لاغری با درست خوردن 10 مورد

 

چه کسی غذا خوردن را دوست ندارد؟ بهترین پیشنهاد برای لاغری و کاهش وزن ، این است که لازم نیست خودرا به گرسنگی کشیدن مجبور کنید یاکالری مصرفیتان را حساب کنید. این قسمت در مورد چه وقت ؟چگونه ؟و چه چیز خوردن برای لاغری مناسب است می باشد. (سیارک)

درواقع این قسمت در مورد فنون و استراتژی لاغری و کاهش وزن با خوردن است. این عملکردها کار مارا بهبود می بخشد بهترین قسمت موضوع این است که می توانید همه آن هارا با هم انجام دهید.

لاغری با درست نوشیدن

40 ماده مفید برای کاهش وزن

بهترین راهکارها برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست بعد از کاهش وزن

1) به طور تقریبی روزانه ۳۰ گرم پروتئین را در وعده های غذایی خود بگنجانید. پروفسور دونالدلایمن دکتر دانشگاه امورتغذیه الینوی آمریکا می گوید: مصرف پروتئین به ساخت ماهیچه ها کمک می کند و حتی استراحت ماهیچه ای باعث سوختن کالری بیشتر می شود. یک همبرگر گوشت خانگی یک تکه سینه مرغ و یا یک فنجان پنیر محلی کم چرب می تواند به طور تقریبی ۳۰ گرم پروتئین داشته باشد.

2) صبحانه بخورید ؛ دریک مقاله منتشر شده توسط مجله آمریکایی علوم بیماری های مُسری دواطلبانی که صبحانه خوردند  ۴ الی ۵ برابر خطر ابتلابه افزایش وزن مفرط در آن ها کاهش یافته بود. صبحانه کامل صبحانه ای است که داری پروتئین کمپلکس کربوهیدرات ها و چربی های سالم باشد و همچنین شامل سوپ جو همراه با پودرگردو و یک فنجان ماست نیز می شود.

3) هر روز دو قاشق سوپ خوری تخم کتان به آبمیوه یا وعده صبحانتان اضافه کنید. این ترکیبات حس شادابی بیشتری به شما می دهد سطح هوشیاری شمارا بالامی برد کتی فرستون متخصص تغذیه گیاهی می گوید: یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید برای تسریع لاغری انجام دهید اضافه کردن دو قاشق بذر کتان به وعده غذایتان است. یا آن را با آبمیوه مخلوط کنید حتی می توانید آن را خرد کرده و درون سالادتان بریزید. بذرکتان کربوهیدارت اندکی دارد درعوض سرشار از ویتامین بی، امگا ۳ و اسیدهای چرب است که باعث افزایش سطح هوشیاری  می شود. شمارا سرحال تر و پر انرژی تر نگه می دارد. بذر کتان را از عطاری ها و مغازه های فروش داروی گیاهی می توانید تهیه کنید. بذر کتان به مدت ۶ هفته درون فریزر ماندگاری دارد.

4 ) قبل از شام سالاد سبزیجات بخورید. طی مقاله ای که از پروفسور مایکل کاردل در مجله آکادمی امروز منتشر شد؛ خوردن سالاد قبل از وعده های غذایی باعث کاهش کالری های دریافتی و همچنین باعث سوزاندن کالری در طول روز می شود در طی تحقیقات منتشر شده در مجله اشتها درسال ۲۰۱۲ نشان داده شد که خوردن سالاد سبزیجات در ابتدای وعده غذایی به افزایش ۲۳ درصدی سوخت و ساز در بدن کمک می کند. 

5) با خود سرکارتان ناهار ببرید. در روزنامه دانشگاه رژیم و تغذیه بیان شده است افرادی که در وعده های غذایی خود حتی سرکار زمانی را به ناهارخوردن اختصاص می دهند به طور متوسط ۵ پند بیشترنسبت به دیگران وزن کم می کنند.

6)بعد از ناهار کربوهیدرات مصرف نکنید. باب هارمر یکی از حرفه ای ترین مشاوران لاغری درتلویزیون گفت: یکی از سخت ترین اهدافی که برای لاغری باید دنبال کنید این است که بعد از ناهار کربوهیدرات مصرف نکنید این کار روند کاهش وزن و لاغریتان را سریع تر می کند.(سیارک)

7) بعد از ساعت ۶ بعد از ظهر چیزی نخورید. ما این شعار را برای مدت های طولانی شنیده ایم. با توجه به این ایده محققان دانشگاه برینگتون آزمایشی  انجام دادند که طی آن داوطلبان بعد از ساعت ۶ عصر چیزی نخوردند. نتایج نشان داد افراد داوطلب هر روز ۲۳۸ کالری از دست داده اند یعنی نیم پند در یک هفته که نتیجه ای خارق العاده است.

7 فعالیت روزانه که به کاهش وزن کمک می کند

9 غذا برای کاهش وزن

رژیم کاهش وزن 15 روزه

8) مصرف مواد غذایی گیاهی را افزایش دهید؛ روش ابداعی دکترجان فارمن نویسنده کتاب (ایمنی قوی) برپایه سبزیجات، حبوبات، پیاز، قارچ ها، مغزها و دانه هاست. این مواد غذایی دارای اثر و قدرت بالای ضد سرطان و ضد چربی های ذخیره شده در بدن هستند. این دو باهم در ارتباط اند زیرا هر ماده غذایی که بر ضد ذخیره چربی باشد ضد بافت های غیر عادی سلول ها یا تومور نیز هست. وقتی شما بدنتان را با مواد تغذیه ای سالم سیر می کنید خود به خود بدن تان را به سمت وزن ایده آل هدایت می کنید.

9) برای شام سبزیجات و غذاهای سبک بخورید؛ این روش به خوبی جواب می دهد همچنین سرعت کاهش وزن و لاغری با سرعت یک دست و متناوب پیش می رود و کنترل وزن آسان تر خواهد بود اگر هدفتان کاهش وزن و لاغری سریع است این روش عالیست. همچنین باعث می شود زمان کمتری را در آشپزخانه صرف آشپزی کنید. چقدر سخت بنظر می رسد مرغ درست کنید و بروکلی هارا بخارپز کنید؟ می تواتید تغییراتی کوچک مانند: سس بدون شکر و ادویه جات اضافه کنید. می توانید مزه هارا عوض کنید. شب آینده به سالادتان تکه های مرغ اضافه کنید. 

10)  ۴ الی ۵ وعده غذایی که حاوی ۴۰۰کالری است را جایگزین ۳ وعده غذایی پر کالری کنید. این کار سوخت و ساز بدن شمارا در طول روز نگه می دارد. زمانی که وعده های غذایی خود را کوچک مثلا اندازه کف دست نگه می دارید انرژی بدن شما در تمام روز تأمین می شود این بخشی از روند کاهش وزن و لاغری محسوب می شود.(سیارک)

لاغری با 7 میوه

شش اشتباه عجیب و رایج در رژیم های لاغری

روش تهیه آب سم زدای لاغری

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید