پارکینسون در مراحل اولیه توسط معاینه چشم قابل تشخیص است

چشم

در مراحل اولیه بیماری غیرقابل درمان مغز ، توسط معاینه چشم قابل تشخیص است

 

این در مورد بیماری پارکینسون است که هنوز درمانی برای آن وجود ندارد. با این حال ، هرچه بیماری زودتر شناسایی شود ، فرصت کاهش سرعت پیامدهای مخرب آن بیشتر است.در مراحل اولیه بیماری غیرقابل درمان مغز توسط معاینه چشم قابل تشخیص است .


بیماری پارکینسون بر سلولهای عصبی در ناحیه خاصی از مغز تأثیر می گذارد و آنها را از بین می برد. اما ، حتی با چنین تشخیصی ، می توانید با وقار زندگی کنید. این به درمان پیچیده ، که شامل ورزش درمانی ، ماساژ ، ژن درمانی ، درمان دارویی و حتی جراحی است ، کمک خواهد کرد.
برای ابتلا به بیماری در مراحل اولیه ، هنگامی که علائم هنوز اولیه هستند ، یک آزمایش چشم پزشکی کمک می کند. واقعیت این است که با پارکینسون ، مویرگهای شبکیه آسیب می بینند. این مشکلات توسط چشم پزشک هنگام معاینه کره چشم مشاهده می شود.


نویسندگان این تحقیق معتقدند که WHO باید دستورالعمل های جدیدی برای بینایی سنج ها برای انجام آزمایش ها تهیه کند. به هر حال ، این به بهبود کیفیت زندگی بیماران کمک می کند. متأسفانه ، گرچه پارکینسون همچنان بیماری سالمندان نامیده می شود ، اما افرادی که هنوز سالیان درازی برای زندگی در پیش دارند از آن رنج می برند. در زنان ، اولین علائم بیماری پارکینسون در سن 50-60 سالگی و در مردان که دو برابر بیشتر از بیماران هستند ، حتی زودتر - حدود 45 سال - ظاهر می شوند.


مشکل در درمان پارکینسون در این واقعیت است که دانشمندان هنوز به طور کامل نمی دانند که چرا به طور ناگهانی به سلول های عصبی حمله می شود و سیستم های مغزی که مسئول حرکت و تولید دوپامین هستند از بین می روند.شناخته شده است که استعداد ژنتیکی بیماری وجود دارد. عوامل خارجی ، به عنوان مثال ، یک محیط نامساعد ، سموم ، به فعال شدن بیماری کمک می کنند.

اولین علائم پارکینسون

اولین علائم پارکینسون شامل درد در شانه ، کندی راه رفتن و کاهش حجم گفتار ، ضعف در یک دست ، کشیدن یک یا دو پا ، تاری دید و افسردگی است. علائم نادرتر درد پشت و سفتی است. متأسفانه ، این علائم اغلب به عنوان استئوكندروز شناخته می شوند.بیماری پارکینسون اغلب حتی وقتی دست ها و پاها ، سر یا فک پایین فرد بطور غیر ارادی شروع به لرزش می کند ، تشخیص داده می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید