لاغری موضعی شکم

بدنبال لاغری موضعی شکم هستید؟ وضعیت نیمرخ شکم تان در آینه برایتان رضایت بخش نیست؟ با ورزش و رژیم های سخت به ایده آلی که مد نظرتان بوده نرسیده اید؟در این صورت برای داشتن شکمی صاف و تخت از این مواد پرهیز کنید.

برای داشتن شکمی تخت از چه مواد غذایی پرهیز کنیم
 آبنبات و شیرینی جات


علاوه بر قند بالای آبنبات و شیرینی جات به احتمال استفاده از قند های مصنوعی در آبنبات و شیرینی جات که یکی از علل اصلی دیابت در بیشتر افرا می باشد از خوردن شان پپرهیز کنید. قندهای مصنوعی با افزایش سایز دور کمر علاوه بر چاقی موضععی شکم خطر ابتلا به دیابت را بالا می برند.

7 فعالیت روزانه که به کاهش وزن کمک می کند

بهترین راهکارها برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست بعد از کاهش وزن

6 نکته برای کاهش وزن بعد از زایمان

گوشت قرمز

در رژیم های لاغری معمولا توصیه می شود که از خوردن کربوهیدرات ها مثل برنج ، نان، پلستا و غیره پرهیز کنیم و غذاهای  پروتئین‌ دار مصرف نماییم اما سعی کنید از گوشت قرمز بخاطر بالا بودن چربی کمتر استفاده نمایید و ازپروتئین‌های حیوانی  دیگر مانند ماهی، مرغ و ... استفاده نمایید. از کربوهیدرات های تصفیه نشده و حبوبات کامل پر فیبر استفاده کنید.

فست فودها

فست فودها پر از کالری می باشند و معمولا درزمان پخت در روغن غوطه ور می شوند علاوه بر چربی ، دارای نمک زیاد استکه برای بدن مضر می باشد.


سیب زمینی سرخ کرده


سیب زمینی مانند اسفنج روغن را جذب می کند در صورتی که بدنبال شکمی صاف و تخت هستید از خوردن سیب زمینی سرخ کرده اجتناب کنید. چربی های اشباع شده بر عملکرد مغز تاثیر می گذارد و باعث افزایش وزن می گردد. 


بستنی نخوریدمواد خوراکی که در تولید آن از شکر فراوانی استفاده می شود ، باعث افزایش چربی  دور شکم می‌شوند. این نوع چربی، خطر ناکترین چربی برای بدن بشمار می آید.(سیارک)

رژیم کاهش وزن 15 روزه

9 غذا برای کاهش وزن

زمان ایده آل برای ورزش روزانه جهت چربی سوزی بیشتر

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید