سه محصول که نیروی جنسی را در مردان کاهش می دهد

مرد

 متخصص ناتوانی جنسی ، رژیم غذایی نادرست که سطح هورمون تستوسترون را کاهش می دهد را نام برد.


- اگر بیش از حد قهوه بنوشید (بیش از سه فنجان در روز) ، قشر آدرنال که در تولید تستوسترون نقش دارد ، رنج می برد. پزشک هشدار داد که سعی کنید خود را با این نوشیدنی تقویت کننده تحریک نکنید

 

- الکل حتی اثر بدتری بر سنتز  دارد. به عنوان مثال ، آبجو حاوی فیتواستروژن است که آنالوگ هورمون های زنانه است. تصادفی نیست که بسیاری از دوستداران آبجو چاقی زنانه دارند - سینه آنها در حال رشد است ، لگن پهن می شوند.

 

- نوشیدنی های گازدار با محتوای قند بالا می توانند نیروی جنسی مردان را کاهش دهند. به دلیل آنها ، وزن اضافی ظاهر می شود و چربی روی سطح هورمون های مردانه تأثیر منفی می گذارد.

 

این متخصص توصیه می کند که مردان وزن کم کرده و رژیم غذایی خود را بهبود ببخشند. بنابراین ، یک شام دلچسب شامل غذاهای چرب به زندگی جنسی فعال کمک نمی کند. مصرف پروتئین و همچنین مصرف به سبزیجات - جعفری ، کرفس ، شوید بسیار مهم است. آجیل و غذاهای دریایی مفید خواهند بود.

سطح طبیعی تستوسترون در بدن علاوه بر رابطه جنسی ، با بهبود غلظت ، حافظه ، عملکرد قلب نیز ارتباط دارد. سطح طبیعی تستوسترون خستگی را کاهش می دهد ، به جلوگیری از کم خونی ، دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی عروقی کمک می کند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Blue 490 :

    ما در فرآیند متابولیک انرژی دریافت می کنیم ، بنابراین آنچه می خوریم مستقیماً بر روحیه و توانایی های "جنسی" ما تأثیر می گذارد. با این حال ، همه نمی دانند که تعدادی محصول وجود دارد که می توانند میل جنسی را کاهش دهند. یک واقعیت مهم هورمون تستوسترون است. اگر سطح آن زیاد باشد ، میل جنسی بیشتر خواهد بود. بنابراین ، بیایید محصولات اصلی را که بر سطح تستوسترون تأثیر منفی می گذارد ، در نظر بگیریم. ۱. سویا هرچه محصول حاوی سویا بیشتر باشد ، میزان تستوسترون سریعتر کاهش می یابد. این به دلیل فیتواستروژن های موجود در آن است که آنالوگ های هورمون زنانه - استروژن هستند. ۲. حبوبات در مقادیر زیاد ، آنها کاملاً برابر با سویا خواهند بود ، زیرا حاوی فیتواستروژن ها هستند. ۳. شکر غذاهای پر قند. به یاد داشته باشید که همه اینها به میزان قند بستگی دارد ، زیرا باعث بالا رفتن انسولین در خون می شود و این به نوبه خود باعث کاهش تولید تستوسترون می شود. همه چیز ادر حد اعتدال خوب است. ۴- غذاهای نمکی یا دودی بویژه غذاهای پر چرب آنها بر روی سیستم قلبی عروقی تأثیر می گذارند و سدیم حاصل از نمک باعث کاهش تولید تستوسترون می شود. اما به یاد داشته باشید که نباید از نمک کاملاً امتناع ورزید ، بلکه واکنش متضاد را نیز در پی دارد ، ۳-۵ گرم نمک در روز مجاز است. ۵- کافئین ، چه نوشیدنی خالص و چه در نوشیدنی های انرژی زا مقدار زیادی کافئین خالص در خون راکد می ماند ، تستوسترون آزاد را کاهش می دهد. ۶. مواد غذایی حاوی مخمر خوراکی مخمرحاوی فیتواستروژن ها است ، و آنها باعث کاهش تولید تستوسترون می شوند. ۷. و البته الکل! دستگاه تناسلی شما با خون کمتری تأمین می شود و سیستم عصبی مرکزی به بدن سیگنال می دهد که زمان خواب است.

    1400/3/14 17:59

بیشتر بخوانید