متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان

متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
سینمای آمریکا در همه ی زمان ها به لطف تعداد زیادی از ستاره های خوش تیپ و با استعداد درخشان ، برای عموم جهان شناخته شده بود. یکی از این افراد را می توان نماینده هالیوود جدید نامید - متیو مک کانهی. این بازیگر خوش تیپ نه تنها به خاطر نقش هایش در سینما ، بلکه به خاطر شباهت به بازیگران مشهور نیز مشهور شد.(پل نیومن) درباره چگونگی پیدا کردن جایگاه خود، این ستاره هالیوود در دنیای سینما ، در مورد بسیاری از داستان های عاشقانه او ، و همچنین در مورد چگونگی قلبی مشتاق ، با ترس از پیوند دادن خود با ازدواج و فرزندان ، در سن 39 سالگی که او را به یک خانواده کوشا تبدیل کرد و به معنای واقعی کلمه در چند سال پدر سه فرزند فوق العاده شد را در بررسی ما بخوانید.
ظاهر کاریزماتیک ، هدیه ای از مادر طبیعت است که متیو مک کانهی از بدو تولد دریافت کرده است. اما او باید با تلاش و فداکاری به بقیه برسد. این بازیگر همه کارهای خود را به خوبی به یاد می آورد و معتقد است: برای رسیدن به چیزی ، حداقل باید روزی یکبار عرق کنید. و حتی در این صورت نتیجه طولانی نخواهد بود. در عمل ، این بود که برای نقش پیشنهادی ، یک بازیگر نسبتاً با تناسب اندام فوق العاده، مجبور شد 17 پوند(7.7 کیلوگرم) از دست بدهد ، یا 20 پوند(9 گیلوگرم) وزن اضافه کند.با تشکر از تمرکز و تمرکز روی اهداف خود ، متیو همزمان با این کار کنار آمد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی بازیگر مشهور آمریکایی است.
 
این بازیگر با انرژی و اعتماد به نفس روی پرده و زندگی ، در ابتدای کار ستاره ای از فیلم های کمدی آمریکایی و بعداً در فیلم های واقعاً جدی بازی کرد ، جایی که شخصیت این بازیگر و استعداد وی را با کیفیت جدیدی نشان داد. به هر حال ، متیو مک کانهی از بسیاری جنبه ها شخصیت برجسته آزادیخواهانه خود را برجسته کرد: خون  انگلیسی ، آلمانی ، سوئدی ، ایرلندی و اسکاتلندی در رگهای متیو مک کانهی جاری است. با اشاره به شجره نامه او ، می خواهم خاطرنشان كنم كه یكی از اجداد وی داندریج MacRae ژنرال شناخته شده ارتش كنفدراسیون بود. فرمانده نیروها در چندین نبرد در آرکانزاس نقش بسزایی داشت.
 

بیوگرافی متیو مک کانهی

متیو مک کانهی در 4 نوامبر 1969 در شهر اووالد (تگزاس ، ایالات متحده آمریکا) در خانواده مری کاتلین و جیمز مک کانوگی به دنیا آمد. والدین متیو دو بار طلاق گرفتند و سه بار ازدواج کردند. قبل از تولد سلبریتی آینده ، این خانواده قبلاً دو پسر داشت - مایکل و پاتریک ، وقتی مشخص شد که مری دیگر نمی تواند فرزندی به دنیا آورد، به همین دلیل ، تولد متیو کاملاً تصادفی بود. البته این رویداد برای خانواده McConaughey شگفتی بزرگ بود و با یک معجزه فوق العاده برابر شد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانگی در کودکی.
 
مادر بازیگر برای مدت طولانی به عنوان معلم در مهدکودک کار می کرد ، و پس از آن به دلیل فعالیت ادبی ، شروع به نوشتن کتاب کرد. پدر در جوانی  می توانست یک بازیکن حرفه ای در فوتبال آمریکا شود. با این حال وی به دلیل آسیب دیدگی زانو نتوانست کار ورزشی خود را ادامه دهد. بعداً ، جیمز تجارت خود را افتتاح کرد و صاحب پمپ بنزین شد. اما اشتیاق جوانی پدرش به پسر کوچکترش منتقل شد - در اوایل کودکی ، متیو به معنای واقعی کلمه رویای فوتبال را در سر داشت.
 
در سال 1980 ، هنگامی که جیمز مک کانهی فعالیت خود را برای تهیه و فروش لوله های  نفتی شروع کرد،خانواده به شهر لانگ ویو ، تگزاس نقل مکان کردند.
 
وقتی متی بزرگ شد ، برای جایگزین کردن اشتیاق کودکی - به چیز دیگری روی آورد. بازیگر آینده به شدت قصد خود را برای تبدیل شدن به فوتبالیست بودن تغییر داد ، وی تصمیم گرفت که وکیل شود.وی گفت: "من همیشه تحت تأثیر سیستم قضایی قرار گرفتم ... به ویژه به کار دفاعیه علاقه داشتم.
 
دانستن اینکه کسی که از آن محافظت می کنید بی گناه است و می تواند به زندان برود کابوسی است ... برای محافظت از یک فرد بی گناهوکالت حرفه ی خوبی است. بنابراین من 15 سال فکر کردم. من این احساس را داشتم که می توانم همه ی کارها را انجام دهم ، به عمق جهنم بروم ، اگر نبرد را از دست ندهم و یک انسان بی گناه را آزاد کنم ، "بازیگر به یاد می آورد. " در مدرسه ، من بحث می کردم ، و دوست داشتم  وكیل شوم."
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی در سالهای جوانی اش.
 
همچنین لازم به ذکر است که در سالهای مدرسه ، متیو مک کانهی همیشه در کانون توجه قرار داشت و در بین همکلاسی ها بسیار محبوب بود. او خوب تحصیل کرد ، می دانست که چگونه با دوستان سرگرم شود و یک زندگی اجتماعی فعال را رهبری کند. هنگامی که متیو حتی در نامزدی "زیباترین پسر" رأی مدرسه را به دست آورد. محبوبیت وی اثری از شکل گیری عزت نفس خود بر جای گذاشت - از زمان جوانی ، مک کانهی هرگز از توجه زنان محروم نشد ، تقریباً تمام دختران مدرسه عاشق لبخند زیبای او بودند.
 
در کلاس فارغ التحصیلی خود در سال 1988 ،  مک کانهی حتی در یک برنامه تبادل دانشجویی شرکت کرد و یک سال تمام در استرالیا در شهر وارنرال ، نیو ساوت ولز زندگی کرد. در این زمان بود که او شروع به علاقه به سینما کرد و به طور جدی به حرفه یک بازیگر فکر کرد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی
 
پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ، با دریافت گواهینامه ، McConaughey ، با تصمیم گیری در مورد انتخاب یک حرفه ، به طور کامل بین تحصیل رشته حقوق در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس و تحصیل سینما در دانشگاه تگزاس در آستین فاصله گرفت. نکته آخر در مورد جوانب مثبت و منفی توسط کتاب اوگ ماندینو ، بزرگترین بیزینس من جهان ، که مک کانهی در اوقات فراغت می خواند ، مطرح شده بود. او با الهام از آنچه خوانده بود ، قاطعانه تصمیم گرفت زندگی خود را با سینما مرتبط كند.
 
به هر حال ، والدین مک کانهی بلافاصله این موضوع را نپذیرفتند ، زیرا آنها از واکنش متیو می ترسیدند. هنگامی که سرانجام ، متیو تصمیم قطعی خود را به والدین ابلاغ کرد ، پدر و مادر ، به طرز عجیبی ، از متیو حمایت کردند و به او گفتند که باید آنچه را که نه پول ، بلکه لذت می آورد ، انجام دهد. و مرد جوان به دانشگاه در آستین رفت. در سال 1993 فارغ التحصیل مدرک رادیو ، تلویزیون و سینما شد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی و سینما
 
مک کانهی در سال 1991 ضمن تحصیل در دانشگاه ، مهارتهای بازیگری خود را نشان داد. اولین تلاشهای وی در تبلیغات انجام شد ، به ویژه در تبلیغات برای آبجو میلر لایت و روزنامه آستین Austin American-Stateman ، و همچنین در ویدئوی تریشا یروود و خواننده  دون هنلی دون هنلی Walkaway جو. در همان سال ، 1992 ، مک کانهی در سریال های تلویزیونی ایفای نقش کرد.
 
متیو مک کانهی نخستین بازی خود را در این فیلم بزرگ ، نقش اپیزودیک خود را در فیلم "پسر از دنیای دیگر" (1993) می داند. سپس این بازیگر جوان در فیلم کمدی مات و مبهوت به کارگردانی ریچارد لینکلیتر (1993) نقش آفرینی کرد .
 
این بازیگر بر اساس رمان به همین نام جان گریشام ، اولین نقش اصلی خود را در فیلم "زمانی برای کشتن" از ژوئل شوماخر بازی کرد. این بازیگر جوان کاملاً به نقش یک وکیل  عادت کرده بود ، که موظف بود از مشتری محافظت کند ، بنابراین این بازیگر توانست رویای دیرینه خود را تحقق بخشد. با این حال ، وی مجبور شد در آینده نقش وکالت را انجام ندهد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی در فیلم طلا.  به خاطر نقش ، این بازیگر باید 20 کیلوگرم وزن خود را اضافه می کرد.
 
و با کمال تعجب ،مک کانهی اولین بازیگری بود که به دلیل نقش جک در تایتانیک افسانه ای مورد تأیید قرار گرفت. و اگر کارگردان کامرون تولید کنندگان را ترغیب نمی کرد که برای این نقش لئونارودو دی کاپریو را بگیرند ، این مک کانهی بود که این نقش جدی را بازی می کرد. اما ، افسوس ، این نتیجه ای نداشت. با این حال ، حتی بدون تایتانیک ، پیشرفت شغلی بازیگر به سرعت بالا گرفت. وی در فیلم های مشهوری همچون "برنامه ریز عروسی" (2001) ، "مخاطب" (1997) ، U-571 در سال (2000)، "صحرا" (2005) ، "ما مارشال هستیم" (2006) ، " وکیل لینکلن "(2011) بازی کرد.
 
به طور کلی ، امروز این هنرمند در فیلم ها بیش از هفتاد نقش متنوع دارد ، و همچنین حدود ده پروژه که در آن متیو مک کانهی به عنوان کارگردان ، فیلمنامه نویسان و تهیه کننده ایفای نقش کرده است.
 
تا به امروز این بازیگر 41 جایزه از جمله اسکار ، گلدن گلوب ، ... و همچنین 74 نامزدی دریافت جایزه دارد که بدون پیروزی در حوزه سینما باقی مانده است. متیو همچنین صاحب یک ستاره در پیاده روی مشهور هنرمندان است.
 

داستان های عاشقانه متیو مک کانهی

با دریافت نقش پس از یک نقش ، جایزه بعد از یک جایزه ، متیو نه تنها بیشتر مشهور شد ، بلکه برای خانم ها نیز جذاب تر شد. وی در سال 2005 براساس مجله "مردم" در نامزدی نماد زیباترین مرد جایزه دریافت کرد. یک بازیگر زن متشکل از چهره ای زیبا و مردانه با چشم های آبی ، بازیگران دیوانه و همکار و البته هواداران را سورپرایزکرد و تصویر یک چهره ای ایده آل که زنان دوست داشتند، سال ها به این بازیگر اختصاص داده شد.
 
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی با پاتریشیا آرکت.
 
یکی از اولین داستان های عاشقانه و پرمحتوا ی او در زندگی مک کانهی در سال 1994 آغاز شد. این بازیگر جوان با اتمام دانشگاه ، دوستیابی با بازیگر نقش پاتریشیا آرکت را آغاز کرد. هر دوی آنها تازه کار خود را شروع کرده بودند و تمام تلاش خود را برای شکستن هالیوود انجام دادند ، بنابراین وقتی پاتریشیا متوجه نیکلاس کیج مشهور آن زمان شد ، بلافاصله مک کانهی را برای داشتن یک رابطه امیدوارکننده تر ترک کرد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی با ساندرا بولاک.
 
با گذشت زمان ، قهرمان ما با درخشش ساندرا بولاک ، شریک زندگی در فیلم "زمانی برای کشتن" عاشقانه را آغاز کرد و بیش از دو سال به طول انجامید. در ابتدا این زوج سعی کردند رابطه خود را از طرفداران و مطبوعات پنهان کنند. با این حال ، پنهان کردن احساسات غیرممکن است ، و به زودی همه در مورد احساسات بین آنها فهمیدند. در آن زمان ساندرا بولاک 33 سال داشت. اختلاف سنی ، متیو را ناراحت نکرد. این بازیگر پس از آن رفت ، سپس بازگشت ، عاشق جوان را متهم کرد ، صحنه هایی ساخت ، اما مک کانهی، ساندرا را دوست داشت. و دو سال بعد ، وقتی ساندرا می خواست بچه دار شود ، که مک کانهی کاملاً برای آن آماده نبود ، این زوج از هم جدا شدند.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی و پنه لوپه کروز. 
 
اشتیاق بعدی متیو نیز سبزه رو بود.این بازیگران بعد از فیلمبرداری فیلم "صحرا" در سال 2004 ملاقات کردند. آنها مشترکات زیادی داشتند ، بنابراین همه انتظار داشتند که این اتحاد مطمئناً در یک ازدواج سریع پایان یابد. اما متیو و پنه لوپه ، با تسلیم شدن به حرفه خود ، به دلیل برنامه شلوغ یکدیگر را کمتر و کمتر دیدند. و تصمیم به شکست متقابل منجر شد.
 
یک رابطه کوتاه این بازیگر را با خواننده جانت جکسون و بازیگر نقش اشلی جود مرتبط کرد. در همین حال ، برای مدت طولانی ، مک کانهی یکی از حساس ترین بازیگران  هالیوود باقی مانده بود ، و کمتر کسی معتقد بود که این مرد به یکی از زنان اجازه می دهد تا با او ازدواج کند. با این حال ، بدبینان اشتباه کردند: کاملیا آلوز برزیلی بلیط خوشحالی را از آن خود کرد.
 
سرانجام ، در سال 2006 ، شخصی در زندگی بازیگر ظاهر شد که باعث شد این مرد خوش تیپ زنان دیگر را فراموش کند و جایگاه اصلی زندگی خود را بدست آورد. او را در رستوران لس آنجلس ملاقات کرد. در این روز کاملیا آلوز برزیلی روز تولد خود را جشن می گرفت و بلافاصله این بازیگر را با زیبایی خیره‌کننده خود تسخیر کرد. مقاومت در برابر چنین مردی تقریباً غیرممکن است. از همان لحظه عاشقانه بین متیو و کاملیا شروع شد. و آنچه تعجب آور است ، در مطبوعات هیچ وقت شایعاتی درباره مشکلات در روابط آنها وجود نداشته است. با این حال ، این زن و شوهر برای عروسی عجله نداشتند ، یا بهتر است بگوییم متیو عجله ای نداشت.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی و کامیلا آلوز.
 
به هر حال ، کاملیا ، که حتی در جوانی نیز مانند بسیاری از برزیلی ها ، از داده های خارق العاده ای برخوردار است ، خود را در تجارت مدلینگ وقف کرد. او در 15 سالگی به آمریکا آمد تا شانس خود را در صنعت مد امتحان کند. این دختر از ظرفشویی تا مدل شدن زمان زیادی را صرف کرد. در 25 سالگی با متیو ملاقات کرد که در آن زمان متیو 38 سال داشت.
 
ازدواج آنها تنها در دسامبر سال 2011 صورت گرفت ، هنگامی كه متیو و كامیلا دو فرزند داشتند - فرزند لوی (2008) و دختر ویدا (2010). این زوج کاتولیک در ژوئن 2012 در آستین ، تگزاس ازدواج کردند. و در اواخر دسامبر 2012 ، فرزند سوم در خانواده McConaughey به دنیا آمد. جوانترین پسر به نام لیوینگستون شناخته شد.
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی با کودکان.
 
نوامبر گذشته ، متیو مک کانهی 50 ساله شد. اکنون او به یقین می داند که عشق واقعی شگفتی بوجود می آورد ، و حتی ناامیدترین مبارزان آزادی دیر یا زود با شخصی دیدار می کنند که حاضر است در اصول قدیمی با آنها شریک شود. او شغل مورد علاقه ، خانه ای شیک دارد ، یک شوهر دوست داشتنی و یک پدر فوق العاده در کنار فرزندانش است. و چه چیز دیگری یک فرد برای خوشبختی احتیاج دارد ...
متیو مک کانهی خوش تیپ هالیوود با همسر و فرزندان
متیو مک کانهی با کودکان.
 
اکنون این زوج یکی از ماندگارترین ها به حساب می آیند. این بازیگر خودش یک بار در مصاحبه ای اعتراف کرد که همیشه زیباترین زنها را بدست می آورد ، اما او تنها وقتی فهمید که آماده چنین تغییراتی است و می تواند خودش را نه تنها به کار ، بلکه به خانواده اش نیز پایبند کند ، ازدواج کرد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید