چگونه آرمینه ، مدل جدید برند گوچی با ظاهری غیرمعمول دنیای مد را فتح کرد

آرمینه مدل جدید برند گوچی
چگونه مدل ارمنی Armine  دنیای مد را فتح کرد و چرا باعث موجی از نفرت در اینترنت بر علیه خودش شد؟

 

پاییز گذشته ، یک مدل ارمنی با ظاهری غیرمعمول ، آرمینه هاراتوریان ، در یکی از نمایش های مد لباس مجموعه بهار و تابستان برند گوچی ظاهر شد. بعد از اولین نمایش قدرتمند(دقیقاً اولی ، زیرا آرمینه قبلاً هرگز در فشن و مد لباس شرکت نکرده بود) برجسته ترین خانه های مد ابراز تمایل به همکاری با او کردند. اما با این حال ، به خانه خود بازگشت ، این ستاره تازه معرفی شده با چنان موجی از نفرت روبرو شد که وی به طور جدی به فکر کنار گذاشتن فتح صنعت مد بود. علاوه بر این ، به گفته وی ، او چنان برداشت کرده بود که ظاهر او جذاب نیست که او به آن اعتقاد داشت. آرمینه چه اشکالی دارد؟


سرنوشت یک دختر معمولی

آرمینه مدل جدید برند گوچی

به نظر می رسد که آرمینه هیچ تفاوتی با میلیون ها دختر دیگر ندارد

 

با این حال ، اگرچه در رویاهای دست نیافتنی خود ، آرمینه هاراتوریان خود را به عنوان ملکه در دنیای فشن در نظر داشت ، اما جرات نمی کرد که به طور جدی وارد تجارت مدل سازی شود. وی 24 سال پیش در ایروان متولد شد. و به گفته خودش ، او خود را در آینده به عنوان یک هنرمند می دید و خواب بازیگری را در برخی فیلم های تاریخی می دید. با این وجود ، این دختر تصمیم گرفت از خاچاتور عزیزیان ، یک هنرمند مشهور در ارمنستان ، پیروی کند و یک تصویرگر و طراح گرافیک شود.


با این حال ، این تنها سرگرمی آرمینه نیست. در کودکی پسری را دوست داشت که کارتون "مولان" را نیز دوست داشت. این رابطه از بین رفت ، اما عشق به فرهنگ آسیایی باقی ماند: آرمینه هاراتوریان به زبان کره ای تحصیل کرده و به این زبان آهنگ می شنود.با این حال ، نادرست است که بگوییم این دختر هیچ ارتباطی با تجارت مدلینگ ندارد. او با چندین مارک همکاری داشت ، اما از او برای شرکت در نمایش ها دعوت نشده بود.

 

جلسه سرنوشت ساز برای آرمینه ، مدل جدید برند گوچی

آرمینه مدل جدید برند گوچی

 آرمینه هاراتوریان در نمایش گوچی در میلان

 

همه چیز در یک لحظه تغییر کرد. این دختر برای کنسرت گروه مورد علاقه خود به برلین رفت و در طی یک پیاده روی یک نماینده از خانه مدل گوچی به او نزدیک شد ، از او خواست که از او عکس بگیرد و از آرمینه چندین عکس گرفت و شاید بتوان گفت یک که او حتی از این  فرصت برای مطرح کردن مدل شدن در گوچی استفاده نکرد. او حتی جرات رویاپردازی در باره مدل شدن در چنین مارک مشهوری را نکرد که بخواهد با او همکاری کند.

 

اما یک ماه بعد ، همان شخص با او تماس گرفت و پیشنهاد حضور در برند گوچی  را داد. و داستان سیندرلا نه تنها در یک افسانه بلکه در زندگی واقعی نیز تکرار شد: از این گذشته ، در ماه سپتامبر ، آرمینه در میلان نمایش داده شد و این ظاهر او بود که چشمگیر ترین شد: منتقدین ظاهر عجیب و طبیعی بودن او را تحسین می کردند.

 

اما پس از این طوفان ، اوقات سختی فرا رسید. به محض بازگشت به خانه ، مدل جدید برند گوچی با چنان موجی از نفرت در اینترنت روبرو شد که حتی به فکر کنار گذاشتن همه چیز و زندگی مانند گذشته بود. شهروندان شروع به آزار و اذیت آرمینه برای ظاهر غیراستاندارد او کردند ، نه اینکه از اظهارات خجالت بکشند و همه هنجارهای اخلاقی را نادیده بگیرند. در همین حال ، آرمینه با خواندن جریان بی پایان از نظرات منفی ، که بی ضرر ترین آنها این بود که او زشت است ، تمام روز گریه کرد. او نمی توانست درک کند که آیا واقعاً آنقدر وحشتناک است . با این حال ، با گذشت زمان ، دختر متوجه شد که نباید به نظرات منفی توجه شود و با جمع کردن تمام اراده خود  ، او به تسخیر دنیای مد پرداخت.

 

آرمینه مدل جدید برند گوچی

 آرمینه هاراتوریان در نمایش دالود در زورجیا

 

چند هفته بعد ، مدل با ظاهری غیراستاندارد برای افتتاح نمایشگاه برند Dalood به جورجیا دعوت شد. این شرکت حتی پیشنهاد داد که هزینه پرواز را بپردازد تا دختر بتواند نماینده آنها باشد.و آرمینه دوباره علی رغم اینکه تجربه کمی در تجارت مدلینگ داشت ، اما در کنار همکاران باتجربه کار کرد. علاوه بر این ، حتی پس از نمایش ، همه توجه  هابه او جلب شد: با او مصاحبه شد ، از او خواسته شد تا عکس های مشترک بگیرد. علاوه بر این ، نه تنها هواداران معمولی ، بلکه همچنین صنعتگران صنعت مد می خواستند با او عکس بگیرند.

 

این دختر با لبخندی به یاد می آورد که چگونه یکی از کارمندان به اتاق هتلش زنگ زد و به زبان ارمنی گفت که از او حمایت می کند. هنگام خروج از هتل ، تقریباً همه کارکنان او را همراهی کردند و راننده تاکسی گرجی حتی از گرفتن کرایه امتناع کرد.

 

زندگی آرمینه مدل جدید برند گوچی بعد از موفقیت

  آرمینه مدل جدید برند گوچی

آرمینه در لیست TOP-100

در بهار امسال خبر خوب دیگری آمد - آرمینه در لیست صد  زیبای جهان قرار گرفت. باید بگوییم که این خبر موج جدیدی از نارضایتی در بین منتقدان را به وجود آورد: آرمینه به نظر آنها به هیچ وجه شایسته این عنوان افتخاری نیست. قابل توجه است كه دقیقاً كسانی كه در برابر زیبایی طبیعی ایستاده اند و مواق عمل جراحی پلاستیک و سایر مداخلات در ظاهر طبیعی هستند از مخالفان آرمینه بودند.

 

آرمینه مدل جدید برند گوچی

 آرمینه هاراتوریان اذعان می کند که وی قصد دارد تا تجارت مدلینگ را تسخیر کند.

 

همین دختر که سر و صدای زیادی در جهان به پا کرد ، اعلام می کند که می خواهد حرفه ی مدلینگ خود را ادامه دهد. اما به گفته وی ، گاهی اوقات وقتی در خیابان شناخته می شود شرمنده می شود. بعضی اوقات او می خواهد به زمانی برگردد که بدون آرامش بتواند در خیابانها قدم بزند و بدون ترس از شناخته شدن به کار خود بپردازد . 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید