چگونه دختر زیبا تبدیل به زشت ترین زن در جهان شد

در
این داستان در ابتدای قرن بیستم در انگلستان رخ داد. زن جوان و زیبا مری بوان یک زندگی عادی، شوهر دوست داشتنی و چهار فرزند و یک کار جالب داشت.
چگونه دختر زیبا تبدیل به زشت ترین زن در جهان شد؟
اما در برخی مواقع مری بوان احساس سردرد شدید، خستگی، درد در مفاصل و ماهیچه ها می کرد. کم کم ظاهر او شروع به تغییر شدید کرد. جمجمه زن بصورت طولی کشیده شد، ویژگی های صورت و دستش خشن شد، طول دستها و پاهایش تغییر کرد.در زمانی کوتاه، هیچ ردی از زیبایی سابق در او باقی نماند.
 
در آن زمان پزشکان نمیتوانستند تشخیص درست و درمان مناسب بیماری آکرومگالی را پیدا کنند.اگر امروزه او زندگی می کرد، یک زن با آکرومگالی تشخیص داده می شد و علائم بیماری را اصلاح می کردند.آکرومگالی یک بیماری است که در عملکرد غده هیپوفیز اختلال ایجاد می شود و سطح هورمون رشد افزایش می یابد که با افزایش طول دست، پاها و جمجمه همراه است.
 
اما علیرغم تغییر شدیدی در ظاهر، همسر زن از او حمایت کرد و او را از مضحکه شدن در اطرافش محافظت کرد. به دلیل ظاهر خاص آنها، به کار گرفته نمی شدند، و اغلب در خیابان ها به آنها توهین می شد.بعد از مرگ همسرش، مری بوان تصمیم گرفت در مسابقه "زشت ترین زن جهان" شرکت کند که در آن مسابقه جایزه اول را به دست آورد و این باعث تغییر در زندگی مری بوان شد.
 
بعد از مسابقه، او را به ایالات متحده دعوت کردند تا در یک سیرک و پارک تفریحی کار کند. بنابراین، به لطف بیماری که ظاهر او را عوض کرده بود، زن یکی از هنرمندان محبوب آن دوران شد.
 
در اکرومگالی ، امید به زندگی کاهش می یابد، زیرا خطر افزایش آسیب به عروق مغز، کلیه ها و ریه ها و همچنین خطر ابتلا به پولیپوز و سرطان روده بزرگ وجود دارد.مری بوان در سن 59 سالگی فوت شد. 
 
امروزه بیماران آکرومگالی تحت عمل جراحی در غده هیپوفیز قرار می گیرند و داروهای هورمونی برای کاهش تولید هورمون سوماتروپین تجویز می شوند. و اگر مری بوان در این دوران زندگی می کرد، درمان لازم را دریافت می کرد، و با حفظ ظاهر زیبایش، شاید سرنوشتی متفاوت داشت.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 نقص زنانه که مردان دوست دارند

در
در این مقاله سعی می کنیم نظر مردان درمورد زنان، چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است و چه چیزی اهمیت ندارد و حداقل 10 نقص زنانه که مردان دوست دارند را عنوان کنند.(البته کلمه نقص نسبی است) یا این که در اولین برخورد آیا توجه مردان به اندام زنان است ، چاقی یا لاغری برای یک مرد اهمیت دارد، مردان به کدام قسمت بدن زنان توجه می کنند را پاسخ دهیم. 
 
هر دختر یا زنی دوست دارد نگاه های تحسین برانگیز مردان را به خود جلب کند. اما اغلب، تحت تاثیر مد و یا جامعه، شروع به نگرانی در مورد برخی از جزئیات ظاهری و خلق و خوی خود می شود و به جای بهتر شدن، کار را خرابتر می کند!
 
حال ما می گوییم دختران، نگران نباشید! در واقع، مردان به چیزهای زیادی توجه نمی کنند! در میان تمام ظواهر، به عنوان مثال، عطر و لباس های زیبا توجه آنها را بیشتر از همه چیز به خود جذب می کند.
sayarak.com تصمیم گرفته تا در نهایت دریابد که ظاهر یک زن چه اهمیتی برای مردان دارند و چه چیزی در ظاهر زنان برای مردان مهم است.

تاثیر عطر زدن زنان بر مردان

اکثر مردان مورد بررسی ما به عطر توجه دارند. بعضی ها اشاره کردند که این دلیلی است برای به یاد آوردن آن دختر . اما تقریبا همه مردان روشن ساختند که استفاده بیش از حد از عطر ناخوشایند است.

ایا مردان لاک دوست دارند

تاثیر مانیکور و لاک ناخن زنان بر مردان

نظرات در اینجا متفاوت است. نیمی از مردان به ناخن ها توجه نمی کنند. و نیمه دوم اذعان داشتند که لاک ناخن غیر طبیعی را دوست ندارند
ایا مردان ناخن بلند دوست دارند 
تقریبا همه مردان ذکر کرده اند که ناخن های بلند را هم دوست ندارند. با این حال، یک رنگ لاک ملایم و یا لاک شفاف(برق ناخن) ، تصویری جذاب به دختر اضافه می کند.
 

زیباترین ابرو از نظر مردان

تقریبا همه مردان گفتند که که ابروی نقاشی شده را واقعا دوست ندارند. اما به طور کلی، آنها تقریبا به این جزئیات ظاهر توجه نمی کنند. هر چند کسانی بودند که می گفتند که ابروی زیبا می تواند برخی از معایب صورت را خنثی کند.
 

تاثیر مژه در ظاهر زنان

در اینجا دوباره، نظرات به 2 گروه تقسیم می شود. نیمی از مردان مطمئن هستند که مژه های بلند دختران و زنان به نظر زیبا است. و نیمه دوم اعتراف کردند که مژه های غیر طبیعی بیش از حد به چشم می آید.

تاثیر آرایش زنان بر مردان

هیچکدام از مردان مورد بررسی ما آرایش غلیظ و پر رنگ را نمی پسندیدند. به طور کلی، رنگ های غیر طبیعی  برای رنگ رژهای را ذکر کرده اند: بنفش، بورگوندی و غیره. مژه های آرایشی، ابروهای تاتو شده.
 

مشکلات جزئی پوست

مردان به مشکل پوست توجه دارند. آنها یک جوش را روی بینی متوجه می شوند، اما برای اکثر آن ها خیلی مهم نیست، زیرا امروز این جوش هست، و فردا نیست. اما اگر دختری به طور کلی دارای پوستی با مشکلات زیاد باشد، به نظر مردان، این نشان می دهد که او برای خودش اهمیتی قائل نیست و این  خیلی بد است.
 

پاهای تمیز شده

تقریبا همه مردان به طور معمول با این واقعیت ارتباط دارند که دختران همیشه پاهای کاملا بدون مو ندارند. و مهم نیست که لمس شود یا فقط دیده شود.
 

کفش کثیف

به طور کلی، کفش های کثیف باعث فراری شدن مردان نمی شود. مردان حتی توجه خاصی به کفش ها نمی کنند.(هر چند که این چیزی نیست که عادی باشد) اما اگر کفش ها بیش از حد کثیف باشند، متوجه خواهند شد و این منفی خواهد بود.
 

تاثیر لباس های نامرتب زنان بر مردان

درست همانطور که در وضعیت کفش های کثیف، مردان به طور کلی روی آن تمرکز نمی کنند. اما اگر لباسها به وضوح نامرتب باشند، این واقعیت به نفع دختران نخواهد بود: به نظر مردان، این شاخصی است برای نشان دادن وضعیت اقتصادی دختران.
 

تاثیر علائم ترک روی بدن

بعضی از مردان حتی نمیدانند این علائم ترک چیست و هرگز آنها را ندیده اند. و بسیاری از کسانی که علائم ترک در دختران را متوجه شده اند، آن را چیز بدی در نظر نمی گیرند. بسیاری معتقدند که علائم ترک با افزایش وزن ارتباط دارد و نمی دانند که ممکن است به علت حاملگی نیز ظاهر شود. و بعد از آنکه در مورد علائم ترک بامردان صحبت کردیم،این علائم ترک برای آنها نقش خاصی ندارد.
 

تاثیر شکم صاف

90٪ از مردان یک شکم کوچک و صاف را در نظر ندارند که البته این چیز وحشتناکی است و توجه خاصی به آن ندارند. البته و صد البته، اگر وزن اضافی واضح نباشد، اما با این حال، شکم کاملا صاف به نظر نمی رسد که خیلی مهم باشد.
 

تاثیر مو های تمیز

 

نظرات در این جا هم مشابه بود. به طور نسبی، مردان شما را با انگشت نشان نمی دهند اگر متوجه شوند که موهای شما امروزه شسته نشده است. تقریبا همه کسانی که به این سوال پاسخ دادند همان عبارت را بیان کردند: "اگر مو به وضوح چرب باشد، خب این بد است. ولی اگر دو ساعت پیش موهایتان را نشسته اید، نگران نباشید. "
 

تاثیر لباس زیر

"خوب، چه کسی می گوید که به آن توجه نمی کند؟" - تقریبا هر مرد این سوال را به ما پاسخ داد. بنابراین، دختران بدانند، مجموعه توری چیز خوبی است!
 

استفاده زنان از کلمات زشت

 

وقتی ما با مردان مصاحبه کردیم،  برای ما مهم بود که بدانیم چگونه با این واقعیت ارتباط بر قرار می کنند که دختران  گاهی از کلمات رکیک استفاده کنند. و تقریبا هر کس پاسخ خودش را داشت. بعضی ها گفتند که این حتی خوب است، زیرا در این صورت می توانند با همدیگر یکسان باشند. بعضی ها گفتند که این بسیار بد است و اگر این کار را نکنند بهتر می شود. و بعضی برایشان اهمیتی نداشت
 

سیگار کشیدن زنان در نظر مردان

 

تقریبا 80٪ از مردان دوست ندارند که یک دختر سیگار بکشد. اما استثنائاتی هم وجود دارد: بعضی آن را کاملا طبیعی می بیند، و بعضی می گویند در صورتی که دختری غالبا این کار را انجام نمی دهد و به عنوان مثال داخل ماشین سیگار نمی کشد، این کاملا قابل قبول است.
 
بسیاری از مردان، با پاسخ دادن به پرسش ها، افزودند که همه این عوامل در مجموع نقش دارند. به عبارتی دیگر، اگر دختری کفش های کثیف و لباس های چروکیده را پوشیده باشد، با مانیکور نادرست ، سیگار بکشد و فحش بدهد، قطعا نظر مرد را جذب نمی کند، اما در صورتی که یک یا دو مورد از این ویژگی ها در سبک زندگی او ذاتی باشند، آنگاه تعیین کننده نخواهد بود.
مردان! در مورد این چه نظری دارید؟ ما مطمئن هستیم خوانندگان ما بسیار علاقه مند هستند در مورد اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست بدانند.
 
246A589900000578-0-image-m-4_1420495578355.jpg
برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز
 
اگر دوست دارید در مورد لاک زدن مردان ، لاک زدن مردان نشانه چیست ، مردانی که لاک می زنند  و رنگ لاک مورد علاقه پسرها چیست بخش نظرات را که کاربران به اشتراک گذاشته اند بخوانید.
 

نظرات

۱۴۰۰/۴/۲۵مانیکور در اصل نه برای زیبایی بلکه برای ضد عفونی انجام می شده است و همه گیری کرونا فقط باید علاقه به این روش بهداشتی را افزایش دهد. "تا آنجا که من به یاد می آورم ، یک دانشمند استرالیایی وجود دارد که تصمیم گرفت میزان عفونت را در قسمت های مختلف بدن بررسی کند. این متخصص اضافه می کند ، او مردم را متوقف کرد ، یک خراش از زیر ناخن ها را گرفت و آنها را به مخزن کاشت فرستاد. مشخص شد که بیشترین باکتری در فضای زیر ناخن پنهان شده است. این یک محیط ایده آل برای تولید مثل و رشد میکروارگانیسم ها است: این ناخن است که از آنها در برابر محیط خارجی محافظت می کند و حتی شستن دقیق دست منجر به استریل شدن این ناحیه نمی شود. "

۱۴۰۰/۴/۲۵اگر ما در مورد لاک رنگی و مانیکور برای زیبایی صحبت می کنیم ، انتخاب یک طرح خیلی جیغ در میان زنان مانند ناخن های مصنوعی نشانه بد سلیقه گی است. "اگر در دهه 2000 زنی با ناخن های مصنوعی آراسته به نظر می رسید ، اکنون او مبتذل به نظر می رسد." - پوشش های تزئینی ، گل ها ، نقاشی روی ناخن ها قبلا شیک در نظر گرفته می شدند ، اما اکنون به بدترین معنی کلمه مبتذل هستند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مردانی که لاک می زنند و آیا مردان مانند زنان ناخن های خود را رنگ می کنند؟ مردان به دلایل دیگری ترجیح می دهند یک پوشش رنگی درست کنند. "یک مرد جوان ناخن های خود را با رنگ غیرمعمول نقاشی می کند ، مربع ها یا دایره هایی را روی ناخن ها به تصویر می کشد ، نمادهایی که به نوعی بیان می شوند: من نشان می دهم که مثل بقیه نیستم ، اصیل هستم ، یا برعکس ، خودم را به نوعی خرده فرهنگ ارجاع می دهم ، "این همیشه در مورد یک چالش است ، در مورد هنرمندانه ، یک عمل در بیان خود است." انجام یک مانیکور تزئینی ، که فقط گروه کوچکی از افراد خلاق مرتبط با هنر قادر به طراحی آن هستند ، برای تبدیل شدن به سبک روزمره مردان عادی نادرست است. به نظر ، بعید است که این به یک قاعده تبدیل شود و به توده مردم گسترش یابد - در غیر این صورت معنای خود را از دست می دهد.

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان نشانه چیست در تاریخ مد چنین نمونه هایی از مردانی که لاک می زنند وجود داشته - در قرن هجدهم ، مردان جوراب ، کلاه گیس ، توری و روبان می پوشیدند ، اما این مردان چه کسانی بودند؟ گروه کوچکی از درباریان در راس جامعه ، نخبگان ، اشراف. اما عقاید سنتی درباره معنای مرد بودن و معنای زن بودن هنوز قوی هستند. "این باعث ایجاد کلیشه های جنسیتی در مورد آنچه که واقعاً مردانه یا زنانه است ، می شود ." "در عین حال ، در فرهنگ غربی ، ایده های سنتی به طور فعال در حال تغییر هستند: مردان بیشتر شبیه زنان می شوند ، و زنان بیشتر مردان."

۱۴۰۰/۴/۲۵روانشناسان این گرایش که چرا پسرها لاک میزنند با این واقعیت مرتبط می دانند که در هر فرد قسمتهای شرطی "مرد" و مشروط "زن" وجود دارد. "در سراسر جهان تدریجاً شیوه های سنتی زن و مرد کنار گذاشته می شود ، و ما در اینجا در مورد کنار گذاشتن کلیشه ها و انتظارات تحمیل شده صحبت می کنیم ، و نه در مورد خود اعمال. این واقعیت که مردان شروع به رنگ آمیزی بیشتر ناخن های خود می کنند به این معنا نیست که مثلاً زنان کم اهمیت خواهند شد ، روانشناسان مطمئن هستند که "لاک زدن مردان فقط این است که مردم به طور فزاینده ای از مفاهیم سنتی پذیرفته شده زنانه و مردانه دست کشیده و با بدن خود کاری می کنند زیرا می توانند و می خواهند."

۱۴۰۰/۴/۲۵لاک زدن مردان . در واقع ، مردان در مصر باستان شروع به مانیکور کردند.

۱۴۰۰/۴/۲۵ مانیکور مردانه , لاک زدن مردان به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی و حوزه های عمومی ظاهر می شود: نه تنها ستاره های راک و رپرها ، طراحان لباس و آرایشگران ، بلکه روزنامه نگاران ، ورزشکاران و همچنین کسانی که فعالیت های آنها عمومی نیست و با مد یا صحنه ارتباط ندارد ، مد را برای رنگ آمیزی ناخن خود گرفته اند. آیا این به زودی به معنای بازگشت لاک زدن مردان به حالت عادی زنان است؟

۱۴۰۰/۴/۲۵مردانی که لاک می زنند ستاره های راک اولین کسانی بودند که در نیمه دوم قرن بیستم ناخن های خود را با لاک پوشاندند. دیوید بووی در تصویر Ziggy Stardust درخشش داشت ، کورت کوبین در کلیپ هایی با لاک قرمز ترک خورده( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) بازی کرد ، Ozzy Osbourne ، Marilyn Manson و Stephen Lyler سیاه لاکونیک ( رنگ لاک مورد علاقه پسرها ) را ترجیح دادند و مانیکور و لاک زدن مردان بخشی از تصویر نوازندگان شد . سپس بازیگران و نوازندگان موسیقی پاپ جانی دپ ، سیل و جارد لتو شروع به استفاده از لاک ناخن کردند ، کمی بعد رپرها Lil Yachty ، Jaden Smith ، Bad Bunny و A $ Rocky مد را انتخاب کردند . در سال 2015 برد پیت با مانیکور در جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز ظاهر شد. پس از وی میشا باتشوایی ، مهاجم چلسی ، مهمان مکرر در Imarni Nails ، دنبال شد.

۱۴۰۰/۴/۲۵ایا مردان لاک دوست دارند مردان نه دیروز ، نه سال گذشته ، یا حتی در اواخر قرن گذشته در پی محبوبیت دیوید بووی یا کورت کوبین ، ناخن های خود را رنگ کردند. به عنوان مثال ، سه هزار سال قبل از میلاد ، جنگجویان بابل باستان ، که برای جنگ آماده می شدند ، ناخن های خود را با آنتیموان رنگ کردند. سپس رنگ سیاه برای طبقه بالا و برای طبقه پایین سبز در نظر گرفته شد. سپس بشر این مسئله (لاک زدن مردان و لاک زدن مرد برای زن) را فراموش کرد و ناخن های لاک زده برای هزار ها سال یک ویژگی کاملا زنانه باقی ماند.

۱۴۰۰/۴/۲۶لاک زدن مردان بیشتر مردان در سراسر جهان ناخن های خود را نه به عنوان نشانه تعلق یا اعتراض ، بلکه دقیقاً به همان دلیلی که زنان این کار را می کنند - برای زیبایی است.لاک زدن مرد برای زن * ناخن های رنگی در هنگ کنگ رایج است. El Poblado در Medellin پر از جوانان کلمبیایی با ناخن های سیاه خواهد بود (البته ، همه چیز به منطقه بستگی دارد). در بوینس آیرس ، مردی با هر رنگ ناخن یک امر عادی است. بوینس آیرس از نظر سطح فرهنگی کاملاً متفاوت است. در هیچ کجای دنیا این همه مکان را ندیده ام که گروه های موسیقی ، سبک ها ، کمون های جدید متولد و بالغ شوند .- به طور کلی ، هر کشور دارای دو قطب است - محافظه کار و جهان وطنی. در نیویورک و کالیفرنیا ، ناخن های رنگی در حال حاضر عادی هستند ، و در مورد جهت گیری یا تنظیمات موسیقی صحبت نمی کنند.

۱۴۰۰/۴/۲۶مردانی که لک می زنند تولیدکنندگان لاک الکل ، که برای مدت طولانی خود کلیشه های جنسیتی را پرورش می دادند ، زنانی که طبق آن ناخن های خود را رنگ می کنند و مردان این کار را نمی کنند ، در کنار مردان ناخن رنگی هستند. اکنون این مارک ها دریافته اند که از یک سو می توان برابری را ترویج داد و از سوی دیگر بازار جدیدی را تسخیر کرد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷سینه زن می تواند توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کند، سرنوشت ها را بشکند، مردان را تحت سلطه خود درآورد، سریعتر از صاحبش جذب کند ... همه اینها در مورد سینه زن است! اما معلوم شد که ما هنوز چیز زیادی در مورد سینه زن نمی دانیم.

در ادامه بخوانید...

دختر با علامت تولد بزرگ در چهره

در
در فلوریدای آمریکا، یک دختر به نام Luna متولد شد، که علامت تولد بزرگی روی صورت او وجود دارد. معلوم شد که این خطرناک نیست، اما در آینده ممکن است بر اعتماد به نفس نوزاد تاثیر بگذارد. مادر عکس دخترش را در شبکه های اجتماعی قرار داد و پیام های دلگرم کننده ای دریافت کرد، هرچند بعضی از کاربران زشت رفتار کردند.
 
نام مادر این دختر کارول است. او در ماه مارس سال جاری دختر را به دنیا آورد، پس از تولد، نوزاد با یک ملانوسیت مادرزاد چهره تشخیص داده شد - یک علامت تولد بزرگ. چنین آسیب شناختی ممکن است همراه با بیماری سرطان باشد، اما هیچ چیز هنوز مشخص نشده است.
این اختلالات در نتیجه تغییر در تعداد ملانوسیت‌ها یا افزایش یا کاهش در میزان فعالیت آن‌ها بوجود می آید. لکودرما در ارتباط با اختلالات التهابی پوست نظیر درماتیت آتوپیک ، پیسی یا ویتیلیگو vitiligo و آلبینیسم سه مورد از شایعترین اختلالات همراه با کاهش رنگدانه پوستی می‌باشند.
 
کارول یک عکس از دخترش را در شبکه های اجتماعی گذاشت و ناگهان با چندین نظر منفی مواجه شد. یک کاربر حتی دختر او را یک هیولا نامید و پیشنهاد کرد که از دست او خلاص شود. با این وجود، دیگر کاربران اینترنت برای Luna به میدان آمدند و به شدت از او حمایت کردند: آنها چهره خود را با رنگ سیاه کردند و عکس های خود را به اشتراک گذاشتند، که نشان می داد هیچ چیز اشتباهی وجود ندارد.
 
با این حال، کارول و شوهرش نگران این واقعیت هستند که در بزرگسالی، Luna می تواند خودش را تحقیر و آزار و اذیت کند. در حال حاضر آنها نگران پیدا کردن راهی برای کمک به طور کامل و یا حداقل تا حدی حذف علامت تولد از چهره دختر خود هستند. جراحان هنوز پاسخ دقیقی نمی دهند که آیا این امکان پزشکی وجود دارد یا خیر.

نظرات

در ادامه بخوانید...

داستان زندگی یک مرد که کوتوله بدنیا آمد و بصورت یک غول درگذشت

در
آکرومگالی
در آغاز قرن گذشته، بسیاری از مردم نام آدام رینر را شنیدند، زیرا او تمام جهان علم را دچار اشتباه کرده بود. واقعیت این است که آدام یک کوتوله متولد شد و نیمی از عمر خود رابصورت یک کوتوله گذراند، اما ناگهان به یک غول بزرگ تبدیل شد.
 
sayarak.com جزئیات این مورد عجیب و غریب پزشکی را ثبت کرده است.
در سال 1899، در شهر گراتس اتریش، پسری متولد شد، که آدام نامگذاری شد.از همان زمان تولد معلوم شد که یک کوتوله است، به رغم این واقعیت که والدین و برادران او متوسط ​​قد 165-175 سانتیمتر را داشتند.
 
پزشکان تنها زمانی که 15 ساله بود به زندگی آدام علاقمند شدند. سپس جنگ جهانی اول آغاز شد و او واقعا می خواست در ارتش خدمت کند. اما درخواست او صریحا رد شد - مرد جوان خیلی ضعیف و کوتاه قد بود، قد او کمتر از 123 سانتیمتر بود. او برای بار دوم در سال آینده سعی کرد به یک سرباز تبدیل شود، اما دوباره درخواست او رد شد.
 
تا سن 18 سالگی، قد آدام رینر به 138 سانتیمتر رسید. علیرغم کوتوله بودن، پزشکان متوجه شدند که پسر نسبت به قد خود دارای دست ها و پاهای بزرگ است. بنابراین، در این سن اندازه کفش آدام 52 بود. برای مقایسه: شکیل اونیل، افسانه NBA، کفش هایی با ابعاد 56.5 دارد. و این با قد او  که 216 سانتی متر است همخوانی دارد.
 
3 سال بعد، بدن آدام  رینر به آرامی رشد کرد، بر خلاف پاها. در این زمان، آدام، با طبقه بندی پزشکی، همچنان یک کوتوله در نظر گرفته می شد (بزرگسالان بیشتر از 147 سانتیمتر قد هستند). اما وقتی که آدام 21 ساله بود، چیزی اتفاق افتاد که همه پزشکان جهان در مورد آن صحبت می کردند: بدن او شروع به رشد کرد و در 10 سال از 146 تا 213 سانتی متر رشد کرد. علاوه بر این، آدام هنوز بلند تر می شد، اما در 26 سالگی او شروع به انحنای ستون فقرات کرد، که هر ساله پیشرفت میکرد. 
آکرومگالی
Rainer در کنار یک مرد عادی رشد می کند.
 
آدام رینر ناراضی شروع به رژیم غذایی ،خوردن و ورزش کرد. علاوه بر این، چشم راست آدام کور شد و بینایی چشم چپ او بدتر شد. علاوه بر این، شنوایی مرد شروع به بدتر شدن کرد، و سپس گوش چپ او به طور کامل ناشنوا شد.
 
معاینه پزشکی نشان داد که آدام رینر توموری در غده هیپوفیز داشت. این باعث تولید بیش از حد از هورمون رشد میشد. پزشکان آکرومگالی را تشخیص دادند نشانه های معمول این بیماری عبارتند از: سینه ها و پاها بزرگ، پیشانی و فک، و همچنین دندان های گسترده تر از معمول است. Rainer همه این علائم را داشت.
آکرومگالی
کولاژ عکس نشان می دهد که چگونه آکرومگالی بر ویژگی های صورت آدام رینر تاثیر می گذارد.
 
در سال 1930، زمانی که آدام 31 ساله بود، دو پزشک تصمیم گرفتند بیماری او را بررسی کنند. در همان زمان، آنها می دانستند که شانس موفقیت بسیار کم است، با توجه به اینکه تومور برای بیش از 10 سال رشد داشته است. چند ماه پس از عمل، Rainer دوباره اندازه گیری شد. معلوم شد که رشد او تغییر نکرده است، اما انحنای ستون فقرات حتی بیشتر شده است. این نشان میداد که آدام همچنان به رشد خود ادامه می دهد، اگرچه پروسه رشد خیلی کندتر بود. بنابراین عملیات به طور کلی موفق بود.
 
اما با وجود این، سلامت این غول پیکر همچنان رو به وخامت گذاشت. توسعه انحنای ستون فقرات او را برای بقیه زندگی محدود و به ماندن در رختخوابمنتهی شد. در نهایت، او در یک خانه سالمندان نگهداری می شد.
 
Rainer در سال 1950 در سن 51 سالگی فوت کرد. ارتفاع او به 234 سانتیمتر رسید.
 
داستان زندگی آدام راینر بار دیگر ثابت می کند که بدن ما به سختی می تواند مکانیسم ایده آل نامیده شود. و یک بیماری مانند آکرومگالی ممکن است حتی در یک فرد کاملا سالم بصورت کاملا ناگهانی ظاهر شود. و مورد چگونه دختر زیبا تبدیل به زشت ترین زن در جهان شد نمونه خوبی است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

15 کشور با زیباترین زن و زیباترین مرد

در
همه ملل به روش خاص خود زیبا هستند ، زیرا طبیعت به هر یک از آن وقار و جلوه منحصر به فرد خود را داده است. با این وجود ، Big Seven Travel ، یک درگاه اینترنتی تحلیلی برای مسافران ، تصمیم به انجام یک نظرسنجی گرفت و فهمید که کدام ملیت "زیباترین" محسوب می شوند. این مطالعه شامل 1.5 میلیون پاسخ دهنده ، 50 کشور "جذاب" است.
 
sayarak.com با خوشحالی زیبایی شناسانه به عکس زیباترین زنان و مردان این لیست نگاه کرده و می خواهد 15 نفر برتر اعضای آن را به شما نشان دهد.
 

15. باربادوس

14. کنیایی

13. هلندی

12. فرانسوی

11. کاستاریکا

10. کانادایی

9. انگلیسی

8. ارمنی

7. ایتالیایی

6. آفریقای جنوبی

5- استرالیایی

4- برزیلی

3. فیلیپین

2. دانمارکی

1. اوکراین

آیا شما با نتایج رای گیری موافق هستید؟ رتبه یک را به چه کسی می دهید؟ پیشند خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معیار زیبایی زن در کشور های مختلف 12 کشور

در

زیبایی زن

 

هر زنی قطعاً زیباست. این فرضیه امروزه با فاصله گرفتن فزاینده از استانداردهای پذیرفته شده ی چند دهه قبل ، کاملاً منطقی به نظر می رسد. با این حال ، این به هیچ وجه به این معنا نیست که در هر کشور یا منطقه ای ، نظر کاملاً منحصر به فرد آنها  و ملاک زیبایی زنان   در مورد چگونگی شکل گیری استاندارد زیبایی زنان که در آنجا زندگی می کنند ، ادامه نخواهد داشت ، زیرا ویژگی های محلی در طول قرن ها  شکل گرفته است. بنابراین ، در کشور های مختلف ، استاندارد زیبایی زن کاملاً متفاوت و مخالف یکدیگرند.  معیارهای زیبایی در کشور های مختلف  و استانداردهای  زیبایی زن در 12 کشور را مقایسه کنید.

 

1. معیار زیبایی در ایران 

شکل بینی

زیبایی زن

زیبایی و جایگاه یک زن ایرانی ، به اندازه کافی عجیب ، در بینی خلاصه شده است.  / عکس

معیار های زیبایی در ایران
طبق نشانه های آماری ، ایران بیشترین درصد جراحی پلاستیک بینی را در کره زمین دارد. زنان  اغلب به خدمات جراح متوسل می شوند. این به این دلیل است که سنت اجازه نمی دهد دختران ایرانی بجز صورت ، بقیه بدن را بیش از حد نشان دهند.

ملاک زیبایی در ایران

تمدن ایرانی - کهن و بسیار پر جنب و جوش - در پیدایش خود همیشه فرقه ای از زیبایی طبیعت ، زیبایی هنر و انسان بوده است. و همه می فهمند که یک مرد مانند یک پرنده نیست (بین پرندگان،  پرنده نر زیباتر است) یک زن همیشه زیباتر است :)

معیار زیبایی زنان ایران
شاعران بزرگ فارسی ، زنان را با یک گل رز زیبا و افتخار آمیز مقایسه کردند. چشمان آنها با گل نرگس و سینه آنها با میوه های انار مقایسه شده است.
خوانندگان با صدای شیرین رودخانه ها آهنگهای بلوری را در پای آنها ریختند.
جنگجویان قدرتمند ، پادشاهان بزرگ با اکراه - اما سر خود را در برابر آنها خم کردند.
زنان ایرانی ارزشش را داشتند.
استاندارد های زیبایی ایران 

 اول ، پوست: صورتی سفید.
دوم ، مو: سیاه مثل شب و مجعد. با فرهای زیبایی که قلب را جذب می کنند.
سوم ،از  ویژگی های صورت: بینی صاف است 
معیار زیبایی زنان در ایران چشم است

زیبایی زنان ایرانی از نظر خارجی ها

چشمهای حالت دار به شکل بادام زیبا (قهوه ای مخصوصاً مورد استقبال قرار گرفت). یک خط فراموش نشدنی از ابروها که مانند یک کمان محکم به چشم می خورد.
خال در غیر منتظره ترین مکان :). (کدام برای شما بیشتر است؟)

از استاندارد زیبایی در ایران  شکل قفسه سینه ی با شکوه و قوی است. و سینه ها - همانطور که اشاره کردم ، به شکل میوه های انار زیبا هستند ... 
- با خارهایی مانند گل رز.(منظور به هر کس اجازه دسترسی ندهد)

 

2. استاندارد زیبایی زن در مالزی قد و پوست روشن

زیبایی زن

دختران با پوست روشن در مالزی بسیار زیبا در نظر گرفته می شوند.  / عکس


در مالزی ، یکی از استاندارد های زیبایی ، رنگ پوست روشن است. در واقع ، این روند از مدت ها قبل در بیشتر کشورهای آسیایی وجود داشته است. ایده آل ترین پوستی است که سایه آن شبیه رنگ مرواریدهای سفید است.

استاندارد دیگر را می توان قد در نظر گرفت. فقط در اینجا مالزیایی ها با اکثر آسیایی ها که سعی در رسیدن به هیکلی شکننده و برازنده دارند متفاوت هستند. در مالزی ، شکل یک دختر باید متناسب باشد ، اما لاغر نباشد.

 

3. استاندارد زیبایی زن در ژاپن دندان نیش

معیار زیبایی در ژاپن

زیبایی زن

دندان های کج شاید یکی از اصیل ترین معیار زیبایی ژاپن  باشد.  / عکس 

  معیار زیبایی در ژاپن

ژاپن را می توان با خیال راحت نه تنها کشوری با تعداد زیادی از سنت ها و فن آوری های غیراستاندارد نامید ، بلکه دارای استانداردهای زیبایی عجیبی هستند. بنابراین ، اگر در بیشتر کشورهای غربی یک لبخند ایده آل حاکی از سلامت ،  دندان است ، این ایده برای زنان ژاپنی کاملاً برعکس است.

آنها از جوانی به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند و مایلند دندانهایشان کج و نادرست رشد کرده و به نظر برسد. و برخی به نوعی تقارن را در این می یابند: اگر دو دندان نیش بیرون بیایند ، تصویر "خون آشام" یا yaeba ، که بیشترین محبوبیت را در ژاپن دارد ، به دست می آید که نمادی از زیبایی طبیعی و جوانی به حساب می آید.

 

4. استاندارد زیبایی زن در ایرلند  صورت کک و مکی

زیبایی زن

موهای قرمز با چشمهای روشن و کک و مک استاندارد زیبایی در ایرلند است.  / عکس


یک دختر متوسط ​​ایرلندی ابروهای پرپشت ، پیشانی بلند و لب های نازک دارد و همچنین دارای موهای قرمز روشن است  ، چشم ها و صورت پوشیده از کک و مک است.

علاوه بر این ، در اکثر قریب به اتفاق موارد ، آنها نمی خواهند چیزی را در ظاهر خود تغییر دهند. این به این دلیل است که زیبایی طبیعی در ایرلند ارزش زیادی دارد. بنابراین به چهره با آرایش و طراحی شده قطعاً در آنجا افتخار نمی کنند.

 

5. استاندارد زیبایی زن در کره جنوبی  صورت عروسکی

استاندارد های زیبایی کره جنوبی

زیبایی زن

زنان کره ای استانداردهایی کاملاً مشخص برای چهره کامل دارند.  / عکس

دختر ایده آل کره ای ها  
معیار زیبایی در کره جنوبی  به خوبی مشخص شده است. علاوه بر این ، در این مورد ، ممکن است اینقدر در مورد رنگ چشم یا مو نباشد - این پارامترهای زیبایی فقط با جراحی پلاستیک بدست می آیند . مسئله این است که زنان کره ای سعی می کنند صورت و بدن خود را متناسب با اشکال و سایه های خاصی متناسب کنند و اغلب به جراحی پلاستیک متوسل می شوند.

از  معیار های زیبایی در کره جنوبی به عنوان مثال  ، پوستی صاف  روشن بدون نقص ، بینی نوک تیز ، سر کوچک و چشمان براق با نگاهی باز ارزش گذاری می شود. علاوه بر این ، معیار زیبایی شکل صورت نیز به وضوح مشخص شده است -  باید شبیه قلب باشد: چانه باید باریک باشدو صورت تا پیشانی گسترش یابد.

 

6. استاندارد زیبایی زن در استرالیا بدن ورزشکار و برنزه

1583209938702.jpg

دختران با تناسب اندام ، زیباترین دختران استرالیا هستند.  / عکس

 

استرالیا یک کشور بزرگ است و بنابراین استانداردهای زیبایی زن در قلمرو آن تا حدودی متفاوت است. فقط چند ویژگی متمایز وجود دارد که همه را متحد می کند. ما در مورد یک چهره ورزشی مناسب و متناسب صحبت می کنیم. ورزش در استرالیا بسیار محبوب است و سواحل و جزایر زیادی در این کشور وجود دارد. بنابراین ، زیبا به نظر رسیدن با بیکینی برای زنان استرالیایی بسیار مهم است. ناگفته نماند که با این وضعیت و روندهای عمومی ، برنزه شدن  نیز یکی دیگر از معیارهای زیبایی در استرالیا محسوب می شود. به همین دلیل است که سالهاست که زنان ورزشکار تجسم ایده آل استرالیایی در نظر گرفته می شوند.


7. استاندارد زیبایی زن در لهستان تقارن و تناسب صورت

زیبایی زن

زنان زیبا در لهستانی دارای چهره و قیافه ای متناسب هستند.  / عکس 

 

در لهستان ، دختران نیازی به قد بلند ، چشم شهلا و...ندارند. زنانی زیبا قلمداد می شوند که  در کل متناسب باشند ، یعنی لگن و سینه های کوچک ، کمر باریک و قد متوسط. با این حال ، از ویژگی های صورت متقارن بیشتر استقبال می شود - ناگفته نماند که "تقارن طرفین" کامل غیرممکن است ،  اما در عین حال ، عدم تقارن طبیعی نباید خیلی چشمگیر باشد.

 

8. استاندارد زیبایی زن در فرانسه - حداکثر طبیعی بودن

زیبایی زن

این زنان فرانسوی هستند که بیش از همه طرفدار پذیرفتن خود برای آنچه  هستند.  / عکس


زنان فرانسوی شاید از نظر استانداردهای زیبایی آزادترین باشند.  آنها حداکثر طبیعی بودن را حفظ می کنند ،  نه تنها عملا از مواد آرایشی تزئینی استفاده نمی کنند ، بلکه به ندرت از عطر استفاده می کنند ، بلکه توجه کمی به موهای زائد دارند. برای آنها ، استاندارد زیبایی و سلامتی آرایش نیست ، بلکه پوستی تمیز و درخشان است - برای این منظور ، آنها از کرم ها ، ماسک ها و سرم های خاص چشم پوشی نمی کنند.

 

9. استاندارد زیبایی زن در تاجیکستان ابروهای پرپشت و حجیم و پیوسته

زیبایی زن

زیبایی زنان کشور تاجیکستان  برای بسیاری کاملاً غیراستاندارد است  ، اما در تاجیکستان معنای خاصی دارد. 


ابروها در زمان های مختلف و در کشورهای مختلف می توانند از نظر شکل یا تراکم متفاوت باشند. با این حال ، در اکثر آنها به وضوح از هم جدا شده اند. اما در تاجیکستان همه چیز دقیقاً برعکس است. در آنجا ، نه تنها ابروهای پرپشت و حجیم به عنوان استاندارد زیبایی زن در نظر گرفته می شوند - بلکه باید پیوسته باشد.

عکس زیباترین زنان تاجیکستان با ابروهای پیوسته دیده می شود که ابروهای پرپشت و حجیم در تاجیکستان معیار زیبایی است .زنان تاجیک ابروها را نمادی از پاکی و برائت می دانندکه از یک اعتقاد خاص ناشی می شود. می گوید هرچه ابروهای زن به یکدیگر نزدیکتر باشند ، شوهرش نیز به او نزدیکتر خواهد بود. به همین دلیل است که ، با وجود تغییر سریع روند مد ، در تاجیکستان هنوز می توانید زنانی با چنین "ابرو پرپشت و پیوسته" ببینید.

 

10. استاندارد زیبایی زن در کشورهای اسکاندیناوی -داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی

زیبایی زن

 داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی بیشترین محبوبیت را دارد.  / عکس


کشورهای اسکاندیناوی ، به ویژه سوئد ، به دلیل داشتن موهای پلاتینی با چشمان آبی ، در همه جای دنیا مشهور هستند. در واقع ، نوع سبک استاندارد زیبایی زنان در منطقه شمال اروپا است. با این حال ، استانداردهای خاصی در مورد سبک لباس که زن به آن پایبند است ، وجود دارد. این تصویر نباید ارزان به نظر برسد ، بلکه از موارد منحصر به فرد مد تشکیل شده است. در عین حال ، رنگ های روشن نامطلوب هستند ، این امر در مورد آرایش نیز صدق می کند. بنابراین ، سادگی و ظرافت در اسکاندیناوی معیارهایی برای زیبایی محسوب می شوند.

 

11. استاندارد زیبایی زن در عربستان سعودی - تمرکز روی چشم

زیبایی زن

چهره زنان عربستان : تمام زیبایی دختران در عربستان سعودی در جشم های آنان متمرکز است.  / عکس


زنان عربستان سعودی اهمیت ویژه ای به چشم و نگاه می دهند. در واقع ، این تعجب آور نیست ، زیرا غالباً آنها فرصت ندارند حتی تمام چهره خود را به جهانیان نشان دهند. به همین دلیل دختران در عربستان سعودی وقت زیادی را به آرایش چشم و لوازم جانبی اختصاص می دهند که آنها را تا حد ممکن برجسته می کند.

 

12. معیار زیبایی در چین  - پوست سفید برفی

زیبایی زن

زیباترین زنان در چین دارای  پوست سفید برفی هستند.  / عکس 

معیار زیبایی در چین

برای زنان چینی ، مانند اکثر زنان آسیایی ، رنگ پریدگی پوست استاندارد زیبایی است. علاوه بر این ، این استاندارد زیبایی بیش از یک قرن قدمت دارد: از زمان های بسیار قدیم ، رنگ پوست در آنجا با وضعیت اجتماعی همراه بود. مسئله این است که کسانی که مشغول کار بدنی مداوم هستند ، به این معنی که در پایین پله های اجتماعی قرار دارند ، از قرار گرفتن مداوم در معرض آفتاب ، پوست تیره دارند.

قرن ها بعد ، دختران چینی هنوز نمی خواهند حتی در کمترین حالت برنزه شوند ، بنابراین سعی می کنند همه کارها را انجام دهند تا پوستشان سفید برفی شود. اول از همه ، آنها البته از اشعه خورشید دوری می کنند ، و همچنین از کرم ها و محصولات ویژه حاوی مواد سفید کننده و مواد آرایشی تزئینی مناسب استفاده می کنند. علاوه بر این ، در طول آرایش ، آنها اغلب گونه های قرمز را روی استخوان گونه های رنگ پریده می کشند.

معیار زیبایی در ترکیه

6015d284d59126900b8e54b8c9142470.1000x1000.jpg

 

حرمسراهای سلاطین ترکیه مملو از زیبایی های زرق و برق دار بود ، اما  ملاک زیبایی در ترکیه   آن دوران دور تا حدودی متفاوت از ایده های مدرن بود.
هر کشوری قوانین زنانه مخصوص به خود را دارد: خصوصیات زنان تایلندی  و کره ای پوست خود را سفید می کنند و سعی می کنند چشمان خود را به روشی اروپایی درشت کنند ، زنان برزیلی و استرالیایی در بیکینی خیره کننده به نظر می رسند ، زنان بریتانیایی و فرانسوی از طبیعی بودن حمایت می کنند. و ترکیه چطور؟ 

ظاهر کلاسیک

حرمسراهای سلاطین ترکیه مملو از زیبایی های زرق و برق دار بود ، اما ایده های زیبایی در آن دوران دور تا حدودی متفاوت از ایده های مدرن بود. چقدر ؟خودتان قضاوت کنید: به عنوان مثال ، در قرن سیزدهم ، صاحب کف دست ، پا و گوش های کوچک ، سوراخ های بینی باریک ، پیشانی پهن ، موهای ضخیم تیره ، ابرو و مژه ، لب ها و گونه های قرمز مایل به قرمز ، بینی کشیده ، سینه و باسن برجسته به عنوان استاندارد در نظر گرفته شد. صیغه ها با سفیدکاری پوست را روشن کردند ، چشمهایشان را خمار و  موهای زائد بدن را از بین بردند.
عدم تقارن صورت و لاغری بیش از حد از علائم بیماری محسوب می شد و ابرو های در هم آمیخته یکسان در مورد تقوای معشوقه  صحبت می کردند.


شکل اندام

اگر می توان به کلیشه ها اعتقاد داشت ، ترک ها هنوز زنانی را با فرم هایی تپل ترجیح می دهند. بله ، واقعاً هیچ فرقه لاغری در اینجا وجود ندارد ، اما امروزه خانم ها  سعی می کنند لاغر باشند. و اوه ، چقدر دشوار است ، با توجه به محبوبیت غذاهای خانوادگی در ترکیه با میزهای پر از پیش غذا ، انواع کباب ها و شیرینی هایی مانند لذت ترکیه و باقلوا. اگرچه مردان ، ما باید به آنها حق بدهیم ، هیچ الزامات سختگیرانه ای را مطرح نمی کنند: در اینجا ، مانند همه جهان ، کسی دختران لاغر را دوست دارد ، و کسی پیراشکی.

آرایش

تا همین اواخر ، زنان ترک یا اصلاً  آرایش نمی کردند ، یا برعکس ، بسیار بسیار غلیظ آرایش می کردند. امروزه آرایش معتدل رواج دارد (اگرچه رژ لب قرمز هنوز هم از احترام بالایی برخوردار است). مطالعات نشان داده است که زنان محلی هزینه بسیار کمتری نسبت به اروپایی ها برای لوازم آرایشی هزینه می کنند ، اما این به دلیل بی توجهی به ظاهر آنها نیست ، بلکه محبوبیت محصولات مراقبت از منزل است که قرن ها ثابت شده است.به عنوان مثال ، روغن سیاه دانه به مقابله با آکنه و شیر ترش به مقابله با موهای چرب کمک می کند.

مدل مو

بیشتر زنان ترکیه به طور طبیعی جنس مو های تیره ، ضخیم و فر دارند ، به این معنی که طبق قوانین نامفهوم منطق زنان ، آنها سرسختانه آنها را صاف و رنگ روشن می کنند. در هر گوشه سالن های آرایشگری وجود دارد و استادان بیشتر مردانی هستند که حرفه ای واقعی هستند و فقط با کمک سشوار و برس می توانند فرهای شیطانی را به رشته های صاف و براق تبدیل کنند.


صافی پوست

اپیلاسیون موم و قند زدن با آب ، شکر نیشکر و روغنهای گیاهی از شر پوشش مو های اضافی بر روی بدن خلاص می شود. و ابروهای پیوسته در حال حاضر به رنگ مو هستند ،  زنان ترک آنها را با کمک نخ اصلاح می کنند.از زمان های قدیم شناخته شده است ، تکنیک نخ نیاز به استقامت (این دردناک است) ، همراه با مهارت (و دشوار) دارد ، اما موها به سرعت برداشته می شوند و به آرامی دوباره رشد می کنند.

 

طراحی ناخن

در طراحی ناخن ، زنان ترک سایه های پاستلی را ترجیح نمی دهند - فقط رنگهای رسا و اشباع شده: قرمز مایل به گیلاسی و شرابی. پیدا کردن یک سالن خوب چندان آسان نیست و اگر خوش شانس باشید که استادی را می شناسید که می داند چگونه مانیکور فرانسوی ، اکستنشن و طراحی پیچیده را انجام دهد ، خانم های جوان تماس های خود را مخفی نگه داشته و آنها را فقط به دوست دخترهای نزدیک خود منتقل می کنند.


فردیت

برخی از مردان خانم های محلی ، واقعاً به زنان خارجی ها نگاه می کنند و به ایرادات هموطنان خود اشاره می کنند: به عنوان مثال ، قد کوتاه و شکل کلی گلابی شکل ، لب های نازک و گونه های مبهم.  ساکنان ترکیه مدرن از نسل اقوام مختلف هستند ، از عشایر آسیای میانه و آلتایی گرفته تا یونانی ها ، قفقازی ها و اسلاوهای شرقی. آنها همچنین بسیار متفاوت هستند: سایه های مختلف مو و پوست ، شکل چشم ، قد متوسط ​​و رنگ چهره. و این فوق العاده است ، زیرا مهم نیست که چگونه سعی می کنید با استانداردهای آن از مد در حال تغییر پیروی کنید ، زیبایی ، قبل از هر چیز ، در فردیت است.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

بیماری پوست مرغی

در

بیماری پوست مرغی

Keratosis pilaris

پوست بدن کراتین سازی می کند و وقتی لایه برداری نشود کنار فولیکول های مو تجمع می کند و روزنه های خروج مو را مسدود می کند در نتیجه سفت می شود و تشکیل کراتوسیس پیلاریس می دهد که بیشتر در ناحیه بازو دیده می شود.در فصل زمستان خشک شده و خارش می گیرد.این بیماری نوعی اگزماست و ارثی می باشد.برای درمان بعد از لایه برداری ابتدا با سرکه سیب شستشو دهید و بعد با روغن نارگیل ماساژ دهید.

نظرات

در ادامه بخوانید...