روشی در ارتش که کمک می کند ظرف چند دقیقه بخوابید

خواب

 

همه مردم در خوابیدن متفاوت هستند. برخی ، برای خوابیدن کافی است سر خود را روی بالش بگذارند ، دیگران محکوم به "شمردن گوسفند" برای مدت طولانی هستند. افسوس که اکثریت قریب به اتفاق توصیه ها برای بی خوابی و به خواب رفتن سریع ، بسیار ضعیف عمل می کنند. با این وجود ، حداقل یک روش در طول سال ها ثابت شده است که به طور فعال در ارتش و نیرو های نظامی استفاده می شود و برای اکثریت قریب به اتفاق مردم مناسب است.

 

بی خوابی
فقط یک پزشک می تواند به بی خوابی واقعی کمک کند.  / عکس


بی خوابی واقعی یک اختلال نسبتاً جدی در بدن است ، که می تواند دلایل روانی و فیزیولوژیکی داشته باشد. تنها کمک یک متخصص پزشکی واجد شرایط و داروی مناسب می تواند به شما کمک کند تا با آن کنار بیایید. هیچ توصیه دیگری در این مورد کمکی نمی کند. در همه موارد دیگر ، وقتی حالت عصبی یا خستگی اجازه خوابیدن نمی دهد ، می توانید با خیال راحت از روش "ارتش" توصیف شده استفاده کنید.

خوابیدن

بی خوابی و به خواب رفتن سریع

صاف دراز بکشید و آرام باشید.بنابراین ، اول از همه ، ما به پشت دراز می کشیم و پاهای خود را مستقیم می کشیم. به هیچ وجه  پاها را روی هم نمی اندازیم. دستان در امتداد بدن قرار بگیرند. پس از آن ، سعی می کنیم تا حد ممکن آرامش داشته باشیم. این در درجه اول مربوط به عضلات سر و گردن است. به هیچ وجه زبان یا فک خود را فشار نمی دهیم. شانه ها را شل کرده و پایین می آوریم ، چشمان خود را می بندیم. حالا نفس عمیق می کشیم و نفس را بیرون می دهیم. مرحله اول خوابیدن به پایان رسیده است.

 

خواب

در بی خوابی شمردن گوسفند کمکی نخواهد کرد.  / عکس 


مرحله دوم آرامش روانی است. ما نه تنها از افکار منفی ، بلکه خود را از هرگونه فکر جدا می کنیم. به هیچ چیز فکر نمی کنیم. اگر خیلی سخت است ، ابتدا به سقف فکر کنید. می توانید سعی کنید خود را در مکانی دنج ، به عنوان مثال در یک قایق با آرامش دریایی تصور کنید. اکنون نفس می کشیم و بازدم می کنیم ، 4 ثانیه صبر می کنیم ، سپس بازدم می کنیم و دوباره استنشاق می کنیم. نفس خود را به مدت 7 ثانیه نگه  می داریم. اکنون 8 ثانیه دیگر دم و بازدم می کنیم و پس از آن کل مراحل را تکرار می کنیم. خودتان متوجه نخواهید شد که چطور بعد از 2-3 دور می خوابید.

 

خواب

دربی خوابی و به خواب رفتن سریع می توانید در عرض چند دقیقه با روش بالا به خواب بروید.  / عکس 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید