آیا کلئوپاترا با شیر الاغ حمام می کرد و به بدن خود زنجبیل می مالید

در

کلئوپاترا

 

در اینترنت،  در مورد رازهای جذابیت کلئوپاترا با یکدیگر رقابت می کنند و به خوانندگان آنالوگ های مدرن محصولات مراقبت از پوست او را ارائه می دهند. بیایید بفهمیم کدام یک از آنها ثمره تخیل مورخان است و امروز می توان از آنها استفاده کرد، حتی اگر کلئوپاترا با آنها کاری نداشته باشد.

 

کلئوپاترا

کلئوپاترا و حمام شیر الاغ 

طبق رایج ترین افسانه، ملکه مصری،  با شیر الاغ حمام می کرد. برای پر کردن یکی از این حمام ها، دوشیدن 700 (هفتصد!) الاغ لازم بود. برخی منابع افزودند که عسل و چربی شیر به شیر الاغ   اضافه شده است .

 

و در واقع…

آنها در مورد حمام شیر کلئوپاترا با اشاره به بقراط و پلینی بزرگ می نویسند. اینجا یک ناهماهنگی وجود دارد. اولی چندین قرن قبل از کلئوپاترا زندگی می کرد، دومی در مورد حمام های ملکه Poppaea Sabina نوشت که مانند پلینی قبلاً در قرن اول پس از میلاد زندگی می کرد. به احتمال زیاد، این توصیف منبع افسانه هایی در مورد حمام کردن عجیب و غریب ملکه زیبای مصر بوده است.

 


آیا حمام شیر فایده ای دارد؟ قطعا! شیر، به ویژه شیر الاغ، سرشار از مواد مفید - مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، فسفولیپیدها است. و مفیدترین عنصر برای پوست رتینول یا "ویتامین A واقعی" است. برای درمان بسیاری از بیماری‌ها مانند آکنه و پسوریازیس استفاده می‌شود، سنتز کلاژن را تحریک می‌کند که به پوست کمک می‌کند قابلیت ارتجاعی خود را به دست آورد و با التهاب پوست مقابله کند. بنابراین مزایای شیر به عنوان یک محصول آرایشی غیر قابل انکار است.

 

به عنوان یک ملکه، کلئوپاترا می توانست هر روز صبح از شیر 700 الاغ حمام کند، اما ما متواضع تر خواهیم بود و دستی حمام می کنیم تا پوست الاغ ها کنده نشود. به 1-2 فنجان شیر و 3 قاشق غذاخوری عسل نیاز دارید. 

 

شیر را گرم کنید، عسل را اضافه کنید، هم بزنید. دستان خود را به مدت 15 دقیقه در مایع خیس کنید، سپس پوست خود را با یک حوله کاغذی خشک کنید.

 

کلئوپاترا
کلئوپاترا ایده استفاده از آب آلوئه ورا برای ماسک و نمک دریا برای اسکراب را مطرح کرد

"یک بار، کلئوپاترا در حال قدم زدن در باغ، گیاه خاصی را دید، تصمیم گرفت از آن کرم درست کند، و نتیجه خیره کننده بود!" - این همان چیزی است که تعداد زیادی مقاله اختصاص داده شده به نوعی درمان پوست آغاز می شود. و بیشتر اوقات، آلوئه در ترکیب کرم یا ماسک صورت ظاهر می شود. همچنین این افسانه رایج است که ملکه مصری بود که اسکراب پوست مبتنی بر نمک را اختراع کرد.

 

67bdeb5a407fc60da3f23bd57ab8c90f.jpg
و در واقع…

بسیار مشکوک است که این کلئوپاترا بود که همه اینها را به دست آورد، زیرا در مصر روش پاکسازی و پاکسازی پوست با روغن و نمک مدت ها قبل از تولد او شناخته شده بود.مانند خواص درمانی آلوئه که دارای اثرات ضد التهابی و ضد باکتریایی است، دارای اثر بازسازی و تعدیل کننده سیستم ایمنی است. 

 

کلئوپاترا

 

کلئوپاترا ماسک هایی از عسل درست کرد

طبق افسانه ها، ملکه دائماً کف دست ها و پاهای خود را با عسل آغشته می کرد و همچنین آن را به حمام شیر الاغ خود اضافه می کرد. بوی شیر با جوانی همراه بود و عسل با شیرینی و اعتقاد بر این است که کلئوپاترا با این ترکیب مردان را اغوا می کرد.


و در واقع…

انکار قدرت شفابخش بودن عسل و مفید بودن ساخت ماسک های مختلف صورت بر اساس آن دشوار است، بنابراین ممکن است این موضوع درست باشد. علاوه بر این، کلئوپاترا یک ملکه بود، به این معنی که او می‌توانست از پس مصرف مواد کمیاب مانند عسل که در زمان‌های قدیم "طلای مایع" نامیده می‌شد، هزینه کند.

 

عسل


بهترین ماسک های عسل برای درست کردن چیست؟ دستور العمل های زیادی در شبکه وجود دارد و همه آنها می توانند بسیار مؤثر و مفید باشند (با این حال، شایان ذکر است که عسل یک آلرژن است، بنابراین باید دقیقاً بدانید که آیا می توانید از آن استفاده کنید). در اینجا یکی از محبوب ترین ماسک های میوه با عسل آورده شده است که برای آن نیاز دارید  :

- نصف موز
- یک عدد زردآلو،
- یک قاشق چای خوری عسل
مواد را در مخلوط کن مخلوط کنید تا یک توده همگن به دست آید. کرم به دست آمده را به مدت 20 دقیقه روی صورت تمیز بمالید. سپس با آب گرم بشویید. پوست نرم تر و مرطوب تر خواهد شد. در مورد خاصیت عسل و 40 نوع عسل در مقاله ما بیشتر بخوانید.

 

کلئوپاترا

 

کلئوپاترا با لیمو حمام و ماسک درست می کرد

طبق افسانه ای دیگر، راز پوست صاف و درخشان کلئوپاترا استفاده از لیمو در کرم ها و ماسک ها بوده است. ماسک های خاک رس سفید نیز معروف هستند که دارای اثر سفید کنندگی هستند که گفته می شود کلئوپاترا آن را با آب لیمو تقویت کرده است.

 

و در واقع…

لیمو برای اولین بار فقط در قرن XII ذکر شد. این گیاه در هند و پاکستان کشت شد، بعداً به اسپانیا و ایتالیا و همچنین به شمال آفریقا رسید - جایی که کلئوپاترا تنها قرن ها قبل در آنجا زندگی می کرد. بنابراین، متأسفانه، او نمی توانست از لیمو به عنوان بخشی از لوازم آرایشی استفاده کند. اگرچه، شاید، کلئوپاترا  میوه عجیب غریب  سیتروئن،  "جد" دور لیمو را گرفت.

 


اما عشق اشراف مصر به رنگ پوست روشن حقیقت دارد. اشراف در تلاش برای نشان دادن برگزیدگی خود (برخلاف مردم عادی آفتاب سوخته و در نتیجه تیره پوست)، به ترفندهای مختلفی برای سفید کردن چهره خود متوسل شدند. از کرم هایی با گچ پودر شده در ترکیب استفاده شد و مصری ها برای ایجاد یک اثر درخشان از پودر مروارید دریایی له شده استفاده می کردند.

 

کلئوپاترا
کلئوپاترا به بدن خود زنجبیل می مالید

یک افسانه دیگر و زنجبیل موجود در آن یا به عنوان دارویی یا به عنوان یک عامل آرایشی و جوان کننده عمل می کند. جای تعجب نیست، زیرا زنجبیل واقعاً خواص مفید زیادی دارد!

 

و در واقع…

زنجبیل از کشورهای جنوب آسیا می آید، بنابراین در آن زمان به سختی می توانست به مصر آمده باشد. و اگر این کار را کرد، پس بدیهی است که نه به اندازه ای که آن را صرف ماسک و آرا یش کند. زنجبیل را فقط می‌توان در مقادیر کم در ساخت دارو استفاده کرد.

 


در زیبایی از زنجبیل به دلیل خواص مقوی، ضد التهابی و ضد عفونی کنندگی آن استفاده می شود و اغلب در محصولات ضد پیری گنجانده می شود. در مقاله ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قدرت درمانی زنجبیل بخوانید .

 

حلزون

کلئوپاترا چگونه از حلزون کرم درست کرد

شایعات حاکی از آن است که ملکه مصر حلزون های زنده ای را روی پوست خود می گذاشت و به آنها اجازه می داد بخزند و "اثر جوانی" روی پوست او باقی بماند. با این حال، برای ما بعید به نظر می رسد که کلئوپاترا، که بر کشور حکومت می کند، هفت زبان خوانده و در سیاست بسیار ماهر است، چندین ساعت صرف  حلزون های آهسته کرده  که تمام بدن او را "دور بزنند"! اگرچه بعد از حمام با شیر الاغ  هر چیزی ممکن است!

 

حلزون


و در واقع…


بیایید واقعیت وجود چنین روشی را خارج از پرانتز بگذاریم و بپرسیم: آیا آنها از خواص مفید موسین در دوران باستان اطلاع داشتند؟ معلوم است که داشته اند! پلینی پیر در قرن اول پس از میلاد که قبلاً در مقاله ذکر شده بود، یکی از دستور العمل های موجود را در کتاب های خود را شرح داده است.

اما حالا بعید است که هر یک از ما شخصاً نرم تنان را خشک و بعداً  آنها را پودر کنیم . به خصوص هنگامی که لوازم آرایشی مدرن بر پایه عصاره مخاط حلزون وجود دارد . و در ساخت این محصولات به یک حلزون آسیبی نمی رسد!

 

کلئوپاترا آرایش

 

خط چشم و مانیکور  کلئوپاترا 

اعتقاد بر این است که تقریباً تمام لوازم آرایشی توسط یک زیبای  مصری از سلسله بطلمیوس "اختراع" شده است. حتی ادعاهایی وجود دارد که او اولین کسی بود که دوده را روی چشمانش کشید، ناخن هایش را سبز رنگ کرد و آنها را سوهان زد تا شکل نوک تیز به خود بگیرند.


و در واقع…

سایه چشم خیلی قبل از کلئوپاترا در مصر باستان وجود داشت. آنها از مالاشیت خرد شده، لاجورد، فیروزه برای به دست آوردن رنگ های سبز و آبی اطتفاده می کردند. چشم ها با آنتیموان یا رنگ پودری زغالی تیره شده بودند. اما حنا روی ناخن ها اعمال می شد - هم مفید و هم زیبا در نظر گرفته می شد.

بعید است که هیچ یک از زیبایی های مدرن سنگ های نیمه قیمتی را در هاون آسیاب کنند تا سایه هایی مانند کلئوپاترا ایجاد کنند، اما این امکان وجود دارد که ناخن های خود را با حنا رنگ کنند. حنا ساختار صفحه ناخن را ترمیم می کند و آن را تقویت می کند. اما اگر نمی خواهید ناخن هایتان را رنگ کنید، می توانید از حنای بی رنگ استفاده کنید. در مورد  خواص حنا برای مو و طرز استفاده  در مقاله ما بیشتر بخوانید.

 

مصر

 

کلئوپاترا رساله ای در مورد زیبایی نوشت و اولین کارخانه آرایشی و بهداشتی را ایجاد کرد

در وب می توانید اشاره هایی به این واقعیت پیدا کنید که کلئوپاترا دستور ساخت یک کارخانه عطرسازی و لوازم آرایشی را برای خود داد و همچنین رساله ای "در مورد داروهای صورت" نوشت!


و در واقع…

مطلقاً هیچ "کارخانه" در مصر باستان نمی توانست وجود داشته باشد، زیرا کارخانه ها 19 قرن بعد ظاهر شدند. و کارشناسان هنوز در مورد رساله بحث می کنند. واقعا وجود داشت، اما گم شد. و آنها در مورد رساله فقط به این دلیل که مورخان رومی باستان جالینوس و آتیوس از او یاد می کنند مطلع شدند. یک کلئوپاترا خاص به عنوان نویسنده ذکر شده است، اما رومی ها اشاره نمی کنند که این "همان کلئوپاترا" است، و او شخص بسیار مشهوری بود.


به هر حال ملکه کلئوپاترا بیش از دو هزار سال است که نماد زیبایی و جذابیت جادویی محسوب می شود. و بسیاری از ترفندهای  زیبایی های مصر هنوز مورد استفاده قرار می گیرند و به زنان مدرن کمک می کنند تا جذاب تر شوند.

 

شما چه افسانه ای در مورد کلئوپاترا شنیده اید؟

نظرات

۱۴۰۱/۱/۷ملکه مصر، کلئوپاترا، درخشان ترین و قدرتمندترین زن دنیای باستان، که این بار به آن پرداخته خواهد شد، دست کمی از او نداشت. این زن دوست داشتنی و هوسباز، مردان را دیوانه کرد. برای یک شب با او آماده بودند تا به سمت مرگ بروند. در زندگی فرماندهان بزرگ رومی گایوس جولیوس سزار و مارک آنتونی ، ملاقات با کلئوپاترا نقش مرگباری داشت.

۱۴۰۱/۱/۷هیچ چیز زنانه ای در کلئوپاترا وجود نداشت، به جز بدن و حیله گری" در طول شب با او، مردان آماده بودند تا جان خود را بدهند. کلئوپاترا بیش از حد خودخواه و مستقل بود. در اکثر فیلم ها، کلئوپاترا به عنوان یک زیبایی کشنده معرفی می شود، از ملاقاتی که مردان بلافاصله سر خود را از دست می دهند، زیرا در یک شب با او، بسیاری بدون تردید جان خود را دادند. در واقع ملکه با اینکه بانویی فریبنده بود اما از زیبایی دور بود. معاصران او را زنی کوتاه قد و تا حدودی چاق توصیف می کنند. در همان زمان، کلئوپاترا دارای پوست تیره، لب های باریک و بینی پهن بود. پلوتارک مورخ معروف می نویسد که «زیبایی این زن آن چیزی نبود که در نگاه اول به چشم بیاید و غیرقابل مقایسه تلقی شود».

۱۴۰۱/۱/۷در حال حاضر، اسرار جوانی او هنوز افسانه ای است. کلئوپاترا یکی از بزرگان "زیبایی شناسان شرق" محسوب می شود، بنابراین تصویر او به خوبی خریداری شده است. امروزه مد شده است که در مورد وسایل مختلف صحبت کنیم و تأکید کنیم که "خود کلئوپاترا این کار را کرد." اعتقاد بر این است که او در شیر گرم و عسل حمام کرده است که پوست ملکه را بسیار مخملی کرده است. به عنوان یک اسکراب، "کلئوپاترا از کرمی استفاده کرد که نمک دریایی به آن اضافه شد."

۱۴۰۱/۱/۷فقط مشخص است که تمام لباس های ملکه با جواهرات تزئین شده بود، خدمتکاران چشمان کلئوپاترا را آرایش می کردند، ناخن ها، کف دست ها و پاهای او را با حنا رنگ کردند، یک مومیایی گیاهی مخصوص روی لب های او زدند و یک کلاه گیس گذاشتند. او عاشق دکوراسیون گران قیمت قصر، لباس های شیک و جواهرات بود. سنگ قیمتی مورد علاقه کلئوپاترا زمرد بود. بنابراین، اگر او می خواست به کسی از اطرافیانش جایزه بدهد، سنگ زمرد را به او می داد که روی سطح آن پرتره خودشحک شده بود.

۱۴۰۱/۱/۷کلئوپاترا به حق یکی از تحصیلکرده ترین زنان زمان خود محسوب می شود. دانش او از ادبیات، هنر، سیاست و فلسفه باعث شگفتی مخاطبانش شد. کلئوپاترا، عود و چنگ می نواخت، آواز می خواند و می رقصید.

۱۴۰۱/۱/۷علاوه بر این، کلئوپاترا هفت زبان می دانست، بنابراین به ندرت به کمک مترجمان متوسل می شد و ترجیح می داد شخصاً با خارجی ها ارتباط برقرار کند.

در ادامه بخوانید...

حفظ جوانی با استفاده از روغن گیاهی ضد چروک

در
4 روغن گیاهی ضد چروک
یکی از روش های ثابت شده برای حفظ جوانی و صاف شدن چروک ها ، استفاده از روغن های اساسی و گیاهی است. امروز خواهیم گفت که کدام برای استفاده بهتر است و چگونه آنها کمک خواهد کرد. 
 
توجه داشته باشید که روغن های گیاهی و اسانس مدتهاست که در زیبایی شناسی مورد استفاده قرار می گیرند.روغن های گیاهی سرشار از خواص مفید هستند ، که به صاف کردن پوست کمک کرده و ظاهری جوان تر به زن و مرد می بخشد. هر یک از آنها را می توان به صورت جداگانه و به صورت ترکیبی برای زیبایی پوست استفاده کرد. بیشتر اوقات ، روغن های اساسی به عنوان اجزای ماسک های مختلف و سایر مواد آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند که کاهش فرآیندهای سالخوردگی را تقویت می کند.

 

روغن زیتون

روغن زیتون اغلب در زیبایی شناسی استفاده می شود. این ماده حاوی مقدار زیادی ویتامین E است که به پوست لطافت و ظاهری سالم می بخشد. می توانید از آن برای تهیه ماسک خانگی استفاده کنید. برای این کار ، 75 میلی لیتر روغن زیتون خالص را با 30 میلی لیتر الکل کافور و 60 میلی لیتر آب مقطر مخلوط کنید ، 3 قطره گلاب را اضافه کنید. این مخلوط را روی پوست صورت بمالید ، بعد از 20 دقیقه با آب گرم بشویید. هفته ای دو بار از ماسک استفاده کنید. توجه داشته باشید که این محصول را می توانید در یخچال و فریزر در یک ظرف بسته نگه دارید.
 

 

روغن کرچک

روغن کرچک یکی از مؤثرترین روغن های ضد چروک است. باید آن را روی پوست صورت بمالید ، در یک قاشق از قبل گرم کنید. همچنین می توان یک قطره روغن اسطوخودوس یا روغن شمعدانی یا ژرمانیوم به آن اضافه کرد. 
 

 

روغن تخم کتان

روغن تخم کتان سرشار از ویتامین E است که تأثیر مفیدی بر وضعیت پوست دارد. می توانید با اضافه کردن گزنه از آن یک ماسک درست کنید. برای انجام این کار ، برگهای تازه گزنه را بشویید ، داخل آب جوش بریزید و له کنید. سپس یک قاشق غذاخوری روغن اضافه کرده و کاملاً مخلوط کنید. ماسک را بعد از 15-20 دقیقه صورت را بشویید. 
 

 

روغن کنجد

روغن کنجد علاوه بر ویتامین E سالم ، حاوی ویتامین های گروه B و مواد معدنی مختلفی است. می توان روزانه به جای کرم شب از آن استفاده کرد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

15 ماسک ضد پیری که باید در خانه امتحان کنید

در
همه ما وسواس محصولات ضد پیری را داریم. به محض اینکه وارد اواخر دهه 20 شدیم ، جوگیر می شویم و هر محصولی که به بازار می آید سعی می کنیم بخریم. انجام این کار بی فکری است. درعوض، سعی کنید این 15 ماسک شگفت آور و مؤثر را در خانه درست کنید. بله ، می توانید با ترکیبات آشپزخانه که باعث جوانتر شدن و زیبایی پوست شما می شوند ، با پیری پوست مبارزه کنید. درمان ضد پیری که در خانه انجام می شود ، عموما بی خطر و پر از مواد مغذی است. آنها درخشش خاصی به چهره شما می دهند و باعث بهبود بافت پوست می شوند.آیا زمان امتحان کردن ماسک های صورت ضد پیری خانگی زیر که حتما پوست شما را بهتر و جوان تر می کند، رسیده است؟پس امتحان کنید.

 

ماسک صورت روغن نارگیل

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت روغن نارگیل
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1/2 قاشق غذاخوری روغن دانه انار
 
طرز تهیه ماسک صورت روغن نارگیل
یک کاسه انتخاب کنید و روغن نارگیل و روغن انار را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را روی صورت و گردن تمیز خود بمالید.
بگذارید یک ساعت روی پوست شما بماند و آن را بشویید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت روغن نارگیل استفاده کنیم؟
می توانید روزانه از ماسک صورت روغن نارگیل استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت روغن نارگیل چیست؟
ماسک صورت روغن نارگیل باعث استحکام پوست شده و باعث آسیب به پوست نمی شود. از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند و آن را زنده و شاداب می کند.
 

 

ماسک صورت خاک رس بنتونیت

مواد مورد نیاز برای تهیه این ماسک صورت 
2 قاشق چای خوری خاک رس بنتونیت 
چند قطره روغن گل سرخ
چند قاشق چایخوری آب
 
طرز تهیه ماسک صورت خاک رس بنتونیت
خاک رس ، روغن و آب را در یک کاسه غیر فلزی مخلوط کنید تا زمانی که خمیر را تشکیل دهد و آن را روی صورت و گردن خود بمالید.
بگذارید برای 10-20 دقیقه خشک شود و سپس آن را با آب گرم بشویید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت خاک رس بنتونیت استفاده کنیم؟
می توانیدماسک صورت خاک رس بنتونیت را دو بار در هفته استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت خاک رس بنتونیت چیست؟ 
ماسک صورت خاک رس بنتونیت بافت های آسیب دیده را ترمیم می کند و پوست را دوباره جوان می کند. باعث کاهش خطوط و چین و چروک می شود و با عفونت های پوستی مبارزه می کند.
 

 

ماسک صورت آووکادو

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت آووکادو است
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت آووکادو
نصف آووکادو
1 قاشق غذاخوری آرد جو
 
طرز تهیه ماسک صورت آووکادو
آووکادو را در یک کاسه له کنید و آرد جو دوسر را به آن اضافه کنید. ماسک صورت آووکادو را روی صورت خود بمالید و آن را برای 10-20 دقیقه نگه دارید.
سپس آن را با آب گرم بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته ازماسک صورت آووکادو استفاده کنیم؟
می توانید ماسک صورت آووکادو را 2-3 بار در هفته بمالید.
 
خواص ماسک صورت آووکادو چیست؟
این ماسک سرشار از آنتی اکسیدان است که با اثرات پیری مبارزه می کند - افتادگی پوست ، خطوط ریز ، چین و چروک.
 

 

ماسک صورت موز

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت موز
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت موز
1 عدد موز
1 قاشق چایخوری گلاب
 
طرز تهیه این ماسک صورت 
موز را در یک کاسه له کنید و گلاب را به آن اضافه کنید. آنرا خوب مخلوط کرده و مخلوط را روی صورت و گردن خود بمالید.
بگذارید 15 تا 30 دقیقه خشک شود و سپس آن را با آب سرد بشویید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت موز استفاده کنیم؟
می توانید ماسک صورت موز را یک روز در میان اعمال کنید.
 
خواص ماسک صورت موز چیست؟
این ماسک سرشار از ویتامین E و A است که پوست را بهبود می بخشد و درخشش خاصی به آن می بخشد. این ماسک رنگدانه و ناهموار بودن پوست را از بین می برد.
 

 

ماسک صورت آب برنج

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت آب برنج
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک آب برنج صورت
1 فنجان آب برنج
دستمال توالت
 طرز تهیه ماسک آب برنج صورت
یک فنجان آب برنج و یک حوله کاغذی با سوراخ هایی برای چشم ، بینی و دهان با آب برنج خیس کنید. حوله را به مدت 10 دقیقه در آب برنج خیس کنید.
آن را بیرون آورده و به آرامی بچلانید. آن را به مدت 15 تا 30 دقیقه روی صورت خود قرار دهید. در آخر آن را برداشته و صورت خود را بشویید.
 
چند بار در هفته از ماسک آب برنج استفاده کنیم؟
شما می توانید این کار را هر روز انجام دهید.
 
خواص ماسک آب برنج چیست؟
ماسک آب برنج حاوی ترکیبات فلاونوئید است که با پیری مبارزه می کند. همچنین پوست را محکم و سفت می کند.
 

 

ماسک صورت قهوه

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت قهوه
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت قهوه
1 قاشق غذاخوری قهوه
1 قاشق چایخوری کاکائو
1 قاشق چایخوری روغن نارگیل
 
طرز تهیه ماسک صورت قهوه
یک کاسه انتخاب کنید و قهوه و پودر کاکائو را مخلوط کنید. روغن نارگیل را به آن اضافه کنید تا خمیری شکل بگیرد. خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید.بگذارید 15-30 دقیقه خشک شود. سپس با لایه برداری با آب سرد آن را به آرامی جدا کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت قهوه استفاده کنیم؟ 
می توانید هفته ای 2-3 بار از ماسک صورت قهوه استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت قهوه چیست؟ 
ماسک صورت قهوه پوست را صاف کرده و خطوط ریز روی آن را کاهش می دهد. با از بین بردن سلولهای مرده پوست ، پوست را پاکسازی می کند.
 

 

ماسک صورت جلبک دریایی

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت جلبک دریایی
1 قاشق غذاخوری پودر جلبک دریایی
2 قاشق غذاخوری آب ولرم
 
طرز تهیه ماسک صورت جلبک دریایی
یک کاسه انتخاب کنید و پودر جلبک دریایی را با آب گرم مخلوط کنید تا یک خمیر نرم درست شود. آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 15 تا 30 دقیقه خشک شود.
آن را با آب بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت جلبک دریایی استفاده کنیم؟
می توانید ماسک صورت جلبک دریایی را هفته ای 3-4 بار بمالید.
 
خواص ماسک صورت جلبک دریایی چیست؟
ماسک صورت جلبک دریایی باعث صاف شدن ، یک رنگ شدن و رطوبت پوست می شود. این ماده حاوی ویتامین C است که باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود.
 

 

ماسک صورت زردچوبه

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت زردچوبه
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت زردچوبه
1 قاشق غذاخوری پودر زردچوبه
3 قاشق چایخوری گلاب
 
طرز تهیه ماسک صورت زردچوبه
گلاب را به ظرف حاوی پودر زردچوبه اضافه کرده و آنها را خوب مخلوط کنید تا به شکل یک خمیر نرم و غلیظ مانند درآید.
این مخلوط را به آرامی روی صورت و گردن خود بمالید و به مدت 20 دقیقه آن را بگذارید. آن را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت زردچوبه استفاده کنیم؟
می توانید ماسک صورت زردچوبه را روز در میان اعمال کنید.
 
خواص ماسک صورت زردچوبه چیست؟
این ماسک ضد التهاب ، ضد باکتری و آنتی اکسیدان است. ماسک صورت زردچوبه پوست را روشن تر کرده و رنگدانه های پوست را کاهش می دهد.
 

 

ماسک صورت خیار

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت خیار
نصف خیار
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
 
طرز تهیه ماسک صورت خیار
خیار را خرد کرده و آب لیمو را به آن اضافه کنید. آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 10-20 دقیقه بماند.
ماسک صورت خیار را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت خیار استفاده کنیم؟
می توانید ماسک صورت خیار را هر روز اعمال کنید.
 
خواص ماسک صورت خیار چیست؟
ماسک صورت خیار حاوی آنزیم هایی است که روی پوست شما کار می کنند تا جوان تر و روشن تر به نظر برسند. همچنین باعث شادابی پوست می شود.
 

 

ماسک صورت سیب زمینی و هویج

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت سیب زمینی و هویج
1 سیب زمینی متوسط
1 هویج به اندازه متوسط
1 قاشق چایخوری گلاب
 
طرز تهیه ماسک صورت سیب زمینی و هویج
سیب زمینی و هویج را با هم خرد کرده و در یک کاسه نگه دارید. گلاب را به خمیر اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم.
خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید و به مدت 20 دقیقه آن را بگذارید. ماسک را بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت سیب زمینی و هویج استفاده کنیم؟
هر روز می توانید از ماسک صورت سیب زمینی و هویج استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت سیب زمینی و هویج چیست؟
ماسک صورت سیب زمینی و هویج لکه های پوستی و دایره های تیره زیر چشم را بهبود می بخشد و پوست را روشن تر می کند. این ماده حاوی ویتامین A است که باعث کاهش ظاهر چین و چروک روی پوست می شود.
 

 

ماسک صورت آلوورا

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت آلوورا
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت آلوورا
2 قاشق غذاخوری عصاره آلوئه ورا
چند قطره آب لیموترش
 
طرز تهیه ماسک صورت آلوورا
آب لیموترش را به عصاره آلوورا اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 10 دقیقه خشک شود.
ماسک صورت آلوورا را از صورت خود شسته و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت آلوورا استفاده کنیم؟
هر روز می توانید از ماسک صورت آلوورا استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت آلوورا چیست؟
ماسک صورت آلوورا در حال بهبود و جوان سازی است. از صدمه به کلاژن جلوگیری می کند و از بروز چین و چروک جلوگیری شود.
 

 

ماسک صورت شنبلیله

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت شنبلیله
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت شنبلیله
یک فنجان کوچک تخم شنبلیله که یک شب خیس شده است
1 قاشق چایخوری گلاب
 
طرز تهیه ماسک صورت شنبلیله
دانه‌های شنبلیله را له کنید و گلاب را به آن اضافه کنید تا یک خمیر نرم درست شود. مخلوط را روی صورت خود بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند.
آن را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت شنبلیله استفاده کنیم؟
می توانید هفته ای 3-4 بار از ماسک صورت شنبلیله استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت شنبلیله چیست؟
ماسک صورت شنبلیله خطوط و چین و چروک های صورت را کاهش می دهد. پوست را لایه برداری می کند و درخشش به پوست شما می افزاید.
 

 

ماسک صورت پوست پرتقال

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت پوست پرتقال
1 قاشق غذاخوری پودر پوست پرتقال
1 قاشق چایخوری پودر چوب صندل
1 قاشق غذاخوری گلاب
 
طرز تهیه ماسک صورت پوست پرتقال
پودر پوست پرتقال و پودر چوب صندل را مخلوط کرده و گلاب را به آن اضافه کنید. مخلوط کنید تا خمیری تشکیل شود.
خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید و به مدت 20 دقیقه آن را بگذارید. بعد از خشک شدن ماسک بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت پوست پرتقال استفاده کنیم؟
 ماسک صورت پوست پرتقال را هفته ای 2-3 بار روی پوست بگذارید.
 
خواص ماسک صورت پوست پرتقال چیست؟
 ماسک صورت پوست پرتقال باعث کاهش استرس اکسیداتیو در سلولهای پوستی می شود و ماسک صورت پوست پرتقال به تقویت پوست شما کمک می کند. سلولهای فرسوده را تجدید می کند و از درست شدن چین و چروک جلوگیری می کند.
 

 

ماسک صورت پاپایا

بهترین ماسک های ضد پیری - ماسک صورت پاپایا
 
مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت پاپایا
بخشی از پاپایا
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
 
طرز تهیه ماسک صورت پاپایا
پاپایا را در یک کاسه له کنید و آب لیمو را به آن اضافه کنید. خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید و بگذارید 20 دقیقه خشک شود.
ماسک را بشویید و خشک کنید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت پاپایا استفاده کنیم؟
می توانید هر روز ماسک صورت پاپایا را روی صورت خود بمالید.
 
خواص ماسک صورت پاپایا چیست؟
ماسک صورت پاپایا سلولهای مرده پوست را از بین می برد و پوست را تازه می کند.ماسک صورت پاپایا سلول ها را از آسیب رادیکال آزاد محافظت می کند و به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند.
 

 

ماسک صورت گلیسیرین

مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک صورت گلیسیرین
1 قاشق چایخوری گلیسیرین گیاهی
2 کپسول ویتامین E
 
طرز تهیه ماسک صورت گلیسیرین
کپسول های ویتامین E را سوراخ کنید و آن را به گلیسیرین اضافه کنید. آنها را به خوبی مخلوط کرده و آن را روی صورت و گردن خود بمالید.
آن را به مدت 30 دقیقه بگذارید و صورت خود را بشویید.
 
چند بار در هفته از ماسک صورت گلیسیرین استفاده کنیم؟
هر روز می توانید از ماسک صورت گلیسیرین استفاده کنید.
 
خواص ماسک صورت گلیسیرین چیست؟
ماسک صورت گلیسیرین پوست شما را مرطوب و بهبود می بخشد. منافذ مسدود شده و خطوط ریز را کاهش می دهد. همچنین پوست را تغذیه کرده و سلامتی آن را حفظ می کند.
 
مبارزه با پیری پوست روندی پیچیده و چالش برانگیز نیست. به راحتی قدم زدن در آشپزخانه ، انتخاب چند ماده ، درست کردن ماسک و استفاده از آن بر روی صورت شما راحت است. نکته اصلی در این است که ترکیب ها را به درستی بدست آورید و با آن سازگار باشید. بنابراین قبل از اینکه چین و چروک ها و خطوط ریز عمیق شوند ، ماسک های صورت ضد پیری خانگی مانند اکسیر را که در بالا به آنها اشاره شد ، امتحان کنید.
 
آیا ماسک های صورت ضد پیری خانگی کار می کنند؟
بله ، آنها این کار را انجام می دهند. هرچند ماسک ها زمان می برند تا نتایج را نشان دهند. شما باید صبور باشید و با بسته های صورت سازگار باشید تا از مزایای ضد پیری آنها لذت ببرید.
 
آیا بهتر است یک درمان بالینی ضد پیری را انتخاب کنید یا ماسک های خانگی ضد پیری خانگی را امتحان کنید؟
 
بستگی به سلیقه و فوریت شما از شرایط دارد. اگر به دنبال نتایج سریع هستید ، پس درمان های بالینی برای شما مناسب است. در غیر این صورت ، ماسک های خانگی به اندازه کافی خوب هستند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

ماسک ماست و نسکافه

در

تا کی می خوای کلی هزینه کنی و به هیچ نتیجه ای نرسی؟بهتره دست به کار شی و با مواد طبیعی برای خودت بهترین ماسک هارو بسازی...

 

ماسک ماست و نسکافه

این ماسک برای سیاهی دور چشم مفید می باشد،1 قاشق ماست(هر ماستی می تواند باشد،کم چرب یا پرچرب فرقی ندارد،فقط کمی سفت باشد کافی است)با 1 قاشق پودر نسکافه آماده را مخلوط می کنیم و بعد به دور چشم یا حتی می توانید به کل صورت بمالید،بعد از 5 دقیقه صورت را اول با آب گرم و سپس با آب سرد بشویید.(کسانی که پوست خشک دارند می توانند نصف قاشق روغن زیتون به مواد اضافه کنند).(سیارک)

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.   (سیارک)  

نظرات

در ادامه بخوانید...

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

در

ماست ترش یا ( sour cream) حاوی مقادیر زیادی اسید لاکتیک می باشد که باعث از بین رفتن  و کم شدن کک ومک می شود.

ماست ترش  را روی صورت بمالید و اجازه دهید خشک شود و بجای اینکه با آب شستشو دهید با دستمال مرطوب به آرامی پاک کنید،اسید لاکتیک درون ماست ترش باعث می شود لایه ای نازک از روی پوست برداشته شود و باعث روشن شدن پوست می شود.(سیارک)

این مایع روی پوست سوزش و خارش ایجاد نخواهد کرد و می توانید روزی 1بار این کار را انجام دهید.

 

 

 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.   (سیارک

نظرات

در ادامه بخوانید...

ماسک لایه بردار ملایم

در

1 عدد سفیده تخم مرغ ،1 قاشق ماست،1قطره عصاره اسطوخودوس،1قطره آب لیمو تازه و 3 عدد قرص آسپرین خرد شده را با هم میکس کرده و به صورت بمالید سپس لایه نازکی از دستمال کاغذی را روی صورت گذاشته و مجددا مواد را روی دستمال کاغذی میزنیم بعد از 20 دقیقه که مواد خشک شد مخالف جهت رویش مو به سمت بالا دستمال را برداشته  سپس با آب سرد شسته شود.(سیارک)

می توان بعد از استفاده از این ماسک،زرده تخم مرغ و 1 قاشق عسل طبیعی را مخلوط کرده و به مدت 15 دقیقه روی پوست زده،ابتدا با آب ولرم و سپس با آب سرد شسته شود.

این ماسک یک لایه بردار ملایم است که برای جوش،لک،منفافذ باز مناسب می باشد.می توان این ماسک را هفته ای 3بار استفاده کرد.

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

ماسک ماست و نسکافه

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماسک لایه بردار ملایم

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

6 مکمل برای داشتن پوستی درخشان و موهایی زیبا

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

غذاهایی که برای پوست خشک مناسب هستند

با این راهکارها چین چروک صورت را کمتر کنیم

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

 

نظرات

۱۳۹۵/۱۰/۲۸من از زرده تخم مرغ و روغن زیتون با یک قطره سرکه استفاده کردم خیلی مناسبه

در ادامه بخوانید...

انواع رازهای زیبایی که زنان کارآفرین باید بدانند

در

هر روز تعداد بیشتری از زنان به مشاغل حرفه ای وارد می شوند و بسیاری از آنها از موفق شدن هم فراتر می روند، زیرا، ما می توانیم! علی رغم این باور عمومی که دنیای کسب و کار به مردان تعلق دارد، زنان در حال کسب جایگاههای بیشتر و بالاتری به عنوان مدیر هستند. آما آنها هدف تناقضات و تصورات غلطی هم هستند.
موضوع ظاهر زنان در دفاتر کار بسیار بحث برانگیز است،آیا زنان مدیرعامل اجازه دارند جذاب و زنانه باشند؟ پاسخ بدون شک این است: بله، یک بله بزرگ!


بله، زنان باید زنانگی را حفظ  و به جنسیت خود افتخار کنند. آنها باید به افزایش زیبایی خود کمک کنند.!.
حرف کسانی را که می گویندشما نباید در محل کار ارایش کنید را فراموش کنید. گوش کردن به کسانی که می گویند کفش پاشنه دار و محیط کار با هم نمیسازند را فراموش کنید! آنها با هم سازگارند و بسیار خوب هم در هم ادغام می شوند!.ما می توانیم با نگاه کردن به زنان موفق در کسب و کار مانند لسلی بلاجت، توری بورچ، الکسا وون توبل و فرح مالیک یاد بگیریم که جوانند،باهوشند و مدیر عاملند.
این دختران شگفت انگیزمسولیت زیادی بر روی شانه های خود حمل می کنند و می توانند مشاوره های کسب و کاری خوبی ارائه دهند همانطور که مشاوره های زیبایی خوبی هم می دهند. انواع رازهای زیبایی که تمام زنان کارافراین باید بدانند،بنابراین از حقه های زیبایی آنها الهام بگیرید!(سیارک)

 

1. چیزی را که اکنون دارید نمایش دهید

قبل از اینکه به رازها بپردازیم، مهم ترین قانون زندگی را مطرح می کنیم، به عنوان یک زن خانه دار، مدیر عامل یک شرکت یا هر چیز دیگری: زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید!. ما در عصر پیشرفت های مصنوعی زندگی می کنیم، موهای کاذب، ایمپلت و بسیاری از چیزهای دیگر،که می توانند به شما کمک کنند که تغییر کنید. اما واقعآ می خواهید این کار را بکنید؟
نه، و نباید هم این کار را بکنید!.همه ی این پیشرفت ها فقط زیبایی واقعی شما را مخفی می کنند، بنابراین بر بهبود آن چیزهایی که دارید تمرکز کنید.آیا شما یک فرد 20 ساله هستید که می خواهید شغلی را شروع کنید؟ از افزودنی های مصنوعی به خود خودداری کنید و زیبایی طبیعی خود را برجسته سازید.آیا شما در حال ورود به چهل سالگی هستید و موهایتان مثل گذشته پر پشت نیست؟مشکلی نیست! بروید و یکی از آن مدل موهای کوتاه مخصوص زنان مسن تر را انتخاب کنید و از ظاهر جدیدتان لذت ببرید!.شما زیبایید، صرف نظر از سن و موقعیتتان، بنابراین از این زیبایی استفاده کنید. سعی نکنید خود واقعیتان را پشت ارایش های سنگین پنهان کنید!.مشتریان و شرکای شما متوجه آرایش غلیظتان می شوند که منجر به تعریف کردن از شما  نمی شود.وقتی ملایم و طبیعی هستید، شیوه تفکر همه نسبت به شما را تغییر می کند. بنابراین به زیبایی طبیعی خودتان پناه ببرید.


2. راز مخفی زیبایی موها

زنان زمان و انرژی زیادی را به طراحی موهایشان اختصاص می دهند، پس این مهم ترین راز زیبایی زنان کارافرین است که مبارزه ای دو مرحله ای است، فر زدن و لخت کردن موها. از محصولات تجاری که دارای مقدار زیادی مواد و سموم شیمایی هستند اجتناب کنید، و به سمت محصولات مراقبتی طبیعی از موها بیایید . کمپانی های وطنی محصولات ارگانیک دارند.موها و پوست سررا با استفاده از آب کافی و و روغن آرگان خالص ماساژ دهید می توانید با استفاده از روغن زیتون یا نارگیل یا بادام ماسک مو درست کنید. 


3. هرگز به سمت چیزهای تقلبی نروید

اگر میخواهید یک کارافرین حرفه ای باشید،باید از تمام چیزهای تقلبی دوری کنید. این را گفتم و بارها و بارها هم تکرارش می کنم. از چیزهای جعلی دوری کنید. دلایل بسیاری برای این حرف وجود دارد اما من فقط یک موردش را می گویم که مهمترین انها هست: این چیزها پوست شما را خراب می کنند این تنها استدلالی است که باعث می شود شما از چیزهای حعلی و تقلبی دوری کنید. از صاف کردن موهایتان اجتناب کنید. نه اینکه با این کار شبیه باربی می شوید، بلکه موهایتان عذاب خواهند کشید. به علاوه، فر طبیعی زرق و برق دار تز است!. از مژه مصنوعی دوری کنید. آنها برای 24 ساعت کار و هفت روز هفته نیستند، با این کار حرفه ای به نظر نمی آییدعلاوه براین، ممکن است خیلی رفت و امد داشته باشید و به عنوان یک زن شاغل مژه های مصوعی برای کارتان مناسب نیست. به جای این کار مژه هایتان را با روغن کرچک یا روغن زیتون هر شب به مدت دو ماه ترمیم کنید.

4. مراقبت از پوست


پوست بزرگترین ارگان بدن شماست و شاخص مهمی برای مشخص شدن سلامتی شماست.وقتی پوست شما در عذاب است، کل بدنتان رنج می برد. بنابراین مطمئن شوید که همیشه پوست درخشانی دارید.می توانید زنان پاکستانی را در نظر بگیرید، که زمان زیادی را صرف مراقبت از پوستشان می کنند. اول، پوستتان را دو بار در روز بشویید، برای حذف تمامی سلولهای مرده و عوامل آسیب زا. می توانید از محصولات ارگانیک فاقد مواد شیمیایی  استفاده کنید.کرم مرطوب کننده به کار ببرید و از یک اسپری برای آبرسانی نواحی خارجی استفاده کنید. به صورت منظم ماساژ دهید ، لوسیون و کرم به کار ببرید تا مطمئن شوید در تمام طول روز به پوستتان آب رسانی می شود.از خوردن غذاهای سنگین فرآوری شده اجتناب کنید و به سمت غذاهای محلی تازه بروید.

 

5. مدل آرایشی را پیدا کنید که مناسب شماست

پیدا کردن بهترین سبک آرایشی مناسب چهره شما، مهم ترین بخش از لیست مشاوره ی اسرار زیبایی زنان کارافرین است.سبک های مختلفی را امتحان کنید و یکی را که از همه برای شما مناسب تر است انتخاب کنید.به طور مثال، می توانید به سمت ارایش کلاسیک با رژ لب قرمز و خط چشم گربه ای بروید که برای استفاده ی روزمره است. مثال دیگر الهام گرفتن از یک مدل دیگر، پلک هلویی و لب نارنجی و سایه برنزه است.وقتی که ارایش مناسب خودتان را پیدا کردید به آن پایبند باشید و آن را مناسب خود تنظیم کنید. می توانید از افراد مشهور هم الهام بگیرید: مثلا من سبک ظریف مونیکا بلوچی را دوست دارم.

 

6. برای موفقیت لباس بپوشید

سبک لباس پوشیدن چیزهای زیادی در مورد شما می گوید، پس باید لباسها را در ذهن تصور کنید .هیچ رنگ قطعی برای دنیای کسب و کار وجود ندارد،اما چند رنگ خسته کننده وجود دارند-سیاه و خاکستری، به علاوه ی رنگ های خطرناک!. که باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کنید مانند neons. داشتن یک کمد لباس رنگارنگ اشتباه نیست، تا زمانی که چندین رنگ را با هم نپوشید.به طور مثال، یک لباس شیک می تواند ار پیراهن آبی تیره و کفش بنفش تشکیل شده باشد، پیراهن آبی تیره و کت ابرشیمی صورتی و کفش بنفش هم ترکیب رنگ خوبی است. حرفه ای باشید.
7. ابتذال قابل قبول نیست.
احتمالا یکی از اشتباهات غیر قابل قبول شما هنگام صحبت از مد، مبتذل بودن است.پوشیدن دامن های خیلی کوتاه و یا بالاتنه ی خیلی اشکار قطعا شکستن حریم است و باعث می شود مردم اطراف در مورد شما هر فکری غیر کار بکنند.برای گنجاندن این قانون در رازهای زنان کارافرین می توانم بگویم که دامن شما باید چند اینچ بالاتر از زانو و تاپ شما باید به اندازه ی کافی بالاتنه و جذابیت های آن را بپوشاند.با این وجود خیلی هم محافظه کار نباشید،لباس مناسب چیزی نیست که شخصیت و زنانگی شما را انکار کند.
برای اطمینان از اینکه بخشی از شخصیتتان را فراموش نکرده اید، از لوازم جانبی استفاده کنید. دستمال، گردنبند، گوشواره، دستبند و و سایر جواهرات هم می توانند تا حد معقول و مناسبی استفاده شوند.

(سیارک)

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

۱۳۹۵/۸/۱made a lot of sense. But, think about this, what if you added a little content? I mean, I dont want to tell you how to run your blog, but what if you added something to maybe get peoples atnettion? Just like a video or a picture or two to get people excited about what youve got to say. In my opinion, it would make your blog come to life a little bit.

در ادامه بخوانید...