سبک زندگی

با توجه به سن هر چروک معنای خاص خودش را دارد

عضلات صورت مسئول بیان احساسات هستند. هنگامی که ما عکس العمل های خنثی، تعجب، خنده و غیره را انجام می دهیم،عضلات کاهش می یابند. به طور متوسط ​​روزانه 15،000 سلول کاهش می یابد و در نتیجه فعالیت فعال عضلات صورت به نظر می رسد چین و چروک بوجود می آید. برای اولین بار چین و چروک را می توان در 20 سالگی دید، با سن، چروک ها عمیق تر می شوند. خدمات زیبایی شامل کرم ها در مبارزه با چنین چین و چروکی موثر هستند اما در بزرگسالان جراحی و تزریق ژل و چربی موثر است.
 
در طول زندگی فرد، ویژگی های او، شکل و چهره ثابت نیست. کودک کوچک رشد می کند، صورت او به تدریج بالغ می شود، در بزرگسالان، پیری شروع می شود، ساختار پوست و عضلات تغییر می کند، کشش پوست آنها کاهش می یابد، وزن بدن افزایش یا کاهش می یابد. بسیاری از عوامل بر روی صورت فرد منعکس می شوند: سلامت، سبک زندگی، مصرف الکل و مواد مخدر، و سیگار کشیدن.
 
یکی از شایع ترین تغییرات در این قسمت از بدن، از دست دادن حجم صورت است. در حقیقت در همان زمان متوجه شدم که صورت به نظر می رسد کمتر گرد و کشیده شده است و کانتور(پوشاندن عیوب) کردن آن به راحتی قبل نیست . البته ظاهر هر فرد تا حدی متفاوت است.

 

از دست دادن حجم در صورت چیست؟

با از دست دادن حجم در مواجهه با یک فرد، وضعیت شدید در تورگور بافت در این منطقه و همچنین در ناحیه گردن وجود دارد. در واقع، چهره به نظر می رسد "تخلیه" و خشک شده، حجم آن ناپدید می شود، گونه ها بصورت قابل توجه نرم و ناپدید می شوند. با افت شدید حجم، صورت فرد شروع به شبیه شدن به یک جمجمه پوشیده شده با پوست می کند. خشک شدن پوست، آتروفی چربی زیر جلدی و عضلات صورت نیز رخ می دهد.
 
این حالت همیشه با فرآیندهای پیری همراه نیست، اگرچه در افراد سالمند و سالخورد بسیار قابل توجه است. از دست دادن حجم این قسمت از بدن نیز می تواند در کودکان دیده شود، در این صورت آنها غیر طبیعی، دردناک و خسته دیده می شوند.
 
در فرد مبتلا به علامت توصیف شده، نه تنها حجم صورت، بلکه شکل آن نیز تغییر می کند. کشش پوستی ناپدید می شود، تورگور پوست از بین می رود. 
 
لازم به ذکر است که یک چهره لاغر می تواند یک ویژگی ساختار تشریحی یک فرد باشد. اما در صورتی که در کمتر از یک ماه یک فرد از حالت عادی با وضعیتی این چنینی روبرو شود باید به پزشک مراجعه کند.
 

 

علت از دست دادن حجم صورت چیست؟

پزشکان و دانشمندان، با بررسی وضعیت چروک افتاده صورت، علل زیر را برای شروع علامت شناسایی می کنند:
 
روند طبیعی و پیری، از دست دادن پوست و انعطاف پذیری عضلات
کمبود آب
کاهش شدید وزن
برخی از بیماری های سیستم غدد درون ریز بدن.
همچنین ممکن است فرد به دلیل ورزش بیش از حد و تغذیه نامناسب،  پانکراتیت مزمن، لنفوم روده، انسداد مجاری صفراوی، بیماری کرون، دیابت، لوسمی، افسردگی، سل، نارسایی قلبی، سیروز کبد، کاهش وزن شدید و ناسالم و سایر بیماری ها و غیره حجم صورت را از دست بدهد.
 

علائم اصلی چهره ای که در حال لاغر شدن است:

رنگ پوست شروع به خاکستری شدن می کند، پژمرده و ناسالم
چین و چروک و پوست خشک صورت و گردن
گونه های توخالی، آتروفی عضلانی، به خصوص با حرکات صورت
تغییر شکل چهره
از دست دادن انعطاف پذیری پوست، تغییر بافت آن.
 

 

فرآیندهای پیری، که بر روی ظاهر فرد تاثیر می گذارد

ویژگی های فرآیند پیری در بدن، تا حدودی، به واسطه وراثت و همچنین شیوه زندگی فرد تعیین می شود، چه در ورزش، چه در غذا خوردن، چه در مورد بیماری های مزمن و چه در بیماری های  حاد.
 
عوامل داخلی پیری همراه با تأثیرات محیطی، اثرات مضر خورشید، هوا و آب آلوده است . با گذشت زمان، مردم بعضی از فرایندها را کاهش می دهند، تولید مواد خاصی را که به علت پیری رخ می دهد، کاهش می دهند
 
کاهش حجم چهره در هنگام پیری، با از دست دادن حجم، همراه با چین و چروک و از دست دادن شفافیت و چگالی عمدتا به دلیل نازک شدن پوست و کاهش تعداد سلول های آن است. از دست دادن حجم اغلب ساختار و شکل سر را به طور کلی تغییر می دهد - این موضوع از بین رفتن پوست، از دست دادن وضوح خطوط و ویژگی هاست. تغییرات ساختاری در پوست در هر سال زندگی انسان رخ می دهد.
 
چگونگی شناسایی پیری ؟ چنین چیزی به عنوان "مثلث زیبایی" وجود دارد. مثلث نشان می دهد که چگونه کاهش حجم منجر به تغییر ظاهر می شود.
در یک مرد جوان، حجم جلوی سر تقریبا به طور مساوی توزیع می شود، به طوری که ظاهر جوان و جذاب مشخص می شود. جوانان می توانند گونه های پر،کامل، پوست صاف، چارچوب مشخصی از خط فک را داشته باشند. این عوامل با هم ساختار، تصویر و شکل قسمت جلویی را تشکیل می دهند، گسترده تر از بالا، به سمت پایین می آیند.
 
علائم از دست دادن حجم صورت که ناشی از سن است، منجر به این واقعیت می شود که مثلث بصری به مثلث وارونه تبدیل می شود، به طوری که خط فک به صورت تار تر و ملایم تر می شود، پوست می تواند در بعضی قسمت ها آویزان شود، گونه ها تا حدودی چین و چروک بخوردند، چین و چروک روی پیشانی ظاهر می شود، و گوشه های دهان به سمت پایین حرکت کنند. ظاهر یک شخص مسن تر می شود. بخش گسترده تر مثلث به پایین خط فک حرکت می کند.
 
از دست دادن حجم صورت در روند پیری ناشی از این واقعیت است که پوست به تدریج تولید یا کاهش تولید مواد را طراحی می کند تا انعطاف پذیر تر شود، یعنی موادی که به نظر می رسد آن را از درون پر می کنند و به شکل ظریف و ملایم تر نگاه می کنند. در عین حال، پوست به طور تدریجی فرو می رود، و صورت به نظر می رسد پیری مشخص است. این رخ می دهد در لایه اپیدرمی پوست، جایی که مقدار و میزان تولید اسید هیالورونیک و لیپید ها کاهش می یابد. یک مقدار طبیعی از این مواد پوست را تسریع و تکان می دهد، در حالی که فقدان آنها عامل اصلی ضعف پوست، سختی و خشکی آن است.
 
در لایه های عمیق پوست، از بین رفتن سالانه فیبرهای کلاژن و الاستین وجود دارد که "اسکلت" درونی پوست را تشکیل می دهند، که مسئولیت انعطاف پذیری و قدرت آن را تشکیل می دهد. هنگامی که تعداد سلول هایی که پوست و حجم صورت را از داخل تشکیل می دهند، کاهش می یابد، لایه های عمیق تر پوست شروع به ضخیم شدن می کنند، به همین علت، گونه های کشیده و تیره تر ظاهر می شوند.
 
همچنین، گردش خون در پیری نقش خود را در این فرایند بازی می کند، به همین علت که مواد مغذی نیز در سلول های پوستی کاهش می یابد.
 

 

تاثیر کم آبی بدن بر پوست صورت

حالت کم آبی بدن ناشی از کاهش قابل ملاحظه ای از آب و نمک، اختلالات متابولیسم آب و الکترولیت است. آب جزء هر سلول در بدن است و همچنین متعلق به اجزای اصلی خون و مایع مغزی نخاعی است. کاهش مقدار طبیعی آن منجر به غلظت خون، انتقال آب باقی مانده از سلول به فضای بین سلولی، اختلال عملکرد سلولی می شود.
 

چرا کم آبی رخ می دهد؟

یکی از دلایل، ماندن طولانی مدت زیر نور خورشید در روزهای گرم است. در کودکان و بزرگسالان، کم آبی بدن در برابر ضایعات عفونی، بیماری های همراه با استفراغ، اسهال، تب و عرق افزایش می یابد. واکنش بچه ها به کمبود آب بسیار قوی تر است، زیرا متابولیسم شدیدتری دارند. اگر بدن قادر به مقابله با کم آبی بدن نباشد، عوارض در آن ایجاد می شود.
 
علائم کم آبی بدن بسیار مشخص است - فرد شروع به تشنگی می کند، او دچار خشکی، کاهش حجم ادرار که به رنگ تیره و بوی تیز است. ضعف و خستگی نتیجه مستقیم اختلال آب و الکترولیت است. در موارد شدید، بیمار شکایت از تاری دید، سرگیجه، سردرگمی دارد.صورت لاغر یک نشانه معمولی از کمبود آب است.این وضعیت به خصوص در ظاهر کودکان قابل توجه است. برای آنها، کم آبی شدید می تواند منجر به مرگ شود.
 

عوارض جانبی از دست دادن وزن: از دست دادن صورت

همانطور که معلوم است، فقط کاهش وزن بیش از حد، تنها اولین گام زیبایی و جذابیت است. هنگامی که مقیاس تناسب اندام در نهایت به شکل دلخواه در آمد کاهش وزن باید متوقف شود و با لاغر تر کردن بدن با مشکلات جدی روبرو می شویم.
 
علاوه بر از دست دادن حجم صورت، گونه های توخالی، بعد از از دست دادن وزن، حلقه های سیاه زیر چشم و دور چشم ، چین و چروک هایی که بخاطر افزایش سن نیستند و تیره شدن رنگ صورت ظاهر می شوند . این وضعیت به ویژه برای افرادی که وزن خود را به شدت و در زمان کم از دست می دهند، و همچنین برای کسانی که وزن زیادی را به عنوان مثال، از 120 به 70 کیلوگرم را از دست می دهند، رخ می دهد.
 
رژیم غذایی سخت به خصوص در حالت ناشتا، یک اثر بسیار منفی بر بدن، از جمله بر صورت دارد. با توجه به این واقعیت که بدن به مقدار مناسبی از مواد مغذی، گرفتن کربوهیدرات ، چربی ، پروتئین برای ساخت بافت چربی نیاز دارد، در رژیم غذایی نامتعادل این اتفاق برای بدن می افتد. رسوبات چربی در زیر پوست چهره شل می شود، بنابراین، آنها عمدتا تخریب می شوند. پس از کاهش شدید وزن، چین و چروک، به ویژه روی صورت  فرد ظاهر می شود.
 
بعد از سن 30 سالگی، توصیه می شود که برای نوسانات وزن مراقب باشیم و برای تثبیت آن در شاخص های طبیعی تلاش کنیم.
 
لازم به ذکر است که از دست دادن حجم صورت همراه با مواردی از کاهش قابل توجه وزن، نه تنها با هدف کاهش وزن است، بلکه اگر فرد به علت بیماری وزن را از دست می دهد، با ضایعات انکولوژیک، افسردگی، تغییرات در زنان بعد از زایمان قابل مشاهده است. گاهی اوقات حتی کسانی که در اطراف شما هستند، متوجه تغییر در صورت می شوند.
 

چگونه صورت را بازسازی کنیم؟

برای کودکان و نوجوانان، اگر علت کاهش وزن تحت درمان و تصحیح قرار گیرد، بازسازی حجم صورت در چند ماه صورت می گیرد. هرچه شخص مسن تر باشد، برای بازگشت به حالت قبلی سخت تر است.
 

 

تاثیر اعتیاد بر پوست صورت

بعد از آمفتامین، هروئین، کوکائین، متامفتامین و بعضی از داروهای دیگر، فرد در نهایت شبیه یک اسکلت زنده می شود، مسمومیت کامل بدن او باعث نقض مطلق تمام فرآیندهای تمام اندام ها، سلول ها و بافت ها می شود. معتادان  معمولا وزن را به طرز چشمگیری از دست می دهند، زیرا بدن همه نیروها و منابع را در برابر سم های دریافتی از بین می برد. علاوه بر از دست دادن وزن، معتادان به مواد مخدر دندان ها را از دست می دهند، زخم هایی روی صورت ظاهر می شود، چین و چروک بسیار قابل توجه است. در 25 سال، فرد معتاد ممکن است مانند 50 ساله باشد.
 

 

تاثیر بیماری های غدد درون ریز بر پوست صورت

هیپوپیتویتاریسم در افراد ایجاد می شود زمانی که غده هیپوفیز به طور کامل یا به طور جزئی تولید هورمون ها را متوقف می کند و در تنظیم هورمونی فعالیت حیاتی ارگانیسم شرکت می کند. بیماری ممکن است در صورت ایجاد یک تومور مغزی ایجاد شود، اختلالات عروقی، خونریزی ها، اگر فرد مبتلا به سل، سیفلیس، و همچنین به علت مننژیت، انسفالیت و آسیب های جمجمه باشد، رخ می دهد.
 
اگر غده هیپوفیز به اندازه کافی هورمون تولید نکند، بیمار کمبود هورمون ثانویه از غدد باقیمانده را تشکیل می دهد و تمام فرآیندهای وابسته به هورمون، از جمله عملکرد جنسی، مهار می شوند. بنابراین، یکی از اولین تظاهرات فعال بیماری، کاهش عملکرد و میل جنسی، ضعف در مردان، اختلال در روند قاعدگی در زنان است. برای کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته، ریزش مو از پوبیس و زیر بغل معمولی است، و همچنین رنگ پریده و رنگ پوست ناسالم است. با توجه به دمای پایین و عدم توجه به زندگی یک فرد، اشتها ممکن است کم شود و پوست، به ویژه در صورت، ممکن است نازک تر و ملایم تر شود.
 
تیروتوکسیکوز(افزایش هورمونها تیروئیدی) یک بیماری مرتبط با افزایش هورمونهای غده تیروئید است،. علاوه بر این، علت پاتولوژیک می تواند درمان طولانی مدت کم کاری تیروئید (کمبود هورمون) با هورمون باشد، در نتیجه بدن با انباشت هورمون مواجه می شود.
 
تیروتوکسیکوز هميشه همراه با تغييرات زياد در روان، رفتار و ظاهر يک فرد است، از جمله باعث کاهش شديد اشتها و وزن می شود. کاهش وزن سریع بر روی صورت تاثیر می گذارد و فرد بیمار، مضطرب، با کبودی زیر چشم است.
 

 

چگونه روند از بین رفتن حجم صورت را متوقف کنیم؟

مبارزه با از دست دادن حجم چهره: آیا می توان این روند را متوقف کرد

بسته به علتی که باعث از بین رفتن حجم صورت می شود، مشکل را می توان به طور کامل یا جزئی از بین برد.اگر فرد در جوانی پس از یک بیماری، از جمله اعتیاد به مواد مخدر و الکل، حجم صورت را از دست داده باشد،در صورت ترک و هنگامی که فرد بهبود می یابد، در طول زمان، چهره اش به حالت عادی باز می گردد. همین امر برای از دست دادن وزن نیز صادق است. همیشه ظاهر کاملا قابل بازیابی نیست، اما بهبود نسبی صورت می گیرد.
 
برای سرعت بخشیدن به این روند، باید چندین قانون را دنبال کنید.
اول از همه، ما در مورد تغذیه صحبت می کنیم. مواد ساختمانی برای حفظ الاستیک پوست، پروتئین و اسیدهای آمینه هستند ، بنابراین به مقدار کافی در رژیم غذایی آنها باید باشد. اطمینان حاصل کنید که گوشت، تخم مرغ، پنیر ، آجیل، ماهی را بخورید ، زیرا دریافت آنها به بهبود وضعیت پوست کمک می کند تا پوست را روشن تر و صاف تر کند. علاوه بر این، شما باید به مواد غذایی حاوی ویتامین C ( فلفل ، جعفری ، مرکبات ) توجه کنید - این ویتامین فعال کننده تولید فیبرهای کلاژن در پوست است.
 
استفاده از کرم ها و ژل ها برای صورت، که حاوی ویتامین A ، E ، K ، C، کوآنزیم Q10 است، نه تنها برای زنان بلکه برای مردان، مهم است - این مواد برای بازگرداندن ساختار پوست کمک می کنند.
 
یک عامل مهم در عادی شدن ظاهر چهره - حذف استرس، نیز رعایت خواب و استراحت و راه رفتن در هوای تازه است. لازم است حداقل 7 ساعت در روز بخوابید.
 
کشش پوست بسیار وابسته به محتوای کلاژن در آن است. دانشمندان پیوند بین تغییر ناگهانی دما و افزایش تولید این ماده را کشف کرده اند. بنابراین متخصصین پوست و زیبایی توصیه می کنند که در زمان شستشو، تفاوت دما نباید خیلی زیاد باشد، باید آن را به ندرت افزایش دهید تا به آن عادت کنید.
برای بازگرداندن حجم از دست داده شده صورت، پزشک میتواند ماساژ و ژیمناستیک مخصوص صورت را توصیه کند - آنها میتوانند در سالن زیبایی و یا در خانه انجام شوند.
 
و از همه مهمتر - حضور مقدار کافی رطوبت در سلول های پوست. درسنین بالا پوست خشک تر می شوند، چین و چروک روی آن بیشتر قابل مشاهده است، لک و سفت بودن قابل توجه است. برای جلوگیری از کم آبی پوست، شما باید روزانه 1.5 تا 2 لیتر مایعات بنوشید، همچنین به طور مناسب از صورت خود مراقبت کنید.
 
البته این اقدامات می توانند ظاهر صورت را به طور جزئی بازگردانند و فرایند پیری را به حالت تعلیق درآورند. با این حال، در مواردی که از راه طبیعی امکان پذیر نیست، به عنوان مثال، پس از این که فرد 50٪ از وزن اولیه خود را از دست داد، شما می توانید به کمک یک جراح پلاستیک و یا یک آرایشگر به نتیجه مطلوب برسید.
تا به امروز، صنعت زیبایی راه های مختلفی را برای بازگشت چهره به شکل زیبا، لایه برداری، تزریق اسید هیالورونیک، mezonityami جراحی کشیدن صورت، پرکننده، تزریق چربی، lipofilling را ارائه می دهد.
 
برای مثال، اگر صورت حجم کمی از دست داده ، و نقص جزئی پوست دیده می شود، لایه برداری شیمیایی و یا میکرودرم ممکن است به بهبود وضعیت پوست، بازگرداندن ویژگی های قدیمی، کاهش چین و چروک کمک کند.
 
تزریق هیالورونیک اسید به عنوان یک روش غیر جراحی موثر برای مبارزه با از دست دادن حجم صورت در نظر گرفته می شود. یک پرکننده مخصوص با اسید، گونه ها و چین و چروک ها را پر می کند و پوست براق می شود، الاستیسیته، طراوت، رنگ طبیعی را به دست می آورد. این روش حدود یک سال نتیجه می دهد و سپس باید تکرار شود.
 
چهره سازی یک روش زیبایی شناخته شده است که به زنان و مردان در سراسر جهان کمک می کند جذاب تر و جوان تر شوند.
ورود به پوست از نازک ترین mesothreads خود جذب، صورت می گیرد.در این روش بیهوشی معمولا اعمال نمی شود. این روش نیازی به برش بر روی پوست ندارد. اثر ماستورید حدود 3 سال طول می کشد - در طی این مدت مواد استفاده شده به تدریج حل می شود.
 
با روش پرکننده های زیر پوست می توان چروک های حاصل از  افسردگی و بی نظمی های پوستی را از بین ببرید و همچنین از بین بردن گونه های افتاده و از بین رفته قابل ترمیم است. اثر زیبایی آن معمولا قابل توجه است، اما هر یک یا دو سال نیاز به اصلاح دارد.
 
لیپولیتینگ یک عمل جراحی پلاستیک است برای پر کردن چروک ها با چربی که از بدن فرد مورد عمل گرفته شده است. سلول های بنیادی موجود در بافت چربی باعث بازگشت رنگ سالم، بافت طبیعی و کشش پوست در شخص میشوند. چربی جذب نمی شود و از بین نمی رود، بنابر این نتیجه این روش برای سال ها قابل توجه است.
 

 

چین و چروک های عادتی چیست؟

نام دیگری برای چین و چروک صورت که مربوط به سن نیست ، این تغییر در بافت پوست با تشکیل چروک ها و حفره ها بوجود می آید. چنین چین و چروک ها نباید با تغییرات استاتیکی (مرتبط با سن) شما را گیج کند. با پیری بدن، کشش پوست کاهش می یابد، بنابراین حفرات در قسمت های مختلف صورت و بدن ظاهر می شوند. و چین و چروک عادتی از انقباض عضلانی بیش از حد فعال ظاهر می شود. بنابراین، این پدیده حتی در نوجوانان اتفاق می افتد.
 
اگر صورت کاملا آرام و بدون انقباضات شدید باشد، این چروک ها  اغلب ناپدید می شوند. در افراد بسیار ضعیف و عاطفی، چنین نشانه هایی حتی در حالت �%A

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


تمامی کشته شدگان سریال به ترتیب فصل و اپیزود

بازی تاج و تخت: کشته شدگان

تمامی کشته شدگان سریال به ترتیب فصل و اپیزود

اپلیکیشن اسنپ فعلا روی برنامه های iOS و اندروید نصب و اجرا می شود

آموزش استفاده از اپلیکیشن اسنپ

اپلیکیشن اسنپ فعلا روی برنامه های iOS و اندروید نصب و اجرا می شود

فیلم های ابر قهرمانی بدل به پر طرفدارترین فیلم های حال حاضر سینمای جهان شوند.

از راهبه تا آنابل و دیگران

فیلم های ابر قهرمانی بدل به پر طرفدارترین فیلم های حال حاضر سینمای جهان شوند.

کوزه های سنگی غول پیکر هزاران ساله، مورخان درباره هدف آن بحث می کنند.

رمز و راز لائوس: کوزه های سنگی غول پیکر

کوزه های سنگی غول پیکر هزاران ساله، مورخان درباره هدف آن بحث می کنند.

مرگ موش یا اکسید آرسنیک که در قدیم و بین مردم به نام سمّ الفار شناخته می شود

مرگ موش چیست

مرگ موش یا اکسید آرسنیک که در قدیم و بین مردم به نام سمّ الفار شناخته می شود

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

فاشیست های دامن پوش: عکس های مستند از زنان که در صفوف آلمان نازی خدمت کرده است

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

آزمایش آخرین واکسن ایدز نتیجه قابل قبولی در پی داشت

درمان ایدز، آخرین تحقیقات

آزمایش آخرین واکسن ایدز نتیجه قابل قبولی در پی داشت

3 معما برای سنجش دقت شما آماده کرده ایم که حل آنها به سرعت عمل و دقت فوق العاده

معما برای سنجش دقت 3 معما

3 معما برای سنجش دقت شما آماده کرده ایم که حل آنها به سرعت عمل و دقت فوق العاده

10 فیلم ترسناک از سینمای جهان که بر اساس اتفاقات واقعی

10 فیلم ترسناک که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند (قسمت دوم)

10 فیلم ترسناک از سینمای جهان که بر اساس اتفاقات واقعی

بوتاکس نوعی سم است که از یک باکتری به نام کلستریدیم بوتولینیوم به دست می آید و برای اهداف درمانی و زیبایی استفاده می شود.

مواردی که قبل از انجام بوتاکس باید بدانید

بوتاکس نوعی سم است که از یک باکتری به نام کلستریدیم بوتولینیوم به دست می آید و برای اهداف درمانی و ز...

 لازم است بدانید پوست ما فرق بین روز و شب را احساس نمی‌کند.

بهترین زمان برای استفاده از کرم های ضد چروک

لازم است بدانید پوست ما فرق بین روز و شب را احساس نمی‌کند.

پوست آنها با اشعه ماوراء بنفش UVA1 و UVA / B آزمایش شد

سبزیجاتی که باعث کاهش چین و چروک می شود

پوست آنها با اشعه ماوراء بنفش UVA1 و UVA / B آزمایش شد

به زودی تبدیل به یک خودرو کلاسیک با ظاهری زیبا شد.

تاریخچه خودرو جیپ بخش دوم

به زودی تبدیل به یک خودرو کلاسیک با ظاهری زیبا شد.

طراحی ظاهری این مدل جدید خودرو جیپ کمی متفاوت تر از مدل های پیشین بود

تاریخچه خودرو جیپ بخش سوم

طراحی ظاهری این مدل جدید خودرو جیپ کمی متفاوت تر از مدل های پیشین بود

من اغلب درمورد مزایای روغن نارگیل در پست های قبل صحبت کرده ام، اما روغن دیگری که  خیلی به آن علاقمندم روغن بادام است.

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

من اغلب درمورد مزایای روغن نارگیل در پست های قبل صحبت کرده ام، اما روغن دیگری که خیلی به آن علاقمند...

 ماسک صورت آووکادوی ساده

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

ماسک صورت آووکادوی ساده

"کمر درد"، ضعف عضلانی، سرگیجه و سردرد

معایب خوابیدن روی زمین

"کمر درد"، ضعف عضلانی، سرگیجه و سردرد

هنگامی که صحبت از درمان چین و چروک به میان می آید، گزینه ها به نظر بی پایان می آیند. باید یک کرم ضدآفتاب یا ضد پیری را انتخاب کنید؟ استفاده از سرم یا ترکیب

بهترین روغن های طبیعی برای چین و چروک صورت

هنگامی که صحبت از درمان چین و چروک به میان می آید، گزینه ها به نظر بی پایان می آیند. باید یک کرم ضدآ...

باترک این 6 عادت زیبا و سالم پیر شوید

با ترک این 6 عادت زیبا و سالم پیر شوید

باترک این 6 عادت زیبا و سالم پیر شوید

خوابیدن فواید بسیاری دارد و علاوه بر این که باعث می شود

حالت خوابیدن چه تاثیری بر روی سلامتی شما خواهد داشت؟

خوابیدن فواید بسیاری دارد و علاوه بر این که باعث می شود

برای داشتن پوستی زیبا، بدون لکه، چین و چروک و شفاف ....

از بین بردن چین و چروک صورت

برای داشتن پوستی زیبا، بدون لکه، چین و چروک و شفاف ....

متخصصین پوست بر سر این موضوع توافق دارند که صرف پول بیشتر برای یک کرم، به این معنا نیست که شما شاهد اثرات بهتری باشید.

زیبا بنظر برسید و پولتان را پس انداز کنید

متخصصین پوست بر سر این موضوع توافق دارند که صرف پول بیشتر برای یک کرم، به این معنا نیست که شما شاهد ...

آیا شما می خواهید که راز جوان ماندن را بدانید؟

راز جوان ماندن

آیا شما می خواهید که راز جوان ماندن را بدانید؟

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه ها روی پوست ...

پاک کردن لکه های پوست، شش راه خانگی

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه ها روی پوست ...

10 اسرار صنعت زیبایی که هیچ کس عجله ای برای به اشتراک گذاشتن آنها ندارد

10 اسرار صنعت زیبایی

10 اسرار صنعت زیبایی که هیچ کس عجله ای برای به اشتراک گذاشتن آنها ندارد

در بیشتر افراد؛ تغییرات هورمونی میتواند موجب ایجاد جوش یا آکنه شود.

علت جوش یا آکنه در مردان

در بیشتر افراد؛ تغییرات هورمونی میتواند موجب ایجاد جوش یا آکنه شود.

اما در بسیاری از موارد، ظاهر شدن آکنه گناه ژن هاست

علل اصلی آکنه

اما در بسیاری از موارد، ظاهر شدن آکنه گناه ژن هاست

سبک زندگی خود را فقط با ترکیب چند عادت جدید در روال روزمره تغییر دهید

ترفند مفید برای حفظ سلامت 9 ترفند

سبک زندگی خود را فقط با ترکیب چند عادت جدید در روال روزمره تغییر دهید

نوشیدنی قهوه بطور اساسی خطر ابتلا به سرطان را در شما کاهش می دهد.

آیا نوشیدن 4 فنجان قهوه در روز می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را تا 20 درصد کاهش دهد

نوشیدنی قهوه بطور اساسی خطر ابتلا به سرطان را در شما کاهش می دهد.

آنها لکه های کبد یا لکه های پیری نیستند. لکه های قهوه ای پشت دست شما

چگونه لکه قهوه ای، سیاه یا قرمز با عملکرد کبد در ارتباط است

آنها لکه های کبد یا لکه های پیری نیستند. لکه های قهوه ای پشت دست شما

به همین دلیل وجود آکنه یا جوش در بسیاری از افراد میتواند ناراحت کننده باشد.

دلایل ایجاد جوش و آکنه و راه های مقابله

به همین دلیل وجود آکنه یا جوش در بسیاری از افراد میتواند ناراحت کننده باشد.

عسل نه تنها برای سلامت بدن، بلکه برای درمان آکنه نیز مفید است.

چند روش موثر برای درمان آکنه با استفاده از روغن زیتون

عسل نه تنها برای سلامت بدن، بلکه برای درمان آکنه نیز مفید است.

حتما مى دانید که از بین بردن آثار آکنه بسیار سخت تر از مبارزه با خود آکنه است.

ماسک صورت خانگی براى درمان جای جوش و آکنه 5 ماسک

حتما مى دانید که از بین بردن آثار آکنه بسیار سخت تر از مبارزه با خود آکنه است.