ترفند موثر برای جلوگیری از  یخ زدگی آینه بغل خودرو

 آینه بغل خودرو

 

هر راننده دیر یا زود با مشکلی مانند تجمع آب روی آینه بغل خودرو روبرو می شود. در زمستان ، چنین حادثه ای حتی با مشکلات بیشتری همراه است - تشکیل یخ. برای جلوگیری از یخ زدگی  آینه بغل خودرو از ترفند قدیمی "پدربزرگ" استفاده کنید .

 

 آینه بغل خودرو

ترفند عالی  | عکس


هنگامی که رانندگان با آینه های مه آلود ، آینه های خیس یا حتی بدتر با یخ مواجه می شوند ، اضطراب و تحریک خاصی را نشان می دهند. بدترین چیز این است که در شرایط ما همه موارد بالا می تواند در طول یک هفته زمستانی اتفاق بیفتد.

 

 آینه بغل خودرو

ترفندکف اصلاح در همه موارد کمک خواهد کرد.  | عکس


وقتی آینه ها به سیستم گرمایشی خودشان مجهز شوند قطعاً خوب است. با این حال ، هر راننده ای نمی تواند به چنین خریدی مباهات کند. این بدان معناست که شما مجبور خواهید بود از محصولات ضد یخ و ضد باران استفاده کنید. محصولات مشخصات ویژه برای اهداف مربوطه را می توان بدون هیچ مشکلی در فروشگاه تقریباً هر پمپ بنزین یافت. اما همه آنها هزینه و اغلب هزینه های زیادی دارند.

 

 آینه بغل خودرو
البته گرمایش بهترین است.  عکس


بنابراین ، اگر نمی خواهید به طور جدی هزینه کنید و در عین حال مشکل خیس شدن یا یخ زدگی آینه ها را حل کنید ، می توانید به روش اثبات شده قدیمی متوسل شوید. برای اجرای آن ، به  انگشت اشاره  ، یک قوطی کف اصلاح و پارچه تمیز خشک  دو نکه نیاز دارید.

 

 آینه بغل خودرو

با این ترفند آینه ها همیشه تمیز خواهند بود.  | عکس


بنابراین ، اول از همه ، ما   آینه بغل خودرو را کاملا تمیز می کنیم. در صورت تمایل می توانید چربی زدایی و دوباره  تمیز کنید. بلافاصله پس از آن ، مقدار کمی کف اصلاح برداشته ، آن را به انگشت زده و با دقت آن را در کل سطح بازتابنده آینه پخش می کنیم. پس از آن ، شما باید یک پارچه تمیز را به همان روش برداشته و کف را به خوبی به آینه مالش دهید. این پردازشبرای آینه ها حدود 1 ماه کارایی دارد و پس از آن لازم است روش را دوباره تکرار کنید!

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید