آپارتمان کوچک تر از 25 متر مربع

5e72094f56bab.jpg

این روزها صحبت از مسکن 25 متر مربعی و آپارتمان 25 متر مربع زیاد به گوش می رسد حتی بعضی ها دنبال قرارداد پیش فروش آپارتمان 25 متر مربع هستند و برای بعضی ها هم شده جوک که مثلا تو خونه های ۲۵ متری وقتی مهمون دعوت میکنی خودت باید از خونه بری بیرون و ... اما مسکن 25 متر مربع نسبت به این آپارتمان ها که بزرگ ترین آنها 13 متر مربع است خیلی جادار است.

آپارتمان ها مانند حلقه های که در برش درختان  دیده می شود و سن درخت را نشان می دهد، می توانند در مورد رفاه کشور چیزهای زیادی را بیان کنند. هرچه مسکن گران تر و جمعیت فقیرتر باشد ، آپارتمان ها کوچکتر هستند. و بر این اساس ، برعکس. بنابراین ، کوچکترین آپارتمان که در آن دشوار است که در یک تختخواب فشرده نشوید ، در هنگ کنگ و سنگاپور است (آنها جزء ده کشور با املاک و مستغلات گران هستند). اما چنین آپارتمان ها را نمی توان آپارتمان های تمام عیار نامید - آنها فقط سلول هستند. 


آپارتمان کوچک در رم -مسکن 5 متر مربع

flat_01.jpg
در سال 2018 حدود 50،000 یورو برای خرید ملک 5 متری، خریدار ناشناخته هزینه کرد. در چنین منطقه ای ، حمام ، مکانی برای آشپزی و یک تخت به سختی جا می گیرد. و همه اینها باید در دو طبقه قرار می گرفت. اما تنها پنجره آپارتمان روی پیازا دی سانت اینیاتسو - درست در قلب رم - باز می شود.

 

 آپارتمان کوچک در لندن - مسکن5.57 متر مربع

flat_02.jpg

یک آپارتمان در نایتسبریج  تقریباً 50،000 پوند در هر مربع هزینه دارد. چه چیزی داخل این آپارتمان وجود دارد؟ دوش ، توالت ، مبل و یک آشپزخانه بسیار کوچک. کمد کجاست؟ ساده است ، داخل حمام است.

 

 آپارتمان کوچک در منهتن - مسکن 7.25 متر مربع

flat_03.jpg

کوچکترین آپارتمان ها در منهتن جای دارند ، مکانی که هر متر مربع مسکونی تقریباً مانند طلا ارزش دارند و تقریباً به ندرت به فروش می روند. مستاجر این مینیاتور نمی خواهد به مکانی جادار و ارزان تر منتقل شود (حتی برای چنین مسکن میکروسکوپی شما باید در هر ماه حدود 800 دلار هزینه کنید). علاوه بر این ، حمام خصوصی وجود ندارد - توسط سه همسایه مشترک است.

 

 آپارتمان کوچک در پاریس - مسکن 7.99 متر مربع

flat_04.jpg

از شوخی گذشته ، طراحان در ایجاد این آپارتمان واقعا کار کرده اند و این آپارتمان به معجزه ای از مبلمان داخلی تبدیل شده است. اصل مینیمالیسم در همه چیز مشاهده می شود ، حتی در رنگ ها - خاکستری و سفید چشم را تحریک نمی کند و فضا را کوچک تر نمی کند ، و باعث می شود که آپارتمان بزرگ  تر از آنچه هست ، دیده شود.


 
آپارتمان کوچک در منهتن - مسکن 8.36 متر مربع

flat_05.jpg

هزینه این آپارتمان برای مستاجر حتی کمتر از شماره 3 لیست ما از کوچکترین آپارتمان های جهان - فقط 700 دلار در ماه است که با توجه به نزدیکی به پارک مرکزی ، بسیار متوسط ​​است.


آپارتمان در منهتن - 9.29 متر مربع

flat_06.jpg

یک آپارتمان دیگر در منهتن (این منطقه است که به نظر می رسد رکورددار آپارتمان کوچک) اما تقریباً یک متر بیشتر از قبلی می باشد.به خاطر این یک متر صاحبان این آپارتمان چیزی اضافه کردند؟ کابین دوش تمام عیار - این نوعی سینی دوش برای شما نیست! با این حال ، لازم به ذکر است بگوییم که مستقیما از دوش می توانید به رختخواب بروید - به معنای واقعی کلمه.

 

 آپارتمان کوک در توکیو مسکن 9.74 متر مربع

flat_07.jpg

توکیو پایتخت دیگری است که در آن می توانید کوچکترن آپارتمان ها را ببینید. این آپارتمان تقریباً 10 متر مربع است. - تقریبا یک آپارتمان لوکس است! درست است که ژاپنی ها به نوعی ساده تر هستند ، زیرا آنها زندگی خود را با مبلمان ویژه سنگین نمی کنند.

 

 آپارتمان کوچک در مسکو - مسکن 10 متر مربع

flat_08.jpg

جدیدا در طبقه اول خانه ها  اتاقی بازسازی می شود که با حمام مخصوص خود به سوئیتی مجزا تقسیم می شود. تعداد بسیار زیادی از پیشنهادات وجود دارد ، اما متراژ 10 متر مربع است.

 

 آپارتمان کوچک در پاریس - مسکن 12.08 متر مربع

flat_09.jpgدشوار است تصور کنید که در این فضا که به سختی به یک اتاق تمام عیار "می رسد" ، می توانید یک آپارتمان راحت را با آشپزخانه ، حمام ، اتاق نشیمن و اتاق خواب جا دهید. با این حال ، چنین است ، برای چنین تصمیمی ، آپارتمان به یک Transformers واقعی تبدیل شود. به عنوان مثال ، تختخواب زیر سطح دوم می چرخد ​​، که در آن فضای آشپزخانه و اتاق ناهار خوری قرار دارد. و جالب تر از همه وججود دو پنجره در آپارتمان است!

 

آپارتمان کوچک در لهستان - مسکن 13 متر مربع

flat_10.jpg

مینیمالیسم، یک سلاح قدرتمند در مبارزه با فضای کوچک است. و در این مسکن  کوچک صاحبان آپارتمان توانستند یک تخت دنج را در طبقه دوم ، یک میز کار ، آشپزخانه ، حمام و حتی ... یک ننو برای استراحت و آرامش قرار دهند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • محسن :

    خدا به خیر کنه، خونه ما 90 متره همسایمون عطسه میکنه ما یک متر از جا میپریم، حالا 25 متر باشه دیگه رسما نمیشه با سر و صدای همسایه ها زندگی کرد! این روش شاید تو ژاپن جواب بده ولی فرهنگ ژاپن با ما قابل مقایسه نیست، باید اول فرهنگ سازی بشه

    1399/4/9 16:37
  • سعید :

    آپارتمان ۵.۵۷ متر مربع یه چیزی اندازه یک فرش 2در 3 متر است واقعا چطوری حمام، توالت و یک آشپزخانه کوچک را داخلش طراحی کرده اند البته با یک تخت برای خوابیدن البته از روی پشت بوم خوابی بهتره برای یک نفر همین آپارتمان های 5 تا 13 متری هم خوبه فقط نباید وسایل زیاد داشته باشن

    1399/4/9 23:57

بیشتر بخوانید