چگونه دختران جذاب تر شوند

در
چگونه دختران جذاب تر شوند
گیشا یکی از معیارهای شناخته شده زنانه در جهان است. آنها از دوران کودکی و طی سالها این هنر را یاد می گرفتند. بیشتر اسرارها به دقت پنهان شده و تنها از معلم به دانش آموزان زن منتقل می شد. با این حال، برخی از این راز و رمز ها برای مخاطبان در دسترس هستند.
 
sayarak.com برخی از راز های این دختران گیشا را آموخته است که به آنها کمک میکرد همیشه جذاب باقی بمانند. و اکنون آنها را با شما به اشتراک می گذارد.
 

صحبت کردن یک گیشا

صحبت کردن یک گیشا به خوبی تنظیم شده و در عین حال یک شبیه سازی است. واژگان دختران بسیار غنی است. صدا غریب و نرم است. گیشا سالها برای مکالمه مناسب آموزش دیده است. با این حال، برخی نکات در دستیابی به نتایج قابل توجه در دوره کوتاه تر کمک می کنند.
- صدای خود را ضبط کنید در تست صدا باید صاف باشد.
- از صدای مزاحم خلاص شوید
- همیشه درباره چیزی که میخواهید بگوید فکر کنید تا تکرارهای کمتر و مکث نامناسب نداشته باشید.
 

دست های یک گیشا

دستهای یک گیشا همیشه در معرض دید هستند و در عین حال آنها یکی از اصلیترین ابزارهای کاری او هستند. بنابراین باید مراقب باشیم. علاوه بر این، آنها باید بتوانند به درستی استفاده شوند، مهم است که همیشه زیبا بمانند. 
ناخن ها باید مرتب شوند. برای صرف وقت در حمام، ماسک و کرم زدن به دست ها تنبل نباشید . به عنوان مثال، رسیدگی به دست ها را همزمان با تماشای مجموعه های مورد علاقه خود در شب ترکیب کنید.

راه رفتن یک گیشا

راه رفتن معروف گیشا عمدتا به دلیل کفش های خاص- صندل در یک فرم چوبی عالی است. سر خود را مستقیم نگه دارید و به جلو بروید، نه این که به زیر پای خود نگاه کنید.
یکی از ویژگی های اصلی یک گیشا ظرافت است.کنار دیوارها و نرده ها تکیه نکنید و سعی کنید روی هر دو پا بایستید.
 

دانش و آگاهی یک گیشا

چگونه دختران جذاب تر شوند

دلیل این که آنها به سرعت و به راحتی با یک شخص ارتباط برقرار می کردند، این بود که آنها اطلاعاتی در مورد مهمان از قبل داشتند.
 
امروز شاید این کار حتی ساده تر باشد: قبل از اینکه بپرسید که چه کسانی به جلسه می آیند، به صفحات خود در شبکه های اجتماعی نگاه می کنید. با دانستن حداقل چیزی در مورد یک فرد، شما می توانید از آن برای ایجاد روابط و ایجاد تصویر مثبت استفاده کنید.
 

زبان بدن در گیشا

گیشا ها در زبان بدن بسیار عالی بودند، زیرا گاهی اوقات می توان گفت نه تنها بیشتر از کلمات، بلکه ارتباط خاص خود را نیز به نحوی خاص تنظیم می کند.
 
سعی کنید همیشه آرام باشید برای انجام این کار، از دیافراگم استفاده کنید، از طریق بینی بکشید. سپس به 5 عدد برسید و به آرامی بازدم را انجام دهید. بنابراین شما می توانید به آرامش خود کمک کنید.
 
تمام حرکات باید مطمئن و دقیق باشند. اگر آستین بلند دارید، گاهی اوقات، به طوری که احتمالا، شما می توانید آنها را بالا ببرید یا دست های خود را کشش دهید، دست خود را نشان دهید. این بخش بدن برای جنس مخالف بسیار جذاب است .از پاها زیاد در زبان بدن استفاده نکنید.
 
چشم ها باید نیمه باز باشد تا یک نگاه مرموز و جذاب داشته باشیم. در عین حال، بهتر است با یک شخص با لبخند خوشامد بگویید و به او با مهربانی نگاه کنید.
 
شما می توانید تمرین زیر را انجام دهید: هر صبح، پلک ها را ببندید و چشمها را بچرخانید. و اگر این کار را بدون خارج شدن از رختخواب انجام دهید، این تمرین نیز شما را کمی بیشتر تشویق می کند. مدل های مد روز مدرن از تکنیک مشابه قبل از عکسبرداری استفاده می کنند.
 
این تمرین به شما کمک می کند به سرعت آرام و تمرکز کنید. چشمانتان را ببندید و سر خود را در یک موقعیت مستقیم بردارید. سپس آن را به آرامی بلند کنید، در حالی که عمیق استنشاق میکنید. چشمانتان را باز کنید هنگامی که سر خود را بلند می کنید، نفس خود را برای چند ثانیه نگه دارید. سپس استراحت کنید و بیحرکت بمانید. انگشتان وسط را وسط ابرو قرار داده برای 1-2 دقیقه فشار دهید.
 

راز مراقبت شخصی

برای حفظ پوست، مو و ناخن سالم، علیرغم مقدار زیادی از لوازم آرایشی که روزانه استفاده می شود، گیشا به دقت از بدن خود با کمک درمان های طبیعی مراقبت می کند.
 
هنگام مصرف آب در حمام ، یک قاشق غذاخوری از آب سیب تخمیر شده اضافه کنید. این کمک خواهد کرد که پوست جوان و سالم باقی بماند.
گیشا به موهایشان بسیار حساس بودند و جوشاندن برگ های  چای هیبیسوس را آماده می کنند و یک بار در هفته سرشان را می شستند.
هنگامی که مو خشک و بی حالت می شد، دختران از چای سبز دیگری استفاده می کردند. آن را به روش معمولی شستشو داده و سر مو  را با آنها را شستشو می دادند. با توجه به مقدار زیادی از ویتامین ها، این نوشیدنی به بدن در تقویت  نه تنها از داخلی، بلکه از خارج نیز کمک میکرد.
چای سبز نیز می تواند برای صورت در صبح و عصر  پوست را پاک کند و از مشکلات پوست خلاص شوند.
وشما اسرار زیبایی های ژاپنی که می شناسید چیست؟

نظرات

۱۴۰۰/۱۲/۱۰تاریخچه این پدیده اجتماعی-فرهنگی، به گفته دانشمندانی که فرهنگ ژاپن را مطالعه می کنند، بیش از چهار قرن است. همانطور که لیزا دالبی، مردم شناس و ژاپن شناس آمریکایی در کتاب گیشا نوشت، اولین گیشا بازیگران مرد تئاتر کابوکی بودند که در قرن هفدهم در ژاپن ظاهر شدند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ «گیشا» دقیق‌ترین نام برای این مردان و زنان است: در ژاپن حرف «ش» وجود ندارد. نمایندگان این حرفه، که در قرن هفدهم در ژاپن ظاهر شدند، تفاوت های اساسی با yuze (روسپی ها، که به آنها jero نیز می گویند) داشتند - وظیفه اصلی یک گیشا حفظ گفتگوی فکری در مورد هنر با مشتری بود ( معمولاً مشتری ثروتمند). . کلمه "گیشا" در زبان ژاپنی خود از دو کاراکتر تشکیل شده است که بیانگر اصطلاحات "مهارت" و "ظرافت" است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰اولین گیشا، بازیگران تئاتر کابوکی، با اجرای نقش های مرد و زن در به اصطلاح "منطقه های سرگرم کننده" شهرهای ژاپن، که فاحشه خانه هایی در آن قرار داشتند، آثار نمایشی را روی صحنه ارائه کردند. همانطور که الیزابت ابوت، محقق ارشد کالج ترینیتی دانشگاه تورنتو، در کتاب تاریخچه کورتزان ها می نویسد، در آغاز قرن نوزدهم، اکثر گیشاها زن بودند، اما نمونه های جدا شده ای از گیشا های مرد در ژاپن امروز وجود دارد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰یک گیشا نه تنها با توانایی برقراری ارتباط با مشتری در مورد موضوعات هنری آموزش می بیند بلکه یک نماینده این طبقه اجتماعی می تواند آلات موسیقی بنوازد، آواز بخواند، جوک بگوید، نقاشی بکشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰قدیمی‌ترین نشریه ژاپنی به زبان انگلیسی، ژاپن تایمز، مصاحبه‌ای با چیکاکو پری، که «آخرین گیشا» در ژاپن نامیده می‌شود، منتشر کرد. چیکاکو پری در سن 12 سالگی توسط پدرش به یک مدرسه آموزش گیشاهای کیوتو فروخته شد تا پدرش بدهی هایش را پرداخت کند. گیشا گفت که دانش‌آموزان اگر آکوردهای اشتباهی را روی شمیسن سه سیم می‌گرفتند یا رقص خود را از دست می‌دادند دائماً مورد ضرب و شتم قرار می‌گرفتند. علاوه بر این، درس های خانه گیشا، لباس ها و سایر ویژگی ها هزینه زیادی دارد، چیکاکو پری دائماً مبالغ هنگفتی را از میزبان موسسه قرض می گرفت. او تنها پس از 25 سال موفق به پرداخت قرض های خود بصورت کامل شد. الیزابت ابوت در کتاب خود تأیید می کند که دختران خانواده های فقیر که به خانه های گیشا فرستاده می شدند، معمولاً برای مدت بسیار طولانی وام دار صاحبان این مدارس بودند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰چیکاکو پری استدلال می کند که فقط یک مرد ثروتمند حق داشتن نماینده این حرفه را دارد که قبلاً پس از مطالعه طولانی انجام شده است - اگر مشتری بودجه کافی نداشته باشد و او نداند چگونه به اندازه کافی از گیشا مراقبت کند ، روابط نزدیک قابل بحث نیست - در غیر این صورت، چنین رفتاری برای این گیشا نالایق تلقی می شود، او اقتدار خود را از دست می دهد. گیشاها سه برابر او-زرو سان دستمزد می گرفتند yuze (روسپی ها، که به آنها jero نیز می گویند) ، زیرا به گفته چیکاکو پری، آنها بر خلاف فاحشه ها برای نخبگان تجملاتی بودند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰گیشا حق تعیین قیمت برای خدمات خود و انتخاب مشتریان خود را داشت. یک همکار مودب و ظریف که یک گیشا در شرکت او وقت می گذراند، به طور معمول، ثروت قابل اعتمادی داشت. نیکلای نپومنیاکتچی، تبلیغ کننده، چنین پالایش مشتریان ثروتمند را تأیید می کند، در فرهنگ ژاپنی آنها را iki می نامند - این ایده آل زیبایی شناختی ژاپن است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰دانشمندان و نویسندگان کتابهای لیزا دالبی (او خودش در حین تهیه پایان نامه در مورد گیشا مدتی در ژاپن در این حرفه کار می کرد) و الیزابت ابوت می نویسند که در شرایط مساعد هزینه های گران قیمت یک گیشا توسط ستایشگر او تامین می شود - دانا سان، که ظاهرش هنوز در راه است. میزبان موسسه آموزشی را تایید کند. او در مورد یک حامی بالقوه پرس و جو می کند، و اگر از نظر مالی ورشکسته باشد، او را از این فرصت برای داشتن یک گیشا محروم می کند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰طبق قوانین موجود، گیشا حق ازدواج ندارد، در غیر این صورت وضعیت خود را از دست می دهد. در حضور یک دانا سان، او کاملاً از نظر مالی به او وابسته است، در حالی که حامی تعهدی به گیشا برای حمایت دائم از نماینده این حرفه ندارد. همانطور که الیزابت ابوت می نویسد، دانا سان آزاد است تا هر طور که می خواهد گیشاها را تغییر دهد. در عین حال، مواردی که گیشا از طرفداران باردار می شود یا با آنها خانواده ایجاد می کند غیر معمول نیست.

۱۴۰۰/۱۲/۱۰سنت های ژاپنی حکم می کند که رابطه بین گیشاها و دانا سان آنها مخفی بماند. با این حال، در سال 1989، به دلیل انتشار اطلاعات توسط رسانه های ژاپنی در مورد زندگی مشترک سوسوکه اونو، نخست وزیر با چندین گیشا، این مقام مجبور به استعفا شد. یکی از معشوقه ها به خبرنگاران نزدیک شد و به آنها گفت که سوسوکه اونو "با او مانند یک کالا رفتار می کرد و یک جسد را به قیمت 300000 ین در ماه می خرد." این حادثه در سطح مجلس مطرح شد و نخست وزیر مجبور به ترک سمت خود شد. این اولین بار در ژاپن بود که جزئیات روابط بین مقامات عالی رتبه و گیشاها با چنین تبلیغات گسترده ای روبرو شد و اعتراض عمومی زیادی به همراه داشت.

در ادامه بخوانید...

چرا پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند؟

در
پیوند بین پدر و دختر منحصر به فرد است. رابطه بین دختر و پدر تجربیات دوران کودکی را شکل می دهد و رفتار بزرگسالانه را تعیین می کند. این پدر است که نمونه ای از "مرد رویاها" و رفاه زندگی است. اگر پدر در زندگی دخترش مشارکت نداشته باشد یا به بهترین نحو رفتار نکند، در آینده دختر ممکن است با اعتماد به نفس کم و مشکلات در رابطه با مردان مواجه باشد.
 
در مقاله امروز، sayarak.com نقش والدین در زندگی فرزندان بخصوص دختران را روشن می کنیم.
اخیرا در روزنامه نگاری و رسانه ها، مسائل مربوط به درک سنتی و مدرن از نقش پدر، به طور فزاینده مورد بحث بوده است، اسطوره ها در مورد "سقوط خانواده"، "از دست دادن قدرت پدر"، "تسلط مادر در پرورش کودکان" دیده می شود. به منظور درک ویژگی های پدران کنونی، سعی خواهیم کرد تغییراتی را که با خانواده در فرهنگ و جامعه اتفاق می افتد، مرور کنیم.
 
از لحاظ تاریخی، تشکیل نهاد پدر و مادر با ظهور اموال خصوصی همراه شده است، زمانی که نیازمندی طبیعی یکی از پسران به ارث برده می شود. بنابراین، مرد - نگهبان سنت ها - وظیفه ارائه زنان و کودکان است. از آن جا که رفتار والدین یک انسان به طور ذاتی اجتماعی است، به یادگیری بستگی دارد و به راحتی می تواند بدون شرایط مناسب اجتماعی ناپدید شود. علاوه بر این، محتوای روان شناختی نقش پدر، به میزان زیادی به تجربه اجتماعی شدن او در خانواده پدر و مادر بستگی دارد.
 
تا همین اواخر، رایج ترین الگوی پدر و مادر، سنتی بود. در این مدل، پدر نان آور، شخصیت قدرت و بالاترین مقام نظارتی و یک مربی مستقل در خارج از خانواده، زندگی اجتماعی بود. نقش پدر و مادر شامل مسئولیت بالا بردن فرزند بود. در جامعه سنتی، کار پدرها همیشه در معرض دید بود، که پایه ای برای اقتدار پدرانه بود. پدر سرپرست خانواده بود، مردی که تصمیمات مهمی می گرفت، توصیه می کرد، هدایت می کرد، به دلیل اعضای خانواده، او ماهر ترین و با تجربه ترین شناخته می شد. این مدل پدر و مادر در یک یا چند نوع از جوامعی یافت می شود که نوع فعالیت های سنتی در آنها حفظ شده است.
 
تغییرات مربوط به خانواده از دهه 60 قرن گذشته، زمانی که استخدام حرفه ای زنان به طور چشمگیری افزایش یافت، روی داده است. این باعث تغییر در استراتژی های زندگی و موقعیت زن در خانواده شد. اگر زن به لحاظ اجتماعی و اقتصادی به شوهرش، نان آور خانواده وابسته است، اکنون در بسیاری از خانواده ها این نقش به مسئولیت حمایت مالی خانواده توسط زنان تغییر کرده است. در عین حال، زنان بیشتر وقت خود را صرف بیرون از خانواده می کنند و همسران با مسئله توزیع نه تنها وظایف داخلی بلکه همچنین وظایف آموزشی مواجه می شوند.
در مدل سنتی خانواده، نقش پدر در اولین سالهای زندگی فرزند اولویت کمکی بود. با این حال، در حال حاضر در اروپا و ایالات متحده، جامعه شناسان و روانشناسان "تصویر جدیدی از یک مرد" را شناسایی کرده اند، که در بسیاری از موارد مخالف سنتی بوده است. این تفاوت ها، بیشتر از همه، در رابطه با کودکان کوچک بود: یک مدل از پدران جدید، مشارکت در مراقبت، توانایی برقراری ارتباط عاطفی با یک کودک را شامل می شود.
 
ظهور سبک زندگی مدرن پدر و مادر با رویه های دموکراتیک در جامعه، با برابری همسران در توزیع حقوق و وظایف در خانواده همراه است. از نقطه نظر روانشناسان آمریکایی پدر موفق با مشارکت فعال در آموزش و پرورش و ارتباط مداوم او با کودکان مشخص می شود. معمولا چنین پدرانی کمتر خشن هستند، آنها فرزندانشان را بهتر از پدران خود میشناسند که ویژگیهای «کاملا مردانه» را نشان می دادند و والدینی بسیار سخت و جدی بودند و مراقبت روزانه کودکان را به زنها تحمیل می کردند.

تفاوت بین آموزش مادر و پدر در چیست؟

از نقطه نظر عشق و از دیدگاه اریک فروم، عشق پدرانه ذاتی نیست، اما در طول سال های اول زندگی یک کودک شکل می گیرد. برای رسیدن  پدر به عشق ، یک کودک باید شرایط اجتماعی خاص و انتظارات پدرانه در مورد توانایی ها، دستاوردها و موفقیت ها را کسب کند تا عشق پدر به عنوان پاداش موفقیت و رفتار خوب به فرزند داده شود. بچه برای پدر مظهر امکان تولید مثل، توجه به هنجارهای سنتی و مرد باید وارثی به عنوان جانشین جنس خود ، نگهبان سنت ها و حافظه اجدادی را بوجود آورد. بنابراین، پدر عملکرد کنترل اجتماعی را بر عهده دارد و حامل الزامات، انضباط و تحریم ها است.
 
بر طبق اظهارات آدرلر، نقش پدر در آموزش و پرورش، تشویق فعالیت هایی است که با هدف توسعه صلاحیت های اجتماعی است. اگر مادر اطفال را برای تجربه صمیمیت و عشق انسان آماده می کند، پدر مسیر کودک را به جامعه انسانی باز می کند. پدر برای کودکان منبع دانش در مورد جهان، کار، فن آوری، کمک به تشکیل اهداف اجتماعی و مفید، و جهت گیری حرفه ای است و هر دو برای توسعه شخصیت کودک ضروری هستند. 
پدر و کودک: چگونه درک آغاز می شود
در یکی از مهدکودکها یک روانشناس پیشنهاد کرد که کودکان 5 تا 6 ساله باید بازی معروف «دختران و مادران» را بازی کنند. دختران به سرعت نقش مادر، دختر، مادربزرگ را تقسیم کردند، اما هیچکدام از پسران موافق نبودند که در بهترین حالت تنها یک پسر یا سگ باشند. پس از تکرار زیاد، یکی از پسران با نقش پدر موافقت کرد - او روی مبل نشست و گفت: «به من یک روزنامه بدهید و تلویزیون را روشن کنید. سر و صدا نکنید، من بخوابم و سپس بازی خواهم کرد.» بنابراین او کل بازی را صرف کرد. وقتی یک روانشناس پرسید که مادران، مادربزرگها و همه بچه ها، از جمله پسران چه می کنند،  با جزئیات پاسخ دادند اما در مورد آنچه که پدران انجام می دهند، تعداد کمی از کلمات کلیدی گفته شد: کار می کنند، "کسب درآمد"
 
و در واقع، پدر مدرن برای فرزندش اغلب چیزی اسطوره ای و غیر قابل دسترس می شود. او صبح زود از خانه می رود، تمام روز در جایی "در محل کار" کاری مهم انجام می دهد، و در شب او خسته می شود. برای او فقط یک روزنامه و یک تلویزیون کافی است، گاهی اوقات یک کامپیوتر. در اصل، کار، سرگرمی ها، و زندگی پدر با توجه به کودک منتقل می شود. پدر یک شریک نیست، نه یک دوست، بلکه نمونه ای از مجازات است. مامان اغلب تهدید می کند: "من به پدرتان می گویم، او به شما نشان می دهد که چگونه باید اطاعت کنید." چنین بیگانگی، حذف یکی از والدین به نظر می رسد کلیشه ای از "فرهنگ پدرانه" ما است.
 
روانشناسان از پدران جوان و خانواده هایی با یک کودک در اولین سال زندگی خود مصاحبه کردند: "آیا شما علاقه مند به برقراری ارتباط با کودک خود هستید؟ چقدر زمان را با او صرف میکنید؟ آیا با او بازی می کنید؟" چه بازی ها؟ " بسیاری از پدران جواب دادند: اما او چه می فهمد؟ او رشد خواهد کرد، ما با او فوتبال بازی خواهیم کرد،با هم هاکی بازی خواهیم کرد، اما اکنون مادر و مادربزرگ از او پرستاری میکنند.
اولین ارتباط با کودک از همان ابتدا در دوران کودکی از دست رفته است. همه این ها بعدا درمورد مشکلات درک متقابل بین پدران و فرزندان، در غیاب اعتماد و توجه فرزند به پدر، منعکس می شود.
 
مشکل ایجاد ارتباط بین نوزاد و پدر از روزهای اول زندگی به خوبی توسط روانشناسان خارجی مورد مطالعه قرار گرفته است. در مطالعه مارگارت رادولم، پدران به مدت 15 دقیقه با کودکان تازه سزارین شده ارتباط برقرار کردند، به آنها پیشنهاد دادند در حالیکه آنها کودک را در آغوش خود نگه داشته اند، با او صحبت کنند و به سر، بازوها و پاهای نوزاد دست بزنند . همچنین برای مادران، تماس زودهنگام پدران با فرزند بر تعاملات بعدی تأثیر می گذارد: چنین پدرانی درک بیشتری از نیازهای فرزند دارند و احساسات مثبت بیشتری در ارتباط با فرزندان دارند
پدرانی که در دوران زایمان حضور داشتند می گویند که تقریبا بلافاصله به فرزند پیوستند، شور و شوق و هیجان، غرور و احساسات را تجربه کردند. زمانی که نوزاد به مرکز توجه مادر تبدیل می شود، احساس بین شوهر و همسر، که اغلب ضعیف می شود، حضور در زاد و ولد، تجارب مشترک نیز وابستگی شوهر به همسر خود را تقویت می کند.
 
با توجه به نتایج مطالعات روانشناختی، نوزادانی که پدرانشان از آنها مراقبت می کنند، از اولین روزهای زندگی، سطح بالایی از رشد ذهنی و جسمی را نشان می دهند، احساسات بیشتری را پاسخ می دهند. بین همسران اصطکاک کمتری وجود دارد، آنها وحدت اهداف و توافق را در تصمیم گیری در مورد تربیت فرزند دارند.
 
با این حال، روانشناسان همچنین خاطرنشان کردند که نگرش پدر نسبت به نوزادان که به دنبال مشارکت فعال در مراقبت از یک کودک هستند، متفاوت از مادران است. پدرها اغلب با کودک بازی می کنند، در حالی که مادران معمولا او را حمام و تغذیه می کنند. حتی هنگام مراقبت از یک فرزند، پدران ترجیح می دهند این کار را به طرز شجاعانه انجام دهند. در این مورد، پدران با فرزندان بصورتی متفاوت از مادران بازی می کنند. پدران بیشتر تمایل به بازی های پر جنب و جوش، که در درجه اول در رشد جسمی کودک هدف هستنددارند در صورتی که مادران بیشتر با دقت و آرام صحبت می کنند.
 
پدرانی که روابط عاطفی قوی با فرزندان خود در دوران کودکی خود ایجاد کرده اند، در آینده حساسیت بیشتری نسبت به نیازها و منافع فرزندانشان دارند. به طور کلی، چنین پدرانی تأثیر بیشتری بر فرزندانشان دارند. بچه ها بیشتر به آنها گوش می دهند، به نظر آنها گوش می دهند.
 
در آمریكا، آلمان، فرانسه و دیگر كشورها موفق عمل می كنند به پدران می آموزند كه مراقب باشند، ارتباط برقرار كنند، با كودك بازی كنند، او را درك كنند، او را به عنوان شخصیت در حال توسعه ببینند.
 
اما در کشورهای شرق با ویژگی های فرهنگی و تاریخی آن، وضعیت کمی متفاوت از غرب است. داده های مطالعات جامعه شناختی دهه 90، هرچند آنها اولویت رو به رشد خانواده را در میان مردان شرق نشان می دهند، هنوز تغییر شکل تصویر پدر را در آگاهی عمومی نشان نمی دهند. به این ترتیب، مردان آسیایی ، تا حد زیادی، تصویر سنتی پدر نان آور را حفظ می کنند و نقش مذهبی مردان را تحقق می بخشند و همچنان مراقبت و آموزش کودکان جوان را در نظر می گیرند. جامعه شناسان، بیانگر رقابت پنهانی قوی در این بررسی و عدم همبستگی انتظارات مردان و زنان نسبت به نقش زنان در جامعه است.
 
با این حال، یافته ها نشان می دهد که نه تنها در غرب، بلکه در شرق پدران به طور فزاینده ای در مراقبت و تربیت نوزادان خود مشارکت دارند، همکاری در خانواده ها که در نسل های گذشته نبود، ایجاد می شود. بنابراین، عملکرد پدر در خانواده تحت تغییرات نسبتا سریع قرار می گیرد.
 
مدل جدیدی از پدر و مادر در حال شکل گیری است، ترکیب دو نوع از رابطه عاطفی با کودک - عشق پدرانه شرطی و بدون قید و شرط مادرانه.
 

آمادگی پدر و مادر

بین شکل گیری احساسات پدر و سطح بلوغ شخصیت والد رابطه ی روانشناختی وجود دارد. مشکل اصلی روانشناختی پدران "نابالغ"، که، ظاهرا، مشخصه مادران جوان است، ناتوانی در جذب لذت و لذت از ارتباط با کودک است. بلوغ احساسات پدری در سبک آموزشی دوست داشتنی و پذيرفته شده بيان شده است.
چنین پدرانی همدلی را توسعه داده اند. آنها تمایل دارند که مراقبت از فرزند را بر عهده بگیرند، و پدر و مادر در اولین سال های زندگی، فرزند خود را با نیروی کامل نگهداری کنند.در توصیف عشق پدرانه ی پدران بالغ، می توانیم بگوییم که آنها احساس نیاز به آموزش، گذراندن وقت خود، پرورش فرزند در بالاترین سطح فرهنگی، وارث خود را، یعنی به بهترین وجه خود را به آینده منتقل کردن است.
این پدرها در تعامل با فرزندان کم سن و پیش دبستانی موثرتر هستند. در تماس با کودک، ویژگی های مردانه در کودک کاملا رشد می کند - نیاز و توانایی محافظت، مسئولیت پذیری، انرژی داخلی و قدرت قوی تر می شود.
 

چه اتفاقی می افتد وقتی احساسات پدر یا نقش پدر در خانواده به اندازه کافی بیان می شود، چگونه بر رشد کودک تأثیر می گذارد؟

روانشناسان به خوبی وضعیت محرومیت پدر را مورد مطالعه قرار داده اند (به عنوان مثال، وضعیت "محروم شدن کودک از پدر" )، جایی که پدر، اگر چه از لحاظ جسمی وجود دارد، اما به لحاظ آموزشی، غیر فعال است و یا تحریف شده است. در چنین خانواده ها، اغلب مشاهده می شود که نقش مهمی ایفا می کنند - مادر اغلب مسئولیت سختی را در اینجا نشان می دهد. در نتیجه سلطه مادر و بیگانگی پدر، شناسایی مثبت فرزند با مدل والدین نقض می شود.
 
تحت شرایط عادی، پدر به طور قابل توجهی بر هویت جنسی کودک تاثیر می گذارد. از آنجا که پسرش در سن نوجوانی نوعی از نمونه خودش است، بنابراین مدل تقلید، بر شکل گیری هویت جنسی تاثیر می گذارد.اما پدران منفعل، تأثیر کمی بر شکل گیری ویژگی های مردانه واقعی پسران خود دارند.
روانپزشک R. Campbell یادآور می شود که نفوذ پدر در شناسایی جنسیت یک دختر در دوره نوجوانی بیشتر مشهود است. هویت جنسی دختر، تصویب خود به عنوان یک زن ارزشمند است. در این سن 13-15 سال است که او باید شناخت اهمیت خود را به عنوان یک زن آینده، عمدتا از پدرش دریافت کند.
پدر به ایجاد حس اعتماد به نفس دخترش میپردازد، بیانگر تأیید اعمال، تواناییها و ظواهر او است. در دخترانی که بدون پدر هستند، در غیاب یک مدل واقعی روابط بین یک مرد و یک زن، نگرش غیر واقعی نسبت به مردان می تواند شکل بگیرد.
 
در حوزه توسعه عاطفی، ارتباط بین فقدان یا ضعف  پدر و رفتار تهاجمی پسران مشخص شده است. خصومت بیش از حد با دیگران به عنوان یک شورش علیه وابستگی بیش از حد به مادر در طول سال های اول زندگی به وجود می آید. پرخاشگری، بیانگر جستجو برای مرد است.
 
پسرانی که بیش از حد به مادر خود وابسته می شوند، ممکن است در ارتباط با همسالانشان دشوار باشد.
 
روانشناسان پدرانی که راه پدران خود را ادامه می دهند: فرزندانشان از بیماری های عصبی رنج می برند، آنها را ترسو، خجالتی، خاموش، مرموز در ارتباط، حساس به تهدید، محتاط، غیر انعطاف پذیر در قضاوت، محافظه کار و تاکید بیشتر بر دیدگاه خودشان نسبت به نظرات دیگران، توصیف می کنند.
 
در پدران خشن، فرزندان مستعد ابتلا به اقدامات غیر منتظره، پسران اغلب از عصبی بودن ، تیک زدن و لکنت زبان رنج می برند. خشونت بیش از حد پدر می تواند باعث ترس در پسر شود. همان اثر در دختر، در غیاب الزامات واضح و همه جانبه از طرف پدر دیده می شود.
 

نفوذ پدر بر رشد ذهنی کودک

ویژگی های نقش پدر در خانواده و تربیت فرزندان از طریق عوامل مؤثر بر دسترسی پدر به کودک و دخالت او در فعالیت های مشترک تعیین می شود. مقایسه "شامل پدران" و "شامل مادران"، یعنی به طور فعال در آموزش و پرورش، منجر به نتیجه گیری می شود که چنین پدران بر پیشرفت کودک بیشتر از مادر تاثیر می گذارد.
 
در مقایسه سبکهای پدر و مادر ، نشان داده شده است که اقتدارگرائی پدر تاثیر مثبتی بر توانایی های شناختی کودکان دارد، در حالی که اقتدارگرائی مادر منفی است. ویژگی های ذهنی پدر دقیق تر از ویژگی های مشابه مادر، سازگاری با مهارت های شناختی کودک را بدون در نظر گرفتن جنس، مرتبط می سازد.
بسیاری از محققان بر اهمیت استثنایی رفتار والدین در اولین سالهای زندگی یک کودک برای توسعه اعتماد به نفس او تاکید می کنند. نگرش والدین، که به موجب آن کودک احساس می کند دوستش دارند، به او احترام می گذارند، باعث می شود او یک نگرش مشابهی داشته باشد که منجر به حس با ارزش بودن و موفقیت بدهد. بنابراین، محبت، مراقبت والدین از هم و خواسته های آنها با عشق به توسعه ی اعتماد به نفس مثبت کودک کمک کند، و روابط سرد و خصمانه منجر به اثر متضاد می شود.
 
علیرغم این واقعیت که تقریبا همه والدین فرزندان خود را دوست دارند فرزندانشان تفاوت دارند.
 
در فرهنگ ما شما به ندرت پدر را می بینید که دست در دست پسرش راه می رود - اغلب آنها در کنار هم راه می روند و حتی صحبت نمی کنند، به شرطی که پدر تنها همراه فرزند باشد.تلاش کردن، زانو زدن، قدردانی کردن، چیزی که من در هنگام راه رفتن در مهد کودک دیدم ، تحسین ساختن مکعب ها، نقاشی، رقصیدن، شعر خواندن - این  در معمولی ترین پدران مدرن وجود ندارد.
 
امروزه عشق پدر به کودک اغلب در خرید یک اسباب بازی گرانقیمت بیان می شود. اما خیلی بیشتر، حتی جذاب ترین اسباب بازی های کودک نیاز به توجه پدر، مشارکت، درک، دوستی، منافع مشترک را بیان نمی کند. پدر تنها یک نان آور نیست، بلکه یک فردی است که جهان را به روی کودک باز می کند، و به او کمک می کند که مهارت و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد.
سبک والدین استبدادی به خصوص برای توسعه شخصیت کودک، نامطلوب است. یکی از خصوصیات رفتار پدران اقتدارگرا تمایل آنها به قضاوت قاطع و روشن در هر وضعیت است. بنابراین، هر گونه مجازات، هر گونه الزام برای یک کودک حتی اشاره ای به آمادگی برای پذیرش یک کودک، چیزی برای کمک به او و یا او را متقاعد میکند.
چنین پدرانی ممکن است بطور مرتب بر این باور باشند که فرزندشان کاملا بدون هیچ گونه دلیلی بد هستند. در نتیجه، کودک از سال های اول زندگی اعتقاد به بی فایده بودن برای والدین را پیدا می کند. تنش در رفتار کودکان به عنوان یک نتیجه از چنین تربیتی ذکر شده است. علاوه بر این، هر وضعیت جدید و یا نامشخص در کودکان با امکان مجازات، که به نوبه خود با افزایش اضطراب و ناراحتی همراه است. و از آنجا که برای یک کودک جوان، بسیاری از موقعیت های نا آشنا، او تقریبا همیشه در یک وضعیت مضطرب به سر می برد.
 
با این حال، نشان دادن بی تفاوتی کامل والدین نسبت به کودک، حتی از مجازات یک کودک توسط والدین تاثیر بدتری دارد . بی تفاوتی و عدم علاقه به فرزند منجر به تغییر شکل تصویر "من" می شود.

توصیه های عملی

مادر باید پدر را از روزهای اول زندگی با فرصت برای تعامل با کودک، آماده کند.
 
پدر می تواند در مراقبت از نوزاد مشارکت کند: پوشک را عوض کند، به او بازی کند، پیاده روی کند،با شیشه او را تغذیه کند، و غیره. در عین حال مفید است که با این اقدامات پدر با کلمات ملایم به کودک با لبخند پاسخ دهد.
 
یک مکان مهم در تعامل پدر با فرزند رو به رشد، بازی است. بر خلاف مادران، پدران تمایل دارند بازی های پر انرژی و غیر قابل پیش بینی را که مخصوص بچه ها هستند، انجام دهند. مادران نباید چنین بازی هایی را ممنوع کنند چرا که بازی کردن با پدر مثل بازی کردن با مادر نیست.
 
پدران بیشتر با فرزندان خود در مکان های عمومی مانند باغ وحش یا پارک تفریحی ارتباط برقرار می کنند. مفید است که چنین پیوندهای مشترک پدر با فرزند سازماندهی شود.
 
پدرانی که اغلب با فرزندانشان ارتباط برقرار می کنند، شخصیت های قابل توجهی در جهان کودک می شوند. اول از همه، آنها یک مدل رفتار دارند که کودک شروع به پیروی می کند. برای رشد ذهنی کودک ارتباطات بیشتر و تعامل بین پدر و کودک، بهتر است .
 
بزرگسالان هنگام مراقبت از کودک باید سعی کنند رفتار خود را در محدودیت های خاصی حفظ کنند. بعضی مواقع والدین فکر می کنند که هر گونه کنترل بر فعالیت های کودک با فعالیت خلاقانه و استقلال او تداخل پیدا می کند.
والدین دیگر متقاعد شده اند که کودک باید در همه چیز آگاهانه رفتار کند، مانند یک بزرگسال. آنها می دانند که با کنترل و محدود کردن رفتار کودک، استقلال او را فراهم نمی کند. هر دستورالعمل والدین نباید فراتر از عقل سلیم باشد و باید نیازهای کودکان را برای ایمنی، استقلال و فعالیت خلاقانه مورد توجه قرار دهد.
 
خواسته های منطقی باید به کودکان توضیح داده شود و بر تحقق آنها اصرار ورزند، برای کودک روشن شود که چه چیزی از او انتظار می رود و سازگار باشد.
 
اجتناب از استفاده غیر ضروری از زور و تهدیدات برای کنترل رفتار کودکان. استفاده از زور و تهدیدات رفتار مشابهی را در کودکان ایجاد می کند و ممکن است ویژگی های ناخوشایند مانند خشونت، ظلم و ستم را در شخصیت آنها ظاهر کند.
 
باید از محرومیت و ممنوعیت استفاده کرد. محکومیت و ممنوعیت باید با مهربانی و مهربانی بیان شود، بنابراین شما نباید بگوئید "شما بد هستید"، اما "شما بد کار کرده اید". پس از ممنوعیت یا محکومیت هر گونه اقدام، لازم است نمونه ی مثبت را به کودک نشان دهید.
 
اگر کودک کاری را انجام نمیدهد، به او کمک کنید مشکلات را برطرف کند، از او حمایت کنید، به او اجازه دهید موفقیت را احساس کند. برای اقدامات ناموفق او را تحسین نکنید. این می تواند عزت نفس را تحریف کند. ارزیابی دستاوردهای کودکان باید برای نتیجه به اندازه کافی مناسب باشد.
 
دانشمندان اعلام می کنند که پدران تأثیر بیشتری بر زندگی دختران خود دارند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا متوجه شویم چرا؟
 
جامعه تغییر کرده است و بسیاری از پدران در نهایت فرصتی برای مراقبت از دختران خود را از زمان تولد کسب کرده اند. از روز اول، پدران می توانند نوزادان خود را با غذاهای ویژه تغذیه کنند، پوشک او راعوض کنند، حمام، خواباندن و غیره را انجام دهند. چنین نزدیکی ارتباطی میان آنها  پایه و اساس ارتباطات بسیار مهم در آینده را فراهم می کند.
پدر در سطح عاطفی مهم است.
دخترانی که با پدر خود ارتباط خوبی دارند، به احتمال زیاد به اضطراب و افسردگی مبتلا نمی شوند  و طبق مطالعه ، بر استرس بهتر غلبه می کنند.
 
اگر پدر برای ایجاد یک رابطه نزدیک با دخترش کار می کند و به او اجازه می دهد تا در مورد احساساتش صحبت کند، او را برای روابط موفق در آینده تنظیم می کند .
نفوذ پدر بر عزت نفس دختران
 
دخالت پدر در زندگی دختر بسیار مهم است ، زیرا به او کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش داده و نگرش مثبت نسبت به خود ایجاد کند . برای انجام این کار، او باید به صورت شفاهی دخترش را تشویق کند، به احساساتش احترام بگذارد  و به افکار او گوش دهد، و علاقه خاصی به سرگرمی هایش داشته باشد. این به او کمک خواهد کرد تا از ناامنی خلاص شود و اعتماد به نفس خود را افزایش دهد.

نفوذ پدر در رابطه دختر با یک شریک

پدر نشان می دهد که چگونه یک مرد می تواند به دیگر زنان، به ویژه مادرش، مربوط باشد. دختر می بیند و یاد میگیردکه چگونه پدرش با زنان ارتباط برقرار می کند.
 
رابطه با پدر، تصور او از آنچه انتظار می رود و آنچه در رابطه با یک شریک عاشقانه قابل قبول است، شکل می گیرد. این تحقیق نشان داد زنان بالغ ملاقات و ایجاد روابط بلندمدت با مردانی را دارند که روابط پدر و مادرشان را یادآوری می کنند.

نفوذ عملی پدر

پدران در رفاه مالی دختران دخیل هستند. 

نقش مادران

اگر چه نقش پدران در زندگی دخترانشان ضروری هستند، مادرها برای آنها اهمیت کمتری ندارند. آنها به دختران خود نمونه ای از نحوه رفتار در رابطه با بزرگسالان و نحوه مراقبت از خود را آموزش می دهند.
 
آیا رابطه خوبی با پدرتان دارید؟ نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 نفر با مو های باور نکردنی که طبیعت به آنها داده است 20 عکس

در
میا افلالو  دختر 5 ساله یکی از پرطرفدارترین کودکان در اینترنت است: او بیش از 100 هزار مشترک اینستاگرام دارد. راز محبوبیت روزافزون این دختر در مو های خیره کننده، بلند و پرپشت او است که او را مانند یک ستاره فیلم بر روی یک فرش قرمز نشان می دهد. شگفت انگیز است که انواع رنگ ها و بافت های مو در طبیعت از موی پر پشت ، بلند، صاف و فر دار برای هر کدام از ما آماده شده است! بیایید به عکس های بزرگسالان و کودکان با موهای زیبا نگاه کنیم. با دیدن این 20 عکس از دختران، قطعا خواهید گفت: "واو!"
ما در sayarak.com از موهای با شکوه و منحصر به فرد آنها متحیر شدیم.
 
Mia Aflalo و موهای باور نکردنی او
زیبایی، اعتماد به نفس و سبک!

نظرات

در ادامه بخوانید...

5 جمله سمی که به دختران نباید گفت

در
از بدو تولد ، والدین فرزندان خود را باکلیشه "دختر زیبا و خانه دار و پسر قوی و باهوش" پرورش می دهند. شاید هزاران سال پیش این امر توجیه پذیر بود: مردان ماموت ها را تعقیب می کردند ، و زنان در خانه مشغول پخت پز بودند. اما امروز ، مادران و پدرها همچنان ناامیدانه به مهارت های بی فایده ای می چسبند که برای دختران منسوخ شده اند.
 
sayarak.com آثار روانشناسان مدرن را با دقت مطالعه کرد و فهمید که تصورات غلط والدین به طور ناخودآگاه به دخترانشان چگونه منتقل می شود.
 

5- دختران دعوا نمی کنند و همیشه از بزرگسالان پیروی می کنند

دختران سازگار هیچ نگرانی ایجاد نمی کنند و در درجه اول برای والدین مناسب هستند. با این حال ، در بزرگسالی ، یک دختر مطیع که نمی تواند از همسالان خود عقب نماند ، خطر تبدیل شدن به قربانی سوء استفاده جسمی یا اخلاقی را دارد.
 
خشونت خانگی یک بیماری در جامعه است. در کشورهایی که اطاعت زنانه پرورش می یابد ، میزان ظلم بسیار زیاد است: 70٪ در هند ، 42٪ در ترکیه (ایران ، به هر حال ، خیلی عقب نیست ). قربانیان با ضربات سیلی و توهین روبرو می شوند ، زیرا از کودکی از کسی پیروی می کردند که قوی تر است.
 
یاد بگیریم که هر فردی فارغ از جنسیت حق دارد از منافع خود دفاع کند و در صورت لزوم دندان های خود را به دشمن نشان دهد. یک دختر در صورت تسلیم شدن یا آموختن از دفاع از دیدگاه خود ، کودک بی ادبی نخواهد شد.
 

4- دختر باید خانه دار باشد ، در غیر این صورت هیچ کس با او ازدواج نخواهد کرد

به طور پیش فرض ، به دختران آموزش داده می شود که مرتب باشند: لباس های مرتب بپوشند،اتاق خود را تمیز کنند و .... با این وجود ، دقت یک ویژگی جنسیتی نیست ، بلکه لازم است، صرف نظر از جنسیت، عشق به نظم را برای هر کودک پرورش دهیم . 
روانشناسان در ارتباط با دخترانی که والدین آنها را به طرز تعصب آمیز به شستن ، تمیز کردن ، پخت کیک و در زندگی خانوادگی همه کارهای خانگی را به عهده می گیرند، می گویند که کار های خانگی رابطه ای با جنسیت ندارند. این بدان معنی است که پسر ها باید بتوانند کفها را تمیز کنند و مثلاً دختر ها باید بتوانند لامپ های سوخته را تعویض کنند.
 

3. این کار مردانه است ، بنابراین به سمت "امور مردان" نروید

حکایت قدیمی که به آنها ریاضیات / فیزیک / برنامه نویسی داده نمی شود چیزی بیشتر از قصه های مادربزرگ است. در حقیقت ، دانشمندان هنوز نورون های خاصی را که مسئول توانایی های ریاضی است ، در مغز مردان پیدا نکرده اند . اما دختران هنوز از یادگیری جبر یا هندسه می ترسند ، که ظاهراً مقصر ذهن زن نیست. تقصیر والدین و معلمان است.
 
شوخی ها درباره منطق ویژه زن ، سبک رانندگی و حماقت در ریاضیات بی سر و صدا باعث کاهش عزت نفس کودک می شود. روانشناسان می گویند دختران و پسران زیر 6 سال دنیا را به همین صورت می بینند و به خودشان اعتقاد دارند. اما از سن 7 سالگی ، دختران فکر می کنند که، برای انجام ریاضیات / ساخت هواپیما / طراحی پل به اندازه کافی باهوش نیستند 
 
معلمان و آموزگاران انتظار موفقیت تحصیلی از پسران را دارند ، در حالی که به دختران کمتر توجه می کنند. چنین نگرشی می تواند در انتخاب یک حرفه تأثیر بگذارد : چه کسی می داند ، ممکن است دختر شمادر صورت نبودن نگرش تعصب آمیز به توانایی های ذهنی زن، به عنوان ماری کوری دوم تبدیل شود.
 

2. ارزش اصلی زن در ظاهر او است  

در هر کشور دنیا که در آن متولد شده اید ، والدین شما به احتمال زیاد به شما گفته اند که پسر باید قوی و باهوش باشد و دختر باید نجیب و زیبا باشد. در نتیجه دختران با این فکر رشد می کنند که سرمایه اصلی آنها  ظاهر آنها است.
 
در واقع ، این جمله حقیقت تلخ خود را دارد. جامعه شناسان بر این باورند که زنان هنوز هم با لباس و ظاهر شان سنجیده می شوند. طبق نظرسنجی ، مدیران HR در درجه اول به آرایش و رنگ موی متقاضی و سپس به خصوصیات شغلی توجه می کنند. نیازی به گفتن نیست ، سایر معیارها در مورد مردان اعمال می شود؟
 
روشن است که با چنین بی عدالتی باید کاری انجام شود. به عنوان مثال ، در انگلستان ، تبلیغات جنسیتی ممنوع شده است ، مانند "مادر زیبا است و پدر باهوش است".
ماتل (سازنده عروسک های باربی) که مدت هاست مورد سرزنش قرار می گیرد و تصویری فریبنده از زنان غیرقابل تحقق  را با عروسک هایش عرضه می کند ، تصمیم گرفته است تا از مبارزه علیه نابرابری جنسیتی حمایت کند . باربی قاضی ، باربی آتش نشانی و دیگر نمایندگان حرفه های به اصطلاح "مردانه" در ترکیب تیم حاضر شده اند.
 

1. دختران از درختان بالا نمی روند و دنبال توپ نمی دوند  

دانشمندان مدتهاست كه ثابت كرده اند كه مردان از زنان قوی تر هستند: آنها توده عضلانی بیشتری دارند و خود ماهیچه ها به طور متفاوتی ساختار یافته اند . اما این به هیچ وجه به معنای این نیست که زنان به فعالیت بدنی کمتری نیاز دارند.
 
آشنایی دختران با ورزش هایی که به طور سنتی مردانه (فوتبال ، بسکتبال) محسوب می شوند ، کودکان را به یک تبهکار تبدیل نمی کند. با توجه به  نظر روانشناسان، این فعالیت به آنها کمک می کند تا بدنی نه تنها زیبا، بلکه قوی، شجاع و ماهر داشته باشند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 مورد غیر منتظره که جنس مخالف را مانند آهنربا جذب می کند

در
مردان می توانند به طور خودسرانه بگویند که آنها زنان باهوش را جذاب می دانند. اما در واقعیت آنها فقط می توانند زنانی را دوست داشته باشند ، که هوش آنها از حد خودشان فراتر نرود. اگر دختران در آزمون ریاضی یا شفاهی بیش از مردان امتیاز کسب کنند ، علاقه آنها به سرعت محو می شود.
 
sayarak.com فهمید که کسی که به نظر ما جذاب است ، تحت تأثیر عادات عجیب و به ظاهر ناچیز یا علائم بیرونی قرار دارد. و این 10 مورد است که می تواند در نگاه جنس مخالف به جذابیت شما بیفزاید.
 

1. آیا غذای تند را دوست دارید 

اگر دختری دستور تهیه یک غذای تند را در قرار اول خود بدهد، به احتمال زیاد قرار به جلسه دوم می کشد. به همان روشی که ترس ، برانگیختگی و سایر احساسات شدید باعث تحریک علاقه عاشقانه می شود ، فلفل های قرمز و سایر ادویه های تند باعث می شوند تا زنان مورد علاقه شرکای خود قرار گیرند.
 

2. آیا شما پوست سالم دارید

(این حتی از ویژگی های صورت مردانه برای آقایان نیز مهم تر است)
دانشمندان دریافتند که هم زنان و هم مردان تمایل دارندکه جنس مخالف را با داشتن یک  پوست گرم و سالم جذب کنند. اعتقاد بر این است که این رنگ نشانگر یک رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات است و نشان دهنده مصونیت خوب است.
 
اگرچه خانم ها پسرهایی با چانه مشخص ، گونه های پهن و ابروهای پر ترجیح می دهند ، اما سلامت پوست برای زنان مهمتر از ویژگی های صورت مردانه است. نمایندگان مردان با رنگ پوست طلایی بیشتر از مردان با چهره کمرنگ یا صورتی رنگ توسط زنان جذاب دیده می شدند.
 
همانطور که برای دختران، سولاریوم یا یک رژیم غذایی کم کالری با مقدار زیادی از سبزیجات برای داشتن رنگ پوست گرم مورد نیاز است . رنگ طلایی مورد نظر فقط با استفاده از یک رژیم غذایی متعادل با مقدار کافی کاروتنوئیدها قابل دستیابی است: هویج ، کدو تنبل ، فلفل زرد ، و غیره.
 

3. شما خیلی زیبا نیستید  

به نظر می رسد که هرچه ظاهر شما روشن تر باشد ، توجه بیشتری به شما جلب می شود و شانس بیشتری پیدا خواهید کرد که شریک شایسته ای پیدا کنید.
 
و این چنین است: افراد زیبا واقعاً جنس مخالف را به خود جلب می کنند. اما فقط برای یک رابطه کوتاه.برای روابط طولانی مدت ، ما معمولاً شرکایی را انتخاب می کنیم که شبیه به خودمان باشند (در حالی که آقایان به طور ناخودآگاه به دنبال شباهت با  مادر هستند ، و  یا زنانی که با پدر دیده اند).
 
و از آنجا که بخش قابل توجهی از مردم از ظاهر معمولی برخوردار هستند ، "میانگین" برای تعداد بیشتری از افراد جنس مخالف جذاب خواهد بود . علاوه بر این ، اگر فردی داده های عادی داشته باشد ، به این معنی است که بسیاری از ژن های مختلف در بدن او مخلوط می شوند و در برابر بیماری ها و انگل ها نیز مقاومت بیشتری نشان می دهد.اما برای خانمها یا آقایان واقعاً روشن و زیبا ، پیدا کردن یک زوج مناسب کار ساده ای نخواهد بود ، زیرا افراد بسیار کمتری با ظاهری شگفت انگیز برای جذب آنها وجود دارند.
 

4. همراه شما یک دوست جذاب از جنس مخالف هست

زمان رفتن به مهمانی ، یک دوست جذاب از جنس مخالف را همراه خود کنید. تمام توجه او به شما معطوف خواهد شد و  به نظر می رسد بسیار جذاب تر خواهید بود . درست است ، اگر دوست شما ظاهر زیبایی نداشته باشد ، او همچنان به عنوان رقیب بالقوه توجه شما را جلب می کند ، اما داده های شما بسیار بدتر ارزیابی می شوند.
 
در طبیعت ، همه چیز دقیقاً یکسان است: حیوانات تمایل دارند از نزدیک به انتخاب دیگران دقت کنند و آن شرکایی را که دیگران انتخاب می کنند جذاب تر بدانند . به عنوان مثال ، ماهی های گوپی ، معمولاً نر های با رنگ روشن را ترجیح می دهند. اما وقتی می بینند ماهی های دیگر با یک ماهی "ساده" شنا می کنند ، آنها نیز شروع به پیدا کردن نرهای تک رنگ می کنند که جذاب هستند.
 
هک زندگی مفید : اگر می خواهید یک شریک پیدا کنید ، شروع به ارسال عکس در شبکه های اجتماعی کنید نه در کوه و یا در کابین خلبان یک هواپیمای گران قیمت بلکه در کنار برادر زیبای یک دوست دختر یا یک دوست قرار بگیرید.
 

5- آیا می دانید چگونه گیتار  بنوازید

در چشم جنس مخالف هم مردان و هم زنان کسانی که گیتار می نوازند، بیشتر مورد علاقه قرار می گیرند. اما بیشتر اوقات مردان هستند که برای افزایش محبوبیت خود در بین زنان سعی در تسلط بر گیتار دارند. و بیهوده نیست.
 
آزمایشی انجام شد که در آن مردی جذاب به 300 زن نزدیک شد و در ملاقات با آن ها ، شماره تلفنی را پرسید. در همان زمان ، او یک کیف گیتار ، یک کیسه ورزشی را حمل می کرد ، یا دست خالی بود. بیش از یک سوم خانمها هنگامی که کیف گیتار را همراه داشت ، شماره تلفن خود را دادند ، 14٪ - هنگامی که هیچ چیزی در دستش نبود و تنها 9٪ خانمها وقتی که با یک کیسه بدنسازی بود ، شماره خود را به او دادند.
 

6. شما چهره ای باشکوه دارید

(افراد مبتلا به یک نوع بدن مشابه همدیگر را تحت تأثیر قرار می دهند)  
افراد تمایل دارند که در بین افراد یک طبقه ، در همان سن و با خصوصیات بیرونی مشابه ، به دنبال همسر باشند. و اگر فردی اضافه وزن داشته باشد ، در بین افرادی که دارای همان نوع چاقی هستند ، شریک زندگی خود را انتخاب می کند . کاملاً مشخص نیست که چه چیزی در این مورد بر انتخاب تأثیر می گذارد: داده های خارجی یا این واقعیت که افراد دارای شاخص های مشابه BMI در شیوه زندگی و فعالیت های اجتماعی تقریباً مشابه هستند. اما در این اولویت مورد منفی خاصی وجود دارد: زوج هایی که مستعد چاقی هستند دارای کودکانی هستند که تمایل بسیار بالایی به اضافه وزن دارند.
 

7. شما به ندرت ظاهر خود را به درستی ارزیابی می کنید

و یک هک زندگی کوچک دیگر برای هر دو جنس: به چشمانتان اعتماد نکنید. اگر برای رزومه خود عکسی را انتخاب کرده اید یا می خواهید صفحه ای در Tinder را پر کنید ، از شخص دیگری ، ترجیحا یک غریبه ، کمک بخواهید. ما به ندرت ظاهر خود را به درستی ارزیابی می کنیم و اغلب موفق ترین عکس ها را ارسال نمی کنیم و یک  غریبه به راحتی می تواند تشخیص دهد که کدام عکس واقعاً ارزشش را دارد .
 

8 .یک داستان گوی عالی هستید

مردانی که می دانند چطور جوک یا داستان را به روشی جالب بگویند برای زنان جذاب تر به نظر می رسند. شاید این به این دلیل باشد که یک چنین استعدادی می تواند در یک حرفه و تجارت موفق مؤثر باشد.
 
اگرچه مردان انتظار چنین استعدادی را از زنان ندارند ، اما هوش پیشرفته اغلب برای آنها جذاب به نظر می رسد. فقط ، همانطور که قبلا گفتیم ، باید با احتیاط نشان داده شود.
 

9.دوست دارید مطالعه کنید

این در عصر اطلاعات و ارتباطات عجیب به نظر می رسد ، اما مطالعه وارد ده سرگرمی جذاب برای زنان (در رتبه اول برای هر دو جنس سفر) شده است و مقام ششم را کسب کرده است. راز این در چیست؟ اولا ، اگر دوست دارید مطالعه کنید ، احتمالاً ارتباط با شما جالب و مفید خواهد بود و می توانید بحث کنید.
ثانیا ، با توجه به ترجیحات شما، می توان شخصیت شما را بهتر درک کرد.
 

10. از نشان دادن احساسات عجیب خودداری می کنید

مطالعات نشان داده است که هرچه شریک زندگی، شما و احساسات شما را درک کند ، برای هر دوی شما بهتر است. به محض اینکه احساس کرد که "واژگان عاطفی" برای شما مناسب است ، احساس رضایت درونی می کند و با شما همدردی می کند. بنابراین ، هرگونه احساسات غیر طبیعی ، نکات مبهم و رفتارهای عجیب و غریب علیه شما کار می کند و می تواند به روابط شما آسیب برساند.
چه چیز دیگری می تواند در درک ما از جذابیت تأثیر بگذارد؟
زنان گریان مردان را دفع می کنند. اشک ریخته شده در اثر غم و اندوه غیرقابل تصور است ، اما می تواند بر رفتار انسان تأثیر بگذارد. در مردان ، این اشک ها جذابیت را به جنس مخالف کاهش می دهد. اما اشک شادی بر مردان تأثیر نمی گذارد ، زیرا آنها ترکیب متفاوتی دارند.
چه عادات عجیب ، خصوصیات شخصیتی یا ظاهری را برای جنس مخالف دوست دارید؟

نظرات

در ادامه بخوانید...

تصاویر دختران با زیبایی طبیعی ، دختر ایرانی شبیه مونیکا بلوچی است

در

دختر

دختر از مارامورس (دختر از رومانی)

 

میکائلا نوروک عکاس از بخارست به مدت سه سال در جستجوی زنان زیبا در جهان سفر کرده است. شاید فکر کنید که عکس های او مدل های حرفه ای هستند ، اما این طور نیستند. اینها دختران معمولی هستند که میکائلا در خیابان های پر سر و صدای شهر یا روستاهای دور افتاده این دختران را  ملاقات می کند و آنها را ترغیب می کند تا برای پروژه خود "اطلس زیبایی" که 37 کشور را تحت پوشش خود قرار داده است ، ژست بگیرند.

"امروز می توانم با اطمینان بگویم که زیبایی همه جا است ، و به لوازم آرایشی یا لباس بستگی ندارد. زیبایی در توانایی این است که خودت باشی."

عکس دختر ایرانی زیبا  ، ساده و شبیه جوانی  مونیکا بلوچی  است.عکس دختر ۱۴ ساله مونیکا بلوچی برای اولین بار منتشر شد

 

دختر

سارا ( دختر از سانفرانسیسکو ، ایالات متحده آمریکا)

 

دختر

والری ( دختر از هارلم ، نیویورک ، ایالات متحده آمریکا)

 

دختر

ایزابل ( دختر از ریودوژانیرو ، برزیل)

 

دختر

کریستینا (دختر از مسکو ، روسیه)

 

دختر

عکس دختر ایرانی ساده   ملینا (دختر از شیراز ، ایران)

عکس دختران بلوچ

6b96b6de109170ffcd894c9dd368350c.jpg

عکس دختر بلوچ ساده

 

maxresdefault1.jpgmaxresdefault 2.jpg

 عکس دختر بلوچ شیک

ژست عکس با لباس بلوچی

 

maxresdefault (3).jpg

تصاویر بلوچی

 

bc79eaad75a38e5bb3c54afe8a.jpg

ژست عکس با لباس بلوچی

 

دختر

سیندی (دختر از مکزیکو سیتی ، مکزیک)

 

دختر

ماریا (دختر از بوگوتا ، کلمبیا)

 

دختر

آلخاندرا (دختر از مانکورا ، پرو)

دختر ایرانی زیبا

دختر

رامینا (دختر از شیراز ، ایران)  عکس بلوچی زیبا    از  ایران

 

دختر

ماه (دختر از ال پاسو ، شیلی)

 

دختر

سایاکا (دختر از توکیو ، ژاپن)

 

دختر

کاساندرا (دختر از وودویل ، نیوزیلند)

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

دندان در آوردن و افتادن دندان کودک جدول زمانی چهار تا دوازده ماهگی

در

حتی قبل از اینکه کودک شما به دنیا بیاید، غنچه دندان در زیر لثه هایش در حال گسترش هستند. آن وقتی است که مرواریدهای سفید شروع به ظاهر شدن می کنند - و دندان کودک برای ساختن راهی برای دائمی شدن آن، اتفاق می افتد.

مطمئن باشید که این یک راهنمای درست است. کاملا برای اولین دندان کودک طبیعی است که در 3 ماهگی دیده شود - یا چند ماه پس از اولین تولدش. (برخی نوزادان حتی با دندان به دنیا می آیند!)

4 تا 7 ماه

دندان سازی شروع می شود. لثه های کودک شما ممکن است در جایی که دندان بیرون میزند، متورم و قرمز بشود. اولین دندان هایی که جوانه میزند معمولا دو دندان وسطی پایین است. (دندان های پیشین میانی پایینی)

حقیقت سریع : این دو دندان معمولا همزمان در می آیند.

8 تا 12 ماه

دندان های میانی بالایی (دندان های پیشین میانی بالایی) ظاهر می شوند.

حقیقت سریع : دختران معمولا قبل از پسران دندان در می آورند. (سیارک)

جدول زمانی رشد جنین از 3 هفتگی تا 40 هفتگی

- جدول زمانی اندازه و رشد کودک شما

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی صحبت کردن کودک شما از یک تا هشت سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی راه رفتن کودک شما از یک سالگی تا 5 سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از بدو تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی اجتماعی بودن کودک شما از یک سالگی تا هشت سالگی

 - جدول زمانی تغذیه کودک شما از یک تا سه سالگی

- جدول زمانی تغذیه کودک شما از تولد تا یک سالگی

- جدول زمانی دندان در آوردن و افتادن دندان کودک شما 9 ماهگی تا 12 سالگی

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک ساله تا هشت ساله

- جدول زمانی خواب و استراحت کودک شما یک تا نه ماهه

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  

مترجم توسط itrans.ir  

نظرات

در ادامه بخوانید...