10 بازیگر معروف که نقش و بازی تکراری در فیلم های مختلف دارند

بینندگان دقیق فیلم توجه کرده اند که در برخی از فیلم ها ستارگان فیلم نقش هایی مشابه یا استفاده از گریم های مشابه دارند که تشخیص فیلم ها را از یکدیگر تا حدودی مشکل می کند، اگر بازیگر نقش را تکرار کند، آیا می توان این را دلیلی بر عدم ایده، تصورات، هدایت و تولید فیلم دانست؟
 
ما در  sayarak.com فیلم هایی را با سلبریتی های معروف سینمای جهان بررسی کردیم و چند نقش تکراری پیدا کردیم.
 

آنجلینا جولی با سلاح

برای آماده شدن برای نقش در فیلم لارا کرافت "Lara Croft: Tomb Raider" ، آنجلینا جولی آموزش های یوگا، کیک بوکسینگ، آموزش استفاده از سلاح و آموزش نیروهای ویژه نخبگان بریتانیا را دید. در آینده، این مهارت ها در چندین فیلم برای او مفید بود.
 

متیو مک کنی

در ابتدای کار حرفه ای او، متیو مک کنی بیشتر در کمدی ها و ملودرام های عاشقانه بازی میکرد و در بیشتر فیلم ها او مجبور به نشان دادن بدنش  بود. با این حال، در حال حاضر، که در فیلم های جدی بازی می کند این بازیگر در هر فرصتی بدنش را در معرض نمایش می گذارد.

چشمان مدس مایکلسن

همانطور که تام هاردی اغلب چهره خود را در فیلم هایش زیر ماسک پنهان می کند،  هنرمندان گریم دائما با چشم Mads Mikkelsen می دهند. این روند برای چندین سال ادامه داشته و به نظر می رسد که مدت ها طول بکشد.
 

کامرون دیاز در لباس زیر

کامرون دیاز خانم خجالتی نیست. در چند فیلم شما می توانید ببینید که چگونه یک بازیگر بدون هیچ گونه شرم در لباس زیر ظاهر می شود. کامرون دیاز نگران نیست که بدن او را در سن 20 سالگی نشان دهند یا 40 سالگی، او پیچیده نیست و در حال حاضر 47 سال دارد.
 

ژان کلود ون دام

همیشه نقش های کوچکی در فیلمنامه ژان کلود ون دام  برای جایی که او بتواند کشش بی عیب و نقص خود را نشان دهد وجود دارد! ژان کلود ون دام در حال حاضر، در 58 سالگی خود، با موفقیت از آمادگی جسمانی برخوردار است و همچنان در فیلمهای عمل می کند.
 
 

رایان گاسلینگ با یک سیگار

ایده آل بسیاری از زنان، بازیگر کانادایی رایان گاسلینگ عادت های بد را تبلیغ می کند. در بسیاری از فیلم ها، می توانید ببینید که شخصیت های او اغلب سیگار دود می کنند. مطمئنا چنین عکس هایی را نمی توان در هر فریمی دید، اما در جایی که مناسب است، سیگار قطعا ظاهر خواهد شد.
 

درو بریمور را با تلفن ترجیح می دهم

شاید در معروف ترین فیلمی که درو بریمور را با گوشی دیده باشید فیلم جیغ باشد.
 

تی شرت سفید ادوارد نورتون

تماشاچیان متوجه شده اند ادوارد نورتون اغلب در یک تی شرت سفید دیده می شود. دلایل چنین سازگاری مبهم مشخص نیست. با این حال، با دانستن این واقعیت، در حال حاضر شما می توانید فیام های او را با کنجکاوی بررسی کنید. ما حداقل شش فیلم شمارش کردیم.
 

جنیفر آنیستون

جنیفر انیستون در حالی که هنوز در مجموعه تلویزیونی "Friends" دخیل است ، سبک او در مو و لباستغییری نکرده و هنوز به آن ادامه می دهد. البته او واقعا آن را دوست دارد و به نظر می رسد عالی است. اما گاهی اوقات دشوار است که با اطمینان 100 درصد نام فریمی از  فیلم های او را تشخیص داد
 

تام کروز

نقش تام کروز نشان می دهد که چهره او پس از تمام ماجراهایی که در فیلم ها بازی کرده به نحوی آسیب دیده است. با این حال، بیننده های دقیق شروع به مشاهده یکی از ویژگی های عجیب و غریب در گریم او شده اند: آسیب همیشه در محل قبلی! اغلب گونه ها و بینی تحت تاثیر قرار می گیرند. سمت چپ چهره امن و صاف است.
 
آیا نمونه های بیشتری از این نقش های تکراری می شناسید؟

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید