوله پولیکا

 

500851-1000xauto-pipa-mainan-.jpg

خلاقیت با لوله

 

6-4-1000x600.png

ایده با لوله پولیکا

 

pvc-pipe-kid-projects-woohome-7.jpg

ساخت وسایل با لوله پلیکا

 

pvc-pipe-kid-projects-woohome-8.jpg

کاردستی با لوله پلیکا  : یک پریسکوپ اسباب بازی با دو آینه و چند لوله ایجاد کنید

pvc-pipe-kid-projects-woohome-20.jpg

ساخت وسایل با لوله pvc

diy-pvc-pipe-door-wreath.jpg

 

 

اگر به  ایده خلاقانه  با لوله پی وی سی علاقه دارید مقاله استفاده جالب از لوله پی وی سی ۱۵ هک زندگی را بخوانید.

نظرات

۱۴۰۱/۱۱/۱۴این موارد (خلاقیت با لوله پلیکا ........ ساخت گلدان با لوله پولیکا......... ساخت استند گل با لوله .......... ساخت خانه با لوله پلیکا................ ساخت خانه کودک با لوله ............ ساخت چادر کودک با لوله .............. درست کردن لوله ....................... کاردستی با لوله پولیکا ........... کاردستی با لوله پلاستیکی ......... خلاقیت با لوله سبز ..........) اگر در این مقاله نبود به مقاله " استفاده جالب از لوله پی وی سی ۱۵ هک زندگی " در همین سایت مراجعه کنید.

در ادامه بخوانید...

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی باقی مانده پس از ساخت و ساز

در

ایده خلاقانه

 

در پایان ساخت و ساز ، بلوک سیمانی استفاده نشده اغلب باقی مانده است. اما عجله نکنید که آنها را دور بریزید یا به همسایگان بدهید . بلوک سیمانی یک ماده عالی برای محوطه سازی یک کلبه تابستانی و یک طرح شخصی است. 10  خلاقیت با بلوک سیمانی  و  ایده خلاقانه و هک زندگی برای استفاده از بلوک سیمانی که به شما کمک می کند از آنها الهام گرفته و شروع به اجرای پروژه های اصلی با بلوک سیمانی کنید.


1. اجاق و نیمکت با بلوک سیمانی 

ایده خلاقانه

ساخت اجاق با بلوک سیمانی
یک  اجاق با با بلوک سیمانی برای آتش  در زمین بدون حفاظ ایمن تر است.  / عکس


تصور تعطیلات در کشور بدون آتش عصر ، کباب پز و سبزیجات کبابی بسیار دشوار است. وبلوک سیمانی برای ساخت یک ساخت اجاق با بلوک بسیار عالی هستند. البته آتش را می توان به سادگی در یک قطعه زمین آماده شده روشن کرد. اما ، اولاً ، ایمن نیست ، آتش می تواند با باد گسترش یابد. و ثانیا ، این بسیار ناخوشایند است ، زیرا برای آن شما باید یک تکیه گاه برای سیخ ها درست کنید.

 

ایده خلاقانه

ساخت اجاق هیزمی با بلوک : با بلوک سیمانی ، می توانید یک کباب پز کوچک ، و یا یک اجاق بزرگ برای یک رستوران بزرگ بسازید.  / عکس

 

و از بلوک های بزرگ می توانید یک شومینه امن بسازید یا یک کباب پز دائمی برای مهمانی های دوستانه و خانوادگی مجهز کنید.

 

Build-Your-Own-Rocket-Stove-With-A-Few-Cinder-Blocks-2.jpg

خلاقیت با بلوک

 

اجاق سیمانی در باغ

اجاق سیمانی در باغ

 

شاید یکی از محبوب ترین موارد استفاده برای بلوک های بتونی  ، ساخت اجاق با بلوک سیمانی باشد. وقتی یک یا دو ردیف بلوک در اطراف محیط قرار می گیرند ، ممکن است این ساده ترین گزینه باشد. چنین اجاق بداهه ای برای سوزاندن زباله پس از تمیز کردن محل و پخت سیب زمینی و سرخ كردن كباب مناسب است.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

می توانید دستگاه پخت و پز محکم تری در فضای باز بسازید. با این حال ، محافظت از همه سازه های قابل اشتعال که در نزدیکی شما هستند را فراموش نکنید.

 

2. محل نگهداری چوب با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ایده با بلوک سیمانی  : با بلوک سیمانی و چند تخته ، یک تکه چوب ساده  محلی برای نگدا ی چوب سریعا آماده می شود.  / عکس


آتش  به هیزم و برای آنها به نوبه خود به یک فضای ذخیره سازی نیاز دارد.  بلوک سیمانی همچنین در اینجا استفاده می شود ، به عنوان مثال ، به عنوان پایه ای برای یک نگهداری چوب ها. 

 

ایده خلاقانه

ایده با بلوک سیمانی  : تخته های چوب را می توان به صورت طویل و باریک ، در امتداد طول هیزم ساخت.  / عکس


دو یا سه سنگ ساختمانی توخالی بر روی زمین قرار گرفته ، چند تخته روی آنها گذاشته شده و تیرها در حفره های بلوک سیمانی شدیدا گیر کرده اند ، که به عنوان دیوارهای محل نگهداری هیزم عمل می کنند.

 

3. باکس گل با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ایده با بلوک سیمانی  : گلدان هایی با بلوک سیمانی را می توان در تنظیمات مختلف ساخت.  / عکس


روش سنتی و پرطرفدار برای استفاده از بلوک های باقی مانده ، گلدان های گل است. گزینه های سنگ ساختمانی توخالی تقریبا گلدان های آماده هستند و برای اجرای ایده ، فقط نصب آنها بر روی پایه ، پر کردن آنها از خاک و گل های گیاه باقی مانده است.
به دلیل فرم مستطیل پایدار ، در چیدمان گلدان های بداهه نیز هیچ مشکلی وجود ندارد. آنها را می توان به راحتی در بلوک های منفرد در قسمت های مختلف حیاط قرار داد ، اما ترکیبات چندین قطعه بسیار جالب تر به نظر می رسد. فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد: بلوک ها را می توان در جهات مختلف چرخاند و ساختارهای عمودی اصلی ساخت.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک های سیمانی : تزئینات موزاییکی بلوک سیمانی را به یک گلدان زیبا تبدیل کرده است.  / عکس


مشاوره مفید از sayarak.com : بلوک سیمانی یک ماده خاکستری است ، اما می تواند تزئین شود و جلوه جذاب تری به گلدان ها بدهد. این را می توان به روش های مختلفی انجام داد ، به عنوان مثال ، رنگ آمیزی در یک یا چند رنگ ، اعمال الگوها یا نقاشی های زیبا ، چسباندن موزاییک کاشی های شکسته یا مواد دیگر.

 

4. نیمکت و مبل برای باغ با بلوک سیمانی

ایده خلاقانهخلاقیت با بلوک های سیمانی : کوسن های نرم  و بلوک سیمانی نیمکت  را به یک مبل راحتی تبدیل می کنند.  / عکس 


دوام و اشکال هندسی واضح ، بلوک سیمانی را به ماده ای ایده آل برای ایجاد نیمکت ، نیمکت و مبل تبدیل می کند. برای یک باغ ، ساخت و سازهایی که با سنگ ساختمانی کاملاً آستر شده اند ، مناسب هستند. برای راحتی نشستن ، نیمکت ها با تشک های نرم و بالش پوشانده شده اند که در هوای نامناسب می توان آنها را به خانه برد. برای تراس یا آلاچیق ، گزینه های سبک هنگام ترکیب بلوک سیمانی با تیرهای چوبی مناسب تر خواهند بود.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک های سیمانی :  نیمکت ها را می توان به صورت نیم دایره نزدیک شومینه قرار داد.  / عکس


ساخت و ساز بسیار ساده است و مونتاژ می شود: یک سنگ ساختمانی توخالی به عنوان یک تکیه گاه عمل می کند .

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

گزینه دیگر ترکیب باغ گل و نیمکت های باغ است. از تکنیک مشابه اغلب در طراحی شهری استفاده می شود. بلوک بتونی را در مرکز خود قرار دهید ، تمام سوراخ ها را باخاک پر کنید و در آنجا گل بکارید و نیمکت هایی را در اطراف تخت گل بتونی قرار دهید.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

5. میز باغ و کلبه ها با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
خلاقیت با بلوک های سیمانی :  یک میز ساده که روحیه مثبتی ایجاد می کند.  / عکس


از بلوک سیمانی ، می توانید در عرض نیم ساعت یک میز درست کنید ، که برای سالها دوام داشته باشد. فقط باید تکیه گاه ها را بچینید و رومیزی را از بالا درست کنید. گزینه های زیادی برای طراحی وجود دارد: بسته به هدف ، میز را می توان از هر اندازه و شکلی تهیه کرد: برای شام های خانوادگی ، پیک نیک برای مهمانی های بزرگ یا ....

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک سیمانی   ، می توانید یک پیشخوان  تزئین شده با گل  ایجاد کنید.  / عکس


جداول ساخته شده از بلوک سیمانی علاوه بر تراس ، در خانه نیز قابل استفاده است . از بلوک سیمانی در ترکیب با چوب یا شیشه می توانید میز قهوه خوری یا پایه تلویزیون یا تجهیزات موسیقی درست کنید.

 

6. باکس گل با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
خلاقیت با بلوک سیمانی  برای  گلکاری بسیار مناسب است.  / عکس 

 

بلوک بتونی یک ماده عالی برای تزئین تخت گل ها است. می توان از آنها یک حاشیه درست کرد و گل ها را نه تنها در ناحیه ای که توسط حصار تشکیل شده است ، بلکه در فضای خالی بلوک ها نیز کاشت.

 

ایده خلاقانه

خلاقیت با بلوک سیمانی  : باکس گل با ارتفاع به صورت ارگانیک با گلدان های ایستاده و بلند تکمیل می شود.  / عکس


یا با گذاشتن بلوک سیمانی در چندین ردیف و پراکندگی باکس گل های کوچک در اطراف محل ، باکس گل های بلند بسازید.

 

7. حصار با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
می توانید به سرعت حصار موقت یا دائمی در حیاط بسازید.  / عکس


بلوک سیمانی اغلب برای ساخت نرده ها استفاده می شود ، اما علاوه بر این ، سنگ ساختمان برای منطقه بندی حیاط بسیار مناسب است. به عنوان مثال ، شما می توانید یک دیوار پر گل بسازید ، منطقه تفریحی را از باغ سبزیجات جدا کنید. برای انجام این کار ، هنگام کاشت ، بلوک سیمانی چرخانده می شود تا نیمی از بلوک از دیواره بیرون زده و گیاهان در آنجا کاشته شوند. همچنین می توانید هنگام تقسیم سایت به مناطق ، حصار درست کنید و در حفره های ردیف بالا گل بکارید.

 

ایده خلاقانه

مینی حصار با گل و بلوک بتونی   / عکس

 

8. باغچه با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه


با کمک بلوک بتونی ، شما می توانید نه تنها باکس گل ، بلکه باغچه را نیز تجهیز کنید. این یک روش کاشت بسیار محبوب است ، که ساختار و نگهداری سایت را آسان تر می کند. بسترها را می توان با مخلوط های مختلف خاک پر کرد ، برای یک محصول خاص انتخاب کرد ، و دسترسی به گیاهان بسیار آسان تر می شود.

 

ایده خلاقانه

حفره های موجود در بلوک سیمانی برای ایجاد یک گلخانه کوچک بر روی باغچه مناسب هستند.  / عکس


ساخت آنها نیز آسان است: بلوک ها با هر ترتیب مناسب گذاشته می شوند ، از خاک پوشانده می شود و سپس بذرها یا نهال ها کاشته می شوند.

 

9. پله در سایت با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
از بقایای بلوک بتونی ، می توان برای پله  استفاده کرد

 سنگ ساختمانی به عنوان پله بسیار عالی است ، و اگر در بلوک های سنگین خالی باشد ، می توان آنها را با سنگریزه های تزئینی پوشاند.

 

10. قفسه بندی با بلوک سیمانی

ایده خلاقانه
ساختن قفسه ای  ازبلوک سیمانی


ایجاد قفسه بندی روش واقعی دیگری برای استفاده از بلوک سیمانی است. این می تواند قفسه های گل و تجهیزات باغبانی در سایت یا کل سیستم های ذخیره سازی در اتاق باشد. به عنوان مثال ، در زیرزمین یا گاراژ ، سنگ ساختمان بدون اینکه  بخواهید آنها را به دیوار ثابت کنید ، یک پایه محکم برای قفسه ها ایجاد می کند. علاوه بر این ، یک قفسه برای شیشه های نوشیدنی را می توان از بلوک های سنگفرش توخالی در انبار درست کرد.

 

ایده خلاقانه

قفسه را می توان در هر ارتفاعی ساخت.  / عکس


در خانه ، چنین قفسه ای نیز مفید خواهد بود. معمولاً در خانه هایی که به طور دائم زندگی نمی کنند ، اما گاه گاهی می آیند. در این حالت ،  تجهیز فضای ذخیره سازی از بلوک سیمانی و تخته ها بسیار عملی تر خواهد بود.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

قفسه هایی با بلوک سیمانی نیز در فضای داخلی یافت می شوند. به عنوان مثال ، می توان از آنها برای ساخت قفسه های کتاب بسیار سریع و آسان استفاده کرد. هزینه چنین تجسمی بسیار کمتر از قفسه های چوبی سنتی است.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی

 

عاشق نور شمع هستید؟ یک دیوار بلوک بتونی در منطقه ای آرام از زمین بسازید. هر روز عصر می توانید سوسو زدن شمع ها را تحسین کنید. و می توانید عناصر اضافی را تغییر دهید. اینها می توانند گل گلدان ، کدو تنبل تزئینی ، میوه و ... باشند. - هرچه خیال می گوید.

 

ایده خلاقانه برای استفاده از بلوک سیمانی


ساکنان خانه های ویلایی خلاق از بلوک بتونی برای تجسم باورنکردنی ترین ایده ها استفاده می کنند. چه کسی گفته است که خانه پرندگان باید از چوب ساخته شوند؟ شخصی از بلوک خانه پرندگان را  ساخت. خانه بسیار مطمئن و محکم به نظر می رسد. این برای بیش از یک نسل پرنده کافی است.

بلوک های رنگی ، روی هم چیده شده ، به یک ستون روشن تبدیل می شوند که به عنصر زیبا در باغ شما تبدیل می شوند

 

نظرات

۱۴۰۰/۵/۵خلاقیت با بلوک سیمانی بلوک های بتونی برای ساخت نه تنها مبلمان فضای باز استفاده می شود. آنها همچنین در فضای داخلی یک آپارتمان ، به عنوان مثال بعنوان تخت، خوب به نظر می رسند. چند بلوک را روی زمین قرار دهید و یک تشک را در قسمت بالا قرار دهید. از سوراخ های موجود در بلوک ها می توان به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی برای وسایل کوچک مانند کفش استفاده کرد. ما توصیه می کنیم پایه بتونی را از تشک کوچکتر درست کنید. در این حالت ، پای شما خراشیده نخواهد شد ، که خصوصاً در صبح خیلی خوشایند نیست.

در ادامه بخوانید...