کشوری بسیار ثروتمند که غذای زندانیان از رستوران تحویل می شود

لیختن اشتاین

 

بسیاری از مکان ها ، مردم ، کشور های جالب در جهان وجود دارد. یکی از آنها یک کشور کوچک و بسیار ثروتمند است. این منطقه فقط 160 کیلومتر مربع مساحت دارد.با این وجود ، مزارع ، کوه ها ، بزرگراه های فدرال در قلمرو آن وجود دارد. جمعیت اینجا فقط 38500 نفر است. اگر مقایسه کنیم ، در تهران تعداد ساکنان بیش از 13،000،000 است.

 

لیختن اشتاین
لیختن اشتاین یک کشور مینیاتوری است که بین اتریش و سوئیس واقع شده است / عکس


این کشور شگفت انگیز لیختن اشتاین نامیده می شود - یک مینیاتوری واقع در بین اتریش و سوئیس ، با حاکم خاص خود. در حال حاضر ، رئیس این کشور شاهزاده هانس آدام دوم است.

 

شاهزاده هانس آدام دوم

در حال حاضر ، رئیس کشور شاهزاده هانس آدام دوم است / عکس


رفاه حال شهروندان

لیختن اشتاین
سطح زندگی شهروندان این ایالت کوچک بیش از حد بالا است / عکس


اگر ما در مورد استاندارد زندگی جمعیت صحبت کنیم ، در اینجا این بیش از حد بالا است. هر نفر 100000 دلار در سال درآمد دارد. مردم می توانند با صلاحدید خود از این پول استفاده کنند.

 

لیختن اشتاین

مردم لیختن اشتاین دوستانه زندگی می کنند ، برای تعطیلات عمومی به عنوان یک خانواده دور هم جمع می شوند / عکس

 

شرکت های زیادی در کشور وجود ندارد .صنایع شامل الکترونیک ، منسوجات ، ابزار دقیق ، ساخت فلز ، ابزار قدرت ، پیچ لنگر ، ماشین حساب ، دارو و محصولات غذایی است. شناخته شده ترین شرکت بین المللی و بزرگترین کارفرمای آن هیلتی است . بسیاری از مزارع زیر کشت و مزارع کوچک هر دو در Oberland و Unterland یافت می شوند. لیختن اشتاین گندم ، جو ، ذرت ، سیب زمینی ، لبنیات ، دام و شراب تولید می کند .

 

وضعیت ارتش 

غذا

فقط ده زندانی در کشور وجود دارد ، بنابراین صرف هزینه برای نگهداری غذاخوری عملی نیست ، آنها از رستوران غذا تحویل می گیرند / عکس


در کل ، حدود دوازده زندانی در کشور وجود دارد. بر این اساس ، نگهداری غذاخوری زندان با کارکنان برای آنها گران است. بنابراین ، در رستوران به آنها غذا سفارش داده می شود.

 

لیختن اشتاین

در لیختن اشتاین عملا جرمی رخ نداده است ، مردم از اینکه ماشین ها و خانه ها را باز بگذارند نمی ترسند / عکس

 

در حدود 100 افسر پلیس در سراسر کشور لیختن اشتاین وجود دارد ، زیرا عملا جرمی وجود ندارد. مردم می توانند ماشین را بدون قفل کردن ترک کنند ، درب ورودی را نبندند و مثلاً برای خرید به یک فروشگاه بروند. آنها از سرقت ، زخمی شدن یا بدتر از آن کشته شدن نمی ترسند.

 

لیختن اشتاین

ارتش به دلیل غیرضروری منحل شد و بودجه ها برای رفاه حال شهروندان کشور هدایت شد / عکس

 

در مورد ارتش ، هیچ ارتشی در کشور وجود ندارد. نگهداری آن گران است و مقامات ترجیح می دهند این وجوه را برای شهروندان کشورشان صرف کنند. این رفاه مردم است که در اینجا در اولویت است. ارتش در سال 1866 پس از دریافت وضعیت یک کشور مستقل منحل شد. پس از آن بود که برای آخرین بار در جنگ شرکت کرد.پس از دریافت وضعیت یک کشور مستقل ، لیختن اشتاین دیگر در جنگ ها شرکت نکرد.

 

واقعیت جالب

لیختن اشتاین

گردشگری بخش عمده ای از اقتصاد لیختن اشتاین را تشکیل می دهد. در واقع ، Airbnb یک بار امکان اجاره مکان برای 450-900 مهمان در لیختن اشتاین را با هزینه ای در حدود 70،000 دلار در هر شب ارائه داد. 

 

مرد

گردشگر می تواند با چشیدن مزه از انبار شراب شاهزاده دیدن کند / عکس


هر کسی که بخواهد می تواند کلصد و پنجاه تخت در هتل را رزرو و مبلغی کمتر از 70 هزار دلار در هر شب پرداخت کند.  صد و پنجاه تخت در هتل ، پیاده روی کوهی بر روی سگ و سورتمه ، اسکی و اسنوبورد ، گشت و گذار در قلعه ها و زیرزمین شراب شاهزاده با طعم  و مزه کردن را در اختیار دارد.و اگر هزینه اضافی پرداخت کنید ، می توانید ارز خود را وارد کنید. آنها حتی به شما کمک می کنند تا نشان و کلیدهای این سلطنت را ، البته نمادین ، ​​بیابید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید