10 بازیگر زن پولدار جهان

10. درو بریمور

درو بریمور


سلبریتی درو بریمور ، بازیگر ، مدل ، نویسنده ، کارآفرین و صاحب شرکت تهیه فیلم است. او با بازی در فیلم مشهور ET در سال 1982 به شهرت رسید و برای بازی در چندین فیلم موفق مانند 50 تاریخ اول ، فرشتگان چارلی ، هرگز بوسیده نشده و جیغ بازی کرد.
در طول سال ها او چندین جایزه از جمله  جایزه گلدن گلوب را برنده شده است. دارایی خالص وی از سال 2019 مبلغ 125 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

 9. جنیفر لارنس

جنیفر لارنس
 فیلم های جنیفر لارنس در سن 28 سالگی  بیش از 5.7 میلیارد دلار در گیشه فروش داشته اند. او در سال های 2015 و 2016 پردرآمدترین بازیگر زن جهان بود و با بازی در سه گانه بازی های گرسنگی قلب بسیاری را به خود جلب کرد.
جنیفر لارنس در ادامه در بسیاری از فیلمهای بزرگ دیگر مانند شادی ، مسافران ، American Hustle و Silver Linings Playbook بازی کرد و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای فیلم دفترچه امید بخش از آن خود کرد. دارایی خالص وی تا سال 2019 مبلغ  مبلغ 130 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

 8. اسکارلت جوهانسون

 اسکارلت جوهانسون 
اسکارلت جوهانسون در زندگی به افتخارات زیادی دست یافته است. او یک ستاره در Walk of Fame Hollywood دارد ، در حال حاضر پردرآمدترین بازیگر زن جهان محسوب می شود و بارها در لیست 100 مشهور Forbes قرار گرفت.
او با فیلم هایی مانند Don Jon ، He's Just Not That Into You و سریال Avengers که بیش از 8 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است ، به شهرت رسیده است! دارایی خالص وی از سال 2019 مبلغ 140 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

7. آنجلینا جولی

 آنجلینا جولی


 آنجلینا جولی برنده چندین جایزه گلدن گلوب ، جوایز منتقدین و یک جایزه اسکار ، یکی از برجسته ترین بازیگران زن در جهان امروز است. او با بازی در فیلم هایی مانند لارا کرافت: مقبره ریدر ، سالت ، آقا و خانم اسمیت و .....  دنیای اکشن را تسخیر و مخاطبان را شگفت زده کرد.
 آنجلینا جولی در کنار کارنامه درخشان سینمایی خود ، تلاش زیادی نیز در راستای انسان دوستی می کند. دارایی خالص وی از سال 2019 مبلغ 160 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

 6. مایلی سایرس

مایلی سایرس 
مایلی سایرس پس از بازی در نقش های جزئی در دوران کودکی ، با برنامه تلویزیونی موفق دیزنی به نام هانا مونتانا راه خود را برای رسیدن به سلبریتی هموار کرد. این نمایش به سرعت مایلی سایرس را به عنوان یک بازیگر و خواننده با استعداد تثبیت کرد و میلیون ها طرفدار او را از سراسر جهان به خود جلب کرد.
مایلی سایرس بعد از پایان هانا مونتانا تصمیم گرفت بیشتر به حرفه موسیقی بپردازد ، او همچنان در تعدادی از فیلم ها مانند آخرین آهنگ ، ملاقات با هانا مونتانا بازی کرد. دارایی خالص وی از سال 2019 مبلغی بیش از 160 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

 5. جولیا رابرتز

جولیا رابرتز 


جولیا رابرتز که برای همیشه به عنوان زن زیبا در صنعت فیلم شناخته می شود ، با تعدادی فیلم عالی در هالیوود جای خود را باز کرده است. وی پنج بار موفق به کسب رکورد "زیباترین زن جهان" از مجله People شده است و به عنوان شخصیت زیبایی شناخته می شود.
او در فیلم هایی مانند Eat Pray Love ، Notting Hill و Runaway Bride قلب بسیاری از افراد را به دست آورد. برای فیلم لبخند مونالیزا  ، رابرتز 25 میلیون دلار دستمزد گرفت و او را به پردرآمدترین بازیگر زن در آن زمان در جهان تبدیل كرد. دارایی خالص وی تا سال 2019 مبلغ 200 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

 4. ساندرا بولاک

ساندرا بولاک


ساندرا بولاک بازیگر ی را به عنوان یک کودک پنج ساله آغاز کرد و اولین بازی خود را در هالیوود در سال 1994 انجام داد. اولین فیلم او با موفقیت زیادی روبرو شد و بولاک را به عنوان یک حضور برجسته در صنعت سینما تثبیت کرد.  ساندرا بولاک در ادامه به بازی در فیلم های تجاری و تحسین شده منتقدان مانند جاذبه ، خانم همسایه ، نقطه کور و جعبه پرنده پرداخت.

در طول دو دهه زندگی حرفه ای خود ، او چندین جایزه منتقد انتخاب ، انجمن بازیگران سینما و گلدن گلوب و همچنین جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در فیلم نقطه کور را به دست آورده است. دارایی خالص وی تا سال 2019 مبلغ 200 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

3. جولیا لوئی درایفوس

جولیا لوئی درایفوس 
جولیا لوئی درایفوس ، برنده 9 جایزه امی ، 7 جایزه انجمن اسکرین و 1 گلدن گلوب ، با کسب جایزه امی بیش از هر کس دیگری در تاریخ ثبت شد. او ملکه صفحه نقره ای است و از مهمترین نقش های او می توان به حضور در Seinfeld ، Veep و Saturday Night Live اشاره کرد.
سلبریتی دریفوس از بدو تولد ثروتمند بود. فرزند لویی دریفوس از گروه دریفوس ، دارایی خالص وی چند سال پیش بیش از 3 میلیارد دلار تخمین زده شد. دارایی خالص وی تا سال 2019 مبلغ 200 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

 2. جنیفر آنیستون

 جنیفر آنیستون 

سلبریتی جنیفر آنیستون به خاطر بسیاری از فیلم ها شناخته شده است ، از جمله بازی در نقش راشل گرین در سریال  Friends ، استعداد کمدی جنیفر آنیستون در فیلم We're The Millers و رئیس های وحشتناک و همچنین تبحر در کمدی های عاشقانه مثل شکارچی جایزه بگیر بر کسی پوشیده نیست.
شخصیت جذاب و جذابیت روی صفحه او قلب بسیاری را جلب کرد و سرانجام آنیستون برای هر قسمت سریال  Friends  تقریباً یک میلیون دلار دستمزد گرفت. در طول سال ها او چندین جایزه Emmy ، Golden Globes و Screen Actors Guild Awards را از آن خود کرده است. دارایی خالص وی تا سال 2019 مبلغ 240 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

 1. جسیکا آلبا

جسیکا آلبا
سلبریتی جسیکا آلبا کار بازیگری خود را از سن 13 سالگی آغاز کرد و برای بازی در فیلم فرشته تاریکی در 19 سالگی به شهرت رسید . آلبا یکی از زیباترین زنان جهان شناخته شد ، در فیلم های برجسته ای مانند چهار شگفت انگیز ، روز ولنتاین و موفق باشی چاک بازی کرد.
در سال 2012 ، آلبا با فروش محصولات خانگی و کودک ، شرکت The Honest را تاسیس کرد. از سال 2019 مبلغ ، دارایی خالص او حدود 350 میلیون دلار تخمین زده می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید